Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dworek Amber
Autor Wiadomość
ola.gromek 

Dołączyła: 26 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 26, 2012 12:21 pm   

Zgadzam się ze wszystkimi pochlebnymi myślami, które napisaliście. Byłam w tym i zeszłym roku na 3 weselach w tym miejscu i zawsze było baaardzo fajnie. Jedzenie świetne, ogród wielki, Panowie Kelnerzy niewidoczni a zarazem wszechobecni. Dlatego też zdecydowałam się na tę salę. Pierwszy Kontakt z Panem Szefem może być zaskakujący, jako że - jak się okazało - był kiedyś kulturystą. Tym niemniej to konkretny facet, dogadali się z Narzeczonym bardzo szybko,

zaliczka wpłacona,
_________________
26 październik 2013. Zaczynamy przygotowania.
 
 
kasica12 

Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Sie 24, 2012 12:30 pm   

Nasze wesele odbylo sie w sierpniu tego roku w Dworku Amber. Bawilo sie 100 osob i wcale nie bylo ciasno. Jestesmy bardzo zadowoleni. Sala jest naprawde piekna (do tego zadbany ogrod, a na stolach dekoracje z zywych kwiatow). Jedzenie bylo wysmienite, tort przepyszny (my wybralismy z owocami). Obsluga kelnerska bez zarzutow. Jesli chodzi o organizacje, przed weselem, wlasciciel lokalu bardzo staral sie, zeby wszystko wypadlo jak najlepiej. Mial mnostwo ciekawych pomyslow i propozycji, a jednoczesnie nie nalegal i nie upieral sie przy swoim, gdy mielismy wlasna wizje niektorych elementow imprezy.Nie mamy absolutnie zadnych zastrzezen. Z czystym sercem polecam ta sale.
 
 
tibidibi 

Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 24, 2012 2:31 pm   

Dla mnie i mojego narzeczonego Dworek Amber jest chyba najładniejszą salą w całej Łodzi i okolicach, w dodatku rozmawiając z właścicielem, mieliśmy pewność, że można mu zaufać. Dla nas niestety ma jeden minus, który nie pozwala nam tam zorganizować wesela... mamy za dużo gości i jest po prostu za mały... bardzo żałujemy, że nie jest większy :(
 
 
elisa_1 

Dołączyła: 08 Paź 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 08, 2012 10:09 am   

Witam, my mieliśmy wesele 6 października 2012 i musimy przyznać, że jesteśmy w 100 % zadowoleni. Wszystko było przygotowane, tak jak się umawialiśmy. Sala przepiękna, stoły cudnie udekorowane żywymi kwiatami, jedzenie przepyszne zarówno ciepłe dania jak i przekąski. Do tego rewelacyjny, delikatny, śmietankowy tort. Kelnerzy przez cały czas czuwali, czy wszystko jest na stołach, donosili napoje- starali się bardzo. Na koniec wszystko popakowali w pojemniki. Naprawdę warto polecić tą salę, myślę, że nikt nie będzie zawiedziony wyborem. Zapomniałam dodać, że parkiet do tańczenia super (nie jest za śliski), toalety czyste i oczywiście przepiękne żyrandole, Gorąco polecam
Eliza i "szczerze" Przemek
 
 
MajKama 

Dołączyła: 19 Lis 2012
Posty: 413
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 09, 2013 1:04 pm   

Dworek Amber to przeurocze miejsce.. urzekł nas i tam właśnie odbędzie się nasze wesele 8)
_________________
 
 
Ajglaja 

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 16, 2013 2:47 pm   

Witam, mieliśmy wesele w Dworku Amber 10.11.12 i jesteśmy w 100% zadowoleni, bardzo, bardzo polecamy tę sale a to z różnych względów, po wielokroć tu wymienianych. Ale od początku - oglądaliśmy wiele sal, ale żadna nie zrobiła na nas tak wielkiego wrażenia. Wchodzimy, a tam wszystko pięknie przygotowane: przykładowo przybrany stół, delikatna muzyka w tle, pięknie pachnie, ciepło (mimo tego że to było zimną). Kulturalny i profesjonalny właściciel oprowadził nas po całym obiekcie, opowiadając wszystko i odpowiadając na pytania. I już po tej wizycie wiedzieliśmy że się zdecydujemy:) A tak konkretniej to: nasze wesele było na 120 osób i miejsca było w zupełności, zmieściło by się nawet jeszcze 20. Każdy miał wystarczająco dużo miejsca zarówna przy stołach jak i na parkiecie, a jednocześnie nie było wrażenia pustej sali. Jedzenie naprawdę pyszne, świeże, ładnie podane, kelnerzy doskonale dbali o wszystko. Wódka i białe wino stało na stołach w pojemnikach z lodem, dzięki temu zawsze było odpowiednio zimne. To co zostało dostaliśmy zapakowane w pojemniki. Panowie właściciel i menager dużo doradzali i na prawdę starali się żeby wszystko spełniało nasze oczekiwania. Wszystko, elegancko, czysto - bez zastrzeżeń. Dodam jeszcze dla niezorientowanych że jest tam 5 pokoi z łazienkami możliwych do wynajęcia oraz 1, oczywiście w cenie, dla nowożeńców. Goście gratulowali nam tak wspaniałej organizacji wszystkiego, ale pogratulować i podziękować trzeba Dworkowi Amber. Szczerze polecamy!!! Gosia i Maciek.
 
 
 
keikei 

Dołączyła: 16 Sty 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 16, 2013 7:06 pm   

Nasze wesele odbyło się w Dworku Amber pod koniec kwietnia 2012 roku. Sala piękna, a ogród zachwycający. Ze względu na cudną pogodę, zdecydowaliśmy się na grilla na zewnątrz i był to strzał w dziesiątkę. Obsługa bardzo profesjonalna, a pan Robert-manager bardzo pomocny. Ponad setka gości bawiła sie znakomicie do samego rana i wszyscy byli zachwyceni zarówno samym miejscem, jak i organizacją. Jak najbardziej polecamy to miejsce! Na blogu ślubnym weddingfairy.pl znajdują się zdjęcia z naszego przyjęcia, a także informacje na temat poszczególnych podwykonawców, między innymi o Dworku Amber :)
_________________
keikei
 
 
as12 

Dołączyła: 10 Lut 2013
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 10, 2013 12:35 am   

witajcie:) zastanawiam się nad Dworkiem Amber i usłyszałam ofertę 4 ciepłych dań ...czy to wg Was ok czy za mało? a także chciałam Was zapytać o przystawki...ponoć są donoszone tylko do godziny 24. I jak to ma się w stosunku do rzeczywistości, nie brakuje jedzenia?
 
 
Ajglaja 

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 10, 2013 2:37 pm   

4 ciepłe dania w zupełności wystarczą (i tak nam zostało), a co do przystawek to prawda że są donoszone do 24 i do końca naszego wesela (czyli 4 rano) nie odczuwało się braku jedzenia. Bez sensu przeginać z jedzeniem bo potem i tak zostanie.
 
 
 
as12 

Dołączyła: 10 Lut 2013
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 12, 2013 12:07 pm   

dziękuję Ci bardzo :) a jak to jest po tych 10 godzinach jeśli jeszcze trochę gości zostało?
 
 
Ajglaja 

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 12, 2013 12:21 pm   

sprecyzuj co masz na myśli?
 
 
 
igła 

Dołączył: 12 Lut 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 7:28 pm   DWOREK AMBER WESELE NA 135 OSÓB

Witam wszystkich zainteresowanych.
W lutym 2013 roku mieliśmy możliwość zorganizowania przyjęcia weselnego dla naszego syna w Dworku Amber Łódź ul Kolumny 153.
Przyjęcie było na 135 osób. Stoły ustawione były w 4 rzędach plus stół Młodej pary(prezydialny). Przy każdym siedziało po około 30 osób plus 14 przy stole Młodych.
Miejsca przy stołach było naprawdę wystarczająco dużo nikt nie narzekał na jakikolwiek dykomfort z tego tytułu. Był jescze "stół wiejski" oraz "stół ciast owocówi słodyczy". Obsługa kelnerska wyłącznie męska. Sposób obsługi oraz kultura z jaką była wykonywana zasługuje na najwyższy stopień uznania. Po prostu pełny profesjonalizm.
Natomiast posiłki które serwowali to kolejny plus na koncie tego lokalu. Wszystko było ciepłe smaczne i bardzo apetycznie przygotowane. Pomimo takiej ilości osób wydawanie posiłków odbywało się można powiedzieć prawie, że w tym samym czasie wszystkim gościom. Tort weselny 7 piętrowy (8kg) wjechał na specjalnym wózku w całości przygotowany przez kuchnię i obsługę Dworku Amber. Smaku nie da się opisać, powiem tylko jedno po weselu zostało się go tyle, że starczyło po kawałku dla rodziców i młodych do zjedzenia na raz. Jak jesteśmy przy ciastach to również na koniec po weselu i poprawinach pozostały naprawdę niewielkie ilości. Ciasta były uzupełniane na bieżąco.
Jeszcze słowo o samej sali. Wykonana w całości w "Dworkowym" stylu począwszy od pokrycia ścian przez lampy żyrandole zasłony kanapy lustra i klamki. Teraz co do miejsca na taniec. Tutaj mozna by polemizować czy było go dosyć na taką liczbę gości czy też nie. Jeżeli chodzi o ilość miejsca podczas pierwszego tańca młodych gdzie wszyscy co do jednego są na parkiecie to nie było rewelacji. Wszyscy owszem otoczyli młodych ale kółeczka były chyba dwa lub trzy. Natomiast później gdzie wiadomo, że nie wszyscy na komendę idą tańczyć to było wystarczająco dość przestrzeni na pląsy i nie tylko. Ten się nie wytańczył kto nie chciał.
Nad całością organizacji i przebiegu wesela czuwał manager Pan Robert , który bardzo dobrze przedstawił nam na początku ofertę lokalu a następnie podczas uroczystości czuwał nad jej realizacją. Dworek Amber nie ma stałej orkiestry do obsługi przyjęć trzeba więc mieć to na uwadze i za wczasu trzeba się rozejrzeć za "kapelą" która zapewni oprawę muzyczną.
Reasumując jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu że to właśnie w Dworku Amber zorganizowaliśmy synowi wesele. Polecam wszystkim zainteresowanym. Jeżeli ktoś chciałby dowiedzieć się coś więcej to w miarę możliwości odpowiem.
 
 
Krzysztof_J 

Wiek: 36
Dołączył: 28 Maj 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Maj 28, 2013 1:13 pm   

Witam!

Moje wesele odbyło się 25.05.2013r.

Na salę zdecydowaliśmy się po wakacjach 2012r, była to pierwsza sala do której zajrzeliśmy i właśnie do niej wróciliśmy(miłość od pierwszego wejrzenia).

Wesele było na ok 120 osób, czytając wcześniejsze wpisy, że może być ciasno lub tyle osób się nie zmieści pragnę wszystkich uspokoić, że było naprawdę ok, wręcz pragnę dodać, że wszystko wyglądało niezwykle kameralnie mimo takiej ilości gości. Ja byłem naprawdę zauroczony.

Wystrój sali jest idealnie zbalansowany, nic nie razi w oczy, nie ma zbędnego przepychu, a największy pedant i esteta byłby naprawdę zadowolony. Z tyłu piękny ogród i kilka altanek gdzie można odetchnąć i na spokojnie porozmawiać.

Zastawa piękna, oprawa kwiatowa na stołach dodawała bajkowego uroku, można było się poczuć jak w filmie 'Piękna i Bestia' gdzie wszystko ożywa i pięknie współgra.

Jedzenie to chyba najważniejszy punkt programu, wiele osób pytając się o salę słusznie zwraca uwagę na to co jest na stole i jak smakuje. Po weselu słyszałem same pochlebne opinie i nie przesadzając każdy wyrażał zachwyt nad wyglądem dań, sposobem podania jak i walorami smakowymi. Każdy mógł nałożyć ile chce i co chce bez żadnych ograniczeń. Wszystko wyglądało jak w restauracji 5-gwiazdkowego hotelu na spotkaniu prezesów :) Napoje były donoszone na bieżąco.
Na koniec wesela obsługa wszystko spakowała segregując jedzenie w plastikowe pojemniczki na wynos.
Goście byli zszokowani tym, że wódkę polewa przemiła obsługa w białych rękawiczkach :)

Tak więc przejdę teraz do obsługi.
Wszyscy usmiechnięci, naturalni, wyluzowani, przyjacielscy. Chętnie wpadali w rozmowę z gośćmi, dało wyczuć się atmosferę jakby w przyjęciu pomagali Ci najlepsi kumple a nie 'najemnicy' :)
Manager bardziej przeżywał wydarzenie niż My tak więc ja ani moja małżonka nie musieliśmy nawet na chwilę martwić się czy wszystko jest ok, mogliśmy skupić się tylko i wyłącznie na biesiadowaniu z gośćmi.

Żebym nie wiem jakim był malkontentem naprawdę nie mogę się przyczepić do niczego, wszystko przerosło moje najśmielsze oczekiwania, może to też dlatego, że nie jestem wybredny i wychowałem się skromnie ale moją opinię potwierdzają wszyscy goście w licznych telefonach i smsach z podziękowaniami za tak wspaniałą i niezapomnianą uroczystość. Czułem się naprawdę zaszczycony.

Emocje po weselu jeszcze nie opadły i cieszę się, że będę ten dzień mógł przez całe życie tak miło wspominać i że znajomym, których wesele dopiero czeka dzięki uroczystości w tej sali podniosłem poprzeczkę tak wysoko, że wątpię czy uda się ją przeskoczyć, tak więc nie obawiam się żebym kiedykolwiek patrzył na czyjąś uroczystość z zazdrością :)

Gdybym miał ocenić wesele, poziom obsługi, jedzenie, załatwianie spraw z właścicielem i managerem, wystrój w skali od 1/10 to daję same dziesiątki.

Moja opinia jest naprawdę bardzo obiektywna, posiłkująca się relacjami rodziców, gości. Wiem jak ważny to dla każdej młodej pary dzień, tak więc nie pisałbym nic na wyrost, pragnę tylko wyrazić swoje szczęście i życzę każdemu takiego zadowolenia z mojego i żony święta jakie nas spotkało.

Jeszcze raz dziękuje właścicielowi, managerowi, paniom w kuchni, kelnerom, a szczególnie panu Przemkowi, który czuwał przy nas do samego końca :) DZIĘKI! ;)

Pozdrawiam serdecznie Krzysztof i Magdalena Justyńscy(wcześniej Jarecka :) ) )
 
 
kaha_el 

Dołączyła: 13 Cze 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 13, 2013 11:02 am   

Witam!
7 czerwca miałam przyjemność bawić się na weselu naszych przyjaciół w Dworku Amber. ;)
Salę z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim, którzy nad jej wyborem się zastanawiają
Przede wszystkim - jedzenie. Pięknie podane, wszystko świeżutkie, na początek zaskakująca przystawka Obłędny tort owocowy, robiony na miejscu, leciuteńki i przesmaczny!!!
Punkt drugi - Ogród. Bardzo zadbany, z namiotami, które świetnie zdały egzamin - goście mogli sobie spokojnie usiąść, odpocząć, porozmawiać, wypić drinka.
Obsługa - rewelacja. Profesjonalnie i elegancko, tak jak w poprzednich opiniach potwierdzam - wódeczka polewana w białych rękawiczkach :mrgreen: Panowie są kontaktowi, mili i przystojni :D
Sama sala - jak wiadomo gusta są różne i każdemu podoba się inny styl. W moim odczuciu sala jest elegancka, nie przesadnie wystrojona, przestronna - OK.

Pozdrawiam i życzę samych tak udanych imprez jak ta, na której bawiłam się w ostatni piątek :wink:
 
 
Nutella 

Dołączyła: 26 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 26, 2013 9:51 pm   

Witam. Niedawno, całkiem przypadkiem odwiedziliśmy tą salę razem z narzeczonym. Było to pierwsze i jak do tej pory jedyne miejsce, które oglądaliśmy . Dworek Amber zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie:) Pan Manager z uśmiechem na twarzy, ze szczegółami zaprezentował ofertę Dworku. Byliśmy bardzo zaskoczeni jego profesjonalnym podejściem. Kazał, nam się zastanowić, obejrzeć inne sale, żebyśmy wybrali to co dla nas jest najlepsze, bo to ma być nasz najważniejszy dzień w życiu. Być może zdecydujemy się na organizację wesela w Dworku Amber. Wszystko okaże się w ciągu miesiąca:)
 
 
Iwona_iwona 

Wiek: 51
Dołączyła: 15 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 15, 2013 2:58 pm   Re: Dworek Amber

Z całego serca polecamy zorganizowanie wesele w przepięknym Dworku Amber.
Jest to magiczne miejsce z przepiękną, stylową salą i ogrodem.
Wspaniały zespół ludzi pracujących w Dworku Amber na czele z Panem Robertem (manager) sprawił, że była to dla nas i gości najcudowniejsza uroczystość, przeprowadzona na bardzo wysokim poziomie, nie wspominając o wykwintnym menu, które usatysfakcjonowało nawet najbardziej wybredne podniebienia naszych przyjaciół. Pan Robert dopilnował aby każdy detal przyjęcia został dopięty "na ostatni guzik", dzięki czemu wesele naszych dzieci pozostanie na długo w naszej pamięci i sercu.
Rodzice Marty i Mateusza 3 sierpnia 2013 r.
 
 
LadyPinUp 

Dołączyła: 15 Maj 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 25, 2013 10:53 am   

Witajcie dziewczyny i chłopaki :) bylabym wdzięczna za infromację jaka byla cena za talerzyk w 2013 r i czy wlasciciele udostępniaja salę na oko 50-60 osób? Z gory dziękuję za odpowiedzi i wczesniejsze wpisy :)
 
 
jaamb 

Dołączyła: 07 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 07, 2013 12:24 pm   

Witam, 26.10.2013r w Dworku Amber odbyło się Nasze wesele:)
Atmosfera przecudowna, to było pierwsze miejsce, które odwiedziliśmy szukając sali.
Pojechaliśmy, i jak je zobaczyć to już ... zostaliśmy :)
Wspaniały wystrój, elegancja, szyk bez przepychu, wszystko dograne, estetyczne i eleganckie :)
Wesele było na 100 gości.
Wybraliśmy stoły okrągłe i to był wspaniały pomysł wszystko pięknie się dopełniało, Pan Robert przemiły „facet” (manager),
doskonale pomógł nam dobrać menu na wesele, można się do niego zwrócić z każda prośbą jest bardzo pomocny, uśmiechnięty, życzliwy.
TO PODPORA CAŁEJ ORGANIZACJI WESELA, wszystkiego dopilnował !!
Wesele podobało się nawet najbardziej wybrednym gościom, Dworek zebrał same achy i ochy i o to Nam chodziło o dobra zabawę w pięknym miejscu !!
JEDZENIE PRZEPYSZNE !! SMAKOWICIE, PODANE przez profesjonalnych kelnerów, na stolikach niczego nie brakowało .
POLECAM TORT W DWORKU
przepyszny, pięknie przystrojony, goście byli zachwyceni :)
Polecamy gorąco to miejsce, mamy z nim wspaniałe wspomnienia !!
To magiczne miejsce !!
aaaa ..... mimo końca października pogodę mieliśmy jak w sierpniu :D
BARDZO DZIĘKUJEMY !!
Justyna, Michał & Tosia i nasi Rodzice :D
Ostatnio zmieniony przez jaamb Czw Lis 07, 2013 1:08 pm, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
MDK 

Dołączyła: 06 Gru 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 07, 2013 12:25 am   

Witam serdecznie,

nasze przyjęcie weselne odbyło się w Dworku Amber 30.11.2013. Było to wesele polsko-tureckie, poza gośćmi z Polski i Turcji, obecni byli także ludzie z Niemiec, Holandii, Węgier i kilku innych krajów, czyli zupełnie międzynarodowe towarzystwo. Sala była przygotowana na 105 osób, ale na pewno zmieściłoby się o wiele więcej. Nasi goście, głównie młodzi ludzie, bardzo dopisali na parkiecie, a i tak nie było ciasno, dla każdego było wystarczająco miejsca.

Na Dworek Amber zdecydowaliśmy się głównie z dwóch powodów: wystroju oraz profesjonalnego podejścia do klienta już przy pierwszej rozmowie. Cena nie grała roli, mimo to, właściciel Dworku był bardzo kooperatywny w tej kwestii.

Zależało nam na przyjęciu na wysokim poziomie, gustownym, eleganckim wystroju i profesjonalnej obsłudze, mogącej się porozumieć z gości w jęz. angielskim. Ze względu na wielokulturowość naszych gości chcieliśmy wprowadzić kilka międzynarodowych akcentów. Manager sali, Pan Robert Wawrzyniak, wykazał się ogromnym profesjonalizmem i doświadczeniem, służył nam dobrą radą i był otwarty na wszelkie prośby. Dopracowywał z nami każdy szczegół, pokazując, że chce by był to najpiękniejszy dzień w naszym życiu.
Już w czasie przygotowań do wesela wiedzieliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach. Szczególne podziękowania należą się Panu Robertowi za koordynację i wspaniałą współpracę z naszym zespołem muzycznym, fotografem i kamerzystą. Wiedzieliśmy, że wspólnie tworzą dla nas zgraną grupę.

W czasie imprezy wszystko się potwierdziło: wystrój sali był bardzo elegancki (szczególnie przepiękne kwiaty), obsługa bardzo uprzejma i sprawna, niepowtarzalna atmosfera. Jedzenie było wyśmienite i było go aż za dużo, mimo to stoły były zawsze schludne, a nasz tort był miodem dla podniebienia. Goście, szczególnie ci z Turcji (bo dla nich wszystko było nowe) chwalili sposób podania, szeroki wybór i jakość potraw, dla nas równie ważną rolę odegrało uszanowanie przez panie kucharki wszelkich wskazówek dotyczących różnic kulturowych w potrawach obu krajów.

Myślę, że najlepszym dowodem jak bardzo udane było to przyjęcie jest fakt, że ciągle dostajemy podziękowania od naszych gości za niesamowitą imprezę. Ludzie z całej Europy widzieli już wiele, ale byli bardzo pozytywnie zaskoczeni wysokim poziomem, gracją i profesjonalizmem.
Ja nie byłam zaskoczona, od pierwszej rozmowy z managerem sali, Panem Robertem, byłam przekonana, że tak będzie.

Życzymy wszystkim tak udanego wesela, jak nasze. Żartujemy z mężem, że moglibyśmy je organizować w Dworku Amber co roku.
Dziękujemy jeszcze raz!
Milena & Deniz
 
 
Alicjamil 

Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 21
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Nie Gru 08, 2013 6:31 pm   

Wybieramy się też zobaczyć tą salę ale wybór sali w Łodzi jest naprawdę ciężki, jest ich tak dużo że trudno się zdecydować. Amber wygląda zachęcająco.
 
 
Scieszki 

Dołączyła: 10 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Nie Gru 08, 2013 9:10 pm   WESELE W DWORKU AMBER! :)

Witamy serdecznie,

Nasze wesele odbyło się w Dworku AMBER 28.09.2013 i z całego serca chcielibyśmy polecić tę salę!:)

Mieliśmy ok. 120 gości i sala wcale nie była za mała. Z pierwszym tańcem również nie było żadnego problemu:)

Jedzenie wyśmienite! Cokolwiek wybierzecie i tak będzie pyszne! Mieliśmy rosołek, kotleta devolay z dużą ilością masełka, kotleta schabowego i kotleta Amber- wychwalanego przez wielu gości. Jeżeli chodzi o przekąski to tak jak pisałam wcześniej, wszystkie są świetne, więc na prawdę warto posłuchać rad menagera, który stara się aby było jak najlepiej;) Ze stołów bardzo szybko znikały śliwki zawijane w boczku, jajka faszerowane pieczarkami i łosoś z sosem chrzanowym. Deser: lody z gorącym musem świetne! Tort czekoladowy z wiśniami był przepyszny! Paszteciki cudowne, robione podczas wesela, a nie jakieś suchary;p

Dodatkowo mieliśmy stół wiejski na którym było wszystko co powinno być. A wszystko było świeżutkie i pyszne ( z resztą jak wszystko w Dworku Amber:) ).

Mieliśmy 10 okrągłych stołów, które wyglądały na prawdę elegancko (kwiatki-eustoma- piękne) i które były zawsze pełne jedzenia. W rogu sali był stół z ciastami, cukierkami i owocami. Ciasta rewelacyjne! A polecane ciasto pomarańczowe na prawdę było super.

Obsługa świetna! Elegancka i profesjonalna! Dania gorące rzeczywiście były podane gorące. Napoje zimne były uzupełniane od razu. Herbata i kawa podawana była szybko, a nie po godzinie;p

Właściciel i menager to osoby kontaktowe, cierpliwe, elastyczne, spełniające każde prośby. Z całego serca starali się aby było idealnie:) za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy ;)

Od gości usłyszeliśmy same pozytywne opinie zarówno o sali, jak i o jedzeniu i obsłudze. Dlatego serdecznie polecamy Dworek Amber;)

JEŻELI WESELE TO TYLKO W DWORKU AMBER! :)

Pozdrawiamy,
Sylwia i Łukasz Ścieszka
 
 
T.Nowak 

Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 1
Skąd: od znajomych
Wysłany: Sob Mar 01, 2014 10:46 pm   

A jednak zastanówcie się...bo mam wrażenie, że powyższe posty pisze sam właściciel...
Lokal na 150 osób bez parkingu, ja musiałem parkować w błocie na ulicy... przypominam, talerzyk w najtańszej wersji to 195 PLN. Muzyka jak z remizy, a to był dj stale wspólpracujący i polecony przez właściciela.Za te cene w Łodzi można poszukać czegoś o znacznie lepszych walorach...
Dodatkowo obok jest budowa, chcecie mieć zdjęcia ślubne z koparką w tle:)
Wesele ma się raz (tak zakładam) w życiu.
Pozdrawiam i polecam chłodny osąd sytuacji, a nie będziecie mieć przykrych niespodzianek.
 
 
jed.monika 

Dołączyła: 09 Mar 2014
Posty: 2
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Mar 09, 2014 2:40 pm   

Witam :-)
Nasz slub odbyl sie 1go marca 2014 w parafii sw.Wojciecha a Dworek Amber wraz z Panem Robertem (manager) zorganizowali niesamowite przyjecie weselne.
Nan naszym weselu bylo ok.90 osob I moim zdaniem ta sala jest wystarczajaco duza aby pomiescic conajmniej kolejne 30sci.
Warto wspomniec, ze 1/3 gosci byla anglojezycznych co nie stanowilo problem dla obslugi I Pana Roberta poniewasz mowia oni dobrze w tym jezyku.
Jedzenie I tort bylo pieknie podane I bardzo smaczne, wszyscy goscie z tego co mi wiadomo byli bardzo zadowoleni.
Sala wyglada cudnie, naprawde jest warto ja obejzec I nie sugerowac sie budowa obok.
Co do miejsc parkingowych to nie jest ich wiele przy samym dworku okolo 20-25, ale mozna bylo parkowac na zaprzyjaznionej posesji jak zaszla taka potrzeba.
Jezeli mlodzi organizuja wesele na duza ilosc osob, niestety w tak duzym gronie moze sie pojawic jednostka, ktora bedzie niezadowolana z roznych wzgledow.
Dworek Amber, byl to nasz wybor od pierwszej wizyty I napewno bym go nie zmienila z powodu budowy czy blota przy ulicy, ale wybor nalezy do przyszlych panswa mlodych :-)
Zespół muzyczny Four & Sax zapewnil nam swietna oprawe muzyczna. Pieknie grali!
Serdecznie Polecam Dworek Amber I Zespół muzyczny Four & Sax.
Chetnie odpowiem na pytania :-)
Serdzecznie pozdrawiam I zycze duzo radosci I optymizmu.
Monika
_________________
Witam!
Jestem juz szczesliwa mezatka :-)
Nasz slub odbyl sie w sobote 1go marca 2014r
w Lodzi
 
 
kamejka 


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Lut 2014
Posty: 113
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 07, 2014 11:34 pm   

Kochani, wysyłałam maila z zapytaniem ofertowym do Dworku Amber więc podzielę się informacją zwrotną, którą otrzymałam :)


Przyjęcia weselne organizują od 80 osób.
Cena 220zł/osoba (na rok 2015).

Cena zawiera:
- 4 posiłki ciepłe (podawane na półmiskach)
- 10 przekąsek na stołach
- napoje zimne, ciepłe
- stół słodki (ciasta, owoce, cukierki)
- żywe kwiaty na stołach
- pokrowce na krzesła
- pokój dla Państwa młodych
- chleb powitalny
- czerwony dywan na wejściu
- szampan na powitanie


Ponadto:
- nie ma opłaty korkowej,
- sala jest klimatyzowana,
- jest pomieszczenie na schłodzenie alkoholu.

Cena może okazać się dla nas za wysoka (musimy to jeszcze przekalkukować ;) ), obawiam się, że przez to będziemy musieli odrzucić tę salę, a szkoda, bo tyle piszecie pozytywnych opinii...
Ostatnio zmieniony przez kamejka Pon Kwi 07, 2014 11:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jed.monika 

Dołączyła: 09 Mar 2014
Posty: 2
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Kwi 08, 2014 12:05 pm   Spore oszczednosci poza sezonem (listopad-kwiecien).

Witam :-)

My zorganizowalism przyjecie w marcu na okolo 90 osob I lacznie udalo nam sie wynegocjowac okolo 5 tys. zlotych znizek (sala, zespol, kamera, fotografie, auto, suknia, garnitur).
Wszystko zorganizowalismy w cztery miesiace I wyszlo super.
Zdecydowanie polecam Dworek Amber.
Mam kilka zdjec sali I chetnie je wysle na e-maila.

Serdecznie pozdrawiam
Monika
_________________
Witam!
Jestem juz szczesliwa mezatka :-)
Nasz slub odbyl sie w sobote 1go marca 2014r
w Lodzi
 
 
kiciaeudezet 

Dołączyła: 26 Maj 2014
Posty: 72
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 29, 2014 8:50 pm   

Sala bardzo ładna, wszystko dopasowane w każdym calu. A co najważniejsze, Pan, z którym spotkałam się w sprawie sali bardzo cierpliwie potrafił odpowiedzieć na wszystkie moje pytania i wspaniale potrafił zareklamować salę. Co mogłoby się okazać dziwne, bo nie każdy potrafi "sprzedać" swoją salę. :)
_________________
Mój dzienniczek - 22.08.2015

 
 
STomek 

Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 1
Skąd: Lodzkie
Wysłany: Pon Lip 28, 2014 7:45 pm   

Witam,

Nasze wesele odbylo sie w czerwcu 2014 roku i do tej pory zarówno my jak i nasi Goście są pod ogromnym wrażeniem sali Dworek Amber oraz przytulnego ogrodu. 111 gości rozsadzonych było przy okrągłych stolikach (10 stołów po max. 12 osób). Wbrew niektórym wcześniejszym komentarzom zarówno w części jadalnej, jak i tanecznej było komfortowo i na pewno nie za ciasno. Przepyszne jedzenie (bardzo bogate i zróżnicowane menu; szczególnie jeśli chodzi o mięsa i przystawki!) w ilościach "nie do przejedzenia" serwowała bardzo profesjonalna, kulturalna obsługa, posługująca się językiem angielskim, co bardzo ułatwiło komunikację naszym zagranicznym gościom. Pan Robert, manager sali, służył profesjonalną radą od samego początku do końca (jak i kibicował nam podczas treningu naszego pierwszego tańca- dziękujemy :)). Pomógł nam zarówno przy wyborze menu, jak i doradził zorganizowanie barku z drinkami w ogrodzie (w zamian za wybór stołu wiejskiego), co okazało się bardzo trafionym pomysłem podczas letniego wesela. Ważnym elementem baru okazały się drinki bezalkoholowe, które cieszyły się ogromnym powodzeniem zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych.
Nagłosienie oraz klimatyzacja działały bez zarzutu. Mimo niezbyt upalnego dnia klimatyzacja była włączona i umożliwiała komfortową zabawę do białego rana! Obsługa całą noc kierowała się prośbami gości w doborze optymalnej temperatury.
Udostępniono nam również pokój dla nowożeńców, wyposażony w sejf i wygodne (jak dla pary po całonocnej zabawie ;) ) łóżko oraz czystą łazienkę. Dodatkowo przygotowano nam dwa pokoje, za które mogliśmy zapłacić po weselu, na wypadek gdyby któryś z naszych gości "zasłabł".

Zamontowanie dozowników mydła (w zamian za mydło w kostkach), w czystych i bardzo ładnych toaletach wyeliminowałoby jedyną (według nas) wadę tego miejsca.

Bardzo gorąco polecamy i jeszcze raz serdecznie dziękujemy zarówno Panu Robertowi, jak i całej wspaniałej obsłudze za tak wspaniałą organizację tak ważnego dla nas dnia!

Kasia i Tomek
 
 
Alberto 

Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: z miasta
Wysłany: Nie Sie 17, 2014 5:44 pm   

Byłem na rodzinnym weselu na tej sali.

1. Kelnerzy - zero uśmiechu, wszystko na zasadzie "Jestem w pracy i muszę pracować"
2. Zakaz chodzenia po czerwonym dywanie przez gości.
3. Zakaz wstępu na salę zanim przyjadą młodzi - żona chciała zostawić torebkę na swoim wyznaczonym miejscu a Pan kelner tego zabronił - wyprosił z sali.
4. Wejście na salę to według mnie błąd projektowy - goście weszli, drzwi się zamknęły ... i dopiero wtedy kapela mogła rozstawić sprzęt. Na sali przez 15 minut po wejściu była cisza, no bo jak grać bez podłączonego sprzętu.
5. Właściciel sali - nieprzyjemny facet, tak samo jak menadzer sali. Ale jak najważniejsze osoby na sali są nieprzyjemne to nie ma się co dziwić smutnym kelnerom.

A plusy - wystrój sali.
_________________
Pozdrawiam
 
 
lovinlizard 

Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 22, 2014 4:34 pm   

odniosę się może to kilku punktów z wpisu nad moim


1. Kelnerzy - zero uśmiechu, wszystko na zasadzie "Jestem w pracy i muszę pracować"
jak goście tacy czepliwi to i kelner się nie cieszy proszę bardzo mój ulubiony Pan który uśmiechał się bardzo często :)

uśmiech był, profesjonalizm też, dużo pomocy, dużo dobrych rad, każda prośba spełniona w sekundę, plus za brak kelnerek (nie lubię)
nie miałam do obsługi żadnych zastrzeżeń i nikt z gości też mimo że mieliśmy wśród nich np właściciela kilku restauracji

2. Zakaz chodzenia po czerwonym dywanie przez gości.

a co w tym dziwnego :?: nie dla ciebie go rozkładali :smile:

3. Zakaz wstępu na salę zanim przyjadą młodzi - żona chciała zostawić torebkę na swoim wyznaczonym miejscu a Pan kelner tego zabronił - wyprosił z sali.

brawo i tak ma być torebkę można tą chwilę potrzymać

ustaliliśmy z Panem Robertem że nasze przywitanie odbędzie się od strony ogrodu i bardzo dzielnie zaganiał gości żeby bokiem przeszli na tył
nikt nie został wpuszczony przed nami na salę
jedynie goście który zajmowali pokoje na górze mogli wejść tam jeszcze przed samą ceremonią.
i bardzo dobrze to się nazywa pilnowanie porządku

4. Wejście na salę to według mnie błąd projektowy - goście weszli, drzwi się zamknęły ... i dopiero wtedy kapela mogła rozstawić sprzęt. Na sali przez 15 minut po wejściu była cisza, no bo jak grać bez podłączonego sprzętu.

a skąd wiadomo że para tak nie wybrała? my weszliśmy głównym wejściem i wyszliśmy do gości do ogrodu (ładniej, więcej miejsca) później wszyscy weszli wejściem od ogrodu i żadnych problemów nie było

5. Właściciel sali - nieprzyjemny facet, tak samo jak menadzer sali. Ale jak najważniejsze osoby na sali są nieprzyjemne to nie ma się co dziwić smutnym kelnerom.

menadzer nieprzyjemny :lol: to że ktoś nie jest typem lizodupca i nie zaciesza się 24 godziny na dobę nie znaczy że jest nieprzyjemny, zwyczajnie oceniam że jest profesjonalny doskonale robi co do niego należy, mimo częstego kontaktu nigdy nie miałam mu nic do zarzucenia



a teraz zdam wreszcie relacje ze swojej strony :)


Sala
piękny wystrój, cięzko było mi znaleźć inne tak ladne miejsce w którym przy okazji byłby też ładny ogród
duży plus brak innych przyjęć np na innych salach jak to jest w wielu miejscach.
duża część gości była miejscem zachwycona (przeglądając robione przez nich zdjęcia zauwazyłam ze duuużo z nich to zdjęcia samej sali :smile: )

świetne miejsce z klasą :)

kilka zdjęć jak sala wyglądała na naszym przyjęciu






Menu

całość menu pomógł nam ustalić Pan Robert doradzając co jest najsmaczniejsze opisując jak wygląda i co do czego pasuje
wyszło świetnie, każdy posiłek był pyszny
złapałam po kęsie kilku ciast- rewelacja
niczego nie było za mało a nawet dużo zostało więc miałam okazję popróbować już po przyjęciu w domu i się nie rozczarowałam
a zapomniałabym kocham ich tartinki niby takie proste ale pyszne

zdecydowalismy się wymienić za dopłatą jeden posiłek na grill w ogrodzie
i to kolejny strzał w 10
dużo pysznego jedzenia, kaszanka, kiełbasa, karczek i szaszłyk, sałatki, dipy






wszystko co zostało zostało spakowane w lunch boxy (nie musiałam przywozić własnych opakowań )
jedzenie czekało na nas rano zaraz po tym jak opuściliśmy pokój
na naszą prośbę bez problemu spakowano też oddzielnie dla gości który wyjeżdżali rano razem z nami

nie było problemu też z sokami które dokupiliśmy (wszystkie które zostały zwrócono) i alkoholem ( trafiły do mnie nawet pootwierane butelki wina czy wódki w których zawartość byla często mniejsza niż połowa


Tort
Braliśmy oczywiście ten który był oferowany w cenie
wybraliśmy z owocami leśnymi i dekoracją z żywych kwiatów

zamawiając poprosiłam żeby bylo go troche więcej ( taki zapas dla nas do domu) a tak naprawdę zostało niewiele, tak smakował ze wiele osób jadło po 2 kawałki nawet Ci co za słodkościami nie przepadają
ja tylko potwierdzam był pyszny

zdjęcie naszego tortu (przewidziany na 55 osób)




mogę też polecić pokoje na górze, bardzo wygodne, czyste i w dobrej cenie

podsumowując ze wszystkim jestem jak najbardziej na tak
nie widziałam smutnych kelnerów mimo że często im o coś marudziłam :smile:
Pan Robert dzielnie znosił nasze telefony, pomagał w wyborze wina, potrafił odkręcić moje pomyłki.
Całe przyjęcie przebiegło zgodnie z wcześniej ustalonym planem i do tej pory żałuje że nie trwało dłużej :smile:
_________________
 
 
MonikaGrześ 

Dołączyła: 19 Paź 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 30, 2014 8:38 pm   

Witam,
Nasze wesele w Dworku Amber odbyło się w sierpniu tego roku. Musimy przyznać, że jesteśmy w 100% zadowoleni i każdemu z czystym sumieniem możemy polecić to wspaniałe miejsce. goscie do tej pory wspominają wesele, usłyszeliśmy wiele pozytywnych opinii. Sala urzekła nas od samego początku, później było już tylko lepiej
specjalne podziękowania należą się Panu Robertowi, który pełni funkcję menadżera – to właściwy człowiek na właściwym miejscu, prawdziwy profesjonalista, który nie tylko szanuje zdanie innych, ale również stara się doradzić oraz pomoc w każdej sytuacji, bardzo wyrozumiały i cierpliwy;)
sala ma przepiękny wystrój, wzrok przykuwa wspaniały żyrandol. Na uznanie zasługuje również śliczny ogród z altankami, w którym goście mogli odpocząć i spokojnie porozmawiać. Takie detale jak zastawa, piękne kieliszki, dekoracja kwiatowa również na najwyższym poziomie. my zdecydowaliśmy sie na okragłe stoły, mieliśmy 90 gości i 9 stołów. Usłyszeliśmy wiele pozytywnych opinii o menu, które było raczej nietuzinkowe jak na wesele – wszystko świeże, pyszne i ładnie podane. Wszystkie pozycje, które wybraliśmy były bardzo smaczne. Bardzo ciekawym pomysłem był poczęstunek dla gości oczekujących na parę młodą – smaczne przekąski oraz lekkie drinki, które miały umilić czas oczekiwania okazały się strzałem w dziesiątkę! Natomiast pyszny tort goście wspominają do tej pory.
Słowa uznania należą się również obsłudze – naprawdę profesjonalni kelnerzy i wspaniała szefowa kuchni chcieliśmy zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz – toalety, które o każdej porze były czyste i posprzątane, co na imprezach przy takiej liczbie gości niezbyt często się zdarza.
podsumowując - gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać, gdzie odbędzie się nasze przyjęcie weselne, bez wahania ponownie postawilibyśmy na Dworek Amber. jest nam tym bardziej miło, że już w przyszłym roku tam wrócimy bawiąc się na weselu naszych Znajomych - już nie możemy się doczekać:):):)
 
 
lodzianie_8588 

Dołączyła: 18 Gru 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 18, 2014 12:19 pm   Idealnie

Zdecydowaliśmy się na Dworek na początku roku, spodobał nam się od pierwszego razu, od razu pojechaliśmy go obejrzeć.
Mieliśmy szczęście ponieważ obsługa właśnie przygotowywała się do wesela, mogliśmy więc zobaczyć, jak wygląda nakryty stół, ustawienie krzeseł, zorganizowanie przestrzeni, etc.
Byliśmy oczarowani.
Na kilka tygodni przed imprezą przyjechaliśmy omówić wszystkie szczegóły i tutaj ważna informacja: karta dań może ulec lekkiej modyfikacji, ale nie ma tez problemu z przygotowaniem potraw ze starej karty.
Warto także pokusić się o realizacje jakiś swoich marzeń/życzeń. Ukłony w stronę Szefowej Kuchni, która nie dość że przygotowała wspaniałe jedzenie, pięknie podane to jeszcze potrafiła doradzić nam dodatkowe danie tak, aby wszystko do siebie pasowało. Rybą w sosie cytrynowym podbiła moje serce.
Jeśli chodzi o inne uwagi to także Manager stanął na wysokości zadania. Każda nasza uwaga i prośba została naniesiona i w dzień przyjęcia nie musieliśmy się niczym przejmować. Obsługa super, kelnerzy w rękawiczkach polewali wódeczkę, no bajeczny efekt.
Jedzenia było full, obsługa ciągle dokładała to, co się skończyło, ja prawdę mówiąc to nie zdążyłam nawet wszystkie spróbować, bo po prostu było tego za dużo :)
Wszystko równie smaczne, goście po weselu zachwalali jedzenie.
Cała restauracja bardzo czysta, wraz ze wszystkimi obiektami sanitarnymi, pokojami, etc.
Warto także zaznaczyć, że wszystkie nasze prośby w stronę obsługi o podanie kawy lub czegokolwiek były realizowane błyskawicznie, tak że goście byli bardzo zadowoleni.
To co dla mnie jeszcze było bardzo ważne to to, że manager był cały czas widoczny na sali lub w kuchni. Czuwał nad tym wydarzeniem, nie zamknął się u siebie w biurze i nie robił w tym czasie papierów, to świadczy o pełnym profesjonalizmie.

Jeśli chodzi o menu to zdecydowaliśmy się na zupę serową, która była obłędna ale należy pamiętać, że jest ona z serów pleśniowych (dzieci nie lubią ;) ) Nie to, żeby jakaś bardzo intensywna była, nie nie, ale troszkę podlatuje serkiem pleśniowym - pyszna.
Można by tutaj zaznaczyć, że mogła być ona szybciej podawana bo faktycznie czekaliśmy kilka minut zanim wszyscy dostana aby rozpocząć jedzenie, ale nie zdążyła wystygnąć, więc w zasadzie to nie wiem, może mi się tylko wydawało, że jest wolno wydawana ;)
Na drugie polędwiczki, roladki faszerowane pomidorami i mozzarella - przepyszne.
warzywa z wody z orzechami - super.
Wybraliśmy tort z owocami leśnymi - ojej mistrzostwo świata taki lekki i delikatny, można by go zjeść połowę :)
No i rybka podbiła moje serce - specjalne zamówienie.

Oczywiście na sam koniec dostaliśmy całe jedzenie z sali a był tego pełny wózek, nawet nie myśleliśmy, że aż tyle tego będzie. Ciasta, cukierki, owoce, sałatki, nawet chleb z przywitania, no wszystko. Na prawdę, gdybym miała wybrać drugi raz miejsce, wybrałam tak samo :)
Chciałabym dopisać coś, co można by było poprawić, tak, żeby może i ten komentarz był bardziej wiarygodny, ale nawet na pogodę nie mogliśmy narzekać bo jak na listopad była wyjątkowo udana :) To był po prostu Ten Dzień :)

PS. goście byli zachwyceni salą, wszędzie robili sobie tzw. selfie a kobiety są oczarowane żyrandolem.

PS2. Mieliśmy kilka własnych życzeń w tym danie specjalne i nie skasowali nas za to jak za złoto, zapłaciliśmy normalne, ludzkie pieniądze nawet za życzenia specjalne - SUPER!
 
 
zbranzy 

Dołączyła: 12 Kwi 2014
Posty: 75
Skąd: belchatow , lodz
Wysłany: Wto Sty 06, 2015 8:27 pm   

Amber jest ok , choc moim zdaniem wlasnie kelnerek tam brakuje :P
 
 
AngelikaKamil 

Dołączyła: 17 Cze 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 17, 2015 5:31 pm   

W Dworku Amber 6 czerwca odbyło się Nasze weselne przyjęcie. Razem z Mężem uważamy że był to Nasz najlepszy wybór. Miejsce pod każdym względem Nas zachwycało. Jedzenie, ogród, obsługa ( mimo dwudniowej zabawy zawsze uśmiechnięta i profesjonalna ), wystrój na najwyższym poziomie, sala udekorowana przepięknymi kwiatami.
Miejsce oczarowało również Naszych Gości którzy do tej pory wspominają przepyszne jedzenie i bardzo smaczny tort.
Szczególne podziękowania kierujemy do managera, który z pełnym profesjonalizmem dbał o każdy szczegół uroczystości i w przypadku jakichkolwiek problemów natychmiast je rozwiązywał. Od wejścia na Dworek stres związany z uroczystością minął od razu i mogliśmy cieszyć się razem z Gośćmi Naszym wyjątkowym dniem.


Gorąco POLECAMY wszystkim !! !!!!! :)
_________________
Angelika i Kamil
 
 
Gosia007 

Dołączyła: 27 Sty 2015
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 22, 2015 8:10 pm   Serdecznie polecamy

W czerwcu w Dworku Amber odbyło się nasze przyjęcie weselne. Z perspektywy czasu możemy ze spokojnym sumieniem polecić wszystkim to miejsce. Profesjonalna obsługa, bardzo dobra organizacja i indywidualne podejście do każdego klienta wyróżnia to miejsce. Goście cały czas wspominają przepyszne jedzenie, wystrój i piękny ogród. Początkowo obawiałam się o tort (wybraliśmy czekoladowy z wiśniami), ale całkowicie niepotrzebnie. Wszystkim gościom smakował do tego stopnia, że zniknął niemal w całości.

Jeśli tylko pojawi się inna okazja do wyprawienia przyjęcia okolicznościowego na pewno tam wrócimy.

Gosia&Jarek
 
 
olkos 

Dołączyła: 05 Cze 2014
Posty: 4
Skąd: Londyn
Wysłany: Sob Sie 22, 2015 8:40 am   Dworek Amber recenzja

Witam Was serdecznie!

Chcialam sie dolaczyc do wpisow na temat Dworku Amber. W lipcu 2015 r mielismy tam wesele na 105 osob i musze powiedziec ze do tej pory Goscie jak i my z lezka w oku wspominamy ten wspanialy dzien.

Dworek Amber zapewnil nam niezapomniane przezycia, sala w dzien naszego wesela wygladała baardzo elegancko, luksusowo. Znajduje sie w niej piekny krysztalowy zyrandol, zlote tapety i przepiekny klasyczny ogrod z rzezbami. Moze brzmi to z lekka przepychowo, ale wcale tak nie wyglada! Ta sala to cos w stylu pomieszania przepychu z minimalizmem, jest wszystkiego akurat, nie za duzo i nie za malo a przy tym robi NIESAMOWITE wrazenie na gosciach!!!!

Omowie najwazniejsze jak dla mnie punkty w akapitach zeby Wam sie latwiej czytalo:

Zastawa (talerze, kieliszki, sztucce) najwyzszej jakosci, wlasciciel mowil nam jakiej marki ale nie pamietam (Lublana?). W kazdym razie od razu widac ze sa to rzeczy z wyzszej polki, jeszcze na zadnym weselu na ktorym bylam nie widzialam tak pieknej zastawy! Kilku Gosci to potwierdzilo (slyszal ktos o gosciach zachwalajacych porcelany?? nie! ale te sie wyroznialy!!)

Kelnerzy - bardzo profesjonalni, pomocni, spelniajacy kazda prosbe w minute (np. o regulacji klimy, podaniu kawy, opoznieniu serwowania lodow itp). W bialych rekawiczkach nalewaja pierwszy kieliszek wodki (swietny efekt, goscie chyba byli w szoku bo takie cos rzadko sie zdarza, a my pekalismy z dumy) oraz serwuja posiliu, dokladajac przystawki regularnie. Jedynym problemem bylo to ze zabierali niedokonczone drinki gosci (mielismy barmana robiacego przerozne drinki), ale wystarczylo jedno slowo do kelnerow i szklanki przestaly znikac.

Wielkosc sali - my mielismy 105 osob i okragle stoly (zdecydowanie polecam okragle stoly, o wiele lepiej wygladaja niz podluzne, ktore sa zalecane w przypadku wiecej niz 120 osob) i miejsca bylo az za duzo! Mozna bylo swobodnie poruszac sie po sali (nawet ja w mojej sukni!). Lazienki sa na dole i na gorze, raz widzialam jedna osobe czekajaca do toalety. Stan czystosci nie mial nic do zarzucenia, w toaletach ladnie pachnialo i bylo czysto. Plus wystroj ktory swietnie komponowal sie z wystrojem sali. Jedna wieksza lazienka ktora polecam przyszlym pannom mlodym, nawet sobie nie wyobrazacie jaka to misja w sukni :) )

Parkiet taneczny tez jest idealnego rozmiaru, nigdy nie jest tak ze wszyscy goscie na raz tancza (oprocz moze na poczatku, wtedy faktycznie byl maly tlok na parkiecie). Na scianach sa lustra (po obu stronach) i podczas 1szego tanca oraz kolejnych wygibasow na parkiecie mozna zerknac czy dobrze wyglada nasz taniec :)

Jedzenie - cos niesamowitego! Pyyyyyszne potrawy, bardzo roznorodne (wybrane oczywiscie przez nas), jedzenia bardzo duzo, my mielismy rowniez stol slodki i wiejski, jedzenia bylo morze! po weselu dostalismy wozek z tym co zostalo, wszystkie alkohole (nawet mniej niz polowa w butelkach), ciasta! Cale szczescie czesc rodziny jechala autokarem spowrotem do domu (za granica) i dalismy im wiekszosc tego jedzenia, pozniej w sumie caly tydzien po jedlismy piersi z kaczki, koreczki, lososia itp - czulam sie jak ksiezniczka :) ) Ale ciesze sie ze to wszystko dostalismy bo na weselu raczej nie dalo sie wszystkiego sprobowal (para mloda ciagle musi byc wszedzie obecna :) )

Wlasciciel i manager - sale poszlismy ogladac jak byl manager pan Robert - niesamowicie profesjonalny, doradzajacy kazdy szczegol, komunikatywny. To on nas przekonal do zdecydowania sie na sale, dajac nam sporo upustow (polecam negocjacje, zawsze mozna pare gorszy oszczedzic!). W lipcu p Robert byl na urlopie i zalatwialismy wszystko z wlascicielem - p Michalem. Tu tak samo musze powiedziec ze nie ma zadnych zastrzezen, jeszcze bardziej profesjonalny, dbajacy o kazdy szczegol i dzwoniacy w razie naszego zapomnienia zalatwienia czegokolwiek. Bardzo nam pomogl i czulismy ze jestesmy w bardzo dobrych rekach, nie musielismy sie kompletnie niczym przejmowac w dzien wesela. Bardzo sympatyczny, konkretny, wymagajacy i do rzeczy. Bez niego to przyjecie nie byloby az tak idealne i udane, jestem tego w 100% pewna!!

W razie jakichkolwiek pytan jestem gotowa pomoc, piszcie!

Jeszcze raz: POLECAM!!!!
_________________
 
 
eMKa2015 

Dołączyła: 28 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 01, 2015 10:23 pm   

Polecamy! Najlepsze miejsce w Łodzi! Piękny wystrój i cudowna atmosfera! :) Aż szkoda ze nasze wesele trwało tylko 2 dni.
Obsługa fantastyczna, bezproblemowa, bardzo pomocna i profesjonalna, a jedzenie przepyszne. Pan Robert świetnie doradził nam z wyborem menu i ze wszystkimi szczegółami przyjęcia, jest niezwykle cierpliwy ;) i rzeczowy. Dzięki temu wszystko wyszło idealnie! Wszyscy Goście byli zadowoleni, nie było do czego się przyczepić.
Wesele mieliśmy w październiku i w związku z tym, że na zewnątrz było już chłodno, martwiliśmy się że dzieci, które będą na poprawinach będą się nudzić. Zupełnie niepotrzebnie, ponieważ Pan Robert zaproponował ustawienie małego figloraju dla dzieciaków, po za tym Dworek dysponuje zabawkami dla dzieci w różnym wieku. Dzieci i rodzice byli bardzo zadowoleni.
Pokoje dla Gości pięknie przygotowane, my dodatkowo zamówiliśmy śniadanie dla Gości którzy zostali na noc - były ciepłe bułeczki, jajecznica, kiełbaski na ciepło, itd. Same pyszności!
Po całym przyjęciu zostało nam bardzo dużo jedzenia, wszystko oczywiście do zabrania.
Jednym niewielkim minusem jest troszkę za mały parkiet, z tym że my mieliśmy prawie 120 Gości i bardzo dużo młodych osób, które nie przestawały tańczyć. Po za tym wystrój sali, żyrandole i dekoracje zapierają dech w piersiach.


GORĄCO POLECAMY! Warto zaoszczędzić sobie stresu tego dnia i wybrać sprawdzone miejsce.
Kolejne rodzinne przyjęcia na pewno też będziemy chcieli zorganizować w Amberze. :)
 
 
Miszal 

Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 21, 2015 12:29 am   

Pod koniec października 2015 mieliśmy przyjemność organizować wesele w Dworku Amber na ok. 80 osób. Tak, to była przyjemność! Profesjonalizm właściciela (p. Michał) i menedżera (p. Robert), polegająca na elastyczności, sugestii co do ustawień stołów, menu itp, bardzo ułatwia organizację. Sala bardzo ładna, jedzenie pyszne, wódka w coolerach (pierwszy raz się spotkałem z tym), dużo obsługi, jedzenie, które zostało, było rano zapakowane, pokoje ładne, czyste. Nie musieliśmy się martwić o szampana, tort, stół wiejski (jak zawsze, kapitalne miejsce integracyjne), bo wszystko było na miejscu, poza alkoholem oczywiście. Lokalizacja sali też wbrew pozorom jest dobra, i nie ma problemu ze znalezieniem jej. Co do ceny, to i tu jest pole manewru ;) Miejsce godne polecenia.
Ostatnio zmieniony przez Miszal Sob Lis 21, 2015 12:34 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Kamila85 

Dołączyła: 28 Sty 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 28, 2016 6:56 pm   Dworek amber

Miałam wesele w Dworku Amber w tego Sylwestra (31.12.15).
Pan Robert, menedżer, podczas przygotowań odznaczał się anielską cierpliwością, za co bardzo mu dziękuję. Muszę przyznać, że wielokrotnie podziwiałam go za stoicki spokój wobec ścierających się wizji i rodzinnych dyskusji. Dodatkowo, służył nam radą i doświadczeniem (m.in. polecił nam zespół).

Podczas wesela wszystko było idealne:
- stoły były ślicznie udekorowane i ładnie zastawione.
- jedzenie było pyszne (i baaardzo dużo)
- kelnerzy byli uprzejmi, sprawni, pomocni i prawie niewidoczni (co uważam ze duży plus - wszystko działało, a ja nie musiałam się o nic martwić).

Miałam pewne obawy co do fajerwerków - w tym punkcie bałam się pewnego niedosytu, ale było a odwrót - miłe zeskoczenie i zadowolenie wszystkich.

Chciałabym zwrócić uwagę jedynie na pojemność sali. Mieliśmy wesele na 120 osób i była to liczba optymalna. Jako że impreza była zimą, nie mieliśmy dostępu do ogrodu. Uważam, że w tej sytuacji większa liczba gości spowodowałaby niepotrzebny tłok i mogłaby się stać słabym punktem całego wydarzenia. Oczywiście, latem większa ilość osób być może nie spowodowałaby stłoczenia ze względu na dostęp do ogrodu.

Ogólnie mogę stwierdzić, że pieniądze zostały dobrze wydane - mieliśmy zapewnioną uczciwą i rzetelną obsługę. Wszyscy czujemy pełną satysfakcję i zadowolenie z całej organizacji.

Polecam bardzo.
_________________
Kamila
 
 
yeahman 

Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 04, 2016 12:30 am   

Byłem na kilku weselach w Amber i muszę powiedzieć że reprezentuje wysoki poziom. Wnętrze, obsługa, jedzenie zdecydowanie mieści się w łódzkiej czołówce.

Plusem też jest piękne patio które nie jest zbyt duże - to jest plusem bo goście nie mają się gdzie pochować :)

Zdecydowanie polecam. :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:


usunięty podpis z reklamą własnej działalności. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Lut 04, 2016 8:19 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Stodwar 

Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 30, 2016 7:05 pm   Profesjonalizm, uprzejmość, świetne jedzenie

28 maja więc na świeżo mogę szczerze polecić jako młody żonkiś dworek Amber.Robert-manager doradzał, troszczył się aby wszystko było na jak najwyższym poziomie. Goście chwalili szybkość obsługi, rewelacyjne jedzenie. Dla mnie dodatkowo ogromnym plusem był ogródek z tyłu, dzieci biegały sobie, bawiły się, można było przespacerować się, sala tak rozłożona aby orkiestra nie zagłuszała sali gdzie stały stoły, gdzie można było porozmawiać.
w 100% polecam!
Rafał
_________________
Rafał'ski
 
 
agutek 

Dołączyła: 26 Lip 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 28, 2016 10:22 am   

W czerwcu 2015 roku byliśmy gośćmi na weselu w Dworku Amber. Zauroczeni miejscem podjęliśmy decyzję, żeby tu zorganizować nasze wesele i stało się to 23.07.2016r. Nie zawiedliśmy się - jest to piękne miejsce w który pracują profesjonaliści.
POLECAMY:
1. Piękny wystrój sali i stołów (dziękujemy p. Dagmarze florystce współpracującej z dworkiem za cudowne dekoracje kwiatowe)
2. Jedzenie - potrawy pyszne, różnorodne (bogate menu z którego można dokonać wyboru). Mieliśmy obawy czy wystarczy jedzenia, ale zupełnie niepotrzebnie (4 posiłki na ciepło, 10 przystawek, stół słodki i dodatkowo wiejski). Po weselu wszystko co zostało obsługa spakowała nam do domu (a było tego dużo). Tort czekoladowo-wiśniowy niesamowity i to potwierdzają goście, którzy nie są smakoszami tortów.
3. Obsługa - profesjonalna, sprawna, elegancka i miła.
4. Ogród - przepiękny był jednym z powodów dla którego wybraliśmy dworek. Goście podziwiali i chętnie korzystali.

Dziękujemy właścicielowi p. Michałowi za pomoc przy organizacji - służył pomocą i rozwiewał wszystkie wątpliwości.
Agnieszka i Zbyszek :lol:
 
 
natka87 

Dołączyła: 30 Sie 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 30, 2016 12:36 pm   Dworek Amber duże rozczarowanie

Niestety z wielkim smutkiem muszę stwierdzić, że absolutnie nie polecam organizacji wesela w Dworku Amber.

Z mężem mieliśmy tam wesele w sierpniu tego roku i jedyne co mogę stwierdzić to, że zadziałała tu znakomita zasada marketingu tzn. zanim nie zapłacisz wszystko jest pięknie i cudownie, żadnych ukrytych opłat, a wychwalanie zalet sali przez managera nie ma końca. Naprawdę byliśmy zachwyceni, kiedy Pan Robert (manager) opowiadał nam jak to dania u nich na sali serwowane są w tym samym czasie, żeby wszyscy dostali jednocześnie posiłek, jaka to elegancja. że podają napoje w szklanych butelkach. Szkoda tylko, że były to tylko bajki opowiadane w celu złapania klienta. My jako Młoda Para na ziemniaki do mięsa czekaliśmy tyle, że nam mięso zdążyło wystygnąć na talerzach. Nie chcę wiedzieć jak długo czekali pozostali goście. Napoi gazowanych było tak mało, że aż wstyd. Co chwila trzeba było ganiać za kelnerami, żeby coś donieśli, a to chyba zadanie kelnerów, żeby obserwować co się dzieje na stole i uzupełniać napoje, szczególnie jeśli wystawiają ok. 3 buteleczki 200ml na jakieś 8-10 osób.
Podzielam wcześniejszą opinię, że kelnerzy wyglądali jakby byli tam za karę i powiedziałabym, że daleko im było to bycia pomocnym, jako że praktycznie ciężko było uchwycić ich na sali, trzeba było ciągle szukać w kuchni - to jakieś nieporozumienie, zwłaszcza, że nie wystawiają herbaty do samodzielnego przygotowania, tylko donoszą ją kelnerzy.
Zorganizowaliśmy tam wesele tylko dlatego, że mieli akurat zwolniony termin i dzięki temu cena była niższa - normalna kwota to duża przesada jak za tą jakość obsługi i bardzo brzydkie mydlenie oczu klientowi.
Jednocześnie muszę dodać, że przedsiębiorczy panowie z Dworku Amber znaleźli sposób na "odbicie" sobie niższej kwoty jaką zapłaciliśmy od talerzyka po pierwsze przez doliczanie opłat, które w ogóle nie były uwzględnione w umowie. Ale tego było jeszcze mało, więc wykorzystali bardzo niejednoznaczny zapis w umowie interpretując go na swoją korzyść i doliczając kolejną wyższą opłatę przy rozliczeniu końcowym - o możliwości negocjacji oczywiście nie było nawet mowy.
Takie zagrywki absolutnie dyskwalifikują w moich oczach Dworek Amber, ponieważ pod zasłoną przychylności i profesjonalizmu kryje się wyłącznie maszynka do robienia pieniędzy.
NIE POLECAMY!
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 06, 2016 2:27 pm   Re: Dworek Amber duże rozczarowanie

natka87 napisał/a:
doliczanie opłat, które w ogóle nie były uwzględnione w umowie

To na jakiej podstawie je doliczyli?
_________________


 
 
blankaaa 

Dołączyła: 16 Wrz 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 16, 2016 7:27 pm   

Organizowaliśmy nasze wesele w Dworku Amber 3 września i możemy z całą odpowiedzialnością polecić wszystkim to miejsce. Od samego początku profesjonalne i indywidualne podejście do klienta zrobiło na nas ogromne wrażenie, Panowie Michał i Robert wszystko nam wyjaśnili, nie było żadnych ukrytych kosztów, a wszystkie nasze prośby były brane pod uwagę. Panowie służyli radą korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia w organizacji wesel i wszystkie ich pomysły były trafione. Dużą wagę podczas organizacji naszego przyjęcia przykładaliśmy do obsługi kelnerskiej i muszę powiedzieć, że ta w Dworku przebiła nasze oczekiwania. Kelnerzy niewidoczni, wypełniali swoje obowiązki błyskawicznie, z uśmiechem na twarzach. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem, jednak to co utkwiło wszystkim gościom w pamięci to przepyszne jedzenie. Do tej pory nasza rodzina i przyjaciele wspominają nieziemskie potrawy, które nieczęsto można spotkać na weselnych stołach. Po weselu jedzenie, które zostało było przechowane w chłodni, spakowane schludnie w pojemniki a my mogliśmy się nim cieszyć jeszcze kolejnego dnia. Tort (owoce leśne) również zamawialiśmy w Amber i przez wielu był nazwany najlepszym jaki kiedykolwiek jedli. Całość oceniamy na 6 z + ponieważ było o wiele lepiej niż mogliśmy to sobie wymarzyć. Na pewno wrócimy do Dworku z organizacją kolejnych imprez rodzinnych :) :) !!

Blanka i Tomek
 
 
natka87 

Dołączyła: 30 Sie 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 21, 2016 12:42 pm   Re: Dworek Amber duże rozczarowanie

kapatka napisał/a:
natka87 napisał/a:
doliczanie opłat, które w ogóle nie były uwzględnione w umowie

To na jakiej podstawie je doliczyli?


Właśnie na żadnej podstawie. A klient przy rozliczeniu jest też na przegranej pozycji bo mają kaucję i jak Ci powiedzą, że nie oddadzą to co zrobisz?
 
 
emilałusoń 

Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 2
Skąd: łódz
Wysłany: Sob Lut 25, 2017 3:02 pm   

Podzielę się swoją opinią o Dworku Amber z perspektywy gościa (uchodzę za osobę bardzo wybredną i skrajnie pedantyczną )
Sala urządzona z gustem ,przenosi gości w inną epokę .
Kelnerzy prezentowali się schludnie elegancko ,czasem miałam wrażenie ,że czytają w myślach ,byli na każe skinienie ,a do tego przystojni i zawsze uśmiechnięci .
Jedzenie przepyszne ,nietuzinkowe.elegancko serwowane w odpowiednich ilościach oraz odstępach czasu.
A teraz mój ''konik''a raczej skrzywienie zawodowe :) czyli dekoracje kwiatowe .Nieziemsko dopełniały całość wystroju.Wykonane bardzo profesjonalnie ,odpowiedni dobór gatunku kwiatów.Super zachowana proporcja .Po konsultacji z Młodymi okazało się ,że w/w kompozycje zapewnia właściciel , co należy obecnie do rzadkości .
Podsumowując z czystym sumieniem POLECAM .
 
 
miserry 

Dołączyła: 02 Kwi 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 02, 2017 4:36 pm   

Witam,
Ja też chciałabym podzielić się opinią o Dworku Amber. Mieliśmy tam wesele we wrześniu zeszłego roku i absolutnie polecamy to miejsce. Zarówno właściciel, jak i menadżer to profesjonaliści, którzy naprawdę zadbają o każdy szczegół - dosłownie. Jestem osobą bardzo drobiazgową i muszę mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, a podczas organizowania wesela i samego wesela nie musiałam się niczym martwić.
Od początku byliśmy zachwyceni wystrojem i ogrodem.
Obsługa - profesjonalna i uśmiechnięta. Jedzenie - przepyszne, posiłki podawane praktycznie jednocześnie i bardzo sprawnie. Nam jako parze młodej przynoszono posiłki błyskawicznie. Dbano aby napoje były dolewane, podobnie z alkoholem. Ciasta - przepyszne, stół wiejski również robił furorę.
Opinie gości takie same - cudowny wystrój, pyszne jedzenie i super obsługa. Goście, którzy nocowali w pokojach nad salą, również byli zadowoleni.
Także naprawdę polecamy Dworek Amber z całego serca :)
 
 
Kasia_MArek 

Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 23, 2017 8:09 pm   

Gorąco polecamy Dworek Amber. Może w punktach żeby było jaśniej i szybciej:
1. Menadżer konkretny, życzliwy, pomocny. Ogólnie super gość, czuwa nad wszystkim i pomaga zapanować nad każdą częścią przyjęcia.
2. Kelnerzy świetni. Opinia naszych gości "niezauważalni, kieliszki zawsze pełne, jedzenie szybko i na czas podane".
3. Jedzenie pyszne, dużo. Brawo dla kucharek i całej obsługi kuchni.
4. Sala piękna, żyrandol z Titanica :lol: , pokoje dla gości eleganckie i przytulne, akustyka dobra, przepiękny ogród (polecamy ślub cywilny na miejscu pod eleganckim namiotem)

Podsumowując lokal wart wydanych pieniędzy. Już zastanawiamy się nad zorganizowaniem tam chrzcin :)

Kasia i Marek 14.07.2017
_________________
Kasia_Marek
 
 
kamil.zbrozek 

Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 22, 2017 10:09 am   

19.08.2017 organizowaliśmy wraz z małżonką wesele w tym miejscu. Jesteśmy zachwyceni profesjonalizmem obsługi zarówno pana Roberta (menadżera) jak i obsługi wesela (kuchnia, kelnerzy i ekipa sprzątająca). Wszystko wypadło idealnie z planem, a każdy gość weselny chwalił jakość i ilość jedzenia. Napoje bezalkoholowe i alkoholowe zawsze były na stole. Sala i ogród wyglądały olśniewająco, lepiej jak na zdjęciach :) Dziękujemy jeszcze raz za cudowny klimat.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl