Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Asiek
Sro Sty 25, 2012 10:39 pm
Krzyż przed Pałacem Prezydenckim
Autor Wiadomość
juta79 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 5:18 pm   

no masz racje ale obrońcom ukradli :wink:


fiona83 napisał/a:
nie można było tak od razu ?

no to samo pomyślałam
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kati Czw Wrz 16, 2010 6:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Pepsi 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 535
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 6:26 pm   

Wreszcie zrobili porządek!!! Ale jaka rozpacz moherów :wink:
_________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 6:32 pm   

No porządek może i jest, ale nadal rozwala mnie na obie łopatki sposób, w jaki to wszystko jest załatwiane.... Generalnie w tej sprawie od momentu w którym wycofano sie z przenosin krzyża w sierpniu same "głupoty" robią, jedna za drugą.....
_________________

 
 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 6:38 pm   

żeby ci fanatycy krzyża tak chcieli paru pseudo polityków uwalić, za podwyżkę VAT-u to sama bym stanowiła ich fankę. Tak to płaczą że im do pierwszego ledwo starsza, to czemu stoją pod krzyżem zamiast pod sejmem?
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
Ostatnio zmieniony przez paulii Czw Wrz 16, 2010 6:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 7:16 pm   

Bo zasadniczo Ten na krzyzu więcej może niż ci w sejmie?

(aczkolwiek na tym konkretnie krzyżu nikogo nie było)
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 7:46 pm   

juta79 napisał/a:
no jak to, ukradli krzyż ?? ? No to przecież szukać go trzeba :smile:


Komisję powołać śledczą ! Natentychmiast ! Taka wola narodu !
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 8:37 pm   

Oglądam relacje sprzed pałacu i po prostu wrze we mnie. ŻENADA!!!! Wstyd mi za wszystkich tych ludzi!!! Obrońcy - fanatycyc przerabiający sobie teksty pieśni religijnej i przeciwnicy zachowujący się jak pospolite huligaństwo!. Brak słów po prostu!!!!!!!!!!!! A cały świat patrzy... :? :|
_________________
 
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 8:57 pm   

Powinna delegacja z forum jechać :twisted:
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 8:58 pm   

Audiolka napisał/a:
Powinna delegacja z forum jechać :twisted:

zgłaszasz się na ochotnika? :cool:
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 9:04 pm   

Audiolka napisał/a:
Powinna delegacja z forum jechać :twisted:

Audi... masz moje błogosławieństwo :razz:
_________________
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 9:07 pm   

Szczerze? denerwowało mnie to zamieszanie pod pałacem, i robienie z tego zasłony dymnej do ukrycia prawdziwych problemów gospodarczo-społecznych. Postanowiłam się więc tam przespacerować. Żałość mnie ogarnęła. Grupka ludzi, gadających głupoty, co to się w domu nudzi, roboty nie ma i się chce wypromować. Albo ludzie ze starości skrzywioną psychiką po wojnach i innych sytuacjach które pewnie w życiu przeżyli. Jak jedna pani zaczęła mówić, że na nas ruskie napadną, jak tak dalej będą rządzić, to mi ręce opadły. Media mają świetną pożywkę, ludzie się interesują tematem to podgrzewają atmosferę i sprzedaż reklam rośnie..
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 9:07 pm   

Ja już nie oglądam bo szkoda mojego zdrowia... bo aż we mnie wrze jak na tych ludzi patrze.. chcę podkreślić, że to nie tylko mohery tak stają ale i młodzi ludzie :o czego nie rozumiem...

Oni nie wiedzą co znaczy krzyż.. to sytuacja to taka jakby dewocja :(
Jest mi wstyd.. nie rozumiem tych ludzi (w autobusach nie mają siły stać, a tu jakby mogli to by wszystkich zabili za ten krzyż byleby tam stał).. w historii zostanie to zapisane i następne pokolenia będą się z tego śmiać, a na egzaminach może będą pytania o: przeciętny wiek mohera pilnującego krzyża.. :( porażka :| nie wiadomo czy się śmiać czy płakać!

[ Dodano: Czw Wrz 16, 2010 10:13 pm ]
Karola5 napisał/a:
Postanowiłam się więc tam przespacerować

podziwiam Cie jeśli tam poszłaś i z nimi nie dyskutowałaś.. ja bym ich chyba po kątach porozstawiała.
Na początku uważałam, że należy ich usunąć siłą.. to nie byłoby do końca dobre wyjście.. ale zabranie krzyża w nocy po kryjomu przed "obrońcami"? Heheh na tyle nasze Państwo stać?!

A może pomogłoby spisanie z dowodów tych co tam stoją i zabranie emerytury? :smile: Taki żarcik :P każdy sposób dobry co by pomógł :D

___
poprawka szyku zdania :P
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
Ostatnio zmieniony przez sloneczkoo Czw Wrz 16, 2010 9:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 7:59 am   

To nie było w nocy po kryjomu. Było o 8 rano, "obrońcy" widzieli, ale nie wiem, sloneczkoo czy widziałaś, jak wygląda Krakowskie Przedmieście w tym miejscu - nic nie mogli zrobić oprócz tego, co robili, czyli śpiewali pieśni religijne.
Mnie ta cała sytuacja oburzała, póki nie przeszłam się i na własne oczy nie zobaczyłam tych biednych w sumie ludzi, zmanipulowanych, przekonanych, że walczą o jakąś ważną SPRAWĘ (dlatego mają więcej siły niż w tym przysłowiowym autobusie), tłum wokół, który przychodzi ich oglądać jak małpki w zoo, jakieś kontrgrupki młodzieży, przeszkadzające w modlitwach w sposób ubliżający krzyżowi, jako takiemu i wszystkim katolikom. Smutne.
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 8:47 am   

gosiaczek napisał/a:
tłum wokół, który przychodzi ich oglądać jak małpki w zoo, jakieś kontrgrupki młodzieży, przeszkadzające w modlitwach w sposób ubliżający krzyżowi, jako takiemu i wszystkim katolikom. Smutne.


Zgadzam się i również to potępiam. Ale równie mocno wq..ili mnie wczoraj Ci tzw. katolicy, którzy z podobiznami Kaczora przypiętymi do ubrań wyśpiewywali przerabiony tekst "Boże coś Polskę" :zly:
_________________
 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 2:33 pm   

gosiaczek napisał/a:
póki nie przeszłam się i na własne oczy nie zobaczyłam tych biednych w sumie ludzi, zmanipulowanych, przekonanych, że walczą o jakąś ważną SPRAWĘ

Że o ważną sprawę walczą udowadnia im Jarosław, który co chwila przychodzi składać tam kwiaty albo palić znicze! To nic innego jak podjudzanie, jeszcze śmie przy tym mówić, że tylko znicz przyszedł zapalić. Jak ludzie sie chcą modlić niech ida do kościoła, jak chcą palić znicze i składać kwiaty, niech robią to nad grobami zmarłych, a nie przed Pałacem Prezydenckim :evil:
_________________
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 3:07 pm   

a mnie zastanawia jeden rzecz- szanowny pan Jarosław powiedział publicznie ze to sa działania grup parapolicyjnych, że wybrany w demokratycznych wyborach prezydent, został wybrany przypadkowo. Nie wspomnę o różnych inwektywach i dziwnych stwierdzeniach dotyczących najwyższych władz w Polsce.
Czy wypowiadając publicznie takie słowa nie powinien zostać mu postawiony zarzut o obrazę policji i znieważenia głowy państwa?
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 3:11 pm   

ppola napisał/a:
Czy wypowiadając publicznie takie słowa nie powinien zostać mu postawiony zarzut o obrazę policji i znieważenia głowy państwa


ja już powoli zaczynam mu współczuć..chyba po smierci brata coś mu się poprzestawiało w łowie i nie jest z nim najlepiej...od dnia, w którym przegral wybory, pokazuje się z coraz gorszej strony.

Oskarzanie Tuska o zabicie brata też mu nie pomaga...i jeszcze

skalimonka napisał/a:
co chwila przychodzi składać tam kwiaty albo palić znicze! To nic innego jak podjudzanie
 
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 4:16 pm   

Malena, wiesz, że mnie też w pewnych momentach się wydaje, że z żalu i rozpaczy, trochę mu się poprzestawiało. Czasami słowa, które wypowiada, brzmią jakby je wypowiadała osoba niepoczytalna... :roll:
Malena napisał/a:
Oskarzanie Tuska o zabicie brata też mu nie pomaga

Moim zdaniem zarówno on jak i inne osoby z PISu, rozpowiadając na prawo i lewo, że winę polityczną i moralną za ten WYPADEK ponosi premier, sami się ośmieszają.
_________________
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 6:37 pm   

skalimonka napisał/a:
co chwila przychodzi składać tam kwiaty albo palić znicze

Bo do Krakowa ma daleko i tam nie bywa.

Moją uwagę zwraca jeszcze fakt, że wreszcie odezwała się hierarchia kościelna, i to nie tylko w osobach outsiderów jak Pieronek czy Życiński, ale sam prymas i kuria warszawska. Wreszcie przyznają, że krzyż był znieważany, używany do gry politycznej. Szkoda, że panowie biskupi nie byli tacy wygadani w okolicach 3 sierpnia
 
 
anett.k 


Wiek: 44
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 6:44 pm   

skalimonka napisał/a:
Malena, wiesz, że mnie też w pewnych momentach się wydaje, że z żalu i rozpaczy, trochę mu się poprzestawiało. Czasami słowa, które wypowiada, brzmią jakby je wypowiadała osoba niepoczytalna...


Ciekawe jakie herezje będzie opowiadał teraz jak ten krzyż zabrali??
Całe PO będzie wzywał do dymisji moralnej.
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 5:34 pm   

PositiveAga napisał/a:
zgłaszasz się na ochotnika? :cool:

mam od tego ludzi :razz:
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 6:41 pm   

gosiaczek napisał/a:
ale nie wiem, sloneczkoo czy widziałaś, jak wygląda Krakowskie Przedmieście w tym miejscu

niestety nie..
skalimonka napisał/a:
Że o ważną sprawę walczą udowadnia im Jarosław, który co chwila przychodzi składać tam kwiaty albo palić znicze! To nic innego jak podjudzanie, jeszcze śmie przy tym mówić, że tylko znicz przyszedł zapalić. Jak ludzie sie chcą modlić niech ida do kościoła, jak chcą palić znicze i składać kwiaty, niech robią to nad grobami zmarłych, a nie przed Pałacem Prezydenckim :evil:

zgadzam się z Tobą w 100%
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
Monika717 

Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 5
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Sty 11, 2011 8:09 pm   

Cała ta sprawa miała na celu tylko jedno tak samo jak reszta tych chorych spraw.
Odwracaja uwage obywateli od spraw naprawde ważnych a jest ich tak wiele.
I nikt nie ma w tym interesu zeby je nagłaśniać
_________________
The only easy day, was yesterday......
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl