Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Rafał Olczyk
Autor Wiadomość
Aququ 

Dołączyła: 01 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: Chorwacja
Wysłany: Nie Sie 01, 2010 10:53 pm   Rafał Olczyk

Z całego serca polecamy fotografa Rafała Olczyka.

Wykonał dla Nas całościowy reportaż ślubny wraz z sesja plenerową.
Cały czas "niewidzialny" a uchwycił tak wiele emocji ...
Jesteśmy bardzo zadowoleni za tę pamiątkę na całe lata.

Jeszcze raz dziękujemy i polecamy.
Jakby coś, to pytanka na priv lub maila :)
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Sty 18, 2012 1:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wioleta1979 


Wiek: 44
Dołączyła: 12 Mar 2009
Posty: 41
Skąd: Aberdeen/Łódź
Wysłany: Sro Sie 11, 2010 6:42 pm   

Również dołączamy się do powyższego posta :) Jesteśmy zachwyceni zdjęciami, ich jakością i klimatem. Rafała możemy polecić każdemu kto oczekuje wysokiej jakości oprawy fotograficznej wesela.
_________________

 
 
kacperekabc 

Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Nie Wrz 12, 2010 4:12 pm   

Potwierdzamy i polecamy.
Rafał spisał się super. Wspaniała luźna atmosfera i super zdjęcia.
Wspaniale uchwycone emocje i podobnie jak napisano powyżej: "niewidzialność" na weselu :)
Dziekujemy raz jeszcze za pamiątkę na lata

kacperki :)
 
 
rafalolczyk.com 
Firma

Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 75
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 6:57 pm   

Ogromnie dziękuję za wszystkie opinie i komentarze.
Było mi niezmiernie miło pracować z Wami i dla Was.

Przepraszam, że odpisuję dopiero teraz ale znalazła się chwila wytchnienia i korzystając z okazji składam gorące podziękowania.


Cytując klasyka: strasznie się cieszę :)
_________________
Rafał Olczyk
Fotografia Ślubna / Wedding Photography
 
 
 
M_and_S 

Dołączyła: 22 Cze 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 08, 2010 10:46 pm   

Najlepszymi określeniami dla zdjęć robionych przez Rafała jest nieprzeciętność, niezwykłość i oryginalność. Ja i mój mąż jesteśmy MEGA zadowoleni z sesji plenerowej. Każdy, kto ogląda nasze zdjęcia żałuje, że przy swoim ślubie nie zdecydował się na współpracę z nim, co chyba mówi samo za siebie. Juz nawet nie pamiętam ilu osobom rozdałam namiary na niego. Świetne pomysły na ujęcia, pozy i dbanie o każdy detal to też zasługa Ani :) Zanim zdecydowaliśmy się na współpracę z nim oglądaliśmy blog ze zdjęciami innych par, trzeba przyznać, że każda jest niepowtarzalna. Mamy piękną pamiątkę na lata i jesteśmy wdzięczni, że udało nam się dzięki niemu spełnić nasze marzenia i zrobić fotki w nietypowym miejscu (dla zainteresowanych na blogu Rafała jesteśmy jako Marta i Sebastian - czerwiec 2010) Atmosfera podczas sesji jest super, już nie wspominam o poświęceniach i przybieraniu przeróżnych figur żeby zdjęcie wyszło jak najlepiej :mrgreen: Zaangażowanie, pełen profesjonalizm i naprawdę perfekcja z ich strony sprawia, że obok zdjęć nie da się przejść obojętnie, na każdym coś "gra", jest coś niezwykłego... romantyczne ujęcia nie są przesłodzone, mają to coś, nie są puste. Nie ustawiał nas sztucznie, on chwytał emocje, nasze prawdziwe i potrafił stworzyć z tego dzieło. Żeby tworzyć niezwykłe zdjęcia trzeba mieć talent,pomysł i cierpliwość. On to ma.

Pozdrawiamy i żadnego innego fotografa juz nie polecamy :p :) :)
_________________
M&S
 
 
rafalolczyk.com 
Firma

Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 75
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 8:23 pm   

Dziękuję ogrooomnie!
Super było z Wami i dla Was pracować - pozytywnie nakręceni i sympatyczni ludzie :)

Pozostaje mi tylko życzyć wszystkim fotografom TAKICH Par Młodych :)

Jeszcze raz DZIĘKI :)
_________________
Rafał Olczyk
Fotografia Ślubna / Wedding Photography
 
 
 
Evela0210 

Dołączyła: 14 Mar 2010
Posty: 18
Skąd: LODZ
Wysłany: Nie Gru 26, 2010 10:57 pm   

Witam,
Również Polecam Fotografa Rafała Olczyka, naprawdę fajne pomysły na zdjęcia i bardzo dobra współpraca :) Wystarczy odwiedzić jego Bloga i wszystko wiadomo;)
 
 
agata_lukasz 

Dołączyła: 21 Sty 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 28, 2011 11:17 pm   Rafał Olczyk

Ja również wybrałam pana Rafała i muszę powiedzieć, że zrobiłabym jeszcze raz to samo jakbym miała drugi raz wesele.
Zdjęcia są śliczne, ujęcia przecudne. Estetyka, uchwycenie momentów, wyczucie chwili.
Wybraliśmy dwóch fotografów zamiast znanego zestawu - kamera plus zdjęcia i to byl strzał w 10tkę.
Pan Rafał współpracuje z drugim fotografem Bartkiem Nowakiem (opisałam we własnym temacie) i w takim teamie stworzyli nam niezapomniany fotoreprotaż.
Zdjęcia są p-r-z-e-c-u-d-n-e a należę naprawde do wybrednych osób :)

Pozdrowienia dla wszystkich planujących swój ważny dzień.

niestety mam za mało postów aby wkleić link do strony Pana Rafała.
Ale jak się wpisze w wyszukiwarkę 'Rafał Olczyk' wyskakuje strona i można podziwiać portfolio!
Ostatnio zmieniony przez agata_lukasz Pią Sty 28, 2011 11:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 19, 2011 12:36 am   

A jaka jest cena za cały zestaw...tzn przygotowania, ślub, wesele , plener:)?
Podobaja mnie się zdjęcia pana Rafała :) ...
 
 
rafalolczyk.com 
Firma

Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 75
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 19, 2011 12:46 pm   

Winter napisał/a:
A jaka jest cena za cały zestaw...tzn przygotowania, ślub, wesele , plener:)?
Podobaja mnie się zdjęcia pana Rafała ...


A poproszę tylko o adres e-mail i podanie miejsca ślubu (najlepiej na priv) i szybciutko wysyłam ofertę :)
Termin widzę, że to 2 czerwca 2012.

Pozdrawiam
_________________
Rafał Olczyk
Fotografia Ślubna / Wedding Photography
 
 
 
AndrzejG 

Dołączył: 16 Mar 2011
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Mar 16, 2011 12:19 pm   

My również dopisujemy się do grupy osób, która wybrała Pana Rafała jako fotografa na swój ślub.
Co prawda ślubujemy w przyszłym roku ale już "zaklepaliśmy" sobie termin.

Bardzo miły i konkretny. Żadnego bajkopisarstwa. Pełna "profeska". :)
I to Nam się właśnie bardzo spodobało.

Pozdrawiamy gorąco i już odliczamy dni :)
 
 
Monika1862 

Wiek: 38
Dołączyła: 23 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Cze 24, 2011 6:05 pm   fotograf

Witam wszystkich na forum...

Muszę napisać, że Rafał był naszym fotografem. Wykonywał dla nas całość, czyli fotoreportaż i plener. Ja z moim mężem jestem zachwycona jego pracą, to był najlepszy wybór.
Jest przesympatyczną osobą, pozytywnie zakręconą i zna się na tym co robi POLECAMY Rafała Olczyka w 100%
Jeśli chcecie mieć niepowtarzalną pamiątkę z waszego ślubu, która przecież jest na całe życie.

Pracować z nim to czysta przyjemność, podczas sesji plenerowej luźna atmosfera, pełen profesjonalizm. Ale to również zasługa żony Rafała Ani, która dba o wszystkie najdrobniejsze szczegóły. A do tego zajmuje się makijażem i pięknie maluje, wiec również POLECAM.

Dziękujemy Wam za piękną pamiątkę :)
Pozdrawiamy gorąco...

Monika i Darek :)
11.06.2011r.
_________________
Monia
 
 
polecam 

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 25, 2011 1:41 pm   

Ma ciekawe miejscówki, w których wykonuje zdjęcia plenerowe ale mało u niego można dostrzec portretów - przynajmniej takie mam odczucia oglądając jego stronkę ale cóż w końcu portret to najtrudniejszy kawałek fotografii a Pan Rafał szkoły żadnej fotograficznej nie ma skończonej... ;)
_________________
Maluję światłem
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 25, 2011 4:10 pm   

widze ze konkurencja nie spi eh co za czasy...
 
 
rafalolczyk.com 
Firma

Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 75
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 25, 2011 9:37 pm   

fotografialodz napisał/a:
widze ze konkurencja nie spi eh co za czasy...


no co zrobić :)

aktywny użytkownik forum :)

data dołączenia do forum: 25.08.2011
godzina dołączenia: 13.15

reszta bez komentarza :)

no może z takim malutkim wyjątkiem.

polecam napisał/a:
Ma ciekawe miejscówki, w których wykonuje zdjęcia plenerowe


faktycznie ocena fotografa jest w tym zdaniu zupełna :)

ale idziemy dalej...

polecam napisał/a:
ale mało u niego można dostrzec portretów - przynajmniej takie mam odczucia oglądając jego stronkę ale cóż w końcu portret to najtrudniejszy kawałek fotografii a Pan Rafał szkoły żadnej fotograficznej nie ma skończonej... ;)


widzę, iż mam rzeszę fanów znających moją biografię :) :)

akurat u mnie na stronie troszkę portretów się znajdzie ale nie muszą koniecznie znajdować się w dziale fotografii ślubnej :)

gdzie dokładnie i kto napisał, iż jest to najtrudniejszy kawałek fotografii? :)

szkoły nie skończyłem fotograficznej - owszem potwierdzam - ale na swoją obronę mam fakt, iż żadna szkoła nie gwarantuje robienia dobrych zdjęć :) i dodatkowo pozwolę sobie zacytować przeczytana kiedyś wypowiedź jednego z czołowych fotografów w Polsce:
"... nie urodziłem się z aparatem w ręku. nie fotografuje od kołyski. w mojej rodzinie nie było tradycji fotograficznych. i bardzo dobrze. dlatego robię dobre zdjęcia.... "

i żeby nie było żadnych podtekstów jaki to ja nie jestem pewny siebie... :)

nie jestem pewny siebie i wcale nie uważam, że robię dobre zdjęcia.
bo dobre zdjęcie, to takie, którego jeszcze nie zrobiłem.

natomiast cieszę się z wszelkich opinii jakie padają na forum - bo od tego owo forum jest.
jeśli są pozytywne - to super - i cieszę się szczęściem osób, które mnie wybrały.
jeśli negatywne a poparte konstruktywną i rzeczową krytyką - to również super - znaczy się, że wiele pracy przede mną.

pozdrawiam - rafał o. "bez szkoły foto" :)
_________________
Rafał Olczyk
Fotografia Ślubna / Wedding Photography
 
 
 
artisticzoom 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 191
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Sie 25, 2011 10:13 pm   

Rafał fajne podejście, z dystansem- brawo :)
_________________
Pozdrawiam - Anita Komorowska Fotografia Ślubna i Dziecięca
 
 
rafalolczyk.com 
Firma

Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 75
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 26, 2011 9:09 pm   

artisticzoom napisał/a:
Rafał fajne podejście, z dystansem- brawo :)


dziękuje :)

dystans do samego siebie a przede wszystkim tego co się robi, to dla mnie podstawa funkcjonowania :)

zero napinania, sztucznej pozerki i przyklaskiwania "bo tak jest ładniej".

jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy mi zaufali - mam nadzieję, że Was nie zawiodłem a tym, dla których dopiero będę pracował obiecuję wzmożony okres nauki i doskonalenia umiejętności.
_________________
Rafał Olczyk
Fotografia Ślubna / Wedding Photography
 
 
 
demografik 
Firma

Wiek: 41
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2011 1:34 am   

I to jest fajne dla par na przyszłość - wybierają to co jest teraz aby dostać w przyszłym roku cos jeszcze lepszego ;)
 
 
 
Yogi 

Dołączył: 12 Sie 2010
Posty: 10
Skąd: EL
Wysłany: Sob Paź 01, 2011 8:55 pm   

Witajcie J
Ania i Rafał z góry sorry że tak długo kazaliśmy Wam czekać ale tak jak Ty zostałeś wybrany nie bez przypadku z samego czuba najlepszych fotografów tak data komentarza wystawionego na forum jest bez kozery !
Osoby nie szukające dobrego fotografa mogą odejść od monitora ;)

To było równe 5 miesięcy temu jak 1 maja Raf robił foty na naszej imprezie.
Nie będzie odkryciem jak napiszę że Fotograf z niego nieprzeciętny, zdjęcia jakie robi są na wysokim poziomie, pomimo że dostaliśmy ich nie mało mamy niedosyt, na obrazach widać uczucia ludzi, ich szczęście, radość, wyśmienitą zabawę, w połączeniu z ciekawymi ujęciami, sprawiają że nie nudzą się jak te, amatorskie z domowej kolekcji, można je oglądać setki razy.

Jesteśmy po paru spotkaniach z rodziną, materiał widzieli też znajomi i bez wyjątku każdy po zobaczeniu tego co zrobił Raf na ślubie, weselu i w plenerze do dnia dzisiejszego ma mocno zrytą psychikę, niektórzy zaniemówili, a niektórzy nie odzywają się z zazdrości, a jeszcze inni nie wierzyli że można zrobić takie zdjęcia. Babci daliśmy album, bidula nie śpi po nocach tylko ogląda go non-stop ! Raf RESPECT ! Jesteś kosiarzem umysłów !
Rafał to kosmita, ma dar łapania akcji i uwieczniania jej na fotografii, a przy tym jest jak duch
Szalenie sympatyczny, pomysłowy i zabawny gość.
No ale że było nam mało Rafem wybyliśmy do Chorwacji oj tam się działo !! !!!!
Popołudniowe sesje były świetne, szkoda że nie zrobiliśmy wszystkiego co było zaplanowane
(Rafał wiesz co mamy na myśli) ale widocznie tak miało być. Przez te parę popołudni Rafał zrobił takie zdjęcia że gdyby na bieżąco nie pokazywał nam ich na LCD aparatu sami byśmy nie uwierzyli !! ! Kawał dobrej roboty gościu.
Jeśli ktoś chce mieć spokojną głowę o fotoreportaż może śmiało brać Rafała
Dziękujemy za profesjonalizm i poważne podejście do tak ważnego dnia jakim jest ślub i wesele wraz z plenerem, tego nie da rady powtórzyć jak coś nie wyjdzie
Rafał po takiej opinii nie podnoś cen o 30% w górę hahahahaha !! !

Zamiast tak się rozpisywać, można było wystawić komentarz niczym z allegro....
„Polecam, towar zgodny z opisem ! Szybko i sprawnie ! Oby tak dalej !! !!!!”













Aaaaaaaaa jeszcze 1 ważna rzecz jak nie najważniejsza ;)
Korzystając z okazji, jako że Rafał nie chce chwalić swojej żony to ja chciałbym podziękować Ani, żonie Rafała za robienie profesjonalnych makijaży, malowań mojej żonie do sesji zdjęciowych podczas wyjazdu w Chorwacji !



ps
proszę Cię nie puszczaj famy na granicach o tych rybach wywożonych z Chorwacji,
jesteśmy poważnymi i uczciwymi obywatelami, a jak widzisz groźba szybko poskutkowała :mrgreen:




No i to by było na tyle !
a po całą prawdę zapraszamy na PW, z góry przepraszamy za długi czas oczekiwania na odp
:)


Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy A&W
See you
Ostatnio zmieniony przez Yogi Sob Paź 01, 2011 9:03 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
rafalolczyk.com 
Firma

Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 75
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 06, 2011 2:40 pm   

WoW ! :)

To chyba najdłuższy komentarz jaki miałem okazję czytać :)
Ale w końcu Wam za niego zapłaciłem zatem mam prawo wymagać :) :)

A teraz poważniej - wielkie i ogromne dzięki za zaufanie.
Praca z Wami była przyjemnością i przy okazji niebywałą zabawą.

Cieszę się, że zdjęcia się podobają a Rodzinka ma z nich uciechę.

Mam tylko nadzieję, że nie jest to Nasz ostatni wspólny wypad do Chorwacji i następnym razem też coś pofocimy :)

Gorąco Was pozdrawiamy!

PS. jakby co, to z tego co się orientuję na koniec czerwca śmigamy do Chorwacji - wtedy możemy się spotkać i podziałać :)
_________________
Rafał Olczyk
Fotografia Ślubna / Wedding Photography
 
 
 
Damian1985 

Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 29, 2012 9:45 pm   

Witam

Nasz ślub odbył się 17.09.2011

Rafale komentarz dopiero teraz - wybacz.

Zacznijmy od początku, z racji tego ze interesuje się fotografią nie ukrywalem że na zdjęciach będzie zalezało nam najbardziej, przeglądnelismi kilka portfolio różnych fotografów, i naszą uwage zwrócił Pan Rafał.

1 rzecz b wazna to pierwsze wrażenie i tu na poczatek mega pozytyw Pan Rafał okazał się konkretny miły, słychać było, że zależy Panu Rafałowi na kliencie.

Pisze to poniewaz nie wszyscy ,, fotografowie '' byli tacy uprzejmi i słychać było że maja klienta w ...

2 rzecz warsztat, czyli same zdjęcia i pomysł na nie, czysty reportaż. ZERO jakiegokolwiek ustawiania pozowania itp itd, 100% emocji i naturalności, to naprawde wyróżnia zdjęcia Pana Rafała.

Moja Żona stresowała się troche w dniu ślubu, Pan Rafał natomiast świetnie rozładowywał Atmosfere, mimo iz tego nie musiał.

Jeżeli chodzi o samą impreze , to ja nazwał bym Pana Rafała Człowiek -Widmo, nie było go nigdzie widać, a zdjęcia same się robiły :)

Sam efekt koncowy naprawde na wszystkich z Rodziny zrobił ogromne wrażenie.

Jezeli ktoś szuka fotografa z naprawde wysokiej półki to polecam w 100 %
 
 
rafalolczyk.com 
Firma

Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 75
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 13, 2012 12:24 pm   

Jeszcze raz ogromne dzięki! :) - dla wszystkich Par, które już fotografowałem i dla Wszystkich tych, które dopiero będę uwieczniał.

Już niedługo startuję z nowym sezonem i z nowymi zdjęciami!

Pozdrawiam serdecznie!
_________________
Rafał Olczyk
Fotografia Ślubna / Wedding Photography
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl