Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
jaki makijaż dla tłustej cery? i gdzie?
Autor Wiadomość
madzialenac 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lut 2008
Posty: 20
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Sie 12, 2008 1:20 pm   jaki makijaż dla tłustej cery? i gdzie?

Dziewczyny, pomożcie - postanowiłam zrobić próbny makijaż przy okazji wesela znajomych i choc efekt był ładny to niestety nietrwały. Buzia świeciła mi się juz jak dojechałam do domu, a później to nawet oczy musiałam poprawiać. Wydawało mi się że po to ide robic makijaż u kosmetyczki że zastosuje ona jakieś specjalne bazy i fixery i nic nie ma prawa mi spłynąć, a zmatowienie też powinno być trwalsze. jak to jest dziewczyny - czy może faktycznie juz taka cera i nic nie pomoże, po każdym tańcu będę musiała się pudrować?
Szczerze mówiąc to równie ładnie mogę się pomalować sama i wiem że chociaż oczy pozostaną nienaruszone...
Dodam że bylam w salonie, który wypróbowała juz na swoim ślubie moja kuzynka i jej mama (plus koleżanki mamy) i były zachwycone...
I co wy o tym myślicie?
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 1:26 pm   

No właśnie ja też się obawiam świecącej buzi bo też mam tłustą cerę. Ja pomyślałam sobie, że jeśli będę niezadowolona z próbnego makijażu to pójdę do znajomej mojej mamy. Mają tam kosmetyki, którymi malują aktorów i trzymają się na twarzy do 24 godzin. Szkoda tylko, że o tym dowiedziałam się już po załatwieniu makijażu gdzie indziej :kwasny: . ale zawsze mam wyjście awaryjne.
_________________


 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 6:01 pm   

a wiec jezeli skora jest lekko tlusta da sie to opanowac dobrymi kosmetykami bazami np YSL matujaca, potem podklad puder fix i podstawa baza na powieki:)

jednak jak sa upaly nie ma rzezczy niemozliwych, napewno nie podklady do filmu teatru ktore sa ciezkie kryjace, robia efekt maski ktory dobrze wyglada w kamerze, i nikt sie nie liczy z tym, ze makijaz na planie poprawiamy co pare ujec husteczkami zwyklymi wklepujemy pot, swiecenie , ktore wychodzi pod wplywem lamp oswietlajacych, wiec
nie radze podkładów ,az tak mocnych, a i tak jak macie tłusta bardzo cere nie ma takiego specyfiku co utrzyma to cala noc, wystarczy miec ze soba bibułke matujaca i wszystko bedzie oki
a co do cieni nie maja prawa sie zmazywac i odbijac to jest mozliwe!
_________________

 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 9:27 am   

Nie wiedziałam, że są jakieś bibułki matujące.. Możesz napisać o nich więcej ? :-)
Może nazwa i gdzie je się kupuje...'

Sama mam tłustą cerę i też się martwię makijażem w tym dniu...
Na co dzień używam kremu :

_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 10:16 am   

moja koleżanka miała takie bibułki matujące i świetnie się sprawdziły :)
_________________
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 11:04 pm   

ja uzywam artdeco, inglot, w zupełności starczają i są rewelacyjne, malutkie pudełeczko które zawsze moze byc pod reką a ściąga całe sebum
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl