Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Rezydencja u Fabrykanta
Autor Wiadomość
Polcia11 

Dołączyła: 23 Wrz 2009
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Mar 11, 2011 1:10 pm   

My wesele mamy 3.09.2011. czekam tylko na informację co do decyzji budowy dodatkowych miejsc noclegowych. nie ukrywam, że bardzo mi na tym zależy, ponieważ większość z naszych gości to przyjezdni... Proszę o informację, czy będą te dodatkowe miejsca. Pozdrawiam
_________________
Pola

 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 11, 2011 1:57 pm   

Ja chciałam mieć w Rezydencji wesele w czerwcu lub lipcu i pytałam o dodatkowe noclegi oprócz tych w głównym budynku i poinformowano mnie że więcej nie będzie. Między inni dlatego zrezygnowałam. No ale może na wrzesień coś już będzie.
_________________

 
 
arosa81 

Dołączyła: 11 Kwi 2011
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Kwi 11, 2011 11:06 pm   

Ja niestety nie mam dobrych wspomnień z tej sali. Moja kuzynka miała tam swoje wesele i wszystko wyglądało na prawde rewelacyjnie - sama byłam prawie pewna, że będę tam organizować swoje wesele. Niestety okazało się, że kilka osób zatruło się na weselu, gdy siostra powiedziała o tym panu Krzysztofowi strasznie się zdenerwował i stwierdził, że Kasia chce wyciągnąć od niego kasę. Nie było to fajne - ja nie chce mieć już z nim nic wspólnego. :evil:
 
 
Rezydentka 
Firma

Dołączyła: 19 Sie 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 1:33 pm   

No cóż...Zazdrość i zawiść ludzka znów pokazała, że nie zna granic. To takie narodowe...

Zawsze w takich chwilach sobie myślę, że nie warto nawet napisać jednej literki w odpowiedzi na takie absurdalne zarzuty. Szkoda, że autorka powyższego postu nie ma odwagi skontaktować się z nami osobiście albo przynajmniej telefonicznie.

Jesteśmy zbyt długo na rynku i pewnie zbyt długo cieszymy się bardzo dobrą opinią by konkurencja nas nie zauważyła zwłaszcza teraz kiedy w ramach promocji dajemy Klientom alkohol wliczony w cenę wesela. No cóż...Internet to takie medium, gdzie napisać można wszystko...a brak odwagi? Tak już jest...
Pozdrawiamy wszystkich restauratorów bardzo serdecznie-Fabrykanci
 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 23, 2011 8:09 am   

Jeżeli chodzi o mnie nie przejmuje sie tymi nielicznymi negatywnymi komentarzami. No coz konkurencja nie spi. Moj Ł sam prowadzi firme i cos na ten temat wiemy.

Byliśmy na spotkaniu z p. Olą. Uzyskalismy wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące nas pytania. W każdej kwestii mozna sie porozumieć. Są nowości w menu. Pojawiło się kilka dodatkowych atrakcji nad którymi warto się zastanowić. Jeżeli chodzi o salę jestem spokojna, ze wszystko będzie na wysokim poziomie.
Wszystkim Rezydentkom polecam spisać na kartce pytania i watpliwości. Będzie Wam wtedy łatwiej z całą organizacja, a w domu jeszcze raz na spokojnie przemyślicie wszystkie kwestie i podejmiecie decyzje.
_________________
 
 
rosiumichal 

Dołączył: 20 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 20, 2011 11:46 am   

Witam
Mieliśmy wesele typu bankiet 13 maja 2011r w Rezydencji u Fabrykanta. Jestesmy bardzo zadowoleni. Jedzenie rewelacyjne i tu uklon w strone kucharza. Kelnerzy usmiechnieci i caly czas pod reka, mimo iz tak naprawde niewidoczni, czyli dokladnie tak jak powinno byc w wysokiej klasie restauracji. Apartament na noc poslubna- swietny. Na nastepny dzien, sniadanie do lozka. Czego moga wiecej chciec nowozency? :) Wszyscy goscie zadowoleni, mloda para zadowolona wiec jeszcze raz serdecznie pozdrawiamy cala ekipe Rezydencji i z czystym sumieniem polecamy :)
 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 30, 2011 9:27 pm   

Kochani,
Jestesmy po swoim weselu-jednym slowem rewelacja. Bylismy spokojni o przebieg calej uroczystosci. Pani Ola czuwala nad wszystkim, spisal sie caly team kelnerow i obslugi.

Jedzenia bylo bardzo duzo. Duza czesc dostalismy do domu. Pyszne ciasta, a o torcie juz nie wspomne :razz: Ta noc zleciala bardzo szybko, za szybko. Klimat Rezydencji jest niepowtarzalny i nie zalujemy zadnej wydanej tam zlotowki. Chcielismy wesela w wyjatkowym miejscu, o niepowtarzalnej atmosferze miejsca-tak tez rowniez bylo. Plonace indyki i kury Szefa kuchnii zrobily furore. Stol szwedzki wygladal cudownie i tak tez smakowal. Stol wiejski-spróbujecie to zrozumiecie :P

Apartament byl milym dodatkiem po nocy pelnej emocji. Rano powitalo nas sniadanie do lozka, piekny widok i spiew ptakow. Mój mąż zaczął wspominać coś o chrzcinach :razz:
Niwykluczone, ze bedzie jeszcze okazja to kolejnych waznych chwil wlasnie w Rezydencji u Fabrykanta.

Dziekujemy Pani Oli i całej obsludze, ze ten Nasz Dzień dzieki Państwu był jeszcze bardziej wyjatkowy i moglismy przezywać go w pelnym slowa tego znaczeniu, nie martwiac sie o nic.

Chcielibysmy te noc przezyc jeszcze raz. Wszystkim przyszlym Parom Młodym gwarantujemy, ze to miejsce jak najbardziej zasluguje na Wasze wesele.
_________________
 
 
Polcia11 

Dołączyła: 23 Wrz 2009
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 15, 2011 9:15 pm   

hehe. już nie mogę się doczekać :)
_________________
Pola

 
 
desti 

Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 21, 2011 9:23 pm   

My już jesteśmy po. Bardzo dziękuję Pani Oli i Panu Krzysztofowi za organizację :) Jedzenie przepyszne i w dużych ilościach . Sala piękna trzeba tylko pamiętać o włączaniu klimatyzacji, bo jak jest ciepło to się zaduch robi.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, miejsce piękne, pokoje super :)
Wyjątkowy dzień.



Pozdrawiamy
Joanna & Maxime
 
 
Amelia 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Lip 2010
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 02, 2011 12:04 pm   

Witajcie,

tydzień temu mieliśmy wesele w "Rezydencji u Fabrykanta". Coś pięknego! Wszystko się udało, goście wychodzili zachwyceni.

Bardzo dziękujemy Pani Oli za wszelką pomoc w organizacji wesela i za czuwanie nad jego przebiegiem. Wszystko wypadło perfekcyjnie, niczego byśmy nie zmienili :)

Jeśli chodzi o jedzenie - nic dodać, nic ująć. Porcje są w sam raz, każdy z gości się naje. Smak potraw jest idealny (mnie zapadł w pamięci deser - lekki mus...mniam). Przystawek było tak dużo, że po weselu dostaliśmy prawie cały bagażnik jedzenia. Nie obawiajcie się, że jedzenia będzie za mało! Rozsądnie wybierajcie menu, bo my chyba przedobrzyliśmy z ilością (dodatkowo zamówiliśmy przaśny i serowy stół).

Obsługa w Rezydencji jest młoda, ale sprawie działająca. Kelnerzy byli niemal niewidoczni. Każdy z gości mógł na nich liczyć, gdy czegoś potrzebował.

Jednym słowem bajka. Wymarzyliśmy sobie eleganckie wesele i sen się spełnił :) Z czystym sumieniem możemy polecać innym Parom to miejsce nie tylko na wesele. Widzieliśmy przygotowane stoły na chrzciny i uroczyste obiady. Wszystko wyglądało równie imponująco jak nasze stoły weselne.

Jeśli macie jakieś pytania, chętnie służymy pomocą :)
_________________
 
 
ewamik3 

Dołączyła: 19 Wrz 2009
Posty: 2
Skąd: Łodź
Wysłany: Nie Gru 11, 2011 11:29 am   

Mieliśmy tam wesele w zeszłym roku w lato. Były to pierwsze wesela od otwarcia obiektu. Jesteśmy zadowoleni zarówno z jakości obsługi, zaangażowania i całej organizacji. Goście bawili sie fantastycznie, co jest w większości zasługa zespołu, który u nas grał.

Jedynie jedzenie pozostawia wiele do życzenia...
Jedzenie w bufecie wyglądało nieapetycznie i średnio świeżo... Potrawy były powiędnięte i wodniste.. Oczywiście nie wszystko jednak znaczna większość potraw, które próbowałam mi nie smakowały... Oczywiście nie była to wyłącznie moja opinia, ale również pozostałych.
Jeśli chodzi o dania serwowane to pierwsze co przykuło moja uwagę to talerze, na jakich potrawy zostały podane. Przepraszam, ale jak na tak nowoczesny i elegancki lokal spodziewać by sie można było chociażby ładnej, pasującej co całości zastawy, a nie talerzy, które towarzyszyły mi podczas studyjnych jeszcze posiłków w barze mlecznym w Krakowie...
Ponadto dania serwowane nie były w żaden sposób ozdobione czy udekorowane czymś zielonym, co nie mieści mi sie w głowie, bo w każdej restauracji gorszej czy lepszej na daniu głównym można znaleźć jakaś zieloną dekorację - natka pietruszki koperek cokolwiek. No nic może kucharz zapomniał.
Później już zaczęło się ściemniać więc machnęłam ręką :razz: .

Również tort, który wybraliśmy wyglądał tragicznie. Był zapadnięty, nierówno wykonany, tak jakby ktoś robił na łapu capu. Wygląd pozostawiał wiele do życzenia, co wyraźnie widać na wielu zdjęciach robionych o północy. Jednak wszystkim smakował a to jest najważniejsze ;)

Generalnie wesele wspominamy jak każdy cudownie, sala piekna, okragłe stoły, efektowny bar, nowiutkie łazienki, apartament, super obsługa itp.

Minęło już od naszego wesela wiele czasu.. być może jedzenie się poprawiło i teraz niczego już nie brakuje REZYDENCJI aby przyciągać tłumy nowożenców.

Pozdrawiamy.
_________________
EWCIA
 
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 12, 2011 1:15 am   

ewamik3, a może wrzucisz jakieś fotki tego tortu? Albo masz może fotki innych dań?
_________________

 
 
Polcia11 

Dołączyła: 23 Wrz 2009
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 01, 2012 10:37 am   

piszę dopiero teraz, jakoś wcześniej się nie złożyło ;)
Jeszcze raz chciałabym bardzo podziękować Pani Aleksandrze. Wszystko super zorganizowane, Pani Ola wszystkiego dopilnowała. Orkiestra wiedziała co i jak
Jedzenie bardzo dobre - mus na deser PYCHA! Kelnerzy pilnowali by alkoholi i napojów nie brakowało, nie trzeba było ich szukać. Swoje wesele wspominam bardzo dobrze, dzięki super organizacji. Jeszcze raz dziękuję
_________________
Pola

 
 
stasiek 

Dołączył: 27 Mar 2012
Posty: 1
Skąd: LDZ
Wysłany: Wto Mar 27, 2012 6:09 am   

Witam.

O co chodzi z tym bufetem podczas wesela? Czy faktycznie nie mozna go zamknac?
 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 30, 2012 11:02 am   Rezydencja u Fabrykanta-tort

nasz pyszny torcik

wesele_152.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 601 raz(y) 41.9 KB

_________________
 
 
magic79 

Dołączyła: 11 Gru 2011
Posty: 3
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Lis 25, 2012 12:31 am   

Wesele w Rezydencji mielismy w tym roku i generalnie miejsce to oceniamy jako w porzadku.
Ponizej przedstawie Wam nasze opinie na temat poszczegolnych rzeczy, zarowno pozytywne jak i negatywne.
- ilosc osob: mielismy wesele na 100 osob przy okraglych stolach i uwazam ze jest to max. liczba osob na to miejsce, tak aby goscie czuli sie komfortowo siedzac przy stolach (optymalne sa stoly 8 osobowe)
- wyglad sali: super! okragle stoly i piekne kwiatowe dekoracje od florystki sprawialy niesamowite wrazenie
- jedzenie: w duzych ilosciach, bardzo duzych nawet i bardzo dobre, goscie naprawde chwalili
- obsluga: kelnerzy i barman rewelacja! nigdy nie brakowalo niczego na stolach i ilosc osob z obslugi byla idealna
- pokoje dla gosci jak i apartament bardzo duze i przestronne, niestety bylo ich o wiele za malo w stosunku do naszej liczby przyjezdnych osob :kwasny: w czasie podpisywania umowy na rok wczesniej otrzymalismy informacje ze pokoje w dodatkowym budynku (na okolo 35 osob) beda zrobione do czasu naszej imprezy w zwiazku z tym zdecydowalismy sie na rezydencje gdyz bylo to istotne kryterium przy wyborze sali. Niestety pokoje nie zostaly oddane do czasu wesela! Najgorszy jednak byl fakt, ze gbybym przypadkowo nie poprosila o dokladny schemat pokojow ilu sa one osobowe (aby moc dopasowac gosci w pokojach), to bym moze dowiedziala sie o tym na tydzien przed weselem. Brak informacji od menadzerki w tej kwestii mial bardzo duzy wplyw na wydanie opinii o tym miejscu i pozostawil niesmak. Prawdopodobnie nie wybralibysmy tego miejsca na nasze wesele, gdybysmy od poczatku zostali poinformowani, ze pokoje w budynku obok nie zostana oddane do uzytku do dnia naszego slubu.
- jezeli chodzi o zastawe, kieliszki, szklanki, sztucce: uwazam, ze w restauracji na tym poziomie powinnismy sie spodziewac innej jakosci tych rzeczy. Szklanki sa z logo sobieskiego, sztucce - pozostawie bez komentarza. Domyslam sie, ze generalnie tego typu rzeczy nie maja wplywu na wesele, niemniej jednak wybierajac ta restauracje spodziewalam sie naprawde innego poziomu i widac, ze ktos bardzo probuje oszczedzic na tego typu produktach
- podobnie wygladala kwestia serwetek typu bankietowek - ta sama kwestia, w restauracji na tym poziomie powinno to byc w standardzie, niestety nie bylo, a szkoda.

podsumowujac uwazam, ze poziom ceny do jakosci tego miejsca jest jak najbardziej ok. Niemniej jednak rezydencja powinna popracowac jeszcze zarowno nad dopracowaniem wyzej wymienionych kwestii (dla jednych moze mniej, dla innych bardziej waznych) jak i nad komunikacja osoby menadzera.

pozdrawiam i zycze powodzenia
Ostatnio zmieniony przez magic79 Nie Lis 25, 2012 12:33 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
michaił 

Dołączył: 06 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 06, 2014 9:43 pm   

Witam
Czy można prosić o jakieś aktualne opinie na temat Rezydencji na Rudzie?
Pozdrawiam
 
 
Mo_niczka 


Wiek: 39
Dołączyła: 27 Wrz 2007
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 08, 2014 10:22 pm   

Witam,

ponawiam prośbę Michała, również zastanawiamy się nad tą salą, jednak brak jakichkolwiek świeżych informacji trochę mnie odstrasza... Zastanawiam się również czy coś się zmieniło odnośnie właścicieli, kiedyś rezydencja nosiła nazwę "Rezydencja u Fabrykanta" teraz się zmieniła na "Rezydencja na Rudzie u Fabrykanta". Podobnie z adresem strony internetowej. Jeśli się zmienili właściciele to czy zmieniło się coś w sprawie organizacji - na lepsze lub gorsze...
Proszę o odpowiedź, bo wstępnie zaklepaliśmy termin (nic jeszcze nie podpisywaliśmy) i ogólnie wszystko się podoba, sala, pokoje, otoczenie i w ogóle och i ach, a szczególnie narzeczony jest na TAK (ale jemu nie wiele do szczęścia potrzebne, mówi, że dla niego najważniejsze, że ja będę obok :lol: ), ale nie chcę żałować wyboru.
 
 
 
tiooti 

Dołączyła: 26 Gru 2012
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 10:46 pm   

Osobiście nie wiem jak wygląda kwestia "właściciela" jeśli chodzi o Rezydencję. Wiem natomiast, że zmieniła się osoba zarządzająca - Manager, co moim zdaniem działa zdecydowanie na plus.
My trafiliśmy tam trochę 'przypadkiem', ale to dłuższa historia. W każdym razie absolutnie nie żałujemy. Miejsce jest piękne, zarówno sama sala jak i cała reszta nas zachwyciły.
Na chwilę obecną mamy ustalony praktycznie KAŻDY szczegół naszego przyjęcia i jeśli będzie ono tak dobre jak jego organizacja przy współpracy z p. Waldkiem i p. Kasią - to na prawdę nie mamy się czego obawiać.

Więcej będę mogła napisać już za.. 6 tygodni. :)
 
 
Mo_niczka 


Wiek: 39
Dołączyła: 27 Wrz 2007
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 7:51 pm   

Super, że w końcu ktoś odpowiedział :) Ulżyło mi, że opinia jest pozytywna, bo dziś podpisaliśmy umowę i również mam dobre wrażenie. Trochę się zastanawiałam, ale po dzisiejsze rozmowie z p. Waldkiem i p. Kasią wszelkie wątpliwości odeszły w niepamięć :)

Dziękuję tiooti, , że odpowiedziałaś i mnie uspokoiłaś.
 
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 19, 2014 3:17 pm   

Mo_niczka napisał/a:
Osobiście nie wiem jak wygląda kwestia "właściciela" jeśli chodzi o Rezydencję. Wiem natomiast, że zmieniła się osoba zarządzająca - Manager, co moim zdaniem działa zdecydowanie na plus.


Uuu to już nie ma p. Oli ? Z nią zawsze było tak "wesoło" :)
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
cllara 

Dołączyła: 27 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 27, 2014 3:29 pm   

Cześć,
Właśnie zastanawiamy się nad rezerwacją tej sali i chciałabym zapytać czy macie jakieś aktualne informacje dotyczące wesel organizowanych w tym miejscu?

Kasia
Ostatnio zmieniony przez cllara Sob Wrz 27, 2014 3:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl