Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"Red Diamond" w Koluszkach Starych
Autor Wiadomość
weselnik 

Dołączyła: 28 Maj 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 28, 2010 2:44 pm   

Witam!
chciałabym wszystkim czytelnikom ODRADZIĆ !! ! pewna sale weselną. Sala Red Diamond znajduje sie w Koluszkach Starych ( tj wieś przy Koluszkach) Miałam tam wesele i oczywiście osobiscie miło wspominam ale mam miliony zastrzeżeń co do organizatorów.
Po pierwsze nie zgadzało sie prawie żadne danie jakie wcześniej ustaliliśmy z organizatorami.
Posiłki miały byc o konkretnych ( wiadomo że w przyblizeniu) godzinach a tymczasem wszystko sie poprzesuwało ze nie zdązyli podac wogóle jednego posiłku a deser zamiast odrazu po 1 daniu podali dopiero o północy i do tego przed samym tortem. Wogóle duzo by tu na ten temat pisać.
dodam jeszce że na poprawinach nikt z obsługi sie nami nie zajmował-trzebabyło ciagle chodzić i procic o to żeby ktoś sprzątnał ze stołu. I wogóle takie wielkie zamieszanie- Jak to oni powiedzieli " nie mogą sobie dac rady" - co mnie to obchodzi!

Bardzo bym chciała aby ta wiadomosc pokazała sie i była przestraga dla szukajacych sali weselnej.
Mogę udzilic znacznie wiecej uwag. Prosze pisac.

Pozdrawiam

[ Dodano: Pią Maj 28, 2010 2:46 pm ]
Podam jeszce moj adres e-mail w razie pytan: agkrycha@o2.pl

Jesli akurat wiesz o ktora sale chodzi i Ty lub Twoj znajomy robi tam wesele -dobrze sie zastanow.
_________________
weselnik
 
 
siajba 

Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 13
Skąd: KOLUSZKI
  Wysłany: Wto Lip 20, 2010 12:15 pm   

Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś opinie na temat w/w sali to proszę o zamieszczenie ich. Obecnie planuję przyjęcie weselne i jestem na etapie poszukiwania sali, z relacji ludzi którzy bawili się na tej sali nie wygląda to tak źle jak w w/w poście. :cry: :razz:

[ Dodano: Czw Lip 22, 2010 5:21 pm ]
:? Ostatni byłem z narzeczoną dowiedzieć się więcej o tej sami.

Sytuacja wygląda następująco:

1. 180 zł/ talerz - stan na 2012 rok
2. Sala jak na zdjęciach, czyli mi się podoba. Do 220 osób, max odradzany przez właściciela 250 osób.


Ogólnie Pani która z nami rozmawiała była miła i odniosłem pozytywne wrażenie co do tego miejsca. Umówiliśmy się by zobaczyć salę przed weselem już przygotowanym, wtedy może zrobię jakieś zdjęcia i umieszczę....

Jak ktoś ma jakieś pytania proszę pytać. :cool:
 
 
anulkaandzia 


Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 89
Skąd: somewhere
Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 6:30 pm   

Witam!
Natomiast ja w 100% nie zgadzam się z weselnikiem...
Wiadomo ile ludzi tyle opinii a jeszcze gorzej jak ktoś ma w swojej głowie jakieś tzw. fiu bździu i oczekuje Bóg wie czego, gruszek na wierzbie...
Mieliśmy wesele na sali Red Diamond w ubiegłym roku w sierpniu i bardzo mile wspominamy przyjęcie i przygotowania od samego początku.
Począwszy od fachowej pomocy przy dobieraniu posiłków i kolejności ich podawania po pomoc przy ubieraniu sali i przy zwożeniu rzeczy na sale.
W sumie o nic nie martwiliśmy się podczas wesela. Wszystko było podane w odpowiedniej kolejności w odpowiedniej oprawie. Kelnerzy zawsze służyli pomocą. Po poprawinach również nie musieliśmy sami pakować tzw resztek :)
Jedzenie bardzo smaczne i gustownie podawane.
Sala sama w sobie piękna a po udekorowaniu stołów wyglądała bajkowo :)
My z czystym sumieniem możemy polecić tą salę a właścicielom życzymy jak najmniej osób takich jak pani "weselnik" :)
_________________




22.08.2009 :*
 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 28, 2010 5:59 pm   

czy mógłby ktoś jeszcze podzielić się opinia?
 
 
siajba 

Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 13
Skąd: KOLUSZKI
Wysłany: Sro Lut 16, 2011 10:29 pm   

... a niech jutro rano wstaje, ale napiszę....

Tak jak wyżej pisałem planuje tam wesele... ale nie o tym.

WYGLĄD SALI

Jak widać na zdjęciach, mi osobiście się podoba i nie można narzekać. Ustrojona sala, wygląda po prosu ładnie.

Dodac nalezy, że dużym plusem jest osobna sala do tanczenia i jedzenia.

JEDZENIE

Tu jeżeli ktoś liczy, że jest multum się przeliczy. Moim zdaniem jest w sam raz. Chodź spotykam się z ludźmi i mówili że mało. Ale ja już byłem tam na 4 weselach i nigdy głodny nie wychodziłem. I moim zdaniem nie marnuje się duża część jedzenia, która na innych weselach wala się po stołach. Dla mnie jest w sam raz.

ORGANIZACJA

Dla mnie, obsługa uwijała się. Podoba mi się pomysł nalewania samemu herbaty i kawy. Nie muszę wtedy czekać na kelnera który może zapomnieć. Chodź nie jeden na weselu myśli, że on jest gościem nr 1 i to tylko koło niego ma obsługa latać

OKOLICA

Ostatnio na weselu tam bzem w 2010 roku listopad, więc nie miałem zamiaru zwiedzać okolicy = zimno. Ale jak jest ciepło, to można wyjść przed sale i jest gdzie usiąść i gdzie pójść. Sala oddalona od głównej drogi około 400 metrów. Cicho, spokojnie dziecko nie wbiegnie pod auto. Dla mnie duży plus

TOALETY

Dla mnie jeden z ważniejszych elementów. Poprawiły się ostatnio, ale jeszcze niedociągnięcia są. Ale by nie było, czysto.

WŁAŚCICIELE

Miło sympatycznie z nimi się rozmawia, nie robią większych problemów przy modyfikacji. Jedyni w okolicy którzy byli przygotowani na każde moje pytanie dotyczące wesela. Było ich trochę. Polecam się przygotować. Dużo inf. na Tym forum.

...jest trochę jeszcze niedociągnięć, ale pamiętajmy idealnej sali nie znajdziemy. Zawsze możemy pokazac co nam się nie podoba i próbować negocjować.

Po dokładne pytania proszę jak coś na PIV
 
 
blefik1989 

Dołączyła: 19 Mar 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 19, 2011 10:44 am   

a na 250 osób będzie ciasno??
 
 
wojtas82 

Dołączył: 22 Mar 2011
Posty: 11
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Sro Mar 23, 2011 8:12 pm   

siajba napisał/a:
Sala jak na zdjęciach, czyli mi się podoba. Do 220 osób, max odradzany przez właściciela 250 osób.

blefik1989 napisał/a:
a na 250 osób będzie ciasno??


Ludzie ratunku, jak ktoś lubi siedzieć jak przysłowiowa sardynka w puszce to może i ze 300 osób napakować, już przy 180 niema tam jak się ruszyć a jak zrobi się tylko odrobinę cieplej to i tlenu zaczyna brakować. Co do właściciela to złego słowa nie mogę na niego powiedzieć, facet miły, grzeczny i konkretny. Jedzenie też całkiem niezłe ale rzeczywiście jak ktoś lubi więcej, niż lepiej, to może być mały problem :P A jak ktoś ma problem to tak naprawdę w dużej mierze jego wina... było się dobrą umową zabezpieczyć i gościa po kieszeni za niedociągnięcia skrobnąć ;)
Moim skromnym zdaniem ogólnie całość na plus, tylko z tą pojemnością właściciel pojechał na maxa :)
 
 
dominika81 

Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: brzeziny
Wysłany: Pią Sie 05, 2011 3:38 pm   

witam i serdecznie polecam ta sale :) wojtku nieladnie pisac o konkurencji skoro twoj tata otworzyl sale w brzezinach, ci ludzie pracowali latami na swoja opinie a to chyba nieuczciwe co wypisujesz. daj sie wypowiedziec tym ktorzy jak ja mieli tam wesele (6 listopada 2010r.-jeden z niewielu wolnych wowczas terminow) pomimo wielu wpadek weselnych np posuta limuzyna :P wybor sali byl strzalem w 10. mielismy malo czasu na zorganizowanie wszystkiego, a po zdecydowaniu sie na red diamond polowe stresow mielismy z glowy. sala funkcjonuje od lat, bylam tam na weselu kuzyna w czerwcu i baaardzo mi sie podobalo wiec w zupelnosci zgodzilam sie na propozycje i rady wlascicieli bo wiedza co robia. czlowiek robi wesele raz w zyciu a oni robia to co tydzień :) sala elegancka, gustownie nakryte stoly, czysto, toalety oki (bylam na weselu gdzie nie dzialaly spluczki i to byla tragedia) sprawna obsluga, pyszne i apetycznie podane potrawy. poelecam wszystkim goloneczki, plonace kulki z szyneczek, wysmienity zurek (nigdy nie jadlam lepszego) itd. porcje akurat (bylam na weselach gdzie dawali polowe tych porcji) wiem ze jak ktos mial ochote i dal rade to jadl sobie dokladke, dla kuzynki ktora jest wegetarianka przyrzadzono specjalnie warzywa na parze. mialam ok 100 gosci i bylo duuuzo luzu, wiec jak dla mnie to drugie tyle pokojnie wejdze. zaluje tylko jednego, ze ze wzgedu na pore roku nimozliwe bylo urzadzenie grila na poprawinach :( u kuzyna w czerwcu byl gril i podano pyszne miesiwa i surowki, ale pocieszam sie ze za rok moj brat wyprawia wesele w sali red diamond w lipcu i jest przewidziany gril to sobie pojem :P jeszcze raz polecam bo ja nie mam zanych zarzurtow, wlasciciele przemili, ugodowi, sluza pomoca i swym doswiadczeniem. skoro o nich mowa to juz na koniec, bo starasznie sie rozpisalam, przy okazji dziekuje za wszystko p. bogdanowi, p. ewie, kasi i mariuszowi. pozdrowienia dla wszystkich od dominiki i krzyska
 
 
annawalczakb 

Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Czw Wrz 29, 2011 9:00 am   

Witam wszystkich,
a ja powiem tak, sama miałam wesele w Red Diamond 3 lata temu, moja siostra 2 lata temu, kolejno kuzynka, 2 koleżanki, kolega i w tym roku w sierpniu kolejna kuzynka, sala jest świetna , własciciel super gość, wszystko da sie z nim dogadać, nie ma to tamto. Fajna spokojna lokalizacja no i przede wszystkim piękna sala, piękne wnętrza. Jak ja bralam ślub 3 lata temu sala była ładna ale dużo mniejsza, sanitariaty przy sali, teraz zrobili piękne łazienki w oddzielnym pomieszczeniu, poszerzyli obie części sali , po prostu cudnie naprawdę, polecam, jedźcie zobaczyć warto. Przed salą fajne altany, fontanna, oczko wodne, zagajniczki iglaste, brzózki :)
I tak jak ktoś wspomniał wyżej ja również doceniłam teraz to że herbatkę czy kawkę można zrobić sobie samemu a nie oczekiwać na kelnera....mi tam nie przeszkadza że muszę wstać od stołu, uważam to za plus bo mogę pić herbatkę nawet co 5 min.
Jeśli chodzi o jedzonko to powiem o sierpniu tego roku bo jest juz stała ekipa kucharek na sali, jedzenie bardzo dobre a przystojni kelnerzy biegają i podają migiem heehe. Powaga!
Naprawdę zgrzeszyła bym , jeśli bym napisała że coś było nie tak.
SALA ŚWIETNA - POLECAM SZCZERZE.

Ania W ;)
 
 
Kasia K. 

Wiek: 35
Dołączyła: 18 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Gałkówek
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 6:11 pm   

witam nasze wesele odbyło sie 03.09.2011. chcielibyśmy serdecznie wszystkim polecic organizacje wesela w tym lokalu. sala bardzo ładna zadbana ze wspaniała obsługa i świetnym kucharzem. jedzenia jest naprawde dużo i starannie przygotowane. toalety czyste i doglądane podczas wesela a nie jak w niektórych salach na początku i na koncu. dużym plusem sali jest jej lokalizacja. jest odsunięta od głównej drogi i nie ma strachu wypuścić dzieci na dwór. byliśmy na weselu w 2010 roku i było świetnie ale na naszym było jeszcze lepiej :P GORĄCO POLECAMY salę Red Diamond
 
 
życzliwy20 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Cze 2012
Posty: 3
Skąd: koluszki
Wysłany: Wto Cze 26, 2012 2:00 pm   

16.06.2012 na szali

[ Dodano: Wto Cze 26, 2012 2:14 pm ]
16.06.2012 na Sali Red Diamond w Starych Koluszkach 9 odbyło się nasze przyjęcie weselne. Mówiąc szczerze - gdybyśmy jeszcze raz mieli wybierać miejsce naszego wesela, bez wahania wybralibyśmy właśnie tę salę i żadną inną!
zauroczyła nas ona wyglądem wewnętrznym niepowtarzalnym klimatem.
Właściciele to przesympatyczni, cudowni, pomocni i naprawdę bezproblemowi ludzie, z którymi natychmiast dochodzi się do porozumienia - oby wszyscy tacy byli!
obsługa ( kelnerzy, kucharze) - po prostu rewelacyjni - uśmiechnięci,grzeczni, mili.
Wszystko było zrobione dokładnie tak, jak uzgodniliśmy wcześniej - dekoracja stołów, menu, stół wiejski itp.
Sala ma jeszcze jeden dodatkowy plus - ciasta i owoce są w cenie talerzyka i wszystko załatwiają organizatorzy. Propozycji na menu jest bardzo dużo - począwszy od kuchni tradycyjnej i staropolskiej a skończywszy na bardzo wykwintnej, a nawet egzotycznej. Jedzenie jest pyszne, znakomicie przygotowane, gorące i jest go naprawdę DUUżo.
podsumowując - jeśli ktoś chce być naprawdę zadowolony z organizacji swojego wesela proponujemy salę RED DIAMOND tam wszystko jest tak jak być powinno.
Dla nas - REWELACJA pod każdym względem. Polecamy z całego serca te salę bo MY jesteśmy z nich mega zadowoleni, a jeśli ktoś uważa inaczej, to delikatnie ujmując - bardzo się myli i ma jakiś problem ze sobą!. Pozdrawiamy całą ekipę RED DIAMOND i jeszcze raz bardzo dziękujemy - EWA I SEBASTIAN
 
 
kale 

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Nie Lip 01, 2012 3:52 pm   

Na Sali Red Diamond 23 czerwca odbyło się nasze wesele. Oglądaliśmy wiele sal w okolicy, ale postawiliśmy właśnie na nią i się nie zawiedliśmy! Wszystko było idealne! Doświadczenie właścicieli i kucharzy (szczególnie pomocne było spotkanie z p. Kasią i p. Krzyśkiem) pomogło stworzyć menu dla każdego zarówno dla smakoszy kuchni tradycyjnej jak i kuchni fusion- z uwzględnieniem wegetarian. Kelnerzy uprzejmi i zawsze pomocni. Wygląd sali i jej otoczenie bardzo klimatyczne.
Wszystko było wręcz idealne. Z wyborem sali trafiliśmy idealnie!
Przepis na idealne wesele= Sala Red Diamond + dobra orkiestra.
Za wszystko dziękujemy. Jeśli chcecie żeby goście byli zachwyceni i dłuuuugo wspominali Wasze wesele, tak jak wspominają Nasze wybierzcie Red Diamond. My polecamy serdecznie!
Kasia i Marcin :)
_________________
Kasia23
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Nie Lip 01, 2012 4:00 pm   

Bosz, jaka natrętna autopromocja... wrzućcie zdjęcia Waszych ślubów jednopostowicze...
_________________


 
 
Alina 

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 01, 2012 9:27 pm   

Witamy

Nasze wesele odbyło się na sali Red Diamond 14.04.2012r.
W trakcie planowania wesela odwiedziliśmy sporo sal, ale tylko w Red Diamond otrzymaliśmy konkretne odpowiedzi na nasze wszystkie pytania. Od razu spodobało nam się to, że właściciele byli bardzo sympatyczni, konkretni i baaaardzo pomocni, zawsze mogliśmy liczyć na ich dobrą radę. Sala robi wrażenie - nie potrzebna jest już żadna dekoracja.
Właściciele oraz reszta obsługi postarała się, aby był to dla nas wyjątkowy dzień. O nic nie musieliśmy się martwić. Wszystko co ustaliliśmy zostało dopilnowane. Jedzonko było pyszne i w dużych ilościach.

Red Diamond polecamy w 100%

Jeszcze raz bardzo Wam za wszystko dziękujemy:))))))

Pozdrawiamy
Alina i Piotr
 
 
kale 

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Czw Lip 05, 2012 5:02 pm   

Jedno wesele, jedna sala, jeden post.
Gdybyśmy wstawiali jeden post dziennie to dopiero ktoś mógłby to odebrać jako "natrętną autopromocje".
Naszą opinię chętnie potwierdzimy fotografiami, ale takowych jeszcze nie posiadamy.
Dodam tylko, że salę Red Diamond będziemy polecać wszystkim, którzy organizują wesele lub inną uroczystość.
Kasia i Marcin :)
_________________
Kasia23
 
 
życzliwy20 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Cze 2012
Posty: 3
Skąd: koluszki
Wysłany: Sro Sie 01, 2012 12:58 pm   

My nie mamy zamiaru ani ochoty upubliczniać swoich prywatnych zdjęć. Skoro niektórzy uważają,że to autopromocja, to już ich sprawa. Ludzie, myślcie i piszcie sobie co chcecie, my wiemy swoje i nadal będziemy wszystkim polecać salę Red Diamond jako najwspanialsze miejsce na organizację przyjęcia weselnego !! !!
Pozdrowienia dla Pani Kasi i wszystkich pracowników Sali Red Diamond.
Ewa i Sebastian
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Sie 01, 2012 1:06 pm   

życzliwy20, nikt Ci nie każe wrzucać "swoich prywatnych zdjęć". Ale jak ja coś zachwalam i chcę, żeby to było wiarygodne w necie to dokumentuję to zdjęciami właśnie. ja po swoim weselu nie omieszkam wrzucić zdjęć stołów, dekoracji itp. Buźki zawsze można zamazać :)

tyle w temacie :P
_________________


 
 
życzliwy20 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Cze 2012
Posty: 3
Skąd: koluszki
Wysłany: Wto Sie 14, 2012 12:38 pm   

po pierwsze nie przypominam sobie żebyśmy przechodzili na "TY" ,a po drugie nudzi mnie już ta durna konwersacja z Państwem! my wiemy swoje,zdania nie zmienimy i nadal będziemy polecali Sale Red Diamond !SKONCZYLISMY!!!!!!!!!!!! :D Ewa i Sebastian
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Sie 14, 2012 12:47 pm   

Szanowna Pani życzliwy20, (taką ma Pani płeć wybraną przy nicku, dlatego taką formę zwrotu obrałam) bardzo proszę o grzeczniejsze wyrażanie swoich emocji, jak również o nieobrażanie innych użytkowników forum.
_________________

Obudź się Gość :D
Ostatnio zmieniony przez ppola Wto Sie 14, 2012 12:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Madzik13 


Wiek: 38
Dołączyła: 24 Wrz 2009
Posty: 88
Skąd: Koluszki/ Borowa
Wysłany: Sob Sie 18, 2012 1:04 pm   

hej, dawno mnie nie było, zajrzałam bo słyszałam że są wątpliwość co do sali...
ja na moją salę złego słowa nie dam powiedzieć, (moją w znaczeniu że tam miałam wesele)"co prawda ponad 2 lata temu ale wielu moich znajomych z tego co wiem też mieli i później i byli zadowoleni.... oczywiście mógł sie zdarzyć taki przypadek jak opisywany przez weselnika, jednak z reguły takie rzeczy dzieją sie raz na ileś lat, takie jest moje zdanie...
co do zdjęć, nie wstydzę się i nie ukrywam, mogę wrzucić, proszę:
http://picasaweb.google.c...171688936996146
od tego zdjęcia jechac dalej, tam jest sala... bo wcześniejsze to ze ślubu...
_________________
 
 
 
siajba 

Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 13
Skąd: KOLUSZKI
  Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 2:28 pm   

Nasze wesele odbyło się w tej sali 01.09.2012 roku. Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam serdecznie. U nas było 140 osób i było super. Obsługa, jedzenie, podejście właścicieli godne pochwały. Jestem szczęśliwy, iż z żoną wybraliśmy tą sale super i dziękujemy:
Asia i Kamil :razz:
 
 
aAnastasjAa 

Dołączyła: 25 Lip 2014
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 23, 2016 9:18 pm   

Byłam ostatnio na tej sali co prawda na komunii ale przyznaję że jestem zachwycona. Sala wspaniała z zewnątrz jak i wewnątrz. Jedzenie wyśmienite zarówno ciepłe posiłki jak i przystawki. Obsługa też wspaniale się zachowywała na nic nie mogę narzekać.
 
 
truskawka2525 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 05, 2016 1:45 pm   

widzę, że dawno nikogo tu nie było, poszukiwałam sali na wesele ostatnimi czasy i brałam tą salę pod uwagę. W ostateczności z niej zrezygnowaliśmy. Powodem było oddzielne miejsce do tańczenia, na które trzeba po paru schodkach zejść z sali jadalnej oraz brzydka podłoga. Jeżeli komuś to nie przeszkadza, to polecam tą salę pod względem jedzenia oraz organizacji.. Jedzenie jest mega pyszne i jest go dużo. Kelnerzy są uprzejmi i zawsze "pod ręką"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl