Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sala "Zielony Gościniec" we Włodzimierzowie koło S
Autor Wiadomość
aga2001fr 

Dołączyła: 23 Kwi 2010
Posty: 1
Skąd: Myslowice
  Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 6:34 pm   Sala "Zielony Gościniec" we Włodzimierzowie koło S

Witam wszystkich,

Czy sa osoby ktore moga podzielic sie opinia odnosnie sali we Wlodzimierzowie kolo Sulejowa - Zielony Gosciniec ?

Dziekuje !



edit: poprawiłam tytuł wątku na bardziej czytelny
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Kwi 23, 2010 7:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 10:03 pm   

Ja byłam tam na weselu w czerwcu 2008. Weszłam teraz na stronkę i widzę, że przybyło zieleni, choć już wtedy ogród był ogromny i był wielką atrakcją - super sprawa. Dla mnie sala na 5, jedzenie bardzo dobre, elegancko podane, może nie było go strasznie dużo, ale to wkońcu bardziej restauracja niż sala z kucharką. Stoły ustawione były jakby w "jodełkę" - tak jak na jednym zdjęciu na stronce, wystrój taki pomarańczowy. Poprawiny były najpierw na sali, z tego, co pamiętam, były chyba udka, frytki i jakieś surówki, a potem przenieśliśmy się na grilla, pod taki czerwony namiot. Tam jedzenie było przepyszne - różne mięsa, karkówka, drób, szaszłyki, sałata z warzywami z vinegrette i ziemniaczki, po chyba 2godz był powrót na salę.
Sala bardzo duża, na tym weselu było sporo ponad 100osób i wogóle się tego nie odczuło na parkiecie.
A tak z ciekawości, wiesz może jakie tam są ceny teraz <na PW oczywiście>?
_________________


 
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Nie Maj 30, 2010 7:46 pm   

Byłam gościem weselnym na tej sali (wczoraj) i muszę powiedzieć, że było super. Sala ładnie przystrojona, dobra akustyka, jedzonko bardzo smaczne, ładnie podane. Przystawki na małych półmiskach dzięki czemu były często donoszone świeże. Obsługa fantastyczna, bardzo zgrana, wszystko szybciutko podawali, sprzątali, błyskawicznie spełniali prośby gości. Dodatkową zaletą jest hotel na terenie osrodka oraz przepiękny, olbrzymi teren zielony.
Jeszcze dzisiaj sobie spacerowalismy i odpoczywaliśmy ;) Polecam z czystym sumieniem ;)
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl