Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"JEDLICZANKA" w Grotnikach
Autor Wiadomość
Gaja 

Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 03, 2009 1:14 pm   "JEDLICZANKA" w Grotnikach

Witam serdecznie, mam pytanie czy zna ktoś salę weselną w ośrodku Jedliczanka w Grotnikach? Dziś tam jadę, ale zastanawia mnie, że nikt tu nie wspomniał o tym miejscu...
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Mar 10, 2009 11:34 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 11:41 am   

Gaja daj znać jak poszło- może zrobisz jakieś zdjęcia :) :?:
_________________
 
 
Korina 

Wiek: 39
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 25
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 5:31 pm   

Ja bylam tam na eselu w sierniu.
Szczerze sala na pierwszy rzut oka super!
wszystko zalezy tez na ile osob planuje sie wesele, bo 100 osob to tam ginie, sala jest srasznie duza...
Co do jedzenia, niestety tragedia, na stolach pustka i jakos niezabardzo...
Rosol, to jak woda barwiona kostka rosolowa...
Jedyny plus to swiniak, ktory podaja na dworze, pyszny byl!
_________________


 
 
Gaja 

Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 12:09 am   

;-) Byłam, odwiedziłam i ... faktycznie sala ogromna - jak się okazało jest to zaadaptowana sala gimnastyczna. I to jest odczuwalne. Właściciele przede wszystkim zajmują się prowadzeniem hotelu i restauracji - faktycznie budynek bardzo ładny z zewnątrz, teren leśny (więc imprezy plenerowe/grille/itp jak najbardziej) ale nie wesela jak na mój gust.
 
 
Pini 

Dołączyła: 04 Lis 2009
Posty: 7
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Lis 04, 2009 11:56 am   Sala Jedliczanka w Grotnikach

Mialam wesele w sali Jedliczanka w Grotnikach w sierpniu 2009 i jestem z niej zadowolona. Sala jest duza - robia w niej wesela na 150-200 osob. U nas bylo okolo 100 gosci i poczatkowo obawialam sie, ze sala bedzie wygladala pusto jednak to poczatkowe wrazenie okazalo sie mylne. Bylo duzo miejsca do tanczenia, nikt sie o siebie nie obijal. Stoly ladnie przybrane, na stolach luzno, ale pod dostatkiem jedzenia, gorace potrawy podawane czesto przez bardzo mila obsluge kelnerska.
Wiejski stol w cenie i mozliwosc podania pieczonego prosiaka na zewnatrz budynku przy ognisku. Ze wzgledu na polozenie osirodka sprawdza sie to bardzo dobrze. Niestety w sprawie prosiaka nie mam opinii - u mnie byl pieczony dzik zalatwiany przez nas indywidualnie. Ale atmosfera na zewnatrz niesamowita.
Sala bardzo ladnie prezentuje sie na zdjeciach i filmie, szczegolnie atrakcyjne sa zyrandole ktore daja efekt rozproszonego swiatla na fotkach.
Same pozytywy, jedyne co, to trzeba uwazac i wszystko zaznaczac przy podpisywaniu umowy zeby nie byc narazonym na dodatkowe koszty. U nas w trakcie dowiedzielismy sie ze za to i owo trzeba dodatkowo doplacac i zostalismy postawieni pod sciana. Aha, cena od goscia na sierpien 2009 wynosila 150 PLN od osoby. Ciasta i tort (bardzo dobry) w cenie. Alkohol i napoje wlasne.
W cenie jest rowniez pokoj dla Panstwa Mlodych do ktorego wlascicielka nie dala nam klucza. Takze wielki minus dla Pani Wlascicielki, wielki plus dla obslugi kelnerskiej i miejsca.
Jesli potrzebujecie wiecej informacji prosze o kontakt na maila.
Pozdrawiam,
Pini
 
 
yennefer 

Dołączyła: 14 Wrz 2008
Posty: 641
Skąd: nowhere
Wysłany: Pią Lis 06, 2009 9:55 am   

Słyszałam, że jedzenie smakuje jak trociny... (przynajmniej na jednym z wesel w sierpniu tego roku tak podobno było).
 
 
Pini 

Dołączyła: 04 Lis 2009
Posty: 7
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Lis 06, 2009 2:53 pm   

U mnie (tez w sierpniu tego roku :) ) jedzenie bylo dobre. Ja przynajmniej odnioslam takie wrazenie. Jedyne co, to rosol byl moze odrobine zbyt slony. Slyszalam tez taka opinie od jednego z gosci natomist inni mowili, ze wrecz przeciwnie dobry i wcale nie zbyt slony. To chyba rzecz wzgledna. Najlepiej powolac sie na kilka opinii.
Jak dla mnie duza zaleta tej sali bylo to, ze taniec i jedzenie jest w jednym pomieszczeniu oraz fakt, ze na podlodze nie ma plytek, na ktorych mozna sie poslizgnac tylko specjalna wykladzina antyposlizgowa.
 
 
marti909 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sty 17, 2010 9:38 pm   

Hej. Czy mógłby ktoś podać więcej informacji na temat sali Jedliczanka.
Tzn, widziałam ją, ale chodzi mi o to czy jedzenie jest dobre i wystarczające. Przyznam, że poprzednie wpisy mnie trochę zmartwiły, a planuje tam wesele.
 
 
butterfly111 

Dołączyła: 22 Gru 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 7:42 pm   

Witam wszystkich,
ja będę miała tam wesele 2 października br. Pojadę tam za 2 tygodnie w sobotę, przed weselem, zobaczyć jak wygląda udekorowana sala, to wrzucę fotki an forum. Na pewno fajne jest otoczenie sali - dookoła las, staw, altanki, w których można usiąść i odpocząć. Sala bardzo mi się podobała, bo nie jest tandetna. To, że sala jest duża, to tylko jej zaleta, nie znoszę ścisku i obijania się o inne pary na parkiecie.
Trochę martwi mnie to jedzenie, ale liczę na to, ze jakaś forumowiczka, która miała już tam wesele wrzuci swojego posta z opinią. No nic, za 2 tygodnie napiszę Wam jak to wygląda.

[ Dodano: Pon Paź 11, 2010 9:35 am ]
Polecam salę weselnš „Jedliczanka” w Jedliczu A, w której odbyło się nasze wesele 2 paŸdziernika. Szukajšc sali bardzo zależało nam na tym, aby sala była poza miastem, ale odpowiednio blisko, aby dookoła było fajne otoczenie (las, stawy etc.) i aby sala była elegancka, bez żadnych tandetnych ozdób. Ta sala spełniła nasze wszystkie wymogi. Jej zalety to:
- jest bardzo duża, my robiliœmy wesele na 120 osób, które spokojnie jš wypełniły i nie była wrażenia, że ludzie zginęli na tej sali. Z drugiej strony było dużo swobody na parkiecie, każdy mógł do woli tańczyć, nikt się o nikogo nie obijał. Niestety byłam już nie raz na weselu, gdzie ludzie na siebie wpadali przy tańcu i m.in. wybraliœmy właœnie te salę ze względu na gabaryty. Sala jest bardzo ładnie przybrana, nie ma żadnej tandety, wszystko jest zrobione z klasš i ze smakiem.
- otoczenie jest urocze, Jedlicze znajduje się blisko Grotnik, dookoła lasy, oœrodek jest bardzo atrakcyjny (budynek stylizowany na pruski mur). Około 23:00 zaprosiliœmy goœci na zewnętrz, przy ognisku został podany pieczony prosiak. Goœcie, przy dŸwiękach gitary zaintonowali biesiadne piosenki, bardzo fajnie to wyszło.
- pyszne jedzenie, nie można się do niczego doczepić. I iloœć i smak potraw były odpowiednie. Fajnym rozwišzaniem jest również to, że przed pierwszym obiadem na stołach nie było żadnych potraw, dzięki czemu goœcie mieli miejsce na odstawienie półmisków z ciepłymi potrawami.
- bardzo dobra obsługa kelnerska.
- atrakcyjna cena i duży zakres usług w ramach ceny, to znaczy często płaci się za tzw. „talerzyk” a do tego 5zł za pokrowiec na krzesło, ileœ za tort, ileœ za wiejski stół + ileœ za napoje. Właœciciele, w ramach swojej ceny, oferujš wszystkie te usługi. Cena jest na prawdę bardzo atrakcyjna i nie trzeba już za nic dopłacać, jest ostateczna.

Po weselu zostaliœmy na noc w oœrodku, para młodych na pokój gratis. Jeœli jednak zapraszacie goœci z daleka, oœrodek dysponuje pokojami, które sš do wynajęcia, w bardzo przyzwoitej cenie. Nie przejmujcie się także odległoœciš. My zorganizowaliœmy odjazd z Sali busami (firma Aura ma najlepsze ceny), które dowoziły goœci na Teofilów, skšd każdy odjeżdżał taksówkš do domu.

Jedyne zastrzeżenia jakie mieliœmy to:
- zakres umowy: całoœć pieniędzy za wesele wpłaca się we wtorek przed weselem, a nie reguluje się płatnoœci po weselu. Trochę się tego baliœmy, ponieważ jeœli coœ poszłoby nie tak, stracilibyœmy nazwijmy to „zdolnoœć negocjacyjnš”. Na szczęœcie wszystko wyszło super. Choć być może nie każdy z Was by się pisał na takie rozwišzanie. Nam się sala spodobała, wiec się zgodziliœmy na takš formę umowy.
- właœciciele sš ludŸmi bardzo stanowczymi. Zgadzali się na nasze rozwišzania, propozycje, czy proœby, choć byli nieugięci przy negocjowaniu umowy. Jak dla mnie ich stanowczoœć na pewno jest zaletš jeœli chodzi o sprawy organizacyjne: pilnowanie kuchni i kelnerów.

Goršco polegam tę salę. W razie pytań czy próœb o zdjęcie możecie pisać na mojego prywatnego maila: butterfly111@gazeta.pl
Patrycja
 
 
Kasia87 

Dołączyła: 08 Kwi 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Wto Kwi 08, 2014 8:07 pm   

Zastanawiam się nad Jedliczanką na swoje wesele. Dlatego też odnawiam temat :) Czy ktoś miał tam wesele w 2012-2013 roku?
Jeśli tak, to na ile osób? Jakie warunki?
 
 
DZG 

Dołączył: 23 Wrz 2014
Posty: 2
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 2:44 pm   

Czesc, ja sie tez orientowalem apropo tej sali.

Niepokoi mnie ze maja sporo wolnych terminow. Ale moze to dla tego ze sa w lesie.
Bylem tam juz i Sala robi dobre pierwsze wrazenie. Wlascicielka calkiem rzeczowa.
cena 150 PLN za osobe + 5 na osobe jesli chcesz pieczonego prosiaka podawanego na dworze.

Podlaczam sie do prozby o swierzsze opinie. Szczegolnie martwi mnie jedzenie bo poprzednie opinie nie byly najlepsze.

Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl