Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Rezydencja u Fabrykanta
Autor Wiadomość
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 11, 2010 7:52 pm   Rezydencja u Fabrykanta

Postanowilam zalozyc ten temat, poniewaz latwiej bedzie nam wszystkim rozroznic poszczegolne lokale Fabrykantow. Nas zauroczyl nowy lokal,ktory jest elegancki,z klasa.Nie potrzeba dodatkowych dekoracji w postaci np balonow. Do dyspozycji jest barek. Eleganckie toalety,duzy taras i pokoje o wysokim standardzie. W apartamencie dla Pary Mlodej w lazience na srodku jest wielka wanna. Rowniez otoczenie samej Rezydencji przemawia na plus. Nasz dzien to 28.05.2011 Warto umowic sie,pojechac, podpytac o wszystko. Mysle, ze Rezydencja jest tego warta.
_________________
 
 
madzia_lena 

Wiek: 38
Dołączyła: 10 Mar 2010
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 1:35 pm   

My też mamy wesele w Rezydencji, nasz dzien to 20.08.2011. Tak, Rezydencja jest piękna! Mnie tez zauroczyla :)
_________________

 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 8:50 pm   

Widzę, ze my Magdalenki mamy taki sam gust. Gratuluje serdecznie.
_________________
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Cze 18, 2010 3:47 pm   

Byłam i oglądałam tę salę i przyznam, że największe wrażenie zrobił dla mnie pokój dla młodych ;) Miejsce jest fajne i mają całkiem pojemny hotel, a o taką salę z miejscami noclegowymi bardzo trudno, nas jednak powaliły ceny.
Niestety nie możemy sobie pozwolić na 210zł za osobę plus napoje.
Podobało mi się również, ze jest osobna sala na "kawiarenkę", gdzie znajduje się słodki stół i stoliczki, można sobie usiąść odetchnąć, porozmawiać z dawno niewidzianą rodziną ;)
Wszystkim, którzy szukają i nie mają ograniczeń finansowych polecam odwiedzić to miejsce.
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 18, 2010 6:52 pm   

Na poczatku zastanawialismy sie nad Casa de fiori, jednak rozmowa z wlascicielka nas rozczarowala, powiedziala, ze na 2011 zostaly juz tylko terminy zimowe,a na 2012 zastrzega sobie znaczna podwyzke cen wiec mysle, ze najnizsza stawka wynosilabyby kolo 185 zl. Oczywiscie sala nas zauroczyla ale po ostatnich doniesieniach zwiazanych z brakiem toalet i pokoi dla gosci chyba podjelismy sluszna decyzje. Szukalismy sali nietuzinkowej, eleganckiej, ze smakiem i czegos nowego na rynku. Bez dodatku balonow, serpentyn itd. Tak tez trafilismy na Rezydencje u Fabrykanta. Porownujac cene samej sali (przy liczbie gosci okolo 70-80 osob), roznica miesci sie w granicach 2500 zl, wiec przy calym koszcie wesela (liczymy min 35 tys) nie jest to bardzo duza roznica. Wiem,ze cena 210 zl dla niektorych jest duza ale jednak sala cieszy sie powodzeniem. Na ten rok zostaly same zimowe miesiace. Rok 2012 tez jest juz obstawiony wiec radze sie pospieszyc wszystkim zainteresowanym. Podpisujac umowe na 28.05.11 zostal na przyszly maj jeszcze jeden termin. Kazdy musi przemyslec czego oczekuje,na co moze sobie pozwolic. W miare realizacji spelniac marzenia zwiazane z Dniem Slubu i tego wszystkim zycze.
_________________
 
 
plondi 

Dołączyła: 20 Sty 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 30, 2010 11:44 am   

My mamy tam wesele w październiku ale już prawie lipiec więc domyślam się że sporo wesel się już odbyło, więc czemu nikt się nie chwali? :)
 
 
pationa4 

Dołączyła: 22 Lip 2010
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 3:09 pm   

Jakieś 2-3 miesiące temu wraz z narzeczonym oglądaliśmy salę , naprawdę robi wrażenie..
_________________
Pati
 
 
madzia_lena 

Wiek: 38
Dołączyła: 10 Mar 2010
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 3:38 pm   

W ubiegłą sobotę bawiałam się na weselu w Rezydencji i powiem Wam, że naprawdę nie żałuję, że właśnie tam odbędzie się również moje wesele!!! Oczywiście, mam kilka uwag, ale ogólnie jedzenie, obsługa bez zarzutu. Większości gości sala bardzo się podobała, choć wg mnie okrągłe stoły są niezbyt praktyczne, chociaż pięknie wyglądają. Jeśli któraś z przyszłych "rezydentek" chce więcej info, piszcie proszę na prv.
_________________

 
 
Amelia 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Lip 2010
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 6:00 pm   

My wybraliśmy Rezydencję w styczniu, gdy jeszcze całość była w stanie surowym, czyli w ciemno :) Myślę, że dokonaliśmy najlepszego wyboru, bo sala wygląda imponująco! Nie mogę się już doczekać naszego wesele :) chociaż do 27.08.2011r. jeszcze jest ponad rok...ach:)
 
 
madzia_lena 

Wiek: 38
Dołączyła: 10 Mar 2010
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 11:20 pm   

Amelia, macie wesele tydzień po nas :) Tak, sala jest super :)
_________________

 
 
desti 

Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 29, 2010 9:16 am   Rezydencja

Ja podpisałam umowę na 1.5 przed. Jak jeszcze sala była budowana.Moja data to 6.08.2011 :)
 
 
Amelia 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Lip 2010
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 29, 2010 2:32 pm   

Podpisując umowę w styczniu sugerowałam się głównie bardzo dobrą renomą "Fabrykantów" z pl. Zwycięstwa. Pomyślałam, że co jak co, ale na pewno pięknie urządzą nową miejscówkę :) no i jest!

W takim razie Madzia napiszesz pierwsza swoje wrażenia :) )
 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 29, 2010 5:11 pm   

Ciesze sie bardzo ze nasze grono sie powieksza :) Bliskie terminy naszych wesel - moje 28.05.2011 - mam nadzieje, ze pomoga nam w przygotowaniach i zwrocimy uwage na wszystkie szczegoliki i drobiazgi, a koncowy efekt bedzie wyjatkowy. Pozdrawiam wszystkie Rezydentki :) - Magda M.
_________________
Ostatnio zmieniony przez malu86 Czw Lip 29, 2010 5:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Amelia 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Lip 2010
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 29, 2010 8:52 pm   

Co do drobiazgów związanych z organizacją naszych wesel jestem spokojna :) żadnej pannie młodej nic nie umknie w takiej chwili :) grunt to solidnie przygotować się na każdą ewentualność.

A jeśli chodzi o naszą miejscówkę, możemy spać spokojnie :) będzie pięknie, to pewne :)
Ostatnio zmieniony przez Amelia Czw Lip 29, 2010 8:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Barbarina 

Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź, Italia
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 4:23 pm   

witam, mieliśmy tam wesele 5.06.2010 Było to jedno z pierwszych wesel w tym lokalu i niestety muszę napisać że się trochę zawiodłam. Najbardziej na jedzeniu, bo co do reszty wszystko przebiegało bez zarzutu. zgadzam się że rezydencja robi wrażenie, jest elegancko, obsługa ok, apartament dla młodych rewelacja :)
Za jedzenie dostają wielki minus, no ale może to rzecz gustu, albo zbyt wiele się spodziewaliśmy; chociaż zapewniano nas że będzie tak jak chcemy - nie wyszło.
Jak ktoś chce konkretów, pytajcie, chętnie odpowiem na wszelkie wątpliwości.
 
 
dorotea 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 12:01 am   

Byłam tam niedawno na weselu i bardzo mi się podobało.
Przede wszystkim Rezydencja jest ładnie położona: z jednej strony las, z drugiej strony widok na Łódź (w nocy światła z oddali wyglądały całkiem atrakcyjnie :wink: ) i fontanna, dookoła zadbane trawniczki i dużo drzew. Tu małym minusem był dojazd ulicą Wazów (wąsko, trochę dziur i remont studzienek kanalizacyjnych), no ale cóż - takie są uroki podleśnych lokalizacji. A, brak też jest porządnego parkingu, parkuje się między drzewami na trawie; na szczęście jeden z pracowników był oddelegowany do kierowania gośćmi.
Bardzo fajnym pomysłem jest sala ze słodkościami i kawą/herbatą: są tam 2-3 stoły, dzięki czemu można w spokoju zjeść ciasto, wypić kawę nie czekając na nią godzinami i porozmawiać nie rezygnując przy tym z jedzenia 8) Podobały mi się okrągłe stoły, ale mam małe "ale": stół z Młodymi i świadkami (zwykły, nie okrągły) był przy samej ścianie, a nie po środku sali, pomiędzy stołami dla gości; przez to główni bohaterowie byli o wiele mniej widoczni i dostępni niż w tradycyjnym rozkładzie "U". Na piętrze nie byłam, pokoje dla gości jeszcze nie skończono.
Jedzenie było smaczne. Przystawki super! Zapamiętałam grzanki (trochę czosnkowe, z jakimś mięsem i warstwą buraczkową ? ), łososia z pomarańczą, bardzo smaczną sałatkę chyba grecką, mięsa pieczone z dipami. Na pierwsze jedliśmy polewkę fabrykancką (niezła alternatywa dla oklepanego rosołu), potem polędwiczki wieprzowe z bukietem surówek (wielu osobom smakowało, ja akurat nie jadłam). Następnie eskalopki drobiowe z ryżem przygotowanym jak risotto z warzywami (mniam, mniam) i malutką porcją czerwonej kapusty oraz bogracz (całkiem dobry gulasz, choć małe porcje). Na końcu miał być żurek, ale nie doczekałam. Świetnym pomysłem było wydrukowanie menu dla gości, tak że każdy miał mini-jadłospis przy talerzu; 'bogracz' wywołał nawet sympatyczną dyskusję wokół nazw potraw regionalnych.
Mój mąż po weselu stwierdził, że jedzenie było smaczne, ale porcje były za małe. Z tym się akurat nie zgadzam, bo się najadłam (a nie przejadłam), no i buszowałam wśród przystawek i i słodyczy; na wszelki wypadek wybierając menu możecie zapytać o gramaturę.
Podsumowując: lokal zdecydowanie spełnił moje oczekiwania :D .
_________________
 
 
cesaria 

Wiek: 48
Dołączyła: 16 Sie 2010
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 7:08 pm   

jezeli chodzi o REZYDENCJE U FABRYKANTA to jeszcze wiele brakuje do dobrego poziomu .jedzenie maja na weselu fatalne ,kto tam bedzie mial wesele , to sie sam przekona ,pieknie mowia ,ladnie nazywaja potrawy i na tym koniec .Sama sala jest ladna ale to za malo u nas nawet kawalka ciasta goscie nie poprobowali bo nie bylo.podali czesiowo jedzenie z imprezy z piatku a ciasta malo im zostalo to tyle dali i czesc
pozdrowienia - nie polecam
krysia

[ Dodano: Wto Sie 17, 2010 7:15 pm ]
sluchaj krysiu
ale powiedz czy to jest prawda ze nie jedliscie ciasta ,bo u nas na weselu byla identyczna sytuacja ,nasi goscie nie jedli ciasta bo bylo tak malo ze sie nie zalapali cos takiego az trudno uwierzyc ja jako mama pana mlodego nawet nie sprobowala ,bo nie bylo i zaluje ,ze nie poprosilam kelnera i nie zapytalam dlaczego nie ma ,ale coz moze inni nie dadza sie ozukac
pozdrowienia

[ Dodano: Wto Sie 17, 2010 7:22 pm ]
sluchaj Amelia
radze ci dokladnie przeanalizowac menu.jedzenie jest slabe ,egzekwuj wszystko co ustalicie ,nie daj sie zrobic na szaro tak jak nas zrobili ,pieknie mowili a podali stare produkty z piatkowej imprezy
pozdrowienia
 
 
Amelia 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Lip 2010
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 8:25 pm   

Dziewczyny, nie straszcie mnie! Słyszałam tu i ówdzie, że z tym jedzeniem różnie bywa, że jest go po prostu mało, ale nie myślałam, że ich kuchnia będzie budziła aż tyle rozczarowań :(

Tak czy inaczej nie martwię się o siebie, bo będzie mnie wspierał fachowiec z branży w postaci mojej mamy. Macie rację, że trzeba egzekwować wszystkie wcześniejsze ustalenia. W końcu cena za talerzyk nie jest najmniejsza, więc podanie przez nich do naszej wiadomości gramatury potraw powinna być standardem.

Piszcie dziewczyny na co zwrócić uwagę w menu.
Czy zimne przekąski były smaczne i świeże?
Jak to w końcu jest z tym ciastem? Ile oni go postawili skoro goście go nawet nie spróbowali?!?
Miałyście wiejski (chłopski) stół? Wiecie jak oni to organizują?

Zaczynam się obawiać...
 
 
Rezydentka 
Firma

Dołączyła: 19 Sie 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 1:41 pm   

Witajcie kochane Forumowiczki :)
Jest nam bardzo przykro, że w ciągu 10 lat istnienia naszej firmy trafił nam się pierwszy tak negatywny post a co za nim idzie niezadowolony Klient. Czujemy się zobowiązani zareagować. Co do zarzutu, iż na przyjęciu było zbyt mało ciasta-no comments. Że ponoć podaliśmy COKOLWIEK z poprzedniej imprezy-no comments. A że nie smakowało- rzecz gustu i wyboru! Tysiące pozytywnych wpisów na farum o naszej firmie oraz bezpośrednich pochwał świadczy jednak o tym , że trafiamy w gust kulinarny zdecydowanej większości Klientów i z tego słynie nasza kuchnia! Wielkość porcji zdecydowanie ustawiona jest na satysfakcję podniebienia a nie na problemy z przejedzeniem. Jesteśmy RESTAURACJĄ a nie remizą strażacką. Pozdrawiamy serdecznie Fabrykanci
 
 
Amelia 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Lip 2010
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 4:23 pm   

Rezydentko :)

Żadna z nas nie próbuje prowadzić negatywnej polityki nowo powstałego miejsca. Mamy jedynie obawy, jak to zwykle bywa w najważniejszym dniu w życiu, czy „nasz dzień” będzie spełniał nasze oczekiwania, a będzie w ramach Waszych możliwości.

Osobiście uważam, iż pojedyncze incydenty w postaci negatywnych opinii na Wasz temat, powinny być w tej sytuacji bodźcem do refleksji. Nie można się usprawiedliwiać tym, iż „tysiące pozytywnych wpisów na forum o naszej firmie oraz bezpośrednich pochwał” to już znak do tego by spocząć na laurach. Być może ten jeden negatywny post jest bądź nie jest zgodny z rzeczywistością – my tego nie wiemy. Nie zapominajmy o tym, że forum służy m.in. do wymiany zdań, opinii ( przychylnych bądź nie ). Jako przyszła panna młoda i osoba, która będzie miała wesele w „Rezydencji”, traktuje takie wiadomości jedynie jako sugestie. Niemniej jednak wiadomo jak to w życiu jest, można mieć milion pochwał i jedną negatywną opinię i już wtedy budzi się mnóstwo wątpliwości oraz obaw. Na pewno osoba wyrażająca takie zdanie nie stosowała afrontu w Waszą stronę, bo co by miała na celu?!?

Przychylam się do stwierdzenia, że „Rezydencja” to zdecydowanie nie remiza. Niemniej jednak musicie pamiętać, że Wasza renoma i dobre imię na rynku sprawia, że my-panny młode, mamy wysokie wymagania i oczekiwania. Przy podpisywaniu umowy słyszymy z Waszej strony deklarację chęci współpracy i pomocy. Sam fakt, iż jesteście od 10 lat na rynku powoduje, że – przynajmniej ja – mam wrażenie, że organizacja wesela jest w najlepszych, mało tego, najbardziej doświadczonych rękach! Wiadomą rzeczą jest to, że nigdy nie jesteśmy w stanie zadowolić każdego z osobna i na to już nie mamy wpływu....

Ponadto – ja osobiście – nastawiam się na wesele w pięknej restauracji, gdzie nie będę musiała jeść de volaille’a, czy kurczaka z frytkami. Dlatego między innymi wybrałam „Rezydencję”, bo stawiam na oryginalność, wysublimowany smak i poniekąd pewną tradycję. Jednak nie ukrywam, że przywiązuję wagę także do tego ile będzie na talerzu myśląc głównie o moich gościach. Tak czy inaczej nie obawiajcie się, że jedna, jak napisałam wyżej, incydentalna opinia wpłynie na Wasz wizerunek :) Wasza dobra reputacja, prestiż i popularność na rynku świadczyć mogą jedynie o zaufaniu jakim darzą Was klienci :)
 
 
Rezydentka 
Firma

Dołączyła: 19 Sie 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 2/3/7
  Wysłany: Czw Sie 19, 2010 5:12 pm   

Droga Amelio :)
Pięknie dziękujemy za te miłe słowa. Resztę jako, że jesteśmy (jak to pięknie ujęłaś) profesjonalistami pozostaje nam tylko pozostawić bez komentarza. Bardzo ciepłe pozdrowienia dla Ciebie i wszystkich na forum-Fabrykanci.
 
 
Finix 

Wiek: 41
Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 31, 2010 11:22 am   

Witam serdecznie!

Nasze wesele odbyło się w Rezydencji 28.08.2010. Powiem krótko było poprostu super. Lokalizacja wspaniała, każdy z naszych gości był bardzo zadowolony (jedzenie, pokoje, obsługa) zasługują na 5 z dużym plusem. Apartament dla młodej pary rewelacja!!!

P.S Pani Olu dziękujemy za profesjonalne podejście do tematu i za pełne wsparcie. Będziemy polecać Rezydencję.
 
 
cesaria 

Wiek: 48
Dołączyła: 16 Sie 2010
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Wrz 02, 2010 5:33 pm   

malu86, Nie dajcie sie zwariowac ,apartament dla mlodej pary to nie wszystko .pamietajcie jak bedzie slaby zespol i nie zajmie gosci tanczeniem ,to goscie beda jesc a jedzenie tam jest slabe i nawet jak wymysla kolejne potrawy ze sledziem to nic to nie da bo ile mozna jesc sledzi
krysia

[ Dodano: Czw Wrz 02, 2010 5:40 pm ]
Rezydentka Musze pani oswiadczyc ,ze jestesmy w posiadaniu wiadomosci ,ze na naszym przyjeciu weselnym byly podane potrawy z piatkowej imprezy,pomyslimy co dalej z tym zrobic .Moge pania zapewnic ,ze bede wszystkich informowac o jakosci konsumpcji u was .
pozdrowienia
cesaria
 
 
Agulek Belgia 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 6
Skąd: Pabianice/Belgia
Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 11:24 am   

Witam wszystkich
W zeszły weekend 04-05.09.2010 odbyło się nasze wesele z poprawinami. Można powiedzieć że zamieszkaliśmy z częścia gości w Rezydencji od piątkowego popołudnia do poniedziałkowego południa. Mój mąż jest Belgiem dlatego wybór Rezydencji oferującej również noclegi był dla nas idealnym rozwiązaniem. W sobote przed weselem odbyły się rownież przygotowania jak make up dla mnie i mam, sesja fotograficzna z przygotowan i błogosławienstwo. Rezydencja jest otoczona zielenią, wiec byliśmy z dala od zgiełku i atmosfera byla rodzinna i weselna:)
Wszyscy goście (polscy i belgijscy) bardzo chwalili sale, jedzenie i obsługe. Było nam bardzo miło, gdy dowiedzieliśmy sie że belgijskich gości będzie obsługiwał kelner ze znajomoscią jęz. francuskiego. Goście byli totalnie zaskoczeni że mogą porozmawiać w rodzinnym jezyku :) .
Bardzo fajnym rozwiazaniem jest stół słodki w Sali Kominkowej. Goście chętnie siadali tam na kawe i rozmawiali z dawno niewidzianą rodziną. Powodzeniem cieszyły sie tez drinki w barze.
Jedzenia było dużo i nie do przejedzenia. Wybór Rezydencji na nasze wesele uważamy za strzal w dziesiątke.
Jeszcze raz dziękujemy szefostwu i pracownikom Rezydencji za profesjonalne przygotowane wesele i przemiłą obsługe.
Aga i Wim
 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 4:08 pm   

Dzieki za te wszystkie posty. Jezeli goscie z Belgii byli zadowolenia z Rezydencji to chyba najlepszy dowod na to, ze wszystko jest na wysokim poziomie. Po tej szczegolnie jednej negatywnej wypowiedzi uwazam, ze nie ma sie czym martwic. Zawsze znajda sie osoby, ktore beda niezadowolone. Taka to nasza cecha narodowa. Najwazniejsze to ustalic wszystkie szczegoly i kwestie dotyczace np. jedzenia czy obslugi. Szczery dialog rozwieje wszystkie nasze watpliwosci. Pozdrawiam wszystkie Rezydentki.
_________________
 
 
Kraszan 

Wiek: 46
Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 11:31 am   

A ja chciałem spytać - jak liczona jest obsługa techniczna (orkiestra, foto/video) - cała stawka czy 50%?
_________________
freelance photo
 
 
Rezydentka 
Firma

Dołączyła: 19 Sie 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 8:13 pm   

Witam, z przyjemnością odpowiem na to pytanie: generalnie zawsze zależy to od Młodych ale najczęściej obsługa otrzymuje od nas tylko gorące posiłki i soki (no bo jakby zakąski nie są potrzebne skoro są w pracy :lol: ) i to jest 50% ceny za osobę. Pozdrawiam Rezydentka
 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 6:39 pm   

Droga Rezydentko dziekujemy za informacje. Mam jeszcze zapytanie odnosnie tzw korkowego. Placimy za kazda rozlana butelke wina, wodki. Czy do tego tez sa wliczane napoje 0.2 typu sprite, fanta? Drugie zapytanie: czy w cene 210 zl jest tez wliczone powitanie chlebem i toast szampanem dla wszystkich gosci? Dziekuje za odpowiedz.
_________________
Ostatnio zmieniony przez malu86 Pon Wrz 27, 2010 6:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rezydentka 
Firma

Dołączyła: 19 Sie 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 7:30 pm   

Witam serdecznie malu86 ;) Sytuacja wygląda następująco: "korkowe" dotyczy wyłącznie alkoholu, co do chlebka powitalnego-jest oczywiście w cenie. Natomiast szampana goście otrzymują od naszej firmy w prezencie jedynie wtedy, gdy cały alkohol biorą od nas. W przypadku kiedy Młodzi wnoszą na przyjęcie swój alkohol, w szampana również powinni się zaopatrzyć. Gorące pozdrowienia Rezydentka

[ Dodano: Pią Paź 08, 2010 7:29 pm ]
"Ania78"-napisała na forum "U Fabrykanta"
Witam
Mieliśmy wesele w Rezydencji u Fabrykanta 18 września 2010 na 80 osób. Polecam wszystkim. Goście byli zachwyceni lokalizacją, piękne pokoje na górze bo w nich nocowali do niedzieli. Apartament dla młodych pierwsza klasa. Co do okrągłych stołów to nie wyobrażam sobie inaczej, tworzą świetny klimat i naprawdę to, ze nie ma na nich przekąsek to nie przeszkadza. Przynajmniej jest oryginalnie. Jest specjalna wyspa z zakąskami i pięknie to wygląda. Poza tym jest nie do przejedzenia. Właściciele to bardzo fajni ludzie i co najważniejsze profesjonalni w tym co robią, naprawdę znają się na rzeczy i potrafią doradzić. Obsługa na weselu na najwyższym poziomie. Co tu dużo mówić, jesteśmy bardzo zadowoleni z wesela i o czymś to świadczy jak wielu gości powiedziało nam, że jeszcze na tak dobrym weselu nie byli. Uważam, ze warto zainwestować pieniądze właśnie u nich.
Tak nam się podobało, że planujemy zrobić tam chrzciny dziecka :lol:

Ps. Pozdrowionka dla Pani Oli i Pana Krzysztofa, wiem, że czytacie i jeszcze raz wielkie dzięki za super wesele
cytat, który być może uspokoi przyszłe Panny Młode, które mają jeszcze wątpliwości co do wyboru naszej firmy
Cieplutkie pozdrowionka-Rezydentka 8)
 
 
Amelia 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Lip 2010
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 09, 2010 12:05 am   

Rezydentko, jak wygląda kwestia stołów? Czy są tylko okrągłe, czy ewentualnie można by rozmieścić je w sposób tradycyjny?

A co do tego, że warto mieć wesele w „Rezydencji” jestem bardziej niż przekonana. Spotkałam koleżankę, która bawiła się u Was na jednym z pierwszych wesel i z jej relacji wynika, że miejsca, jedzenie, obsługa i klimat robią naprawdę ogrooomne wrażenie. Jako gość była bardzo zadowolona – aż mi pozazdrościła i sama żałowała, że jej wesele nie odbyło się u Was :) Zachwalała jedzenie, zaznaczając, że liczy się smak, a nie zawalony talerz. I oto chodzi :D
_________________
 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 10, 2010 3:21 pm   

Z tego co mi wiadomo sa stoly okragle i tradycyjne. Wszystko zalezy od upodoban Pary Mlodej. My wybralismy stoly okragle. Bawilismy sie na takich weselach i wyglada to bardzo elegancko. Widzialam na kilka godzin przed weselem stoly okragle w Rezydencji i Fabrykanta i jeszcze bardziej utwierdzilam sie o slusznosci tej decyzji.
_________________
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 10, 2010 6:39 pm   

Graliśmy w tę sobotę na tej sali i były stoły tradycyjne.
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
Ania78 

Wiek: 45
Dołączyła: 26 Cze 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 6:41 pm   

Witam

Mieliśmy wesele w Rezydencji u Fabrykanta 18 września 2010 na 80 osób. Polecam wszystkim. Goście byli zachwyceni lokalizacją, piękne pokoje na górze bo w nich nocowali do niedzieli. Apartament dla młodych pierwsza klasa. Co do okrągłych stołów to nie wyobrażam sobie inaczej, tworzą świetny klimat i naprawdę to, ze nie ma na nich przekąsek to nie przeszkadza. Przynajmniej jest oryginalnie. Jest specjalna wyspa z zakąskami i pięknie to wygląda. Poza tym jest nie do przejedzenia. Właściciele to bardzo fajni ludzie i co najważniejsze profesjonalni w tym co robią, naprawdę znają się na rzeczy i potrafią doradzić. Obsługa na weselu na najwyższym poziomie. Co tu dużo mówić, jesteśmy bardzo zadowoleni z wesela i o czymś to świadczy jak wielu gości powiedziało nam, że jeszcze na tak dobrym weselu nie byli. Uważam, ze warto zainwestować pieniądze właśnie u nich.
Tak nam się podobało, że planujemy zrobić tam chrzciny dziecka :lol:

Ps. Pozdrowionka dla Pani Oli i Pana Krzysztofa, wiem, że czytacie i jeszcze raz wielkie dzięki za super wesele :wink:

[ Dodano: Sob Paź 16, 2010 6:42 pm ]
Och kurczę nie zauważyłam że ten post już został wklejony :P
 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 17, 2010 1:30 pm   

Aniu78 bardzo dziekujemy Ci za te wszystkie slowa. Kolejny raz utwierdzam sie,ze Rezydencja to sluszny wybor. Jeszcze bardziej nie moge doczekac sie swojego wesela. Chociaz pozostalo juz tylko 7 miesiecy. Nowe miejsce jestem pewna, ze zaskoczy wszystkich gosci. Chciałabym sie dowiedziec przy weselu na te 80 osob ile trzeba zakupic tak orientacyjnie butelek tych malych szklanych 0.2 typu coca-cola, sprite? Liczylam wstepnie kolo 400 sztuk. Prosze o jakas podpowiedz. Jezeli bede miala gosci przyjezdnych i wynajete pokoje w Rezydencji czy jest okreslona godzina do ktorej trzeba zwolnic pokoje? Bardzo dziekuje za wszystkie podpowiedzi.
_________________
Ostatnio zmieniony przez malu86 Nie Paź 17, 2010 1:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Amelia 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Lip 2010
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 17, 2010 6:16 pm   

Według mnie okrąge stoły są z pewnością bardzo efektowne i robią wrażenie. Osobiście moją jedyną obawą jest to, czy przy opcji okrągłych stołów dobrze posadziłabym swoich gości. Nie chce, żeby ktokolwiek był skazany na obcowanie przy jednym stole w jakieś określonej przez Parę Młodych grupie. No nie wiem... Mam jeszcze sporo czasu by podjąć ostateczną decyzję :)
_________________
 
 
ineza1986 

Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 1:26 pm   

Witajcie.
bylam na weselu w Rezydencji u fabrykanta w czerwcu...Przyznam szczerze ze sala mnie oczarowała.Tez z narzeczonym planujemy ślub a wesele na pewno tutaj..Jedzenie super,pełny profesjonalizm obsługi kelnerskiej...(i do tego super przystojni niektórzy hi,hi)
Jeszcze jedno co mnie urzekło to oddzielna sala na kawę herbate i coś słodkiego...Genialnie przygotowany stół z owocami i ciastami...Podziwiam właścicieli rąk które to robiły...po prostu pełen szacun...aż miło się jadło z czegos tak pięknego...Reszta oczywiście też bez zarzutu ale ten stół z lustrami na których były te słodkości...hmmmm.... :razz: do tej pory to wspominam i mam nadzieje że na moim weselu tez tak będzie....Polecam to miejsce nie tylko na wesele...Ineza :razz:
 
 
okowalska79 

Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 19, 2010 9:06 pm   

witajcie.
Ja tez byłam na weselu w tej Rezydencji...Miejsce przecudne.
ogród dopiero w realizacji ale wnetrze budynku bajka.
Obsługa na baaaaaardzo wysokim poziomie.
Też myslimy z narzeczonym o tym miejscu na wesele ale chyba nas nie bedzie stac...ale ...zobaczymy.
Też często przesiadywałam :roll: w tej części z pięknie wyłożonymi ciastami i owocami

:lol: podziwiałam i jadłam.
Mało chodziłam po tego typu lokalach i może dlatego, tak wystawione i pięknie zdobione ciasta wydziałam pierwszy raz
polecam miejsce w 100%
Ola
 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 21, 2010 8:29 pm   

Milo czytac takie slowa. W tym tyg mielismy spotkanie z naszym zespolem, ktory niedawno gral w Rezydencji u Fabrykanta i rowniez zapewnil nas ze nie bylo zadnego problemu. Graja tez od kilku lat u Fabrykanta i zapewnili nas, ze wlasciciele i cala obsluga zawsze na najwyzszym poziomie. Moge na spokojnie przygotowywać sie do naszego slubu. Oczywiscie jest jeszcze troche czasu ale jestem pozytywnie nastawiona do calej organizacji wesela.
_________________
 
 
Amelia 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Lip 2010
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 24, 2010 9:56 am   

Nie wiem jak Wy dziewczyny, ale ja już się nie mogę doczekać wesela w Rezydencji! Miło się czyta takie pozytywne opinie. Strasznie się cieszę, że mam tam wesele :) Już planuję wszystkie szczegóły :P hihihi
_________________
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 24, 2010 8:15 pm   

Czy ktoś z Was miał wesele w Rezydencji na 110 osób? Jak wyglądało u Was rozmieszczenie stołów i czy nie brakowało miejsca do tańczenia?
 
 
kasianowak123 

Dołączyła: 27 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 28, 2010 4:35 pm   

witaj.
widzę że tutaj wypowiadają się też goście weselni to pozwole sobie coś powiedzieć o Rezydencji.
ja była na weselu na 100 osób przy okrągłych stołach i było sporo miejsca do tańczenia.
Bardzo ładnie to wygląda,choc to jeszcze nowość w Polsce(bez długich wspólnych stołów)
Do tego był stół szwedzki z zakąskami i to tez fajny pomysł.
Jesli chodzi o sam lokal to na prawdę elegancki i bardzo dobra obsługą.
Byłam tez na weselu w ich drugiej knajpie na pl. Zwycięstwa i jest bez porównania.
Nie chodzi o usytuowanie samego lokalu ale detale które jak dla mnie są bardzo ważne w restauracji.
Mam na pewno skrzywienie zawodowe,bo jestem dekoratorka wnętrz ale muszę tu parę rzeczy pochwalić.
Jedzenie nie dość że pyszne to super udekorowane...aż chce się jeść(bo je sie oczami)
Ładnie udekorowane żywymi kwiatami stoły.
Ktoś juz tu o tym pisał ale ta oddzielna sala na kawę i herbatę to też super pomysł.
Na stole dodatkowo ciasto i owoce pięknie wyłożone uzupełnione żywymi kwiatami i wkomponowane w to świeczki...Bardzo mi sie podobało.W sali przyciemnione światło i dużo świec...Można tam odpocząć chwilę od zgiełku wesela.
Smaczne i obfite ciepłe posiłki.Jest tyle ile trzeba bo bywa tak że albo jest za mało albo tak nałożą że spada z talerza...tu jest ok.
Kelnerzy tez bardzo profesjonalni.Niby jakby ich nie było a gdy potrzeba zjawiaja sie jak spod ziemi.
Na pl. Zwycięstwa był z tym trochę problem...
Nie chce żle o nich mówić ale tu jest znacznie bardziej profesjonalnie.
Przepraszam że tak sie rozpisałam ale ciężko w dwóch słowach.
polecam na te 110 osób stoły okrągłe.miejsce na pewno będzie.
pozdrawiam
Kasia
 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 05, 2010 6:15 pm   

zamieszczam filmik, ktory moze zacheci przyszle Pary Mlode do wesela w Rezydencji u Fabrykanta http://targislubne.tv/kat05.php?klip=261
_________________
 
 
Amelia 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Lip 2010
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 06, 2010 9:07 am   

Filmik - nic dodać, nic ująć :) Piękna okolica, eleganckie wnętrze...ach, chcę już ślub i wesele! :)

Rezydentko, powiedz mi kto dekoruje stoły? Są piękne!! :) Jak podpisywałam umowę z panią Joanną, to mówiła właśnie, że oprócz zarządzania restauracją na Pl. Zwycięstwa, zajmuje się też kwestiami związanymi z dekoracją, kwiatami itp. Pokazywała nam nawet zdjęcia z jej dziełami :) To ona??
_________________
 
 
madzia_lena 

Wiek: 38
Dołączyła: 10 Mar 2010
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 06, 2010 11:32 pm   

Super filmik :) Pięknie te stoły wyglądają, ja chcę mieć właśnie podłużne, bo bawiłam sie w Rezydencji przy okrągłych i moim zdaniem lepsze są jednak tradycyjne. Dziewczyny, czy te dekoracje kwiatowe są w cenie, czy trzeba sobie zamawiać na własną rękę? Jak ja się tam bawiłam, to kwiaty były zupełnie inne, więc myślę, że to jednak leży w gestii PM. Pozdrawiam wszystkie Fabrykantki 2011!
_________________

 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 12, 2010 3:11 pm   

Mam pytanko: do ktorej godziny w niedziele jest udostepniony pokoj dla nowozencow, a do której godziny pokoje dla gosci? Bardzo dziekuje za odpowiedz
_________________
 
 
Rezydentka 
Firma

Dołączyła: 19 Sie 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sob Lis 13, 2010 5:53 pm   

Kochane Przyszłe Panny Młode :)
W odpowiedzi na pytania informuję, iż pokoje dla gości (w tym również apartament dla Nowożeńców) w niedzielę są udostępnione do godziny 13.00 tak aby spokojnie można się było troszkę przespać i odświeżyć po pełnej wrażeń nocy :) Jeśli natomiast chodzi o dekoracje sali to leży ona w gestii Młodych aczkolwiek możemy polecić właśnie naszą Asię, której dekoracje kwiatowe upiększyły już niejedno wesele w naszych restauracjach. Pozdrawiam serdecznie
Rezydentka :-)
 
 
monika12345 

Dołączyła: 14 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lis 14, 2010 1:42 pm   

Witam.
Mam pytanie do Rezydentki .
Rozumiem że udekorowanie sali kwiatami jest dodatkowo płatne lub samemu się szuka florystki a jak z tym stołem ze słodkościami?
Czy ciasta owoce i przygotowanie tego jest dodatkowo płatne czy jest to w cenie od osoby???
I tak samo jeśli chodzi o stół z kiełbasami kaszankami itd
dziękuje za odpowiedz.
Monika
 
 
Amelia 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Lip 2010
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 14, 2010 3:32 pm   

Monika12345, z tego co kojarzę, to ciasta są w cenie talerzyka, ale chyba "Chłopski (wiejski) stół" jest już dodatkowo płatny.
_________________
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Wto Lut 22, 2011 2:24 pm   

a jaka cena za talerzyk?
_________________
 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 05, 2011 1:58 pm   cena

my placimy 210 zl
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl