Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
RESTAURANT FABRYKANT
Autor Wiadomość
beatrix84 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Maj 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Maj 20, 2010 4:17 pm   RESTAURANT FABRYKANT

Serdecznie polecam niedawno otwartą sale weselno bankietową ''RESTAURANT FABRYKANT'' mieszczącą się przy ulicy Siedleckiej 3. Organizacja dużych (i nie tylko) wesel ,komuni oraz innych tego typu uroczystości.Przy weselu z większą ilością gości auto do ślubu gratis Zapraszam na stronę restaurantfabrykant.pl
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Sty 25, 2012 10:15 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Czw Maj 20, 2010 4:26 pm   

Czy ma ona coś wspólnego z "U Fabrykanta"? Czy tylko nazwę ?
 
 
beatrix84 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Maj 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2010 4:29 pm   

Tylko nazwa jest podobna to zupelnie inne sale
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Czw Maj 20, 2010 4:31 pm   

Wypadało by się najpierw przywitać, a dopiero potem reklamować :wink:
 
 
beatrix84 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Maj 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2010 4:38 pm   

Już to poczyniłam w odpowiednim dziale ;)

[ Dodano: Czw Maj 20, 2010 5:46 pm ]
Jest to sala na której kilka tygodni temu odbyło się nasze wesele, pragniemy ją tutaj umieścić ponieważ jesteśmy zadowoleni z organizacji, jedzonka i obsługi jakiej doświadczyliśmy własnie w tej sali.
 
 
ewelcia 

Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 27, 2010 4:04 pm   

Witam.
Wszystkim niezdecydowanym (tak jak ja do tej pory) polecam tą własnie sale :-) Sala jest nowa, ładnie przyozdobiona (nie potrzeba żadnych baloników i tym podobne). My robimy wesele na 70 osób, ale spokojnie zmieści się tam do 140 i wcale nie będzie ciasno. Sala do tańczenia jest na jednym poziomie z salą do jedzonka oddzielona kolumnami - co jest fajne bo kontakt jest ale zespół nikomu nie gra nad uchem. Dostepny też jest pokuj dla Młodych (może nie full wypas, ale mamy się tam przecież bawić a nie odpoczywać :razz: ). Parking na spokojnie 50 autek. Ogródek w trakcie dopieszczania, ale nawet oczko ze złotymi rybkami jest :) . Pomysłowy stół wiejski ze skórzanymi kanapami - podejrzewam, że jakiś wujo jak zasiądzie przy bimberku to nie wsatnie :smile: . Jedzonko jest w 100% od nich, ciasta w cenie, jedynie tort albo na własną rękę albo za dopłatą. Jedyny mały minusik to koedukacyjna toaleta (choć może być śmiesznie), duża, przestronna, nowiusieńka, ma chyba 8 kabin - ale koedukacyjna :-) . A cenowo baardzo konkurencyjnie z lokalami o tego typu standardzie. W najniższej cenie: 4 zupki, 3 mięska, bigos, zimne przystawki, ciata, deser lodowy, kawa, herbata i napoje bez ograniczeń. No i konkretna właścicielka, która widać że lubi to co robi!

Pozdrawiamy - W końcu szczęśliwi posiadacze sali :smile:
Ostatnio zmieniony przez ewelcia Pią Sie 27, 2010 4:17 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
mikado 

Dołączyła: 08 Lip 2010
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 11:15 pm   

a jak to cenowo wygląda?
_________________
 
 
sergiusz80 

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 10
Skąd: pabianice
Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 2:05 pm   

mikado napisał/a:
a jak to cenowo wygląda?


POWIEM TAK ZNAM OSOBISCIE WLASCICELA. CENOWO W MIARE JAK PAMIETAM OK 200 ZL.
ALE TERAZ JEST JESZCZE NOWA SALA KOLO MATKI POLKI NAZYWA SIE REZYDENCIA U FABRYKANTA
 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 5:51 pm   

czy ktos ostatnio mial tam jakies przyjecie? trudno znalezc jest jakies informacje o tym miejscu.
i chodzi mi o restauracje na Siedleckiej 3
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 6:26 pm   

Jest oficjalna stronka. Ja miałam tam robić swoje wesele ale odstąpiłam termin znajomym na czerwiec 2011.
_________________

 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 9:22 pm   

Hellen, moglabys mi podac jakies szczegoly -po ile talerzyk, czy w cenie jest tort, czy jest miejsce na tanczenie, a jak tak to co z muzyka (czy trzeba miec kogos swojego?). i tak ogolne wrazenia.
a moge zapytac dlaczego zrezygnowalas?
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 9:41 pm   

Zrezygnowałam ponieważ nie ma tam miejsc noclegowych dla gości, a mi na tym bardzo zależało. Nie ma również pokoju dla młodych. Zależało mi również na dużym terenie zielonym wokół i dlatego zmieniłam na Stary Folwark. Poza tym sala bardzo mi się podoba, zarówno stoły jak i dekoracje. Jedyny minus ewentualnie to podłoga - bo nie jest drewniana.
Uważam, że menu mają bardzo ciekawe i jest 3 opcje do wyboru. Moi dobrzy znajomi wzięli mój termin, więc świadczy to o tym, że bardzo im się sala spodobała.
Polecam tam pojechać i pooglądać.
_________________

 
 
Vanilia 


Wiek: 37
Dołączyła: 09 Lip 2012
Posty: 45
Skąd: Boat city
Wysłany: Czw Lip 12, 2012 8:30 pm   

Witam,

W poniedziałek byłam zobaczyć salę i po 2 godzinach się zdecydowaliśmy.
Za chwilkę będą(czy już nawet są) pokoje noclegowe, jest też spory ogród, ławeczki itd., cały teren zamknięty i pilnowany, parking na 50 aut.
W cenie wszystko oprócz ustrojenia sali żywymi kwiatami i tort (chociaż jest cukiernia przypisana do sali - po zjedzeniu ich tortu chodziłam uśmiechnięta cały wieczór - przepyszotka:). Dla nas świetna lokalizacja - to bardzo blisko Kościoła, w którym będziemy ślubować no i bardzo konkurencyjne ceny.

Już po naszej decyzji, że to będzie nasza sala weselna, dowiedziałam się od koleżanki, że miała tam wesele - jest z tego powodu przeszczęśliwa i gorąco poleca co dało mi jeszcze więcej spokoju i radości.
Ostatnio zmieniony przez Vanilia Czw Lip 12, 2012 8:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KAROandWIT 

Dołączyła: 11 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 11, 2012 7:45 pm   

Witam.
Należę do osób, które martwią się wszystkim trochę za bardzo, dlatego wybór sali był dla mnie nie lada wyzwaniem. 08.09.2012 odbyło się nasze wesele właśnie w sali Restaurant Fabrykant, którą mogę polecić wszystkim niezdecydowanym z czystym sumieniem. Właścicielka- pani Małgosia-przesympatyczna osoba we wszystkim pomaga i doradza. Sala przepiękna-dobra zarówno na małe, jak i te większe wesela. Jedzonko bardzo dobre, i mimo że mieliśmy zamówione tylko 4 obiady to i tak było bardzo dużo. Za tort trzeba dopłacić- ale warto bo naprawdę palce lizać-prawdziwa bita śmietana, pięknie przybrany, nie przesadzony w ozdobach i słodkości. Pani Małgosia jest otwarta na wszystkie propozycje narzeczonych i stara się spełnić ich wszystkie zachcianki!! Gdyby nie to miejsce nasze wesele na pewno nie byłoby tak udane!! Polecam wszystkim narzeczonym!!
 
 
Magda1312 
The Winter Bride


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 1396
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 12, 2012 9:17 am   

Witam:)
8.09.2012 to ja byłam oglądać salę przed Twoim weselem :)
Sala świetna, mam tylko wątpliwości co do 2 kolumn na środku parkietu... Trochę się boję, że któryś podpity wujek zrówna się przez nie z podłogą - no i ogólnie o filmowanie w tym miejscu i tańce trochę się niepokoję. Pani Małgosia to bardzo miła osoba i nawet do naszej trudnej prośby podeszła jak człowiek (zrozumiemy jak odmówi, ale obiecała porozmawiać na ten temat z mężem). Cena to 160zł/talerzyk, nie ma korkowego... I choć przedstawiłam Wam swoje wątpliwości to salę naprawdę polecam:)
_________________
4.01.2014

Gość, uśmiechnij się!
A to mój dzienniczek:)
 
 
 
kamadzik 

Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Wrz 21, 2012 3:47 pm   

witam
15.09 mieliśmy wesele w Restaurant Fabrykant. Pani Małgosia - właścicielka - jest przesympatyczną osobą która potrafi zaradzić każdej stresowej sytuacji. Sala okazała się idealna (nie należy się martwić kolumnami na parkiecie). Jedzonko wszystkim gościom smakowała, a tort rewelacja - bita śmietana i truskawki, czego można chcieć więcej. Podsumowując gorąco polecam :)
 
 
edzia87lodz 

Dołączyła: 27 Sie 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 24, 2012 5:53 pm   Restaurant Fabrykant

czy w Restaurant Fabrykant są 2 oddzielne sale do tańczenia i jedzenia?
 
 
kamadzik 

Dołączyła: 21 Wrz 2012
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 27, 2012 7:52 pm   

tak i to się sprawdza :)
 
 
Magda1312 
The Winter Bride


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 1396
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 27, 2012 9:11 pm   

No niezupełnie dwie sale, bo to jest jedna sala, ale jest ona podzielona kolumnami...
_________________
4.01.2014

Gość, uśmiechnij się!
A to mój dzienniczek:)
 
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 28, 2012 12:06 am   

A dokładnie wygląda to tak:

Fotki z października 2011, gdy odwiedziłam salę.
_________________

 
 
nataliap86 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lut 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 30, 2012 7:49 pm   

29.09.2012 odbyło się w tej sali nasze wesele. Jesteśmy zachwyceni nie tylko wyglądem sali, wielkością obiektu, pięknymi dekoracjami, bardzo dobrym jedzeniem, ale także atmosferą i życzliwością jaką stwarzają właściciele lokalu. Również pracownicy byli bardzo życzliwi i maksymalnie profesjonalni (wielkie wyrazy wdzięczności dla Pana Adama-kelnera). Polecamy to miejsce na każdą okazję, my z pewnością wrócimy tam jeszcze, choćby na sylwestra i chrzciny. Dziękujemy Pani Małgosi i jej mężowi za dopięcie wszystkiego na ostatni guzik (nawet ten który odpadł od sukni ślubnej i dzięki pomocy Pani Małgosi mogłam bez obaw bawić się do rana nie depcząc trenu).
 
 
Magda1312 
The Winter Bride


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 1396
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 14, 2012 9:09 pm   

W RF byliśmy do tej pory 3 razy, przy czym ten trzeci zakończył się podpisaniem umowy. Po rozmowach z Panią Małgosią jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru.
Otóż cena od 4 lat się nie zmieniła i jest to wciąż 160zł za talerzyk. Do roku 2014 możliwa lekka podwyżka, ale właściciele mają nadzieję, że nie będzie takiej konieczności :]
W menu 4 dania ciepłe: 1 - rosół + ziemniaki, surówki i 3 rodzaje mięs (po 2 kawałki dla każdego gościa), 2 i 3 - dania mięsne, 4 - żur lub barszcz. Do tego zimne przekąski - w przykładowym menu podanych jest 10 pozycji, ale słyszeliśmy również o innych przekąskach (np sushi). Do tego desery, ciasta, owoce, a także napoje gaz.(żadne biedronkowe), soki, herbata i kawa - bez ograniczeń. Za dopłatą czekoladowa fontanna z owocami(350zł), prosię pieczone(1200zł), oraz stół wiejski (10zł od osoby).
Alkohole we własnym zakresie, tort zamawiany tylko u Skórki (42zł/1kg)
Inne sprawy o które pytaliśmy
-sala do 120 (do 150, ale wtedy już może być lekko ciasnawo)
-nie ma minimalnej liczby gości
-płatności - zaliczka 1000, reszta w ostatnich dniach
-dzieci do lat 3 bezpłatnie, do lat 6 -50%ceny
-osoby spoza wesela - tzn fotograf, zespół etc. są liczeni w zależności od umowy z nimi samymi. Jeśli zastrzegą sobie pełne wyżywienie, wtedy opłata całkowita. Jeśli tylko ciepłe dania - wtedy opłata tylko za ciepłe dania (ok 100zł)
-sala dysponuje pokojami, w których mogą przechowywać swój sprzęt wykonawcy (zespół/fotograf...), a w niedalekiej przyszłości również pokój sypialny dla nowożeńców - obecnie dla pary młodej jest tylko pokój na przechowanie alkoholu - z lodówkami na alkohol oraz sejfem. Do pokoju w trakcie wesela ma wstęp (po alkohol) osoba posiadająca klucz (ktoś z rodziny) i zawsze idzie tam z jednym z kelnerów.
-posiłki przygotowywane są na miejscu
-dania podawane na półmiskach, nie na talerzach
-nie ma dodatkowych opłat za klimatyzację, zużycie prądu, wody i innych
-sala jest zabezpieczona na wypadek braku prądu, para młoda nie ponosi w takim wypadku żadnych kosztów.
-dekoracja podstawowa w cenie - pokrowce na krzesła dla PM i świadków - jeśli chce się dla wszystkich - trzeba zorganizować we własnym zakresie. Dekoracja kwiatowa - 350zł lub we własnym zakresie. Balony do sali nie pasują, ale jak ktoś się uprze - również we własnym zakresie.
-w toaletach (koedukacyjne) jest stale utrzymywany porządek, oraz jest jedna kabina duża, w której śmiało pomieści się panna młoda w rozłożystej sukni :)
-przypada 1 kelner na ok 20 gości
-brak ograniczeń godzinowych sali
-sala nie zapewnia nagłośnienia
-ostateczna ilość gości podawana w środę przed weselem
-sala dysponuje szatnią, która jednak nie jest obsługiwana przez osobę z zewnątrz - samoobsługa.
-sala zapewnia chleb i sól na przywitanie PM
-w cenie jest powitalny szampan
-PM nie ponosi opłat za stłuczone naczynie - chyba że jest to oznaką typowego wandalizmu (ewentualne inne uszkodzenia wywołane wieszaniem się na żyrandolu etc)
-nie ma opłaty korkowej

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania, można do mnie pisać na PW, jeśli będę wiedziała - odpowiem :)
_________________
4.01.2014

Gość, uśmiechnij się!
A to mój dzienniczek:)
 
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 17, 2012 6:31 pm   

Graliśmy tam jakiś czas temu i tak nam się spodobało, że u córki w szkole udało nam się przekonać innych rodziców do zrobienia studniówki w przyszłym roku właśnie na tej sali :)
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
wolha_m 

Dołączyła: 25 Lut 2012
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 08, 2013 9:36 pm   

Byłam w tej sali na weselu tydzień temu i tak mi się podobało, że dzisiaj podpisałam umowę na własne :) Jedna z nielicznych sal, które oglądałam (a przejrzałam ich sporo...) bez tandetnych dekoracji, których organicznie nie znoszę. Co więcej, będę miała sporo gości z daleka, a od niedawna sala dysponuje pokojami dla 22 osób. Wszystkie śliczne i czyściutkie. Co więcej, ogród, zamykany duży parking, świetna obsługa i pełen zaangażowania profesjonalizm pani Małgosi. O kwestie związane z salą nie zamierzam się w ogóle stresować :)
_________________
 
 
Magda1312 
The Winter Bride


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 1396
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 9:26 pm   

CUDOWNIE!
Zachwalam, zachwalam i będę zachwalać!
Nasze wesele odbyło się 4.01.2014 w Restaurant Fabrykant. Współpraca z Panią Małgosią od samego początku była samą przyjemnością. Wszyscy goście zachwalają posiłki (ja to niewiele zjadłam, więc wiem tyle, co zjadłam już po weselu ;) ) a także ich ilości. Nikt nie chodził głodny, a kelnerzy byli wyjątkowo uczynni i gotowi stanąć na głowie, żeby tylko goście dobrze się bawili. Wszystko dopięte na ostatni guzik. W razie pytań - piszcie do mnie najlepiej na maila - postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania!
Ah, jeszcze jedno - jeśli organizujecie wesele w RF - opróżnijcie wcześniej lodówkę i zamrażalnik - nam jedzenie się nie mieści! (a jak mówiłam, nikt nie chodził głodny!).
Poprawka jeszcze do wypowiedzi powyżej: miejsc dla gości jest 18 + pokój dla nowożeńców, ale nie ma większego problemu z organizacją większej ilości miejsc noclegowych.
Dziękujemy właścicielom i całej obsłudze za tak wspaniałą noc! Na pewno jeszcze tam wrócimy przy okazji prganizacji kolejnych uroczystości!
Magda i Jacek
magda1312@o2.pl
_________________
4.01.2014

Gość, uśmiechnij się!
A to mój dzienniczek:)
 
 
 
MissCool 

Wiek: 37
Dołączyła: 12 Sty 2014
Posty: 83
Skąd: Ldz
Wysłany: Nie Sty 12, 2014 12:31 pm   

My mamy wesele w Restaurant Fabrykant 2.08.2014 roku. Jak na razie Pani Małgosia wywarła na nas bardzo dobre wrażenie. Ciesze się, że jest tyle dobrych opinii na temat tej sali i mam nadzieje, że my również będziemy zadowoleni ;)
 
 
magdaw 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Sty 2014
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 28, 2014 4:36 pm   

Byłam na tej sali dwa razy na weselu i za każdym razem było super. Dobra organizacja, smaczne jedzenie, miła obsługa. Młodzi byli zadowoleni, chwalili sobie współpracę z właścicielką.
 
 
Kaczucha 

Wiek: 43
Dołączyła: 13 Maj 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 13, 2014 2:52 pm   

Witajcie,

Ja rowniez planuje tam wesele w tym roku. Prosze Was o informacje i opinie ( np.Miss Cool) po weselu, bo ja mam w pozniejszym terminie. Pani Małgosia faktycznie jest bardzo miła i oby wszystko przebiegało tam w tym tonie :lol:

Ps. Mam nadzieje, ze nasze wesela beda udane! :)
 
 
wolha_m 

Dołączyła: 25 Lut 2012
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 13, 2014 5:20 pm   

30 sierpnia odbyło się nasze wesele w Restaurant Fabrykant i było fantastyczne! Sala wyglądała przepięknie, jedzenie było smaczne i w takiej ilości, że nastepnego dnia mieliśmy jeszcze pół samochodu do zapakowania, a organizacja taka, że nie musiałam się absolutnie o nic martwić - p.Małgosia czuwała nad wszystkim do samego rana. Obsługa też była bardzo sprawna.

Zdecydowanie polecam tą salę :)
_________________
 
 
jewa13 

Dołączyła: 31 Maj 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 25, 2014 11:24 am   

Nasze wesele odbyło się 9.08 tego roku właśnie w Restaurąncie ;) . Było super!!! Dobra obsługa, niesamowite "ogarnianie każdego tematu" p. Małgosi, piękny wystrój i naprawdę smaczne jedzenie.Zarówno goście jak i my byliśmy bardzo zadowoleni. Żal, że to tylko raz w życiu ;) )). Muszę dodać, że zarówno kwiaty, tort, samochód załatwiane były w samej sali (tort śmietanowy od Skórki, samochody to pasja męża p. Małgosi, kwiaty przygotowane dokładnie tak jak chciałam). W natłoku przedślubnych obowiązków bardzo podobało mi się, że nie muszę (choć mogłam) myśleć o tych sprawach sama. Mogłabym długo pisać o wszystkich szczegółach, ale wszystko sprowadza się do znakomitej jakości i naprawdę dobrej, uczciwej ceny. Polecam! :)

409.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 844 raz(y) 34.99 KB

232.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 873 raz(y) 38.35 KB

215.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 812 raz(y) 42.26 KB

186.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 874 raz(y) 52.84 KB

Ostatnio zmieniony przez jewa13 Czw Wrz 25, 2014 12:03 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl