Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Soplicowo
Autor Wiadomość
mmichalina 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Kwi 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Maj 05, 2004 7:15 pm   Soplicowo

dziś przez całkowity przypadek weszłam na moment do "Soplicowa". Stanęłam dęba. ..... jak dla mnie wygląd super a sala na wesela jeszcze lepsza! Tylko że drogo - jeśli 140 zl to jest drogo! (za bardzo sie nie znam na cenach w restauracjach) Czy macie jakieś informacje na temat Soplicowa?
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Maj 05, 2004 7:17 pm   

to cena średnia :P
_________________

 
 
 
mmichalina 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Kwi 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 07, 2004 10:17 pm   

Dziewczyny, zaklepałam już i wplaciłam mlą zaliczkę na sale na mój obiad weselny. Knajpa - "Soplicowo" ..... dworek z XIX wieku.

soplicowo18-d.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1029 raz(y) 49.87 KB

 
 
mmichalina 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Kwi 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 07, 2004 10:19 pm   

a to budynek zewnątrz!

soplicowo21-d.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1065 raz(y) 36.91 KB

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 07, 2004 10:20 pm   

Gratulacje mmichalinko! Najważniejsze załatwione. :graba:

I budynek i ogród wyglądają naprawdę imponująco. A jeśli jeszcze w ogrodzie jest nocne oświetlenie to już w ogóle musi być super. :D


P.S. Architekturą ten dworek bardzo przypomina zamek w Uniejowie.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Maj 07, 2004 10:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Maj 07, 2004 10:20 pm   

Mmichalino - gratuluję. :)
Może napisz coś więcej o tej sali, przyda się jako info dla innych. :wink:
_________________
 
 
mmichalina 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Kwi 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 07, 2004 10:32 pm   

140 zl od osoby wię chyba tak "z górnej półki", menu tworzone od podstaw ale domyślam sie ze ok 3-4 ciepłych posiłków. Dzis zamówiłam mamie na sporóbowanie żur w misie chlebowej i już wiem ze będzie to jedno z tych dań. Robi wrazenie... Napoje nieograniczone ale majądziwną politykę jeśli chodzi o alkohol. Oni sami kupują to co my sobie zażyczymy ... broniąc sie przed nielegalnym alkoholem .. pierwszy raz o takim czyms słyszałam ... Pan twierdził ze sala na max 100 osób. Piękne drewniane schody którymi nowożeńcy wchodzą na saleę gdzie są goście ... wygląda wszystko super!
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Maj 07, 2004 10:34 pm   

Z tym alkoholem to trochę dziwne - ciekawe jaką marżę sobie policzą. :roll:
Mmichalinko, dowiedz się koniecznie, żeby cena półlitra nie wyszła Wam powalająca. :?
_________________
 
 
mmichalina 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Kwi 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 07, 2004 10:39 pm   

Asiek, mojej mamie już sie alarm włączył i odmówiła.. pan manager się uniósł bardzo! On twierdzi że kupiją w Makro ze zniżką 5%...coś w tym podejrzanego jest bo by się inaczej tak nie obruszył, nie? wyglądał tak : :firedevil:
 
 
Jelonek 

Dołączyła: 14 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 07, 2004 10:52 pm   

Michalinka , gratulacje - super sala
Ja sama miałam ochotę na spolicowo :) ale ....:( zajęty termin mieli
Czekam z niecierpliwością na Twoje wrażenia z uroczystości :)
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 10:48 am   

bardzo fajniutko to wszystko wyglada z zewnątrz!!!

moje gratulacje!!

jestem tylko ciekawa jak jest wewnątrz :wink:
_________________

 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 2:02 pm   

Gdzie mieści się ta restauracja?
_________________
 
 
josephine 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 2:53 pm   

śliczne to soplicowo, to chyba ten lokal na rogu żwirki (lub wigury - nigdy chyba nie zapamiętam, która jest z której strony, hehe) i sienkiewicza?
ja byłam tez kiedyś w takim miejscu, że chcieli swój alkohol, a jak doszło do pytania o cenę to wyszło szydło z worka - chcieli 35 pln za 0.5 litra Bolsa!!!
ale może tam jest inaczej?
 
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 3:16 pm   

Mmichalino Gratuluje :D
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
mmichalina 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Kwi 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 3:17 pm   

tak, to jest na rogu igury i Sienkiewicza a ponieważ ślub też mam na Sienkiewicza wiec sie zastanawiam czy nie przejśc tego kawałka .... :lol:
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 10:20 pm   

Byłam dziś w Soplicowie i rzeczywiscie robi wrazenie :) .
Mmichalinko, napisz jak zaplanowaliscie ten obiad? Na ile czasu,itd., bo ja nie mogę sie zdecydowac, czy chce wesele czy obiad. Ile osób zapraszacie?
Poza tym bardzo, bardzo podobała mi się ta sala :graba: .
_________________
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 10:28 pm   

Sala jest fantastyczna - a ja nawet o niej nie słyszałam jak szukaliśmy dla nas :(
 
 
mmichalina 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Kwi 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 09, 2004 11:34 am   

Sisi, ja to nazywam obiadem ponieważ nie lubię wesel. Chciałam miec coś małego i bardzo skromniego dla najbiliższej rodziny. U mnie najbliższej jest 12 osób a u Ł aż 32 więc siłą rzeczy robi sie to mniej kameralne .... Poza tym cena jest ta sama, co mnie trochę zdziwiło. Poza tym chyba nie mogę dać limitu czasowego mówiąc że impreza jest od .... do. Powiem Ci, ze mam bardzo mieszane uczucia. Robi sie z tego małe wesele. Niestety..... Po jakiejś wymianie zdań z teściową dowiedziałam sie chyba prawdy ... wesele jest dla ludzi a nie dla mnie! Więc z tego co chciałam robi sie coś czego chciałam uniknąć również ze względu na finanse ..... Zaczyna mi się wydawać że uroczysty obiad przy takiej uroczystości nie ma szans na powodzenie! :x
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Maj 09, 2004 12:03 pm   

Mmichalino, jeżeli cena jest ta sama za uroczysty obiad i za wesele to chyba lepiej (ekonomiczniej :wink: ) zrobić wesele. :roll: Szkoda, że nie wiedziałaś o tym wcześniej.
Rozumiem Twoje stanowisko i argumenty.
Drażni mnie taka presja, że "wesele robi się dla gości", sporo o tym słyszałam (dobrze, że nie z ust mojej rodzinki).
Szczerze mówiąc, gdybym chciała zrobić tylko weselny obiad to nikt i nic nie odciągnęłoby mnie od tego zdania.

Zyczę Ci w każdym razie, żeby to była decyzja Twoja i narzeczonego! :)
Bo to jest Wasz dzień i WASZE (nie gości!) wesele!
_________________
 
 
mmichalina 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Kwi 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 09, 2004 12:43 pm   

Asiek, masz rację. Wesela ze znajomymi nie zrobimy bo mamy ich baaardzo dużo i wchodzą wzgledy finansowe. Wyjdzie pewnie z tego wesele rodzinne! Dla znajomych w najbliższy weekend po slubie grill na dziełeczce :lol: :hungry:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 09, 2004 3:30 pm   

Znalazłam adres www "Soplicowa": http://www.soplicowo.lodzonline.com
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 09, 2004 7:09 pm   

Michalina - nie daj się teściowej... :!: Moja znajoma zrobiła podobnie jak ty- też ze względu na koszty - obiad uroczysty dla rodziny i miesiąc później impreza dla znajomych w dyskotece. W związku z tym, żeby obiad nie przerodził się w wesele - ślub wzieli dosyć wcześnie, już dokładnie nie pamiętam, ale chyba koło 13-14.00.

W każdym bądź razie jeśli nie macie ochoty na wesele to nie róbcie go 'na siłę' bo może być tak, że będziecie się tylko męczyć, a przecież dla was ma to być zabawa...
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Czw Maj 13, 2004 5:44 pm   

Wiecie moze, czy w Soplicowie są miejsca noclegowe?
_________________
 
 
mmichalina 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Kwi 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 13, 2004 8:36 pm   

Sisi, wydaje mi się, że nie ma tam miejsc do spania ... tylko restauracja!
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 13, 2004 10:12 pm   

Bylam dzisiaj w Soplicowie tak przy okazji, bo akurat obok ogladalam inna sale, no i trafilam na bardzo niesympatycznego kelnera, wszystkiemu sie dziwil, na kazde moje pytanie wywalal wielkie oczy, az moja mama nazwala go ?abol :shock: :dead: Podobal mi sie za to ogrodek. :marysia:
 
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Pią Maj 14, 2004 12:43 am   

Magdzia, oglądałaś Ziemię obiecaną?
_________________
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2004 3:00 pm   

Sisi napisał/a:
Magdzia, oglądałaś Ziemię obiecaną?


Nie ogladalam, bo pierwsza sala do ktorej weszlam tak mnie zauroczyla, ze wlasnie ja wybralam. :lol:
Ostatnio zmieniony przez Magdzia Nie Maj 23, 2004 8:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
  Wysłany: Nie Maj 23, 2004 7:20 pm   

Mmichalinko, czy przewidujecie jakies tance na weselu/obiedzie?
Pytam, bo dzis byli tam moi rodzice, ale akurat byla komunia wiec nie widzieli samej sali dokladnie, ale kierwoniczka zmiany powiedziala im, ze tanczy sie w holu :shock: , a mnie to bardzo zdziwilo, bo tam jest parkiet w srodku i jak tam bylam to wygladalo na to, ze ten parkiet wlasnie na tance jest przeznaczony! Nie chce zeby mi goscie w holu tanczyli, bez sensu. A mam wstępnie zaklepane na sierpien, nie wiem , co robic. A moze ktos cos slyszal na ten temat?
_________________
 
 
mmichalina 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Kwi 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 23, 2004 9:18 pm   

Sisi, to wszystko zależy ile masz osób na weselu. U mnie bedzie mniej niż 50 więc zmieścimy sie w jednej sali a tańce ( jeśli takowe nastapią) w drugiej. jeśli masz wiecej osób to ta pierwsza sala/hol jest do tańczenia. Zaraz przy schodach!
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 12:08 am   

Mój narzeczony był tam dzisiaj i oto kilka informacji:
:arrow: 140-160zl, zaleznie od menu
:arrow: alkohol kupuje na zamowienie mlodych lokal, przedstawiaja rachunek i placic sie tyle, co w sklepie, nie ma korkowego
:arrow: można sie dogadac, ze za male dzieci nic sie nie placi (u nas 3latek)
:arrow: mozna przystroic sale jak ktos chce
:arrow: nie ma klimatyzacji, ale mozna otworzyc okna i jest wyjscie do ogrodu
:arrow: NIE ma zamykanego pokoiku dla młodych np. na prezenty :?
:arrow: są miejsca parkingowe
_________________
 
 
mmichalina 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Kwi 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 9:23 am   

Sisi, z alkoholoem to sie nie daj wykukać. Mnie też tak powiedzieli i juz o tym pisałam w tym temacie. Moja mama wykłóciła że sami kupujemy. Nie wiadomo jakie przekrety z ta niby zniżką chcą robić.....
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 9:41 am   

Hmmm, myslalam o tym, ale nie wymyslilam, co to za przekręt może byc. Pan powiedzial, ze placimy tyle, co na fakturze ze sklepu :? . ?adnych zniżek nam nie obiecywał.
_________________
 
 
mmichalina 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Kwi 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 7:07 pm   

bo to może być tak, ze oni mają układ ze sklepem... Pan mi powiedział,że oni jako knajpa mają zniżkę 5% i tyle nam może dać... ale nie wiadomo czy to tylko 5% ... w sumie, to ja ofólnie nie ufam takim ludziom....
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 7:25 pm   

No rzeczywiscie to troszke dziwne, ale zaden sklep nie wystawi faktury na więcej kasy niż wziął :roll: bo to sie po prostu nie opłaca :? .
_________________
 
 
anna.b 


Wiek: 47
Dołączyła: 18 Lut 2004
Posty: 171
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 10:56 pm   

Michalina, gratuluje wyboru sali! :spoko:
_________________
* Ślub 18 września 2004 *
 
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 08, 2004 10:24 pm   

Olcia.W napisał/a:
Kati, nie sądziłam ,że z tymi salami jest taki obęd. W Solaris jednego dnia potrafiło być umówione kilka par. To cud, że tak trafiliśy. Nie ma co czekać. Choć teraz żałuję, że nie pojechaliśmy zobaczyć Soplicowa. I teraz nie wiem, czy jeszcze jechać, bo jeszcze mnie oczaruje, a tam wpłacona zaliczka :?


Bylam w Soplicowie, i nie zachwycil mnie szczegolnie. :roll: Nie masz co zalowac, choc wiem ze sa rozne gusta i innym moze sie bardzo podobac.
 
 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 08, 2004 10:59 pm   

Akacjo, obejrzałam galerię muszę przyznać, że piękne miejsce. Gratuluję wyboru, choć sale z Gdańska są mi obce. Ale ta robi wspaniałe wrażenie. Wierzę, że będziesz tam miała wspaniałe wesele. I oczywiscie czekam na relecję.

Dziewczynki, odpuszczam sobie Soplicowo. Wiem, że dokonałam dobrego wyboru. A w Soplicowie, może będę się bawić kiedyś na jakimś weselu.
 
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Czw Lip 08, 2004 11:35 pm   

Magdzia napisał/a:

Bylam w Soplicowie, i nie zachwycil mnie szczegolnie. :roll: Nie masz co zalowac, choc wiem ze sa rozne gusta i innym moze sie bardzo podobac.

Hehe, mnie Soplicowo zachwyciło, a potem narzeczonego i moich rodziców (co jest baaardzo trudne :roll: ). Oczywiście są różne gusta i upodobania. Ja szukałam lokalu na eleganckie wesele z klasą, zdecydownie nietradycyjne i Soplicowo na taką imprezę jest idealne :graba: .
_________________
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 08, 2004 11:48 pm   

Sisi napisał/a:
Magdzia napisał/a:

Bylam w Soplicowie, i nie zachwycil mnie szczegolnie. :roll: Nie masz co zalowac, choc wiem ze sa rozne gusta i innym moze sie bardzo podobac.

Hehe, mnie Soplicowo zachwyciło, a potem narzeczonego i moich rodziców (co jest baaardzo trudne :roll: ). Oczywiście są różne gusta i upodobania. Ja szukałam lokalu na eleganckie wesele z klasą, zdecydownie nietradycyjne i Soplicowo na taką imprezę jest idealne :graba: .


Sisi, ja myślę, że Solaris również jest idealne na wesele z klasą :) Ale zgadzam się, że wszystko zależy od gustu. Na temat mojej sali też ktoś nie miał do końca dobrej opinii.
Zdecydowanie to nam musi się sala podobać. :D
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 09, 2004 12:20 am   

Nie zrezygnowałam z obejrzenia Soplicowa, bo jest takie, czy owakie. Nie nam go i tylko boję się, że mogę się w nim też zakochać, tak jak zakochałam się w Solarisie. I dopiero zrodziłby się problem, bo którą slaę wybrać. A tak nie będę robić sobie smaczku, bo już mam zaliczkę wplaconą.

Może następne moje wesele będzie w Soplicowie(hha ha ha, żartowałam) :D
 
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Pią Lip 09, 2004 12:23 am   

Olcia.W napisał/a:
Nie zrezygnowałam z obejrzenia Soplicowa, bo jest takie, czy owakie. Nie nam go i tylko boję się, że mogę się w nim też zakochać, tak jak zakochałam się w Solarisie. I dopiero zrodziłby się problem, bo którą slaę wybrać. A tak nie będę robić sobie smaczku, bo już mam zaliczkę wplaconą.

Może następne moje wesele będzie w Soplicowie(hha ha ha, żartowałam) :D

:lol:
Olciu, słuszna decyzja :!: Solaris jest świetną salą :graba: . Hehe, ja już nie rozglądam się za sukniami odkąd zamówiłam, żeby nie znaleźć ładniejszej :P i tak jest z butami i z całą resztą :roll: .
_________________
 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 09, 2004 12:26 am   

Sisi, czekam na relację z wesela w Soplicowie :D
 
 
 
josephine 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 12, 2004 6:58 pm   

Olciu - gratuluję i radzę nie jeździć bo zwariujesz ;)
Akacjo - gratuluję!!! super miejsce, aż mam ochotę je odwiedzić na wakacjach... eh...
_________________



"Dziwna rzecz ten wypadek... nigdy go nie ma, dopóki się nie zdarzy..." Kłapouchy
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 19, 2004 10:43 pm   

A mnie się wczoraj udało zerknąć do ogródka Soplicowa i baaardzo mi się tam spodobało. Wydaje mi się, że gdybym tam miała wesele to bym w ogóle z tego ogródka nie wychodziła. Stwierdziliśmy też z mężem że musimy się tam wybrać, bo nie byliśmy tam od czasów chińskiej restauracji, a jesteśmy ciekawi jak jest w środku.
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 2:36 pm   

O tak! Ogródek jest super :) . Wszyscy byli zachwyceni, ale w środku też jest fajnie :graba: :30: .
_________________
 
 
mmichalina 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Kwi 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 9:24 pm   

Sisi, napisz coś wiecej ..... i czekamy na zdjecia!
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Maj 28, 2006 12:14 am   

Dziś byłam na obiedzie w Soplicowie i muszę przyznać, że jedzonko całkiem smaczne, a atmosfera w ogródku naprawdę świetna :mrgreen:

A przy stoliku obok jakaś para omawiała z obsługą szczegóły wesela - może to ktoś z Was? ;)
_________________
chez alma |
 
 
meesje 

Wiek: 44
Dołączyła: 10 Cze 2006
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 12, 2006 8:44 pm   

Czy ktoś z Was sprawdzał ostatnio wolne terminy w Soplicowie? Bo coś nie mogę się zebrać i iść tam osobiście. Interesuje mnie wiosna albo jesień 2007, a obawiam się że już może być za późno...
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Cze 12, 2006 8:46 pm   

Polecam skorzystać ze sprytnego urządzenia zwanego... telefonem ;)
_________________
chez alma |
 
 
meesje 

Wiek: 44
Dołączyła: 10 Cze 2006
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 12, 2006 9:21 pm   

Dzięki Alma:) W godzinach pracy po prostu telefonów mam aż nadto i mniej więcej o tej porze zaczyna się moje myślenie o przygotowaniach do ślubu. Zagaić chciałam...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl