Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"Zajazd Senator" w Łęczycy
Autor Wiadomość
Anek84 

Dołączyła: 05 Mar 2010
Posty: 3
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Mar 05, 2010 7:22 pm   "Zajazd Senator" w Łęczycy

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum :)

W związku ze zbliżającym się ślubem rozejrzeliśmy się z narzeczonym za salą. Wybór w końcu padł na Zajazd Senator w Łęczycy. Ale ostatnio usłyszałam dość nieciekawe opinie. No i teraz sama nie wiem ... Bardzo proszę o pomoc. Był może ktoś z Was drodzy forumowicze tam na weselu? Albo organizował?

Pozdrawiam :)
 
 
Michasia 


Wiek: 42
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Mar 11, 2010 12:54 pm   

Ja byłam trzy lata temu więc nie wiem czy coś się nie zmieniło ale pamiętam że bardzo spodobała mi się ta sala-chodzi o to że jest duża,jasna wtedy nowa:)
Minusem było to ze jest bardzo blisko trasy-jakoś nie pasowało mi to do weselnego nastroju!Ten hałas,brud.
Kolejnym minusem było jedzenie.Ja nie jestem wybredna ale naprawdę było mało i nie było zbyt smacznie.Ale może to zależy od ustalonej ceny?
Oczywiście to jest moja prywatna opinia i może inne osoby miały zupełnie inne zdanie.
_________________
,
 
 
kropka. 

Wiek: 40
Dołączyła: 29 Mar 2010
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 29, 2010 9:57 pm   

No cóż, ja byłam w ubiegłym roku...i zgadzam się z tą opinią.
Sala bardzo ładna, jasna, ale jedzenie....nie jestem osobą wybredną, ale na tej imprezie, przez całą noc jedyną smaczną potrawą był rosół :-? Najgorzej wspominam frytki, flaki i tort :? czyli popularne potrawy, a autentycznie każdy, kto brał kęsa do ust, rozglądał się z dziwną miną po reszcie gości, żeby sprawdzić, czy też to poczuli...Także to nie jest moja subiektywna ocena, smak tego jedzenia był komentowany przez gości między sobą.
Oczywiście niczego nie zarzucamy Młodym, tylko współczujemy, bo z pewnością chcieli jak najlepiej.
 
 
Anek84 

Dołączyła: 05 Mar 2010
Posty: 3
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Mar 31, 2010 10:40 am   

Dzięki za wypowiedzi :) Podobne właśnie usłyszałam z innych źródeł i to mnie właśnie najbardziej zaskoczyło, że jedzenie było niesmaczne. Raczej bałam się o ilość, jak w każdej restauracji, ale żeby o smak?? Spotkałam się też z opinią, że naczynia były po prostu brudne.
 
 
eewwllaa 

Wiek: 37
Dołączyła: 08 Sty 2011
Posty: 40
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Sty 08, 2011 10:18 pm   

Ja byłam tam na weselu w październiku 2007 i jestem zaskoczona tym co tu piszecie.. ale minęły już 3 lata więc możliwe, że dużo się zmieniło..
Wg mnie jedzenia było sporo i smaczne; sala duża, jasna.. obsługa też byłą bardzo miła.. nic złego nie mogę powiedzieć.. ale widocznie się zmieniło...
_________________

 
 
aga84 

Dołączyła: 11 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: Ozorków
Wysłany: Nie Sty 12, 2014 12:20 pm   

jestem w szoku czytając te opinie, albo piszą je osoby zazdrosne albo lokale Wam się pomyliły! nie wiem ile razy byłam na imprezach w Senatorze i nigdy nie zdarzyły się takie akcje o jakich piszecie... ostatni raz byłam w czerwcu 2013 więc niedawno. sala ładna ale to kwestia gusty nie można odmówić tego że jest po remoncie, jest dużo miejsca do tańca gdzie w innych lokalach bywa z tym problem. jedzenie zawsze było smaczne a jego ilość wręcz przesadna. szybka obsługa co wpływa na to że dania gorące są faktycznie gorące a nie letnie... dla mnie plusem jest to że jest duży parking i ochrona zawsze wpływa to na bezpieczeństwo. zarzuty typu lokal blisko trasy dla mnie są śmieszne bo chyba nikt nie ma wpływu na plan miasta a jak ktoś lubi leśne klimaty to chyba powinien wybrać leśniczówkę.
Jestem na etapie organizacji własnego weselna i wiem że to będzie senator, po porównaniu innych ofert doszłam do wniosku ze cena jest najniższa w miescie za najwiekszą ilość posiłków bo aż 6! jesli ktoś jest troche w temacie to wie że tort jest w gestii pary młodej a jeśli ktoś chce lecieć po kosztach to i jedzenia jest mało, w moim przypadku za 130zł bedzie 6 dań ciepłych przystawki przekąski deser lodowy i co było bardzo miłe Szefowa lokalu w formie prezentu :) zaproponowała nam ze wzgledu na ilosc osob stół wiejski gdzie w innych restauracjach jest to dodatkowy koszt 500-800zł wiec nie mało.
jak do tej pory właściwie wszyscy znajomi zaufali p. Marczewskiej i dobrze na tym wyszli dlatego jestem pewna że ja też nie będę się martwić :) ))
pozdrawiam
ps. bawiłam się również w tym roku na Balu Sylwestrowym i było super miła atmosfera dużo jedzenia za jedyne 300zł nic dziwnego że inne lokale robiły na 30 par a w senatorze około 100... to chyba coś znaczy
 
 
marta-hubert 

Dołączyła: 14 Lut 2014
Posty: 1
Skąd: góra
Wysłany: Sob Lut 15, 2014 1:40 pm   

droga ago
cos mi sie wydaje, ze Twoja opinia jest jedynie wpisana na potrzeby tej wlasnie sali, pogubilas sie troche wiec nie zbyt jest to wiarygodne
w pierwszym zdaniu piszesz, ze ostatnio bylas w czerwcu 2013, a w ostatnim piszesz, ze na sylwestra. No chyba, ze Sylwester wypadl w czerwcu?

ja tez rozgladam sie za sala z narzeczonym w okolicy Leczycy wiec jestem z opiniami na biezaco.
Senator to sala (moim zdaniem) z czasow PRL lub przystrojona remiza.
Taka wlasnie na sylwestra ale dla moich rodzicow czy dziadkow, pod warunkiem ze bedzie tanio!

odsylam do zdjec na stronie www lub facebook,
my sie zapoznalismy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl