Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ośrodek Szkoleniowy PCK Zgierz
Autor Wiadomość
Ewelianna 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 40
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 14, 2005 9:41 am   Ośrodek Szkoleniowy PCK Zgierz

Zamówiliśmy salę w Zgierzu, w Ogrodach Borsa Ośrodek Szkoleniowy PCK. Zajmuje się tym pan Stefański. Macie może jakieś doświadczenia z tą salą i tym panem?
Jak my będziemy już po, to dam znać czy warto, bo zapowiada się całkiem dobrze :D
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]
pozdrawiam cię cieplutko Gość
 
 
 
KASIA :-) 

Dołączyła: 17 Paź 2006
Posty: 2
Skąd: zgierz
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 1:56 pm   

MOJ SLUB MA SIE ODBYC W PRZYSZLYM ROKU TJ 2007 WE WRZESNIU I ROWNIEZ W TEJ SALI......NIESTETTY NA FORUM NIE ZNLAZLAM ZADYCH OPINI NA TEMAT PCK w zgierzu(Najbardziej chodzi mi o jedzenie....)........
 
 
Ewelianna 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 40
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 4:10 pm   

Moje wesele odbyło sie tam rok temu i jestem baaardzo zadawolona. Jedzenie było tradycyjne, ale bardzo smaczne. Nie chcięliśmy żadnych "wynalazków" i pozostaliśmy przy rosole i schabowym ;-) ). Jednak dania były przyżądzone w oryginalny sposób i przez to zyskały zarówno na smaku jak i wyglądzie.
Polecam zdać się na pana, który tam wszystko organizuje. My tak zrobiliśmy i dobrze na tym wyszliśmy.
Gdybyś chciała poradzić się na przykład w sprawie wystroju sali, czy innych szczegułów, zapraszam. Chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]
pozdrawiam cię cieplutko Gość
 
 
 
marta+fifi 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lis 2006
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 15, 2006 12:09 am   

Cześć. W czerwcu tego roku bawiliśmy się w tej sali na weselu znajomych. Musimy przyznać, że sala warta zainteresowania. Jeśli chodzi o jedzenie, to bez żadnych zastrzeżeń, ale też bez "wypasów" - po prostu dobre i już, ale przecież chyba o to chodzi. Największym atutem tej sali jest piękny, duży ogród - park, w którym na poprawinach zorganizowany był grill oraz pieczenie prosiaka (w całości, nawet z zębami - co nie wszystkim pasowało). :D Do wewnątrz sali prowadzą duże, szerokie schody (romantyczne) :mrgreen: Obsługa powitała gości naprawdę profesjonalnie (fachowo, na tacach podawany szampan, chleb, itp.). Na tym weselu, na którym byliśmy bawiło się 140 osób i było to wg nas za dużo, jak na tę salę (ustawienie stołów uniemożliwiało choćby kontakt wzrokowy wszystkich gości - a to dla nas duży minus). Sala do tańczenia wystarczająca, choć w niej ustawiony był "stół biesiadny" i to jak dla mnie było nieporozumieniem (tłusty smalec ze spoconymi gośćmi - może tak miało być??). :mrgreen:
Mimo minusów bierzemy tę salę sami pod uwagę.
Pozdrawiamy!! :)
_________________
Filipczaki się żenią! 21.06.2008.
 
 
 
Ciril 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 1:00 pm   OS PCK Zgierz

Sala jest ok. Chociaż faktycznie z ustawieniem stołow na powyżej 100 osób jest problem.Rozdziela się gości. Minus tej sali jest też taki, że jest ona przypisana do jednego kucharza i do widzenia. Nie ma możliwości wynajęcia samej sali. Co mnie bardziej interesuje. Z tego też powodu my się nie zdecydowaliśmy na tę właśnie propozycję, cena talerzyka u pana Steffańskiego zaczyna się od 140 zł.
 
 
 
kamilcia_1984 


Wiek: 39
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 315
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 05, 2007 10:51 am   czy ktoś zna tzw. Pałacyk PCK w Zgierzu

Słyszałam sporo o trym miejscu i podobno jest fajnie ale to są info z przed trzech lat czy ktoś ma świeższe??? Jakieś namiary albo zdjęcia.

A może ktoś zna inne sale w Zgierzu na 80 osób
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Sty 31, 2008 9:15 am   

Wstępnie zarezerwowaliśmy tą salę na 29.08.2009:)Jak dla mnie ma fajny klimat, jesli się ją odpowiednio przystroi może byc super:)No i te schody:) Pan Stefański to bardzo miły, konkretny człowiek, służył radą, chętnie odpowiadał na wszystkie pytania, wydaje się do dogadania:)Jak jechałam do niego nie liczyłam, ze uda się nam tam wesele zorganizowac, ponieważ na forum ktoś pisał, że ceny u niego zaczynają się od 140 zł, tymczasem jest taniej niz U Placka, w tym 4 dania gorące, orginalne napoje (cola, fanta...), pokoj dla nowożeńców:) My jesteśmy odpowiedzialni tylko za ubranie sali:)Jak dla mnie super, zobaczymy jak będzie dalej...Ale z tego co słyszałam pan Stefański cieszy się dobrą opinią, więc myśle ze bedzie ok:)
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Sty 31, 2008 11:49 am   

Gratuluje zalatwionej sali - ja slyszalam, ze cena w tym lokalu to 140-160 zl, ale sama nie sprawdzalam. A jaki jest koszt z os. jesli mozna wiedziec?
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
Magari 

Wiek: 45
Dołączyła: 26 Wrz 2006
Posty: 41
Skąd: _EZG_
Wysłany: Czw Sty 31, 2008 11:57 am   

My wspominamy p. Stefańskiego od strony organizacji wesela bardzo dobrze (wesele mieliścy w jego Barze Myśliwskim), pysze jedzenie (były nawet specjalne dania dla tylko jednego gościa który jest wegetarianinem), tort śmietanowy był świeżutki i tego co mówił to robi go w trakcie wesela :) , niczego nie brakowało, kelnerki dbały o stoły i gości aż do 6 rano :brawo:
Wszystko nam szczegółowo tłumaczył i nie było żadnych niedomówień. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Ostatnio zmieniony przez Magari Czw Sty 31, 2008 11:58 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Sty 31, 2008 5:01 pm   

120 zl z napojami:)Nas interesuje tylko pozostały alkohol:)Mam nadzieję, że się nie przesłyszałam, ale parę razy pytałam, więc chyba nie :) Zobaczymy, czy rodzice narzeczonego będą za, bo podjeliśmy wstępną decyzję z moimi..
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Sty 31, 2008 5:04 pm   

To rzeczywiscie, calkiem dobra cena - rozumiem, ze bez poprawin?
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Sty 31, 2008 5:24 pm   

Bez...Poprawiny to 50 zl za osobę, ale jedzenie z wesela nie będzie podawane na poprawinach żeb, jak powiedzial pan Stefański, goście nie ieli wrażenia, że jedzą stare potrawy...Myślę, że ok:)U Placka pan powiedzial, że będzie to co zostało po weelu i zarzyczył sobie ok 70 zl za osobe na poprawinach...Choc trzeba przyznac, ze sala była super:P

[ Dodano: Czw Sty 31, 2008 5:25 pm ]
"zazyczyl" powinno byc:P

[ Dodano: Czw Sty 31, 2008 5:36 pm ]
Petitka, jeśli możesz zdradzic, to gdzie Ty robisz wesele?
 
 
Korina 

Wiek: 39
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 25
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 11:29 am   

Witam, czy ma ktos jakies świeższe informacje na temat tej sali, albo najlepiej jakies zdjecia, bo bardzo bym chciala zobaczyc jak wyglada tam ustawienie stołów.
Z gory bardzo dziekuje!
_________________


 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 11:55 am   

Znalazłam zdjęcia, może nie są jakieś bardzo przejrzyste, ale rozjaśniłam żeby jednak coś było widać :wink:
Zdjęcia są z 1 stycznia 2009 r.



To była akurat część taneczna. Ale stoły były ustawione w bodajrze dwóch rzędach.
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Korina 

Wiek: 39
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 25
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Cze 25, 2009 11:35 am   

Dzieki za zdjecia!

My sie jednak zdecydowalismy na ta sale, podpisalismy juz umowe, wplacilismy zaliczke.

Byla to szybka decyzja, bo mieli wymarzony dla mnie termin, czyli czerwiec. Fartem nam sie trafilo, bo ktos zrezygnowal.

Teraz trzeba tylko dogadac sie z dekoratorka.

no i mam nadzieje,ze w przyszlym roku, bedzie ladniejsza pogoda niz w tym;)
_________________


 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Cze 25, 2009 11:44 am   

Byliśmy tam na weselu w kwietniu 2008.
Pałacyk ok, ale jedzenie i obsługa bardzo przecietne.
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 25, 2009 12:02 pm   

I z tego co pamiętam, to toalety też nie za ciekawe.
Generalnie ładny pałacyk, ale bardzo zaniedbany.
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Korina 

Wiek: 39
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 25
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Cze 25, 2009 12:21 pm   

A my wlasnie wybralismy go glownie ze wzgledu na doswiadczenie pana Stefańskiego.
Jestesmy pewni ze jedzenie napewno bedzie ok.

Co do toalet to faktycznie nie zaciekawie, ale ze wzgledu na to,ze co roku robia tam jakis remont, licze na to,ze cos tam sie jeszcze zmieni...

Wiadomo tez,ze gdyby sala byla wlasnoscia pana Stefańskiego wygladaloby to inaczej...
A niestety on ja tylko wynajmuje...

Teren przed sala tez moglby byc lepiej zagospodarowany...
_________________


 
 
truskawka1984 

Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 2
Skąd: ŁÓdź
Wysłany: Sob Sie 08, 2009 10:06 pm   

Moj wybór padł również na Ośrodek PCK w Zgierzu :) Jak któs potrzebowałby aktualne zdjęcia sali to piszcie

[ Dodano: Pon Sie 17, 2009 2:28 pm ]
Smerfeka_Lisek masz wyłączone prywartne wiadomości i nie mogę Ci przesłać zdjęć. Pozdrawiam
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Wrz 02, 2009 9:13 pm   

Ja już jestem po weselu i nie zamieniłabym tej sali na żadną inną :)

Pałacyk jest śliczny i udekorowana sala naprawdę fajnie się prezentuje:) (choć toalety faktycznie nieciekawe...)

Pan Stefański to rewelacyjny facet, goście i my sami byliśmy nim zachwyceni :) Nad wszystkim czuwał osobiście, podczas wesela był w stałym kontakcie z orkiestrą, dzięki czemu nie wchodzili sobie wzajemnie w drogę :) Do obsługi też nie mam żadnych zastrzeżeń:)

Jedzenie bardzo smaczne i w ogromnych ilościach, nie do przejedzenia :) Na poprawiny wszystkie przystawki były szykowane na nowo, zmieniono też dekorację stołów:)
Niestety nie mam jeszcze żadnych zdjęć, ale jeśli jakieś odpowiednie dostaniemy to wkleję...

My zdecydowaliśmy się dodatkowo na stół myśliwski i barmana i nie żałujemy, bo cieszyły się ogromną popularnością:)

Podsumowując - gdybym jeszcze raz miała organizować swoje wesele zdecydowałabym się na tą samą salę bez najmniejszych wątpliwości:) Gorąco polecam:)
_________________

 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 02, 2009 9:48 pm   

Ale tańce były chyba w innym pomieszczeniu niż jedzenie?
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 02, 2009 10:40 pm   

Elka85 proszę powiedz na ile osób mieliście wesele? bo ja będę mieć duże tak 140-160 osób i własnie szukam lokalu do organizacji takiej imprezy ;) pozdrawiam - Bella :) ps. Ciesze się, że wszystko się tak super udało i czekam z niecierpliwością na zdjęcia ;)
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 3:42 pm   

Sala jest w kształcie takiego kanciatego C, na dwóch częściach stały stoły, na trzeciej i największej były tańce :) Można dzięki temu było poszaleć ze światłami, które miała orkiestra - jak zgasiliśmy górne światło na sali do tańczenia świetnie było widać wszystkie efekty :) Na częściach gdzie stały stoły światło paliło się cały czas, ale nie przeszkadzało tańczącym :) Bałam się trochę takich oddzielonych sal, ale wyszło super, zwłaszcza że to nie są zupełnie oddzielne pomieszczenia... Wszystko jest ze sobą połączone :) No i ten taras i park - świetnie sprawdziły się na poprawinach :)

Bella - u nas miało być 120 osób, w końcu było 102, podobno wesele na 140 osób też tam było, no ale obsługa mówiła, że przy stołach było już ciasnawo...

Pewnie, że nie jest to jakiś specjalnie wysoki standard, no ale biorąc pod uwagę relację cena - jakość uważam, że i tak bardzo się to opłaca... Pałacyk ma świetny klimat, ubrana sala ślicznie się prezentuję, jedzenie i obsługa jak dla mnie bez żadnych zastrzeżeń :) Minusem są jedynie toalety i korytarz mocno trącący PRL-em, no ale o to nie można mieć pretensji do pana Stefańskiego, bo on pałacyk tylko dzierżawi :( Zresztą wybierając salę wszystko to widzieliśmy :)

Ja z całą pewnością nie żałuję :) Zresztą wiele osób mówiło nam po weselu, że to najlepsza impreza na jakiej byli :) No a ja (fakt, że nie do końca jestem obiektywna :P ) mogę im tylko przyznać rację :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez elka85 Czw Wrz 03, 2009 3:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Korina 

Wiek: 39
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 25
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Wrz 08, 2009 6:08 pm   

elka85, jak bedziesz miala zdjecia przeslij koniecznie! wstaw na forum albo przeslij na priv mi, ja tam bede miala wesele w przyszlym roku i jestem bardzo ciekawa jak wygladalo Twoje;)
_________________


 
 
truskawka1984 

Dołączyła: 28 Gru 2008
Posty: 2
Skąd: ŁÓdź
Wysłany: Wto Wrz 08, 2009 10:21 pm   

Korina Ja mam tydzień po tobie także też jestem ciekawa jakiś pomysłów i zdjęć
 
 
marlena1987 

Wiek: 36
Dołączyła: 13 Sie 2010
Posty: 12
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Wrz 10, 2010 4:28 pm   

Dla wszystkich zainteresowanych robieniem wesela w Ośrodku Szkoleniowym PCK w Zgierzu mam niestety złą wiadomość, sala jest tylko do końca 2010 roku!!! Cena za talerzyk to 120 zł + własna dekoracja, cena jest nieporównywalnie niska w porównaniu do innych sal. POLECAM jednak trzeba się spieszyć!!!
_________________

 
 
OS PCK 
Firma

Dołączyła: 04 Lut 2011
Posty: 2
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Lut 05, 2011 7:48 am   

Informujemy , że w roku 2011 i w przyszłych latach organizowane będą uroczystości rodzinne/imprezy okolicznościowe.

usunięto niedozwolone treści reklamowe
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sob Lut 05, 2011 9:14 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sienna_ama 

Wiek: 40
Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 22, 2011 10:14 am   

tak tak :) to miejsce romantyczne :) ma cos w sobie.. dlatego Nasze wesele będzie właśnie tu :)
 
 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Lut 23, 2011 10:20 am   

Sienna -mozesz napisac jakies info o organizacji wesela w tym roku? mam nadzieje w tym tyg tam pojechac i sama wszystko obejrzec

i pytanie do osob, ktore juz mialy tam wesele; w tym osrodku sa tez pokoje hotelowe, czy byly jakies problemy z osobami z zewnatrz czy tez sala jest zamykana dla ewentualnych podgladaczy?

[ Dodano: Pon Mar 07, 2011 12:01 pm ]
przeklejone z innego postu

Dojazd nieciekawy. Do samego palacyku prowadzi nieasfaltowa droga pomiedzy jakimis ruderami. Obok palacyku z dwoch stron są niskie bloki. W jednym jest centrum PCK i jakieś noclegi. Z tylu palacyku jest ogromny park, który jest przepiekny. Sam palacyk jest raczej w kiepskim stanie i jest otwierany tylko na jakieś imprezy. Toalety przypominaja mi szkolne czasy jakies 20 lat temu... na parterze znajduja się ogromne pokoje/sale, ktore są ze soba polaczone. Niby są odmalowane, ale razem ze starymi podlogami i oknami nie robi to wrazenia. Podobno udekorowana sala wyglada super, ale nikt nie mial zdjec, zeby to potwierdzic. Na pewno atrakcja tego palacyku jest park, do którego można zejsc schodami z glownej sali. Prezentuje się to rewelacyjnie.
Sale należy wynajac od PCK. W tym roku za jedna to jest ok 600zl. Do tego osobno trzeba wynajac catering. Teraz jest to firma Salamanca.
Mnie zaproponowano menu za 100 zl/os na przyjecie ok 6 godzinne. W tym dekoracja sali, tort, napoje bez ograniczen. Bez korkowego
Ostatnio zmieniony przez ania2011 Sro Lut 23, 2011 12:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
OS PCK 
Firma

Dołączyła: 04 Lut 2011
Posty: 2
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Mar 30, 2011 7:00 am   

Nie tylko firma Salamanca obsługuje wesele w Pałacyku, ale również Pan Stefański. Sale owszem wynajmuje się od PCK, ale kwoty ustalane są indywidualnie w zależności od rodzaju imprezy. Pałacyk nie jest otwierany tylko na imprezy. W jego wnętrzach jest możliwość wynajęcia pokoi. Zdjęcia zamieszczone są na stronie internetowej Ośrodka.
 
 
fifi102 

Dołączyła: 17 Cze 2009
Posty: 1
Skąd: zgierz
Wysłany: Pon Lut 06, 2012 11:34 pm   Newsy

chcialam zapytac czy ktos ostatnio byl na weselu lub mial swoje wesele w osrodku PCK w Zgierzu? rozwazam wynajecie tej sali i chcialabym uslyszec jakies aktualne opinie :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl