Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kutno i okolice- gdzie wesele?
Autor Wiadomość
jusli 

Wiek: 45
Dołączyła: 28 Wrz 2006
Posty: 1
Skąd: kutno
Wysłany: Pią Wrz 29, 2006 3:23 pm   Kutno i okolice- gdzie wesele?

Ponieważ jestem z Kutna, a przyszly pan młody z Łodzi, tradycyjnie nasze wesele powinno odbyć sie w moich stronach..tyle tylko, że kompletnie nie znam fajnych lokli ani w Kutnie, ani w okolicach Kutna (w kierunku Łodzi), zatem jeśłi ktoś coś slyszał, jeśłi gdzieś sie fajnie bawiliście, napiszcie, będe bardzo wdzięczna, może jakiś stylowy dworek..pomóżcie:)
_________________
jusli
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 29, 2006 5:56 pm   

Słyszałam dobre opinie o resturacji Rozmaryn w Kutnie.

http://www.rozmaryn.com.pl/flash.html
 
 
evcia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 124
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Paź 02, 2006 4:36 pm   Re: Kutno i okolice- gdzie wesele?

jusli napisał/a:
Ponieważ jestem z Kutna, a przyszly pan młody z Łodzi, tradycyjnie nasze wesele powinno odbyć sie w moich stronach..tyle tylko, że kompletnie nie znam fajnych lokli ani w Kutnie, ani w okolicach Kutna (w kierunku Łodzi), zatem jeśłi ktoś coś slyszał, jeśłi gdzieś sie fajnie bawiliście, napiszcie, będe bardzo wdzięczna, może jakiś stylowy dworek..pomóżcie:)


Ja 23 wrzesnia brałam ślub w Kutnie (bo też jestem rodowita kutnianka :) ). Wesele mieliśmy w Magnoli a catering robił dla nas Łukasz Zieliński z ?ychlina (sale też sam osobiście stroił i wyglądała przepięknie). Wszystko wyszło super a w innych wątkach jest parę zdjęć i sali i dekoracji :) I załączam tutaj też pare zdjątek z wczesniejszej dekoracji tej sali (wykonał dekorację Łukasz Zieliński)

Fotka(32).jpg
Pobierz Plik ściągnięto 2034 raz(y) 13.1 KB

Fotka(33).jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1225 raz(y) 19.38 KB

Fotka(27).jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1014 raz(y) 18.93 KB

_________________
Pozdrawiam Cię Gość

 
 
przytulasek 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2006
Posty: 5
Skąd: Kutno/Warszawa
Wysłany: Sro Paź 04, 2006 3:40 pm   

Filomena napisał/a:
Słyszałam dobre opinie o resturacji Rozmaryn w Kutnie.

http://www.rozmaryn.com.pl/flash.html


filomeno a czy mogłabyć dokładniej określić co słyszałaś, byłabym wdzięczna bo właśnie wynajeliśmy tę restaurację
z góry dziękuję

[ Dodano: Sro Paź 04, 2006 4:48 pm ]
jusli napisał/a:
Ponieważ jestem z Kutna, a przyszly pan młody z Łodzi, tradycyjnie nasze wesele powinno odbyć sie w moich stronach..tyle tylko, że kompletnie nie znam fajnych lokli ani w Kutnie, ani w okolicach Kutna (w kierunku Łodzi), zatem jeśłi ktoś coś slyszał, jeśłi gdzieś sie fajnie bawiliście, napiszcie, będe bardzo wdzięczna, może jakiś stylowy dworek..pomóżcie:)


co do sal to znam ich trochę:
najpopularniejsza jest chyba sala u Fabiana,
kolejna to Elida na ulicy kasztanowej, Elza przy trasie na Łódź, wcześniej wspomniana Magnolia, restauracja Rozmaryn, oraz sale OSP w okolicach Kutna
aha no i jeszcze hotele Rondo i Dworek organizują wesela, to chyba wszysko o czym wiem
_________________
w trakcie przygotowań do Dnia Ślubu:)
godz. 17.00

 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 04, 2006 5:03 pm   

O Rozmarynie słyszałam od osoby, która tam była gościem weselnym, że ładny wystrój i bardzo dobre jedzenie, zwłaszcza ciasta i inne słodycze. Właścicielka chce urządzać tam wesela w taki sposób, jak jej się własnego ze względu na brak oferty na rynku nie udało zorganizować w przeszłości.
 
 
Brandia 

Dołączyła: 17 Sty 2007
Posty: 1
Skąd: Kutno
Wysłany: Sro Sty 17, 2007 9:18 am   

Cieszę się, że znalazłam taki temat - jak dla mnie bardzo na czasie :lol:
Ja również poszukuję jakiegoś fajnego miejsca w Kutnie lub okolicach. gdzie nie dzwonię to albo nie ma już miejsc albo ceny są szokujące w stosunku do oferty :zalamany:
Pomyślałam o sali i cateringu - evcia84 podsunęła mi ten pomysł.
Już napisałam priva, ale mam pytanie do innych forumowiczek o namiary na firmy lub osoby organizujące catering (oczywiście w znośnej cenie i o przyzwoitej jakości).
Będę bardzo wdzięczna za pomoc :padam:
 
 
Petitek79 

Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 5
Skąd: Łódź/Kutno
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 2:08 pm   Sale- Kutno i okolice

Witam serdecznie,

Jeśli ktoś będzie ślubować w Ktnie to chcę polecić:
1. Elida na Kasztanowej. Sprawdzona przez wielu i pod każdym względem
2. Duet- Adamowice- jedyny mankament to max 70 osób. Nie słuchajcie, że wejdzie więcej bo ciasno. Ale jak do 70 osób to rewelacyjne miejsce
3. Fabian- to już długoletnia tradycja.

Natomist unikajcie:
1. Eliza- strasznie skąpo karmią. Ludzie z wesela wychodzą głodni. A jak ja negocjowałem z kierowniczką mało co się nie pokółciłem. Zrezygnowałem i odradzam również.
2. Basior (trasa Kutno-Krośniewice)- zostałem potraktowany jak chłystek co nie wie co tu robi. Nie polecam


Podsumowując; TYLKO ELIDA na Kasztanowej!!! :)
 
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 5:12 pm   Re: Sale- Kutno i okolice

Z Basiorem sie zgadzam niestety, moge wypowiedziec sie na temat jedzenia-stare kilka razy peklowane i tak wymieniac i wymieniac, niestety wiem bo pracuje tam moja ciotka...przykre ale prawdziwe :(
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
Petitek79 

Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 5
Skąd: Łódź/Kutno
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 7:21 am   

Cześć Magda81

A no widzisz. Basior mi się podobał zewnętrznie- fajnie bo jest gdzie wyjść na zewnątrz, ładnie się prezentuje i są miejsca noclegowe. Ale cała reszta pozostawia wiele do życzenia. Niestety, ale mnie tam olano- nikt nie chciał rozmawiać- kazali dzwonić. A jak dzwoniłem, to nikt nie odbierał telefonów. :kwasny:
 
 
 
Midori 

Wiek: 41
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 20
Skąd: Kutno
  Wysłany: Pią Mar 16, 2007 8:23 am   

to straszne z tą Elizą i Basiorem :o ..., chyba im na klientach nie zależy :?
My wybraliśmy Elidę bo słyszeliśmy o niej bardzo dobre opinie i mają dobre jedzenie.
_________________
 
 
!gosia! 

Wiek: 41
Dołączyła: 05 Cze 2007
Posty: 67
Skąd: Kutno
Wysłany: Wto Cze 05, 2007 7:56 pm   

Czy wiecie cos o restauracji Jana? Moze ktos byl tam na weselu? Zastanawiam sie nad ta sala ale nie natknelam sie na zadne informacje o niej. Moze Wy cos wiecie? Jak z jedzeniem (jakosc, ilosc), obsluga itd.
Dzieki!

[ Dodano: Pią Cze 08, 2007 5:07 pm ]
Jesli chodzi o okolice Kutna to moge polecic zamek w Oporowie. Jakies 5 lat temu bawilam sie tam na weselu kuzynki. Jedzenie bylo na jednej z sal zamkowych a tance na dziedzincu. Tam byly rowniez dodatkowe stoliki. Jedzenie bylo bardzo dobre i bylo go duzo (zamawiane u Fabiana). O ile dobrze pamietam za godzine wynajmu zamku (i calego parku a wiec nikt obcy sie nie kreci) placilo sie 300zl.
Ale to bylo kilka lat temu wiec ceny mogly ulec zmianie.Wklejam link, moze sie przyda :)

http://www.zamekoporow.pl/
 
 
ewelina777 

Dołączyła: 28 Sie 2007
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Sie 28, 2007 11:19 pm   

Co do Jana, to zupełnie nie polecam. Według mnie jest to najgorsza restauracja w mieście. Wlasciciele sa nastawieni przede wszystkim na zyski. Jedzenie jest wyporcjowane, a goscie wracaja z wesela glodni. A co najciekawsze jest to jedna z droższych restauracji w mieście.
 
 
ro-ro1 

Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 1
Skąd: Kutno
Wysłany: Sob Wrz 29, 2007 10:15 pm   Re: Kutno i okolice- gdzie wesele?

jusli napisał/a:
Ponieważ jestem z Kutna, a przyszly pan młody z Łodzi, tradycyjnie nasze wesele powinno odbyć sie w moich stronach..tyle tylko, że kompletnie nie znam fajnych lokli ani w Kutnie, ani w okolicach Kutna (w kierunku Łodzi), zatem jeśłi ktoś coś slyszał, jeśłi gdzieś sie fajnie bawiliście, napiszcie, będe bardzo wdzięczna, może jakiś stylowy dworek..pomóżcie:)


Polecam karczmę w Miłosnej przy trasie krajowej nr 1.
Wszystko ok,jedzenie super. Wielkie zaangażowanie właścicielki.
?wietna atmosfera lokalu.Do tego trzeba mieć świetny zespół i impreza musi się udać.
Organizowałem tam we wrześniu tego roku wesele córki.
Dodaję link karczmy.

http://www.karczma-milosna.pl/
 
 
citaro 

Dołączył: 01 Lis 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 01, 2007 11:41 am   

Ja z moją "jeszcze"narzeczoną też rozglądamy się za sala weselną w okolicach Kutna - wesele do 70 osób. Podoba nam sie Duet w Adamowicach tylko wydaję nam sie że tam będzie ciasno, czy ktoś tam był na weselu i ma jakieś sugestie.
 
 
Nadia1982 

Dołączyła: 16 Sty 2007
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 02, 2007 9:08 am   Jana

Hej.Ja mialam wesele we wrzesniu tego roku w Janie.Bylo super.......jedzenia bylo bardzo duzo..........cale kartony jeszcze do domu zawozilismy a ile jeszcze zostalo....duze urozmaicenie.................cena 125 zl od ososby....sala tak na 80 osob ....wiecej nie polecam bo bedzie ciasno.........ja uwazam ze bylo fajnie...i slyszalam dobre opinie od moich gosci.
_________________
Nadia
 
 
 
ReniaS 

Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1
Skąd: Kutno
  Wysłany: Sob Lis 10, 2007 10:25 pm   

Czesc!!!!
A co Myslicie o restauracji "Rondo", ale nie straszcie bo juz mam termin zaklepany :)
 
 
asikr 

Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 1
Skąd: Kutno
Wysłany: Czw Lis 29, 2007 10:06 am   Re: Kutno i okolice- gdzie wesele?

ewcia84 napisał/a:
Ja 23 wrzesnia brałam ślub w Kutnie (bo też jestem rodowita kutnianka :) ). Wesele mieliśmy w Magnoli a catering robił dla nas Łukasz Zieliński z ?ychlina (sale też sam osobiście stroił i wyglądała przepięknie). Wszystko wyszło super a w innych wątkach jest parę zdjęć i sali i dekoracji :) I załączam tutaj też pare zdjątek z wczesniejszej dekoracji tej sali (wykonał dekorację Łukasz Zieliński)


Hej:)czy mogłabyś coś więcej napisać na temat Magnolii??? Mam już tam zaklepany termin wesela,ale jakoś nie jestem za bardzo przekonana że dobrze wybrałam.Sala wrażenia nie robi...ale mam nadzieje że można ją ładnie udekorować:)A na ile osób miałaś wesele?Za wszystkie informacje bardzo dziękuję:)



edit: poprawiłam cytat
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Sro Kwi 09, 2008 12:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MK1973 

Wiek: 50
Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 1
Skąd: lyck
Wysłany: Wto Sty 15, 2008 10:02 am   Rozmaryn is cool

Jeżeli ktoś z "kutnowszczaków: nie był jeszcze w "Rozmarynie" - niech żałuje :) .
Takich ciastek,tortów - o potrawach nie wspomnę - w życiu lepszych nie jadałem. WarszaFka może tylko pozazdrościć takiego lokalu,wystroju, że o miłej i kulturalnej obsłudze nie wspomnę. Wszystkiego pilnuje i dogląda na bieżąco właścicielka - P. Aga

p.s. A jej torciki :) :):) - miodzio.

Pozdrawiam
Wielbiciel kuchni :)
 
 
goniaa 

Dołączyła: 22 Lut 2008
Posty: 2
Skąd: Kutno
Wysłany: Wto Mar 04, 2008 2:30 pm   Sala Kutno

My mamy przyjęcie w Rozmarynie. Słyszałam o tych przepysznych ciastach z Rozmarynu:).
Cena na przyjęcie do 4 rano to 130 zł od osoby + osobno liczony alkohol.
Rozczarowała mnie Jana bo jedzenie jest tam bardzo smaczne, miałam tam kilka imprez rodzinnych. Pani zaproponowała nam że podzieli salę na dole zastawi nasze przyjęcie kwiatami a druga częśc lokalu będzie normalnie czynna i wszyscy ludzie z ulicy będa sobie mogli wejść . To mi sie bardzo niespodobało tu przyjęcie a za kwiatkami ludzie przychpdzący na piwko.
_________________
Goniaa
 
 
mary 

Dołączyła: 05 Kwi 2008
Posty: 1
Skąd: Kutno
  Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 7:42 pm   Sale w Kutnie i okolicach

Hejka:) Zwracam się do Was z prośbą o namiary na sale w Kutnie i okolicach, inne niż te, które już były wymieniane tutaj wcześniej.. jestem w trakcie intensywnych poszukiwań tej najbardziej odpowiadającej nam..
 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Czw Maj 08, 2008 6:13 pm   

mysmy zarezerwowali sale w hotelu Awis:)
 
 
komandos 

Dołączyła: 09 Cze 2008
Posty: 1
Skąd: Kutno
Wysłany: Pon Cze 09, 2008 9:29 am   

Cześć!
Ja też jestem w trakcie poszukiwań sali weselnej, tak na 100os., najlepiej na sierpień prezyszłego roku i przymierzam się do hotelu Rondo. Słyszeliscie może coś o weselach w tym mejscu?
Tam jest jeden problem: sala do tańczenia osobno z jadalnią. Ale ludzie organizują tam wesela i bawią się dobrze, więc mam nadzieję że i u mnie będzie fajnie. Co myślicie? Macie jakieś doświadczenia?

Dajcie znać please!
 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Pon Cze 09, 2008 4:24 pm   

tez bralismy ten hotel pod uwage, zadnych opinii nie slyszalam niestety...
a obilo Ci sie cos o uszy o Awisie??:)
 
 
dudus15 

Dołączyła: 26 Wrz 2011
Posty: 4
Skąd: kutno
Wysłany: Pon Wrz 26, 2011 11:30 am   sala

czy ma ktos namiary na OSP sojki numer telefonu,,,e-mail ,,ewelina8213@wp.pl
 
 
Michasia 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Wrz 26, 2011 2:31 pm   

A co myślicie o sali WESTA?Słyszałam,że jest to super sala chociaż sama tam nie była.
Sala znajduje się na wyjeździe z Kutna w stronę Łodzi.
_________________
,
 
 
dudus15 

Dołączyła: 26 Wrz 2011
Posty: 4
Skąd: kutno
Wysłany: Pon Wrz 26, 2011 6:50 pm   sala

Moze ktos wie o jakies sali do wynajecia na wesele kutno lub okolice ,,,e-mail: ewelina8213@wp.pl
 
 
migus 

Dołączyła: 18 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: ŁÓDź
Wysłany: Pią Lis 11, 2011 11:22 am   

My zamówiliśmy lokal Paola na nasze wesele. Zrobiliśmy to ok. 1,5roku przed uroczystością bo chodziło nam o konkretną datę. Ok. 6 miesięcy przed ślubem właściciel nas poinformował, że zrywa z nami umowę bo laska która z nim prowadzi ten lokal na ten termin zapisała kogoś innego:( Nie wspomnę już o tym ,ze ta pani była przy podpisywaniu umowy (sama się na niej podpisała), sama nawet przyniosła notes w którym zapisywali klientów. W tym momencie nie mogę znaleźć już żadnej sali, jak dzwonie do ludzi to proponują mi 2013r a ja mam wszędzie popłacone zaliczki np. na kamerzystę, fotografa zespół itp. Brak słów :( :(:( Stanowczo odradzam tych ******ów. Radzę, jeśli ktoś ma tam weselę zadzwońcie i upewnijcie się czy jednak termin jest wasz abyście nie mieli tak jak my, zepsutego tego szczególnego i najważniejszego dnia w swoim życiu. Pozdrawiam
 
 
julciaka 

Dołączyła: 26 Lis 2019
Posty: 1
Skąd: Konin
Wysłany: Wto Lis 26, 2019 9:44 am   

Bardzo ładne wesele miała moja kuzynka w Czarnej Perle w Garbowie. Przygotowali wspaniale imprezę. Dekoracje gustowne, lokal pierwsza klasa, sala balowa ze wspaniałym oświetleniem. Pięknie zastawione stoły smakowitym jedzonkiem. W ogóle potrawy różnorodne, świeże i ładnie podane. Obsługa tez odpowiednia. Polecam
_________________
JULCIA
 
 
anniaan 

Dołączyła: 25 Lut 2020
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 25, 2020 12:00 pm   

Czarna perła jest jak najbardziej godna polecenia. Byłam tam na imprezie i bardzo mi się podobało. Świetna obsługa, pyszne i urozmaicone jedzenie. Sam lokal ładnie zaaranżowany, duży i komfortowy
 
 
kama99vv 

Dołączyła: 28 Lut 2020
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lut 28, 2020 10:40 am   

Fajna sala, obsługa, jedzenie i lokalizacja nie daleko Łodzi to hotel Centrum Molo. Byłam na kilku imprezach tam i mogę polecić z czystym sumieniem. Znajomi również byli i też byli bardzo zadowoleni
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl