Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Restauracja Alegoria, piotrkowska 97
Autor Wiadomość
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 9:28 pm   Restauracja Alegoria, piotrkowska 97

Planuję przyjęcie weselne w Restauracji Alegoria. Będzie to uroczystość na ok. 45 gości, gdyż tylu sie tam mieści.
Miejsce to zauroczyło mnie stylem i proponowanym menu. dziś oglądałam salę tuz przed takim właśnie przyjęciem weselnym, wiec wklejam zdjęcia:




do dyspozycji gosci jest cale piętro składające sie z kilku pomieszczeń. Jest osobna salka do tanczenia, pomieszczenie na szwedzki stół, druga sala konsumpcyjna lub palarnia (w zaleznosci od ilosci gosci), szatnia, w sumie 4 łazienki.

Za talerzyk w październiku płacę 155zl plus 800 za stol wiejski. w cene talerzyka mam wliczony tort, ciasta i napoje (bez gazowanych) oraz cala dekoracje sali. Restauracja oferuje uslugi DJ - koszt 600zl, ale nie placi sie za jego talerzyk.

Załozylam ten wątek, bo wiem, ze czasem ktos szuka czegos fajnego na mniejsza ilosc gosci, a to miejsce, choc nie typowo weselne, ma swoj unikalny klimat.
Mam nadzieje, ze komus pomoge :)

sala 1.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 754 raz(y) 38.65 KB

stol wiejski.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 696 raz(y) 44.84 KB

druga sala lub palarnia.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 723 raz(y) 33.42 KB

Ostatnio zmieniony przez MalaJu Sob Kwi 19, 2008 10:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fewka 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 196
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 10:11 pm   

Bardzo fajna salka...Urządzona ze smakiem...Podoba mi sie...
Na początku pomyślałam że ciemna ale potem zdałam sobie sprawę, że to nie ma znaczenia w nocy :) )))))))))))))))))
_________________
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 13, 2008 2:23 pm   

Pora opisać doznania po weselu w Klubie Piotrkowska 97.
Zanim przejde do szczegółów, chciałam napisac jedno – jesteśmy bardzo zadowoleni!
Szczerze mówiąc mielismy na początku obawy, czy dobrze wybraliśmy… to nie jest typowo weselna sala i balismy się reakcji gosci. Jednak po weselu możemy powiedziec, ze wybor był trafiony, gdyz podstawowe dla nas sprawy – jedzenie i klimat – były na szóstke.
Jedzenie było przepyszne i w duzej ilości, wiec dostaliśmy mnóstwo (az nie do przejedzenia) spakowane do domu. Pojemniki na jedzenie zapewnila sala.
Jeśli chodzi o alkohol – wszystko nam oddano, nawet butelki, gdzie niewiele zostalo na dnie.
Rozliczenie idealne. W poniedziałek po weselu dopłaciliśmy reszte – np. korkowe za faktyczna ilość otwartych butelek.
Piwo, które było do dyspozycji gosci, policzono nam po 3zl/but, co jest bardzo korzystna ceną.
Obsluga ubrana była w stroje czarne, jakies t-shirty z logo Klubu. Co najważniejsze, była skuteczna, jednak niewidoczna – nie przeszkadzali w zabawie. Wszystkie brudne talerze były natychmiast zabierane.
Zimny bufet „zmusil” ludzi do chodzenia. Nikt się nie zasiedzial, nie objadl, a wszyscy się integrowali. Szwedzki stol zdal egzamin, choc balismy się, czy to nie jest zbyt… „nowoczesne”.

Doskonały kontakt z menadżerką. wszelkie sugestie z naszej strony byly przyjmowane, sala wygladala dokladnie tak, jak sie umawialismy. plan wesela rowniez byl przestrzegany.

MINUSY:
Brak klimatyzacji – latem zostaja tylko okna…
Zbyt maly i sliski parkiet – no niestety, to tylko restauracja…
 
 
ibda 

Dołączyła: 28 Lis 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź/UK
Wysłany: Sro Gru 02, 2009 1:07 pm   

Witam.Powiedzcie mi cos wiecej na temat tej sali. U nas bedzie 36 osob na weselu i wydaje mi sie idealna ta restauracja.Ale ja nie chcialabym DJ tylko orkiestre.Jest tam miejsce na orkiestre?Niestety nie moge podjechac i obejrzec obydwoje przebywamy za granica.Co niestety utrudnia wybor sali :( .Mam jeszcze pytanko czy tam trwaja wesela do 6 rano moze mam mala liste gosci ale bardzo rozrywkowych :mrgreen: .
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 02, 2009 4:22 pm   

co do orkiestry, to nie ma gdzie jej ustawić. Na podescie stoi fortepian, na ktorym DJ rozkłada sprzet. Poza tym, orkiestra w stylu weselnym kompletnie nie pasuje do klimatu sali, moim zdaniem.
So do godzin - wszystko jest do ustalenia z restauracją.
 
 
ibda 

Dołączyła: 28 Lis 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź/UK
Wysłany: Sro Gru 02, 2009 5:49 pm   

Uuu to mnie troche zmartwilas :( restauracja naprawde swietnie wyglada (ze zdjec), ale bardzo zalezy mi na orkiestrze.Tak wiec trzeba szukac czegos innego.Dzieki za odp. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl