Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
czy ktoś zna Salę Malinową w Grand Hotelu?
Autor Wiadomość
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 26, 2004 3:58 pm   czy ktoś zna Salę Malinową w Grand Hotelu?

Proszę o komentarz :D
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Kwi 26, 2004 4:36 pm   

Byłam tam na weselu.
Co chcesz konkretnie wiedzieć?
Pytaj śmiało! :wink:
_________________
 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 26, 2004 4:41 pm   

powiedz,jak tam jest?
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Kwi 26, 2004 5:23 pm   

Podobało mi się. :lol:
Byłaś tam kiedyś, bo nie wiem, czy mam Ci również opisać wygląd sali, czy nie?
_________________
 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 26, 2004 5:34 pm   

Jeszcze nie byłam.Czy zmieści się tam ok.120 osób?Słyszłam,że sala jest wtedy dzielona.
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Kwi 26, 2004 6:05 pm   

:shock:
Dzielona?
Na tym weselu (na którym ja byłam) było ok. 80 gości i było na całej sali.
Ta sala nie jest aż tak wielka, żeby ją jeszcze dzielić przy 120 gościach!
Sala jest bardzo wysoka (można wejść na balkon), jest podest dla zespołu i okrągły parkiet do tańczenia. Prawdę mówiąc ten parkiet był trochę za mały i wiele par tańczyło poza nim, więc nie wiem jak to będzie przy 120 gościach (no chyba, że większość nie za bardzo garnie się do tańców :wink: ).
Jedzenie było baaardzo wykwintnie podane, przy każdym gościu leżało menu co na weselu będzie serwowane.
Jednak porcje nie były zbyt duże, tzn. jak dla mnie to OK, ale w porównaniu z innymi weselami to nie były duże.
Oczywiście obsługa w porządku.
Z drobiazgów to średnio mi się podobały obrazy na ścianach. :roll: W "Savoyu" były obrazy w stylu holenderskim (ach, te cudne światłocienie), a w "Malionowej" takie trochę odpustowe w złotych ramych.
Ale ogólnie bardzo pozytywne wrażenie. :graba:
_________________
 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 26, 2004 10:50 pm   

Wybieram się do tej sali na wesele i chciałam wiedzieć jakie robi wrażenie.Dzięki za opis.Mam nadzieję,że bedzie fajnie:)
 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 26, 2004 10:58 pm   

ja byłam tam raz zapytać się o cenę sylwestra

900zł od pary

ale nie mam pojęcia jak jest z weselami
_________________

 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 9:20 am   

Nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś ta sala była naprawdę super. Jak sama nazwa wskazuje - wystrój był malinowy. Kiedyś była to bardzo ekskluzywna restauracja. Teraz myślę, że się to nie zmieniło :)
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 09, 2005 9:20 pm   

Mnie osobiście się nie podoba. Jest zbyt przytłaczająca, ale oczywiście to tylko moje zdanie :oops:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 10:40 am   

Witam. Chcialam sie zapytac czy ktos ma jakies zdjecia tej sali? Albo link do strony kontakt czy cos?
Bardzo prosze tutaj albo na maila.
Pozdrawiam
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
bruni 

Wiek: 46
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 3:09 pm   

Sala mi sie bardzo podobała, ale uwazam, ze parkiet taneczny jest sporo za mały na 120 osób.
Byłam na 2 weselach na około 100 osób i faktycznie czesc osób tanczyło już poza parkietem.
Weź tez pod uwagę, ze nie cały czas wszyscy tańczą, ale jesli by tak bylo, to kiepsko to widzę.
Miejsc do siedzenia starczy na pewno:)
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 8:26 pm   

Bylam tam kiedys na weselu. Bez rewelacji. Nie jestem ani na tak, ani na nie. Zupelnie przecietnie. Na nic specjalnie nie narzekalismy, ale jakos tak srednio bylo. Nie zostalo mi w pamieci nic specjalnego po tamtym weselu.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 9:11 pm   

Dostalam kilka informacji od sali, wiec sa aktualne i prawdziwe: "Sala max. na 130 osób, cena około 150 zł/os. Za wynajęcie sali nie ponosicie kosztów. Dodatkowo dajemy apartament Młodej Parze gratis. Tam jest również miejsce do tańczenia - parkiet i scena dla zespołu muzycznego. Stoły można ustawić jak się Pani będzie podobało. Może to być jeden stół albo kilka prostokatnych."
Oraz inne zdjecia:

noweMalinowa1.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 965 raz(y) 33.87 KB

noweMalinowa2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 848 raz(y) 36.83 KB

_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
Ostatnio zmieniony przez monika_zyga Wto Paź 31, 2006 9:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 9:35 pm   

Na tych zdjęciach sala jest bardzo widna i mocno oświetlona, natomiast na weselu na którym byłam światło było przytłumione i "nie biło" :P tak po oczach.Ale przyznaję się, że przez to nie dojrzałam całego secesyjnego uroku tego miejsca.
Tak czy siak - potwierdzam moją pierwszą opinię o "Malinowej". W dobie konkurencji - wesele w "Malinowej" nie jest już oznaką luksusu (na pewno nie wśród młodszego pokolenia) jak być może było to jeszcze 20-30 lat temu.
_________________
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 9:36 pm   

No, te zdjęcia niczego sobie. Podoba mi się. Zdecydowwanie w moim guście :)
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 9:47 pm   

Tez mi sie bardzo podoba ta sala i chyba narazie na pierwszym miejscu. Tylko cena troche za wysoka dla mnie, raczej szukalam czegos w nizszych kategoriach, ale nie moge sie oprzec urokowi tej sali. Musze konieczkie obejrzec na zywo :D
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 10:36 pm   

Niedlugo sie umowienie na obejrzenie a potem zdam swoja relacje :wink:
A nie wiecie czy przy np zmniejszeniu troche menu (bo i tak zawsze jest za duzo) cena moze sie zmniejszyc?
Jak pojade to dopytam sie o rozne szczegoly, bo duzo rzeczy mnie interesuje i opisze.
Pozdrawiam
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 11:07 pm   

monika_zyga napisał/a:

A nie wiecie czy przy np zmniejszeniu troche menu (bo i tak zawsze jest za duzo) cena moze sie zmniejszyc?

Monika, przeczytałaś może moją opinię w tym temacie? Pytam, bo pisałam tam właśnie o menu w "Malinowej" : porcje były małe :roll: . A pamiętam, że kierownik sali był z rodziny Młodych i cały czas miał oko na wszystko żeby było lepiej niż jest zazwyczaj, więc nie wiem jak wygląda ilość menu przy "normalnym" weselu. Raczej nie będzie z czego spuścić ceny, bo chyba nie jest za fajnie jak goście wychodzą z wesela głodni (lub jak... zabraknie wódki ;) ).
Nie chciałam tego napisać wprost, ale Alma_ mnie trochę wyręczyła - "Malinowa" prezentuje się na żywo nie tak ładnie jak na zdjęciach.
Monika, czekamy na Twoją relację - może uda Ci się ponegocjować w "Malinowej" :)
_________________
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 11:12 pm   

Gubie sie juz tu troche i myle co o ktorej sali czytalam, wiec nie pamietalam Twojej wypowiedzi. :?
No sie okarze... Napewno kazda sala inaczej wyglada na zdjeciach i z opisu.
Mam nadzieje ze nie bedzie taka najgorsza :zakrecony:
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 11:16 pm   

monika_zyga napisał/a:

Mam nadzieje ze nie bedzie taka najgorsza :zakrecony:

Ależ skąd! Na pewno jest to ładna sala. :)
(A moja relacja jest kilka postów powyżej ;) )
_________________
 
 
Cytrynka81 

Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 33
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Cze 26, 2007 10:08 pm   

Sale Malinowa obejrzelismy i bardzo nam sie podobala.Wystroj jest sliczny-secesyjny,jest balkon,do dyspozycji gosci jest takze hol przy recepcji,zeby mogli odetchnac. Sala ma moze maly parkiet ale na wykladzinie tez mozna tanczyc. maja okragle stoly,owalne lub tradycyjne.Cena 150 zl/osoba,4 posilki cieple,apartament dla nowozencow w cenie.Sa tez jednak minusy-czyli np. brak parkingu i dyspozycyjnosc sali tylko do godz. 3,ale ten parking gorszy:/
 
 
askapi 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 1:06 am   

My z moim A. też odwiedziliśmy Malinową jak szukaliśmy sali na przyjęcie weselne. Sala bardzo nam się podbała. Pan zarządzający rózwnież bardzo miły i uprzejmy. Ostatecznie jednak nie zdecydowalismy się z kilku powodów. Po pierwsze problem jest tam z parkowaniem, po drugie trudno ograniczac czasowo wesele (nie podziękujesz gościom za zabawę w momencie gdy oni się najlepiej bawią np. ok. 2 nad ranem). Po trzecie od 3 niezależych od siebie źródeł usłyszałam negatywną opinie co do ilości jedzenia na przyjęciu. Owczem wszyscy zachwalali sposób podania, smak potraw, przybranie ich i tajemniczość dań. Tylko że porcje były raczej głodowe. Mówiąc krótko, po paru godzinach nie było co jeść. My niechcielismy się narażać na taką kompromitację i poszukaliśmy innego lokalu.
_________________

 
 
 
bruni 

Wiek: 46
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 27, 2007 7:38 pm   

szokuje mnie, że wmawia sie potencjalnym klientom, ze sala Malinowa jest do 130 osób... jak już pisałam przy kilku osobach ponad 100 było full...
może radzą sobie inaczej rozstawiając stoły...
ale to nieistotne, bo miejsca do tanczenia (parkiet) jest naprawde na max 80osób i to bez wygibasów:)
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
Plebuska 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Maj 2008
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 10:16 pm   malinowa grand hotel

09.08 mielismy wesele w malinowej. Nie mam absolutnie nic do zarzucenia całej organizacji wesela. Obsługa świetna! Stoły pięknie nakryte. Balam sie o jedzenie po przeczytaniu jednego z wątków na tym forum, ale jedzenia zostało masę i jeszcze rozdawaliśmy je gościom:) Mielismy stoliki na 93 osoby, było naprawdę dobrze. było miejsce do tanczenia, był szwedzki stół z ciastem i fontanna czekoladowa i swój kącik miał barman z tego własnie hotelu p. Robert (rewelacyjny!!!) Miejsce do tanczenia było, przys tolikach nie było ciasno, piekny widok z balkonu na dół na salę. Piękne zdjęcia, ponieważ sala jest piękna. koszt od talerzyka to 180pln i naprawdę jedzenia było FULL, wręcz za dużo. Ciasto od Filipiaka zamawiałam i nie żałuję. Bardzo dobre! Mieliśmy DJ z polecenia z hotelu. Serdecznie pozdrawiam i dziekuję i pollecam menagerkę ds. marketingu Panią Kasię. Bardzo nam pomogła w przygotowaniach. Zresztą tak samo jak kierownik sali, szef kuchni. Obsługa rewelacyjna i bardzo pomocna. W prezencie dostaliśmy tort z bitej smietany ze świecami wokół. Bosko!!
 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 10:33 pm   

Byłam na weselu w Malinowej (co prawda 4 lata temu, ale myślę, że niewiele się zmieniło) i wesele było niezwykle udane. A takiej elegacji, klasy i obsługi kelnerskiej nie spotkałam dotąd nigdzie. Nawet najlepsze sale weselne nie umywają się pod tym względem do Malinowej (nie wiem jak w innych restauracjach). Gdyby nie ilość gości na moim weselu, to z całą pewnością właśnie tam zrobiłabym swoje wesele.
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 17, 2008 7:36 pm   

Ja miałam w Malinowej studniówkę w 2003 roku. Było super. Obsługa kelnerska bardzo mi się podobała. Cała sala jak dla mnie jest bardzo ładna.

Na początku wątku ktoś pisał o dzieleniu sali, ale nie widziałam, żeby ktoś odpowiedział, więc może ja napiszę, bo a nuż kogoś to zainteresuje:
Oprócz sali "Malinowej" jest jeszcze sala "Złota". Mieści z tego co wiem na pewno ponad 60 osób (2 klasy zostały posadzone w malinowej, a 2 w złotej + osoby towarzyszące). Jest tam fortepian, na którym 2 dziewczyny ze szkoły muzycznej urządziły mini koncert.

Gdyby ktoś był zainteresowany jak sala wygląda, to mogę służyć zdjęciami, ale raczej osobiście niż wirtualnie, bo zdjęcia nie są cyfrowe.

W momencie gdy szukałam sali na wesele, zadzwoniłam do Malinowej, ale cena 180zł/os a może i więcej była zbyt wygórowana jak dla mnie. Nie to, że nie byłoby mnie stać, ale wolę jednak za te pieniądze pojechać w podróż poślubną albo kupić lodówkę :wink:
_________________

 
 
Plebuska 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Maj 2008
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 7:48 pm   

Poniewaz mam troche wolnego czasu i zdjęcia - wklejam ustawienie stolików na naszym weselu i sam stolik - jak wyglądał. Po weselu, na spokojnie mogę jeszcze raz polecić tę salę i obsługę.






Pozdrawiam

[ Dodano: Czw Kwi 16, 2009 7:52 pm ]
Nie widać tutaj szwedzkiego stolu, ktory jest ustawiany pod tarasem. My dodatkowo mielismy tam jeszcze barmana. A na tarasie swoje miejsce mieli Panowie z obslugi: fotograf, kamerzysta, DJ i barman.
_________________
 
 
 
France 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 2:46 pm   

ja tam mialam studniowke, sala bardzo elegancka!ale pasuje na bardzo duze wesele mysle ze 100 osob to minimum
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl