Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dwór Artusa (kompleks bankietowy)
Autor Wiadomość
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 15, 2009 12:20 am   Dwór Artusa (kompleks bankietowy)

Właśnie wczoraj się zorientowałam, że na moim osiedlu powstała nowa sala...A w zasadzie dworek...Z tego co wyczytałam na ich stronie, w dworku są dwie niezależne sale... Jedna na 80 druga na 150 osób.Jest duży ogród,do dyspozycji gości są "romantyczne apartamenty w wieżach, z wyjściem na balkon", duży taras... wygląda nie najgorzej...

Cennik:
sala lustrzana(od 90 osób) 185 zł od osoby
sala klubowa(od 45 osób) 179 zł od osoby

Dla zainteresowanych strona internetowa:
http://www.ccss.pl/
tam można znaleźć więcej informacji...
_________________
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Sty 11, 2016 6:28 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
olmar 

Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 4:45 pm   Re: Dwór Artusa (kompleks bankietowy)

Bawiłem się w Sylwestra w tym lokalu. Jedzenie tragiczne. Jałowe, niedoprawione, a przyprawy jakie stosuje Dwór Artusa to tylko pieprz i sól. Krem z borowików dostaliśmy zimny, barszczyk... kucharzowi sypnęło się pieprzem i był nie do zjedzenia. Obsługa to młodzi ludzie z małym doświadczeniem (zero organizacji, totalny chaos). Natomiast lokal urządzony przepięknie, wystrój robi duże wrażenie. Orkiestra bardzo profesjonalna, tylko dzięki dobrej zabawie Sylwester nie był najgorszy. Biorąc pod uwagę doświadczenie gastronomiczne właścicieli Dworu Artusa - WSTYD!!!


edit: usunęłam powtórzoną wypowiedź
kryszka
_________________
Ol
Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Sty 07, 2010 5:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
CCSS
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sty 07, 2010 2:17 pm   Dwór Artusa

Witam, witam.

szkoda, że mamy tu jedną opinię Olmara. Na Allegro są same pozytywne komentarze z Sylwestra w Dworze Artusa.
Ale cóż - wszystkim się nie dogodzi. Zwłaszcza jeżeli mamy do czynienia z malkontentem.

edit: wyedytowałam post, usuwając z niego treści niezgodne z Regulaminem Forum.
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Sty 07, 2010 5:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
anetka-klem 

Wiek: 51
Dołączyła: 07 Sty 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 07, 2010 3:14 pm   Re: Dwór Artusa (kompleks bankietowy)

I masz rację - jest tam bajkowo i romantycznie. Dla mnie najlepsza sala w Łodzi.
A umowę podpisywałam z nimi jak były jeszcze fundamenty..
sama się przekonałam i jestem SZCZĘŚLIWA!!!

Jedziemy w podróż do Hiszpanii - będzie gorąco!
_________________
Anetka - szczęściara po ślubie!!!!
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 07, 2010 5:12 pm   

CCSS - Twój e-mail wskazuje, że jesteś właścicielem Dworu Artusa. Przypominam o zakazie reklamy na forum.


Poza tym CCSS i anetka-klem mają identyczne IP i wypowiedzi tylko w tym temacie. Osąd zostawiam forumowiczom.
 
 
renia-2pl 

Wiek: 37
Dołączyła: 11 Sty 2010
Posty: 3
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Sty 11, 2010 1:40 pm   Dwór Artusa

posłuchajcie - jestem po przyjęciu w Artusie - mielismy 120 osób w sobotę 9ego stycznia.
wszystko się udało. denerwował mnie jeden kelner.. jedzonko smaczne, sala śliczna. jeżeli ktoś ma jakieś pytanka -chętnie odpowiem!
płaciłam 185zł.. średnia cena z droższych miejsc. Ale zwróciło się..hi,hi

wszystko było tak jak w umowie więc nie mam do czego się doczepić. aha - babcia stwierdziła, że robi lepszy rosół! Tylko ta zima... z ogrodu raczej nikt nie chciał skorzystać..
pozdrowionka wszystkim[/b]
_________________
reńka
 
 
tatanka 

Wiek: 51
Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 11, 2010 6:27 pm   

Tu niestety podzielę opinię użytkownika "olmar". Również bawiłem się na Sylwestrze i byłem rozczarowany srodze. Przede wszystkim poziomem obsługi i jedzeniem. Spodziewałem się bardziej profesjonalnego podejścia obsługi i kucharza. Stoły, wbrew wcześniejszym moim przypuszczeniom (po wizycie na stronie f-my i przestudiowaniu menu) nie uginały się od potraw. Za obsługą trzeba było chodzić... Dobrze, że te mankamenty zrekompensowała fajna orkiestra, dobra zabawa, super wystrój i klimat lokalu.
_________________
Boksera może obrazić każdy, nie każdy zdąży przeprosić...
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Sty 12, 2010 2:01 am   Re: Dwór Artusa

renia-2pl napisał/a:
posłuchajcie - jestem po przyjęciu w Artusie - mielismy 120 osób w sobotę 9ego stycznia.
wszystko się udało. denerwował mnie jeden kelner.. jedzonko smaczne, sala śliczna. jeżeli ktoś ma jakieś pytanka -chętnie odpowiem!
płaciłam 185zł.. średnia cena z droższych miejsc. Ale zwróciło się..hi,hi

wszystko było tak jak w umowie więc nie mam do czego się doczepić. aha - babcia stwierdziła, że robi lepszy rosół! Tylko ta zima... z ogrodu raczej nikt nie chciał skorzystać..
pozdrowionka wszystkim[/b]


zalatuje nieuczciwym postem, ehhhhhhh...................
 
 
 
MAOLIN 

Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: ŁODŹ
Wysłany: Czw Sty 14, 2010 3:42 pm   

Czy ktoś jeszcze może powiedzieć co nieco o tej sali [smilie=g020.gif] Trochę się martwię, bo sama (tak tak samAAA bo mamy wspólny profil) mam tam wesele niebawem....
Chociaż z drugiej strony mam świadomość, że wszystkim się nie dogodzi i zawsze coś dla kogoś będzie nie tak...albo zupa za słona, albo niedosolona. albo za zimna, albo za gorąca, albo muzyka za głośna, albo też za cicha, albo kelner zbyt mało uśmiechnięty, albo szczerzący się zbyt mocno...ZWARIOWAĆ MOŻNA :o
Ostatnio zmieniony przez MAOLIN Czw Sty 14, 2010 3:49 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
konkret42 

Wiek: 56
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 35
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 3:42 pm   

Dla mnie sala - w porządku, kuchnia -ok. fachowo.
_________________
Tomek
 
 
renia-2pl 

Wiek: 37
Dołączyła: 11 Sty 2010
Posty: 3
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 4:07 pm   

obiektywnie - bardzo fajnie. mi się podobało
_________________
reńka
 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 15, 2010 5:30 pm   

Czekałam na taki wątek bo przyznam, ze byłam ciekawa tego dworku. Też niedawno dowiedziałam się o tej sali od wujka. Mówił, ze ładna, ale nic poza tym bo nie wiedział. Dla mnie to i tak za późno bo na pewno nie podpisałabym umowy na wesele z fundamentami jak to ktoś tu wcześniej napisał. Ale zorientować się nie zaszkodzi.

agulka1989 napisał/a:
Właśnie wczoraj się zorientowałam, że na moim osiedlu powstała nowa sala...

Zdaje się, ze mieszkamy niedaleko siebie :wink:

Cytat:
zalatuje nieuczciwym postem, ehhhhhhh...................

Ogólnie trochę to dziwne, ze wypowiadają się tu osoby zarejestrowane dosłownie na dniach. A jeszcze fajniejsza jest ta osoba co chyb a już po ślubie i jak się domyśla jedzie do Hiszpanii w podróż poślubną
 
 
konkret42 

Wiek: 56
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 35
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sty 20, 2010 2:13 pm   

najlepiej samemu zobaczyć i sprawdzić - sam wiem ile się naszukałem i najeździłem, ile telefonów wykonałem. Pogadać zawsze możemy. Ja z Artusa jestem zadowolony - wszystko było tak jak obiecał - najpierw właściciel, później manager. Dopilnowane i w porządku.
Sprawdzałem ich - prowadzą już od iluś tam lat catering i wszyscy ich znają.

Moim zdaniem - jak sam sobie nie pościelisz to się nie wyśpisz... Fajnie jest jeszcze w Pałacu Poznańskich, w Pałacu Shaiblera. No i jak ktoś ma dużo kaski - wesele na łonie natury pod namiotami -ale latem tylko..

Ważne, żeby nie przedobrzyć z wymyslnymi daniami - na weselu to nie idzie..

pzdr i powodzenia
_________________
Tomek
 
 
noelle 

Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2010
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 24, 2010 3:35 pm   

Na weselu nie byłam, ale miałam okazję być tam na imprezie wigilijnej. Miejsce urocze, piękne, wygląda fantastycznie- w sam raz na wesele. Stoły przystrojone rewelacyjne- generalnie jedzenie i wszystko wyglądało bardzo ładnie.

Niestety mam zastrzeżenia co do jedzenia- bo według mnie było mało (zabrakło ciepłych posiłków dla wszystkich, przystawki też szybko się skończyły)- może wynikało to z tego, że wszyscy się rzucili. Jedzenie nie było też zbyt smaczne (może jako córka kucharza jestem czepliwa). Obsługa faktycznie młoda, ale bardzo sympatyczna i "robotna".

Mam też zastrzeżenie co do szatni, która mieści się w jakiejś wnęce a wyposażona jest w metalowe wieszaki ustawione bardzo ciasno- ani to wygląda ani funkcjonuje.

to tyle... :)
_________________
 
 
 
guciozmają 

Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 10:49 am   

Witajcie!
Coraz bardziej zastanawia mnie ten wątek.
Od dłuższego czasu czytam to forum, ale nie miałem narazie potrzeby ani okazji nic pisać. Ale teraz już nie wytrzymam i założyłem konto, specjalnie, żeby wpisać się w tym wątku.

Czy ccss albo anetka-klem mogliby ustosunkować się do wpisu administratora nt wspólnego adresu IP?

Czy jest na forum ktokolwiek, kto miał tam wesele, lub będzie miał i jest w stanie podać konkretną datę, wrzucić jakieś zdjęcie, cokolwiek, by się uwiarygodnić, że to nie PR właścicieli tylko prawdziwa relacja?

Przymierzam się do tej sali, bo wygląda naprawdę imponująco, ale to co czytam w tym wątku (czyli realnie wyglądające narzekania i podejrzane zachwyty) mnie bardzo odstrasza :(

Witam wszystkich użytkowników!
 
 
CYTADELKAAA 

Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: łódz
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 12:33 pm   

Witam :)
Opinii z odbytch przyjęć weselnych nie ma - i byc nie może ponieważ pierwsze terminy sa zajete na maj tego roku - tak powiedział nam przynajmniej Własciciel , zapraszając jednoczesnie gdybyśmy byli zainteresowani zobaczeniem jak to wyglada.
Co się zas tyczy niepochlebnych opinii to rzeczywiście sa , ale .....przynajmniej ja podchodze do nich z pewna rezerwa ...sala jest nowa -jak do tej pory odbył sie na niej między innymi Sylwester z którego sa 2 niepochlebne opinie ( zreszta na wszystkich dostępnych forach TE SAME !! , co przynajmniej dla mnie jest tak samo podejrzane jak i dla innych te pochlebne opinie wysłane rzekomo z tym samym IP ...), na tym Sylwestrze było ponad 100 osób więc nalezy sie raczej zastanowic co z pozostałymi osobami , które po prostu nic nie napisały .....
My postanowilismy zaryzykowac ....- wesele w lipcu tego roku :) pozdrawiam :)
 
 
konkret42 

Wiek: 56
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 35
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lut 06, 2010 11:18 am   

Rzeczywiście - gorąco się robi w tym temacie.... I denerwująco...

Miałem wesele w pierwszy dzień świąt - służę zdjęciami i informacjami. To po pierwsze.

Po drugie - byłem na Sylwestrze ( grupa "Eliza" 28 osób ) - jestem zadowolony.

A ha - na Sylwku było 200 osób, nie 100.

Idziemy na Bal Karnawałowy - 13ego.

Więcej na temat się nie wypowiadam - niech konkurencja z
walczy z konkurencją. Wolę pomóc ludziom na innych tematach. Polecam swój nowy temat - O co Pytać?
_________________
Tomek
 
 
klaudia__88 

Dołączyła: 15 Lut 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 15, 2010 5:42 pm   

Masakra po prostu co sie tutaj wyrabia ... Nie wiem kto tu wogole prawde pisze ... Ja ogladalam w styczniu ta sale na pierwszy rzut oka naprawde piekna , ogrod zapowiada sie swietnie - szkoda tylko ze jest zima i wszystko przykryte sniegiem ... Wlasciciel powiedzial ze pierwsze wesele dopiero w maju wiec tak szybko nie zobacze jak wszystko wyglada na zywo ... Martwia mnie te komentarze negatywne o obsludze... nie tylko na tej stronie mozna przeczytac negatywne wpisy na ich temat ... Napiszcie jak z jedzeniem na tym balu karnawalowym .... Pozdrawiam
 
 
Zachwycona 

Wiek: 52
Dołączyła: 15 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
  Wysłany: Pon Lut 15, 2010 7:44 pm   

Witam wszystkich serdecznie,

Miałam przyjemność brać udział w Balu Karnawałowym organizowanym w Dworze Artusa w Łodzi w dniu 13.02.2010 r i jak mój nick wskazuje jestem naprawdę zachwycona: organizacją, aranżacją i wyglądem lokalu, obsługą i tym co dla większości najwazniejsze "kuchnią". Nie wiem skąd te opinie o "zimnych potrawach". Wszystko co powinno być ciepłe bylo takim - istnieje jeszcze mozliwość ,że zimne zakąski zostały pomylone z ciepłymi daniami.. hi hi..
Polecam z całą odpowiedzialnością to miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju imprez.
Jest tam naprawdę bajkowo.. pod każdym względem..
Należą się naprawdę słowa uznania dla Właścicieli jak i całej Obsługi Imprezy.

Polecam wszystkim mając sama nadzieję że jeszcze kiedyś tam wpadnę. :)
_________________
Beatka
 
 
konkret42 

Wiek: 56
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 35
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 15, 2010 8:17 pm   

OK. i ja byłem na balu karnawałowym :

ocena:
- jedzenie super
- obsługa super
- organizacja super
- muzyka super
- atrakcja wieczoru - Żaklina z Mam Talent - strzał w dziesiątkę
- negatyw - za krótko! tylko do 5ej rano... jeszcze byśmy powalczyli...

A jedzenia została góra - ciągle uzupełniali

Nie umiem za bardzo dołączać zdjęć - a mam ich sporo :D
_________________
Tomek
 
 
Gość 2 

Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 9:16 am   

Czesc
Poczytałem trochę i głowa boli. Widzę że w tym biznesie konkurencja nie śpi. Jakby tak popatrzył po IP to pewnie by stwierdził że nieprzychylne opinie to konkurencja, ale nie mnie to oceniać.
Byłem w dworze Artusa na balu karnawałowym i nie mogę złego słowa powiedzieć. Wszystko było tak jak można by sobie życzyć, chociaż z właścicielem czy jego managerem nie ustalałem menu czy innych tym podobnych spraw :lol:
Jakbym miał ocenić w skali 1-10 to wyglądało by to tak:
sala i obiekt - 10+
wystrój - 10+
jedzenie - 10 +
orkiestra i dodatkowe atrakcje -10+
o czymś jeszcze zapomniałem?
Chętnie zobaczyłbym Dwór Artusa latem, bo może być tylko piękniejszy ;)

Dla tych którzy się denerwują polecam lekturę for o innych salach :lol:
 
 
ls 

Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 9:35 pm   

Ostatnio miałem okazję bawić się tam na Balu Karnawałowym. Jedyne co mogę powiedzieć to to, że wszystko jest naprawdę ekstra. Jedzenie bardzo smaczne; orkiestra super i naprawdę potrafią zachęcić ludzi do zabawy; sala i obiekt bardzo ładnie urządzone; obsługa miła i fachowa; stoły ładnie i schludnie udekorowane, jedzenie wyglądało bardzo apetycznie. Mam nadzieję, że niedługo znów będę miał okazję tam zawitać. Pozdrawiam, Leszek S.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 10:02 pm   

Kurcze, ale ciekawy wątek. Tyyyyle nowych osób przyciągnął... magia normalnie... :smile:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 10:07 pm   

i to w tak krótkim czasie... ahhhhh ten internet... :smile:

nie wiem jak reszcie ale mi osobiście to wszystko zalatuje nieuczciwymi postami...

[ Dodano: Wto Lut 16, 2010 10:08 pm ]
i dodatkowo większość z tych osób jedyne co napisało na tym forum, to opinie o dworze artusa...
_________________
 
 
Gość 2 

Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 17, 2010 10:26 am   

chciałbym się ustosunkować do wypowiedzi kryszki i agulki 1989
Nie bardzo rozumie do czego zmierzacie
jednak wasze podejrzenia nasuwają mi odpowiedź i chciałbym zapytać skoro zarzucacie tym wszystkim, którzy na tym forum piszą o Dworze Artura to co wy tu robicie, jesteście cenzurą czy też inne macie powody o których już tutaj pisałem.
Osobiście jestem na tym forum bo byłem i się wyśmienicie bawiłem a znajoma mnie poprosiła o poszperaniu na forach opinii o salach weselnych bo jest zainteresowana i z tąd trafiłem na to forum.
Natomiast powiedzcie jakie są powody waszej obecności skoro podważacie opinie innych forowiczów?
Myślę że nad tym właśnie powinni się zastanowić pozostali.
To tyle, włączyłem powiadamianie i będę śledził ten wątek
 
 
anetka-klem 

Wiek: 51
Dołączyła: 07 Sty 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 17, 2010 10:37 am   

Kryszka i Agulka - jesteście moderatorami?

To Wy, sorry, wyglądacie lekko podejrzane.
Bogami nie jesteście - jakim prawem coś oceniacie?

Może nie macie co robić w realu? nudzi Wam się? Jesteście z natury złośliwe?
Ten portal zarabia bo istnieje. Nie róbmy tu śmietniska tylko coś wiarygodnego.

Pewnie ta odpowiedź zostanie wykasowana...
_________________
Anetka - szczęściara po ślubie!!!!
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 17, 2010 1:19 pm   

Gość 2, wybacz ale jak pojawia się ktoś "znikąd" i odrazu trafia do wątku (w tym przypadku o dworze artusa) i zachwala albo oczernia, to opcje są dwie- albo ktoś sobie próbuje zrobić reklamę, albo to konkurencja...bo takie "przypadki" jak kilka osób w ciągu dnia trafiających do tego jednego wątku, się nie zdarzają.
Nie dziw się, że jest to odbierane w ten sposób... nie wypowiadacie się w innych tematach, tylko w tym jednym konkretnym.
anetka-klem, odpowiadam na Twoje pytanie- tak, kryszka jest moderatorem, ja nie.
co nie zmienia faktu, że wasze posty wzbudzają masę podejrzeń.

anetka-klem napisał/a:
Nie róbmy tu śmietniska tylko coś wiarygodnego.

chciałoby się napisać i kto to mówi... :smile:
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 17, 2010 1:22 pm   

Nie tylko tu, ale we wszystkich wątkach, gdzie przeważają wypowiedzi takich osób jak Wy, jesteśmy podejrzliwi. Takie nasze prawo i wola właścicieli serwisu.

Dalsza dyskusja w tym temacie będzie usuwana.

Jeśli macie zastrzeżenia, zapraszam ze skargą do Administratora.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 17, 2010 1:56 pm   

agulka1989 napisał/a:

i dodatkowo większość z tych osób jedyne co napisało na tym forum, to opinie o dworze artusa...

I dlatego trzeba poczekać do pierwszego sezonu weselnego, kiedy ta sala w ogóle działa, a moze nawet do drugiego bo jestem na tym forum już trochę, a chyba nie ma tu nikogo narazie kto by miał ślub właśnie w dworze artusa w tym roku czy w 2011. Sama jestem przyszłą panną młodą i w życiu bym sie nie zdecydowała na podpisanie umowy z sala, która jeszcze nie istnieje, a wiadomo, ze terminy trzeba załatwiac dużo wcześniej nie tylko na sale, czyli w tym wypadku trzeba było podpisać umowę z fundamentami albo gołymi scianami. Może są tacy odważni, ale ja ich jeszcze tu nie spotkałam.
A jeszcze tak na marginesie. takimi postami robici sobie (jak dla mnie) tylko antyreklamę. Podchodząc do tematu w nieuczciwy sposób, skąd mam wiedziec że tak samo nie podejdziecie do organizacji wesela?? A poza tym robicie z nas forumowiczów oraz osób, niezarejestrowanych, które z forum korzystają deb..li. Bo nikt się nie loguje tylko po to, zeby wpisać coś o jakiejś nowej sali czy pochwalić się swoim weselem wcześniej nie udzielając się w ogóle.
 
 
Gość 2 

Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 17, 2010 2:44 pm   

Do Agata 123
Wszyscy piszą o tym że byli a ty piszesz "w życiu bym sie nie zdecydowała na podpisanie umowy z sala, która jeszcze nie istnieje"
Czy czytasz dokładnie? :smile:
 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 17, 2010 3:02 pm   

Owszem czytam dokładnie. Tylko od kiedy ta sala jest otwarta??
A ślub nie tylko salę trzeba rezerwować wcześniej np orkiestra ja na 2 lata przed miałam już trochę problemów, a kamerzysta czy fotograf to samo juz na 1,5 roku trzeba wcześniej rezerwować salę też bo jest jednak priorytetem i o to mi chodziło, ze ktoś tu twierdził ze miał już ślub w Artusie i podpisywał umowę kiedy były jeszcze fundamenty. A skoro sala istnieje od niedawna to raczej mało osób planujących ślub w tym roku ma z nią podpisaną umowę, a ci którzy mają wykazali się odwagą i ogromnym zaufaniem albo zaczynają przygotowania na krótko przed ślubem.
 
 
klaudia__88 

Dołączyła: 15 Lut 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 17, 2010 3:06 pm   

Nie wiem czy wlasciciel Dworu Artusa chcial sobie w ten sposob zrobic reklame czy co :? ... Niby powazni ludzie a prosze... moim zdaniem to tylko odstrasza przyszle panny mlode. Poczekam az zaczna sie wesela , podobno pierwsze ma byc w maju ,chociaz i tak uwazam ze najwiecej komentarzy posypie sie od takich osob jak"anetka-klem" ktora ma takie samo IP jak CCSS czyli Dwor Artusa ;/
 
 
konkret42 

Wiek: 56
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 35
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 17, 2010 4:26 pm   

a co z Tatanką i Olmarem ?
Dołączyli tego samego dnia i od razu wpisali swoją opinię - negatywną.
Nie zauważyłem ani w tym temacie ani w innym przy negatywnej opinii komentarza "zalatuje nieuczciwym postem"

zostawiam Was samych kochani - róbta co chceta.
_________________
Tomek
 
 
guciozmają 

Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 18, 2010 11:27 pm   Re: Dwór Artusa (kompleks bankietowy)

a ja chcialem jeszcze zapytać, czy uzytkownik ccss sam usunął swoje konto, czy to było działanie 'administracyjne'? Bo właśnie przeczytałem na wątku o Igraszce profesjonalną odpowiedź właścicielki i moim zdaniem tutaj też by się przydało, żeby ccss miał chęć/możliwość oficjalnie obrony swoich interesów, albo przynajmniej zobowiązać się publicznie, że nie będzie lipy :)
Z zainteresowaniem będę śledził wątek.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 4:39 pm   

Konto zostało usunięte na prośbę użytkownika CCSS.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
guciozmają 

Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 4:58 pm   

kryszka napisał/a:
Konto zostało usunięte na prośbę użytkownika CCSS.


w takim razie jako potencjalny klient apeluję do ccss o oficjalne ustosunkowanie się do spraw poruszonych w tym wątku. O ile ktoś z ccss to czyta a wcześniejsze wpisy nie były w całości pogrywaniem konkurencji?
 
 
Smerfetka_Lisek 


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź/Bałuty
  Wysłany: Nie Mar 14, 2010 12:10 am   

Witam !

My będziemy mieli wesele w Dworze Artusa 14.08.2010 roku jesteśmy oczarowani urokiem sali i mamy nadzieje ze wszystko będzie dobrze :)
_________________


Amor Vincit Omnia :)
 
 
Michal20 

Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 07, 2010 12:01 am   

Witam wszystkich,

Widzę, że sporo się tu dzieje i pojawia się dużo dziwnych postów, wiec sam postanowiłem zabrać głos w tym temacie,

Weselisko mieliśmy w Dworze Artusa 29.05.2010 (jako jedno z pierwszych :) ) i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Po pierwsze szef i menager bardzo profesjonalni, uczynni i sympatyczni (niby w dzisiejszych czasach to standard, ale wszędzie można się jeszcze natknąć na buraków np. "Victoria" w Aleksandrowie Łódzkim), szef był obecny podczas naszego wesela do ostatniej minuty doglądając czy wszystko jest w porządku i nie mamy jakiś dodatkowych wymagań. Po drugie istnieje możliwość własnej aranżacji stołów i dekoracji co dla mojej obecnej żony :) było b. ważne. 3. Bogate i smaczne menu, bez zastrzeżeń z mojej strony. 4. Stała cena w dniu podpisania umowy (mało kto na początku zwraca na to uwagę a później się dziwi że "nagle" talerzyk podrożał o 15%) bez ukrytych opłat typu korkowe itp. Drobne zastrzeżenia mieliśmy jedynie do kelnerów i barmana, ale i tak uważam że to był najlepszy wybór (objechaliśmy większość sal w Łodzi i okolicach w styczniu 2009r.).

Jeśli ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiem,
Ostatnio zmieniony przez Michal20 Sro Lip 07, 2010 12:13 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Smerfetka_Lisek 


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź/Bałuty
Wysłany: Sro Wrz 15, 2010 2:31 pm   

Witam Serdecznie !

To już miesiąc jak jesteśmy małżeństwem :)
Wcześniej nie miałam kiedy podzielić się z Wami naszymi wrażeniami.
Jak wiecie wesele mieliśmy w Dworze Artusa 14.08.2010r.
Jest to idealne miejscem na wymarzone wesele, zapewniające spokój i prywatność goszczącym weselnikom. Piękny ogród do dyspozycji gości przez całe wesele.
Co do Szefa i Managera pełen profesjonalizm, pomocni w każdym momencie potrafią doradzić.Obsługa jest rewelacyjna, najlepsi kelnerzy świetnie dają sobie radę z roznoszeniem posiłków.Znakomita kuchnia świetnie przygotowane menu dostosowane do naszych oczekiwań.Jedzenia tak dużo,że goście dostawali na wynos :)
Goście bylo oczarowani jedzeniem miejscem i obsługą
Jest to NAJLEPSZE MIEJSCE NA WYMARZONE WESELE !! !!! POLECAM POLECAM POLECAM.
Jak robić wesele to tylko u ARTUSA :)
_________________


Amor Vincit Omnia :)
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Wrz 15, 2010 2:37 pm   

ja będę się tam bawić za miesiąc na weselu u znajomych także opiszę wrażenia :)
_________________
 
 
Inka85 


Dołączyła: 16 Wrz 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 2:09 pm   

anuszkaa napisał/a:
ja będę się tam bawić za miesiąc na weselu u znajomych także opiszę wrażenia :)


Z niecierpliwością czekam na Twoją opinią! :) Bardzo mnie interesuje ta sala. Fajnie by było poznać opinię kogoś, kto się tam bawił :)
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 8:26 pm   

A ja bym prosila o wrzucenie pare fotek z waszych wesel.. chcialabym zobaczyc jak tam jest (oprocz tego co widzialam na sali).
Chcialabym sie dowiedziec tez czy jest tam jakies min np. 80 osob??
Jaki jest cennik i co zawiera??
Czy sala do tanczenia jest w tym samym miejscu co stoly??

[ Dodano: Pon Wrz 27, 2010 7:36 pm ]
Bylismy i jestesmy zachwyceni. Kierownik zorientowany we wszystkim, konkretny, usmiechniety- bardzo nam sie spodobal. Na sali wisialy piekne zyrandole krysztalowe byl parkiet i piekny swiezy wystroj. Na gorze znajduje sie mniejsza sala, ktora tez jest do dyspozycji mlodych (Artus nie organizuje dwoch wesel w tym samym czasie). Pokoj dla mlodych bajka. Ogrod znajduje sie z boku sali takze ma sie kontakt z goscmi bawiacymi sie w srodku (widac ich przez okienka :p ). Lazienki znajduja sie na dole (schody sa krete :? ).

[ Dodano: Pią Paź 01, 2010 10:39 am ]
Podpisalismy umowe :D
Jestesmy przekonani, ze to dobry wybor. Pisalam juz wczesniej co nas zachwycilo.

Zamierzamy przekonac Was wszystkich, ze opinie (negatywne) powyzej to tylko niezdrowa konkurencja!!
_________________
Ostatnio zmieniony przez anooleczka Sro Wrz 22, 2010 8:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kucyk20 

Wiek: 44
Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 03, 2010 6:55 pm   

Wesele odbyło się w Dworze 25.09.2010

Profesjonalnie, sprawnie, bezbłędnie. Moja mama zorientowana mocno w gastronomi (25 lat w branży) była pod potężnym wrażeniem tego jak Pan Zbyszek kierował całą imprezą. Profesjonany serwis do samego rana. Polecam każdemu bez wachania. Każdą kolejną imprezę planuje zrobić w Dworze Artusa. Serdecznie dzękujemy Panu Zbyszkowi i całej ekipie z Dworu Artusa i firmie CCSS do której obiekt nałeży.


PS
Do wszystkich którzy podpisali umowę - bez obaw pełen profos.
Ostatnio zmieniony przez kucyk20 Nie Paź 03, 2010 6:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nieznajoma 

Dołączyła: 04 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 3:10 pm   Impreza w Dworze Artusa

Witam, w Dworze Artusa urządzalismy Chrzciny iiiiiiiiiiii byłam zachwycona!!!!!
Pyszne jedzenie, bardzo dobra organizacja całości przyjęcia, obsługa rewelacja!!!!!!!
Sala piękna, wszystko na ocennę celującą, aha muszę tu wspomnieć o najlepszej pod słońcem szarlotce na ciepło z lodami i bitą smietaną- wprost pale lizać!!!!!
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 8:06 am   

Ja wreszcie mogę sie podzielić opinią na temat tej sali.

Wesele było na 100 osób i myślę, że taka liczba jest idealna (ciut więcej tez by nie przeszkadzalo).
Młodzi mieli super krzesła tronowe, bardzo ładnie to wyglądało.
Jedzenia było bardzo duzo na stolach, ciepłe dania smaczne.
Sala bardzo ładna, można również wyjść do ogrodu. Toalety są na dole i trzeba zejść po krętych schodach. Własciciel byl chyba całą noc i czuwał nad organizacją.
Na weselu bawiłam się znakomicie :)

Był taki jeden malutki minusik - kelnerzy. Niby nic do nich nie mam, bo widziałam, ze starali sie uwijac. Ale byli to mlodzi chlopcy, ktorzy jak na moje oko byli chyba pierwszy raz w pracy bo byli strasznie zestresowani :) I niestety czasem trzeba bylo dosyc dlugo czekac na cieplych posilek. Ale i tak, az tak bardzo zle nie bylo :P
Ah i wole jednak jak goscie sobie sami nakladaja z polmiskow cieple dania. Tutaj przewaznie bylo tak, że to kelenrzy gosciom nakladali.

Ale z czystym sumieniem ta sale moge polecic :)
_________________
 
 
lapserdak 

Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 16, 2010 10:23 pm   

anooleczka napisał/a:
(Artus nie organizuje dwoch wesel w tym samym czasie).

Zamierzamy przekonac Was wszystkich, ze opinie (negatywne) powyzej to tylko niezdrowa konkurencja!!


Też miałem tam wesele. Wiele dobrych opinii, które tutaj zostały napisane chciałoby się powtórzyć w moim wpisie, bo było prawie tak dobrze, jak miało być.
Ale jedna sprawa jest do chrzanu. Dlatego zacytowałem ten fragment poprzedniego wpisu. Ludzie! jeśli chcecie mieć pewność, że na sali na 1 piętrze nie będzie się nic działo równocześnie z waszym weselem, zawrzyjcie ten mały szczegół w umowie!
Nam tez zostalo tak powiedziane, jako 'oczywista oczywistość', ale nie dopilnowaliśmy później tego w umowie pisemnej. W czasie wesela przed salą wywiązała się awantura (kilku pijanych karków plus taksówkarz), której przypadkiem byłem świadkiem. Nie rozpoznałem gości, więc zacząłem dociekać o co chodzi. Wtedy okazało się, że na piętrze trwały właśnie 'poprawiny' z wesela, które było w artusie w piątek (na dole, a przenieśli się później na górę). Goście podobno tak dobrze się bawili, że postanowili (sic!) zostać. Opierd.lilem menadzera, który wykpił się stwierdzeniem, że wszystkie wczesniejsze ustalenia robilismy z szefem, a nie z nim (szef w tym czasie byl od 3 dni na urlopie) i ze myslal, ze jestesmy poinformowani o sytuacji. Kpina i zal, wstyd przed goscmi i w związku z całą tą sytuacją sali nie polecam. Może się okazać, że nie jesteście w danym dniu najważniejsi dla kierownictwa sali... Smutne, bo mogłoby być tak pięknie.
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 17, 2010 7:44 am   

Hmm.. to nie wiem jaka Wy umowe podpisywaliscie.. W naszej jest zapis ze sala na gorze jest do naszej dyspozycji :)
_________________
 
 
lapserdak 

Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 17, 2010 12:52 pm   

W takim razie chyba sami się tez juz teraz zabezpieczają. Widać wyciągają wnioski i uczą się na błędach, dopiero startują i widać nie o wszystkim wcześniej pomyśleli. Ja wesele miałem w sierpniu br, umowę podpisywaliśmy jakoś rok temu.
Po tym, co napisałaś sprawdziłem dokładnie treść naszej umowy- u nas zapisu nt sali na piętrze nie było. Dlatego nie miałem też podstaw, żeby mieć o to do kogokolwiek poza sobą pretensje.
Nie zmienia to faktu, że taka sala, która chce być 'ąę' we wszystkim dopuściła się przypału, tylko dlatego, że nie było tego ZAPISANEGO w umowie.
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 17, 2010 1:09 pm   

Zgadzam sie trzeba pilnowac wszystkiego i sie zabezpieczac.
_________________
 
 
ekniki 

Dołączyła: 08 Lis 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 03, 2011 11:41 am   

Witam! My mamy wesele w Artussie w maju, ale na 150 osób! Bardzo się boję, że to za dużo!!! Czy ktoś był tam na tak dużym weselu? :?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl