Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
VERA FILM STUDIO
Autor Wiadomość
martinka 

Dołączyła: 15 Mar 2012
Posty: 21
Skąd: Modlna
Wysłany: Sro Mar 21, 2012 5:39 pm   

To pierwsze spotkanie uzgodnione...na następny tydzień niestety. Ale zrobiłam małe rozeznanie wiec mam nadzieje ze warto będzie poczekać:-)

[ Dodano: Pon Cze 04, 2012 5:16 pm ]
Po długiej nieobecności...spotkanie dawno, umowa dawno...
profesjonalna rozmowa i odpowiedzi na wszelkie nurtujące nas pytania...mnóstwo elementów charakterystycznych, pokazanych w "kilku odsłonach" specjalne przejazdy(i bryczka może by ciekawie pokazana i motory i policja i sportowe auto tak by wyciągnąc jak najwięcej z danego pojazdu), tort, plenery, powalające klipy na których śmialiśmy się nie znając ludzi, wzruszające podsumowania gdzie dreszcz nie schodził z pleców...prosto, bez zbędnych efektów...każdy element dopracowany nawet te krótkie 30-40sekundowe które mogły byc pominięte...na sali dynamika, goście są dla kamery, śmieją się, pokazują zabawę, radośc...
Całośc filmu super...tam nie ma stałego poziomu emocje pulsują..na koniec mówi się wow.

Myślę że dosc obrazowo napisałam:-)...dodam tylko że 2 kamery bo to też inny efekt oddany.
Warto:-)...było poczekac:-)
_________________
Marti
 
 
kb 

Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 7
Skąd: EZG
  Wysłany: Wto Sie 07, 2012 6:04 pm   

Pilnie poszukuję kontaktu do Piotra. Mamy wesele w tym miesiącu, trzeba dogadać szczegóły a pod numerem z umowy odzywa się poczta. Czy ktoś wie, co się z nim dzieje?
Ostatnio zmieniony przez kb Wto Sie 07, 2012 6:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
artisticzoom 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 191
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Sie 07, 2012 8:16 pm   

kb, w sumie to nie wiem, widzialam go ostatnio w lipcu, na wspólnym zleceniu się spotkaliśmy... mailowo się skontaktujcie, moze wyjechał na jakis urlop i odezwie się wkrótce...?
_________________
Pozdrawiam - Anita Komorowska Fotografia Ślubna i Dziecięca
 
 
kb 

Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 7
Skąd: EZG
Wysłany: Wto Sie 07, 2012 9:23 pm   

Zaczynam się trochę obawiać, bo domena strony firmy na sprzedaż, z serwera adresu mailowego przychodzi automatyczna odpowiedź, że taki adres nie istnieje, dzwoniłem na dwa numery - jeden z umowy, drugi znaleziony w internecie - i tylko poczta mnie powitała....
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 07, 2012 10:03 pm   

kb, to faktycznie dziwne... Jeśli chcesz to ja mam jeszcze Piotra na fb, mogę Ci podać namiary. Może faktycznie wyjechał na urlop, zapomniał opłacić stronę... nie wiem. My ostatnie spotkanie przed weselem mieliśmy jakieś półtora tygodnia przed ślubem i to Piotr dzwonił że chciałby się spotkać...
Trzymam kciuki żeby sprawa się szybko wyjaśniła.
_________________
 
 
artisticzoom 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 191
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Sie 07, 2012 10:07 pm   

hm jesli coś stało się ze stroną www. to poczta też automatem przestaje działać jesli na tym samym serwerze była....

spróbuje się jeszcze w Twoim imieniu skontaktować z Piotrem...
_________________
Pozdrawiam - Anita Komorowska Fotografia Ślubna i Dziecięca
 
 
kb 

Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 7
Skąd: EZG
Wysłany: Sro Sie 08, 2012 8:17 pm   

OK, wszystko się już wyjaśniło. Mały zgrzyt - więc jednak nie ma powodu do siania paniki :)
Piotr funkcjonuje i ma się dobrze :)
 
 
kasienka.1988 

Dołączyła: 15 Sie 2011
Posty: 108
Skąd: konstantynow
Wysłany: Sro Lis 21, 2012 12:44 pm   

Od pierwszego spotkania z Piotrem wiedzieliśmy że to dobry wybór, bardzo konkretna, pomocna i sympatyczna osoba :)
Odebraliśmy niedawno film z wesela i jesteśmy bardzo zadowoleni... przyjemnie sie ogląda, są wesołe klipy, najważniejsze momenty uchwycone a teledysk z pleneru świetny!!! Piękna pamiątka. Polecam polecam polecam :)

Dziekujemy
Kasia i Paweł 08.09.2012
 
 
PaulinaS 

Dołączyła: 04 Paź 2010
Posty: 529
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 23, 2012 9:15 am   

Odebraliśmy film i jesteśmy bardzo zadowoleni! Dzięki cennym radom najważniejsze momenty zostały wspaniale uchwycone, a Piotr jest po prostu mistrzem klipów. Są i takie, które bawią i takie, które wzruszają. Film jest bardzo ciekawy, ciągle coś się dzieje, więc nie ma się ochoty przerzucać go choćby o sekundę. Piotr to przesympatyczny człowiek z głową pełną pomysłów, więc i współpraca z nim jest bardzo miła :)

Dziękujemy za przepiękny film! Stanowić będzie dla nas wspaniałą pamiątkę, do której często i z ogromną chęcią będziemy wracali :)
_________________
 
 
kb 

Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 7
Skąd: EZG
Wysłany: Nie Sty 20, 2013 9:35 am   

A więc okazało się, że Piotr robił małą zmianę w firmie (jak się okazało na lepsze) i wszystko już wróciło do normy.

Po odebraniu i obejrzeniu filmu nie mamy naprawdę żadnych uwag. Materiał zrobiony ze smakiem, niewymuszony, wszystko bardzo ładnie i pomysłowo. Piotr cały czas czuwa i pyta przy końcowym pokazie, czy aby wszystko w porządku czy coś jeszcze poprawić - u nas nie było takiej potrzeby. Również uważam, że klipy - dobranie muzyki i momentów - są zrobione po mistrzowsku!

Polecamy Vera Film Studio i Piotra z całą odpowiedzialnością i przyjemnością!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl