Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Mac-erson
Pią Cze 25, 2010 10:15 am
SZOKEZ
Autor Wiadomość
obywatel 

Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 9:06 pm   SZOKEZ

Witam.
Od 11 października 2009 zespół "Szoker" w dotychczasowym składzie (4 osobowym) zawiesza działalność.
Powstaje inny zespół "Szokez", którego założycielem jest obecny akordeonista zespołu Szoker.
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Lis 23, 2009 12:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 9:30 pm   

obywatel, a skąd masz taką informację?
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
 
 
obywatel 

Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 10:00 pm   

ze strony zespołu
 
 
AndrzejW 
Firma

Wiek: 53
Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 10:31 am   

Witam Państwa,
widzę, że forum ładnie prosperuje, a ja dogłębnie śledzę Państwa wypowiedzi.
Doszłem do wniosku, że należałoby coś zmienić i ulepszyć w naszym składzie.
Dotychczas w zespole grały 3 osoby, nie liczę wokalistki.
Proponowane Państwu instumenty to: akordeon, saksofon, tamburyn, instrumenty klawiszowe x2 + wokale męskie i damski.
Od 11 października zespół będzie w bogatrzym składzie (ilość osób nie ulegnie zmianie), do instrumentów proponowanych do tej pory dojdzie gitara basowa i gitara rytmiczna.
Zespół również zmieni nazwę z "Szoker" na "Szokez". Strona w internecie też ulegnie zmianie. Repertuar będzie ciekawszy. Jeśli chodzi o zmianę, to Saksofonista uzupełni muzykę grając na gitarze basowej, a wokalistka na gitarze rytmicznej. Wodzirejem będe ja czyli Akordeonista. W razie bliższych informacji proszę pisać na prywatną wiadomość.
Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów
_________________
Andrzej - akordeonista
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 10:46 am   

AndrzejW napisał/a:

Doszłem do wniosku, że należałoby coś zmienić i ulepszyć w naszym składzie.


No to sobie pan zrobił antyreklamę :wink:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Mili 

Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 4:39 pm   

czemu odrazu antyreklamę? ja tam lubie zmiany "JEŻELI SĄ DOBRE"
a tak właśnie napisał, może była taka konieczność..... tego nie wiemy...
chyba lepiej zapytać u źródła?
_________________
Mila
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 6:17 pm   

Przecież nie w tym rzecz...
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
obywatel 

Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 8:24 pm   

hmmm... bardzo podobnie brzmiaca nazwa tego drugiego zespołu (Szoker - Szokez). Nie można by coś oryginalnego wymyślić? Wydaje mi się, że nowy "skład" chce "pojechać" trochę na opini dotychczasowego zespołu? - nie wydaje Wam się?

Pozdrawiam
 
 
Łukasz80 

Wiek: 43
Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 9
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 8:26 pm   

Noo, Panie Akordeonisto... jeżeli ma Pan zamiar takim językiem operować jako wodzirej, to ja chyba bym podziękował.
Miejmy nadzieję, że te zmiany będą jednak na lepsze, bo czytam, że i instrumenty dodatkowe i repertuar ciekawszy - rozumiem, że teraz nieciekawie gracie?
Muszę przyznać, że specyficzną "reklamę" zrobił Pan zespołowi, który ma tutaj takie dobre opinie. No ale chętnie porównam - gdzie można usłyszeć próbkę możliwości nowego zespołu?
Pozdrawiam
_________________
09.06.2007 :)
 
 
Paweł12 

Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 20, 2009 9:31 pm   

Witam
Osobiście chciałbym, zeby Pan Andrzej odniósł się na forum do info jakie zostawione jest na stronie zespołu szoker a mianowicie:
"Od 11 października 2009 zespół "Szoker" zawiesza działalność.
ZESPÓŁ "SZOKER" NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA UMOWY

PODPISANE NA TERMINY PO 11 PAŹDZIERNIKA 2009 ROKU !! ! "


Warto byłoby dodać jakieś wytłumaczenie. Zdanie można odczytać na dwa sposoby i to niestety jest irytujące. Czy chodzi o umowy podpisane po 11 października czy umowy z terminem po 11 października? Od wielu osób pobrana została kaucja. Czy umowy zawarte wczesniej są aktualne czy też nie? Kiedy poinformuje Pan Klientów o spotkaniu i podpisaniu aneksu do umowy.
Pozdr
Ostatnio zmieniony przez Paweł12 Nie Wrz 20, 2009 9:47 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
AndrzejW 
Firma

Wiek: 53
Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 21, 2009 6:30 pm   

.... wyjaśniam:
wszystkie podpisane umowy są aktualne. Klienci zostali w tej kwestii poinformowani. Grać na tych weselach będzie zespół Szokez. Strona zespołu jest w budowie, w niedługim czasie będzie uruchomiona.

Przepraszam Państwa za zamieszanie
_________________
Andrzej - akordeonista
Ostatnio zmieniony przez AndrzejW Pon Wrz 21, 2009 6:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 1:46 pm   

U mnie maja grac w czerwcu i tez otrzymalam telefon jakis czas temu o zmianach, chcialam sie dowiedziec czy u kogos grali juz w nowym skladzie?

Miala powstac nowa strona zespolu, zalezy mi zeby posluchac jak teraz graja i spiewaja, bo jest to dosc wazne, skoro zmienila sie glowna wokalistka.
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
catherine1975 

Dołączyła: 13 Sie 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 6:12 pm   

Droga Moniko,
u mnie grali 24 pażdziernika 2009r. w nowym składzie. Z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z zespołu. Zresztą nie tylko my bo równiez goście sobie zachawalali zespół. Co do wokalistki nie masz co sie obawiać, bo naprawde świetnie śpiewa!!!. W repertuarze mają dużo fajnych piosenek. Także gorąco polecam. Pozdrawiam Kaśka
_________________
catherine1975
 
 
AndrzejW 
Firma

Wiek: 53
Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 20, 2009 10:11 pm   

Witam Wszystkich,
strona zespołu Szokez działa więc serdecznie zapraszam

Andrzej W
_________________
Andrzej - akordeonista
 
 
k.stakiewicz 


Wiek: 40
Dołączyła: 11 Lis 2009
Posty: 34
Skąd: Łódź - Radogoszcz
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 1:48 pm   

Debussy napisał/a:
AndrzejW napisał/a:

Doszłem do wniosku, że należałoby coś zmienić i ulepszyć w naszym składzie.


No to sobie pan zrobił antyreklamę :wink:


Dla mnie zespół jest już spalony. Nie kupuję na Allegro od użytkowników którzy robią rażące błędy w opisie i tak samo nie wezmę kapeli w której wodzirej nie zna języka.
 
 
mycha 

Dołączyła: 03 Mar 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 8:52 pm   Szokez

Witam.U mnie na weselu w przyszłym już roku będzie grał zespół Szokez.No ale niestety,właśnie przesłuchałam nową stronę i jestem w totalnym "dole";(.Po prostu "OKROPNIE ŚPIEWAJĄ".A ta dziewczyna jak wysoko śpiewa;(.NIESTETY ALE BARDZO,ALE TO BARDZO MI SIĘ NIE PODOBA!!!
 
 
Majeczka84 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 10:14 pm   

Po tym dramatycznym poście pokusiłam się o posłuchanie i faktycznie .... tyle, że mnie bardzie rażą nieczystości i fatalny angielski u tej pani. No ale Mycha, gdzie Ty miałaś uszy???
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 10:42 pm   

Nie są tacy źli, naprawdę. Byłam na jednym weselu, gdzie babka śpiewała Juanesa - "Mi kamisia negra" (zapis fonetyczny ;P )
No moze i wysoko, ale w miarę czysto.
 
 
catherine1975 

Dołączyła: 13 Sie 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 11:38 pm   

Witam

... macie racje jej atutem nie jest angielski, ale co moge sama stwierdzić grali u mnie 24 października i jesteśmy razem z mężem zadowoleni z ich gry i nie tylko my, ale również goście. Moim zdaniem, na weselu najważniejsza jest dobra zabawa, prowadzenie wesela i dotarcie do gości, a właśnie oni wykazali się tą umiejątnością, bo potrafili nie tylko grać na podeście przez całą noc, ale również wychodzili w ciągu nocy kilkakrotnie do stołów zabawiając biesiadą, aaaa wspomnę że Pani wokalistka nie tylko śpiewa, ale również gra na gitarze, co rzadko się widzi w innych zespołach, dlatego ich wziełam z mężem.

Kaśka
_________________
catherine1975
 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 11:41 pm   

U mnie również będą grali w przyszłym roku na weselu i mam nadzieję, że wszystko wypadnie dobrze. Podono muzyka którą słyszymy na stronie internetowej brzmi zupełnie inaczej niż jak jest śpiewana na żywo. Czytałam opinię jednej forumki, że grają i śpiewają dużo lepiej niż w starym składzie. Myślę, że jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości to najlepiej umówić się z zespołem i poprosić o płytkę z jakiegoś wesela albo zapytać czy można pojawić się na jakimś weselu gdzie będą w najbliższym czasie grali.
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
 
 
Majeczka84 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 4:43 pm   

Ale się rozbudował ten wątek od wczoraj:) Posłuchałam sobie dla sprawiedliwości tego starego składu, no ale ranyyy co tu porównywać? Nie mam interesu w tym żeby opowiadać się jakoś za tymi zespołami, ale sorry, trzeba być głuchym żeby porównywać te wokale!
Catherine na pewno ma trochę racji, bo umiejętność prowadzenia imprezy i bawienia gości, to jest argument. A o gustach się podobno nie dyskutuje, to już nic nie gadam ;)
Pozdrawiam
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 5:42 pm   

Ja tez przesluchalam nowe kawalki i tez jestem przerazona nowa wokalistka. Poprzednia zdecydowanie bardziej mi sie podobala i nie wiemy co teraz robic, bo dla nas wokal jest rownie wazny jak zabawianie gosci...
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 23, 2009 8:08 pm   

Wątek dotyczący zespołu Szokez zostaje zamknięty do czasu wyjaśnienia sprawy.
 
 
mycha 

Dołączyła: 03 Mar 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 5:44 pm   Szokez;/

Witam.Czy u którejś z forumek grał ten zespół dn.19.06.2010 r.? Jeśli tak,to jak się "sprawował"? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.
 
 
ulus31 

Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 12:18 pm   

Witam mycha
ja powiem tak, że jak zespół zmienił nazwę od razu udałam się do nich i zapytałam o zmiany no i m.in. o termin grania na weselu aby posłuchać ich na żywo. 19.06.2010 byłam z M pod salą i słuchaliśmy. fakt, faktem,że salka była niewielka ( a może złudzenie?) a ludzie średni wiek to tak ok 55r.ż, no i muzyka była w tych klimatach. nawet powiem ze piosenki mało znane - może tak para młoda chciała. z reszta maja oni szeroki repertuar. A o śpiew jeśli chodzi to pomimo jakiś wcześniejszych opinii, że pani fałszuje, no to wg mnie ona świetnie śpiewa. Bym raczej dała minusika panu co śpiewał, bo on wg trochę nie bardzo :? , nie wiem, który bo nie wdzieliśmy orkiestry.

Pozdrawiam i proszę forumowiczki o opinie o tym zespole
_________________
 
 
mycha 

Dołączyła: 03 Mar 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 5:26 pm   

ulus31 dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Aż mi "kamień" spadła mi z serca. Bo u mnie ten zespół gra 14.08.2010 r. I również proszęo opinię inne forumowiczki. Pozdrawiam.


PS. joannakarolina grał u Was teraz ten zespół,napisz jak się "sprawował"?!
 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 04, 2010 2:59 pm   

mycha napisał/a:
joannakarolina grał u Was teraz ten zespół,napisz jak się "sprawował"?!



Tak grał i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Sorki, że wcześniej nic nie pisałam ale nie mamy dostępu do neta. Zespół śpiewał super, wszyscy goście byli bardzo zadowoleni i większość bawiła się do samego rana. Średnia wieku wynosiła około 35 lat a nie tak jak pisze ulus31 55, może akurat takie osoby bawiły się w tym momencie na parkiecie ale napewno nie były tylko takie osoby.
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
 
 
ulus31 

Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 04, 2010 8:03 pm   

joannakarolina, no sorki, może źle oceniłam ....

Cieszę się, że byliście zadowoleni, mam nadzieje, że i u nas będzie w porządku

Pozdrawiam serdecznie
_________________
 
 
catherine1975 

Dołączyła: 13 Sie 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 10:23 pm   

napewno u Ciebie ulus31 też bedzie fajnie, niepotrzebnie się denerwujesz...

mnie utkwił w pamięci utwór Walc Francois, chyba dlatego, gdyż był "Naszym Pierwszym" świetne wykonanie:) Beata śpiewała...
A jaki utworek u Was grali na Pierwszy????


Pozdrowienia
_________________
catherine1975
 
 
jola paweł 

Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 8:16 am   

Bieżącego roku w lipcu wzięliśmy ślub, gdzie na przyjęciu weselnym grał zespół ‘’SZOKEZ’’ w nowym składzie. Umowa była podpisana jeszcze kiedy zespół nosił nazwę ‘’Szoker’’, między czasie zostaliśmy poinformowani że pojawiły się zmiany w nazwie i składzie zespołu. Szczerze mówiąc zbytnio nie przejęliśmy się tym faktem i tak naprawdę po naszym weselu dowiedzieliśmy się o co chodziło z sytuacją zespołu. Całe szczęście że nie interesowaliśmy się opiniami na ten temat (a zwłaszcza na forach), ponieważ jak każda para zaczęlibyśmy się denerwować. Tym czasem jesteśmy po weselu, gdzie orkiestra grała w nowym składzie pod nazwą ‘’SZOKEZ’’ i jesteśmy bardzo zadowoleni, a nawet po ogólnym rozeznaniu się wśród gości weselnych z całą pewnością możemy powiedzieć że zabawa udała się w 100%. Szef zespołu cały czas czuwał nad przebiegiem zabawy, wcześniej ustaliliśmy co i jak ma wyglądać na weselu (oczywiście tak było), a nawet w trakcie zabawy mieliśmy jeszcze parę drobnych życzeń i bez problemu zostały one spełnione. Zespół grał świetnie, a nowy głos wokalistki jest bez zarzutu, mieliśmy niestandardowe życzenie odnośnie piosenki i mimo wcześniejszego ustalenia że utwór będzie odtworzony z płyty, ku naszemu zdziwieniu został on zaśpiewany przez panią wokalistkę, naprawdę byliśmy zaskoczeni oczywiście pozytywnie i bardzo zadowoleni. Krótko mówiąc było w porządku i zespół spisał się rewelacyjnie, w pełni możemy powiedzieć że polecamy zespół ‘’SZOKEZ’’ :)
Jola i Paweł (03.07.2010)
 
 
Arturek 

Wiek: 42
Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 18, 2010 5:08 pm   

Siemka Wszystkim

też chciałbym ich pochwalić, byłem na weselu 4 września obecnego roku, czyli dwa tygodnie temu, zmiana jest naprawę niesamowita, grają cały czas, mieli ze 4 przerwy w ciągu nocy i to krótkie, a wesele trwało od 18 do 6 rano, ... kiedy kończyli granie na podeście, odrazu szli między stołami i bawili gości utworami biesiadnymi.
Zauważyłem też, że akordeonista ma duże doświadczenie w graniu przy stole, każdą zachcianke gości zagrał, pozatym ma głos nie do zdarcia, dziewczyna też ciekawie śpiewa, choć na stronce nie ma jej utworków, a szkoda....
Też ich polecam, spisują się SUPERRRRRR!!!!!

Pozdro

arturek.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 519 raz(y) 4.79 KB

_________________
 
 
ulus31 

Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 4:42 pm   

Witam,
jesteśmy po naszym weselu (25.09.2010) i jesteśmy niesamowicie zadowoleni z zespołu SZOKEZ. Wszystkie moje wcześniejsze obawy o muzykę zostały rozwiane w trakcie kilku pierwszych piosenek. Zespół grał rewelacyjnie, rozbujał wszystkich gości nie tylko na parkiecie ale również za stołami, grając przygrywki. W czasie wesela goście podchodzili do nas i mówili że są bardzo zadowoleni z orkiestry, że tak fajnie grają. Z tego powodu większość gości bawiła się cały czas na parkiecie i schodziła tylko na cieple posiłki. Jesteśmy pełni podziwu dla zespołu, bo grali prawie non stop od 18 do 5 rano. P. Andrzej ma głos nie do zdarcia jak i również wokalistka. Obydwoje mają piękne, ciepłe głosy, miło było ich słuchać! Przerwy mieli krótkie, a w czasie ich trwania puszczali delikatną muzykę lub grali przy stołach. Kiedy goście zaczynali śpiewać sto lat itp to orkiestra włączała się i podgrywała im. SZOKEZ profesjonalnie podszedł do wykonywanej swojej pracy, ponieważ zespół nie pił w czasie wesela. Ich stroje były jednolite , eleganckie, co zachwyciło moją mamę. Przyłączamy się do wypowiedzi joli i pawła: "Szef zespołu cały czas czuwał nad przebiegiem zabawy, wcześniej ustaliliśmy co i jak ma wyglądać na weselu (oczywiście tak było), a nawet w trakcie zabawy mieliśmy jeszcze parę drobnych życzeń i bez problemu zostały one spełnione." My chcieliśmy dla naszych rodziców piosenkę z poza repertuaru zespołu. Zespół miał tylko tydzień na przygotowanie tej piosenki, ku naszemu zadowoleniu świetnie sobie z nią poradzili. Bardzo polecamy ten zespół!!
Chcieliśmy podziękować zespołowi SZOKEZ za świetną zabawę.
Pozdrawiamy serdecznie cały zespół - Ula i Michał
_________________
 
 
mat785 

Dołączył: 01 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: bełchatów
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 7:45 pm   

Cześć u nas też grał zespół Szokez w nowym składzie 11 września tego roku (2010).
Fakt wcześniej nie byliśmy zadowoleni z ich repertuaru ale na weselu pokazali klasę.
Pokazali jak świetnie śpiewają , rozbawiają i poruszają do zabawy nawet największych leniuchów.
Gry i zabawy które były ustalone przed weselem oczywiście w 100% były i się sprawdziły.
Mój dziadek który jest wymagający co do muzyki granej na weselach był zadowolony . Bo zespół grał muzykę dla młodych i starszych tak jak prosiliśmy.
Grali naprawdę długo ,przerwy były krótkie . :razz:
Zespół naprawdę dał czadu bo wesele było od 15.30 do 5 rano...jest co wspominać.
Jesteśmy naprawdę zadowoleni a goście przede wszystkim bo wiadomo bez dobrego zespołu wesele nie jest udane.Nasze było udane w 200 %.
Dziękujemy i polecamy wszystkim ten zespół ;) :)
 
 
AndrzejW 
Firma

Wiek: 53
Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 05, 2010 7:07 pm   

Witam Panie i Panów,

W imieniu zespołu SZOKEZ chciałbym jeszcze raz podziękować Młodym Parom, 18-letnim Jubilatom/kom i Gościom bawiącym się razem z nami na weselach, przyjęciach i życzyć Wszystkiego co najlepsze ...

Pozdrawiam Serdecznie
_________________
Andrzej - akordeonista
 
 
Krzysiu i Kasia 

Wiek: 42
Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 6:36 am   

Witam.
Dla mnie ten zespół jest trochę nie w porządku co do swoich klientów oraz innego zespołu. Nie udało mi się umówić z nimi aby ich posłuchać na żywo na weselu (dostałem tylko informacje o ich graniu po której nie mogłem do nich trafić - miejscowość jaką podali jest kilka w Polsce - tak więc w zasadzie zero szans na trafienie). Pomimo prób dowiedzenia się szczegółów nie udało mi się. Bardzo dziwi mnie również fakt zamieszczenia na ich stronie nagrań demo, które poza śpiewaniem głównego głosu reszta jest identyczna jak na stronie zespołu Szoker. Na zadane pytanie o to, kontakt z zespołem szokez się urwał. Czytając cały wątek o zespole Szoker i Szokez oraz korespondencji z osobami, które miały podobne wątpliwości wydaje mi się, że ten zespół nie gra fairplay ze swoimi klientami.
Pozdrawiam.
Krzysiek i Kasia
_________________
razem w 2011 :-)
 
 
AndrzejW 
Firma

Wiek: 53
Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 14, 2010 5:57 pm   

Witam Panie, Panów i Pana Krzysztofa z poprzedniego postu,

Po pierwsze, napisał Pan do mnie maila gdzie można nas posłuchac, dostał Pan propozycje posłuchania nas na żywo na próbie, na płycie. Nie skorzystał Pan z propozycji, tylko chciał Pan nas odsłuchać na żywo na weselu.
Podałem Panu informacje, że gramy w Białce, wiecej się Pan nie dopytywał o dokłądny adres, tylko w dniu wesela czyli 09.10.2010 o godz. 15:46 wysłał mi Pan kolejnego maila o dokładny adres, ja niestety byłem już dawno na sali, a wesele już trwało. Niestety nie posiadam internetu przy akordeonie, kolega przy saksofonie też nie ma łącza.... Z uwagi na to, że wesele było poza granicami Łodzi, nie chciałem Pana narażać na koszty podróży. Ale skoro Pan był zainteresowany to należało do mnie zadzwonić i zapytać się o dokładny adres, CZEGO PAN NIE UCZYNIŁ ... (na stronie zespołu są podane dwa numery telefonu, z których Pan wcale ne skorzystał).
Po drugie: na posłuchanie zespółu Szokez nie pofatygował się Pan, a do zespółu Szoker nie było problemu???

MOJE ZDANIE JEST TAKIE, ŻE NIE WYSTAWIA SIĘ OPINII O ZESPOLE, KTÓREGO SIĘ NIE POSŁUCHAŁO ...

POZDRAWIAM
_________________
Andrzej - akordeonista
 
 
Magda-1973 

Wiek: 50
Dołączyła: 28 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Paź 28, 2010 9:55 pm   

Chcę przekazać na świeżo opinię o zespole. Wesele nasze odbyło się w Białce pod Siedlcami 09.10.2010. Były obawy.. tak jak u wszystkich, najbardziej o to czy zespół trafi na sale. Nie mieli żadnych problemów na drodze, byli przed czasem. Wraz z mężem jesteśmy zachwyceni zarówno muzyką jak i jej wykonaniem. Pan Andrzej cały czas dbał o dobrą zabawę podczas wesela. Utwory dobierali także idealnie pod nastrój panujący na sali - przez całe wesele parkiet pękał w szwach. Goście bardzo zadowoleni, nie będę się powtarzała... Zespół miał grać do 5, a tu niespodzianka zespół grał do 6, nie prosiliśmy ich, sami grali kolejną godzine za darmo. Wesele na sali trwało od godziny 13, zespół grał już od 11 na wyprowadzeniu, a szaleństwo na parkiecie do 6 rano i pewnie trwałoby do południa, tylko sale musieliśmy oddać wcześniej.
Na pewno polecę ich wszystkim znajomym.
Zainteresowanych forumowiczów zapewniam w 200% jak wyżej Jola z Pawłem, mat785, ulus31 .... dużo by wymieniać, że śmiało mogą się decydować na umowę z tym zespołem.

W imieniu naszym i gości dziękujemy zespołowi SZOKEZ za świetną zabawę.
Magda i Sebastian
_________________
 
 
Arturek 

Wiek: 42
Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 17, 2010 8:14 pm   

Siemka Wszystkim

... od ostatniego mojego pobytu nie co się zmieniło....
Jak miło czytać takie posty .... kiedy imprezka za pasem, oby tak dalej :D

Pozdro
_________________
 
 
izadziedzic 

Wiek: 31
Dołączyła: 06 Gru 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 06, 2010 11:29 am   

Hejka

jestem tu pierwszy raz, w zasadzie nie szukam jeszcze męża, bo niedawno ukończyłam 18 lat, ale chcę powiedzieć, że zespoł Szokez jest GIT, goście na mojej 18-nastce supcio się bawili. Każdy opisuje kiedy, wiec i ja napisze, przyjęcie miałam 30.10.2010r., na sali było 60 osób, w zasadzie była sama młodzież, wszyscy zadowoleni.
Widzę po postach, że zespół nie tylko obsługuje wesela, ale i również zabawy.

Swoją drogą szkoda, że niema takich forów 18-nastkowych, pewnie byłby ciekawe komentarze.

Pozdrawiam Iza
_________________
 
 
AndrzejW 
Firma

Wiek: 53
Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 26, 2010 10:32 pm   

Wszystkim Klientom, Partnerom oraz Sympatykom naszego zespołu składamy życzenia Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Pomyślności i Sukcesów w Nowym Roku 2011

Pozdrawiam Serdecznie :)
_________________
Andrzej - akordeonista
 
 
paulalinka 


Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 39
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Gru 27, 2010 2:43 pm   

Polecam Moderatorom uważne przeczytanie tego tematu, który aż kipi od samokrytyki. Hej, to nieładnie!
_________________
Pozdrawiam cieplutko Gość
 
 
Krzysiu i Kasia 

Wiek: 42
Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 28, 2010 11:00 am   

powiem więcej - ten wątek to w większości czysta autoreklama :p
_________________
razem w 2011 :-)
 
 
Majeczka84 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 02, 2011 4:53 pm   

I do tego bardzo grube nici - większość z tych postów to jedno wejście celem zareklamowania zespołu. Aż dziwne, że dotąd Moderatorzy nie zwrócili na to uwagi?
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 02, 2011 9:57 pm   

Pana AndrzejaW proszę o zaprzestanie podbijania swojego tematu, poprzez różnego rodzaju życzenia...Następne tego typu posty będą kasowane z dodanym ostrzeżeniem. Przyjrzymy się też podejrzanym postom na temat zespołu.
 
 
Genius 

Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Sty 10, 2011 12:28 pm   ŻENADA

Poszukując zespołu na wesele przeglądam forum i propozycje zespołów, zapoznałem się ze wszystkimi wątkami z tego postu, no i musiałem sie zarejestrować by moc wyrazić swoje zdanie na tą dość dziwna walkę. Musze stwierdzić iż moderator forum nie jest obiektywny co do swoich decyzji oraz uwag ...wiadomą sprawa jest ze post jest zespołu "Szokez" i TU jak każdy inny zespół w swoich postach prezentują swój skład i zachęcają do skorzystania z ich usług (przejaw prostych podstaw marketingu),forum jest tez po to by inni ludzie wystawiali swoje opinie a zarazem potwierdzenie tej , że waszym zdaniem "reklamy" a nie walki na słówka.Zauważyć można ze użytkownik o nick-u "Majeczka84'' wykorzystuje forum do załatwiania swoich osobistych pretensji do zespołu. Moderator na takich ludziach powinien skupić swoja uwagę co zaśmiecają wątek niepotrzebnymi komentarzami nic nie wnoszącymi i nie wyrażającymi opinii na temat danego zespołu. Dziekuję :roll:
 
 
Arturek 

Wiek: 42
Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 24, 2011 11:09 pm   

Siemka Wszystkim

rozpisywać się nie będę;)
Imprezka udana, nadal potwierdzam - zespół zdał ezgam na 10;)

Majeczka84 napisał/a:
- .... większość z tych postów to jedno wejście celem zareklamowania zespołu

i nie jestem tu pierwszy raz;)

Pozdro
_________________
 
 
Saraa 


Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 61
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 25, 2011 1:41 pm   

monika_zyga napisał/a:
Ja tez przesluchalam nowe kawalki i tez jestem przerazona nowa wokalistka. Poprzednia zdecydowanie bardziej mi sie podobala i nie wiemy co teraz robic, bo dla nas wokal jest rownie wazny jak zabawianie gosci...


Ale przecież nie ma na stronie żadnego solowego wykonania Pani wokalistki ? :/ Szkoda...
 
 
Arturek 

Wiek: 42
Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 8:47 am   

Siemka

jeśli jesteś zainteresowana Zespołem i wokalem Pani Beaty to zadzwoń do nich i umów się na spotkanie, ja zanim podpisałem umowę na wesele słuchałem Wokalistkę na próbie, mnie odpowiada i napewno rozwieje Twoje wątpliwości, jeśli takowe są;)

Pozdro
_________________
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 9:33 am   

Arturek napisał/a:


Majeczka84 napisał/a:
- .... większość z tych postów to jedno wejście celem zareklamowania zespołu

i nie jestem tu pierwszy raz;)

Pozdro


Pierwszy raz nie jesteś, ale na pewno dbasz aby co pewien czas podbijać wątek zespołu. Miałeś swoje wesele a tylko i wyłącznie odwiedzasz wątek zespołu. Ani nie wiadomo jaka sala, kto obsługiwał pozostałe elementy Twojego ślubu i wesela.

Dla mnie jesteś baaaardzo mało wiarygodny.
 
 
Arturek 

Wiek: 42
Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 7:31 pm   

Drodzy Forumowicze,

pozytywów na temat Zespołu Szokez, nie piszcie bo będziecie mało wiarygodni...
najlepiej zostawcie to dla siebie

a tak na marginesie
Mac-erson napisał/a:
Ani nie wiadomo jaka sala, kto obsługiwał pozostałe elementy Twojego ślubu i wesela.
nie jest to wątek dotyczący sali TYLKO OBSŁUGI MUZYCZNEJ, ale jeśli ktoś będzie zainteresowany
Kod:
pozostałymi elementami mojego ślubu
chętnie się podziele

Pozdro
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl