Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ZAKAZZ
Autor Wiadomość
Pauluśka 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Maj 2006
Posty: 15
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Paź 03, 2006 5:21 pm   ZAKAZZ

CZy ktoś zna ten zespół? Wiem, że skład jest czteroosobowy (4 mężczyzn). Z instrumentów są 2 gitary basowe, keyboard i perkusja i co jeszcze ważne-jak dla mnie są niedrodzy. Bardzo proszę o opinie.
Dzięki :)
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Cze 24, 2008 10:34 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
tommuzyk 
Firma

Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 23
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto Paź 03, 2006 7:39 pm   

Są niedrodzy - na pewno przez te dwie gitary basowe... :hyhy:
Ostatnio zmieniony przez tommuzyk Wto Paź 03, 2006 7:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
TRIO-SAX-zespół 
Firma

Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 04, 2006 9:54 pm   

W takim razie to pierwsza kapela na świecie gdzie są dwie gitary basowe, chetnie bym posłuchał czy chociaz jedna gra na zywo :)

pozdrawiam maciek
 
 
 
Pauluśka 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Maj 2006
Posty: 15
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Paź 09, 2006 8:27 am   

Są bombowi. Oczywiście podpisuję z nimi umowę. Hurra!!! mam ekstra orkiestrę. taką jaką zawsze chciałam mieć. Polecam wszystkim!!! Ale się cieszę. :) ) Hurra hurra hurra, ole ole ole ole la la la la. :) ) Naptrawdę jest ekstra i grają 100% na zywo głośne super granie i spiewanie :) ) :D :lol: :rotfl:
 
 
 
gosiaczek316 


Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lut 2007
Posty: 97
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 8:05 am   

Pauluśka a moglabys mi cos blizej napisac na priva?Mam ślub w 2008 roku i szukam 4 fajnych facetów !! !! Zespół Zakazz mało znany chyba ale tacy są najlepsi
 
 
 
ir 

Dołączyła: 27 Lis 2006
Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 8:19 pm   

Pauluska,

Czy moglabys podac mi namiar na ta orkiestre?chcialabym dowiedzic sie od nich czegos wiecej

:lol:
 
 
Misia 

Dołączyła: 09 Sty 2008
Posty: 3
Skąd: Polska
  Wysłany: Pią Lut 20, 2009 8:54 pm   nic

Nie polecam nikomu tego zespołu.Gdzie tu muzyka na żywo!Miałam okazję ich słuchać i oglądać ha ha ha. :zly:
_________________
Misia ;-) ))
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 20, 2009 8:59 pm   

Misia, a może napiszesz coś więcej na temat tego zespołu, jakieś uzasadnienie, dlaczego ich nie polecasz :?: :?: :?:
_________________


 
 
pablocrazy 
Firma

Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 5
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Lut 22, 2009 2:25 pm   

Chciałbym z całą odpowiedzialnością zdementować wypowiedź niejakiej Misi, zespół ZAKAZZ GRA W 100 % NA ŻYWO .A więc proszę nie podawać fałszywych informacji.
P.s. Nie jestem członkiem tej formacji ale pracujemy w tej samej branży.
 
 
mycha 

Dołączyła: 03 Mar 2009
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 11, 2009 1:05 pm   

Pauluśka, Witam.Chciałam się dowiedzieć,jak gra ten zespół?Czy jest godny polecenia?Czy grają w 100% na żywo?Pozdawiam
 
 
GRAŻYNA 

Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 1
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 5:15 pm   

Postanowiłem zamieścić swoją opinię, ponieważ nic mnie tak nie irytuje jak ludzie piszący o rzeczach o których nie mają bladego pojęcia. Sam kiedyś grałem na weselach więc temat zespołów nie jest mi obcy. Zespól Zakazz znam bo kilkakrotnie bawiłem się na weselach z ich udziałem. Nie będę ich reklamował bo w zasadzie reklamować ich nie trzeba, ale wkurza mnie jeżeli ktoś wypowiada się o zespole nie odróżniając gitary od gitary basowej.
No a Misia to już wzniosła się na szczyty ignorancji albo może była pijana na tym weselu skoro twierdzi, że Zakazz nie gra na żywo. Jeżeli na tych czy innych forach wypowiadają się osoby tego typu to powstaje pytanie czy mają one wogóle sens, bo po pierwsze stają się one mało wiarygodne a po drugie mogą być dla niektórych krzywdzące. Dziękuję zonie za udostępnienie konta.
Pozdrawiam zespól Zakazz i wszystkich internautów
W.
 
 
ninthi 

Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 1
Skąd: stryków
Wysłany: Wto Gru 15, 2009 8:18 pm   

Witam!
Czy ten zespół jest z Tomaszowa Mazowieckiego?
Proszę o jakieś namiary na nich.
Pozdrawiam :)
 
 
katekate 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Lut 2010
Posty: 32
Skąd: ł-dź/żytowice
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 11:03 am   

Nie nie.. Zespół jest z Pabianic bo to mój wujaszek :)
 
 
Artur_315 

Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Lut 14, 2010 8:24 pm   

Zakazz to super zespół. Grali na moim weselu w 2007 roku a w 2009 u mojej siostry. Polecam oczywiście wszystkim jak najbardziej. Spoko goście. Teraz bardzo potrzebuje nr tel,. do członka zespołu który jest z Bełchatowa bo kumpel się żeni i oczywiście nie widzi innego zespołu niż Zakazz!!
 
 
badman 

Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 20, 2010 7:29 am   

Czy możecie podać jakieś namiary na nich :) Mają może swoją stronkę? :)
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Sie 06, 2013 2:05 pm   

Czy ktoś może odświeżyć informacje o zespole Zakazz? Bawiliście się ostatnio na weselu, na którym grali?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl