Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
The Beat Brothers - Warszawa/Łódź
Autor Wiadomość
aga22666 

Dołączyła: 13 Paź 2009
Posty: 839
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Gru 30, 2010 6:35 pm   

sloneczkoo napisał/a:
Nie znam tego zespołu ale bardzo mnie dziwi, że większość osób która chwali ten zespól ma na forum tylko 1 post (właśnie tutaj) i często wizyta na naszym forum była ich tylko jedna.. :)

Podejrzane takie... ale nie mogę nikogo osądzać, że np. jedna i ta sama osoba (być może z zespołu) loguje się kilka razy pod różnymi loginami i zachwala zespół pod niebiosa :P Przez co inni forumowicze nie mają obiektywnej decyzji.

Jeśli mój post jest nie na miejscu i nie na temat proszę o skasowanie go ;]

no u mnie grali, a jestem juz na forum jakiś czas i mam wiecej niz 1 post...a zespol jest super i bede to caly czas powtarzac :) sloneczkoo jaki Ty szpiegus jestes i zaraz sprawdzasz kto ile postow wstawil ;/
_________________
aga22666

 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 30, 2010 7:44 pm   

nie no dziewczyny nie mówię o Was... ;) Wy się udzielacie i macie sporo wypowiedzi :P

aga22666 napisał/a:
Jaki Ty szpiegus jestes i zaraz sprawdzasz kto ile postow wstawil ;/

bo to świadczy o tym jak prawdziwe te informacje mogą być... gdyby tu były tylko takie komentarze gdzie ktoś się loguje, pisze super o nich i nigdy więcej już się nie pojawia... to trochę takie sztuczne nie sądzicie? I wtedy strach w ciemno po samych komentarzach jechać i podpisać umowę (a niestety niektórzy tylko tym się kierują nie rozmawiając z zespołem) :) Ale może się mylę.
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
aga22666 

Dołączyła: 13 Paź 2009
Posty: 839
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Gru 30, 2010 8:34 pm   

Cytat:
bo to świadczy o tym jak prawdziwe te informacje mogą być... gdyby tu były tylko takie komentarze gdzie ktoś się loguje, pisze super o nich i nigdy więcej już się nie pojawia... to trochę takie sztuczne nie sądzicie? I wtedy strach w ciemno po samych komentarzach jechać i podpisać umowę (a niestety niektórzy tylko tym się kierują nie rozmawiając z zespołem) :) Ale może się mylę.
przecież sobie zartuje, dobrze, ze czuwasz :) ale tak na serio to chyba nikt nie jest na tyle lekkomyslny, zeby po komentarzach obcych ludzi od razu lecial i umowy podpisywal. Choc w sumie, po ludziach mozna sie wszytskiego spodziewac ;/
_________________
aga22666

Ostatnio zmieniony przez aga22666 Czw Gru 30, 2010 8:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Moootiful 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Paź 2009
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 03, 2011 4:26 pm   

Hej, ten zespol bedzie gral na moim weselu. Pozytywne komentarze na forum spowodowaly, ze w ogole sie nim zainteresowalam..
Ale po obejrzeniu filmików z wesel, kontakcie telefonicznym i osobistym spotkaniu, jestem raczej spokojna, że bedzie ok :)

Ten zespol nie wstydzi sie swoich wesel i udostepnia ich fragmenty w internecie (za zgoda par mlodych), to chyba dosyc macny argument.
 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 03, 2011 4:59 pm   

Moootiful, a kiedy masz wesele ;) ?
 
 
Moootiful 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Paź 2009
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 04, 2011 8:26 am   

w czerwcu 2012. umowe podpisywalismy pod koniec listopada i to byl ostatni wolny termin w tym miesiacu..
 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 04, 2011 5:56 pm   

Moootiful napisał/a:
w czerwcu 2012. umowe podpisywalismy pod koniec listopada i to byl ostatni wolny termin w tym miesiacu..
o kurcze..dobrze, że my już mamy zaklepany termin..a jak podpisywaliśmy umowę to wydawalo mi się, że to jeszcze baaardzo duzo czasu i pewnie nie maja wielu chetnych :)
 
 
aga22666 

Dołączyła: 13 Paź 2009
Posty: 839
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sty 04, 2011 8:22 pm   

a ja jak szukalam orkiestry to w gole informacji o Beat Brothers na forum znalesc nie moglam, a o problemie z terminami tez nie bylo mowy. Prosze, jacy popularni sie teraz zrobili :)
_________________
aga22666

 
 
eewwllaa 

Wiek: 37
Dołączyła: 08 Sty 2011
Posty: 40
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Sty 08, 2011 10:28 pm   

oglądałam filmiki w internecie gdzie na weselu grał właśnie ten zespół.. bardzo mi się spodobali i chciałam ich mieć u siebie.. niestety wg mnie są bardzo drodzy... więc musiałam zrezygnować..

ogólnie to wszystkie zespoły, które fajnie grają są drogie.. więc razem z narzeczonym zdecydowaliśmy się na dj'a... dużo pozytywnych opinii słyszałam o weselach z dj'em :)
_________________

 
 
kaja86 

Dołączyła: 19 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: Małopolska
Wysłany: Sro Sty 19, 2011 1:07 pm   

Czy ma któś juz zrobioną rezerwacje na 2012 rok w okolicach wakacji? jesli tak to prosze, podajcie cenę. Z góry dziekuję za wszystkie odpowiedzi, kaja.
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 19, 2011 2:54 pm   

Generalnie ponieważ ceny mogą stanowić tajemnicę handlowa danej firmy i ewentualnie rożne udzielane rabaty itd. CENY prosimy podawać tylko i wyłącznie na PW lub email.
Oczywiście uwaga dotyczy każdej firmy.
 
 
Moootiful 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Paź 2009
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 20, 2011 10:51 pm   

Cena jest zawrotna... :cryingtomato:
 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 20, 2011 11:27 pm   

Moootiful napisał/a:
Cena jest zawrotna... :cryingtomato:
no fakt..jest sporawa...ale wydaje mi się, że warto...ja jestem spokojna i bardzo zadowolona jeżeli chodzi o orkiestrę i salę :lol: ... :)
Podpisaliśmy umowę z The Beat Brothers
 
 
marta_26 

Wiek: 39
Dołączyła: 26 Sty 2011
Posty: 13
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Mar 09, 2011 1:14 am   

Cześć dziewczyny jaka jest cena Beat Brothers na rok 2012? Zespół ten poleciło nam już kilka osób poza tym mają dobre opinie, dlatego też zastanawiamy się czy wybrać ich czy jeden z 2 zespołów które już słyszeliśmy na żywo.
 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 09, 2011 1:42 am   

My placimy 5500 za samo wesele. Oprocz tego trzeba zalatwic nocleg dla zespolu.
 
 
aga22666 

Dołączyła: 13 Paź 2009
Posty: 839
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 09, 2011 1:52 pm   

marta_26 myślę, że powinnaś sie z nimi skontaktować , bo cena jest uwarunkowana różnymi względami( odległością, zakresem usług, czyli np. czy chcesz mieć wyprowadzenie z domu czy nie, ja przykładowo nie chcialam, ilością dni trwania wesela itp. ) Tak więc uważam, ze powinnas sie skontaktowac z zespolem.
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
aga22666

Ostatnio zmieniony przez aga22666 Sro Mar 09, 2011 1:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 09, 2011 3:00 pm   

No dokładnie..zadzwon..
U nas to wygląda tak:
samo wesele 5500 zł
200 zł nocleg
300 zł wyprowadzenie z domu..razem 6 000 zl
plus dot ego chyba 400 zł skrzypaczka..ale my juz rezygnujemy z niej.
Ostatnio zmieniony przez Winter Sro Mar 09, 2011 3:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marta_26 

Wiek: 39
Dołączyła: 26 Sty 2011
Posty: 13
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Mar 15, 2011 1:04 am   

dziękuję za informacje. Cena trochę wysoka... myślę że nawet zbyt wysoka jak na nasze możliwości.
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 19, 2011 11:51 pm   

Czy u kogoś będzie gral zespól The Beat Brothers? :roll:
Od jakiegoś czasu tworzą na facebooku zespół KULTURE HOUSE...

Mamy z nimi podpisaną umowę...mam nadzieję, że na weselu nadal dają z siebie wszystko... :roll: ...troszkę się boję.. :cool:
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
aga22666 

Dołączyła: 13 Paź 2009
Posty: 839
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 20, 2011 3:08 pm   

All-me nic się nie bój, są naprawdę świetni :)
_________________
aga22666

 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 20, 2011 7:25 pm   

aga22666 napisał/a:
All-me nic się nie bój, są naprawdę świetni
...tylko słyszałam, ze 2012 rok to ostatni rok kiedy będa grali na weselach...o boje sie, ze może nie dadza z siebie wszystkiego... :roll: ..jak to ich osttanie występny..
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
aga22666 

Dołączyła: 13 Paź 2009
Posty: 839
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 20, 2011 7:35 pm   

Tym bardziej jeśli planują dalszy rozwój artystyczny, to zależy im aby pożegnać się w dobrym stylu. Poza tym podpisujecie umowę i płacicie im pięniążki za wykonanie konkretnej usługi. Moim zdaniem nie masz się czym przejmować.
_________________
aga22666

 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2011 5:48 pm   

jak szukałam oprawy muzycznej na wesele to oglądałam dużo filmików w sieci, po znalezieniu ich filmików w internecie spodobali mi się więc się z nimi skontaktowałam, wiem, że zespoły dużo biorą ale uważam, że cena jaką mi zaproponowali była wygórowana, tym bardziej, że naprawdę są zespoły, które równie świetnie grają (pisałam o tym w innym wątku) a takiej kasy nie biorą, jak dla mnie dużo za dużo chcieli, poza tym rozbroił mnie fakt, że chcą aby zapewnić im nocleg (opłacić) i jeszcze śniadanie rano, uważam, że tyle biorą, że powinni już to zapewnić w swoim zakresie, ostatecznie wybrałam dj-wodzireja, który urzekł mnie tym jak prowadzi wesela :)
Ostatnio zmieniony przez oreska Sro Wrz 07, 2011 5:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aga22666 

Dołączyła: 13 Paź 2009
Posty: 839
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2011 8:21 pm   

oreska, ja przykladowo zaplacilam za nich przyzwoita kwote w czerwcu 2010 roku, ale slyszalam, ze troche obrośli w piórka i ceny jakie podają przyprawiają o zawrót głowy. Więc gdyby mnie zaśpiewali wtedy tyle, na pewno bym sie na nich nie zdecydowala.
_________________
aga22666

 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 9:51 am   

powiem ci, że byłam w szoku jakie mają wymagania, zresztą nie tylko ja bo jak to komuś opowiadam to się ta osoba puka w głowę ;) ja kontaktowałam się z nimi jakieś 3 może 4 miesiące temu o wesele w 2012 roku i jak mi przedstawili warunki to jedyne co pomyślałam to to, że ich pogieło :D :D :D
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 9:54 am   

My będziemy mieć ich na weselu...już nie możemy się doczekać :cool:
wiemy za co płacimy...zespól cały czas się rozwija...
Poza tym z tego co sie orientuje to oni już przestają grać na weselach...2012 rok ma być ostatnim.

edit: usunięty link, namiary na zespół podajemy w odpowiednich wątkach - spisach lub na wyraźne życzenie na PW
_________________

Nasz Skarbeczek
Ostatnio zmieniony przez ppola Czw Wrz 08, 2011 11:33 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
biglove 

Dołączyła: 15 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: Nie Sty 15, 2012 7:50 pm   

może ktoś u kogo grali w 2011 mógłby coś napisać?

Większość filmików w sieci to materiał raczej archiwalny ? A ja chce ich wziąć na swoje wesele...!
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 15, 2012 8:44 pm   

biglove napisał/a:
Większość filmików w sieci to materiał raczej archiwalny ? A ja chce ich wziąć na swoje wesele...!
Ja też jestem ciekawa...sądzę, że wiele osób zniechęciła cena za zagranie na weselu... :roll:
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
jacko84 

Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 24, 2012 10:04 am   

Przestrzegam Was przed tym zespołem...

Mieli u Nas grać (październik 2011).Wybraliśmy ich oglądając te fajne klipy na youtube. Napisaliśmy do nich maila z prośbą o przedstawienie warunków finansowych. Pomimo faktu, iż wyszło drogo - 4800 zł + opłata za dojazd za zespół w 3-osobowym składzie, zdecydowaliśmy się, wierząc że zapewnią nam niezapomniane przeżycia i świetną zabawę. Skontaktowaliśmy się z ich przedstawicielem - [XXX] Umówiliśmy się na spotkanie. Omówiliśmy szczegóły i podpisaliśmy umowę. (1000 zł zaliczki zostało wpłacone przy podpisaniu umowy). Nalegał strasznie na skorzystanie z usług skrzypaczki i bębniarza, czego i tak przy relatywnie wysokich kosztach jakie ustaliliśmy z zespołem, nie zgodziliśmy się na tą, jak wiadomo, dużo droższą opcję. Trochę naciągnęli nas na koszt dojazdu (800 zł za 2 kursy na trasie Warszawa-Łowicz). Cena bardzo zawyżona - 2 samochody i co ciekawe - na gaz. Wtedy nie zrozumieliśmy w co się tak naprawdę pakujemy. Zgodnie z ustaleniami, skontaktowaliśmy się z Mariuszem na początku września celem uzgodnienia planu wesela, podziękowań dla rodziców itp. i wtedy Mariusz zaczął przedstawiać nowe żądania dot. ilości kierowców których miałby zabrać ze sobą, samochodów... Nie było wcześniej mowy o 2 dodatkowych kierowcach, i chciał by zostali na noc - wiadomo to są dodatkowe koszty - miejsce na sali, nocleg...Dalej nalegał na skorzystanie ze skrzypaczki...im bardziej się na to nie zgadzaliśmy tym bardziej stawał się złośliwy...powtarzaliśmy by trzymał się zapisów umownych i się z nich należycie wywiązał...nagle stwierdził, że jest chory i nie wie czy dadzą radę zagrać na 102 i że i tak zabierze tych kierowców ze sobą...wiadomo człowiek pod ścianą zgodzi się na wszystko...

Myśleliśmy że ma nas w garści, bo do wesela zostało ok. miesiąca czasu, jednak wkurzeni faktem że facet chce nas wykorzystać i oszukać, postanowiliśmy poszukać innego zespołu...i Eureka! Udało się! Z Beat Brothers wypowiedzieliśmy umowę...był jednak problem ze zwrotem zaliczki (1000 zł)...jednak po powołaniu się na złamanie zapisów umowy (wskazaliśmy w wypowiedzeniu konkretne paragrafy), poprzez składanie dodatkowych żądań i fakt niepoinformowania o "chorobie"...dostał Mariusz to wypowiedzenie za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Następnie zażądaliśmy zwrotu zapłaconej zaliczki, ze wskazaniem ,że w przypadku braku jej zwrotu wniesiemy przeciwko nim sprawę do sądu z powództwa cywilnego....wiadomo, naruszenie zapisów umowy z ich strony było niepodważalne...a już formułowanie żądań i stawianie ich nam tuż przed weselem bardzo niemoralne.

Mechanizm zespołu jest taki - przy umowie ani słowa o jakichś dodatkowych atrakcjach (jasne, przez nas sponsorowanych). Jak nóż na gardle - termin wesela bliski, nagle lawina nowych żądań - więcej za paliwo, więcej samochodów, kierowców, szerszy skład zespołu...

Podpisywaliśmy umowę z nimi w listopadzie 2010 a termin wesela mieliśmy w październiku 2011...jak się okazało nowego zespołu musieliśmy szukać we wrześniu 2011 r. (co było cudem, że takowy znaleźliśmy). Fakt, gdybyśmy nie mieli alternatywy musielibyśmy się zgodzić na usługi zespołu...

Przestrzegam - fajne wrażenie na internecie....jednak w rzeczywistości....bardzo bardzo fatalne doświadczenie.

Gosia & Jacek

edit: Usunięte dane osobowe
Ostatnio zmieniony przez ppola Sro Sty 25, 2012 10:08 am, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
biglove 

Dołączyła: 15 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Sty 31, 2012 10:21 pm   

Hej,

Wielkie dzięki z wyczerpujący wpis, to mi daje do myślenia.

A czy ktoś z Was potrafi powiedzieć jaka jest różnica między Beat Brothers a Culture House? Bo to chyba te same osoby, ale repertuar zupełnie inny?

Buziaki
 
 
jacko84 

Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 03, 2012 2:59 pm   

Chyba żadnej różnicy nie ma oprócz repertuaru, który w wersji "zespołu weselnego" nie bardzo pasował do "nowych i ambitniejszych" projektów tego nowego zespołu.

Tyle, że "gwiazdy" już mocno obrosły w piórka i ciężko jest im dogodzić finansowo....nie polecam ich, bo nie dotrzymują zawartych umów...a w przypadku udowodnienia im tego nie maja ochoty zwracać wpłaconej zaliczki i trzeba się kłócić.

Ale to już Wasza sprawa czy chcecie mieć "gwiazdora" za tęgą kasę, czy mniej znanych ale solidnych i na pewno dużo tańszych muzyków...
 
 
Beat Brothers 
Firma

Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 9
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Mar 29, 2012 9:31 pm   

Chciałbym wszystkim forumowiczom, którzy czytają posty o Beat Brothers przekazać krótką informację.
Zespół istnieje i będzie dalej istniał, nie kończąc kariery w 2012 roku.
Wszelkie informacje, że jest to ostatni rok naszej działalności są nieprawdziwe, dlatego je dementujemy :)
[xxx]

Pozdrawiamy zatem wszystkich naszych Przyjaciół i antagonistów, a najcieplej naszych Klientów.

edit: usunięty adres www - niezgodne z regulaminem

edit2: usunęłam część z wyraźną autoreklamą
kryszka
_________________
THE BEAT BROTHERS
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Lip 13, 2012 7:12 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
GrzegiAg 

Dołączyła: 30 Mar 2012
Posty: 2
Skąd: Warszawa
  Wysłany: Pią Mar 30, 2012 6:26 am   Niestety mimo miłych początków muszę przyznać rację&#823

Niestety mimo miłych początków muszę przyznać rację…

Wybrałam ich z mężem, gdyż widziałam to, co wstawiali i spodobało mi się. Wiele osób mówiła bym porozmawiała z osobami bezpośrednio o tym zespole, ale po 2 spotkaniach z przedstawicielem byłam zadowolona i postanowiłam podpisać umowę. Ustaliłam podczas spotkania cenę. W związku z tradycjami, jakie panowały w mojej okolicy postanowiłam również z M…, że zagrają na błogosławieństwie. Zapłaciłam za to 350 zł. Okazało się jednak, gdy w dniu mojego wesela wyszłam przed domem nie było ich. Czekałam i czekałam i byłam w szoku, ale stwierdziłam Oki może coś się stało. Szokiem jednak okazało się, iż, mimo że zapłaciłam za by zagrali na błogosławieństwie M… stwierdził, że tego nie było w umowie. Ze względu na to, że to był dzień mojego ślubu byłam zajęta innymi sprawami, więc odpuściłam. Sprawdziłam to M… i jest zapis w umowie i podsumuj sobie zobaczysz 350 zł! Wiem, że to M… czyta gdyż wysłał do mnie i do innych wiadomość z linkiem do tego forum by go wesprzeć. Tuż po wesele chciałam napisać do niego obszerny mail z moimi przemyśleniami i żalem, jakie spowodował on ze swoimi wymogami i żądaniami. Odpuściłam, ale ta bezczelność, jaką teraz się wykazał spowodowała, że jestem tu na tym forum.

Kolejna historia to kwestia oczepin. Przed weselem ustaliłam z M…, jakie zabawy oczepinowe chcę z mężem. Ze względu na to, iż oboje nie lubimy zbytnio tych zabaw poprosiliśmy o konkretne zabawy, które nam odpowiadały. Na weselu jednak zatrzymał mnie na chwilę z mężem i powiedział, co chce zrobić. Ja byłam zakołowana, bo jak to para młoda i myślałam, że wszystko będzie zgodnie z ustaleniami. Niestety było oczywiście jak M… chciał. A niby to nasze wesele!

Kolejna kwestia pierwszy taniec. Mieli zagrać pewną piosenkę, może przerosła ich ta kwestia, ale nie zaśpiewali jej sami.

Dalej…
Ustaliłam z nimi również koszty dojazdu, ale na tydzień przed ślubem okazało się, że chcą by było 5 osób u mnie też skrzypaczka, która miała być w ramach prezentu, ale muszę jedynie zapłacić około 300 złotych. Żałuje! Tak to zagrać przez kilka minut mogła u mnie kuzynka. U mnie też był wymóg dwóch kierowców i posiłku dla nich. Przeprasza, ale skoro ktoś przyjeżdża do pracy (oczywiście nie pije) a ma prawo jazdy to może dojechać a nie generować kosztów, o których wcześniej nie było mowy. Musiałam zapewnić im nocleg dla 3 osób. Na tydzień przed ślubem miało to już być 5 osób. Nie rozumiem, czemu się zgodziła, ale zrobiłam to. A na weselu pytali mnie goście i sama zadawałam sobie pytanie, co robi dziewczyna by ich stole. Siedziała tam całe wesele. Jadła, piła chodziła po kawę itp. A M… wymagałbym za nią zapłaciła i jeszcze nocleg zapewniła. Nie rozumiem tego!!

Grać mieli do 06: 00 rano zwinęli się o 05:14!
Na zakończenie musiał również pokazać, kto jest gwiazdą. Później moja ciocia powiedziała, że ten wokalista z mojego zespołu występuje w programie w tv. Jak to zobaczyłam nie uwierzyłam, że ten głos, jaki przedstawia, jako jego barwa to prawda!

Niestety ja musiałam doświadczyć tego wszystkiego, ale innych przestrzegam i dołączam się do słów:

„Przestrzegam - fajne wrażenie na Internecie....Jednak w rzeczywistości....Bardzo fatalne doświadczenie. „

[ Dodano: Pią Mar 30, 2012 7:27 am ]
Ciekawa jestem teraz jakich sposobów M.. użyje ta mojego posta...
_________________
GrzegiAg
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 30, 2012 9:07 am   

Hm...teraz mnie głowa rozbolała :lol:
U nas będą grali za 2 miesiące...i szczerze mówiąc my już mamy cała kasę wyliczoną tak jak było w umowach i nie wchodzą w grę dopłaty do czegokolwiek...
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
GrzegiAg 

Dołączyła: 30 Mar 2012
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Kwi 04, 2012 5:34 am   Zespół

Ja podpisałam umowę również na określoną kwotę. Zapomniałam dopisać, że zapłaciłam za to by grali na błogosławieństwie, ale ich nie było. Na weselu M... wpierał, iż nie było tego w umowie. Sprawdziłam i było. Odpowiednio więcej do podstawy dopłaciłam również. Dodatkowe płatności pojawiły się na tydzień przed weselem. Wątpię by M... teraz zastosował, również takie propozycję w ramach prezentu skrzypaczki ale muszę dopłacić częściowo (podobno on z zespołem zapłacił resztę). Doskonale wie o tym forum. Na forum wypowiadają się ktoś kto korzystał lub chce korzystać, lub osoby które chcą wspierać zespół lub sam zespół...
Pilnuj by zespół grał tak jak masz z nim umowę u mnie mimo że umowa była na inną godzinę grali krócej (na parkiecie były dwie pary a wiele osób siedziało przy stole).
_________________
GrzegiAg
 
 
marcin123456 

Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 2
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro Kwi 04, 2012 7:08 pm   

Witam wszystkich!
Trochę jesteśmy wraz z żoną zaskoczeni takimi opiniami na temat zespołu...
Nie wiemy czy to nie jest zrobione "po złości". Chcieliśmy przedstawić swoje opinie.
Nasz ślub odbył się w Święta Wielkanocy zeszłego roku. Był trzy osobowy skład oraz skrzypaczka która zachwyciła gości świetnym recitalem skrzypcowym. Zespół grał bez zastrzeżen. Zorganizowali taką zabawę, że aż sami prosiliśmy o chwile wytchnienia:-)
Podeszli bardzo profesjonalnie do swojej pracy. Mało tego, w tym roku nasi znajomi będą mieć wesele gdzie grać będzie The Beat Brothers. Już nie możemy sie doczekać kiedy znów pobawimy się przy ich graniu! Z tego co wiemy powiększyli skład o gitarzyste i saksofonistę. Może nie sa "tani" ale sa zespołem wartym polecenia!
pozdrawiamy
Marcin&Kasia
 
 
Beat Brothers 
Firma

Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 9
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Kwi 04, 2012 10:50 pm   

Dziękujemy za każdy szczery i prawdziwy wpis.
Nigdy nie zdarzyło nam się nie przyjechać na wyprowadzenie.
Nigdy też nie graliśmy krócej niż czas ustalony w umowie.
Zawsze gramy jedno "kółko" w prezencie dla Młodych, ponad czas uzgodniony umową.
Nigdy też nie żądaliśmy żadnych dopłat do wesela, poza tym, co mamy uzgodnione w umowach czy w mailach.
I jako wisienkę na torcie dodam, że nasza skrzypaczka dostałą się do klasy mistrzowskiej na konserwatorium w Szkocji, i wyjechała na wymarzone studia za granicę.
To powinno zobrazować poziom jej umiejętności i jakość gry.
Niezależnie od tego, co jeszcze pojawi się na nasz temat, a wiem ,że jest to forum otwarte i każdy, nawet osoba nie mająca o nas zielonego pojęcia, może wpisać tu co chce, pragnę skorzystać i podać jedną ważną informację dla wszystkich naszych Klientów:
- NIE TRAKTUJCIE TEGO FORUM JAK WYROCZNI.
Każdy nasz Klient może od nas dostać namiary na Pary Młode, którym prowadziliśmy przyjęcia weselne. I każdy sam może zasięgnąć u nich informacji na nasz temat.
To forum jest miłym dodatkiem, ale przez sam fakt, że pojawiają się tu opinie nieprawdziwe i nikt ich nie weryfikuje, nie oddaje prawdy o żadnym zespole, który istnieje w serwisie wesele-lodz.pl
Zapraszamy zawsze na nasze wesela.
Warto przyjechać.
Popatrzeć.
I posłuchać.
I samemu wyrobić sobie własne zdanie.
A my tymczasem dziękujemy za wpisy.
Pozdrawiamy życzliwych i "życzliwych inaczej".
I za chwilę zaczynamy nowy sezon.
Będzie w nim wiele nowych wydarzeń.
Między innymi wesela z gwiazdami telewizyjnymi, które będą z nami śpiewać.
Wszystkie szczegóły już wkrótce na naszej stronie internetowej.
I zapewniam, że nasi tegoroczni Klienci będą na bieżąco dokonywali tu wpisów, aby kolejne Pary Młode nie ulegały nieprawdziwym opiniom i informacjom podawanym na nasz temat.
Z muzycznym pozdrowieniem :)
_________________
THE BEAT BROTHERS
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 6:15 am   

Witam macie racje forum to nie wyrocznia i z tym sie zgadzam ale jak slysze ze kazdy moze dostac telefony do Waszych klientow to chyba nie jest w porzadku klania sie ochrona danych osobowych i umowy z klientami to też jest taki zbior ktory nalezy zarejestrowac w GIODO i nikt obcy nie powinien miec do tego dostepu
 
 
Beat Brothers 
Firma

Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 9
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 12:23 am   

Krótkie wyjaśnienie.
Nie udostępniamy telefonów bez wiedzy i zgody naszych Klientów.
Przed udostępnieniem musimy mieć ich zgodę.
A patrząc historycznie, mieliśmy dwie takie sytuacje.
I Klienci zgodzili się na podanie numeru kontaktowego nowej Parze Młodej.
Wszystko odbyło się w miłej atmosferze.
I na pewno taka rozmowa była bardzo wiarygodna.
Pozdrawiam serdecznie i spokojnych świąt życzę :)
_________________
THE BEAT BROTHERS
 
 
dots44 

Dołączyła: 20 Maj 2012
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Maj 20, 2012 6:09 pm   

Błagam o opinie mam jeszcze czas ewentualnej zmiany zespołu... Utajone koszta? Dodatkowy transport? Nocleg? O co chodzi!? Proszę o opinie młode pary u których grał zespół T.B.B. ...

[ Dodano: Nie Maj 20, 2012 7:12 pm ]
jacko84 napisał/a:
Przestrzegam Was przed tym zespołem...

Mieli u Nas grać (październik 2011).[xxx]
Gosia & Jacek

edit: Usunięte dane osobowe
Witam w jaki sposób mogę się z wami skontaktować, bardzo bym chciała obejrzeć choć urywki z Waszego wesela.

[ Dodano: Wto Maj 22, 2012 7:06 pm ]
Dodam tylko, że rozmawiałam z kamerzystą, który filmował przyjęcie na którym grali. Wydawało mi się, że skoro zespół sam mi dał namiary na niego, to opinia będzie raczej pozytywna i będą się wzajemnie promować. Opinia była jednak negatywna: "są nie warci tych pieniędzy", "no nie są źli, ale szału nie ma", "to co dobrze potrafią to promocja zespołu, wszędzie w internecie ich pełno, są na wszystkich portalach i tym ściągają ludzi" Ja osobiście nie byłam na weselu dlatego nie będę się wypowiadać, jednak z doświadczenia wiem, że ciężko się z nimi dogadać, raz mówią tak, drugi raz inaczej, raz się rozstają, a potem jednak dalej zajmują się oprawą muzyczną wesel, raz jest ich tylu w zespole, potem jednak się okazuje, że za kogoś trzeba dopłacić. Dziwnie...


edit: usunęłam zbędną ilość cytatu
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Lip 13, 2012 7:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kasiazbyszek 

Dołączyła: 22 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: polska
Wysłany: Wto Maj 22, 2012 10:27 pm   the beat brothers

Witam, chciałabym napisać parę słów o zespole The Beat Brothers. Na wstępie chciałam zaznaczyć, że nie jestem osobą z zespołu, zespół ten grał u nas na weselu 19 maja. Tak jak i Wy podczytywałam wcześniej to forum i też miałam pewne obawy co do jakości muzyki i samego zespołu. Ale szczerze Was zapewniam, że zagrali u nas po prostu super. Przede wszystkim nie macie powodów do obaw (w zmienionym składzie co nie odjęło im profesjonalizmu). Nasi goście nie mogli się nachwalić zespołu, tańce były do białego rana :) . Muzyka była różnorodna, na wysokim poziomie i nogi same chodziły na parkiecie, no i grali również przy stołach. Jeśli chodzi o koszta, to zapewnialiśmy im nocleg i jedzenie, płaciliśmy za transport, ale to wszystko było zapisane i ustalane już na etapie podpisywania umowy, więc wiedzieliśmy jakie będą koszta. Jedynie musieliśmy trochę dopłacić do transportu, bo cena paliwa poszła w górę, a stawki spisywaliśmy półtora roku temu, do nas też mieli kawałek drogi. W każdym razie nie czujemy się oszukani czy naciągnięci na koszty, a za taką jakość muzyki naprawdę warto zapłacić (saksofon, akordeon i trąbka na weselu rzadko się zdarza a brzmi super, dodatkowo był wokal damski i męski). Nie chcę żeby to brzmiało jak laurka, ale naprawdę nie mamy do czego się przyczepić i kamień spadł nam z serca. Powodzenia w przygotowaniach i udanego wesela, my jesteśmy już po :)
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 29, 2012 11:23 pm   

Czy u kogoś grał zespól w nowym składzie?
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
młody28 

Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 31, 2012 10:08 pm   

tak grał!!!!!! ten zespół gra chyba w nowym składzie na kazdym weselu. u nas grał niedawno i co ? i niewiem czy to przypominało zespół bo zespół to spójność i jedność...
a tu zlepka ludzi którzy pierwszy raz spotkali sie na weselu . Podkład , udawanie grania , chlanie wódy , ustalone kwestie przed weselem na weselu okazały sie odwrotnoscią itd... Nie polecam to mało powiedziane! To są a raczej jest ****** ! A i wiekszosc postów promujacych zespół pisanych jest przez jedną osobe . Panie Krzysztofie kłamstwo ma krótkie nogi ...
 
 
dots44 

Dołączyła: 20 Maj 2012
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Cze 01, 2012 4:51 pm   

Rany, ale jaja!!! Dobrze wiedzieć! A tak miło się ich słucha na rozmowach, wydają się być ludźmi z pasją, mówią jak wspaniale prowadzą imprezy, że nie piją, że się starają, że to nie jest wesele w stylu że tylko jemy tańczymy, siedzimy pijemy... ale że każda uroczystość ma swój scenariusz, który wspólnie przygotowujemy dużo wcześniej przed... Że konkursy, niespodzianki, dedykacje...Każdy nowy muzyk w zespole jest sprawdzany i musi być na prawdę dobry, żeby z nimi grać! Że sprzęt najwyższej jakości, że kilku osobą podziękowali za współprace bo :"po prostu byli słabi a my szukamy najlepszych muzyków". A tu takie rzeczy, że zlepek ludzi, którzy graja, jak gdyby robili to wspólnie 1 raz w życiu! Dobrze, że takie sprawy wychodzą wcześniej my mamy przynajmniej czas na poszukanie nowego zespołu chociaż teraz to już wszystkie dobre mają zarezerwowane terminy! Trzymam tylko kciuki za wesela tych którym zostało kilka dni, tygodni lub miesięcy do ślubu i nie mają już wyjścia!
 
 
Beat Brothers 
Firma

Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 9
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pią Cze 01, 2012 11:15 pm   

A jednak znów ktoś próbuje zrobić zespołowi nieprawdziwą opinię na tym forum...

Drodzy Państwo.
Zespół BEAT BROTHERS zagrał 2 wesela w nowym składzie.
Jedno pod Warszawą, z którego Para Młoda wyraziła tu swoją opinię na forum (patrz "kasiazbyszek") i drugie pod Kielcami.
Nowy skład nie jest zmieniany na każdym weselu, bo to nieprawda.
Widać komuś zależy, aby wprowadzać naszych Klientów w błąd.
Zmiany w składzie są z dwóch powodów.
Pierwszy jest taki, że nasza skrzypaczka z gitarzystą (to była para) wyjechali do Szkocji.
Skrzypaczka dostała się tam do konserwatorium do klasy skrzypiec.
I gratulujemy jej odwagi a jednocześnie niech to świadczy o jej umiejętnościach.
I o zespole.
Druga zmiana jest taka, że Mariusz (czyli Ja) nie zagrałem na obydwu weselach z powodu złego stanu zdrowia.
Byłem w szpitalu na leczeniu i ratowałem swoje z drowie, a być może życie!
Na weselach zagrał mój zmiennik.
I zrobił to bardzo dobrze, o czym świadczy opinia Kasi i Zbyszka!
Wszelkie inne opinie dotyczą chyba innego zespołu.
Nie wiem, kto to jest MŁODY 28.
I nie wiem z kim podpisał umowę, bo na pewno nie z zespołem BEAT BROTHERS.
A swoją drogą, dotarły do nas słuchy, że umowy na konto zespołu BEAT BROTHERS podpisuje ktoś, kto miał grać w zespole, ale do współpracy nie doszło.
I być może stąd to zamieszanie.
Podsumowując, mamy DWA WESELA W NOWYM SKŁADZIE ZA SOBĄ.
Przed nami trzecie.
JA jestem jeszcze w trakcie leczenia i na pewno tego trzeciego nie zagram.
Ale nasze Pary młode było o tym informowane a zespół starał się jeszcze bardziej, aby nie odczuły zmiany, i wesela były bardzo udane.
Proszę więc nie sugerować się NIEPRAWDZIWYMI WPISAMI.
Mam wrażenie, że jest to albo jakaś pomyłka, albo celowe działanie naszej konkurencji.
I tym bardziej jest mi przykro, że takie działanie ma miejsce, kiedy jeden z członków zespołu ratował swoje zdrowie i życie!!!!!
Prosze więc, nie piszcie już więcej złośliwych komentarzy.
_________________
THE BEAT BROTHERS
 
 
Sitomofin 

Dołączyła: 04 Cze 2012
Posty: 1
Skąd: strona www
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 2:54 pm   

Powiem Wam jedno: to sa oszusci! W zyciu mnie nikt nigdy tak nie oszukal. Dramat biorac pod uwage cene jaka sobie zazyczyli i wszelkie niemile niespodzainki. Rece opadaja, pozostaje tylko zaplackac. NIE POLECAM. Nie dajcie sie nabrac Mariuszowi, to czarodziej. I zapomnijcie o kasie ktora bedzie Wam chcial zwracac w ramach rekompensaty. Kłamca

[ Dodano: Pon Cze 04, 2012 3:56 pm ]
chcialam jeszcze dodac ze Mariusz NIE INFORMOWAL nas o tym ze nie zagra, a o leczeniu siebie badz swojej corki pisze od roku. Choroby to Jego ulubiony temat. Nie warto
 
 
dots44 

Dołączyła: 20 Maj 2012
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 8:44 pm   

Tylko jedno mnie zastanawia. Czy wszystkie złe opinie na temat tego zespołu to faktycznie konkurencja (choć nigdy dotąd nie spotkałam się z tyloma negatywnymi opiniami na temat innych orkiestr, więc to trochę dziwne, a dodam, że od jakiegoś czasu obserwuję różne fora) czy może to rozżalone, faktycznie oszukane osoby? A jeśli chodzi o te choroby to nie wiadomo do końca, ale słyszałam już od kilku osób do których pisałam prywatnie, że mieli te same problemy... Ostatnio dostałam numer od jednej pary, z którą się skontaktowałam i byli bardzo źli na współpracę i mówili dużo niekorzystnych rzeczy na temat T.B.B. Wydaje mi się, że nikt nie jest aż tak wredny, żeby bezpodstawnie słać w świat negatywne opinie i poświęcać na to swój czas i energię. A tak zachowywać mogą się tylko Ci, którym ktoś na prawdę zalazł za skórę. Ale sama nie wiem...
 
 
Beat Brothers 
Firma

Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 9
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 12:10 am   

Jeszcze raz dziękuję tej osobie, która co chwile rejestruje się jako nowy użytkownik, rozmawia sama ze sobą i podaje kłamliwe opinie na temat zespołu.
Niestety jest to otwarte forum i doskonałe miejsce do wylewania czystej ludzkiej złośliwości.
Gratuluję wytrwałości!
Zwłaszcza DOTS44 i SITOMOFIN.
Wkrótce pojawią się opinie od osób, u których faktycznie graliśmy w tym roku.
Nikt, u kogo zagraliśmy w tym roku, nie wierzy już w plotki rozsiewane na tym forum.
Kiedyś ktoś mądry powiedział mi taką rzecz: "PSY SZCZEKAJĄ A KARAWANA JEDZIE DALEJ".
_________________
THE BEAT BROTHERS
 
 
dots44 

Dołączyła: 20 Maj 2012
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 1:12 am   

Drogi Panie Mariuszu o ile się nie mylę to forum jest miejscem gdzie można znaleźć opinie i dzielić się swoimi. To, że być może nie zasłużyliście w ostatnim czasie na same pochlebstwa to już nie moja wina, stosowanie mechanizmów obronnych w Pana wydaniu takich jak manipulacja i perswazja być może trafia do ludzi myślących w sposób heurystyczny a nie analityczny. Ci drudzy chcą zasięgnąć informacji z różnych źródeł nie tylko od osób która wystawiają wam pozytywne opinie ale również u takich, które piszą wam te nieschlebiające. I może być Pan przekonany, że nie jestem żadną konkurencją, jak to zawsze Pan podkreśla. Wręcz przeciwnie byłam bardzo zachwycona filmikami które zamieszczacie wszędzie i zainteresowana współpracą. Trafiłam na to forum w celu upewnienia się w mojej decyzji wyboru waszego zespołu jako oprawy muzycznej mojej uroczystości. Zasięgłam również opinii ludzi, którzy słyszeli was na żywo (np kamerzysty, innych par) i właśnie po tym zaczęłam się zastanawiać czy nadal będę za wami obstawać, bo nie ukrywam, że to co mówili nie było pozytywne, raczej neutralne lub negatywne. Niektóre pary pisały do mnie prywatne wiadomości wysyłały swoje numery tel. i mogłam z nimi porozmawiać. Ja na ich miejscu gdyby wszystko było ok na moim weselu nie zadawałabym sobie tyle trudu, żeby teraz wydzwaniać po ludziach w celu zniechęcenia ich do współpracy z Państwem. A to raczej o czymś świadczy... Być może skoro jest Pan teraz chory, nie jest pan do końca świadom jak wygląda współpraca zespołu, ich zaangażowanie, zachowanie itp
Pozdrawiam,
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 9:08 am   

Witam,
Zespól The Beat Brothers grał u nas na weselu...
Na początku bardzo się baliśmy czytając negatywne opinie na forum...
Po weselu mogę napisać, że jesteśmy bardzo zadowoleni.
Wszystko było super... :lol:
Prowadzenie imprezy, nagłośnienie, światła...krótkie przerwy, długie kółka, biesiady przy stolach.
Orkiestra nie robiła problemów, na wszystko się godzili, były dedykacje, ...nawet pozwolili mojemu mężowi śpiewać :) ... :smile:
Byliśmy zachwyceni i goście również :smile: :lol: :lol: ...
Z pewnością jeszcze raz dalibyśmy tyle kasy za taki występ.
Goście wychodząc mówili nam, że na takim weselu jeszcze nie byli... :lol:
BOMBA!!
Polecamy :)
Patrycja i Karol
_________________

Nasz Skarbeczek
Ostatnio zmieniony przez All-me Wto Cze 05, 2012 9:11 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl