Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
INTRO
Autor Wiadomość
cacek 

Wiek: 47
Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 7:11 pm   INTRO

Chciałbym sie dowiedziec czegoś wiecej o tym zespole co o nich sadzicie ,czy u kogos grali na weselu.Pozdrawiam
 
 
karnami 

Dołączyła: 17 Mar 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 17, 2010 11:21 pm   

Witam, mnie także interesuje ten zespół i chętnie poczytałabym jakieś opinie na jego temat.
_________________
karolka
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Mar 18, 2010 9:51 am   

tylko o które INTRO Wam chodzi, bo są co najmniej 2 o tej samej nazwie.
Na moim weselu będzie grał zespół INTRO z Wielunia (1 pani, 2 panów). Spotkanie przed podpisaniem umowy ciekawe, co do efektu końcowego będę pisać po 21.08 dopiero :)
_________________


udanego dnia Gość
 
 
karnami 

Dołączyła: 17 Mar 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 18, 2010 7:59 pm   

tak o to INTRO chodzi. Pochodzą z Wielunia, ale mieszkają w Łodzi. Także byłam na spotkaniu i mam bardzo pozytywne wrażenia. Bardzo mili ludzie, mają profesjonalne podejście do klienta. Pokazali nam film z wesela, na którym grali i bardzo nam się podobał. Ale ciekawa jestem czy ktoś bawił się na weselu z ich udziałem i jakie ma wrażenia.
_________________
karolka
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Lis 02, 2010 11:17 pm   

Zespół „Intro” z Wielunia, jestem zadowolona z zespołu, nie śpiewają typowej muzyki disco-polo choć mają w repertuarze, utwory wykonują raczej niestandardowe, ale bardzo taneczne, na pewno nie fałszują ;) , należy uzgodnić wszystkie aspekty wesela (toasty itp.) przed imprezą, bo nam coś nie wyszło, ale było ok., oczepiny krótkie, zabawne i bez przesady, ciekawe konkursy (np. tańczenie poloneza do walczyka), bardzo ciekawy zespół polecam
_________________


udanego dnia Gość
 
 
kasia90 

Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 5:17 pm   

Nie polecam tego zespołu.
Są bardzo niesłowni. Przesunęła nam się godzina wesela, ze względu na późniejszą godzinę ślubu. W umowie było zapisane, że będą grać do 4.
Bezpośrednio przed weselem ustaliliśmy, że będą grać do ostatniego gościa, czyli nawet do 6.
Okazali się jednak bardzo niesłowni. O 4 chcieli przerwać granie, powołując się na zapis w umowie. Dopiero po dopłacie zgodzili się grać dłużej o godzinę.
Rozumie, że tak było zapisane w umowie, ale mogli nam powiedzieć podczas spotkania, że za dłuższą grę życzą sobie dodatkową zapłatę, a nie zapewniać nas, że będą grać tak długo jak goście się bawią.
 
 
stefka100 

Dołączyła: 17 Gru 2011
Posty: 191
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 31, 2013 11:01 am   

Tydzień temu zespół Intro (3 os.) grał u Nas na weselu. Byliśmy bardzo zadowoleni i z muzyki i z zabaw podczas oczepin. Polecam zespół tym osobom, które niekoniecznie chcą aby podczas wesela grało w głównej mierze disco-polo. Cały skład zespołu bardzo sympatyczny.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl