Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
SPIS ATRAKCJI WESELNYCH
Autor Wiadomość
Moniak 

Wiek: 38
Dołączyła: 27 Lip 2013
Posty: 61
Skąd: Pabianice / Paryż
Wysłany: Pią Lut 07, 2014 1:16 am   

nasze wesele akurat było samo w sobie powiedzmy oryginalne dla rodziny mojego męża z Francji :D byli pod wrażeniem, gdyż we Francji to zuuuupełnie inaczej wygląda ;) a tak poważnie, to dla nas oryginalne było zrezygnowanie z wszelkiego rodzaju zabaw z podtekstem erotycznym, tudzież z rozbieraniem się, zamienianiem koszulami itp. Każdy lubi co tam chce, ale dla mnie na balu weselnym jest to po prostu niesmaczne. Tylko jedna para ubolewała, że "panie majtek nie pokazywały", więc nie pojawili się już na poprawinach, cała reszta wręcz przeciwnie. U nas w pierwszy dzień nie było konkursów, była za to niesamowita muzyka (nawet goście z wykształceniem muzycznym byli pod wrażeniem - brawo dla Wiwat Trio) grana w 100% na żywo, z pięknym wokalem wielojęzycznym (francuski i angielski bezbłędny, pozostałych nie mnie oceniać) muzyka grana m.in. na skrzypcach i wiolonczeli (tak, tak!) i gdzieś ok. 21 zeszli ze sceny i dali koncert między stolikami pół na pół francuskie i polskie utwory, niektórzy goście zahipnotyzowani (mam dowód na filmie :D ). Natomiast drugi dzień zaczęliśmy polonezem a następnie o super zabawę dbał DJShow (w składzie Marcin i Adam). Oni też potrafili rozgrzać gości do czerwoności zumbą z podziałem na kobiety i facetów, walką o ekspres do kawy czy zabawą z nożem i widelcem, itp. To chyba też było oryginalne, że pierwszego dnia była muzyka na żywo, zespół we frakach itp. a drugiego DJ i wodzirej, przynajmniej była pewność, ze jak komuś nie podpasuje 1 dzień, to może 2 tak i na odwrót :) poza tym przygotowaliśmy kieliszki z naszymi imionami, datą ślubu itp. - goście bardzo zaskoczeni, oczywiście każdy zabral swój kieliszek i mimo, ze zamówiliśmy "z górką" to po weselu na liczne prośby musieliśmy domówić :D jeszcze jedna rzecz, to akurat Francuzów nie zadziwiło, bo u nich jest to normą, ale przygotowaliśmy też takie kartki (format zaproszenia) z naszymi zdjęciami i z podziękowaniami za życzenia, kwiaty i prezenty. Dodatkowo staramy się odręcznie dopisywać parę słów bardziej indywidualnie dla każdego :) oczywiście to była kwestia kilku miesięcy po weselu, kiedy już mieliśmy profesjonalne zdjęcia :) Wielu Polaków bardzo zaskoczonych jak rozdajemy, mówią, że nikt im jeszcze nigdy nie dziękował tak po weselu...Do koperty z kartką staramy się dołączyć płytkę z wesela również :) Pan kamerzysta (VideoKlik) oprócz standardowej wersji 4,5h przygotował taki skrót 1,5h z całości, który rozdajemy teraz :) Trochę się rozpisałam, w sumie można to było w połowie zamieścić, ale jak już się wczuję... ;) może reasumując: przede wszystkim bez disco polo tez można i bez żenujących zabaw też się da :) ))

Kurcze, nie wiem czy off topic nie popłynęłam...
_________________
Ostatnio zmieniony przez Moniak Pią Lut 07, 2014 1:19 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 07, 2014 7:46 am   

Powiem, że świetny pomysł z tymi podziękowaniami. Z pewnością jest to bardzo miły i sympatyczny gest, goście poczuli się wyjątkowo, że też byli ważni w tym najważniejszym dla Was dniu. A oprócz tego wspaniała pamiątka :]
Jednym słowem - wpisuję ma moją listę "rzeczy do zrobienia" :]
_________________

 
 
NataliaG 

Dołączyła: 06 Mar 2014
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 06, 2014 9:57 pm   

My również nie lubimy żenujących zabaw, golizny i robienia z siebie pajaca na uroczystości weselnej. Nie będzie żadnych konkursów podczas których goście pajacują o butelkę wódki. Wolę zorganizować kilka dodatkowych atrakcji aby goście dobrze się bawili. Na mojej liście mam: fontannę z czekolady, open bar oraz rzeźba z lodu z której będzie lał się alkohol, pieczone prosie. Chciałabym zorganizować jeszcze fotobudkę. Macie jakieś pomysły na umilenie gościom czasu?
_________________
Data ustalona: 26.07.2014,
Sala zamówiona,
Zaproszenia ślubne wybrane: http://www.parka.com.pl/z...lubne-lilly.php
Przygotowania pełną parą ;)
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Mar 07, 2014 8:22 am   

My nie potrzebujemy dodatkowych atrakcji, my mamy po prostu zajebista orkiestrę :-D
_________________


 
 
Klareczka 


Dołączyła: 23 Lut 2014
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 15, 2014 11:33 pm   

Na razie mamy barmana, prawdopodobnie niby-fotobudkę (bardziej księgę gości z możliwością wklejenia swojej fotki zrobionej Polaroidem :-) ). Nie wiem, czy coś jeszcze upychać... w końcu caaały dzień jest jedną wielką atrakcją :)
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 11:11 am   

Chwilowo mamy DJa, który sam robi furorę :P Fotobudkę i wystarczy :) Nawet miejsce z jedzeniem zrobi furorę, bo u nas to powszechne OSP, a tu w "drogiej restauracji" jak mawiają :D
_________________
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 11:25 am   

Dorotka_ napisał/a:
My nie potrzebujemy dodatkowych atrakcji, my mamy po prostu zajebista orkiestrę :-D


My też :D

Z typowych atrakcji mamy fotobudkę i bimber teścia.
Tyle wystarczy, bo i tak rozpieszczamy gości noclegami na cały weekend weselny :)
_________________

 
 
zuz0wa 

Dołączyła: 10 Mar 2014
Posty: 7
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 12:14 pm   

My także mamy bimber :P i dj`a, więcej nam nie trzeba :)
_________________
"Bycie drzazgą w oku rozbawia mnie,
Gdy widzę jak drapiesz, drap ile chcesz"
 
 
Aniełek 

Dołączyła: 18 Lut 2014
Posty: 24
Skąd: Pozań & Łódź
Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 4:37 am   

jak się sprawdza na weselu foto budka? to jest to samo co crazy booth, "szalona budka"?
_________________
w mojej głowie myszy harcują
 
 
djdamian 


Wiek: 41
Dołączył: 24 Lip 2012
Posty: 12
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 8:54 am   

A co powiecie na dekoracje świetlne LED?

_________________
DJ na wesele Wielkopolska
 
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 8:10 pm   

Aniełek, funkcja jest taka sama, aczkolwiek crazy booth ma o wiele więcej akcesoriów, typu wąsy, boa i inne :)
_________________
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 08, 2014 8:47 am   

my na pewno będziemy mieć lampiony wodne

i prawdopodobnie fotobudka
_________________
Skyler

 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 08, 2014 10:59 am   

Skyler napisał/a:
lampiony wodne

Zawsze bezpiczniej niż te latające :)
Ale gdzie je będziecie puszczać ? Sala jest gdzieś na rzeką ? :)
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 08, 2014 11:16 am   

W Czarnym Stawie :)
_________________
Skyler

 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 08, 2014 12:13 pm   

A to jest gdzie puścić, tylko trzeba uważać żeby się nie skąpać :)
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 09, 2014 10:18 am   

Dokładnie:)
_________________
Skyler

 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 30, 2014 6:50 pm   

Czy może ktoś podesłać mi namiar na barmana? Poszukuję na wieczór panieński fajnego ogarniętego w temacie człowieka :)
_________________


 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 24, 2014 9:16 am   

A korzystał ktoś z aplikacji na smartfona Wedding Party ?
Myślę, że może to być dosyć ciekawe, pod warunkiem, że goście mają smartfony. No i żeby nie przegiąć w drugą stronę, że non stop będą latać z telefonem w ręku zamiast się bawić.
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Lip 24, 2014 12:01 pm   

My będziemy mieć fotobudke i barmana :)
_________________


 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 04, 2014 11:01 am   

Dorotka_ napisał/a:
My będziemy mieć fotobudke


Taką fotobudkę z różnymi akcesoriami - peruki, wąsy, maski? ;)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Sie 07, 2014 2:04 pm   

Paolina, dokładnie :)
_________________


 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 9:07 pm   

Dziewczyny ja myślę o zwykłych aparatach jednorazowych zamiast polaroidu np 10 szt i położyć na stołach weselnych po dwie czy tam trzy szt z karteczkami żeby goście wiedzieli o co chodzi i gdzieś na stołach do wazoniku powkładać wąsy, usta, chmurki itp te akcesoria z fotobudki myślicie że to dobry pomysł żeby zrobić swoją taką a'la fotobudkę ? Myślicie że będzie tym zainteresowanie ze strony gości ?

_________________

Ostatnio zmieniony przez emi87 Pon Wrz 22, 2014 9:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 9:13 pm   

emi87, bałabym się, że aparaty/zdjęcia do mnie nie wrócą... u nas fotograf zorganizował fotobudkę w cenie usługi fotografowania, przez około godzinę w jednym rogu sali można było robić sobie zdjęcia z chmurkami i gadżetami.
Mogliśmy wybrać opcję z wydrukiem zdjęć od ręki, ale znacznie wydłużyłoby to zabawę, więc wydruki mamy odebrać razem z pakietem zdjęć :)
_________________

 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 9:15 pm   

ithanielle napisał/a:
bałabym się, że aparaty/zdjęcia do mnie nie wrócą...
też o tym pomyślałam ale myślisz że ludzie byli by tacy bezczelni i zabraliby aparaty ??

U mojego fotografa chyba nie ma czegoś takiego jak fotobudka a osobno nie chce jej wynajmować bo to za duży jest dla nas koszt :(
_________________

Ostatnio zmieniony przez emi87 Pon Wrz 22, 2014 9:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 9:20 pm   

emi87 napisał/a:
ithanielle napisał/a:
bałabym się, że aparaty/zdjęcia do mnie nie wrócą...
też o tym pomyślałam ale myślisz że ludzie byli by tacy bezczelni i zabraliby aparaty ??


Może nie tyle bezczelni, co po alkoholu mogliby nie załapać po co te aparaty... słyszałam o takim przypadku i Para Młoda nie była zachwycona, bo z 10 aparatów został im 1 :/

Może warto zagadać do fotografa, taka budka to żadna filozofia - musieliśmy wygospodarować miejsce na sali 2x3 m, fotograf postawił lampę, wcześniej wydrukował na kartonie teksty i tyle :) A zabawa była niesamowita :)
_________________

 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 9:31 pm   

ithanielle napisał/a:
Może warto zagadać do fotografa, taka budka to żadna filozofia - musieliśmy wygospodarować miejsce na sali 2x3 m, fotograf postawił lampę, wcześniej wydrukował na kartonie teksty i tyle A zabawa była niesamowita
skoro tak to wygląda to zagadam do fotografa może uda nam się stworzyć fotobudkę :smile:
_________________

 
 
karolina84 


Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 84
Skąd: Łowicz
Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 9:32 pm   

ithanielle napisał/a:
emi87 napisał/a:
ithanielle napisał/a:
bałabym się, że aparaty/zdjęcia do mnie nie wrócą...
też o tym pomyślałam ale myślisz że ludzie byli by tacy bezczelni i zabraliby aparaty ??


Może nie tyle bezczelni, co po alkoholu mogliby nie załapać po co te aparaty... słyszałam o takim przypadku i Para Młoda nie była zachwycona, bo z 10 aparatów został im 1 :/


Na pewno to kwestia gości..u nas były takie aparaty na stołach i nie było problemu,a zdjęcia które z nich wyszły-fajne i czekałam na nie z taką samą niecierpliwością jak na te profesjonalne od fotografa :)
_________________
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 9:38 pm   

karolina84, a jak to rozplanowałaś miałaś te aparaty na osobnym stoliku czy tam gdzie goście siedzieli? I na prawdę żaden aparat ci nie zginął?
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 8:30 am   

emi87, mam namiar na świetną i niedrogą fotobudkę, jakbyś chciała to na priv :)

Szczerze mówiąc, ja też się zastanawiałam nad Polaroidem i zakupem wkładów, ale po pierwsze, ciężko dostać te wkłady, bo w sklepach jak tylko się pojawią to już ich nie ma... Moja kumpela ma FujiFIlm Instax Mini i wkurza ją brak dostępności wkładów w okresie wakacyjnym. Moim zdaniem to nie jest zły pomysł, ale trzeba się naszukać. Na sam aparat musisz zwrócić uwagę na weselu, gdzie jest, u kogo itd., bo to nie jest tania zabawka lub świadkowie mogą się tym zająć i zrobić każdej parze po jednym zdjęciu na pamiątkę... ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Wto Wrz 23, 2014 8:44 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 8:42 am   

Polecam tą samą foto budkę coCatylyn89. Byla hitem na naszym weselu :)
_________________


 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 9:02 am   

Dorotka_ napisał/a:
Byla hitem na naszym weselu :)


U nas i u aniuniai też :) Cena konkurencyjna, więc warto przemyśleć :)
_________________
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 9:04 am   

Kusicie dziewczyny oj kusicie :D
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 9:12 am   

emi87, czasem trzeba :razz: mój mąż mówił, że wydziwiam. Gdy zobaczył co to jest ta fotobudka (na targi ślubne go wyciągnęłam), sam mi powiedział, żebym poszukała jakiejś dobrej opcji :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Wto Wrz 23, 2014 9:13 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 9:58 am   

Co do fotobudki to skojarzyło mi się, może któraś widziała, życzenia dla młodych. Jest tabliczka z kredą, goście wpisują swoje życzenia na tej tabliczce i mają zdjęcie z tymi życzeniami
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 10:27 am   

Iru, Niestety nie, ale przy takiej fotobudce i odległości musi to być mała tabliczka, bo inaczej przysłoniłaby wszystkich na zdjęciu :)
_________________
 
 
karolina84 


Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 84
Skąd: Łowicz
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 10:42 am   

emi87 napisał/a:
karolina84, a jak to rozplanowałaś miałaś te aparaty na osobnym stoliku czy tam gdzie goście siedzieli? I na prawdę żaden aparat ci nie zginął?


Miałam na stołach,tam gdzie goście siedzieli-tyle aparatów,ile stołów :) Nie,żaden nie zginął :) Jedyny minus to taki,że nie wyszły wszystkie zdjęcia,ale może to wina tego,że albo goście robili bez lampy albo przyzwyczajeni do nowszych modeli aparatów nie przekręcali po każdym zdjęciu.
_________________
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 10:48 am   

Iru, coś takiego miałaś na myśli? :)
Znajoma wykorzystała taki patent na swoim weselu, wyszło ciekawie. Podobne tabliczki miała Juska w swojej sesji narzeczeńskiej, podpytaj ją gdzie je kupiła :)


_________________

Ostatnio zmieniony przez ithanielle Wto Wrz 23, 2014 10:48 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 11:01 am   

ithanielle, właśnie coś w tym stylu :) Myślałam nad tym jako alternatywa dla Księgi Gości
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 11:06 am   

Iru napisał/a:
ithanielle, właśnie coś w tym stylu :) Myślałam nad tym jako alternatywa dla Księgi Gości


Bardzo fajny pomysł, na pewno mielibyście wspaniałą i oryginalną pamiątkę :)
_________________

 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 11:39 am   

ithanielle napisał/a:
Podobne tabliczki miała Juska w swojej sesji narzeczeńskiej, podpytaj ją gdzie je kupiła :)

Juska je sama robiła :P a w obecnej chwili ja je mam w swoim posiadaniu :wink:
_________________
 
 
karolina84 


Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 84
Skąd: Łowicz
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 12:25 pm   

Świetne te tabliczki :) Ja byłam na weselu, na którym były ramki i goście mieli robione takie zdjęcia portretowe :) Też fajne,ale te tabliczki ciekawsze :)
_________________
 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 3:58 pm   

No w sumie to się zdecydowałam na te tabliczki... Tylko czy goście będą chcieli złożyć nam życzenia na pamiątkę w takiej formie... Nasi znajomi podejrzewam że tak, ale nie wiem jak rodzina :-?
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 7:24 pm   

Iru napisał/a:
No w sumie to się zdecydowałam na te tabliczki... Tylko czy goście będą chcieli złożyć nam życzenia na pamiątkę w takiej formie... Nasi znajomi podejrzewam że tak, ale nie wiem jak rodzina :-?


Też się o to martwiłam i okazało się, że w kolejce do fotobudki więcej było osób z rodziny niż znajomych :)
Do księgi gości też wpisali się wszyscy - tylko my poprosiliśmy zespół, żeby co jakiś czas przypominał gościom o księdze i fotobudce.
_________________

 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 7:30 pm   

Ja bym bardzo chciała fotobudkę ale już zrobiłam pierwsze podejście do mojego narzeczonego i oczywiście usłyszałam nie. Powiedział żebym się zastanowiła co chce atrakcje dla gości czy dołożyć tą kasę co mamy na nią wydać do podroży poślubnej no i mnie tu zagiął :/
_________________

Ostatnio zmieniony przez emi87 Wto Wrz 23, 2014 7:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 9:42 pm   

A tak się spytam... Na weselu będzie tylko koło 50 osób, nie stać nas żeby zaprosić wszystkich, więc wiadomo - nie wszystkim będzie dane złożyć życzenia w zdjęciowej formie. Wcześniej myślałam, żeby zrobić normalną księgę gości i położyć ją na stole w sali życzeń w USC i żeby świadkowa prosiła ludzi o krótki wpis po złożeniu nam życzeń, żeby mieć pamiątkę od wszystkich gości którzy przyszli na nasz ślub... Nie myślicie że te dwie rzeczy na raz (księga na ślubie i życzenia w formie zdjęć na weselu) nie byłoby za dużo?

emi87, zapytaj może fotografa ile by to kosztowało tak jak mówi ithanielle, czy by chciał dużą dopłatę do takiej atrakcji. Gadżety samemu by można zrobić a fotograf zamiast robić zdjęcia jak ludzie tańczą to wygospodarowało się by godzinę, podczas której by było wiadomo, że nic szczególnego typu, krojenie tortu czy oczepiny by się nie działo.
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 9:55 pm   

Jak do końca roku nic innego nie wymyślę to pomyśle o moim fotografie nie będę miała wyjścia bo chciałabym jakąś atrakcję żeby goście tego wesela nie zapomnieli a takiej fotobudki do tej pory nie bylo na weselu. Nie raz słyszę jak opowiadają o barmanie że był na weselu i się z tego cieszą, a dla mnie osobiście to już przeżytek to wyobraźcie sobie jakby zareagowaliby na taka fotobudke :lol:
_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 6:21 am   

U nas fotobudka była świetną zabawą, też byla kolejeczka :) z barmana zrezygnowalismy i bardzo dobrze. Największą atrakcją na weselu byłam oczywiście ja :) orkiestra o której cała Rodzina do tej pory mowi z zachwytem. Pokaz sztucznych ogni, zorganizowany przez salę to też rewelacyjny pomysł.
_________________


 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 8:00 am   

Wiecie zespól jednym się spodoba drugim nie, na mojej sali jest zakaz pokazów sztucznych ogni wiec odpada:( muszę coś wymyślić z tą fotobudka jak się narzeczony nie zgodzi żeby ją wynająć zostają mi dwie opcje albo pogadać ze swoim fotografem albo kupić jednorazowe aparaty i położyć na stołach weselnych
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 8:42 am   

emi87, trzymam kciuki :)

U nas było tak wiele niespodzianek na weselu i tyle atrakcji, że goście z uśmiechami od ucha do ucha wyszli z wesela :)
_________________
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 8:45 am   

Catylyn89, i taki efekt bym chciała u siebie :)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl