Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zespół Aplauz z Aleksandrowa Łódzkiego
Autor Wiadomość
issabelka29 

Dołączyła: 24 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: aleksandrów
Ostrzeżeń:
 3/3/7
  Wysłany: Sob Paź 24, 2009 5:11 pm   Zespół Aplauz z Aleksandrowa Łódzkiego

Pozostając pod urokiem niedawno przeżytego wesela, chciałam podzielić się swoim zachwytem.Należę raczej do gości dosć wybrednych jeśli chodzi o kapele weselne.Zespól Aplauz z Aleksandrowa swoim profesjonalnym podejściem do sprawy, szeroką i różnorodną gamą świetnie wykonanych utworów ujął mnie za serce.Z czystym sumieniem polecam każdemu kapelę Aplauz!


-----------------

Z uwagi na podejrzenie uprawiania reklamy na forum i dalsze umożliwienie wymiany zdań nt. tego zespołu zostawiam tylko ten post dotyczący tego zespołu, resztę postów tej forumowiczki o zespole usuwam.
kryszka
_________________
Byle do przodu
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Lip 06, 2016 3:51 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
kazia 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Lis 2009
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 6:47 am   

zastanawiam się nad tym zespołem, podoba mi się ich demo, umówimy się na próbę aby samemu zobaczyć.Czy ktoś wie coś więcej o repertuarze Aplauzu z Aleksa?
 
 
Daszek 

Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 6
Skąd: Aleks
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 11:20 am   

Znam tą kapelę . Jeśli chodzi o repertuar, to bardzo zróżnicowany, zarówno polskie jak i zagraniczne kawałki.Super bawią gości.Polecam.
_________________
Nakręcają mnie pozytywne myśli
 
 
kazia 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Lis 2009
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 14, 2009 6:54 am   

Dzięki Daszek.
Umowa podpisana:-)
 
 
Daszek 

Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 6
Skąd: Aleks
Wysłany: Nie Gru 20, 2009 11:05 am   

Nie pożałujecie.


Wszystkiego najlepszego!
_________________
Nakręcają mnie pozytywne myśli
 
 
LukaszO 

Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 08, 2010 3:11 pm   APLAUZ z aleksandrowa - polecam 98%

Moja opinia dotyczy zespołu APLAUZ z Aleksandrowa Łódzkiego (moderator może przenieść ten wpis w odpowiednie miejsce). Odnoszę wrażenie że wymieszanie wpisów dotyczących zespołu APLAUZ ze Zgierza i Aleksandrowa szkodzi obydwu zespołom. Wydaje mi się również że część wpisów dotyczących zespołu z Aleksandrowa jest autorstwem podstawionych osób, mozliwe ze jednej osoby. To również mnie niepokoiło bo tak obiektywnie patrząc to nie ma tutaj obiektywnych wpisów dotyczących tego zespołu. Mnie jednak zaciekawiło żywe granie na demach dostępnych na stronie internetowej zespołu, w szczególności solówka na akordeonie. Byłem na próbie zespołu i muszę przyznać, że instrumentalnie zespół prezentuje się świetnie. Pierwszy wniosek jaki przychodzi mi do głowy to że zespół próbuje zwrócić na siebie uwagę ze względu na swój krótkim staż.

Teraz o samym zespole: Szczególnie podobało mi się to, że lider zespołu cały czas 'żyje' i widać w tym niesamowitą pasję. Zespół poleciłbym na tradycyjne wesela gdy parze zależy na żywiołowym graniu i żywiołowym prowadzeniu.

Osobiście nie zdecydowałem się na ten zespół bowiem moje wesele odbędzie się w sierpniu i tutaj nie mogę pozwolić sobie na to, że zespół nawali (technicznie bo od strony muzycznej nie ma im co zarzucić). Zdecydowałem się wobec tego na zespół z dłuższym stażem. Gdybym wybierał zespół za rok zapewne zdecydowałbym się na APLAUZ.



edit: post przeniesiony do odpowiedniego wątku
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Sty 08, 2010 6:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pawlobill 

Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Sty 18, 2010 7:22 am   Re: APLAUZ z aleksandrowa - polecam 98%

LukaszO napisał/a:


Zespół poleciłbym na tradycyjne wesela gdy parze zależy na żywiołowym graniu i żywiołowym prowadzeniu.

Osobiście nie zdecydowałem się na ten zespół bowiem moje wesele odbędzie się w sierpniu i tutaj nie mogę pozwolić sobie na to, że zespół nawali (technicznie bo od strony muzycznej nie ma im co zarzucić). Zdecydowałem się wobec tego na zespół z dłuższym stażem. Gdybym wybierał zespół za rok zapewne zdecydowałbym się na APLAUZ.



edit: post przeniesiony do odpowiedniego wątku
kryszka




Szukam innych opinii.Wesele planuję na wrzesień 2011, więc czasu trochę jest jeszcze ...tym bardziej zależy mi dobrze wybranej kapeli.
A może jakieś inne kapele godne polecenia na terenie Aleksandrowa ?
_________________
ble ble ble
 
 
ania
Gość
Wysłany: Nie Lut 14, 2010 7:24 am   

Grał niedawno u nas na studniówce. Dużo graja i rzadko robią przerwy.
Jesli tak samo grają na weselu to warto Ich wziąć.
 
 
katarzyna mak 

Dołączyła: 16 Lut 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 7:47 pm   

szkoda, ze dopiero teraz poznałam aplauz z Aleksandrowa.W kwietniu mam własne wesele- niestety umowa podpisana z inną orkiestrą .Szkoda, bo to co zobaczyłam i usłyszałam kilka dni temu na imprezie w Zgierzu gdzie grał ten zespół dokładnie odzwierciedla moje oczekiwania jakie mam względem swojego wesela.
Powiem krótko- nie szło usiedzieć na miejscu gdyż nogi same porywały do tańca i jak wspomniała poprzedniczka faktycznie przerwy maja rzadko w porównaniu z innymi kapelami (a nadmienię , że byłam juz na weselach gdzie się dobrze wynudziłam czekając na niekończące sie przerwy po każdych 20 minutach grania).widać , że tej kapeli zależy na dobrym samopoczuciu gości, członkowie zespołu nie oszczędzają się tylko robia wszystko aby parkiet był zapełniony.Aby opinia była obiektywną powiem , że osobiście mnie znacznie bardziej podobał sie wokal męski. :]
Ja żałuję , że mamy podpisana umowę z innym łodzkim zespolem, ale mam nadzieje , że stanie on też na wysokosci zadania.....choc czytając na forach to opinie są niestety mieszane :cry: Kiedy robiliśmy rozeznanie przy wyborze kapeli wydawało nam się , że znaleźliśmy najlepszy zespól ,bo robi 10 min przerwy po 30 min graniu....Aplauz gra duuuużo dłużej i na maksa.
Pocieszające jest to, że nasz zespól też gra żywo(przynajmniej to zaprezentowali na płycie) i mam nadzieje , że wszyscy będą zadowoleni.

Nie mogłam sie powstrzymać przed wyrażeniem opinii na temat tego zespołu.
 
 
Kkuubbaa 

Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: lódź
Wysłany: Czw Lut 25, 2010 6:49 pm   

Chciałbym wiedzieć mniej więcej z jakiego rzędu kosztami musiałbym się liczyć decydując sie na tą kapelę?
 
 
baca95 
Firma

Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 6
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Pon Mar 08, 2010 10:44 pm   

Proszę takie informacje podawac na PW

[ Dodano: Wto Mar 09, 2010 8:27 pm ]
Przepraszam
Dane kontaktowe na stronie kapeli
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Mar 08, 2010 11:42 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
rafiamila 

Dołączyła: 11 Kwi 2010
Posty: 1
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Nie Kwi 11, 2010 9:30 am   

Ja się wypowiem dopiero w czerwcu bo będą grali na weselu u brata.
:?:

W każdym razie oni ich wybrali, bo bawili się już z nimi na jakimś weselu i spodobali im się .
 
 
adapter20092009 

Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 9:31 am   

Jeśli zależy komuś na bardzo żywiołowym weselu to smiało moze zdecydować sie na ten zespół.Fakt grają na zywo.
 
 
retry 

Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 7
Skąd: Londyn
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 10:29 am   

wybralismy ich na wrzesien 2011, proponuje sie z nimi umowic i pojechac na probe - zreguly maja raz lub 2 w tygodniu. niesamowite glosi no i 6 zywych instrumentow !! !!!!!!!

sa warci swojej ceny!!!!
 
 
mimozamimoto 


Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 4
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 6:50 pm   

Byłam świadkiem wielu prób.Chłopaki dają z siebie wszystko.Warto przyjrzeć się kapeli z bliska.
Pozdrawiam.
_________________
 
 
gina 

Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 2
Skąd: ldz
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 11:44 pm   

Czy jest możliwość aby ktos z administracji forum sprawdził czy aby te wszystkie pochlebne recenzje nie pochodzą od jednej osoby, podobnie jak w wątku o zespole TAURUS ? Pozdrawiam
 
 
baca95 
Firma

Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 6
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 9:22 am   

Witam serdecznie.
Chyba nadeszła pora abym się przedstawił.
Mam na imię Piotrek i jestem założycielem,przedstawicielem i wokalistą zespołu Aplauz z Aleksandrowa Łódzkiego.
Nie ukrywam że od jakiegoś czasu obserwuje nasz wątek na tym Forum
Pragnę z cała odpowiedzialnością podkreślić że ani ja ani żaden z członków zespołu nie uczestniczymy w tych wpisach.
Fakt że od samego początku mamy szczęście do ludzi którzy stali się naszymi przyjaciółmi po zagranych imprezach co bardzo sobie cenimy

[ Dodano: Sob Maj 15, 2010 9:27 am ]
Także wsród braci muzycznej wi innych zespołach mamy przyjaciół i znajomych.Cenimy ich uwagi i mamy świadomość że się nam bacznie przyglądają . Cieszymy się razem z Nimi z ich sukcesów

[ Dodano: Sob Maj 15, 2010 9:32 am ]
W czasach gdzie myślę dla każdego zespołu jest praca podkładanie sobie nogi było by moim zdaniem niepotrzebnym głupstwem.Lepiej meć tysiąc przyjaciół niż jednego wroga choć ponoć wrogowie dopingują nas do pracy.
Wracając do postów.Jeśli moderator stwierdzi w nich jakąś manipulację sam nie mam nic przeciwko ich usunieciu,ale z tego co czytam tak nie jest. Być może owe posty oddają odczucia naszych gości i usuwanie ich bez jakichkowiek dowodów uznałbym za krzywdzące .

[ Dodano: Sob Maj 15, 2010 9:43 am ]
I tak największą radością dla nas jest wspólne muykowanie i odkrywania w nas samych nowych możliwości nawet w zaciszu sali prób. Jeśli przy okazji ktoś to docenia jest to dla nas zapłatą najwyższą. Wszak na forum można pisać co się chce tak jak w życiu można kłamać lub mówić prawdę.Było by chorą sytuacją gdybyśmy żyli tymi postami i siedzieli przy komputerze-wolimy ćwiczyć.
Kończąc dziękujemy wszystkim za wpisy i obiecujemy nie zaniżac sobie poprzeczki.Pozdrawiam wszystkich znajomych przyjaciół a także muzyków ,muzykantów,grajków i wszystkich dla których muzyka jest radością i siła napędową do dalszego życia.

[ Dodano: Sob Maj 15, 2010 9:44 am ]
Piotrek-kierownik zespołu Aplauz z Aleksandrowa Łódzkiego
 
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 10:55 am   

gina napisał/a:
Czy jest możliwość aby ktos z administracji forum sprawdził czy aby te wszystkie pochlebne recenzje nie pochodzą od jednej osoby, podobnie jak w wątku o zespole TAURUS ? Pozdrawiam


IP są różne, jak zawsze do Forumowiczów należy ocena wiarygodności poszczególnych wypowiedzi.
 
 
gina 

Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 2
Skąd: ldz
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 11:57 am   

Może to zbieg okoliczności, ale proszę zwrócić uwagę na styl pisanie przez osoby chwalące zespół oraz kierownika-charakterystyczny brak spacji po znakach interpunkcyjnych, czyli po kropkach, przecinkach itp.- poniżej kilka przykładów na tą teorię. Po za tym wygląda na to, że większość tych osób loguje się tu tylko po to by zachwalić właśnie ten zespół, a później znikają. Przypadek???
baca95 napisał/a:


Mam na imię Piotrek i jestem założycielem,przedstawicielem i wokalistą zespołu Aplauz z Aleksandrowa Łódzkiego.
[...]
W czasach gdzie myślę dla każdego zespołu jest praca podkładanie sobie nogi było by moim zdaniem niepotrzebnym głupstwem.Lepiej meć tysiąc przyjaciół niż jednego wroga choć ponoć wrogowie dopingują nas do pracy.
Wracając do postów.Jeśli moderator stwierdzi w nich jakąś manipulację sam nie mam nic przeciwko ich usunieciu,ale z tego co czytam tak nie jest.
[...]
Wszak na forum można pisać co się chce tak jak w życiu można kłamać lub mówić prawdę.Było by chorą sytuacją gdybyśmy żyli tymi postami i siedzieli przy komputerze-wolimy ćwiczyć.


mimozamimoto napisał/a:

Byłam świadkiem wielu prób.Chłopaki dają z siebie wszystko.Warto przyjrzeć się kapeli z bliska.
Pozdrawiam.


adapter20092009 napisał/a:

Jeśli zależy komuś na bardzo żywiołowym weselu to smiało moze zdecydować sie na ten zespół.Fakt grają na zywo.


katarzyna mak napisał/a:

szkoda, ze dopiero teraz poznałam aplauz z Aleksandrowa.W kwietniu mam własne wesele- niestety umowa podpisana z inną orkiestrą .Szkoda, bo to co zobaczyłam i usłyszałam kilka dni temu na imprezie w Zgierzu gdzie grał ten zespół dokładnie odzwierciedla moje oczekiwania jakie mam względem swojego wesela.


Można by tak więcej wymieniać, ale po co? Nie zrobiłam tego po to by komuś zrobić na złość. Denerwuje mnie i penie innych takie manipulowanie informacją i jak nazwał to sam kierownik zespołu "chorą" kryptoreklamą. Przez takie zabiegi to forum traci na swojej rzetelności.
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 12:12 pm   

gina napisał/a:
Przez takie zabiegi to forum traci na swojej rzetelności.

forum traci?? ja raczej powiedziałabym, że to zespół na tym traci...

Jeśli ja szukałabym zespołu polegając w większości na opiniach z forum, to nie zdecydowałabym się na taki zespół jak ten... Niby same pozytywne opinie, ale są po prostu mało wiarygodne.

Ja wychodzę z założenia, że jeśli ktoś ma wesele na którym gra dany zespół, to przecież wesele gdzieś się odbywa, Panna Młoda zamawia gdzieś wiązankę... i dla mnie logiczne jest, że taka osoba powinna napisać również opinie właśnie na temat sal, cateringu, kwiaciarni i wielu innych.
_________________
 
 
kazia 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Lis 2009
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 1:55 pm   

agulka1989 napisał/a:
forum traci?? ja raczej powiedziałabym, że to zespół na tym traci...

Z całym szacunkiem Agulka1989 (uwielbiam Twoje posty, a na wielu wątkach się mijałyśmy :lol: ) Myślę , że takie podejście do Tej kapeli jest bynajmniej niesprawiedliwe.Gina ewidentnie ma zamiar zaszkodzić (chociażby jej only 2 posty...i traf chciał , że padło na Aplauz :? :? Wybraliśmy Ten zespól , ponieważ nam odpowiada.Nie jestem wirtualnym tworem!
Mac-erson napisał/a:
IP są różne,

Gina obserwuję cię 8)
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 2:11 pm   

kazia, ja tej kapeli nie znam, nigdy nie słyszałam. Wyraziłam tylko swoją opinię. Nie uważam, żeby "forum traciło na rzetelności" tylko dlatego, że ktoś zaloguje się po to, żeby napisać jedną opinię, według mnie na tym traci właśnie zespół, bo przypuszczam, że nie tylko ja pomyślałabym, że to niezbyt wiarygodne opinie...

Na forum jest kilka wątków zespołów/sal gdzie większość opinii jest zwyczajnie mało wiarygodna. Ja bałabym się zaryzykować gdybym szukała tylko na podstawie opinii na forum...

Ale są osoby, które znają ten zespół, które go już słyszały i wiedzą, że np. wszystko jest ok i dlatego wybrały tę a nie inną kapelę.
_________________
 
 
kazia 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Lis 2009
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 2:17 pm   

Dziękuję Agulka bo kapelę wiele razy słyszałam.Nie chodzi o to, że najlepsza, bo o gustach się nie dyskutuje.Nam odpowiada w 100% i uważam, ze niesprawiedliwością są jakieś prywatne porachunki ...a mniemam , ze Ginie o to w tej chwili chodzi.
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 2:20 pm   

kazia, wierzę, że zespół spełni Wasze oczekiwania :) i będę trzymać kciuki żeby tak właśnie było :)
_________________
 
 
Justi'20 

Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Poddębice
Wysłany: Wto Lip 13, 2010 3:15 pm   Polecam Aplauz

Witam zespół Aplauz, a przede wszystkim Podejrzliwe Panie ! :)

Mam na imię Justyna, jestem byłą wokalistką w/w zespołu. To co sie tutaj wypisuje na temat Aplauz'u spowodowało konieczność mojej ingerencji oraz konieczność mojego zalogowania na tym jakże sympatycznym forum :lol:

Gwarantuje wszystkim Klientom oraz "życzliwym fanom" zespołu, że członkowie kapeli w stu procentach nie czynią tu żadnych reklam na swoją korzyść. Piotrek jest to człowiek wiecznie zalatany i wykorzystujący każdą chwilę na pracę, muzykę i rodzinę natomiast reszta zespołu jest tak zakręcona, że na pewno nawet nie wie, iż to forum istnieje :) Wiem, co mówie - pracowaliśmy razem rok. Nie wiem czym spowodowane są jakiekolwiek negatywne opinie. Zespół jest znakomity, 100 % na żywo : Przezabawny gentelman - Leszek obsługujący perkusję, inteligentny klawiszowiec, wokalista, nieziemski wodzirej oraz akordeonista grający często na stole - Piotr, rock'owa gwiazda wplatająca świetnie na gitarze elektrycznej swoje wirtuozowskie umiejętności w repertuar - Rafał oraz profesjonalny, młody, czarujący basista - Bartek 8) Nie wiem jak jest w tej chwili z damskim wokalem...ale na pewno równie dobrze.

Szczerze polecam Aplauz, repertuar zróżnicowany, czysty wokal, aranżacja bez zastrzeżeń. Grając razem, nigdy nie dostaliśmy od gości czy Państwa Młodych negatywnych opinii. Wręcz przeciwnie - wszyscy byli zadowoleni i dlatego właśnie praca w takim zespole to przyjemność:) Pozdrawiam.
_________________
No lux ! ;)
 
 
baca95 
Firma

Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 6
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 9:38 am   

Justi pozdrawim serdecznie w imieniu swoim i reszty kapeli .Dzięki za dobre słowo i jak zawsze jesteś mile widziana na próbach.
do zobaczyska
Piotrek
 
 
 
Amm-k 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Sie 2007
Posty: 248
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 2:31 pm   

Ja jako osoba bezstronna, ale również znająca się trochę na graniu, a dokładniej na śpiewaniu ;) mogę powiedzieć i potwierdzić, że zespół APLAUZ jest według mnie jednym z najlepszych grających w obrębie województwa łódzkiego. To, co koledzy czynią na instrumentach to po prostu dech w piersiach zapiera, a szczęka opada :) Miałam przyjemność być na ich próbie i naprawdę byłam pod wrażeniem :) Śpiewać w takim zespole to marzenie, a co dopiero spotkać taki zespół u siebie na weselu czy nawet u kogoś ;) )) śmiem twierdzić nawet, że z powodzeniem mogliby tworzyć swoją muzykę i nagrywać płyty :) ))
Pozdrowionka ;)
Ania.
_________________


 
 
Mariposa. 


Dołączyła: 28 Paź 2010
Posty: 41
Skąd: In the air.
Wysłany: Pią Paź 29, 2010 3:45 pm   

Znam zespół od podszewki :lol:
Grają na żywo. Wiem na pewno, że występuje tam duużo instrumentow. Naprawdę fajny zespół.
Mają moc. A gina to ma downa. :D
Pozdro Robaczki :razz:
_________________
Hasta maniana el novio.
 
 
Arkadiusz.S 

Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 02, 2010 12:14 pm   

Witam,

Miałem przyjemność gościć zespół Aplauz na swoim weselu 11.09.2010
I podsumowując z perspektywy czasu i doświadczeń z innych wesel wystawiam im szczerą i zasłużoną studencką 5 z malutkim -. Więc szczerze ich polecam wszystkim poszukującym fajnego zespołu grającego na żywo za rozsądną cenę.

Plusy:
+ grają na żywo i energicznie, nie z podkładów, dyskietek itp, grają na żywych 6 instrumentach a dziś to rzadkość.
+ jak na 5 osobowy zespół grający na żywo mają bardzo dobrą cenę.
+ można z nimi wiele pierdół ustalić, nie mają sztywnych zasad, lider jest zawsze miły i poświęcają dużo swojego prywatnego czasu by dopiąć wszystko tak jak sobie zażyczyliśmy.
+ czują publikę i rytm wesela, grany repertuar był bardzo dostosowany do pory i nastroju gości.
+ znakomite oczepiny, fajnie rozgrzewają na starcie, wiele solówek i wyjść do gości.
+ goście byli bardzo zadowoleni i wytańczeni, niektórzy mieli tylko uwagi o czym poniżej.

Minusy:
- grali głośno, momentami bardzo głośno, nie wiem czy to specyfika i akustyka sali że tego nie słyszeli, a może zbyt duża moc ich sprzętu, zwracaliśmy im uwagę zarówno my i goście jednak nie mogli ściszyć bardziej bo by siebie "nie słyszeli", ale wszyscy przeżyli wesele :)

W przypadku gdyby ktoś z forumowiczów uważał iż ta wypowiedź jest podstawiona zapraszam na priv, udostępnię zdjęcia z zespołem z wesela (w załączniku poniżej jedno z nich)

Pozdrawiam,
Arkadiusz Szadkowski

DSC_5083.jpg
Aplauz 11.09.2010
Pobierz Plik ściągnięto 721 raz(y) 91.29 KB

 
 
Sylvia i Tomek 

Dołączyła: 15 Mar 2010
Posty: 11
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Nie Lut 13, 2011 10:18 pm   

Witam czy ktoś posiada jakieś świeże info na temat tego zespołu ? W jakim składzie grają ? Czy jest wokalistka ? Pozdrawiam !
_________________
kwiecień 2010 ;) :)
 
 
Zajączki 

Wiek: 42
Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 2
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lut 14, 2011 7:30 pm   

Witamy, my swoje wesele mieliśmy 31 lipca ubiegłego roku . Kapelą naszą był właśnie Aplauz. Już samo zapoznanie z kapelą było dla nas miłym zaskoczeniem. Zaprosili nas na swoją próbę (nie puszczali dema obrobionego na kompie co już było dla nich na + ), technika grania + głos wokalisty przekonał nas i ... podpisaliśmy umowę :) Kapela jest bardzo ugodowa i elastyczna , idzie się z nimi dogadać jeśli ktoś ma jakieś swoje "udziwnienia". Wesele poprowadzili sprawnie tak by wszyscy mogli się pobawić. Dopasowywali się z repertuarem pod gości i oczywiście pod nas niekiedy :wink: Ciekawym dodatkiem był saksofon który dodawał wiele do granej muzyki a także tradycyjny akordeon na którym Piotr(wokalista) nieźle wymiatał ;) - wychodził do gości na parkiet:) Żadna para młodych nie będzie zawiedziona. Wszystkie warunki umowy zostały spełnione. Dobrzy,kompetentni muzycy i ciekawi ludzie prywatnie , godni zaufania.
Jeśli będziecie mieli jakieś pytanie możecie napisać do nas, na pewno odpowiemy.
P O L E C A M Y!!!!!!!!!!
Pozdrawiamy

Milenka i Tomek Z.

ps. Wokalista bardzo przystojny, co zachęca do tańca wszystkie panny i nie tylko panny :razz:

ps2. Zaraz po naszym weselu jedna z par od razu zarezerwowała sobie ową kapelę na swoje weselisko.
Ostatnio zmieniony przez Zajączki Pon Lut 14, 2011 8:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sylvia i Tomek 

Dołączyła: 15 Mar 2010
Posty: 11
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Wto Lut 15, 2011 6:07 pm   

Czyli ogólnie Same plusy :) Zajączki a co z wokalistką ? Bratu zależy, bo nie wspomnieliście ?
_________________
kwiecień 2010 ;) :)
 
 
Zajączki 

Wiek: 42
Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 2
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lut 17, 2011 1:20 pm   

Wokalista ma dobry głos i sam daje radę pociągnąć wesele i poprawiny :D Posłuchacie go to się przekonacie ;) Pozdrawiamy
 
 
aniamyszka1984 

Dołączyła: 06 Mar 2011
Posty: 1
Skąd: aleksandrow lodzki
Wysłany: Nie Mar 06, 2011 4:49 pm   WITAM WSZYSTKICH :-)))

CHCIAŁABYM WSZYSTKICH NIEDOWIARKÓW ZAPEWNIC ZE DECYDUJAC SIE NA TEN ZESPÓŁ NIE MAJA SIE CZEGO OBAWIAC. KAZDY CZŁOWIEK MARZY O PIĘKNYM WESELU, TA NOC MA BYC NAJPIEKNIEJSZA, JEDYNA, NIEZAPOMNIANA. JA JA PRZEZYŁAM W MAJU 2010 ROKU. DZIEKI PIOTRKOWI I RESZCIE ZESPOŁU BYŁO CUDOWNIE. PRZEPIEKNY GŁOS WOKALISTY, SWIETNY GITARZYSTA RAFAŁ I CAŁA RESZTA. POZNAŁAM ICH PRZYPADKIEM NA WESELU ZNAJOMYCH I ODRAZU WIEDZIAŁAM KTO ZAGRA NA MOIM. NAPRAWDE GRAJA NA ZYWO I SPIEWAJA. SA PEŁNI ENERGII I ROZBAWIA NAWET NAJSZTYWNIEJSZYCH GOSCI, MOWIE TO BO TAK BYLO NA MOIM WESELU. DZIEKI CHŁOPAKI ZA WSZYSTKO ZAWSZE DLA NAS BEDZIECIE NUMER 1.POZDRAWIAMY ANIA I AREK

[ Dodano: Nie Mar 06, 2011 4:49 pm ]
ANIA I AREK :razz:
_________________
aniamyszka1984
 
 
ja 

Dołączyła: 12 Maj 2011
Posty: 2
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Czw Maj 12, 2011 8:34 pm   

Prawie 2 lata temu byłam na weselichu gdzie królował ten zespół - z ręką na sercu powiem, że było to najlepsze wesele na jakim do tej pory byłam
Nie wiem jak teraz się sprawy mają , ale mam nadzieję , że jest jeszcze lepiej niż było.
Szkoda by było takiego zespołu, takiego talentu .Myślę , że konkurencja im tylko pomogła.
Pozdrawiam i życzę wszystkim zainteresowanym tylko słusznych życiowych wyborów.
Ze swej strony polecam "Alauz ",ale radzę pytać i sprawdzić jak sprawa ma się , bo niestety ( tak jak i w życiu ) w tym interesie nic nie jest w 100% pewne. Niestety .
Ps.Powiem, że nie jestem "taneczna "ani zwolenniczką wesel w ogóle , a wyrwali mnie do tańca.
Ostatnio zmieniony przez ja Czw Maj 12, 2011 8:53 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
jaro 

Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Maj 19, 2011 9:56 pm   

Zespół APLAUZ zagrał niedawno na naszym weselu i możemy tylko cieszyć się że wybraliśmy właśnie tę kapele. Nie zawiedli naszych i gości oczekiwań. To są bardzo fajni i mili ludzie, którzy kochają grać. Dzięki nim parkiet zawsze był pełny. Śmiało możemy polecić ten zespół bo gwarantują udaną imprezę. Świetny męski wokal i gra na żywo całego zespołu to rzadkość teraz( chłopaki naprawdę wyciskają wszystkie poty). Zespól nas nie zwiódł ani pod wzgledem muzycznym ani technicznym.

Pozdrawiamy cały zespół
Ania i Jarek :)
 
 
ja 

Dołączyła: 12 Maj 2011
Posty: 2
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Pon Maj 23, 2011 3:40 pm   

tak właśnie pamiętam tą ciężką pracę. Aplauz,to nie tylko zaangażownie zespołu , ale przede wszystkim praca lidera -dziecko, które kosztowało wiele wyrzeczeń i które prztrwa jeśli pasja będzie życiem i pasją . "Iść , zawsze iść - rozkaz, który mam we krwi
Małą wojnę w sobie mieć" Te słowa mają tu sens .
Cieszy mnie sukces . I nie wyobrażam sobie aby pod tym szyldem istniał inny wokalista.
:P
Zainteresowanym polecam posłuchać i zobaczyć.
 
 
esperanza77 

Wiek: 46
Dołączyła: 21 Paź 2008
Posty: 20
Skąd: Zgierz/Calgary
Wysłany: Sro Maj 25, 2011 11:06 pm   

My rowniez wybralismy ten zespol zagra na naszym weselu 25 grudnia br...mysle ze nie bedziemy zalowac:)
_________________
 
 
 
asi33 

Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 23, 2011 12:47 am   

Jakieś nowe info o zespole Aplauz ? Tylko rzetelne żródło ! Kiedyś zespół wiele potrafił , a dziś jak się sprawy mają ? Obiektywnie proszę .Bez osobistych wycieczek - kto kogo tu .... i za co ... :razz:
..... :razz
 
 
esperanza77 

Wiek: 46
Dołączyła: 21 Paź 2008
Posty: 20
Skąd: Zgierz/Calgary
Wysłany: Wto Sty 24, 2012 3:23 pm   POLECAM w 100%

Witam wszystkich forumowiczow z zespolem Aplauz mielismy wesele 25. grudnia 2011 i co moge powiedziec jestesmy pod wrazeniem profesjolnego podejscia do klienta jak i samego prowadzenia zabawy weselnej, goscie rowniez byli pod wrazeniem .
Umowe powiem szczerze podpisywalismy w ciemno znajac glownie opinie tutaj z forum i widzac strone internetowa, gdyz mieszkamy w Calgary wiec spory kawalek od Aleksandrowa Lodzkiego 8) w naszym imieniu zrobil to moj brat. Pozniej dotarly do nas materialy podane przez Pana Piotra- lidera zespolu, zawierajace fragmenty wesel gdzie grali.
Zespol jest elastyczny, energiczny, rozwijajacy sie, stosuje sie do sugestii klientow....
Posluchac mielismy okazje zespolu "life" na jednej z prob po przyjezdzie z Kanady do Polski...faktycznie graja "life" i tylko nas to utwierdzilo , ze dobrze wybralismy...
Po weselu uslyszelismy same pochlebne opinie, jako ze mielismy gosci z roznych regionow Polski slyszelismy, ze zespol super, pieknie bawili gosci nie tylko na parkiecie ale i przy stolach...zas goscie z Kanady i Stanow wprost powiedzieli, ze nigdy nie byli na takim weselu, nigdy wczesniej czegos takiego nie widzieli i nigdy tak dobrze sie nie bawili...wiec opinia gosci mowi sama za siebie :D :D :D
Ja ze swojej strony powiem , ze gdybym miala okazje jeszcze organizowac jakas impreze w Pl z pewnosci znow bym postawila na Zespol Aplauz.

[ Dodano: Wto Sty 24, 2012 6:34 am ]
Dodam tylko jeszcze , ze zespol obecnie w skladzie ma Pania wokalistke z bardzo ciekawa barwa glosu...oczywiscie nie ujmujac nic liderowi zespolu , ktory swoja charyzma i zywiolowoscia potrafilby rozkrecic mysle ,ze kazda impreze, a ktory rowniez niejednokotnie potrafi pokazac na co go stac rowniez przy mikrofonie....kazda osoba w zespole to idywidualnosc , ktorej pasja muzyka uwydatnia sie gdy zaczynaja grac...pozdrawiam i dziekuje kazdemu z osobna , ze ten dzien uczyniliscie wyjatkowym Joanna
_________________
Ostatnio zmieniony przez esperanza77 Wto Sty 24, 2012 3:26 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
magda 80 

Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 23, 2012 9:30 am   Re: APLAUZ z aleksandrowa - polecam 98%

,,Osobiście nie zdecydowałem się na ten zespół bowiem moje wesele odbędzie się w sierpniu i tutaj nie mogę pozwolić sobie na to, że zespół nawali (technicznie bo od strony muzycznej nie ma im co zarzucić). Zdecydowałem się wobec tego na zespół z dłuższym stażem. Gdybym wybierał zespół za rok zapewne zdecydowałbym się na APLauz"

Z całym szacunkiem do Pana ale znam zespół APLAZUZ z Aleksnadrowa Łódzkiego Z niejednego wesela ich staż jest znacznie większy niż Panu się wydaje ; ,, WIELU WIE WIELE ALE NIKT NIE WIE WSZYSTKIEGO" i to co Pan wypisuje o ,,nawaleniu technicznym" nie mając zarzutów do strony muzycznej to jedno z drugim nie ma nic wspóLnego. jestem muzykiem. chłopaki z Aplauzu mają sprzęt najwyższej jakości grają na żywo to że nogi same się niosą jest oczywiste ale niech na Boga nie obwinia Pan zespołu za warunki na sali (bo jej wybór a w tym jej akustyka i możliwości co do niej) bo za to odpowiadają Państwo sami a nie ludzie wynajęci do muzykowania.
Dlatego najlepiej wcześniej sprawdzić salę akustycznie zanim dokona Pan jakiegokolwiek wyboru np.z wybranym przez siebie zespołem by potem bezmyślnie nie psuć opinii ludziom którzy
po 1. na to akurat nie zasługują
po 2. za to nie odpowiadają bo jesli dokona Pan wyboru sali sam bez pomocy takiego zespołu to dlaczego Pan obwinia nie siebie tylko zespół który nie miał na to żadnego wpływu?

. pozdrawiam i życzę wspaniałej zabawy z Zespołem Aplauz :)
_________________
madzia 80
Ostatnio zmieniony przez magda 80 Sro Maj 23, 2012 9:58 am, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
zbynio1980 

Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 26, 2012 10:51 pm   

Powiem tak jeśli zespół weselny to tylko aplauz z Aleksandrowa,potrafią rozkręcić zabawę,gdyby to było możliwe to bym się hajtnął drugi raz żeby grali znów na moim weselu!!!!
Pełen profesjonalizm w każdym calu.
Piotrek lider zespołu wie jak "rozbujać" towarzystwo weselne,gość ma w sobie tyle pozytywnej energii i do tego ich wokalistka...głos zajebiaszczy;)jak na taką młodą wokalistkę taki dojrzały głos,jak śpiewa ta dziewczyna to tak jakby leciał oryginalny kawałek.
Ludzie!!!! nie macie co szukać zespołu weselnego bo już znaleźliście...jedyny wybór to Aplauz!!!
Mam nadzieje że się z nimi jeszcze spotkamy na jakimś weselichu bo zespół jest naprawdę pierwsza klasa!!! Zazdroszczę wszystkim którzy będą ich mieć na swoim weselu,bo my już mamy to niestety za sobą.Kontakt z zespołem bez zarzutów,wszystkie nasze zachcianki zostały przez nich spełnione.Wybraliśmy naprawde super kapelę i nad ich wyborem zastanawialiśmy się może góra 5 minut.
Więc przyszli nowożeńcy chwytajcie za telefon i dzwońcie do Piotrka a nie pożałujecie...

30.06.2012 Agnieszka i Zbyszek. Łódź
 
 
Serenity 


Dołączyła: 20 Lip 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 27, 2012 6:25 pm   

Trzeba przyznać, że zespół przypadł mi do gustu, jednak nie mogę z nim skontaktować. Gdyby ktoś miał jakiś inny telefon niż ten dostępny na ich stronie proszę o wiadomość na priv.
_________________
 
 
ewali123 

Dołączyła: 07 Lis 2012
Posty: 1
Skąd: łódz
Wysłany: Sro Lis 07, 2012 2:39 pm   Nowy telefon do pana Piotra

Witam.
Podaje nowy telefon do pana Piotrka i zespołu Aplauz. Z tego co wiem tamten nieaktualny.
obecnie to 796-729-896 .
 
 
ala1986 

Dołączyła: 12 Kwi 2013
Posty: 1
Skąd: skierniewice
Wysłany: Pią Kwi 12, 2013 2:36 pm   

My z narzeczonym na weselu z APLAUZEM bawiliśmy się w lipcu 2012- grają świetne kawałki- i weselne szlagiery i nowości muzyczne więc każdy myślę znajdzie coś dla siebie. Świetne wokalne a i cały zespół współbrzmi super- co chyba świadczy o jego dobrym zgraniu. Bardzo się ciszymy , że i na naszym weselu to właśnie oni będą "bawić' naszych gości :) kontakt z panem Piotrem bardzo przyjemny- człowiek otwarty więc i wszelkie formalności załatwione w jak najbardziej pozytywnym klimacie :)
A teraz czekamy na NASZ DZIEŃ z zespołem Aplauz :lol:
_________________
alunia
 
 
kamycek 

Dołączyła: 16 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 16, 2013 7:30 am   

Ostatnio zdecydowaliśmy się właśnie na ten zespół, już mieliśmy jechać do Sieradza do Klimatu, żeby zadatkować, aż w końcu zdecydowaliśmy się całkiem przypadkiem na Aplauz, pojechaliśmy w zeszłym tygodniu na ich próbę, a później jeszcze do Yucki gdzie grali w sobotę, mama Narzeczonego też chciała posłuchać. Od razu mi si,ę spodobali byłam zafascynowana Piotrem ale też dziewczyną - Wokalistką, super zespół, mam nadzieję, że na naszym weselu też będą tak fajnie śpiewać.

Widać, że zespół jest zgrany, to fajnie.

Martwi mnie tylko to, że tak wcześnie trzeba wszystko załatwiać. Jeszcze rok do wesela, a nikt mi nie da gwarancji, że zespół lub sala którą wybrałam będą jeszcze do tego czasu istniały, to takie ekstremalne myśli, ale wiecie o co mi chodzi.
 
 
asik72 

Wiek: 51
Dołączyła: 25 Lip 2013
Posty: 5
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Czw Lip 25, 2013 8:29 pm   

Zespół Aplauz grał u mojej koleżanki. Bawiłam się na poprawinach. Bardzo fajnie grają. Wybawiliśmy się z towarzystwem że aż nogi bolały :) Nie wiem ile teraz biorą bo to było już jakiś czas temu ale polecam ten zespół :)
_________________
Z uśmiechem przez życie :)
 
 
zabulcia83 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Lis 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 08, 2013 8:09 am   

Zespół Aplauz z Aleksandrowa Łódzkiego grał na naszym weselu 27.07.2013r. Wybór zespołu był dla nas dość dużym wyzwaniem, bo nie jesteśmy jakimiś wielkimi bywalcami wesel i do tej pory żaden zespół nie wywarł na nas jakiegoś ogromnego wrażenia - owszem niektóre grały dobrze, ale czegoś brakowało. Szukając zespołu mieliśmy okazję usłyszeć lub przynajmniej zobaczyć nagrania z wesel 3 innych polecanych nam zespołów i w ich przypadku mieliśmy to samo odczucie - niby fajnie, ale brakuje czegoś. Na zespół Aplauz natrafiliśmy przeglądając to forum i wystarczył jeden filmik na youtube, by chwycić za telefon i zadzwonić do kierownika zespołu, żeby umówić się na ich próbę. Ponad godzinna sesja muzyczna na próbie wystarczyła nam by to właśnie zespół Aplauz był tym naszym zespołem. Od strony muzycznej wszystko świetnie brzmiało, wspaniały głos wokalistki i kierownik zespołu: Piotrek - jajcarz, wariat w pozytywnym tego słowa znaczeniu, co do którego byliśmy przekonani, że poniesie nasze wesele w kosmos.
Przed weselem mieliśmy znakomity kontakt z Piotrkiem i okazało się, że zespół rozrósł się o jeszcze jednego członka, oczywiście przy zachowaniu przyjętej wcześniej ceny. I tak obok wokalistki, kierownika zespołu (wokal, akordeon), 2 gitarzystów (bass, elektryczna), perkusisty doszedł jeszcze człowiek grający na akordeonie i klawiszach.
W końcu nadszedł TEN dzień i tu na początku duże pozytywne zaskoczenie. Pod mój blok stawił się cały zespół (oprócz perkusisty). W oczekiwaniu na Mojego przyszłego małżonka zespół przygrywał pod blokiem, aż sąsiedzi myśleli, że to zespół wędrowny i zaczęli im z okien rzucać pieniądze za granie (co świadczy, że grali wspaniale).
Samo wesele to szalona zabawa na parkiecie. Wszyscy nam po weselu powtarzali, że świetnie się bawili, a zespół był znakomity. Repertuar mieli odpowiednio dobrany do naszych gości (wcześniej powiedzieliśmy jak procentowo pod względem wieku wygląda podział gości). Zespół Aplauz to przede wszystkim znakomite brzmienie i niesamowita energia jaką kierownik zespołu zaraża gości. Wczoraj oglądaliśmy po raz pierwszy nagranie z wesela i do naszych uszu dochodziło znakomite brzmienie poszczególnych utworów a nie typowa łupanka. Żaden zespół, który gra z podkładów takiego brzmienia nie wydobędzie jak grane na żywo utwory. Panowie są znakomicie ze sobą zgrani. Do tego dochodzi piękny głos wokalistki i kierownika zespołu.
Oczepiny były przeprowadzone w sprawny sposób. Było troszkę konkursów, sporo śmiechu i wygłupów, bez jakiś przegięć.
Oczywiście była też biesiada przy stołach co w przypadku dwóch akordeonistów dało super efekt. Tutaj podam jeden minus (żeby nie było, że tylko słodzę). Przydałby się mikrofon bezprzewodowy by przy biesiadach kierownika było dobrze słychać w drugim końcu sali (my mieliśmy dość dużą salę i przy mniejszych salach tego problemu może nie być).
Należy też wspomnieć o niekonwencjonalnych pomysłach co do prowadzenia wesela. Jednym z nich było przeprowadzenie biesiady z gośćmi na tarasie (akurat była piękna, ciepła noc). A na tarasie się działo, oj działo (były m.in. bardziej sprośniejsze przyśpiewki niż podczas oczepin).
Bardzo jesteśmy zadowoleni z wyboru zespołu Aplauz na nasze wesele. Wspaniała zabawa na parkiecie i zadowolenie naszych gości świadczą, że to był strzał w "10". Mamy nadzieję, że jeszcze na jakimś weselu lub balu będziemy się bawić przy zespole Aplauz. Niestety wśród naszych znajomych czy rodziny nie szykuje się żadne wesele, bo byśmy im polecali nasz zespół, tak jak wam czytających to forum z czystym sumieniem możemy ich polecić.

Pozdrawiamy
Marzena i Krystian :)

[ Dodano: Wto Paź 08, 2013 8:15 am ]
:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl