Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"GRACJA"
Autor Wiadomość
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 21, 2004 10:33 am   "GRACJA"

czy ktoś zna ta restaurację??????

słyszałam, że jest nawet niezła i super wesela tam organizują!!!!

ponoć gdzieś w Nowosolnej ta sala się znajduje
_________________

Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Sty 04, 2013 4:34 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Jelonek 

Dołączyła: 14 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Kwi 21, 2004 11:27 am   gracja

Byłam w Gracji dwa lata temu na weselu , sala bardzo ładna , duża ,
ma taras i możliwości puszczania petard przed nią . Moi przyjaciele doskonale
ją przybrali , miała wielkie balonowe łańcuchy. Jedzonko jakoś mi umknęło :)
pamiętam ino morze wina i dzikie tańce :) :) hmmmm pamięć ludzka jest jednak
zawodna
Jelonek
[/scroll]
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Kwi 21, 2004 11:51 am   

Byłam w "Gracji" na weselu w zeszłym roku.
Sala - OK, "część jedzeniowa" odgrodzona słupami od "części tańczącej". Parkiet do tańców.
Tylko jest takie bezpośrednie wyjście z kuchni na salę, więc widać co się dzieje na zapleczu.
Jedzenie w porządku.
Tak jak wspomniała Jelonek jest taras z ławeczkami i stolikami. :spoko:
Pamiętam też garaż (jest miejsce chyba na 2 auta), bo tam wstawiliśmy samochód. :lol:
I bardzo długo się tam jedzie! :roll:
_________________
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 21, 2004 7:59 pm   

dziewczyny a znacie adres żebyśmuy mogli tam podjechać???
_________________

 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Kwi 21, 2004 8:01 pm   

Brzezińska 295.
Szmat drogi.
_________________
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 21, 2004 8:06 pm   

Asiek napisał/a:
Brzezińska 295.
Szmat drogi.



dzięki Asiek

a orientujesz się jakie sa tam ceny??
_________________

 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Kwi 21, 2004 8:11 pm   

Edyto, niestety nie pamiętam dokładnie, więc nie chcę Cię wprowadzić w błąd.
Ale cena nie przekraczała 140 zł/os. Oczywiście, to było w zeszłym roku.
Najlepiej dowiedzieć się na miejscu.
_________________
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 21, 2004 8:21 pm   

Asiek napisał/a:
Edyto, niestety nie pamiętam dokładnie, więc nie chcę Cię wprowadzić w błąd.
Ale cena nie przekraczała 140 zł/os. Oczywiście, to było w zeszłym roku.
Najlepiej dowiedzieć się na miejscu.




ok

dzięki za pomoc
_________________

 
 
monula 


Wiek: 44
Dołączyła: 03 Kwi 2005
Posty: 15
Skąd: Łódż
Wysłany: Pon Kwi 04, 2005 8:02 pm   

A czy maja jakas strone w internecie?
 
 
 
Marti 

Wiek: 44
Dołączyła: 13 Lut 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 30, 2005 9:58 am   

Gorąco polecam tą salę gdyż bawiłam się na niej w lipcu na swoim weselu. Elegancko, sprawnie , profesjonalnie i suuuper jedzenie. Goście byli zachwyceni. Najdroższe menu 140 zł. Nie do przejedzenia i bardzo różnorodnie. Na górze pokoje z łazienkami a dla Pary Młodej pokój gratis. Super!
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 1:43 pm   

Bawiłam się na weselu w "Gracji" i przyznaję, że sala jest OK. :graba:
Była nas setka i myślę, że to optymalna ilość gości dla tego miejsca. Ciekawie rozwiązna jest sprawa parkingu - bez problemu każdy moze wyjechać o każdej porze.
Sala ma taras dookoła budynku, my z niego nie korzystalismy ze względu na pogodę, ale latem może być w pełni wykorzystany, aczkolwiek bliskość ulicy (bardzo ruchliwej) może trochę przeszkadzać. Jedzonko ok, ale bez rewelacji.
Ostatnio zmieniony przez rorrim Wto Paź 31, 2006 12:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Patrycja 

Dołączyła: 17 Lut 2006
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Lut 17, 2006 1:01 pm   

We wrześniu bawiłam się na weselu u koleżanki właśnie w Gracji. To był "rok wesel" wśród moich znajomych i muszę powiedzieć że w Gracji najlepiej się bawiłam. Najładniejsza sala, super rozwiązanie z parkingiem no i to co najważniejsze obsługa i jedzonko bez zarzutów. :D Szkoda że nie trafiłam do tej sali przed swoim weselem. :smut:
 
 
sierotka 


Dołączyła: 07 Kwi 2006
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 12:01 pm   Gracja

Hello. ze swojej strony polecam grację. Trafiłam tu przypadkowo, ale praktycznie po tygodniu byłam zdecydowana. Miła Pani kierownik, ceny przystępne, fajny klimat. Polecam :lol:
_________________
sierotka
 
 
Ania K.J. 

Wiek: 48
Dołączyła: 04 Cze 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 04, 2006 10:03 pm   

czesc! mieliśmy ślub 20.05.2006 r. a wesele odbyło się właśnie w Gracji. My i nasi goście jesteśmy po prostu zachwyceni!!!!Pani Połomska- właścicielka, to przesympatyczna osoba, służąca radą i czuwająca nad przebiegiem imprezy. Kucharki i obsługa kuchni pod kierownictwem pani Głowackiej również super!!! Jedzenie było po prostu obłędne - wszystko świeże, smaczne, przepięknie podane i w dużych ilościach. Po weselu zostaliśmy w pokoju (bardzo ładnie urządzonym), który nieodpłatnie przysługuje młodym. Przed opuszczeniem pokoju dostaliśmy smaczne śniadanko. W Gracji jest również możliwosc wynajmu pokoi dla gości, co znacznie ułatwia sprawę gdy goście są przyjezdni, lub gdy na weselu są dzieci.Nasze wesele udało się super!My na początku wesela byliśmy trochę oszołomieni całą uroczystością i zestresowani , ale obsługa (w tym sama pani właścicielka), czuwała nad tym,żeby wszystko się udało.Gorąco polecamy ten dom weselny, na pewno będziecie bardzo zadowoleni.?yczymy wsztstkim którzy przymierzają się do ślubu aby Wasze weselisko było równie udane jak nasze!

Ania i Kuba.
 
 
sierotka 


Dołączyła: 07 Kwi 2006
Posty: 19
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Cze 05, 2006 2:02 pm   

W takim razie nie pozostaje nam nic innego, tylko cieszyć się z dobrego wyboru :lol: Mam pytanko - o której Wy, jak i goście musieliście opuścić pokoje? Interesuje mnie to ponieważ mam sporo przyjezdnych :hyhy: Z góry dziękuję za informacje. Co do Pani Połomskiej- super, życzliwa, i baardzo pomocna. Gratuluję udanej imprezy, mam nadzieję, że moja też będzie taka :P
_________________
sierotka
 
 
Vanice 

Wiek: 47
Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 07, 2006 7:21 pm   

Numer do właścicielki GRACJI to:
[xxx], chyba od zeszłego roku nie zmieniła.
Znalazłam jeszcze zdjęcia tej sali

24.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 2228 raz(y) 95.32 KB

Ostatnio zmieniony przez kryszka Wto Lip 04, 2006 8:12 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Ania K.J. 

Wiek: 48
Dołączyła: 04 Cze 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 07, 2006 9:29 pm   

My mieliśmy wesele bez poprawin i moglismy opuścic pokój o dowolnej godzinie. Wyszliśmy jednak około 14.Jeśli wesele jest z poprawinami to na pewno jest inaczej.Poza tym można się porozumiec z włascielką bez problemu. Pozdrawiam.
Ania.
 
 
Dziubas 

Dołączyła: 15 Cze 2006
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 15, 2006 6:51 pm   

Witajcie! :D Mieliśmy wesele 10.06.2006 roku w „Gracji” i uważamy, że to był trafny wybór. Sala jest klimatyzowana, sama w sobie bardzo elegancka, nie potrzeba jej dodatkowo dekorować np.: balonami. Miejsca do tańca /parkietu/ wystarcza spokojnie dla 130 osób /tyle właśnie bawiło się u nas/. „Dużym plusem” jest taras przy sali, z którego chętnie korzystają goście po wyczerpujących tańcach. Stoły zapełnione po brzegi zimnymi zakąskami, owocami oraz ciastami – „bajkowo i kolorowo”. Do tego dochodzą jeszcze przepyszne ciepłe posiłki – w zależności od wyboru jednego z trzech wariantów menu – dla każdego znajdzie się coś dobrego. Wszystko to przygotowywane przez bardzo zgrany zespół pod kierownictwem przesympatycznej Pani Małgosi Głowackiej (szefowa kuchni). Goście byli sprawnie obsługiwani przez młodych kelnerów.
Serdeczne podziękowania należy złożyć Pani Liliannie Połomskiej – właścicielce lokalu, która służyła dobrą radą i pomocą oraz Pani Danucie Maj za „czuwanie” nad przebiegiem całej imprezy.
P.S. Nie wspominamy nic o pokoju dla nowożeńców, ale jak pojedziecie oglądać salę to sami zobaczycie............. :)
Polecamy tę salę wszystkim niezdecydowanym.
Magda i Paweł (chętnie byśmy to powtórzyli).
Ostatnio zmieniony przez ice Wto Lip 04, 2006 1:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 15, 2006 7:29 pm   

Dziubas napisał/a:
Witajcie! :D Mieliśmy wesele 10.06.2006 roku w „Gracji” i uważamy, że to był trafny wybór. Sala jest klimatyzowana, sama w sobie bardzo elegancka, nie potrzeba jej dodatkowo dekorować np.: balonami. Miejsca do tańca /parkietu/ wystarcza spokojnie dla 130 osób /tyle właśnie bawiło się u nas/. „Dużym plusem” jest taras przy sali, z którego chętnie korzystają goście po wyczerpujących tańcach. Stoły zapełnione po brzegi zimnymi zakąskami, owocami oraz ciastami – „bajkowo i kolorowo”. Do tego dochodzą jeszcze przepyszne ciepłe posiłki – w zależności od wyboru jednego z trzech wariantów menu – dla każdego znajdzie się coś dobrego. Wszystko to przygotowywane przez bardzo zgrany zespół pod kierownictwem przesympatycznej Pani Małgosi Głowackiej (szefowa kuchni). Goście byli sprawnie obsługiwani przez młodych kelnerów.
Serdeczne podziękowania należy złożyć Pani Liliannie Połomskiej – właścicielce lokalu, która służyła dobrą radą i pomocą oraz Pani Danucie Maj za „czuwanie” nad przebiegiem całej imprezy.
P.S. Nie wspominamy nic o pokoju dla nowożeńców, ale jak pojedziecie oglądać salę to sami zobaczycie............. :)
Polecamy tę salę wszystkim niezdecydowanym.
Magda i Paweł (chętnie byśmy to powtórzyli).


Budujące i jak pachnie reklamą.............. :hyhy:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
Ostatnio zmieniony przez ice Wto Lip 04, 2006 1:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw Cze 15, 2006 8:05 pm   

:) rzeczywiście sala wymarzona ale reklama to jest jak najbardziej, jeden post oddany i akurat o sali, ciekawe :)
 
 
sierotka 


Dołączyła: 07 Kwi 2006
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 18, 2006 2:11 pm   

Ania K.J. napisał/a:
My mieliśmy wesele bez poprawin i moglismy opuścic pokój o dowolnej godzinie. Wyszliśmy jednak około 14.Jeśli wesele jest z poprawinami to na pewno jest inaczej.Poza tym można się porozumiec z włascielką bez problemu. Pozdrawiam.
Ania.


Dzięki za informację, cieszę się, że nie trzeba się zrywać przed południem, tylko na spokojnie poleniuchować. Pokoje bardzo mi się przydadzą, bo przyjezdni też sie muszą gdzieś przespać, a do domu jest kawałek. Pozdrawiam :P
_________________
sierotka
 
 
Ania K.J. 

Wiek: 48
Dołączyła: 04 Cze 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 19, 2006 8:50 pm   

Gratulacje dla Dziubasa!My również jesteśmy zachwyceni obsługą i salą! Wciąż przerabiamy ten temat, choc jutro mija dokładnie miesiąc od naszego ślubu :) . Bajeczko, nie posądzaj nas proszę o reklamę, my po prostu dzielimy się własnymi przeżyciami.Mam nadzieję że kiedyś przyjdzie taki moment, w którym się przekonasz żę nie przesadzałyśmy. Pozdrawiam Cie gorąco.
 
 
OlaP 

Dołączyła: 03 Lip 2006
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 04, 2006 8:02 am   Gracja

Witam serdecznie!!!
Miałam ślub 03.06.2006 roku, a przyjęcie weselne wraz z poprawinami wyprawiliśmy w sali weselnej "Gracja" przy ulicy Brzezińskiej. Nie chciałabym aby moja wypowiedź zabrzmiała jak hymn pochwalny na cześć "Gracji" ale muszę przyznać, że sala ta spełniła wszystkie wymogi jakie stawiałam wobec lokalu, w którym chciałabym bawić się na naszej uroczystości. Oboje z mężem (tu muszę zaznaczyć, że mąż sceptycznie podchodził do organizacji przyjęcia weselnego, chciał małe przyjęcie w gronie najbliższej rodziny) jeteśmy zachwyceni profesjonalnym podejściem obsługi oraz właścicielki lokalu pani Liliany (jest bardzo konkretną, miłą i otwartą na współpracę organizacyjną osobą).
Na naszym weselu bawiło się 114 osób łącznie z orkiestrą i kamerzystą. Uważam, że optymalna liczba osób to 120, na parkiecie jest wtedy dużo miejsca a przy stole jest luźno (nie trąca się sąsiada). Przed wejściem na salę w przedsionku można ustawić stół wiejski z bimb... oczywiście. Poza tym na zewnątrz jest obszerny taras oraz parking dla samochodów gości, teren jest ogrodzony. W cenie wesela jest pokój dla nowożeńców z "wygodnym łożem". Są również pokoje gościnne płatne. Posiłków jest dużo i są bardzo smaczne (warto pojechać samemu i obejrzeć salę), ceny w zależności od menu bardzo przystępne myślę, że jedne z tańszych (ogladaliśmy naprawdę dużo sal zanim się zdecydowaliśmy).
Szczerze polecam tą salę i gwarantuje suto oraz pięknie zastawione stoły i" bezszelestną" obsługę.
Numer telefonu do właścicielki lokalu [xxx].
Pozdrawiam.
_________________
OlaP
Ostatnio zmieniony przez kryszka Wto Lip 04, 2006 8:09 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 04, 2006 8:10 am   

A ode mnie łyżka dziegciu do tych słodkich zachwytów :wink:

Mam szczęście do Gracji, bo bawiłam się tam na weselu już dwa razy.
Ostatnim razem panował upał niemiłosierny i choć pracowały dwa klimatyzatory (z dostępnych trzech) to na sali było gorąco - i w końcu obsługa otworzyła okna i drzwi i zrobiło się jeszcze gorzej...
Ostatnio zmieniony przez rorrim Wto Lip 11, 2006 12:06 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lip 04, 2006 12:43 pm   

Przypominam tylko, że reklama na tym forum jest zabroniona regulaminem.
A niezależnie od tego - że zbyt nachalna ma odwrotny skutek :roll:
_________________
chez alma |
 
 
Ilona83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Sty 2007
Posty: 166
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 10:59 am   

mam wesele w Gracji to przepiękna sala :)
_________________

 
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 11:08 am   

Ja równiez mam wesele na tej sali, zreszta juz na niejednym weselu na niej byłam i było SUPERRRR
_________________
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 12:13 am   

Odwiedziliśmy tę salę ale nie zachwyciła nas. Zwłaszcza ten "baldachim"nad nowożeńcami. Poza tym pokoje które były oferowane były nieciekawe biorąc pod uwagę ich cenę.
Dla nas zdecydowanie za daleko.
Dodam tylko że w sumie jeśli ktoś szuka typowego domu weselnego to może się tam podobać. Całkiem ładnie przed salą. Sala duża więc nie będzie problemu z większą liczbą gości.
O niebo ładniejsza od Impresji.
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
Ilona83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Sty 2007
Posty: 166
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 8:44 am   

zależy jaki kto ma gust :) . my obejrzeliśmy prawie wszystkie sale w obrębie Brzezin i Lodzi i ta wydawała nam sie idealna. Byłam już tam na weselu i baldachim dla nowożeńców mi nie przeszkadzał a pokój jest użyteczny bo można zostawić tam ubrania i prezenty oraz na chwile odpocząć.
_________________

 
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 2:52 pm   

Dokładnie-zależy kto jaki ma gust. Nie krytykuję wyboru.
Wcale nie napisałam że sala jest brzydka czy czy coś innego z nią nie tak.
Napisałam, że nas nie zachwyciła.
Wg mnie jest to typowa sala weselna a my szukaliśmy czegoś innego.
Pozdrawiam :)
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 6:01 pm   

o jakim baldachimie mówicie? :)
_________________
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 2:51 pm   

dziewczyny powiedzcie jaki jest koszt od osoby na tej sali? pytam z ciekawości:)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 3:28 pm   

Koszt menu wraz z obsługą waha się w granicach:
- Wesele 127 – 144 zł;
- Z poprawinami 160 – 177 zł;

Wszystko zależy od menu na jakie się decydujesz :)
_________________
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 8:42 pm   

dzięki czyli widze że moja sala jest jednak tania :)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
Agnesss 

Wiek: 41
Dołączyła: 28 Lis 2006
Posty: 4
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Kwi 24, 2007 10:09 pm   

Ja już sobie zarezerwowałam tą salę, ale teraz dochodzą mnie słuchy że jest tam mało jedzenia więć trochę się obawiam. Napiszcie mi jak tam jest bo mnie poleciła tą salę koleżanka która miała tam wesele
_________________
AGA
 
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Sro Kwi 25, 2007 6:30 am   

Agness ja tez bede miała tam wesele w sierpiniu 2008, a w 2005 miała wesele moja siostra, wiec wszytsko wiem od podszewki :) Ilośc dań na ciepło i przystaek zależy od menu na jakie sie zdecydowałaś :) Nie martw sie napewno dla nikogo nie zabraknie, maj a tam dwie kucharki, obie wspaniale gotuja :) spokojnie wszytscy beda najedzeni :) takie jest moje zdanie!!!
_________________
 
 
KreaToR 


Wiek: 37
Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 41
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 6:38 pm   

dominiqsz napisał/a:
Gracja w Nowosolnej :)



bardzo fajna sala, byłem tam kiedyś na jednym weselu. Wnętrza zrobiły na mnie pozytywne wrażenia :)
 
 
 
Meli 


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 7:58 pm   

Ja też będę miała wesele na tej sali. Słyszałam, że właścicielka nie bardzo pozwala na zawieszanie dekoracji. Wiecie cos może na ten temat?
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 8:06 pm   

Kwestia dekoracji na tej sali wygląda następująco: Właścicielka nie ma nic przeciwko dekoracji sali, nie ma tu żadnej przypisanej firmy, jedynie nie pozwala j na to, aby wbijane były w ściany dodatkowe gwoździe :) Wiem to ze sprawdzonego źródła :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez dominiqsz Wto Maj 15, 2007 3:39 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Meli 


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 8:21 pm   

Dominiqsz, a czy wiesz może czy tą salę mógłby dekorować ktoś inny, czy konieczna jest ta konkretna firma? Czy można dogadać się z tą firmą co do kolorystyki i wyglądu dekoracji jaka by nam odpowiadała?
 
 
sierotka 


Dołączyła: 07 Kwi 2006
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 04, 2007 3:06 pm   

Witam wszystkich zainteresowanych Gracją. Ja miałam tam ślub 26.05.2007 r. Wszystko udało się wspaniale. Kelnerki chodziły cały czas, oferując kawę, herbatę etc. Pokój dla nowożeńców jest świetnym rozwiązaniem, a taras w upalne dni (akurat jak u nas) jest niezastąpiony :slonko: Jedzonko ok, bardzo tego dużo na stołach. Słowem polecam!

P.S. o dekorację trzeba pytać właścicielkę, my niczym nie dekorowaliśmy
_________________
sierotka
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Wto Lip 17, 2007 8:12 pm   

Jedziemy objerzeć GRACJE w sobote...powiedzcie jak tam liczą za Zespół i kamerzyste i dzieci? I czy bardzo śliski jest parkiet :) Z góry dzięki za odpowiedź
 
 
 
Meli 


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 17, 2007 9:04 pm   

do tej sali nie jest przypisany żaden zespół ani kamerzysta więc to zależy od was; jeden kamerzysta liczy sie jako jeden gość na weselu itd. tak samo jest z orkiestrą - jesli liczy ona 4 osoby - to czterech gości itd. z tego co wiem dzieci liczą się tak jak dorośli. Parkiet chyba nie jest sliski ale powiem szczerze że nie zwróciłam uwagi.
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Sro Lip 18, 2007 11:18 am   

Meli, dzięki za informacje:) Osobiście się przekonamy jak sprawy wyglądają z tym parkietem już w sobote.
Dzięki waszym opiniom o gracji, jeszcze jej nie widziałam, a już jestem przekonana na 90% że to własnie tam bedzie odbywać Nasze wesele :)

[ Dodano: Sro Lip 25, 2007 9:08 am ]
Coś ostatnio ucichło o weselach w GRACJI. MOże ktoś ma jakieś newsy, albo kolejne poztywne opinie na ten temat?
 
 
 
Anuszka 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Maj 2007
Posty: 157
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 01, 2007 2:00 pm   

ja będę miała tam wesele za miesiąc, więc postaram się zdać relację:)

A z tego co wiem, to małe dzieci, jeżeli siedzą na kolanach opiekunów, nie są liczone, a dzieci do lat 12 mają zniżkę - płacimy za nie 100 zł.

Pani Liliana jest bardzo miła i pomocna, jestem dobrej myśli.

Pierwszą rzeczą na tej sali, która zwróciła moją uwagę, były firanki, ozdobione są fikuśnym haftem ze wstążki w kształcie różyczek:)

Pokój też widziałam. Fakt, może nie jest to szczyt marzeń, ale jest przyjemny i czysty i to mi wystarczy.
Ma na wyposażeniu toaletkę, deskę do prasowania i żelazko, a to myślę, że duży plus.
_________________
Miłość oznacza rozprowadzać ciepło, nie dusząc się przy tym wzajemnie. Miłość oznacza być ogniem, ale wzajemnie się nie spalać.

Phil Bosmans
 
 
Tinaa 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 01, 2007 8:52 pm   

witam wszystkich!!!!
osobiście bardzo podoba mi sie sala Yuca ale strasznie duzo negatywnych opinii na temat jedzonka przeczytalam. Zastanawiam sie nad Gracja gdyz faktycznie nikt praktycznie nie pisze o niej nic zlego.Chcialam sie zapytac odnosnie nie tyle sali ale tego czy jest moze jakis ogrod ,taras gdzie w letnie wieczory mozna wyjsc i odsapnac od tanca jedzonka i picia?
pozdrawiam
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Wto Paź 02, 2007 2:58 pm   

Jest taras :) Wyjście znajduje się bezpośredno z sali, a dodatkowo tuz przy wejściu na sale jest duży hall z kanapami wiec jest gdzie odpocząć :)
_________________
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Paź 17, 2007 6:33 pm   

Moja rodzinka bawiła się ostatnio na weselu (i poprawinach) w "Gracji" i byli bardzo zadowoleni : sala im się podobała, jedzenie dobre i dużo, obsługa bez zarzutu. :)
_________________
 
 
Anuszka 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Maj 2007
Posty: 157
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 1:00 am   

My mielismy wesele w Gracji w ostatnia sobote i bylo niesamowice:) Wszystko przebiegalo bez zarzutu, absolutnie bezszelestna i pomocna obsluga.

Fantastyczne jedzenie, ktore wszyscy bardzo chwalili (mielismy ten najdrozszy wariant), a po weselu dostalismy wszystko co, zostalo, lacznie z cieplymi posilkami (zostaly dwa baniaki zurku, kotlety i pyszne kluseczki francuskie)

Jedzenia bylo tyle, ze wystarczylo nam na poprawiny ( nie robilismy ich w Gracji) i jeszcze rodzice wzieli duzo dla siebie.

Jedyna wade jaka zauwazylam, to brak sera zoltego, ale pewnie to jest wszystko do ustalenia (my tego nie ustalilismy, jakos nie przyszlo nam do glowy...)

Obsluga regularnie donosila kawe i herbate, bez problemu zgrala sie z orkiestra.
Jedyne, co mi odrobine przeszkadzalo, to troche sliski parkiet (taki tradycyjny w jodelke), ale podejrzewam, ze tak jest wszedzie i to kwestia butow.

Pokoj dla nowozencow nie jest powalajacy, ale przyjemny.
Lozko tylko bylo troche za krotkie dla meza:) I ta posciel taka malo romantyczna (zwykla bawelniana z przescieradlem frotte). Lozko bylo zlozone z dwoch mniejszych, wiec mialo po srodku szpare, ale bylismy tak zmeczeni, ze jakos bardzo nam to nie przeszkadzalo:)

Ogolnie wszyscy sa bardzo zadowoleni, my rowniez i mozemy z czystym sercem polecic kazdemu te sale.
_________________
Miłość oznacza rozprowadzać ciepło, nie dusząc się przy tym wzajemnie. Miłość oznacza być ogniem, ale wzajemnie się nie spalać.

Phil Bosmans
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sty 14, 2008 1:25 pm   

Bardzo bardzo bardzo polecam,
sala bardzo chciałam mieć tam wesele, niestety na ten rok nie ma już terminów. Sala ma przede wszystkim same plusy i co najważniejsze przesympatyczną właścicielkę z doświadczeniem w organizacji wesela. Bardzo dużo nam podpowiedziała. Poświęciła nam tyle czasu na rozmowę, ile my potrzebowalismy.

Ogólnie:
- parkiet
- klimatyzacja
- jedna sala, do tańczenia i jedzenia rozdzielona kolumnami
- drewniane stoły (bardzo szerokie - wygoda) i wyściełane drewniane krzesła
- wyjście na tarasik
- dobry stan sanitariatów
- pokoje gościnne, piekny pokój dla młodych z przestronną łazienką tylko dla nich
- ostateczna liczba gości na 2 dni przed weselem (bardzo duży plus)
- jedzenie po weselu panie pakują na przyniesione przez nas aluminiowe tacki, ale w taki sposób, aby mozna było taką tackę postawić na stole (nie dość, że pomagają zapakować jedzenie, to jeszcze w ładny sposób)
- oddzielny podest dla orkiestry
- kolorowe światła nad częścią taneczną
- stół staropolski na własną rękę
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl