Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Los Esposos w Natolinie
Autor Wiadomość
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 9:51 pm   Los Esposos w Natolinie

Mam takie pytanie czy ktoś wie coś na temat nowo powstającej sali (bądź już powstałej sali) w Natolinie?
Mój Narzeczony przejeżdżając dziś w tych rejonach zauważył nową sale (wyglądała jakby nie była jeszcze ukończona) i duży szyld SALA WESELNA. Niestety nie miał możliwości podjechać i dowiedzieć się czegoś więcej więc gdyby ktoś miał jakies informacje na ten temat to bardzo proszę o informację. Pozdrawiam - Bella :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Sty 22, 2014 8:50 am, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 10:23 pm   

Tez zauwazylam ta sale jest jakis kilometr od tabliczki Łódź ;) jak na razie wyglada jakby byla w stanie surowym tj, nieotynkowana w srodku trwaja prace, tak jakby dopiero co mury powstały, na ogrodzeniu jest szyld że przyjmuja zamowienia i numery telefonów, wydaje mi sie ze trzeba bedzie sie telefonicznie umawiac bo przejezdzalam tam juz kilkakrotnie i nie widzialam nikogo dookola ;) jak na razie z zewnatrz sala prezentuje sie ciekawie i moze byc calkiem fajna nowa propozycja, jedyny minus to to ze jest przy samej trasie.
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 8:31 am   

Ja też tylko widziałam ogłoszenie, że sie buduja i przyjmuja zamówienia na 2010 rok :)
_________________

 
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 3:55 pm   

Jestem ciekawa ile osób by się zdecydowało podpisać taka umowę w zasadzie " w ciemno" bo nie wiemy nawet jak dokładnie będzie wyglądać sala itd... poza tym jaka mamy pewność, że zdąży taka sala powstać do wesela? No chyba, że maja na prawdę bardzo atrakcyjne ceny...
_________________
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 5:19 pm   

Bella, bys sie zdziwila ;) w mojej sali tj Czarnym Stawie baaardzo duzo umow podpisywanych bylo w ciemno, fajna cena za talerzyk i wiele osob sie zdecydowalo, mysle ze raczej nie zaluja ;)
Wiec jesli wlasciciel ustawi dobra cene i jeszcze np z gwarancja niezmiennosci to moze miec spokojnie oblezenie na caly pierwszy sezon dzialalnosci ;)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 6:23 pm   

Z "Boryną", "Yucą" było tak samo, nic nowego.

Sala z zewnątrz wygląda ładnie, a jeśli będzie jakiś ogródek z drugiej strony, nie od trasy, będzie super.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 03, 2010 9:24 pm   

Chyba mowa jest o Los Esposos ale nie znalazlam w internecie zadnej takiej oferty wiec chyba jeszcze na dobre nie ruszyli. Musimy uzbroic sie w cierpliwosc. :)
_________________
 
 
becreate 

Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 9:12 am   

Mowa o Los Esposos i już działają. . Mają sale na 300 osób.

usunęłam adres www
lmyszka
Ostatnio zmieniony przez lmyszka Czw Lut 04, 2010 9:26 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 11:32 am   

Przejezdżałam ostatnio obo, naprawde zmieści się tam 300 osób? Wydawała się niewielka..
 
 
 
Anulek84 

Dołączyła: 19 Lut 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 6:36 pm   sala natolin

Witam oglądałam tę salę i bardzo mi się podobała. Na przyszły rok zarezerwowałam nawet termin;) ogródek ma sie pojawić, jest taras, będzie też kilkanaście pokoi dla gości, ruszyli pod koniec stycznia i dla ciekawskich podaję link do strony który dostałam: ww.losesposos.pl
Ostatnio zmieniony przez Anulek84 Pią Lut 19, 2010 6:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 7:43 pm   

Dzieki wielke za namiary. Ciekawie to wyglada. Widzialam 3 warianty menu. Moze Anulek84 orientuje sie w cenach od talerzyka?
_________________
Ostatnio zmieniony przez malu86 Pią Lut 19, 2010 7:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Anulek84 

Dołączyła: 19 Lut 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 11:31 am   

Ja mam rezerwacje na sierpień 2011 i zapewnienie o niezmienności cen. Załapałam sie nawet na cenę promocyjną 160 zł od talerzyka :D Właściciele są młodzi i skłonni do negocjacji, dlatego najlepiej umówić sie na spotkanie, dużo rzeczy mozna sie wtedy dowiedzieć. W środku sala jest naprawdę duża, mimo że z zewnątrz nie wygląda :cool:
 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 11:39 am   

Przystepna cena jak na 2011 rok. Rozumiem, ze to wersja menu nr 1 bo na ich stronce sa 3 opcej do wyboru. A orientujesz sie czy stoly sa tylko prostokatne, nam zalezy na okraglych?
_________________
 
 
Anulek84 

Dołączyła: 19 Lut 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Lut 21, 2010 9:08 am   

O okrągłe sie nie pytałam. My też kiedyś o takich myśleliśmy ale wiele osób mówiło nam że lepsza zabawa i integracja rodzin jest przy kwadratowych. Przy okrągłych tworzą sie kilkunastoosobowe grupki i każdy bawi się w swoim gronie. A ja bym chciała żeby obie rodzinki razem poszalały :razz: W jednej restauracji rozmawiałam też z kucharzem i to drożej wychodzi bo stoły okrągłe są duże i jak mają np. śledzie po jednej stronie stołu to po drugiej też musi być bo inaczej nie dosięgną. Także my pozostajemy przy tradycyjnych.
 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 21, 2010 10:32 am   

Bawilam sie w tamtym roku na weselu gdzie stoly byly okragle i powiem szczerze, ze było o wiele lepiej niz na weselu w tzn litere U. Stoly okragle prezentowaly sie bardzo elegancko i uwierz, ze z jedzeniem nie bylo problemu. Na tym weselu kelner mial do obslugi 2 stoly wiec niczego nam nigdy nie brakowalo, nigdy nie zalegaly nam naczynia itd. Na biezaco dostawa wina, napojow, sokow itd. Integracja rodzin tez nie bylo z tym problemu. Wszystko zalezy od osob.
_________________
 
 
m_aadzik 

Dołączyła: 18 Lut 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 25, 2010 10:00 am   

czy orientujecie się może jak tam wygląda sprawa jedzenia? jakie są porcje? itd
jestem zainteresowana tą salą ale trochę mam obawy bo nikt do tej pory na jej temat sie nie wypowiedział :( :smile:
_________________
"Najistotniejszym elementem w dobrym małżeństwie nie jest szczęście, ale trwałość..."
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Czw Lut 25, 2010 10:18 am   

m_aadzik, to raczej normalne że jeszcze konkretów nie ma skoro sala jeszcze nie ruszyła ;)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
m_aadzik 

Dołączyła: 18 Lut 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 25, 2010 11:17 am   

sala juz ruszyla, juz byly tam 2 wesela :) dlatego moze znajdzie sie ktos kto mial tam wesele 8)
_________________
"Najistotniejszym elementem w dobrym małżeństwie nie jest szczęście, ale trwałość..."
 
 
karolka-d 

Dołączyła: 26 Sty 2010
Posty: 19
Skąd: lodz/wawa
Wysłany: Wto Mar 16, 2010 5:39 pm   

my z ta sala podpisalismy umowe na czerwiec 2011
sala duza ma potencjal,
ale rowniez jestem ciekawa opini tych co juz wesele w niej mieli albo wkrótce beda mieć...
nutka niepewnosc mi sie odezwala
_________________
 
 
paulishek 

Dołączyła: 17 Mar 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 17, 2010 7:27 pm   

Ile od talerzyka w czerwcu 2011 płacicie??? I mniej więcej co jest w cenie.
 
 
m_aadzik 

Dołączyła: 18 Lut 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 17, 2010 9:14 pm   

paulishek, wyslalam na priva :) pozdrawiam ;) :smile:
_________________
"Najistotniejszym elementem w dobrym małżeństwie nie jest szczęście, ale trwałość..."
 
 
krwistanereczka 

Dołączyła: 08 Gru 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2010 9:24 am   

paulishek, hej hej. też planujemy tam wesele :) )) i byliśmy w ostatni weekend obejrzeć salę. zrobiła na nas bardzo pozytywne wrażenie ;) ))
 
 
krwista_nereczka 

Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 12
Skąd: Radom
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 3:38 pm   

termin zaklepany :) ))
 
 
weselnicy69 

Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Cze 08, 2010 10:14 am   

Na tej sali wszystko piękne tylko obsługa do du.... ? uważajcie
 
 
karolka-d 

Dołączyła: 26 Sty 2010
Posty: 19
Skąd: lodz/wawa
Wysłany: Pon Cze 21, 2010 7:20 pm   

weselnicy69, napisz cos wiecej bo z racji podpisania z nimi umowy bardzo mnie inetersuje ten temat....
_________________
 
 
krwistanereczka 

Dołączyła: 08 Gru 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 22, 2010 4:38 pm   

no właśnie, co masz dokładnie na myśli? Bardzo mnie ciekawi, co takiego robiła lub nie robiła obsługa?
 
 
Bobrowniki 

Dołączyła: 07 Lip 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 07, 2010 12:02 pm   

Witam, mamy termin w przyszłym roku i z niecierpliwością oczekujemy tego wielkiego dla nas dnia. Zaniepokoił nas WESELNICY69, czym mógłbyś napisac coś więcej?
Z informacji zasłyszanych od osób trzecich padały opinie, że goście wychodzili głodni z wesela.
Wiadomo, że goście są różni i nie wszystkim można dogodzic, chociaż by nie wiadomo jak by się człowiek starał. Czy ktoś może ustosunkowac się do tych informacji.
Pozdrawiamy
 
 
 
karolka-d 

Dołączyła: 26 Sty 2010
Posty: 19
Skąd: lodz/wawa
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 11:40 am   

czy ktos ma jakies nowe wiadomosci na temat sali "los esposos " ??
nie wiem czy taka cisza ma mnie cieszyc czy martwic....
_________________
 
 
krwista_nereczka 

Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 12
Skąd: Radom
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 5:27 pm   

ja tez niestety nie dostałam, żadnego maila zwrotnego z zapytaniem o salę :-/
 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 6:27 pm   

A ja jak dzwoniłam..powiedzieli, że oddzwonią...i cisza...
_________________
 
 
 
karolka-d 

Dołączyła: 26 Sty 2010
Posty: 19
Skąd: lodz/wawa
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 7:49 pm   

hmm.... dziwne to wszystko....
i ta cisza na forum.... :?:
_________________
 
 
krwista_nereczka 

Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 12
Skąd: Radom
Wysłany: Wto Sie 24, 2010 4:14 pm   

hej, hej.. może kwestia okresu urlopowego, że nikt nie oddzwania...kurde trochę mam mieszane uczucia:-/. My zaklepaliśmy termin, ale ciągle czekam na opinie osób które miały tam wesele lub byli gości .. cisza w eterze :-/
 
 
malutka8888 

Wiek: 30
Dołączyła: 06 Wrz 2010
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 5:36 pm   

Witam wszystkich :) mam podpisaną umowę w "los esposos" na przyszły rok,tez doszły mnie słuchy ze mało jedzenia,kurcze martwi mnie to!!!bo zaliczka juz dna i to niemała :? może ktoś z was był tam na weselu i powie wreszcie cos konkretnego??Sala jest przepiękna ,naprawde robi super wrażenie,ale co z tego, jesli okaze sie ,że nie ma co zjeśc to chyba się zastrzele :( .Z drugiej zaś strony mam nadzieje ze to tylko plotki ,w koncu włascicielom napewno zależy o dobrej opinii ,w koncu jest to stosunkowo nowa sala i jesli będą krązyły takie opinie to dla nich żadna reklama...echhh...jestem dobrej mysli aczkolwiek martwię się:/napiszcie coś jeśli wiecie coś konkretnego:)
 
 
 
areczek2908 

Wiek: 52
Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Wrz 12, 2010 1:41 pm   

witam wszyskich.z tego co wiem to kucharz jest tam za wszystkich(kucharz gospodarczy,sprzatajacy,zmywajacy,menager,czyli jedna osoba jako calosc.hihi.jedzenie dobre klasyczne,smaczne-polecam.wlasciciele.....................hm.........
 
 
malutka8888 

Wiek: 30
Dołączyła: 06 Wrz 2010
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 8:08 am   

Jeśli jedzonko dobre to- bardzo dużo!!!! :wink: co do kucharza...to faktycznie o co nie zapytać właścicielkę to odwołuje się do kucharza,że on o wszystkim decyduje...hmmm...no nie wiem na jakiej to jest zasadzie!!!najważniejsze żeby jedzenia nie zabrakło i żeby było smaczne...:)pozdrawiam
 
 
 
krwista_nereczka 

Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 12
Skąd: Radom
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 9:29 am   

malutka8888, :) )))
 
 
karolka-d 

Dołączyła: 26 Sty 2010
Posty: 19
Skąd: lodz/wawa
Wysłany: Sro Wrz 15, 2010 12:09 pm   

nareszcie chociaz jedna opinia na temat sali :)
troche martwi mnie fakt ze jedna osoba jest od wszystkiego...
ale grunt ze ponoc smaczne.....
a moze by tak umowic sie z wlascicielami na degustacje jedzenia? jakby zebrac kilka osob co podpisaly umowy... co wy na to?

tak sobie mysle ze powinni sie postarac ze wszystkim bo od naszych wesel w nastepnym roku zalezy ich opinia na rynku... :) wiec badzmy dobrej mysli :)

PS. a kiedy macie swoje wesela? (ja 25.06.11)
_________________
 
 
meg84 

Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 15, 2010 12:11 pm   

Niedługo ma tam ruszyć restauracja, więc będzie możliwość spróbowania zdolności kucharza.
 
 
krwista_nereczka 

Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 12
Skąd: Radom
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 8:26 pm   

karolka-d, to bardzo dobry pomysł, z tą "degustacją" :-) )) nie pamiętam dokładnie kiedy ma ruszyć Restauracja :-/ ...jestem bardzo ciekawa reakcji właścicieli...
Zastanawia mnie tylko kwestia, że jak tam byłam (3-4 razy), to za każdym razem właściciele powtarzali, że wszystkim jedzenie smakuje, łącznie z łakociami...ale np. powiedzieli, że na jednym weselu całe ciasto zeszło... i na poprawiny musieli dokupywać w markecie (i z każdą wizytą inny przykład był podawany). Ja bym osobiście nie chciała usłyszeć tych opowieści, bo nie powinno im niczego braknąć gdy się wpłaci za wesele + poprawiny prawie 254zł :-/ .. tylko to mnie niepokoi ... a no i że tak mało zieleni tam :/ ...
 
 
areczek2908 

Wiek: 52
Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 7:21 pm   

witam wszystkich!z ta restauracja to niewiadomo do konca.wlasnie ciekawi jestesmy kiedy ja otworza.z tego co wiemy to mialo to byc we wrzesniu czekamy .

[ Dodano: Sob Wrz 25, 2010 7:22 pm ]
:-)

[ Dodano: Sob Wrz 25, 2010 7:23 pm ]
 
 
krwista_nereczka 

Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 12
Skąd: Radom
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 8:34 pm   

areczek2908, jeszcze tylko 3 dni i październik nam się zaczyna :) )) i jak do tej pory ciszaaa, żadnych wieści od osób, które miały tam wesele :>
 
 
karolka-d 

Dołączyła: 26 Sty 2010
Posty: 19
Skąd: lodz/wawa
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 10:23 am   

skoro nikt nic nie wie :) to moze zaczne inny wazny temat :)
Dekoracje

mysleliscie juz cos nad dekoracjami?
mnie powiedzieli ze drastyczne dekoracje nie wchodza w gre zeby niczego nie zniszczyc
czyli duza ilosc gwozdzi w sciany odpada

dekoracja ktora jest na zdjeciach jak sie wchodzi na strone - coz osobiscie mnie nie przekonuje ale to jest moje prywatne zdanie...

uwazam ze sala sama w sobie jest ladna ale wesele bez dekoracji?? :roll:
oczywiscie kwiaty na stolach rzecz obowiazkowa a co z reszta?
_________________
 
 
m_aadzik 

Dołączyła: 18 Lut 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 11:43 am   

my również mamy zaklepany termin na tej sali w 2011r :)

byliśmy przed pierwszym organizowanym tam weselem - jeśli chodzi o dekoracje to uwierz, że nic tam więcej nie potrzeba - za młodymi były serca z balonów na stołach kwiaty :)

ta sala jak sama stwierdziłaś jest ładna i sama w sobie jest dekoracją :)

mnie tylko niepokoi jedno - co z tym jedzeniem? jak tutaj piszecie, że ludzie wychodzili głodni? ja sobie nie wyobrażam, żeby ktoś był głodny na naszym weselu, czy żeby zabrakło jedzenia... :smile:
_________________
"Najistotniejszym elementem w dobrym małżeństwie nie jest szczęście, ale trwałość..."
 
 
krwista_nereczka 

Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 12
Skąd: Radom
Wysłany: Sob Paź 02, 2010 11:37 am   

karolka-d, rozmawiałam na temat dekoracji z właścicielką (z ich strony dekoracja w cenie to : serca na ścianie + kwiaty ...róże koloru herbacianego ... jak widziałam ilość tych róż, bo akurat przyjechałam, w czasie kiedy właścicielka je przywiozła, bo trochę...no ..było ich mało, na jakie jeden wazon:/ ), jak zasugerowałam, że chciałabym inne kwiaty w wazonach lub np. ładne delikatne wiązanki na każdym stole jedna (nie koniecznie jakieś wielgaśne, tylko takie delikatne małe, np. z świeczką), to powiedziała mi, że to we własnym zakresie, ale mam ją wcześniej uprzedzić, żeby ona nie kupowała róż i..że np. ona nie widzi białych kwiatów w wazonach, bo to bardzo "komunijnie" wygląda.
Te zdjęcia które są na stronie, przestawiają dekorację sufitu, przez firmę(która robiła serca) i której młodzi dodatkowo zapłacili za kilka baloników na suficie + kwiaty róże które stoją na stole młodych są w cenie...ale na każdym ze stołów jest postawiona jest jeszcze "wiązanka", ale oni też dodatkowo ją zamawiali.
Ja np. bardzo bym chciała, żeby na stołach były kwiaty, chociaż małe coś na każdym ze stołów i moim zdaniem bardzo goło wygląda to pod oknami...tam jest po prostu pusto.. :/ ...myślałam, może o 3-4 koszach z kwiatami. U nas będzie około 120-130 osób (jak dla mnie dużo) i obawiam się...że będzie za dużo miejsca, że Ci goście się rozejdą ...Aaaa i stół wiejski też mnie martwi... bo jest pod sama orkiestrą :/ i osobiście wolałabym, żeby on gdzie indziej stał!

to się wyżaliłam :/
 
 
karolka-d 

Dołączyła: 26 Sty 2010
Posty: 19
Skąd: lodz/wawa
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 6:41 pm   

krwista_nereczka, czyli nie tylko ja mam takie przemyślenia :)
jesli chodzi o stół wiejski to również przestawiłabym go w inne miejsce ponieważ przy samej orkiestrze tez mnie sie nie podoba

jesli chodzi o ilość gości to podobnie mamy bo około 120 osob
i bardzo bym chciała mieć okrągłe stoły by troszkę zapełnić sale jednak jak rozmawiałam z właścicielką to powiedziała mi ze jesli zapytań o takie stoly bedzie wiecej to nie wykluczone ze kupią na 2011 :) bardzo bi mi to odpowiadało

jesli chodzi o ustawienie stolow i gdzie kto siedzi myślałam zeby zupelnie inaczej usadzic nas czyli mlodych :D zastanawiam sie zebysmy siedzieli pod oknem a nie pod sciana
wtedy orkiestra bedzie bez problemu nas i gosci widziala
oraz bedzie mozna sie troche od sciany odsunac czyli bardziej zapelnimy sale :)

ja rowniez bardzo bym chciala wiazanki/bukieciki na stolach i myslalam zeby na sali pod oknami porostawiac ze 4-5 wazonow ze swieczkami w srodku zeby zapelnic troche wystroj ale twoj pomysl z koszami kwiatow tez mi sie podoba :) ;)
a co do koloru kwiatow to nie widze nic zlego w bialych kwiatach :)

sala owszem jest dekoracyjna ale uwazam ze nalezy dodac kilka dorobnych szczegolow
_________________
 
 
kluseczka 

Dołączyła: 15 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: Natolin
Wysłany: Sro Gru 22, 2010 3:23 pm   Re: Los Esposos w Natolinie

Witam wszystkich serdecznie. Chciałam Wam coś napisać co do tej sali w Natolinie. Kolega mojego męża miał tam nie dawno wesele i niestety z tego co wiem to brakło jedzenia i na stołach było naprawdę bardzo ubogo. Właściciele tylko za zaliczkę którą wpłacili młodzi kupili jedzenia i zabrakło jedzenia póżniej jak dostali resztę pieniędzy to jeżdzili i dokupywali wszystkiego. W życiu bym nie chciała mieć takiej sytuacjii na weselu. Nikomu nie polecam tej sali bo to naprawde żenujące. A co do właścicieli to może to i mili ludzie ale i oszuści. Pracownikom kórzy remontowali dla nich tą salę nie wypłacili pieniędzy i mają pełno długów.
 
 
Renata i Piter 

Dołączyła: 29 Gru 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 29, 2010 5:56 pm   

Witam wszystkich :) trochę żałuję, że przez tak długi czas (prawie rok) nie zaglądałam na to forum bo może mogłabym pomóc w sprawie sali weselnej Los Esposos w Natolinie. Otóż ja i mój mąż jesteśmy parą która jako pierwsza zarezerwowała "w ciemno" salę na swoje wesele. Nasze wesele było drugim weselem jakie odbyło się na tej sali - 6 luty 2010r. Pierwsze było tydzień wcześniej. Zarówno my jak i nasi goście byliśmy zachwyceni zarówno salą jak i całym weselem łącznie z poprawinami. Właściciele sali - owszem - młodzi ludzie, dołożyli wszelkich starań aby spełnić nasze oczekiwania. Łącznie z montażem specjalnie na nasze wesele wielkiego ekranu i projektora multimedialnego, ponieważ my wymysliliśmy sobie prezentację multimedialną o nas podczas wesela. Sala jest przepiekna sama w sobie, nie potrzebuje zbytecznych dekoracji (zdjęcia promujące salą na forum zrobione były przed naszym weselem). Zresztą wszystko jest do ustalenia, właściciele są otwarci na różne warianty i propozycje ustawienia stołów, dekoracji itd., itp. Z ustawianiem kwiatów i świeczników pod oknami lepiej uważać, bo jak goście sie rozbawią i dobrze się bawią to dekoracje mogą przeszkadzać... Kucharze, obsługa - na wysokim poziomie, jedzenie - b.smaczne i nieprawdą jest to że brakuje jedzenia, no chyba że wszyscy goście jedzą podwójnie i nie odchodzą od stołów przez całe wesele (masakra! - ale tak chyba nikt nie robi bo nie po to idzie się na wesele). Po naszym weselu i poprawinach jeszcze rozdawaliśmy ciasto gościom. Oczywiście ważny jest też zespół - nasz był OK. "Crazy" z Pabianic - polecam. Podsumowując: piękna duża sala z bardzo dobrym do tańca parkietem, dobra kuchnia, super obsługa, nowoczesna, elegancka zastawa, super zaplecze, piękny pokój dla pary młodej, duży parking i wszystko do uzgodnienia. POLECAM !! ! Jeśli ktoś chce wiedzieć więcej - niech pyta.

[ Dodano: Sro Gru 29, 2010 6:01 pm ]
Aha, my płaciliśmy już po wszystkim, tzn. po weselu i po poprawinach i jakoś nikt nie robił zakupów pomiędzy weselem i poprawinami po otrzymaniu zapłaty za wesele. Sylwestra spędzamy na tej sali, podobno w styczniu otwierają restaurację. Myślę że pierwszą rocznicę ślubu spędzimy właśnie w tej restauracji :-) Pozdrawiamy właścicieli sali Los Esposos w Natolinie i wszystkich forumowiczów !
 
 
malutka8888 

Wiek: 30
Dołączyła: 06 Wrz 2010
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sty 02, 2011 8:59 pm   

W tym roku odbył się tam Sylwester...był ktoś może???jak było???słyszałam ze obsługa do dupy,ze sie strasznie motali a o kawe nie mozna było sie doprosic...wszystko wyliczone co do sztuki;/;/
 
 
 
netoperek 

Dołączyła: 03 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: łódz
Wysłany: Pon Sty 03, 2011 3:32 pm   

Bylismy w tym roku tam na Sylwestrze i rzeczywiście potwierdzam, że o kawe nie mozna bylo sie doprosic. Jedzenie srednio dobre. Na poczatku przystawka byla pyszna, wiec spodziewalismy sie ze dalej bedzie tak samo, ale niestety. Rosol smakowal Maggie, kapusta kwasna, a kluski slaskie zimne. Po za tym sala rzeczywiscie bardzo ladna, duzo miejsca do tanca. Cena troszke zbyt wysoka jak za sywleter (420 zl za pare).
 
 
malutka8888 

Wiek: 30
Dołączyła: 06 Wrz 2010
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sty 03, 2011 4:05 pm   

No to super!!!! :? coraz fajniejsze opinie lecą...masakra jakas....!!!!przecież jak tak dalej pójdzie to nikt nie bedzie tam chciał wesela robić!!!tyle kasy i co w zamian!!!wstyd przed rodziną tylko i zepsuty najważniejszy dzień w życiu!!!!!!! :cry:

[ Dodano: Pon Sty 03, 2011 4:06 pm ]
niech się wezmą za tą obsługę!!!!przecież nie po to płaci sie tyle kasy zeby jeszcze w łape dać kelnerom żeby lepiej obsługiwali....;( a co z tym kucharzem???załamka:(((((
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl