Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Hotel Leszczyński w Konstantynowie Łódzkim
Autor Wiadomość
akarolka 


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 87
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 7:37 am   Hotel Leszczyński w Konstantynowie Łódzkim

Witam,
Na forum jestem od kilku dni.
Czy któraś z Was słyszała o jakiś opiniach na temat Hotelu Leszczyński w Konstantynowie?
Wczoraj oglądaliśmy to miejsce, nowy obiekt więc wszystko ładnie wyglada, bierzemy to miejsce pod uwagę dlatego jeżeli ktoś słyszał cokolwiek prosze o wpis.
Pozdrawiam
 
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 21, 2009 6:24 pm   

ja na razie niestety nie jestem w stanie nic Ci powiedzieć, fotki wyglądają fajnie ALE będę się tam bawić na weselu 12.09. więc jeśli masz na tyle dużo czasu, to chętnie zdam relację po weselu

[ Dodano: Sro Wrz 16, 2009 2:48 pm ]
ok, jestem po weselu w Hotelu Leszczynski i przyznam, ze sala super!

Z tego co widze, poki co nie cieszy sie powodzeniem, pewnie nie jest jeszcze zbyt znana, poza tym na razie odbylo sie tam raptem 5 wesel, ale na pewno bedzie coraz wiecej :)
generalnie hotel jest oddalony od ulicy, w dosc zacisznym miejscu, wiec fajnie, bo cicho i spokojnie, sama salem wystrojem troche przypomina mi Boryne ze wzgledu na lososiowy kolor, ktory jest na sali wiodacy, stoly ustawione klasycznie w podkowe, ladnie, gustownie udekorowane, krzesla w bialych pokrowcach, czesc taneczna oddzielona od stolow ale tak jakby filarami, wiec jak najbardziej OK.
Jesli chodzi o jedzenie - bardzo smaczne, zwlaszcza kaczka w jablkach i poledwiczki wieprzowe nadziewane kapusta i duzo, a nawet jesli brakowalo, badz nie bylo akurat tego, na co ma sie ochote, kelnerzy bez problemu to donosza, byl tez stol wiejski, ale bylo na tyle duzo przystawek i jedzenia na stolach, ze chyba nie cieszyl sie az takim powodzeniem :)
obsluga - super, bez mrugniecia okiem donosili kawe, herbate, posilki etc.
oczywiscie jest szatnia, ladne czyste toalety, z sali bezposrednio mozna tez wyjsc na powietrze
na weselu, na ktorym bylismy byly dodatkowe atrakcje, pewnie proponowane zreszta przez managera hotelu, jak pokaz barmanski, pokaz sztucznych ogni - obydwa super, poza tym byl otwarty bar 8) 8) i prosiak, chociaz uwazam, ze na moim weselu byl fajniejszy :D poniewaz po pierwsze plonacy a po drugie byl podany sam, bez kapusty, czy kaszy, ale to w sumie szczegol :)
generalnie sala z klasa i bardzo dobra obsluga, wiec jako gosc moge polecic
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
akarolka 


Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 87
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 7:51 am   

justinaa dzięki za odpowiedź. w końcu zrezygnowaliśmy z tej sali. na przyszły rok minimum 120 osób a my nie planujemy tak dużej imprezy. hotel wyglądał obiecująco więc mam nadzieję, że bawiłaś się dobrze.
Pozdrawiam :)
 
 
 
Kiwa3 

Wiek: 37
Dołączyła: 19 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 3:14 pm   

Witam!
Ja z narzeczonym bedziemy mieli tam wesele. Sala przypadła nam do gustu, tym bardziej ze jest to hotel a my mamy duzo przyjezdnych gości. Najbardziej spodobala nam sie architektura i oświetlenie. Wszystko wygladajak z bajki. Duzym plusem jest tez to,że mozn wyjsc na swieze powietrze i podziwiac przepiekna zielen. Narazie wszystko wyglada cudownie. Zobacymy jak bedzie na naszym weselu.
 
 
 
cotty1 

Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 8:14 pm   hotel

Przyznam, że na nas hotel również zrobił bardzo dobre wrażenie. Może ktoś zdradzi więcej szczegółów? Chętnie przyjrzę się opiniom... :) . Z góry dziękuję.
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 17, 2010 7:54 am   

ja oczywiscie chetnie udziele informacji :) ale niestety tylko z punktu widzenia goscia :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
JAniaF 

Dołączyła: 16 Maj 2010
Posty: 2
Skąd: konstantynów łódzki
Wysłany: Nie Maj 16, 2010 5:05 pm   

Witam!
Dwa tygodnie temu miałam wesele w Hotelu Leszczyński. POLECAM WSZYSTKIM! Pani Manager, odpowiedzialna za organizację imprezy, daje z siebie wszystko i jest absolutną profesjonalistką. Hotel prześliczny, wszystko nowe i świeżutkie. Na moim weselu 50 osób było przyjezdnych, więc korzystałam również z pokoi hotelowych - bardzo dobrze wyposażonych i czyściutkich. Obsługa bez zarzutu, skorzystaliśmy również z mężem z proponowanego przez Panią Manager barmana, który podczas imprezy serwował wyśmienite drinki - była to wielka atrakcja dla gości :)
Jedzonko bardzo smaczne i pięknie podane, w bardzo dużych ilościach.
Ja z mężem mieliśmy za darmo apartament na dwie doby, dwupoziomowy, z dwiema łazienkami, aneksem kuchennym, salonem i sypialnią, z dostępem do jaccuzzi i sauny :lol:
Goście zachwyceni weselem, do dziś dostaję od gości wspaniałe telefony pełne entuzjazmu i zadowolenia :-)
Jak każda panna młoda byłam pełna obaw i martwiłam się każdym szczegółem - okazało się, że zupełnie niepotrzebnie, bo o wszystkie nawet najdrobniejsze szczegóły zadbali organizatorzy!
Życzę każdej parze równie udanego wesele i równie wspaniałej atmosfery! :)
 
 
cotty1 

Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 6:58 pm   

Ufff kamień spadł mi z serca :) . My również postawiliśmy na tę salę, nawet kosztem utraty zaliczki w innej... Na szczęście okazuje się, że to był strzał w dziesiątkę. Dziękuję za ten post, nie wiedzieć czemu akurat o tej sali mało kto pisze, stąd wiadomość ta jest tym bardziej cenniejsza. Dziękuję :)
 
 
kamyk_24 

Wiek: 39
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Maj 22, 2010 4:04 pm   

Witam. My rowniez bedziemy mieli wesele w Hotelu Leszczynski w sierpniu tego roku i ciesza nas te pozytywne opinie. Mam pytanko do osob, ktore juz sa po weselu. Czy jest mozliwosc zabrania jedzenia, ktore zostalo. Jesli tak to czy trzeba to zrobic zaraz po weselu czy mozna np. w poludnie w niedziele i czy trzeba miec swoje pojemniki?
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 12:13 am   

JAniaF, dziś oglądałam zdjęcia z Waszego wesela, faktycznie sala prezentuje się bardzo fajnie, duża i przestronna, stoły wyglądały bardzo fajnie :) podobno prosiak był super ;) no i bar był dobrym pomysłem ;) Aha i mogę powtórzyć że zabawa podobno była przednia ;P
PS. Śliczna jesteś dziewczyna i pięknie wyglądałaś :) (dla lepszego skojarzenia kim jestem - mieliśmy ślub w tym samym klasztorze, tą sama orkiestrę i kilkoro wspólnych znajomych)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
JAniaF 

Dołączyła: 16 Maj 2010
Posty: 2
Skąd: konstantynów łódzki
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 1:44 pm   

Obudzona :razz:

Kojarzę świetnie kim jesteś, ppola, bo to po Waszym ślubie zakochałam się w klasztorze, a po Waszym weselu, rodzinka zachwaliła orkiestrę :razz: I oba wybory były świetne :P Serdeczne pozdrowionka dla Ciebie i męża :wink:

Odpowiadając na wcześniejsze pytanka - absolutnie całe jedzonko, które Wam zostanie możecie zabrać do domu, ale tak jest chyba w większości lokali. Pojemniki trzeba mieć swoje. My zbieraliśmy jedzenie zaraz po weselu, bo na drugi dzień mieliśmy jeszcze obiad dla gości hotelowych, więc porządeczek musiał być od rana na stołach :) Ale pewnie to kwestia ustalenia...

O hotelu pisze się na razie mało, bo to nowy obiekt i niewiele wesel do tej pory organizowali... Ale bądźcie spokojni, bo Pani Manager nie pierwszy tego typu lokal prowadzi i naprawdę zna się na rzeczy :)
Ostatnio zmieniony przez JAniaF Pon Maj 24, 2010 1:47 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 3:43 pm   

JAniaF napisał/a:
bo Pani Manager nie pierwszy tego typu lokal prowadzi i naprawdę zna się na rzeczy


dokładnie, była managerem Czarnego Stawu w czasie naszego wesela i spisała się na medal i co więcej, rozpoznała nas, jak gościliśmy na weselu w Leszczyńskim
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
WitekAlex 

Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 11, 2010 10:29 am   Hotel Leszczyński

Mieliśmy wesele w tym hotelu, wrażenie nie najlepsze niestety nie znałem tego obiektu wcześniej i nie mogłem się tego ustrzec.
Pani "menager" Agnieszka bardzo źle potraktowała nas na samym końcu, wypchnięto nam resztki z kuchni i pogoniono. Tak się raczej nie robi, bo ktoś myśli że jak po imprezie to już nie trzeba się dobrze zachować. Niestety dałem się nabrać na pozory akie wcześniej ta pani sprawiała. MÓJ BŁĄD.
Co do samej kuchni to posiłki smaczne, wydawane na czas, i gorące widać że potrawy gotowane na miejscu a nie zwożone w postaci cateringu.
Wielkie BRAWA dla kelnerów PANOWIE JESTEŚCIE 100% PROFESJONALISTAMI.
Jeśli potrzebujecie dodatkowych informacji piszcie na maila lub na priv dam komórkę do siebie.
Generalnie nie polecam.
 
 
kasiaku 

Wiek: 40
Dołączyła: 20 Paź 2009
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 7:16 pm   HOTEL LESZCZYŃSKI

Długo zastanawiałam się co napisać o hotelu leszczyńskim - a pisać można tylko dobrze więc jak tu nie powtarzać się po poprzedniczkach:)
Może zacznę od tego że Pani Agnieszka jest doskonale zorganizowała i nie wiem jak ona to robi ale ogarnia wszystko!!! dosłownie! młodym i rodzicom pozostaje jedynie dobra zabawa. Powiem szczerze, że przed weselem odbyliśmy kilka rozmów z Panią Agnieszką i wchodząc na sale z mężem oboje byliśmy spokojni że o nic nie musimy się martwić.
Żałuję tylko jednego ... że księga gości, podziękowania dla rodziców i świadków oraz dla gości zostawiliśmy u siebie w pokoju - trzeba było wszystko przekazać wszystko menagerowi i byłoby wszytsko pod kontrolą - nam Młodym naprawdę nawet nad tymi 3 rzeczami cięzko było zapanować - no cóż brak doświadczenia robi swoje.
Jeśli chodzi o obsługę - GENIALNA! kelnerzy full kultura - jak tylko siadaliśmy przy stole od razu był przy nas kelner, informował i ciepłych posiłkach a nawet poprowadził do stoły najlepszą z dróg:). Powiem szczerze nawet moj tato, któremu biznes gastronomiczny nie jest obcy obsługą był zachwycony.
Dodatkowo całe wesele na sali oprócz Pani Manager obecni są właściciele - naprawdę bardzo ciepli i pomocni ludzie.
Tak jak nasza poprzedniczka skorzystaliśmy z Barmana polecanego przez Panią Agnieszkę i to był strzał w dziesiątkę! robi drinki dla dorosłych dla dzieci... te ostatnie miały naprawdę frajdę ze swiecących napjów.
Dodatkowo mieliśmy ok 20 osob przyjezdnych więc korzystalismy także z pokoi - goście byli zachwyceni. My jak młodzi, jak już wspomniała poprzedniczka mielismy do dyspozycji apartament :)

Kochane jeśli się zastanawiacie - naprawdę nie warto. Rezerwujcie terminy i bawcie się dobrze!!!!

najlepszą rekomendacją są zadowoleni goście od których po weselu dziękują za wspaniałą zabawę:)

W razie pytań piszcie! chętnie odpowiem.

Pozdrawiam i życzę miłej organizacji ślubów i wesele:)
_________________
nasz ślub odbędzie się:
 
 
kasiaku 

Wiek: 40
Dołączyła: 20 Paź 2009
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 8:43 pm   Re: Hotel Leszczyński

Szczerze jestem zaskoczona Pana opinią. Jak pisałam na wcześniej (na innym forum o hotelu) na naszyWesele trwało do 6 rano i pewnie gdybyśmy mieli więcej siły nadal bysmy się bawili.
Jeszcze raz powtórzę obsługa i manager sali 100% profesjonalizmu.

Pozdrawiam,
_________________
nasz ślub odbędzie się:
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 10:02 am   

Połączyłam istniejące wątki - bardzo proszę o korzystanie z wyszukiwarki
_________________

 
 
 
salaWenecja 
Firma


Wiek: 49
Dołączył: 25 Wrz 2010
Posty: 15
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 6:38 pm   

justinaa napisał/a:
JAniaF napisał/a:
bo Pani Manager nie pierwszy tego typu lokal prowadzi i naprawdę zna się na rzeczy


dokładnie, była managerem Czarnego Stawu w czasie naszego wesela i spisała się na medal i co więcej, rozpoznała nas, jak gościliśmy na weselu w Leszczyńskim


a to od kiedy ona pracuje u leszczyńskiego?
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 6:51 pm   

tego nie wiem, ale byłam w tym hotelu na weselu we wrześniu ubiegłego roku i wówczas ją tam spotkałam
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Piranha 
Firma


Dołączył: 07 Lis 2010
Posty: 12
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Lis 07, 2010 10:51 pm   

wlasciel ma piekne KOKARDY na krzesla - widzieliscie ? podobno to najnowszy nabytek :wink: gdzies je juz widzilem ... czyzby to "inspiracja" ?
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 08, 2010 6:33 pm   

Witam wszystkich ;)

ja też w tym roku bawiłam się u nich na weselu :)
Sala oraz obsługa była ok... ale jedzenie mnie zupełnie nie powaliło.... po pierwszy nie było go dużo jak na tą cenę i do tego brakowało dobrego doprawienia dań... nie wspomnę o wiejskim stole... bo tam to było kilka deseczek a na poprawiny już nic się nie ostało...!!!!

Myślę, że są fajniejsze miejsca w Łodzi i jakbym miała wybierać miedzy Leszczyńskima np Boryną, w której się bawiłam w zeszłym roku.... to zdecydowanie wybrałabym tą 2 :)

Pozdrawiam forumowiczów
 
 
Kaka 

Dołączyła: 05 Paź 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 16, 2010 8:21 pm   

Ja również bawiłam się w tym roku na weselu u Leszczyńskiego i niestety nie mogę zgodzić się z Twoją opinią na temat stołu wiejskiego i ilością jedzenia na stołach biesiadnych - One po prostu się uginały od pysznego jedzenia !! !
Może to zależy od zamawiających wesele - u nas wszystko było na wysokim poziomie i z najlepszą klasą obsługi - a Pani Agnieszka to najsympatyczniejsza osoba jaką poznałam w tej branży. Życzę Ci abyś trafiła tam jeszcze raz i zmieniła zdanie , pozdrawiam.
Z czystym sumieniem polecam ten właśnie lokal - super organizacja !! !
_________________
Kaka pozdrawia !
 
 
Bold 

Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Gru 11, 2010 5:17 pm   

Witajcie
Pani ,,Manager" to osoba która nie ma żadnych kometencji!!!!!!!! :twisted: Po pierwsze jest nie miła, po drugie nie dotrzymuje słowa, po trzecie wmawiała nam że w 2011 roku będzie euro i cena ulega zmianie, Gdy zapytaliśmy o sąsiedni budynek który jest poprawczakiem powiedziała ze właściciel Leszczyński ma bardzo dobre układy z Dyrektorem ośrodka któremu teraz mogą być postawione zarzuty za znecanie się nad młodzieżą. Sala jest super ale nie Pani ,,Manager"
Ostatnio zmieniony przez Bold Sob Gru 11, 2010 5:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kaka 

Dołączyła: 05 Paź 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 7:19 pm   

Sluchaj BOLD !! !
Całkowicie cię nie rozumiem - Ty chyba dla kogoś "przygrywasz" ?!
To co napisałeś to jakieś kpiny i żarty z Pani menadżer !! !
W naszym odczuciu to bratnia dusza - i pełny profesjonalizm !! !
Podtrzymuję moją opinię - sala i organizacja - godne polecenia .
_________________
Kaka pozdrawia !
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 10:17 pm   

Bold albo pomyliłeś sale albo managerów
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Bold 

Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 23, 2010 9:48 am   

Nic nie pomyliłem znam historie i Cv PANI ,, manager" [xxx] Jeżeli ona mi mówi żę będzie waluta euro w 2011 to widzę jakie ma pojęcie pozdrawiam



edit: usunęłam treść sprzeczną z Regulaminem
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Sty 06, 2011 12:18 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Kaka 

Dołączyła: 05 Paź 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 02, 2011 1:53 pm   

BOLD !
Tak się składa , że pani menadżer jest moją znajomą - doskonale znam historię Jej kariery -
[xxx] Teraz jest pewne , że bardzo chcesz Jej zaszkodzić - to przykre !!



edit: jak wyżej
kryszka
_________________
Kaka pozdrawia !
Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Sty 06, 2011 12:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
makrela;) 

Dołączyła: 12 Lis 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 19, 2011 10:31 pm   

Pozwole sobie zabrac głos choć robię to na prawdę nie często. Muszę bowiem stanąć w obronie użytkownika Bold bo mówi świetą prawdę! Ja także uważam, że pani manager jest więcej niż fatalna..mój narzeczony też kłócił się z nią o to, że w 2011 nie będzie w Polsce żadnego euro i w zwiazku z tym windowanie ceny jest nieuzasadnione. Po drugie z poprawczakiem dokładnie uslyszelismy ten sam tekst! że właściciel ma kontaknty z dyrektorem a jak potem oglądałam "Magazyn ekspresu reporterów" o tym co sie dzieje w tym poprawczaku to muszę przyznac że fajnych ma pan wlasciciel znajomych;/ To co najlepsze w tym wszystkim: zanim wyszla afera z poprawczakiem to byliśmy na tej sali i wizualnie nam się podobała i ja namowiłam narzeczonego (który już był uprzedzony do pani manager zeby zrobic tam wesele).narzeczony uległ i pani manager zarezerwowała nam wstępnie termin i mielismy jakis tydzien na podpisanie umowy..i co się okazało? że jak zadzwonilismy żeby się umówic na podpisanie to nasz termin byl sprzedany!! bohse...co to za kobieta.teraz po czasie się ciesze ze tak wyszlo bo nie chcialabym miec wesela w miejscu gdzie zaraz obok wieszają sie ludzie..i te druty kolczaste jak sie jedzie na sale tez są przygnebiajace..dzis stwierdzam, że pani sprzedajac nasz termin zrobiła nam przysługę.
 
 
Kaka 

Dołączyła: 05 Paź 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 20, 2011 8:53 am   

Uważam , iż to co się dzieje w zakładzie poprawczym - nie ma nic wspólnego z hotelem.
Nawet jeżeli właściciele się znają to jaki to ma wpływ na hotel ?
Teren wokół hotelu jest ogrodzony , monitorowany - bezpieczny w moim odczuciu.Sama sala bardzo ładna , miła i sprawna obsługa , jedzenie super i dużo !! - czego chcieć więcej ?!.
Ja tam byłam , jadłam i bawiłam się świetnie - polecam - inni muszą sami decydować komu uwierzą !! !
_________________
Kaka pozdrawia !
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 20, 2011 12:05 pm   

Kaka napisał/a:
Uważam , iż to co się dzieje w zakładzie poprawczym - nie ma nic wspólnego z hotelem.


też mi się tak zdaje, a sprawa z Euro, no cóż, może właściciel kazał pani manager w ten sposób uzasadniać podwyżkę cen? to akurat jej w moich oczach nie dyskredytuje, manager nie musi znać się na polityce pieniężnej Polski, tylko na tym, co zrobić, żeby wesele było udane i młodzi mogli się na nim dobrze bawić
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Marcin.G 

Wiek: 41
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 20, 2012 2:45 pm   

W związku z tym, że 9 czerwca mieliśmy wraz z moją już obecnie małżonką przyjemność gościć na naszym weselu w "Hotelu Leszczyński", czas najwyższy podzielić się wrażeniami i odczuciami, bo lokal jak najbardziej zasługuję na to żeby uhonorować profesjonalizm i jakość świadczonych usług. Na wstępie zaznaczę, że w przeszłości miałem zawodowy kontakt zarówno z branżą hotelarską, jak i organizacją tego typu przyjęć, więc doskonale wiem na co zwracać uwagę i jak ocenić dane miejsce w skali branży.

Jeśli chodzi o wnętrza i wystrój to jest to zdecydowanie kwestia gustu, ale w dobie wymyślania jaskrawych i agresywnych kolorystyk, ciepłe i stonowane wnętrza lokalu zasługują na wyróżnienie. Lokal łączy w sobie dwie cechy, które dla mnie osobiście są kluczowe przy organizacji przyjęcia weselnego - ciepłą atmosferę przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów wykończeń, które prezentują się naprawdę elegancko. Można więc mieć jednocześnie przyjęcie na odpowiednim poziomie bez usztywniania atmosfery i rezygnacji z rodzinnego klimatu.
Jedzenie jakościowo i smakowo bardzo dobre, z pewnością z górnej półki. Osobiście spróbowałem niewielkiej części asortymentu, który pojawił się na stołach, ale opinie gości są jednoznaczne i wszyscy byli zachwyceni. Potrawy dobrze przyprawione, część z nich w naprawdę oryginalnym, niesztampowym wydaniu i ilościach, których nie udało się skonsumować - nad ranem "wciskaliśmy" wychodzącym gościom pakunki z jedzeniem, bo nie bylibyśmy w stanie spożytkować tego co zostało niezjedzone podczas przyjęcia. Fenomenalny stół wiejski, z prawdziwie swojskimi wędlinami, nad których produkcją pieczę sprawują sami właściciele (w tym miejscu ukłony i podziękowania dla nich, bo osobiście dbali o poziom i jakość przyjęcia). Bardzo dobre ciasta - nie jestem fanem słodkości, ale te których dane mi było spróbować były wręcz perfekcyjne.
Sam hotel i pokoje również na bardzo dobrym i rzeczywiście 3-gwiazdkowym poziomie. Mieliśmy sporo gości przyjezdnych, którzy nocowali w hotelu i nikt nie miał żadnych zastrzeżeń. Apartament, który my zajmowaliśmy (bodajże "kryształowy) fantastyczny i bardzo funkcjonalny, urządzony stylowo i z gustem - spędziliśmy tam naprawdę sympatyczne chwile :oops:
Kwestie organizacyjne, uzgodnienia i ustalenia przebiegały bez najmniejszych problemów, a jakiekolwiek życzenia bądź propozycje zgłaszane przez nas zostały w pełni zrealizowane. Duża elastyczność i łatwość dogrania i zorganizowania nawet nietypowych potrzeb gości stawiają ten lokal w czołówce analogicznych miejsc w okolicy i nie tylko. Obsługa na bardzo dobrym poziomie, znająca swoją rolę i w nienachalny sposób spełniająca oczekiwania gości. W tym miejscu na szczególne uznanie zasługuje Pani Menadżer, która wywiązywała się ze swojej roli w sposób ponadprzeciętnie profesjonalny. Osoby, które pisały wyżej o swoich zastrzeżeniach musiały mieć do czynienia z zupełnie inną osobą albo mają swój prywatny interes w formułowaniu krytycznych opinii, które w świetle moich doświadczeń nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości. Pani Agnieszka jest zawodowcem w każdym calu i jej profesjonalizm w znaczący sposób ułatwił nam organizację przyjęcia. Nasza rola sprowadziła się w praktyce do podjęcia decyzji odnośnie menu i przebiegu przyjęcia (mieliśmy też kilka "zachcianek", które nie stanowiły żadnego problemu i zostały w pełni zrealizowane) i o nic nie musieliśmy się martwić, zupełnie o nic. Zarówno przed weselem, jak i w jego trakcie Pani Menadżer osobiście czuwała nad realizacją wszystkich zadań przez personel i wywiązywała się z tej roli bez zarzutu. Wiem na jakie problemy napotykają ludzie w tego typu lokalach i uwierzcie mi tu ich mieć nie będziecie, a nawet gdyby pojawiły się jakieś komplikacje to mam nieodparte wrażenie, że Pani Menadżer (celowo unikam zwracania się po imieniu, bo to kwestia prywatności) jest w stanie rozwiązać błyskawicznie każdy potencjalny problem. Jeszcze raz wielkie dzięki za tak wspaniałe przyjęcie! Kolejnym atutem w kwestiach personelu był "mistrz kelnerski", który obsługiwał nasz stolik (choć chwilami wydawało się, że byłby w stanie obsłużyć całą salę jednoosobowo), a którego nie chciałbym wymieniać z imienia bez Jego zgody - mówi się, że artyzm można osiągnąć w każdej dziedzinie i jeśli jest tak rzeczywiście to bez wątpienia osiągnął go w swoim zawodzie, naprawdę bardzo dziękuję za to, że poczuliśmy się wyjątkowi i że tak fenomenalnie o nas zadbałeś (teraz już chyba żaden inny kelner nie będzie w stanie nas usatysfakcjonować).
Krótko odniosę się jeszcze do pojawiających się zarzutów odnośnie lokalizacji w okolicy domu poprawczego - gdybyśmy nie wiedzieli, że jest to w ogóle byśmy nie odczuli jego obecności i tak jest na co dzień, bo odwiedzam rodzinę mieszkającą w pobliżu kilka razy w tygodniu. Hotel położony jest na uboczu, z dala od głównej drogi, dzięki czemu zachowana zostaje intymna i rodzinna atmosfera. Pod lokalem nie ma ruchu samochodowego, tak uciążliwego w centrach miast i nie pałętają się tam przypadkowe osoby.
Podsumowując: lokalizacja, obsługa, wnętrza, wspaniałe jedzenie i rodzinna atmosfera oraz zaangażowanie Pani Menadżer i Właścicieli gwarantują udane wesele. Z czystym sumieniem i zupełnie szczerze polecam ten lokal, jeśli chcecie mieć udane przyjęcie. Na koniec jeszcze raz dziękuję za wesele, które będziemy bardzo miło wspominać!
 
 
paulinka24 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 1
Skąd: internet
Wysłany: Czw Cze 28, 2012 7:44 pm   

23.06.2012r odbyło się na sali Hotelu Leszczyńskiego Nasze wesele.Po sprawozdaniu mojego poprzednika nie będę się tak rozpisywać gdyż ZGADZAM SIĘ Z NIM W 200%.
Sala w pełni spełniała moje wymogi czyli elegancja, styl, profesjonalizm obsługi, a szczególnie P. manager. Sala bogata jest w stonowane kolory, jest dość nietypową salą - przedzielona ściankami (czyli bez efektu pustej sali gdyby gości nam zabrakło).
Jeżeli chodzi o otoczkę hotelu, posiada piękny ogród wraz z wybudowanym zadaszeniem co jest bardzo ważne by goście mieli gdzie wyjść się przewietrzyć. Przy pięknej pogodzie jaka nam się trafiła można zorganizować powitanie chlebem i sola właśnie w ogrodzie przy fontannie, sama P. manager wyszła z tym genialnym pomysłem:-)
Przejdę do kolejnej rzeczy niezwykle ważnej podczas wesela, a mianowicie menu.
Sama niestety nie mogłam skosztować tych wszystkich pyszności, które stawiano przede mną ze względu na stres jaki mi towarzyszył, ale goście nie omieszkali zachwalać ciepłych dań jak i zimnych przekąsek, również zwrócili uwagę na to iż napoje podawane były w szklanych butelkach :-) , jak już wspomniałam wyżej obsługa spisywała się na medal, bardzo dbała o to by na stołach niczego nie brakowało.
PODSUMOWUJĄC jeżeli przyszłym żoną zależy na czystości, przejrzystości jak i elegancji SALE POLECAM W 200% .
Mariusz i Paulina :)
 
 
takanahana 

Dołączył: 03 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 03, 2012 8:49 am   

Polecam, 28.07.2012 miałem tam wesele, bez zarzutu. Obsługa, właściciele, hotel, kuchnia wszystko w najlepszym porządku. Co do pani manager... jeśli ktoś nie potrafi się z nią dogadać to ma poważne problemy z komunikacją. Jest rzetelna, sumienna, zorganizowana, odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Jedyne czego mi brakowało to korzystania częściej z komputerów, rzadziej z kartki i długopisu :) ale to szczegół. Jestem bardzo zadowolony z tego wyboru. (polecam fajerwerki)

Dziękujemy

Ps.: Polecam tez orkiestrę Maxim (ze Zgierza).
 
 
namfo 

Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: Pabianice
  Wysłany: Sro Wrz 05, 2012 9:58 pm   Hotel Leszczyński

Nasze wesele odbyło się 01.09.2012r w tym hotelu... Wszyscy goście, dosłownie wszyscy są niesamowicie zadowoleni i zachwyceni!, wesele trwało 2 dni ....a co do naszej opinii wygląda to tak : Jeśli będziemy organizować w przyszłości jakąś imprezę to na pewno i tylko tam, a jeśli ktoś nie potrafi się dogadać to nigdzie na świecie nie znajdzie odpowiedniego miejsca na swoje weselę. My nie mieliśmy żadnego najmniejszego problemu ani z menadżerką, panią Agnieszką, którą serdecznie pozdrawiamy, ani z właścicielami.Jedzenie 9 na 10 bo najwyższą ocenę dostaje tylko mama. Kelner Tomasz na najwyższym poziomie dbał o każdą drobnostkę. Menadżerka dbała o wszystko na 200%. a jeśli pojawił się chociażby mały problem był błyskawicznie rozwiązany. Każdy kto nie wierzy musi to sprawdzić sam. Pozdrawiamy Justyna i Łukasz.
 
 
Agnieszka 84 

Wiek: 39
Dołączyła: 15 Lut 2013
Posty: 5
Skąd: pod łodzią
Wysłany: Czw Mar 07, 2013 11:31 am   

Witam polecam tą salę,byliśmy z mężem na weselu tam i bardzo miła atmosfera,sale ładne i użądzone w fajnym stylu aczkolwiek te słupy na sali do tańca troszkę przeszkadzają.Jedzonko smaczne i wystarczająco dużo.
Polecam
_________________
Ja i On
 
 
TCJ 

Dołączył: 25 Cze 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 25, 2013 1:32 pm   

Wesele 22.06.2013.
Wszystko się udało. Pełna profeska. Chcecie stoły okrągłe czy prostokątne? Nie ma problemu.
GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY. Cena jak najbardziej przystępna. Mieliśmy 80 osób policzone łącznie z ekipą DJ, fotograf, kamerzysta. Chcecie przyjechać przed weselem poćwiczyć pierwszy taniec? Nie ma problemu. Apartament dla nowożeńców w cenie, bardzo ważne ze względu na prezenty i koperty.
Wesele wyszło na 100% dobre nagłośnienie, żarcie przechowane w chłodni, alkohol bezpiecznie podawany i przechowywany. Stół bilardowy, kucyk...takie dodatkowe smaczki.
PEŁNA PROFESKA POLECAM !! !!
 
 
KarolinaŚ 

Dołączyła: 16 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 16, 2013 4:29 pm   

Założyłam specjalnie konto na tym portalu, gdyż jak czytam te śmieszne opinie o Pani Agnieszce, aż mi ręce opadły. Moja siostra miała wesele w hotelu leszczyńskim i z racji tego, że pomagałam przy organizacji wiem bardzo dużo. Plus hotelu- Sala piękna w 100%, jedzenie pyszne. Minusy- na sam koniec pogoniono nas z jedzeniem, rzucono pojemniki, które wcześniej przywieźliśmy i powiedziano, że jak najszybciej mamy się z nimi zabierać. Mało tego tort mieliśmy w cenie i było go tak mało, że nie starczyło dla wszystkich gości- brak słów!! Z ceną było podobnie- 2 lata wcześniej w trakcie podpisywania umowy powiedziano, że cena znacznie zrośnie, (nie pamiętam jaki był argument), a okazało się, że zmalała i to aż 30zł od talerzyka!! Podsumowując- Cudowne miejsce jak z bajki i szczerze też bym zrobiła w nim swoje wesele, gdyby nie Pani Agnieszka!!
 
 
ŚmietankowaFala 

Dołączyła: 27 Sie 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 27, 2013 9:56 pm   WESELE HOTEL LESZCZYŃSKI

Witajcie ! Mieliśmy przyjemność organizować wesele w sali Hotelu Leszczyński. Jednym słowem GORĄCO POLECAMYYYYYYY !! ! Skąd te negatywne opinie o pani manager ?!? Totalne bzdury! 1. Pani Agnieszka jest mega PROFESJONALISTKĄ w swoim fachu! Dopięła imprezę na ostatni guzik.
2. Jedzenie PYSZNE! I to słyszałam co krok od gości 3. Sala PIĘKNA ! 4. Polecamy urocze okrągłe stoły ;) Pani Agnieszka czuwała nad każdym detalem, od początku przez wszystkie przygotowania i przez całą noc weselną! Na koniec jedzonko się zabiera, wystarczy zorganizować sobie pojemniki. Dodatkowe plusy to piękny OGRÓD z drewniana altaną. Obsługa profesjonalna i zawsze POMOCNA. Możliwość przećwiczenia pierwszego tańca, do bólu ;) Co ważne -- nieśliski parkiet! Słów brak by nachwalić tak jak się należy! . . . Gdybyśmy mieli wybierać ponownie, na pewno padłoby BEZ WAHANIA na HOTEL LESZCZYŃSKI !! P O L E C A MY ! ! ! Serdeczne podziękowania dla Pani Manager - Anioła Stróża Najważniejszego Dnia w Naszym Życiu!
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sie 28, 2013 7:29 pm   

dagii napisał/a:




Myślę, że są fajniejsze miejsca w Łodzi i jakbym miała wybierać miedzy Leszczyńskima np Boryną, w której się bawiłam w zeszłym roku.... to zdecydowanie wybrałabym tą 2 :)

Pozdrawiam forumowiczów


No to bys teraz miała :) heheheh :*
Ostatnio zmieniony przez troszka88 Sro Sie 28, 2013 7:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 28, 2013 7:42 pm   

troszka88, ale nie miałam.....
_________________


 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sie 28, 2013 7:56 pm   

dagii, sorry
 
 
steLLa87 

Dołączyła: 25 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 25, 2013 10:23 am   

Witam wszystkich forumowiczów.
14 września br. organizowaliśmy wesele w Hotelu Leszczyńskim. Nie wie skąd wzięły się negatywne opinie dotyczące Pani Manager. Wszystkim, którzy biorą pod uwagę HL jako miejsce do organizacji swojego wesela gorąco zachęcam.
Nasze wesele organizowaliśmy na 150 osób. Skorzystaliśmy nie tylko z sali, ale także z większości pokoi hotelowych, zamawialiśmy także ciasta i tort (osobno płatne). Zaczynając od samego przyjęcia - obsługa kelnerska - pełen profesjonalizm, potrawy przepyszne, niczego na stołach nie brakowało, wszystko było "na czas". Tort był wyśmienity - lekki, z owocami, bardzo smaczny i ślicznie podany. Wcześnie w komentarzach natknęliśmy się na opinię, że tortu brakło dla gości - nie ma absolutnie takiej możliwości. W naszym przypadku zamówiliśmy tort na 150 osób i jeszcze sporo zostało.
Reasumując - miejsce na pewno godne polecenia. Pracownicy - wspaniali, uśmiechnięci i - co widać gołym okiem - zadowoleni ze swojej pracy, potrawy wyśmienite oraz wsparcie Pani Manager przez cały czas od momentu planowania aż do samego wesela (podczas przyjęcia pani Manager również jest w obiekcie) . Dla każdego, kto ceni jakość - Hotel Leszczyński musi znaleźć się na pierwszym miejscu wśród sal weselnych co najmniej w województwie łódzkim.
My ze swojej strony serdecznie dziękujemy pracownikom, właścicielom HL oraz Pani Agnieszce za wsparcie oraz organizację wspaniałego wesela. IPB
 
 
KarolinaZdW 

Dołączyła: 30 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Pon Wrz 30, 2013 3:57 pm   

Witam serdecznie,

Również będę organizować wesele w przyszłym roku w Hotelu Leszczyński stąd byłyby bardzo pomocne odpowiedzi osób, które miały tam wesele w ostatnim czasie. Podpisywaliśmy umowę rok temu, w cenie mieszczą się 4 dania na gorąco + deser lodowy, 10 przekąsek, bez ciast i tortu. Na stół wiejski nie będziemy się decydować. Ślub odbędzie się o godz. 17.00 i myślę, że większość gości będzie się bawić do 5.00, gdyż będą przeważać młodzi goście. Boje się, że na tyle godzin 4 dnia na gorąco mogą nie wystarczyć i zastanawiam się czy nie domówić jeszcze jednego, np. żurek z kiełbaską? Pani Agnieszka zapewniała mnie, że nie ma takiej potrzeby, ale opinia kogoś bezstronnego jest dla mnie bardzo cenna. Może macie jakieś sugestie co do menu, co wybrać, a z czego zrezygnować? Kolejne pytanie dotyczy czy przywitanie pary młodej robiliście na czerwonym dywanie w budynku, czy z tyłu na dworze przy fontannie, jak to wypadło? Aha nio i dekoracje, na co się zdecydowaliście, bo ja zastanawiałam się nad tymi mosiężnymi świecznikami, za które dodatkowo się dopłaca, ale to jeszcze kwestia do przemyślenia - czy ma to sens? Z góry bardzo Ci dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam

K.
_________________
Karolina
 
 
karolaa 

Dołączyła: 15 Paź 2013
Posty: 19
Skąd: polska
Wysłany: Czw Paź 31, 2013 10:33 am   

czy ktoś posiada i się podzieli zdjęcia sali stołów?
jakie miałyście atrakcje na weselu?
 
 
Leonarda 

Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 2
Skąd: Łóź
Wysłany: Nie Maj 11, 2014 6:31 pm   

Witamy wszystkich Forumowiczów,

Nasze wesele odbyło się w tym roku w Hotelu Leszczyński i chcielibyśmy podzielić się naszymi wrażeniami.

1. POSIŁKI
Jedzenie bardzo smaczne, przygotowywane na miejscu - wszystko świeże, pyszne i ładnie podane, bardzo duża ilość (standardowe menu weselne) - na tyle duża, że nad ranem rozdawaliśmy paczki naszym gościom; nowe menu proponowane przez obecnego kucharza uważamy za ciekawsze i dające więcej możliwości (kilka wariantów potraw proponowanych na każdy posiłek + możliwość rotacji potraw pomiędzy poszczególnymi posiłkami). Jedzenia jest naprawdę ogrom i nie ma możliwości, by ktokolwiek wyszedł z wesela głodny;)

2. OBSŁUGA
Pani Manager to osoba niezastąpiona - służy radą na każdym etapie planowania wesela; doradzi, pomoże, zasugeruje z czego warto skorzystać, a co może lepiej sobie darować. Poza tym jest obecna przez całą imprezę na sali i dba m.in. o zgranie posiłków w czasie z zespołem, punktualność ich wydania, dosłownie aby wszystko przebiegło wg wcześniejszych ustaleń.
Obsługa kelnerska również super. Profesjonaliści w swoim fachu. Wydawało się niemal, że intuicyjnie odgadują przyszłość i pojawiają się właśnie wtedy, kiedy czegoś potrzeba.

3. SALA
Obiekt bardzo ładny, kilka wariantów kolorystycznych nakryć stołów do wyboru, możliwość wyboru kilku opcji powitania Młodej Pary, dobra akustyka i oświetlenie, fajny pomysł częściowego oddzielenia sali jadalnej od tanecznej, ładny ogród i teren wokół obiektu - można wyjść w trakcie wesela, przespacerować się, odpocząć czy posiedzieć na świeżym powietrzu (dużym plusem jest właśnie zadaszony taras, gdzie nawet mimo deszczu można zaczerpnąć świeżego powietrza), możliwość skorzystania z pokoi hotelowych dla gości + apartament dla nowożeńców gratis.

Podsumowując, jesteśmy bardzo zadowoleni i szczerze polecamy Hotel Leszczyński wszystkim zainteresowanym, chcącym tutaj zorganizować swoje wesele:)

Serdecznie pozdrawiamy, A&K
 
 
Polina 

Wiek: 35
Dołączyła: 19 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 19, 2014 9:00 pm   

Ostatnio byłam gościem na Weselu w Hotelu Leszczyński. Odbyło się w sierpniu. Muszę powiedzieć, że podobała mi się organizacja i jestem zadowolonym Gościem z imprezy ;-) Młodzi z reszta na pewno też ;-)
Po tym weselu przekonałam się, że większość opinii, które krążą na temat HL i pani Agnieszki są wyssane z palca. Było wszystko tak jak sobie Młodzi zażyczyli, nie zmieniła ceny przy rozliczaniu, nie zorganizowała dwóch wesel na jednej sali, Nie była niemiła tylko rzeczowa i konkretna.
Jedzenie było smaczne, GORĄCE, było go bardzo dużo i bardzo ładnie podane. Na stole wiejskim same specjały i oczy się cieszyły tylko… no bo kiecka dopasowana…-)
Tort weselny pycha!!
Galarety, przystawki pyszne. Najsmaczniejszy był jednak tatar:)
Obsługa - rewelacja!!! Słowa złego powiedzieć nie mogę, dzięki Pani Agnieszce, bo to ona koordynowała wszystko i nie było nawet żadnej małej wpadki . Nie leżały puste, plastikowe butelki na stole nawet na chwile, każda prośba do kelnerów była na bieżąco spełniana. Nie zapominali o mnie i 5 razy się nie wracali… bo gdzie indziej się zdarzało…
Sztućce, talerze wymieniane na bieżąco, toalety czyste, papier, ze sporym zapasem, nie zabrakło niczego.;-)
Ogólne wrażenia - Polecam z czystym sumieniem.
Pozdrawiam
 
 
Kasia i Rafał 

Dołączyła: 15 Lut 2015
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 15, 2015 8:00 pm   

W styczniu 2015 r. odbyło się nasze wesele. Jesteśmy bardzo zadowoleni , że zorganizowaliśmy je w Hotelu Leszczyński w Konstantynowie Łódzkim. Hotel bardzo ładny, sala weselna przepiękna, a obsługa hotelowa – SUPER. Pani Manager, odpowiedzialna za organizację imprezy jest absolutną profesjonalistką, zadbała o wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły. Jedzenie było bardzo smaczne i pięknie podane. Dodatkowo skorzystaliśmy z zaproponowanego przez Panią Manager barmana, który na weselu serwował wyśmienite drinki. Pokoje hotelowe, z których korzystała część gości – gustownie urządzone, czyściutkie, dobrze wyposażone. Goście zachwyceni weselem. Gorąco polecamy to miejsce na organizację przyjęcia weselnego!!!
:lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl