Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ART DECO
Autor Wiadomość
Jelonek 

Dołączyła: 14 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 14, 2004 1:02 pm   ART DECO

Helloł;
moją salą będzie ART DECO przy ?eligowskiego , po 04 września udzielę wszelkich
informacji na jej temat , a w tak zwanym "międzyczasie" może ktoś już w niej miał
jakąś uroczystość ? i jak było ? na co zwracać uwagę ?
Jelonek
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 14, 2004 9:07 pm   

Ja bardzo chętnie posłucham o tej sali, gdzyż jest bardzo blisko mojego domu :mrgreen:
_________________

 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Sro Kwi 14, 2004 10:19 pm   

Filmowiec często bywa na różnych imprezach z racji wykonywanego zawodu. Może on mógłby ci pomoc. Ja niestety niewiem nic na temat tej sali. :roll:
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 14, 2004 10:51 pm   

tweety napisał/a:
Filmowiec często bywa na różnych imprezach z racji wykonywanego zawodu. Może on mógłby ci pomoc. Ja niestety niewiem nic na temat tej sali. :roll:



Coś i się wydaje, że już w jakimś poście Marcin wypowiadał się na ten temat
_________________

 
 
Jelonek 

Dołączyła: 14 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 3:59 pm   Filmowiec

Kobiałki !! !
a gdzie ja mogę tego Filmowca złapać ?? ??? ( jakkolwiek pytanie brzmi dwuznacznie
jako przyszła prawa małżonka dementuję wszelkie kosmate domysły :wink: )
Jelonek
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 4:25 pm   

Jelonku, filmowiec to jest nasz użytkownik. Jak wejdziesz w jego profil to znajdziesz tam wszelkie dane żeby się z nim skontaktować. Albo poczekaj cierpliwie na forum, na pewno w niedalekiej przyszłości wpadnie do tego tematu i ci odpisze. :D
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 6:40 pm   

Jelonku, Filmowiec tu się wypowiadał na temat m. in. Art Deco : http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
_________________
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 7:04 pm   

jestem pomimo mojego ogromnego smutku :smut: Wiec Art Deco jest ok tlyko nie jest na zeligowskiego tlyko na rogu sw Jerzego i Legionow ale to tylko kwestia techniczna.a co do samego lokalu,nie podoba mi sie platny parking,w samym lokalu obsluga dosc dobra i pilna szybko podaja,lokal tez ladny ,sala dosc spora zalezy na ile osob,jak na moje oko maks 80.Jedzenie dobre podaja...wlasciwie to te najbardziej ogolne spostrzezenia ale gdyby co pytaj smialo bede sie staral pomoc
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Jelonek 

Dołączyła: 14 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 7:06 pm   grazie:))

dzieki , wysłalam juz mu wieści zobaczymy co on na to :)
 
 
Jelonek 

Dołączyła: 14 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 7:11 pm   Marcinie

filmowiec napisał/a:
jestem pomimo mojego ogromnego smutku :smut: Wiec Art Deco jest ok tlyko nie jest na zeligowskiego tlyko na rogu sw Jerzego i Legionow ale to tylko kwestia techniczna.a co do samego lokalu,nie podoba mi sie platny parking,w samym lokalu obsluga dosc dobra i pilna szybko podaja,lokal tez ladny ,sala dosc spora zalezy na ile osob,jak na moje oko maks 80.Jedzenie dobre podaja...wlasciwie to te najbardziej ogolne spostrzezenia ale gdyby co pytaj smialo bede sie staral pomoc



Marcinie ,
na rogu legionów i jerzego jest hotel reymont i tam jest owszem restauracja Art deco , ale ta sama restauracja ma jeszcze dwie sale , jedna na Górniczej i jedną na Zeligowskiego w dawnej wamowskiej kantynie ... ja będę mieć imprezę w sali na ?eligowskiego .
Póki co salę widziałam , jest duża , moję 65-70 osób zmieści się spokojnie a do tańca
będzie wielka przestrzeń więc i kankana i jezioro łabędzi się da odwalić .... tyle wiem póki co .... interesuje mnie jakie jest jedzonko i obsługa , no a skoro dorze dają w hotelu to i pewnie na swojej sali beda niezli :)
dzieki za info.
a dlaczegoś smutny Filmowcze miły ?

Jelonek
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 15, 2004 10:56 pm   

w hotelu jest ok tak jak pisalem ,wiec gdzie indziej tez pewnie,bo pewnie ta sama obsluga, ogolnie lokal przyjemny wiec mysle ze bedizesz zadowolona a raczej poprawka bedziecie,fakt nie wiedzialem o tmy ze ART deco jest takie rozbudowane ale teraz juz bede wiedzial.i teraz sprawa mojego smutku a wiec tak dzis w nocy odszedl do wiecznosci...moj kochany piesek SABA,wiec jestem zrozpaczony na maksa :smut: ;(
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Kwi 16, 2004 8:44 am   

Przykro mi z powodu pieska... :glaszcze:
 
 
 
Mi 


Wiek: 48
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 16, 2004 9:43 pm   

Mi też jest bardzo przykro..... :przytul:
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 29, 2004 9:25 pm   Re: moja sala

Jelonek napisał/a:
moją salą będzie ART DECO przy ?eligowskiegoek


Ta sala jest przepiękna na 25 sal obejrzanych w Łodzi ta pobiła wszelkie rekordy!!!!

Mówię tutaj o wyglądzie sali!!

Bardzo nam sie spodobała i teraz jesteśmy miedzy młotem a kowadłem :roll:
_________________

 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 05, 2004 10:13 pm   

Wiesz co Jelonek - ta sala na 99% B?DZIE także NASZ? SAL?!!!!!!!!!!!!!!!!

Dzisiaj obejrzeliśmy kolejne 2 sale i podjechalismy jeszcze raz na tą salę - nie no TO JEST TA SALA!!!!!
_________________

 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 15, 2004 11:19 am   

Jelonku Twoja sala ma parking i nie trzeba będzie za niego płacić (na tyłach restauracji)

Parking bedzie zamykany, a goście spokojnie mogą wychodzić tylnim wyjściem jeśli będą chcieli iść do swoich samochodów.

Główne wejście bedzie zamknięte..........więc zaproponuj swoim znajomym aby parkowali w wyznaczonym miejscu (nie przed salą)
_________________

 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Wto Maj 18, 2004 9:34 pm   

Dziewczyny, Jelonku i Edytko (skarbnico wiedzy 8) ) napiszcie coś jeszcze o tej sali. Czy ma stronę www?
_________________
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 18, 2004 9:45 pm   

Sisi napisał/a:
Dziewczyny, Jelonku i Edytko (skarbnico wiedzy 8) ) napiszcie coś jeszcze o tej sali. Czy ma stronę www?


No niestety tej sali nie ma na necie!!

Sam hotel Reymont jest, ale nie zamiescili tam zdjęć sali (tzn. są 2 ale tej malutkiej salki)


Co tu dużo mówić sala jest boska!!!!

:arrow: Parkiet na całej powierzchni.
:arrow: okna po jednej i drugiej stronie!.
:arrow: Sala jest podzielona na 2 części :część jadalną i taneczną, które odgradzają 3 okrągłe słupki (wzdłuż sali). Słupki są daleko od siebie i kompletnie nie przeszkadzają bawiącym się- nawet dodają uroku!!!! Są malowane do 1/2 w zielonkawe listki.
:arrow: Sala jest w kolorach seledynowo brzoskwiniowych.
:arrow: W części tanecznej sa białe firaneczki na oknach , a w części jadalnej seledynowe zasłonki
:arrow: pokój dla Mlodych jest
:arrow: olbrzymi parking - zamykany
:arrow: aaaaaaaaaa i najważniejsze sala ma przepiękny sufit!!!! pięknie zdobiony z pozłacanymi elementami i w dodatku wiszą niesamowite żyrandole takie troszkę starodawne!
:arrow: Jeszcze jedno - sali nie trzeba dekorować!! Jest wystarczająco ładna!
:arrow: w tym roku będą jeszcze robić podest dla orkiestry


Moim zdaniem sala jest bardzo bardzo elegancka, nawet bym powiedziała ekskluzywna.

Moi rodzice i rodzice R. już obejrzeli ta salę i teraz w sobotę ustalamy ile gości będzie na weselu i jak co to juz rezerwujemy to Cudo


Powiem szczerze, że wejście do sali nie jest już takie ładne, no ale przecież goście bedą bawić się na sali a nie w wejściu!!!


To tak w skrócie jak coś to pytaj!!!!
_________________

 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Wto Maj 18, 2004 9:48 pm   

Dzięki, Edytko :) .
Niestety nie mogę sama pojechać i się dowiedzieć, bo jestem w Holandii, a narzeczony to facet :roll: i troszkę nie potrafi się zabrac za organizację, więc mu z daleka udzielam wskazówek przy Waszej nieocenionej pomocy.
Na ile osób jest ta sala?
_________________
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 18, 2004 9:53 pm   

Sisi napisał/a:
Na ile osób jest ta sala?


nawet do 100!!! (jeśli chodzi o ostawienie krzeseł itd

ale tak jak bedzie 80-90 to moim zdaniem akurat

oczywiście jak będzie mniej osób , to jeszcze lepiej

wydaje mi się , że sala jest nie za duża nie za mała




a ile bedzie u Ciebie gości, bo nie pamiętam??
_________________

 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Wto Maj 18, 2004 10:02 pm   

chyba koło 50 :) , dziwnie sie załatwia na odległosc :| .
_________________
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 18, 2004 10:09 pm   

Sisi napisał/a:
chyba koło 50 :) , dziwnie sie załatwia na odległosc :| .



wiem i współczuję :!:


ale wyśłij do Art Deco narzeczonego - może sala spodoba mu się

jeśli lubicie przestrzeń , to napewno przy 50 osobach, ją uzyskacie

cena ok. 120zł
menu ustala się indywidualnie
szampan na powitanie jest + chlebek z solą i kileliszeczki do tłuczenia
w cene jest jeszcze wliczony tort (na 80 osób 5 piętrowy)
_________________

 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Wto Maj 18, 2004 10:12 pm   

dzięki, jesteś niezastąpiona :D
_________________
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 18, 2004 10:15 pm   

Sisi napisał/a:
dzięki, jesteś niezastąpiona :D


:oops:

nie ma sprawy

służę pomocą i trzymam kciuki w poszukiwaniu sali!!!!
_________________

 
 
Jelonek 

Dołączyła: 14 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 18, 2004 10:23 pm   

Sisi podpisuję się obiema rękami i nogami pod opinią Edytki
Ona jest niesamowita !! ! (znaczy Edytka) - ja slubuje we wrzesniu , ona później
i juz sie wszystkiego dowieddziala , a ja od niej - heheheh.

W każdym razie sala jest piersza klasa - moim rodzicom i teściom też się bardzo podobała.
A na 50 osoób to będzie luz - będziecie mogli kankana i jezioro łabędzi odtańczyć:)
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 18, 2004 10:29 pm   

Dzięki Jelone za te ach i och :oops:


Mnie tak jak Wam zależy zeby wszystko było jak najładniej!!!!


Dodam jeszcze (bo właśnie mi sie przypomniało), że WC jest całe w glazurze - bardzo ładne hihihihi (jeśli toaletami mozna się zachwycać) :D
_________________

 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Maj 18, 2004 10:31 pm   

To wbrew pozorom ważne :)

gość to taki człowiek, który skomentuje wszystko
_________________

 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 18, 2004 10:32 pm   

i jeszcze jedno :oops:

:arrow: część taneczną można zamienić z częścią jadalną

wszystko mozna samemu sobie poustawiać

:arrow: wazony na kwiaty są wysokie, białe
_________________

 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2004 10:57 am   

Dziewczyny - właśnie wpadłam na pomysł :mrgreen: Wydaje się, że każda z nas jest już prawie ekspertem w temacie sal weselnych, a już na pewno jeśli chodzi o sale, w których będziemy miały wesele..... myślę, że tak gdzieś w listopadzie należałoby się spotkać i pomyśleć o napisaniu przewodnika po salach weselnych. :wink: A w przyszłym roku, po kolejnej 'turze' wesel - powinnyśmy wydać poprawioną i uzupełnioną wersję przewodnika.
Co wy na to? :D
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2004 2:52 pm   

just_Kate napisał/a:
Dziewczyny - właśnie wpadłam na pomysł :mrgreen: Wydaje się, że każda z nas jest już prawie ekspertem w temacie sal weselnych, a już na pewno jeśli chodzi o sale, w których będziemy miały wesele..... myślę, że tak gdzieś w listopadzie należałoby się spotkać i pomyśleć o napisaniu przewodnika po salach weselnych. :wink: A w przyszłym roku, po kolejnej 'turze' wesel - powinnyśmy wydać poprawioną i uzupełnioną wersję przewodnika.
Co wy na to? :D



To lepiej otwórzmy swoją firmę zajmującą się doradztwem w sprawach ślubno - weselnych!! :graba:
_________________

 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2004 3:33 pm   

Edyta napisał/a:
To lepiej otwórzmy swoją firmę zajmującą się doradztwem w sprawach ślubno - weselnych!! :graba:

Zgłaszam się na skarbnika! :mrgreen:
_________________
 
 
Jelonek 

Dołączyła: 14 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 19, 2004 6:29 pm   

Just Kate ja się piszę na taki przewodnik:)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Maj 19, 2004 8:03 pm   

Ja mogę poprowadzić dział : Masz problem - napisz do Kasi :hahaha:
_________________

 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 8:01 pm   

Kati napisał/a:
Ja mogę poprowadzić dział : Masz problem - napisz do Kasi :hahaha:



ale sie uśmałam :graba:
_________________

 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Maj 20, 2004 8:03 pm   

cytat z Popcornu chyba..... :roll: :twisted:
_________________

 
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 21, 2004 11:25 am   

trzeba przyznac ze dziewczyny czasami zwracaja uwage na takie rzeczy o ktorych bym nawet nie pomyslal:)
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 21, 2004 1:30 pm   

filmowiec napisał/a:
trzeba przyznac ze dziewczyny czasami zwracaja uwage na takie rzeczy o ktorych bym nawet nie pomyslal:)


:graba:
_________________

 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 16, 2004 12:35 pm   ART DECO

w tą sobotę byłam odwiedzić Art Deco (przed weselem więc widziałam ustawienie w sali) no i nie jestem za bardzo zadowolona - otóż tą sale w restautacji proponuja na 60 osób, ale ustawienie jest na styk - jak by wszyscy chcieli sie bawić to też odpada bo miejsca do tańczenia jest bardzo mało - czyli wnetrze w restauracji odpada - podobały mi sie obrazy, lustra i wejście - szcególnie jak wchodzi się od stronych dziedzińca hotelu. Stoły za to ładnie przygotowane, ale w ofercie maja 3dania (jedno dwu-daniowe) - czy to nie za mało ?? ??

ZA TO podejrzeliśmy ich salę weselno-banikietowa po remoncie i zrobiła na nas bardzo miłe wrażenie (na ?eligowskiego): parkiet, wszystko odmaloane - super szczególnie sufit z prostymi stiukami, okna wymienione, kuchnia tez odnowiona, ciemnozielone zasłony i świeczniki w oknach - jedynie mniej mis się podobału kolumny pomalowane w takie wijące sie roślinki do góry - co troche odbiegało stylistycznie i było mniej eleganckie - lepiej gdyby były calkiem ciemnozielone na przykład...

podsumowując: ta sala do zastanowienia.
Ostatnio zmieniony przez Agni Pon Sty 03, 2005 3:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 16, 2004 12:51 pm   Re: ART DECO

Agni napisał/a:
ale w ofercie maja 3dania (jedno dwu-daniowe) - czy to nie za mało ?? ??



Jesli danie dwudaniowe jest liczone jako jedno, i oprocz tego sa jeszcze dwa to nie jest za malo. W wiekszosci restauracji tak podaja na weselach (mowie o daniach goracych).
 
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 14, 2004 12:37 pm   

no i zaliczka wpłacona :)
także teraz jest to już też nasza sala :graba: (?eligowskiego oczywiście)
wszystko prawie nam się podoba i czekamy na relacje Jelonka - w końcu przeciera tam szlaki :roll:
Jelonku - napisz koniecznie jak wrócisz jak jedzonko i obsługa :?:

myślałam o tej restauracji od początki bo miałam to miejsce polecane i nawet wtedy jej nie widziałam ale podobała mi się nazwa :D

aha: tak dla nie zaglądających do działu strony www: http://www.artdeco.go3.pl/

i zdjęcia oczywiście są!


i jeszcze kilka nowości z sali:

:arrow: remont schodów wejściowych - kładą płytki - alen nie wiem czy remont też obejmuje schody środkowe

:arrow: remont parkietu będzie bo był cięty ze względu na wypuklenia - ale kiedy to nie wiem

:arrow: jest nowy duży obraz nad nowym podestem dla orkiestry!

sprostowanie co do pokoju - otóż jest to salka konferencyjna obok którą dają do dyspozycji i można zamknąć lub trzymać otwartą np.jako palarnie (tak podobno robią inne pary).
 
 
aniaw 

Dołączyła: 12 Lip 2004
Posty: 13
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sro Wrz 15, 2004 1:17 pm   

Agni napisał/a:

:arrow: jest nowy duży obraz nad nowym podestem dla orkiestry!


ZDJECIA SUPER!

ALE GDZIE JEST TEN PODEST DLA ORKIESTRY???
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 15, 2004 1:21 pm   

aniaw:
więc jak pisałam to sa nowe zmiany a zdjęcia rzecz jasna są starsze... nie wiem jak czesto uaktualniją stronkę :wink: - i tak się zdziwiłam że taką mają bo znalazłam ją przypadkiem...
 
 
aniaw 

Dołączyła: 12 Lip 2004
Posty: 13
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sro Wrz 15, 2004 1:48 pm   

AAAAAA PRZEPRASZAM
ZLE PRZECZYTALAM
MYSLALAM ZE TO JUZ PO REMONCIE

TO MAM JESZCZE JEDNO PYTANIE : JAK TAM STOJA STOLY????
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 15, 2004 2:39 pm   

tzn. to już są zdjęcia po remoncie - jak widać po kolorkach i suficie - natomiast podest był robiony teraz.

stoły to pełna dowolność - na zdjęciach są porozrzucane - ale na wesele sa ustawione z jednej strony kolumienek - jest tam duzo miejsca i mozna ustawić rozdzielnie lub podkowa lub grzebień - wszystko robia jak się chce :)
 
 
Jelonek 

Dołączyła: 14 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 15, 2004 11:16 pm   

no wiec potwierdzam - sala zdała egzamin i restauracja tez, sama szefowa nie jest zbyt " wyjściowa" to znaczy ma moim zdaniem dziwne podejście i może lekko zniechęcić , ale kelnerzy i kelnerki nadrabiają :) obsługa jest bardzo miła i sprawna i uczciwa - nie zanotowałam żadnych braków alkoholowych!. To co zostało po weselu z jedzenia i alkoholu sprawnie zapakowali - ważne tylko by mieć jakieś pudła do których można wszystko wsadzić . Jedzenie wg opinii moich gości było bardzo dobre - ja zjadłam niewiele , ale ponoć to normalne ,że młodzi jedzą najmniej i najmniej wiedzą co jak smakowało . Polecam kaczkę po tyrolsku , śledziki , beff strogonow i mięsko w kurkach ( tych grzybach). Stół był ładnie nakryty , z wazonikami z kwiatami , ze świecznikami , zostawiłam im rysunek jak ma być ustawiony stół oraz pudełeczko z wizytówkami i informacją gdzie kto ma siedzieć i wszystko ładnie zrobili wg zlecenia. Napoje sa faktycznie bez ograniczen i w każdej chwili mozna poprosic o kawę czy herbatę i nie ma z tym żadnych problemów. Aha na alkohol jest lodówka i zamrażalki więc i alkohol jest dobrze schłodzony - ja przywiozłam im całą naszą baterię w piatek , pani która ode mnie przyjmowała zapisała wszystko i zobowiazała się do dopilnowania . Tort był bardzo dobry - z bitej smietany , nie za słodki , taki w sam raz - jak wjeżdzał tort to wstawili tam takie sztuczne ognie i zgasili swiatło i to też fajnie wyglądało .
Podest dla orkiestry był i bardzo dobrze , bo to od razu lepiej wygląda. Na kwiaty były wazony - ale szczerze Wam powiem ,że z kwiatami to jest tylko problem , więc jak dacie rade zmusić swoich gości by przynosili np maskotki zamiast kwiatów to będzie o niebo lepiej. Mimo ze wazonów było dosyć dużo i tak kwiaty były poduszone , nie prezentowały sie jak nalezy a potem w domu po reanimacji ostała sie ino część. o jeszcze jedno - parkiet jest dosyć sliski wiec trzeba uważać , ale i tak jest dużo dużo lepszy od wykładzin czy kafli czy wylewek jakie widziałam w innych salach. Salki obok były przez nas zajęte jedna na palarnię a druga na rzeczy osobiste i prezenty i nad ta druga pieczę sprawował mój tata , który był klucznikiem :) a jak rozmawiałam z kelnerką to mówiła,że czasem jak na weselu jest duzo dzieci to w jednej z tych sal robia taka sypialke - albo z krzesełek robia spania , albo wręcz byli młodzi co przynieśli trochę karimat i śpiworków i dzieciaki sobie spały i nie trzeba było z nimi nigdzie jeździć , rodzice mogli sie bawić bez strachu i myślenia o pociechach.
U nas na weselu sala nie była dodatkowo ubierana , nie robilismy zadnych balonow ani girland bo wydawalo nam sie ze nie potrzeba no i ograniczalismy koszty - i wcale zle nie wygladało, wszytskim gościom sala sie bardzo podobała.
Tak więc z czystym sumieniem polecam sale Art Deco na Zeligowskiego
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 16, 2004 12:17 pm   

:dance:
super relacja - bardzo mi sie przydadzą te wszystkie informacje. Szczególnie z dziecmi się zastanawiałam bo jednak kilka będzie, wiec już wiem że można im coś zaaranżować :)

menu też przedemną - ja nie jadam mięska - więc te info jak dogodzić gościom będe miała na uwadze :hungry:

dzięki Jelonku :brawa:

moja relacja po 2gim kwietnia :D
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 05, 2005 4:31 pm   moja opinia

moja opinia po weselu ! :)
postaram się jaknajbardziej obiektywnie :)
ponieważ mam szczerą rodzine :lol: więc wiem również jakie rzeczy były nie tak, co zaraz wypunktuje: zatem mają następujące plusy i minusy:::

:arrow: na PLUS
- wspaniały wystrój, świeczniki, przystrojenie stołów - tak jak się spodziewaliśmy nie trzeba dekorować, przy ilości osób 70 - dużo miejsca i wygodnie bardzo przy stole.
-bardzo smaczne jedzenie, ale trudno mi polecić coś osobiście bo bardzo mało zjadłam :roll: - porcje duże, apetyczne :)
-bardzo smaczy tort - zjadłam i moge pochwalić - to samo ciasta które dostaliśmy do domu.
-pokoje dostepne dwa - jeden mieliśmy zamknięty dla siebie - bardzo wygodna sprawa - trzymalismy tam prezenty i mogłam spokojnie robić poprawki stroju :)
-popakowane jedzenie na wynos i wszystko sprawnie rozliczone

:arrow: na MINUS
-obsługę trzeba było troche "pogonić" bo kiepsko wymieniali napoje (puste butelki) ale po kilku uwagach (brat pana młodego tutaj zadbał) byli już bez zarzutu
-źle rozplanowane podanie pierwszego dania - zamówione było na półmiskach i najpierw dotarło mięso a potem po dłuższym czasie dodatki-ziemniaki i kluseczki co niestety dobrze nie wyszło - PORADA: zamawiać jednak porcjowane - kazdy dostanie wtedy swoje i będzie OK - kolejne dania, porcjowane własnie, już były podawane bez takich zgrzytów

jak jeszcze coś mi się przypomni to napiszę :)

[ Dodano: Nie Maj 01, 2005 5:41 pm ]
przykładowe menu (było u mnie)

obiad:
-rosół z makaronem
-wybór 4 mięs (kurczak panierowany w serach, devolay, schab nadziewany pieczarkami, polędwica w kurkach) ziemniaki z ziołami lub kluseczki, zestaw surówek

ps. jak pisałam wyżej zamawiać lepiej porcjowane

drugie ceipłe danie - beef strogonov
trzecie ciepłe - udka nadziewane pieczarkami + zasmażana kapusta - to jadłam - bardzo dobre i duuże porcje
czwarte ciepłe - barszczyk czerwony z krokietem (tylko u mnie krokiet był tylko pieczarkowy - mięsa takiego nie jadam i na jednym weselum chciałam chociaż tego krokiecika zjeść ;) )

sałatki: grecka, pieczarkowa w babeczkach i jeszcze jakas była ale już nie pamiętam (chyba warzywna)
przystawki mięsne: galantyna drobiowa, karczek z żurawiną, schab pieczony, kaczka po tyrolsku
przystawki rybne: sledzie w smietanie, pstrąg nadziewany, rybka w galarecie

standardowo do menu:
szampan
napoje - niegazowane podawane w dzbankach i gazowane w małych butelkach b.o.
chlebek (w koszycku i plóciennej sciereczce żeby nie obsychał)
cherbata kawa b.o.
ciasta - podawane w czasie oczepin - 3 rodzaje (nie wybierałam - po porstu były :) )
tort - bardzo dobry - wszystkim smakował - z bitej śmietany z owocami ( u mnie były leśne), nie za słodki, z powodu owoców lekko kwaskowy i lekki
:mrgreen:

wszystko ładnie podane, talerzyki zmieniane, serwetki materiałowe, swieczniki bardzo duże na stole kilkuramienne - i stelaż do tortu w tym samym stylu. Na 70 osób było 5 osób obsługi kelnerskiej.
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 20, 2005 4:29 pm   

ja napisze natomiast o tej małej sali w restauracji
U mnie było 35 osób i miejsca było bardzo dużo.
Jedzenie pyszne, bardzo ładnie nakryte stoly
Kelnerzy super, w ogóle bardzo przyjemna atmosfera
W cene wliczone sa napoje ciepłe i zimne - do oporu (trzeba na to zwrócic uwage przy wyborze sali bo w wielu miejscach albo jest jakis limit albo za kazda kawe czy herbate płaci sie oddzielnie)
A tort po prostu genialny!!!
Polecam :)
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Lis 20, 2005 6:26 pm   

strawberrytea napisał/a:
Mieliśmy przyjęcie w Art Deco - w restauracji hotelowej, nie na tej sali na ?eligowskiego.

Strawberrytea, napiszesz mi coś więcej o tym miejscu?
Czy jest opowiednie na wesele dla 100 - 120 osób?
Masz może jakieś zdjęcia?
_________________
chez alma |
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 20, 2005 6:41 pm   

cały watek na temat sali na wieksza ilośc osób jest powyżej. W restauracji hotelowej myslę że nie ma sensu wciskać więcej niż jakies 45 osób - tak, żeby byłom-ce do tańczenia. Chyba że dadza do dyspozycji cała salę (ona jest w kształcie litery L i u nas jedna część była odgrodzona parawanem i zostawiona dla gości hotelowych)
Wieksza jest ich sala przy Zeligowskiego-wszystko masz w tym wątku
Pozdrawiam
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl