Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Pią Sty 08, 2010 5:52 pm
Poszukuję orkiestry
Autor Wiadomość
kancia5 

Wiek: 44
Dołączyła: 30 Cze 2008
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 18, 2008 9:30 am   

Czy Ty aby przypadkiem nie piszesz o zespole Sezam? Bo ja się właśnie na nich zdecydowałam. Jeśli o nich piszesz to mnie to b. cieszy
 
 
Paweł2008 

Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 0
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Nie Lip 20, 2008 10:55 am   

Sezam hmmm.. nie znam ja mowie o zespole KamesBand z Poznania ale zycze ci zeby Sezam tez byl dobrym zespolem :)
 
 
akabishop 

Wiek: 45
Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 08, 2008 8:07 pm   05.09.09

Witam

Chciałem zapytać użytkowników forum, czy przy okazji szukania dla siebie terminów wiedzą o jakichś wolnych terminach na 05.09.2009 ?
Niestety ja dzwonię i okazuje się, że każda grupa z pochlebnymi opiniami na forum jest już zajęta :(

I czy ktoś słyszał o zespole Forum z Łodzi ?

Będę wdzięczny za odpowiedź

PS. Nie da się dostosować terminu sali do zespołu, jak ktoś sugerował, niestety z salą mieliśmy też bardzo duży kłopot. Wyż ...
_________________
As far as I can see
You'd be sitting here with me
'Till love's end

I fly so high
Then fall so low
 
 
 
narzeczonakaro 

Dołączyła: 15 Cze 2008
Posty: 21
Skąd: Lodzkie
Wysłany: Nie Sie 10, 2008 6:03 pm   

a dlaczego nie rozszerzysz poszukiwan na cala Polske? na nasze wesele zamowilismy zespol z Leszna, chetnie dojezdzaja i opinie maja dobre (w innych forach) - poza tym wiele zespolow chetnie dojezdza.
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 10, 2008 10:23 pm   

akabishop zadzwoń może do zespołu Odłam z Aleksandrowa Łódzkiego.. My też mamy wesele 5.09.09 ale wybraliśmy inny zespół więc nawet ich nie przesłuchaliśmy- chociaż słyszałam b.pozytywne opinie :-)
_________________
 
 
narka20 


Dołączyła: 18 Lip 2008
Posty: 78
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 21, 2008 9:43 pm   

Witam!My szukamy orkiestry na 15.08 przyszlego roku i tez niestety te orkiestry co maja dobre opinie i co bysmy chcieli sa juz zajete.moze ktos cos wie!!!!?????
_________________
AnEtKa :-) )





żona od 15.08.2009 :-)
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 23, 2008 2:35 pm   Re: 05.09.09

akabishop napisał/a:
Witam

Chciałem zapytać użytkowników forum, czy przy okazji szukania dla siebie terminów wiedzą o jakichś wolnych terminach na 05.09.2009 ?
Niestety ja dzwonię i okazuje się, że każda grupa z pochlebnymi opiniami na forum jest już zajęta :(


Niemożliwe, że każda grupa z dobrymi opiniami jest już zajęta :) My szukaliśmy na rok przed (czerwiec 2009) i znaleźliśmy bez trudu 7 wolnych terminów i to tylko u zespołów, które zostały po wstępnej selekcji. Dla kontrastu - z salami był dużo większy problem, a szukaliśmy 3 miesiące wcześniej.

Przejrzyj wszystkie tematy na forum, jeśli przeważają opinie na plus - dzwoń, umów się, nie zawsze dobry zespół to ten, który ma 4 str ochów i achów na jednym forum. Popytaj po znajomych, zespół, który ja wybrałam z narzeczonym polecili nam niezależnie różni znajomi - na tym forum ma wątek o obłędnej długości circa 5 postów ;)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
żenia 

Dołączyła: 24 Paź 2006
Posty: 64
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 24, 2008 6:35 pm   

Jeśli ktoś ma jeszcze problem z orkiestrą to my szczerze polecamy swoją - jeśli jeszcze jakieś wesele to tylko z nimi. SOMGORS'i - od nich są, ale lepszych naszym zdaniem nie ma.
Pozdrawiam
_________________
16.08.2008 - NASZ DZIEŃ :)
 
 
 
kasinieca 

Dołączyła: 10 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Sro Wrz 10, 2008 7:55 pm   

Mam spory dylemat...
Mam zaplanowane wesele za 27.12.2008, a zespół z którym się umówiłam, żeby grał na weselu nagle się wycofał...(okazało się kłócili i w końcu się rozpadli). Jestem wściekła, bo sporo szukałam fajnego zespołu... Z narzeczonym zdecydowaliśmy jednak, że wolimy znaleźć sobie nowy zespół, niż chodzić za nimi z umową i żądać, aby u nas zagrali. Mogliby popsuć wszystkim zabawę, jakby w razie zaczęli się kłócić.
Niestety każdy zespół nam odmawiał, bo po pierwsze - termin za kilka miesięcy, a po drugie - termin im nie pasował jako, że 4 dni przed sylwestrem.
Jedyny zespół, który miał wtedy wolny termin, to Weselniki. Ich strona w necie wygląda całkiem profesjonalnie (weselniki.lua.pl czy jakoś tak), ale na stronie nie mają komentarzy. Bardzo nie chcę na weselu DJa, ale też nie chcę w ciemno podpisywać umowy z nimi. Idę do nich na próbę dopiero za kilka dni, a wolałabym, żeby ktoś mi powiedział, czy zna ten zespół, albo słyszał coś o nim?
To bardzo pilna sprawa. już powoli narzeczony ze mną nie wytrzymuje, bo ciągle złą jestem.

Z góry dziękuję za pomoc
 
 
veroni 

Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 42
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 10:16 am   

My ze swojego zespołu też jesteśmy zadowoleni mimo że na forum o nim nie słychać! Warto się rozejrzeć także za innymi mniej rozpowszechnionymi, a zobaczycie że będzie zajefajnie a w dodatku nie tak drogo!!!
_________________
szczęśliwa mężatka:) Nasz dzień 9.08.2008r :)
 
 
picasso mgi 
Firma

Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 29
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 10:36 am   

veroni napisał/a:
My ze swojego zespołu też jesteśmy zadowoleni mimo że na forum o nim nie słychać! Warto się rozejrzeć także za innymi mniej rozpowszechnionymi, a zobaczycie że będzie zajefajnie a w dodatku nie tak drogo!!!


Pewnie, ze tak można, świetne zespoły też muszą kiedyś zaczynać zanim staną się rozpoznawalne, ale to jest kwestia oceny ryzyka. Można wziąć kafelkarza którego nikt nie zna i może zrobić świetną łazienkę, jednak skuwanie glazury sporo kosztuje i większość szuka kogoś kto może się pochwalić jakimiś wcześniejszymi robotami. A wesela nie da się skuć i położyc na nowo .... :-?
 
 
JacekSz 

Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 14
Skąd: Ozorków
Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 11:56 am   

veroni napisał/a:
My ze swojego zespołu też jesteśmy zadowoleni mimo że na forum o nim nie słychać! Warto się rozejrzeć także za innymi mniej rozpowszechnionymi, a zobaczycie że będzie zajefajnie a w dodatku nie tak drogo!!!


?więta racja. Zespół który u mnie grał też nie ma opini w necie a zagrał SUPER!!! Wniosek z tego taki że nie wszystkie zespoły potrezebują reklamy w necie
 
 
kasinieca 

Dołączyła: 10 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 6:35 pm   

Trochę mnie uspokoiliście. Dzwoniłam niedawno do nich i powiedzieli, że mogą dać namiary na pary, u których grali, i oczywiście dostanę dvd z wesel, na których grali. Całe szczęście... Wydaje mi się, że gdyby nie byli dobrym zespołem to nie "pokazywaliby swoich umiejętności". Wszystko okaże się na próbie, którą przełożyli na jutrzejszy wieczór...
Trochę się boję :-)
 
 
veroni 

Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 42
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 8:39 pm   

nie martw się na pewno znajdziesz to czego szukasz!!! ja obejrzałam z mamą kawałek filmu z wesela jakiejś pary i to mi wystarczyło!!! pozdrawiam;)
_________________
szczęśliwa mężatka:) Nasz dzień 9.08.2008r :)
 
 
JacekSz 

Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 14
Skąd: Ozorków
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 2:05 pm   

W razie czego moge podać Ci kilka namiarów na zespoły z Ozorkowa - jest tu sporo niezłych kapel. Mam takze namiary na zespół który grał u mnie - naprawdę rewelacja. Jakby co to namiary na pw.... :)
 
 
kramol78 

Wiek: 45
Dołączył: 12 Wrz 2008
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 10:56 pm   

Poszukuje osoby do wyprowadzenia z domu i grania na sali na 04.10.2008r kontakt gg.9583364
 
 
kasinieca 

Dołączyła: 10 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 1:01 pm   

No ja już jestem spokojna:) Wczoraj byłam z narzeczonym na próbie tego zespołu z Aleksandrowa, i powiem Wam szczerze, że... grają naprawdę fajnie. A do tego są zabawni:)
Teraz nie pozostaje mi nic innego jak czekać na grudzień:D Oby zagrali tak jak na próbie.
 
 
veroni 

Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 42
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 13, 2008 5:29 pm   

no to super ;) gratuluję ;)
_________________
szczęśliwa mężatka:) Nasz dzień 9.08.2008r :)
 
 
bartekno 

Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 14, 2008 11:54 pm   

Witam wszystkich, szukam opinii dotyczącej zespołu FART z Łodzi, prowadzonego przez Jarka Pietrzaka.
Nigdzie nie mogę znaleźć żadnej informacji o tym zespole. Słyszałem, że jest dobry, ale jednak wolę się upewnić.
Pozdrawiam i czekam na ciekawe informacje
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 15, 2008 1:10 pm   

bartekno, proponuję spróbowac skontaktować się przez PW lub maila z miluką, u której grali na weselu :)
_________________

 
 
 
brown_amber 

Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 10:54 pm   

Poszukuje zespolu na 18.04.2009 nr gg 2774176
 
 
raclet 

Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 1:06 pm   

Witam sama przechodziłam też gehennę gdy odłożylismy orkiestrę na koniec. Okazało się że wszyscy maja już pozajmowane terminy chciało mi się płakać bo czas naglił a tu nic nie można było znaleźć. Mąż przez przypadek znalazl gościa którego nikt z nas nie miał okazji wcześniej słyszeć. Byłam pełna obaw co to bedzie. 3 tygodnie temu odbyło się wesele i muszę powiedzieć że byliśmy zachwyceni. Jeden człowiek świetnie sobie poradził. Grał i spiewał bawił przy stole z akordeonem, wyprowadził z marszem, przy tym był świetnym wodzirejem. Załatwił nasz odwieczny problem gdyż ja chciałam zespół a mąż dj. Tu był kompromis a dodatkowo chłopak wziął od nas tylko 600 zł. Muszę powiedzieć że zarobił na te pieniądze w przeciwieństwie do wielu innych dj czy kapel. Muzyka nie cichła a jak cichła to podrywał ludzi do śpiewu grajac na akordeonie. ?wietna alternatywa dla tych co robią mniejsze przyjęcia takie jak my gdzie ważnym atutem była cena. Jak by ktoś chciał to namiary do gościa gdzieś są. Z tego co wiem to on odszedł od zespołu i założył własną działalność. Dopiero zaczyna tak że powinien mieć sporo wolnych weekendów. Teraz szef bedzie robił imprezę firmową to tez go polecilam za 2 tygodnie przypomni mi sie wesele jak go usłyszę :)

edit: usunęłam nr telefonu, takie informacje podajemy wyłącznie na priv, na wyraźną prośbę użytkownika.
Pusiak
_________________
Raclett
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sro Wrz 24, 2008 1:21 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Ewulusek 

Wiek: 43
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 8:11 pm   

julia1105, masz jakieś namiary na nich?Dzięki z góry:)
 
 
agnieszka1984 

Dołączyła: 29 Sie 2008
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 8:53 pm   

My zaczynamy szukać zespołu jestem dobrej myśli mam nadzieję że dobrze wybierzemy :lol:
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 10:06 pm   

raclet - zachwalasz tak swojego wodzireja, który grał u Ciebie na weselu a w profilu panna :)
Coś podejrzane :kwasny:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 10:58 pm   

Mac-erson napisał/a:
raclet - zachwalasz tak swojego wodzireja, który grał u Ciebie na weselu a w profilu panna :)
Coś podejrzane :kwasny:

E-mail też facetowy :twisted:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 11:21 pm   

Jeszcze dorzuce uwage szpiega dwa posty i w obydwóch inna cena :twisted:
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
raclet 

Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 02, 2008 3:52 pm   

Spoko wszystko jest ok. Konto zakładał mi mój mąż i nawet nie patrzyłam co tam popisał. A mojemu grajkowi obiecałam drobna reklamę zresztą słuszną bo mu się należy za tą robotę . Wszak kota w worku nikt nie kupi i każdy sobie sam zdecyduje jak usłyszy. Zobaczycie za jakiś czas ten gość reklamy nie będzie potrzebował.

Pozdrawiam i nie mam zamiaru nikogo oszukiwać.

[ Dodano: Czw Paź 02, 2008 3:52 pm ]
A co do ceny to była skladowa za usługę i za dojazd raz zapomniałam o tym napisać
_________________
Raclett
 
 
Sylwek 
Firma

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Paź 08, 2008 3:19 pm   

Są różne zespoły na wesele. Czasem grają w nich muzycy, czasem nikt w nich nie gra. Współczesna technika pozwala robić tzw. ściemę, którą zwykło się nazywać - "graniem z playbacku".

Wszystko dobrze, tylko dlaczego nazywać to "graniem", a stojące na scenie atrapy "zespołem"?

Lubię oglądać muzyków w akcji. Lubię patrzeć im na ręce, lubię patrzeć na ich twarze. Lubię gdy są prawdziwi - skupieni bardziej na muzyce, niż na fakcie, że są obserwowani.

I wielokrotnie się irytuję, widząc jak jakiś "artysta" z zespołu weselnego łupie od rzeczy w klawisze, lub chwyta akordy nie mające nic wspólnego z aktualną harmonią odtwarzanego z dyskietki utworu.

Widziałem ostatnio czteroosobowy zespół weselny. Praktycznie jeden człowiek robił tam całą robotę: włączał wszystkie guziki, śpiewał i bawił gości. Szczere wyrazy uznania.

Była jeszcze kobieta, która śpiewała i dwóch panów, którzy... po prostu byli.

Osobiście, będąc na miejscu Młodych, wolałbym zamówić dwuosobowy zespół weselny: Taniej i bardziej uczciwie...
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Paź 09, 2008 11:27 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
picasso mgi 
Firma

Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 29
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Czw Paź 09, 2008 9:53 am   

Odpowiedź jest prosta: Taki jest rynek. Gdyby nie było popytu, nie byłoby podaży i nie ma się co oburzać. Po prostu róbmy swoje. Ja gdybym był na miejscu młodych określiłbym najpierw swoje i gości potrzeby a potem dopiero szukał.

edit: usunęłam podpis zawierający reklamę
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Sie 31, 2009 1:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
plina 

Wiek: 36
Dołączyła: 12 Paź 2008
Posty: 20
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Paź 12, 2008 12:14 pm   

Witam serdecznie!
Wraz z narzeczonym jesteśmy w trakcie organizacji wesela, a dokładnie poszukiwania zespołu. Po wstępnej selekcji wybraliśmy 4: BENETT, FORUM, LEGENDarne brzmienie i Salsa Band. Czy coś o nich słyszeliście? A moze byliście na weselu, na którym grali?
Na razie z ich nagrań wynika, że mają fajne głosy i aranżacje i całkiem niezły angielski akcent.
Napiszcie jeśli ich znacie.
Pozdrawiam :cool:
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 12, 2008 9:16 pm   

Sylwek napisał/a:
Widziałem ostatnio czteroosobowy zespół weselny. Praktycznie jeden człowiek robił tam całą robotę: włączał wszystkie guziki, śpiewał i bawił gości. Szczere wyrazy uznania.

Była jeszcze kobieta, która śpiewała i dwóch panów, którzy... po prostu byli.

Osobiście, będąc na miejscu Młodych, wolałbym zamówić dwuosobowy zespół weselny: Taniej i bardziej uczciwie...


Czyżbyśmy byli na tym samym weselu? Bo ja wczoraj byłam na takim weselu, było mi żal, bo to moi przyjaciele, a zespół niestety odwalał fuchę, w dodatku repertuar pozostawiał sporo do życzenia. Oczepiny też schrzanili, na miejscu pary młodej bym zwyczajnie pojechała po zapłacie. Ale to może w odpowiednim wątku.

Na temat zespołów polecanych w sieci - czasem demówki z netu dają już pewne wyobrażenie, my na podstawie stron www i zamieszczonych tam kawałków skreśliliśmy sporo grup, no niestety mam faceta melomana i on fuszerki nie toleruje ;)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
picasso mgi 
Firma

Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 29
Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Nie Paź 12, 2008 9:49 pm   

Takie posty odbudowują moją wiarę w ludzi :)

edit: usunęłam podpis zawierający reklamę
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Sie 31, 2009 1:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
anuleczkam 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 20, 2008 2:38 pm   

Tissaia, tak do końca demówkom też wierzyć nie można :) Nie będę podawać tu nazwy zespołu, ale laska nagrała swoich kilka numerów w studio, gdzie zajęli się profesjonalnym obrobieniem dźwięku i wyszło cudnie. A kobitka ma raczej przeciętny głos, w dodatku, oprócz wokalu, instrumenty są tylko rekwizytami. Nie jestem tu jakąś wyrocznią, bo sama też nie śpiewam na poziomie B. Streissand, C. Dion czy chociażby Naszej rodzimej E. Górniak, ale słuch mam całkiem przyzwoity :)
Aha i jeszcze jedno: jeżeli ktoś poszukuje zespołu na już, to zasłyszałam, że Fructis ma jeszcze wolne terminy na ten rok.
_________________
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 20, 2008 2:59 pm   

Popieram koleżankę. I uczulam wszystkich, którzy szukają zespołu. Nie decydujcie się pochopnie. Najlepiej zobaczcie ich na żywo ! Jeśli grają regularnie to nie będzie problemu. :)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
Ostatnio zmieniony przez Debussy Pon Paź 20, 2008 2:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pon Paź 20, 2008 3:15 pm   

A mi sie wydaje ze jednak demowki na stronach cos pokazuja, my jestesmy za granica i w zwiazky z tym mamy dosc utrudnione zadanie zeby jezdzic i sprawdzac 15 czy 20 zespolow. W zwiazku z tym najpierw przesluchalismy demowki na stronach i moim zdaniem jesli ktos na swojej stronie umieszcza takie badziewie ze wylaczam dzwięk po kilku sekundach to na żywo o niebo lepiej nie zaspiewa. Do tej pory wydawalo mi sie ze zespoly na swoich stronach umieszczaja to co najlepsze i nawet obrobione jak napisala to anuleczkam ale niestety w przypadku wielu zespolow weselnych jak to maja byc najpeszei podrasowane ich utwory to dziekuje, nie skorzystam. Dzieki demowkom na stronach wybralismy waska grupe ktora bylismy zainteresowani i dopiero po tej wstepnej selekcji gdzie na placu boju pozostaly 2-3 zespoly spotkalismy sie zeby porozmawiac z ludzmi i uslyszec na zywo. Reasumujac niektore zespoly robia sobie wieksza krzywde niz pozytek umieszczajac swoje proby wokalne na stronach ;)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
anuleczkam 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 22, 2008 12:56 pm   

Weźcie pod uwagę fakt, że nie pisałam o wszystkich zespołach, ale wiem, że nagrywanie dem w studio stało się ostatnimi latami bardzo modne.
_________________
 
 
aa 

Dołączyła: 24 Paź 2008
Posty: 0
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Paź 24, 2008 11:35 am   

Monia napisał/a:
Czy ktos zna zespol MIX z Bełchatowa? Słyszałam różne opinie, ale w wiekszości ludzie nie znaja tego zespołu. Czy ktoś słyszał jak graja?

Ja znam Bardzo dobrze, więc:
Udają że grają na żywo lecz tylko puszczają wszysto z minidiscu.
Ubierają się bylejak.
Piją wódki ogromne ilości.
Tragedia nie polecam.
_________________
qwerty
 
 
GraBaZ 

Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 0
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 6:48 pm   

Witam!
Pilnie poszukuje namiarow na zespol KONTAKT z Belchatowa (jeden koles jest z Belchatowa, a drugi z Piotrkowa). Zespol jest 4 osobowy (chyba). Licze na Wasza pomoc! :)

Paweł
 
 
anuleczkam 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 04, 2008 12:46 am   

aa a może opowiesz nam coś o sobie, bo Twój post śmierdzi nieuczciwą konkurencją.
_________________
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 06, 2008 8:05 pm   

ppola napisał/a:
(...)najpierw przesluchalismy demowki na stronach i moim zdaniem jesli ktos na swojej stronie umieszcza takie badziewie ze wylaczam dzwięk po kilku sekundach to na żywo o niebo lepiej nie zaspiewa. Do tej pory wydawalo mi sie ze zespoly na swoich stronach umieszczaja to co najlepsze i nawet obrobione jak napisala to anuleczkam ale niestety w przypadku wielu zespolow weselnych jak to maja byc najpeszei podrasowane ich utwory to dziekuje, nie skorzystam.


Właśnie o tym mówię, jeśli po odsłuchaniu demo uszy mnie bolą, to nawet się nie umawiam, bo po co. To miałam na myśli pisząc, że wstępna selekcja w internecie odrzuciła duży procent listy, a jaka to oszczędność na dzwonieniu, w końcu te niekończące się telefony w sprawie usług weselnych (wszyscy domagają się kontaktu na komórkę) też swoje kosztują :)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
smerfetk@ 


Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Lis 21, 2008 12:28 pm   

Może ktoś zna jakiś fajny zespół najlepiej męski z Łodzi lub okolic bo niestety ten który mieliśmy wybrać jest już zajęty.. :|
_________________
 
 
maratha 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Kwi 2007
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 21, 2008 12:58 pm   Cześć

A na jaki termin :?:
_________________
 
 
smerfetk@ 


Dołączyła: 29 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Lis 21, 2008 4:07 pm   

na 29.08.2009r
_________________
 
 
karolinka25 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Lis 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 24, 2008 2:21 pm   

hmmm, siostra wzięła zespól, o którym nic nie wiedzieliśmy- słyszeliśmy ich na bankiecie w sali kameralnej filharmonii łódzkiej, powiedzieli,że dopiero zaczynają, wcześniej grali gdzieś za granicą, maja już kilka zamówień na wesela na przyszły rok, w sumie specjalizują się w przyjęciach weselnych, grają trochę ambitniejszą muzykę niż "kochana uwierz mi"/
strasznie nam się podobało- a ja akurat jestem pianistką klasyczną z wykształcenia więc oceniam surowo :D - tylko nie wiem, jak robią takie wesela z przyśpiewkami i podobnymi.

więc ogólnie- warto dać zespołom szansę, nawet tym nieznanym, tylko rzecz jansa- najpierw trzeba je usłyszęć, albo na demo- albo,jeszcze lepiej, posłuchać ich próby na żywo
 
 
kasiaknap 

Dołączyła: 30 Lis 2008
Posty: 0
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lis 30, 2008 6:21 pm   

Ja polecam zespół Basta z Lublina. Grali u nas i naprawdę są godni polecenia. Kiedy weszłam do księgi gości na ich stronie nie wierzyłam do końca, że te wpisy są prawdziwe ale okazało się że sama zostawiłam tam podobny wpis po naszym weselu. Naprawdę rewelacja. Grali dla starszych i młodszych. No idealnie!!! Później śpiewali z gośćmi za stołami. Jestem im naprawdę wdzięczna. Dzięki im na naszym weselu wszyscy świetnie się bawili. Wokalistka ma genialny głos a na oczepinach wszyscy pękali ze śmiechu .:P
 
 
joz111 

Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 1
Skąd: zgierz
Wysłany: Pon Gru 01, 2008 9:01 pm   

[b]narka20[/b],
Fajnie gra Kontrast ze Zgierza (trzej faceci)
 
 
honza1 

Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 0
Skąd: Śląsk
Wysłany: Sro Gru 10, 2008 11:55 am   

Witajcie
jeżeli szukacie profesjonalnego zespołu na wesele to mogę podsunąć zespół BackGroup - maja strone internetową
Byłem na weselu gdzie grali, zawodowi muzycy graja co tylko chcesz
Może komuś przyda sie ta informacja

Usunęłam stronę internetową, takie dane prosimy podawać osobom zainteresowanym na priv
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sro Gru 10, 2008 12:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paulina.Nowa 

Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 43
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 16, 2008 10:55 pm   

Hej

Może ktoś może polecić jakiś dobry zespół bo ja mam pełną głowę od tych informacji.

pozdrawiam.
 
 
rubino 

Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 3
Skąd: Piotrków
Wysłany: Czw Sty 01, 2009 10:35 pm   Poszukuję zespołu na 1 sierpnia 2009

Poszukuję zespołu na 1 sierpnia 2009 r. do Piotrkowa Tryb. Proszę o kontakty, mogą być same telefony bez nazwy zespołu. Z góry serdecznie dziękuję.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl