Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
herbata z mlekiem
Autor Wiadomość
fjona 


Dołączyła: 20 Paź 2004
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 10, 2005 1:36 pm   herbata z mlekiem

hej dziewczyny i chłopaki!
ja uwielbiam pić herbatę z mlekiem i w zasadzie to piję ją tylko tak ale wszyscy się zawsze strasznie dziwią. czy rzeczywiście jestem takim dziwolągiem, czy jeszcze ktoś lubi tzw. bawarkę?
_________________
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 10, 2005 1:40 pm   

Uwielbiam bawarkę!!!!

A poniewaz mam w pracy ekspres do kawy więc często sobie robię bawarkę z mlekiem zbomblowanym pod ciśnieniem, pychota!!! Fjona zapraszam do mnie na pyszna bawarkę!!!

Ale faktycznie zawsze jak to sobie robię słysze tylko bleeee...
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 10, 2005 7:29 pm   

Nigdy takiej herbatki nie piłam, muszę spróbować. Natomiast kiedyś robiąc sobie i mojemu kochanemu tradycyjną herbatkę zaproponowałam mu mleczko (tak dla żartów). On oczywiście spojrzał się na mnie jakym nie wiadomo co proponowała i wiadomo było że nie chcę takiej. Ja tego dnia miałam dobry humor i postanowiłam mu wlać tego mleczka. Jak zobaczyło to moje kochanie to natychmiast zabrał szklankę z herbatą do kuchni i wylał wszystko do zlewu (nawet nie skosztował). Ja miałam ubaw ale jemu nie było do śmiechu. Hi hi hi....
_________________
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 44
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 10, 2005 8:57 pm   

Kawa tylko mocno osłodzona i z mlekiem. Ale herbata tylko czysta. :wink:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Wto Maj 10, 2005 9:39 pm   

Dawno nie piłam, ale w dzieciństwie pochłanialam hektolitry bawarki :) )) Nie wiem jak smakowałaby teraz, kiedy już od dawno nie słodzę herbaty
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 11, 2005 6:18 am   

ja pijam herbatę bez dodatków :wink: Przyznam się, że nigdy nie próbowałam i jak na razie niech tak pozostanie. Jak przyjdzie dzidziuś i będę musiała to zacznę pić :wink:
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 11, 2005 5:23 pm   

Bawarka nie kojarzy mi sie niestety zbyt dobrze, a do tego od dziecka mnie przestrzegano - ze herbata z mlekiem strasznie tuczaca jest podobno, wiec teraz omijam ja szerokim lukiem :wink:
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
fjona 


Dołączyła: 20 Paź 2004
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 10:55 am   

KasiaK napisał/a:
[color=indigo][size=18]mam w pracy ekspres do kawy więc często sobie robię bawarkę z mlekiem zbomblowanym pod ciśnieniem, pychota!!! Fjona zapraszam do mnie na pyszna bawarkę!!!


z przyjemnością!!!
u mnie w pracy tez mamy expres do kawy ale niestety urządzenie do mleka nie działa, a szkoda bardzo bo musi być pycha!
_________________
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 11:09 am   

gambi napisał/a:
Bawarka nie kojarzy mi sie niestety zbyt dobrze, a do tego od dziecka mnie przestrzegano - ze herbata z mlekiem strasznie tuczaca jest podobno, wiec teraz omijam ja szerokim lukiem :wink:


No własnie dlatego wiesz jak wyglądam :(
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 11:28 am   

KasiaK napisał/a:
No własnie dlatego wiesz jak wyglądam :(


Jak wygladasz? :wink: Dobrze, tak jak ja, czyli zdrowe z nas kobietki, a nie patyczaki modelki :twisted:

chyba nie powinnam pisac o sobie kobieta, bo ludzie daja mi 17, 18 lat max - co niestety nie pomaga
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 7:58 pm   

gambi napisał/a:
chyba nie powinnam pisac o sobie kobieta, bo ludzie daja mi 17, 18 lat max - co niestety nie pomaga

Skądś to znam. 8) Ostatnio na monopolowym chcieli zobaczyć mój dowód. :lol:




A bawarkę lubię. :) Pomysł z ekspresem do kawy jest super, muszę wypróbować.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 8:02 pm   

Muszę spróbować bo jestem fanką kawki z mleczkiem ale herbaty nigdy nie próbowałam.
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 9:35 pm   

gambi napisał/a:
herbata z mlekiem strasznie tuczaca jest podobno, wiec teraz omijam ja szerokim lukiem :wink:


Nie rozumiem. Bardziej niż samo mleko?????
 
 
fjona 


Dołączyła: 20 Paź 2004
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 19, 2005 1:44 pm   

gosiaczek napisał/a:
gambi napisał/a:
herbata z mlekiem strasznie tuczaca jest podobno, wiec teraz omijam ja szerokim lukiem :wink:


Nie rozumiem. Bardziej niż samo mleko?????



odpowiedz Gambi, please bo czegoś chyba nie rozumiemy. zawsze mozna przecież pić odtłuszczone mleko.
_________________
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 19, 2005 2:49 pm   

wiesz co tego nie wiem czy bardziej niz samo mleko.

Ja pije kawe z mlekiem i podejrzewam, ze dziala tak samo jak bawarka, ale chyba problem polega na tym, ze wiecej sie pije herbaty w ciagu dnia niz kawy.
nie jestem dietetykiem, powtarzam niestety poglady, ktore wpojono mi jak bylam mala i ktorych teraz przestrzegam. takie "programowanie dzieci" :wink:

[ Dodano: Czw Maj 19, 2005 2:51 pm ]
Ps. Tylko czy z odluszczonym mlekiem smakuje tak samo jak z 2%?? przeciez to prawie sama woda, a nie mleko
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
fjona 


Dołączyła: 20 Paź 2004
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 9:58 am   

ja np. lubie tylko odtłuszczone mleko, jakoś tak się przezwyczaiłam i teraz juz tłuste mleko mi nie smakuje :)
_________________
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 10:00 am   

Właśnie poiję herbatkę z mlekiem i w ogóle nie zwracam uwagi na te uwagi odnośnie mleka i, że się po nim tyje :mrgreen:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
fjona 


Dołączyła: 20 Paź 2004
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 10:06 am   

KasiaK napisał/a:
Właśnie poiję herbatkę z mlekiem i w ogóle nie zwracam uwagi na te uwagi odnośnie mleka i, że się po nim tyje :mrgreen:


i bardzo dobrze, ja mam tak samo!
akurat 2-3 herbatki, które piję z mlekiem są pestką przy górze łakoci jakie połykam dziennie, mniam mnaim :wink:
_________________
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 11:55 am   

fjona napisał/a:
i bardzo dobrze, ja mam tak samo!
akurat 2-3 herbatki, które piję z mlekiem są pestką przy górze łakoci jakie połykam dziennie, mniam mnaim :wink:



Haha ja juz łakoci nie połykam bo i tak jestem wystarczajaco duża :mrgreen:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 12:15 pm   

herbata z mlekiem - hmmmm nigdy nie piłam :hm: muszę spróbować :graba: powiedzcie tylko czy to trzeba do tego czarną herbatę bo ja jej raczej nie pijam tylko zielone, białe i owocowe :oops:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 2:30 pm   

Czarna zwykła herbata do której się wlewa mleko najlepiej skondensowane, a najlepiej spienione w ekspresie do kawy :mrgreen:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 2:37 pm   

skondensowane mleczko jest pycha, na pewno się skuszę :graba:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 2:49 pm   

Kot napisał/a:
skondensowane mleczko jest pycha, na pewno się skuszę :graba:


Polecam, pychotka!!!
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 9:37 pm   

KasiaK napisał/a:
[..]mleko [...] najlepiej spienione w ekspresie do kawy :mrgreen:

Taaa... co by sobie dobrze zrobić tak właśnie zrobiłam. Mleczko do kubka, pod końcówkę do spieniania, bulgotało że hej, zrobiło się wręcz gorące, do tego herbatka i co? Odstawiłam na 3 minuty i zrobił się kożuch. Taką miałam minę jak się napiłam i kożuch zatrzymał mi się na zębach. :shakeU: :niepowiem:

:lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 9:59 pm   

buuuuuu.....
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 23, 2005 7:43 am   

kryszka napisał/a:
Taaa... co by sobie dobrze zrobić tak właśnie zrobiłam. Mleczko do kubka, pod końcówkę do spieniania, bulgotało że hej, zrobiło się wręcz gorące, do tego herbatka i co? Odstawiłam na 3 minuty i zrobił się kożuch. Taką miałam minę jak się napiłam i kożuch zatrzymał mi się na zębach. :shakeU: :niepowiem:

:lol:


Dziwne pierwszy raz słyszę, żeby się na herbacie korzuch zrobił , kurcze Kryszka nie wiem coś źle musiałaś zrobić. Bo ja robie mleczko pod ciśnieniem, wlewam do herbaty mieszam i jeszcze nigdy mi się korzuch nie zrobił. :hmm :
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 23, 2005 9:26 am   

wydaje mi sie, tak przynajmniej zrozumialam, że Kryszka wlala samo mleczko do kubeczka i probowala spienic.

doskonale rozumiem Kryszko dlaczego zrobił Ci sie kozuch - spienianie mleka pod cisnieniem nie nalezy do najprostrzych rzeczy - przynajmniej dla mnie :roll: ono po prostu sie zagotowało. podobno trzeba to robic, trzymajac koncowke na brzegu naczynia i pod odpowiednim katem :? musialam sie nauczyc pracujac w restauracji, udalo sie, ale gdy tylko zmienili koncówke do maszyny nauka zaczeła sie od nowa :lol:
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 23, 2005 9:34 am   

gambi napisał/a:
wydaje mi sie, tak przynajmniej zrozumialam, że Kryszka wlala samo mleczko do kubeczka i probowala spienic.

doskonale rozumiem Kryszko dlaczego zrobił Ci sie kozuch - spienianie mleka pod cisnieniem nie nalezy do najprostrzych rzeczy - przynajmniej dla mnie :roll: ono po prostu sie zagotowało. podobno trzeba to robic, trzymajac koncowke na brzegu naczynia i pod odpowiednim katem :? musialam sie nauczyc pracujac w restauracji, udalo sie, ale gdy tylko zmienili koncówke do maszyny nauka zaczeła sie od nowa :lol:


No tak Kryszka je zagotowała. Ja nie pomyślałam, że to też powinnam wyjaśnić. :glupek:
Ale faktycznie aby spienić mleko trzeba najpierw zobaczyć, czy z tego "parownika" leci juz para czy jeszcze woda.
Jak jest juz para trzeba powierznią "parownika" delikatnie dotykac powierzchni mleka, aż sie zrobi piana, no i nie trzymać tego w nieskończoność. Musi wyjść wtedy dobre mleczko :lol:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 23, 2005 9:57 am   

Piłam wczoraj herbatkę z mlekiem i pycha było :wink:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 23, 2005 10:22 am   

Tak jest, mleczko mi się zagotowało. :lol: Po prostu chciałam dobrze sobie zrobić i przedobrzyłam. :lol: Normalnie wlewam zimne mleko do herbaty (i do kawki też), przynajmniej wtedy można pić od razu, nie czekając na przestygnięcie.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 23, 2005 11:41 am   

kryszka napisał/a:
Tak jest, mleczko mi się zagotowało. :lol: Po prostu chciałam dobrze sobie zrobić i przedobrzyłam. :lol:


Oj Kryszka, Kryszka, aleś sobie chciała dogodzić :mrgreen:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 24, 2005 8:49 am   

Ja też uwielbiam bawarkę :D Chociaż jak próbuję sie tegonapić u Misia to wszyscynajpierw dziwnie na mnie patrzą, a za pierwszym razem to się pytali, czy w ciąży nie jestem :D
_________________

 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 24, 2005 9:08 am   

Pusiak napisał/a:
wszyscynajpierw dziwnie na mnie patrzą, a za pierwszym razem to się pytali, czy w ciąży nie jestem :D



Standardowo, jak zaczęłam pic w pracy to też wszyscy na brzuch mój patrzyli :mrgreen:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 24, 2005 9:43 am   

hihi... Ale słyszałam, że kobieta w ciązy nie powinna pić mleka, bo dziecko może byc potem na nie uczulone.... hmmmm, sama czasem nie wiem w co wierzyć :(
_________________

 
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 22, 2005 2:05 pm   

Dawno nie piłam ale swojego czasu - namiętnie. Choć narmalnej herbaty nigdy nie słodze - herbatę z mlekiem zawsze. Dodaję do niej jeszcze cynamon i goździki, można też trochę imbiru i kardamonu. Cos takiego pije się m.in. w Indiach, ale przepisu na tamtejszą herbatę nie znam. Piłam ją kiedyś i po prostu spróbowałam zrobić cos podobnego w domu. Polecam.
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 11:13 pm   

Uwielbiam bawarkę. Najchętniej z odrobiną miodu :D
_________________
chez alma |
 
 
magda81 


Wiek: 43
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 29, 2005 11:15 pm   

A ja nie probowalam....wogole z tego co czytam to wiekszosci rzeczy nie smakowalam :oops: chyba najwyzsza pora zmienic nawyki ;)
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
karmelcia 


Wiek: 45
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 177
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 30, 2005 9:04 am   

Alma_ napisał/a:
Uwielbiam bawarkę. Najchętniej z odrobiną miodu :D


Bleeeeeee ja nie znosze , ale osobno czyli herbatke, mleko, miod- uwielbiam:)
 
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Paź 19, 2007 5:03 pm   

Uwielbiam herbate - z cynamonem, gozdzikami, cukrem, miodem, cytrtyna, ale bawarce mowie NIE!!! moim zdaniem jest okropna!
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Pią Paź 19, 2007 5:21 pm   

ja lubię bawarkę, aczkolwiek dosyć rzadko pijam
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 1:37 pm   

Nienawidzę mleka pod żadną postacią:(
Nie wyobrażam sobie dodać go do herbaty, czyli dołączam do grona mówiącym "nie" bawarce:)
_________________
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 2:52 pm   

A ja bardzo lubię mleko. Jak byłam dzieckiem to na wakacjach na wsi piłam mleko "prosto od krowy" - nieprzegotowane, jeszcze ciepłe. Wiem, że może się wam to wydawać blee ale takie właśnie piłam. Kwestia przyzwyczajenia. Nie wiem czy dzisiaj też bym mogła.
Ale do herbaty mleka nie dolewam. Szkoda mleka i szkoda herbaty.
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 2:57 pm   

SYLWECZKA napisał/a:
Nienawidzę mleka pod żadną postacią:(
Nie wyobrażam sobie dodać go do herbaty, czyli dołączam do grona mówiącym "nie" bawarce:)

i ja też.
Wyjątek robię dla kawy z mlekiem, tylko w tym przypadku jestem w stanie przyjąć mleko do swojego organizmu. Za to moja mama raz dziennie obowiązkowo pije bawarkę...brrrr
_________________


 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 41
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 4:08 pm   

EwaM napisał/a:
A ja bardzo lubię mleko. Jak byłam dzieckiem to na wakacjach na wsi piłam mleko "prosto od krowy" - nieprzegotowane, jeszcze ciepłe. Wiem, że może się wam to wydawać blee ale takie właśnie piłam. Kwestia przyzwyczajenia. Nie wiem czy dzisiaj też bym mogła.
Ale do herbaty mleka nie dolewam. Szkoda mleka i szkoda herbaty.


Ewa to tak jak ja :) wiele wakacji spędziłam na wsi i uwielbiałam to cieplutkie mleko, nikt nie mógł patrzeć jak je pije włącznie z rodzicami ale ja je uwilebiałam :) teraz pewnie już bym tak chętnie nie piła .... :razz:
_________________
 
 
 
Canaves 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 103
Skąd: ...
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 4:47 pm   

Ja nie jestem zwolennikiem bawarki.. Nie ładnie mi pachnie taki twór.. :twisted:
Podobno najlepiej wychodzi na mocnej czarnej herbacie.. No cóż.. ja jestem zwolennikiem delikatnej zielonej, albo białej.. :)
Ostatnio zmieniony przez Canaves Pon Paź 22, 2007 4:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 10:51 pm   

Wole herbate bez mleka, ale u mnie w pracy bardzo duzo osob tak pija. W Polsce to nie jest chyba takie popularne, ale w Szkocji bardziej :)
_________________
 
 
askapi 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 23, 2007 12:48 am   

Hmmmm prawdę mówiąc to wole napić się samego mleka i samej herbatki, niż tworzyc z nich mix. Ale bawarka sprawdza sie idealnie w jednym- dobroczynnie wpływa na lakatacje. Pewnie jak przyjdzie mi zostac mamusią karmiącą to dla swojego dzidziusia wypije wszystko, ale póki co przyswajam te napoje w rozłącznej postaci. :)
_________________

 
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 39
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Sro Paź 24, 2007 8:53 pm   

Mleko uwielbiam pod każdą postacią (oprócz zsiadłego) ale szczerze mówiąc z herbatą jakoś nigdy nie próbowałam, chociaż wiem, że wiele osób tak pije. Musze któregoś dnia spróbować ;)
_________________
 
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 24, 2007 10:39 pm   

Blehhhhhhhhh okropne połączenie!

Mleko TAK :D , herbata TAK ... ale razem NIE :?
_________________
 
 
 
Maverick 


Wiek: 37
Dołączyła: 02 Kwi 2007
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 26, 2007 10:05 pm   

lmyszka napisał/a:
EwaM napisał/a:
A ja bardzo lubię mleko. Jak byłam dzieckiem to na wakacjach na wsi piłam mleko "prosto od krowy" - nieprzegotowane, jeszcze ciepłe. Wiem, że może się wam to wydawać blee ale takie właśnie piłam. Kwestia przyzwyczajenia. Nie wiem czy dzisiaj też bym mogła.
Ale do herbaty mleka nie dolewam. Szkoda mleka i szkoda herbaty.


Ewa to tak jak ja :) wiele wakacji spędziłam na wsi i uwielbiałam to cieplutkie mleko, nikt nie mógł patrzeć jak je pije włącznie z rodzicami ale ja je uwilebiałam :) teraz pewnie już bym tak chętnie nie piła .... :razz:

To i ja się do Was podłączę z tym piciem mleka prosto od krowy, ale bawarki nie cierpię :-?
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl