Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asiek
Nie Kwi 20, 2008 9:34 pm
Czy lubicie robic zakupy?
Autor Wiadomość
marchefka 


Wiek: 47
Dołączyła: 10 Lut 2004
Posty: 152
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lip 29, 2004 4:27 pm   Czy lubicie robic zakupy?

Pytanie moze nieco dziwne, zwlaszcza jesli wziac pod uwage stereotypy na temat kobiet i zakupow, ale...
Ja nienawidze robienie zakupow. Nienawidze lazenia po sklepach i przegladania rzeczy bez zamiaru ich kupienia (tzn. wiem, ze i tak nic nie kupie, ale chodze i wszystko ogladam).
Jesli musze robic ciuchowe zakupy, to traktuje to niemalze jak kare, bo wiem ze i tak ciezko mi bedzie znalezc cos sensownego. A jesli juz znajde ciuch, ktory mi sie podoba, to sie okaze, ze nie ma mojego rozmiaru (a nie jestem jakis gigant, bo nosze 38/40), wiec po dluzszych bezskutecznych poszukiwaniach dojde do wniosku, ze kobiety zbudowane tak jak ja wyginely razem z dinozaurami albo nagie siedza w domach.
Kiedys strasznie nie lubilam kupowac butow, bo bylam pewna, ze kazde nowe natychmiast poobcieraja mi skore albo porobia bable. Teraz sie to zmienilo, ale to tylko dlatego, ze szukam tylko 2 firm - Rylko i Ecco.
A jaki jest wasz stosunek do zakupow?
marchefka
_________________
Pomarańczowa alternatywa :) a od 1 maja już całkiem mężatka
 
 
Jelonek 

Dołączyła: 14 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 29, 2004 5:17 pm   

przeraża mnie grzebanie wśród tysia\ęcy wieszaczków z bluzkami , spodniami itp, dlatego tez nie lubie łazić na zakupy , jak ja to mówię " bez celu" . Jak już wiem co mam kupic , to idę do sklepu zazwyczaj sprawdzonego , gdzie wiem ,ze to znajdę i ... pierwszy rzut oka na towar , nic mi nie wpada w oko , to nie wertuje aż znajdę tylko wychodze i idę do następnego sklepu. U mnie do ubrań , rzeczy , butów itp zawsze jest miłość od pierwszego wejrzenia . Jak za długo się zastanawiam czy kupic czy nie , to lepiej żebym tego nie kupowała , bi już wiadomo ,ze nie bedę uzywać:)
Za to bardzo lubie robic zakupy spożywcze , na rynkach w marketach itp .... nic tylko mieć wory forsy i mogę ze 3 pełne wózki ciagnąć za soba :) :)
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 29, 2004 5:47 pm   

Uwielbiam robic zakupy, szczegolnie na poprawe humoru. Zato nienawidze przymierzac, mecze sie przeokrutnie, duszno mi w ciasnej przymierzalni, zanim zdejme co mam na sobie i wciagne nowa rzecz juz jestem zmeczona. Lubie kupowac ubrania, buty, kosmetyki, a takze spozywcze artykuly. Wchodze do sklepu, przerzucam rzeczy na wieszakach i jak cos wpadnie mi w oko to kupuje. Ale to musi byc to cos wyjatkowego, szczegolnie jesli chodzi o buty, tylko na obcasie i skorzane.
 
 
 
josephine 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 29, 2004 7:42 pm   

lubię, jeśli nie "muszę", tzn nie lubię chodzić w poszukiwaniu jakiejś konkretnej rzeczy, którą sobie wymyślę, a muszę jej potem szukać jak wiatru w polu :lol:
_________________



"Dziwna rzecz ten wypadek... nigdy go nie ma, dopóki się nie zdarzy..." Kłapouchy
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 29, 2004 10:27 pm   

Uwielbiam mieć nowe rzeczy, ale nie znoszę chodzić po sklepach, wybierać i przymierzać.
:(
Zawsze ciągnę ze sobą mamę, siostrę, a w ostateczności męża, bo strasznie nie lubię chodzić na zakupy sama. Decyzję co prawda zawsze podejmuję w oparciu o moje odczucia, ale potrzebuję kogoś, kto by mnie poparł :wink:
No i jak coś mi się spodoba, to choćbym akurat złotówki nie miała - pożyczam i kupuję :)
Na szczęście nie często mi się to przytrafia...
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Sie 02, 2004 7:05 pm   

Uwielbiam ale tylko sama.
Nielubię doradzania innych osób w kwestii ubioru - lustro wystarczy. No i lubię hipermarkety i centra handlowe :mrgreen:
_________________

 
 
 
Mi 


Wiek: 49
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 02, 2004 9:00 pm   

Ubrania, kosmetyki, biżuteria - uwielbiam robić zakupy, pod warunkiem, że są na nie pieniążki.
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Wto Sie 03, 2004 3:00 pm   

A dla mnie zakupy to ogromny stres. Nigdy nie moge kupic nic na siebie.

Niewymiarowa Tweety :oops:
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
niuniab 

Wiek: 48
Dołączyła: 01 Lut 2004
Posty: 121
Skąd: Sopot
Wysłany: Wto Sie 03, 2004 3:07 pm   

tweety napisał/a:
A dla mnie zakupy to ogromny stres. Nigdy nie moge kupic nic na siebie.

Niewymiarowa Tweety :oops:

Ja też nie mogę nic kupić na siebie, ale nie z powodu rozmiaru tylko mojego niezdecydowania. Jak chodzę po sklepach i nie mam pieniędzy to tyle rzeczy mi się podoba, ale jak mam coś kupić to wszystko jakoś mi się nie podoba.
_________________
Ślub 12.06.2004
 
 
Akacja 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Lut 2004
Posty: 199
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Czw Sie 05, 2004 11:09 pm   

[quote="niuniab[/quote]
Ja też nie mogę nic kupić na siebie, ale nie z powodu rozmiaru tylko mojego niezdecydowania. Jak chodzę po sklepach i nie mam pieniędzy to tyle rzeczy mi się podoba, ale jak mam coś kupić to wszystko jakoś mi się nie podoba.[/quote]


ostatnio tez mam to samo, ale po za tym to zalezy od dnia... ale chyba jestem typową kobietka bo bardzo lubie zakupy
_________________
Caluje i ściskam gorąco Gość ;)
 
 
suhotnikowa 


Wiek: 43
Dołączyła: 08 Cze 2004
Posty: 97
Skąd: Lubin
Wysłany: Pią Sie 06, 2004 8:34 pm   

Najbardziej nie znoszę chodzić po sklepach obuwniczych :( :cry: Mam mały rozmiar stópki 35 i ciężko jest coś znaleźć :( czasem potrafię przejść przez całe miasto, a i tak koniec końców buciki kupuję w Ryłko (oni mają taką numerację 8) )...rozmiar to jeden problem, a drugi to taki, że nie lubię wysokich obcasów, czubów itp... Już teraz zaczęłam rozglądać się za butami ślubnymi i jakoś marnie to widzę :cry: :cry: Jakby co, zawsze zostają mi sandałki komunijne :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tak w ogóle jeśli chodzi o ciuchy to jestem raczej osobą, która lubi mieć coś co będzie do wszytskiego pasowało :roll: :roll: Nie podążam ślepo za modą, a do tego dochodzi niezdecydowanie...I efekt jest taki, że często wracam z zakupów z pustą siateczką :( :cry: :cry: ?e nie wspomnę, że Miśkowi czasem brakuje już na mnie cierpliwości :roll: :roll: :wink: :wink:
Choć muszę się pochwalić, że ostatnio byłam we Wrocławiu z moim K. i jego Tatą i wpadła nam w oku śliczna sukienka-czarna, w czerwone kwiaty, dopasowana, ze zwiewnego materiału...no mówię Wam cudo :mrgreen: :mrgreen: a jak ją już przymierzyłam to jakby szyta na mnie :mrgreen: Mojemu przyszłemu Teściowi tak się spodobała i sukienka, i ja w niej, że postanowił mi ją kupić w prezencie :lol: :lol: :lol: I normalnie świat stał się piękniejszy :D :) :P Teraz sukieneczka wisi sobie w szafie i czeka na okazję, żeby zaprezentować ją światu :D
_________________
13.08.2005 :) :):)
 
 
SaraLee 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Cze 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Wrz 16, 2004 11:55 pm   

Ja lubie iść na zakupy, gdy mam w zanadrzu trochę kaski. NIe lubię chodzenia po sklepach bez zamiaru kupowania, bo jak zwykle coś sobie upatrzę no i krew mnie zalewa, ze niem oge tego mieć... Jesli chodzi o zakupy z moim mężem, to zaraz po wejściu do sklepu (zwykle hipermarketu)zaczyna stroić fochy - w celu sybszego zakończenia przykrej czynności zakupów :hm: Ale nie ze mną te numery, Bruner :wink:
 
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pią Wrz 17, 2004 2:31 pm   

Uwielbiam zakupy, ale bardzo nie lubię gdy mam zamiar zostawić troszkę pieniędzy w sklepie a tu nic :roll: Nic dla mnie nie ma, nic mi się nie podoba, a jak mi sie podoba to nie ma rozmiaru, albo kolor. Wrrrrr...... nie lubię z zakupów wracać z pustymi rękami. Jak nic nie znajde to chociaż skarpetki do domu przywizę :mrgreen:
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Pią Wrz 17, 2004 3:01 pm   

Ja podobnie jak Jelonek, idę i jak mi coś wpadnie w oko i jest na mnie dobre (marchefko - ja tez noszę taki rozmiar jak Ty ;) ) to kupuję. Zawsze idę w wyznaczonym celu. Nie znoszę łazić bez sensu ze sklepu do sklepu i grzebac w ciuchach czy innych pierdołach. Nie znosze natomiast targowisk, rynków, markety toleruję ale raz na jakiś czas.
I lubię czasami kupować jak chomik - na zapas np. kosmetyki :oops:
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Wto Sie 02, 2005 9:28 pm   

Ja bardzo lubie robić zakupy, przeglądac sterty ubrań na wieszakach i w ogóle. Poprawia mi to humor zwłaszcza gdy wypatrze coś wystrzałowego w sam raz dla mnie. :D
 
 
bajeczka 


Wiek: 44
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 03, 2005 8:27 am   

UWIELBIAM!!!

Zarówno spożywcze jak i ciuchowe (chociaż te ostatnie bywają frustrujące jako że rzadko coś na mnie pasuje) :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 05, 2005 12:41 pm   

bardzo lubię :30:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Sob Sie 06, 2005 4:21 pm   

Lubię, ale bez przesady. Nie jestem uzależniona od kupowania.
_________________
 
 
Linka 


Wiek: 46
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2005 9:07 pm   

Nie lubię! pewnie jestem jakimś dziwadłem. :lol: No jest jeden wyjątek, kosmetyki. Jeśli chodzi o ciuchy to ja z reguły nastawiam się na kupowanie np. spodni i mam wtedy takie klapki na oczach, że nie zwracam uwagi na inne rzeczy. Natomiast mój P. odwrotnie, może godzinami łazić po sklepach z ciuchami, przebierać, przymierzać, :roll: dosłownie jak baba :lol:
_________________


:)
 
 
Basia 


Wiek: 45
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 73
Skąd: Wola Pszczolecka
Wysłany: Sro Sie 10, 2005 3:19 pm   

Lubie - pod warunkiem, ze:
jestem wyspana,
jestem wypoczeta,
jestem sama,
nie spieszy mi sie,
mam dobry humor,
wypilam wczesniej pyszna kawe latte,
mam kilka pomyslow na to, co powinnam kupic, i nie jest tych rzeczy przesadnie duzo,
mam niezagospodarowana nadwyzke pieniedzy...

PS. Tez nie cierpie przymierzac - dlatego czesto nie przymierzam i juz :)
_________________
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Nie Sie 14, 2005 1:47 pm   

oj uwielbiam robić zakupy,ale pod warunkiem że jestem jeszcze z kimś!!!!!!
_________________
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 17, 2005 1:03 pm   

ja tak jak Basia zdecydowanie wolę sama robić zakupy :30:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 24, 2005 1:37 pm   

Ja nie lubię chodzić na zakupy... głównie dlatego, że tam gdzie podobają mi sie ciuchy nigdy nie ma na mnie rozmiarówki, bo kończy sie na 38, albo nawet na 36 :( I zwyczajnie mnie to frustruje, że coś mi sie podoba, a nie mieszczę sie w to :(
_________________

 
 
 
szept 

Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 28, 2005 7:19 pm   

Baaardzo lubię zakupy!
 
 
Mefiu 


Wiek: 46
Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 9:28 am   

Ja...hmmm, to zależy gdzie te zakupy:) Lubię chodzić do sklepów muzycznych i patrzeć po lytkach, ale jak idę po ciuchy to jestem okropnie wybredny:P jak planuję iśc do hipermarketu, to szybko i tylko po to co jest mi potrzebne.
_________________




Pozdrawiam Gość
 
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 12:07 pm   

Ja generalnie lubie robić zakupy, ale ze mną to tak, ze jak mam kasę to przeważnie mało mi się podoba, za to jak nie mam i oglądam tylko, to jest full rzeczy, które bym sobie kupiła :)
 
 
magda81 


Wiek: 43
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Lis 01, 2005 8:33 pm   

lubie robic zakupy nawet bardzo :) nie lubie tylko stac w kolejkach....i jeszzce mam takie szczescie ze np w markecie zawsze gdzie stoje to psuje sie kasa...albo cus innego :)
lubie takze wszystko przymierzac-no niestety 3/4 rzeczy odpada :( chyba ze w totka wygram wtedy wiecej sie bedzie kupowac ;)
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
Oli 

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Paź 2005
Posty: 143
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 9:15 am   

Co do zakupow to jest tak:
ciuchy-jak mam kaske to gine w sklepach..jak jej nie mam, to nie nawidze nawet na sklepy patrzec a jeszcze gorzej do nich wchodzic...po prostu boje sie, ze cos mi sie spodoba, zakocham sie w tym i co wtedy?!?Jedynym wyjatkiem sa nasze lodzkie lumpki/ciuchacze-tam z kaska mala czy duza zawsze sie cos znajdzie..(Niestety tu mi ich brakuje)
jedzenie-na rynku, pomiedzy straganami-tak! wszystko swieze,do koloru do wyboru..czasem narzekam na ludzi,ale to normalka.. a w hipermarketach robie tylko konkretne zakupy..to,to i tamto..
pierdulki..drobiazgi-jezeli jakas fajna rzecz znajde..kupuje!
Ksiazki-brak pieniedzy czy dostatek,ale na ksiazke zawsze sie kaska znajdzie...Oboje ksiazki uwielbiamy i czasem musimy sie stopowac przed kupnem jeszcze jednej....
i lubie robic zakupy dla kogos-czy to bedzie ktos z rodziny,czy znajomy lub zupelnie obca osoba..
_________________
[url=http://www.pour-bientot.com][img]http://www.pour-bientot.com/3785696-1
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Lis 22, 2005 12:16 pm   

Uwielbiam :mrgreen:

Alma_zakupoholik ;)
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 02, 2006 1:54 pm   

Alma_ napisał/a:
Uwielbiam :mrgreen:


Szczako-zakupoholik :)

nie lubie tylko tloku w okresie przedswiatecznym. poza tym - po prostu uwielbiam.
_________________
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 02, 2006 2:12 pm   

Dołączam do grona zakupoholików :mrgreen: Ale mój D jest gorszy ode mnie, dlatego ciężko widze naszą przyszłość :wink:
 
 
karmelcia 


Wiek: 44
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 177
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 02, 2006 2:27 pm   

magda81 napisał/a:
lubie robic zakupy nawet bardzo :) nie lubie tylko stac w kolejkach....i jeszzce mam takie szczescie ze np w markecie zawsze gdzie stoje to psuje sie kasa...albo cus innego :)
lubie takze wszystko przymierzac-no niestety 3/4 rzeczy odpada :( chyba ze w totka wygram wtedy wiecej sie bedzie kupowac ;)


dokładnie jak ja - lubie zakupy ale kolejki do kasy mnie wykanczaja :(
_________________

http://www.wizaz.pl
 
 
 
dorota20w 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Sie 2005
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 03, 2006 8:00 pm   

lubię :D
_________________



http://lemontea.blox.pl/html
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 14, 2006 10:16 pm   

UWIELBIAM ale bez przesadyzmu... Gdy mam iść na zakupy wstępuje we mnie nadludzka siła. Moc jest wtedy ze mną! No ale za to jak wracam...językiem po ziemi. Po 3 godzinach wymijania kolejnych półek sklepowych...ale to nic. A jaka przyjemność wyjmować z toreb kupionych rzeczy :D
Co do ubrań... bardzo rzadko kupuję markowe ciuchy. Ja wole pobiegać i poszperać na ryneczkach, w małych sklepikach.
A najfajniejsza rzecz, którą zaraziłam koleżanki i nie tylko to buszowanie bo tzw. ciucholandach, secound heandach (czy jak tam sie to pisze). Oczywiście takich większych i "lepsiejszych" bo tam naprawdę trafiaja się super fajne rzeczy. Z psiapiółką robimy co jakiś czas wypad na takie kilkugodzinne poszukiwnia... Spróbujcie, fajna sprawa.
Aha...zostaje jeszcze allegro! No to juz moja pasja...a moze mania :shock:
_________________
 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 1:15 pm   

ja uwielbiam zakupy :) to dla mnie sposob na chandre :)
nic nie poprawia mi tak humoru jak jakis nowy ciuch :) czy fajny kosmetyk :)
typowa baba :D
ale nie lubie kupowac czegos na sile bo akurat potrzebuje ... nic mi sie wtedy nie podoba i nie ma to raczej nic wspolnego z przyjemnoscia :/ np jakies wyjscie i trzeba kupic cos wizytowego...

ale generalnie lubie :) nawet jak wybieram sie na zakupy typowo spozywcze :)
_________________
 
 
 
Anisthea 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sie 2006
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 2:00 pm   

baaaardzo lubię :D
_________________
 
 
 
misimisia 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2006
Posty: 93
Skąd: polska
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 2:14 pm   

karmelcia napisał/a:
magda81 napisał/a:
lubie robic zakupy nawet bardzo :) nie lubie tylko stac w kolejkach....i jeszzce mam takie szczescie ze np w markecie zawsze gdzie stoje to psuje sie kasa...albo cus innego :)
lubie takze wszystko przymierzac-no niestety 3/4 rzeczy odpada :( chyba ze w totka wygram wtedy wiecej sie bedzie kupowac ;)


dokładnie jak ja - lubie zakupy ale kolejki do kasy mnie wykanczaja :(


Nic dodać nic ująć tak samo jak ja :D

Pozdrawiam
 
 
 
adriannaaa 


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lut 2006
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 07, 2006 10:30 am   

madzia8181 napisał/a:
ja uwielbiam zakupy :) to dla mnie sposob na chandre :)
nic nie poprawia mi tak humoru jak jakis nowy ciuch :) czy fajny kosmetyk :)
typowa baba :D
ale nie lubie kupowac czegos na sile bo akurat potrzebuje ... nic mi sie wtedy nie podoba i nie ma to raczej nic wspolnego z przyjemnoscia :/ np jakies wyjscie i trzeba kupic cos wizytowego...

ale generalnie lubie :) nawet jak wybieram sie na zakupy typowo spozywcze :)



ojjj to tak jak ja:)))) poza tym - podobnie do misi - kocham ciuchlandy, lumpeksy czy jak inaczej to zwac:) strasznie lubie wyszukiwac ciekawe rzeczy, i wiedziec, ze nikogo nie spotkam w podobnej na mieście;)

Zresztą lubię nawet po pietruszke chodzić;)

ale jest jeden warunek - najbardziej lubię chodzić po zakupu sama - co prawda wiem, ze Łukasz nic mi nie powie na temat wydawanej na ciuchy czy inne pierdołki kasy,a nawet sam cos zasponsoruje - ale mam taki dziwny uraz, ze nei lubię wyciagac od kogoś kasy no i mam przy nim wyrzuty sumieia, ze kupiłam olejna kieckę, czy 20 parę spodni :roll:
A do tego, nie lubię wydawać dużych pieniędzy na ubrania - rozpuściłam się przez te sklepy wz używaną odzieżą, gdzie bluzeczki sisleya kupuję po 5 złotych... :roll:

adriannaaa_zakupocholik;)
_________________



typ kobiety, co spala kotlety;)
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Gru 07, 2006 2:26 pm   

Uwielbiam wszelkie zakupy. Nudza mnie tylko spożywcze, wszystkie inne kocham,najbardziej oczywiście "ciuchowe".
Uwielbiam przynosić do domu pełne torby fajnych nowych rzeczy. Rozkładam sobie wszystko na łóżku, oglądam, przymierzam. Super sprawa.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 07, 2006 9:23 pm   

JA kocham zakupy ale tylko wtedy kiedy ide z zamiarem kupna czegos. Nie lubie chodzić po sklepach i przegladacrzeczy jeżl,i nie zamierzam nic kupic - to bez sensu. A poza tym to każdy rodzaj zakupów lubie. :D
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 11, 2006 4:17 pm   

Uwielbiam zakupy jak dysponuję dużą ilością gotówki na nie :)
_________________

 
 
 
mo (d) nisia 

Dołączyła: 25 Lut 2007
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 28, 2007 8:36 pm   

Zdecydowanie żadna ze mnie typowa kobietka...zakupom mówię nie, chyba że muszę....
Ale przy wzroście 177 dostać ubrania w rozmiarze 36 graniczy prawie z cudem :( chyba że są to:
- krótkie spódniczki
- krótkie spodenki
- rybaczki
- bluzki z krótkim i 3/4 rękawem

W sumie zakupy robię dwa razy do roku, wygodnie, łatwo ( wcześniej na zwiady wysyłam przyjaciółkę- zakupoholika o podobnych wymiarach i guście)

I w ostatnim czasie popszukiwania i zakupy dla mnie robi maniak sklepowy - mój narzeczony ;)
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 4:01 pm   

w sumie robię robić zakupy, ale tylko z M. :) nie lubię chodzić po sklepach, kiedy nie mam zamiaru nic kupić i nigdy tak nie robię :)
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
Balbina 

Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 4:11 pm   

Lubię chodzić po sklepach,może dlatego ,że mało mam okazji na takie wyprawy.Lubię oglądać ale nie lubię nic przymierzać.Ot,tak chyba nie bardzo po babsku :)
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 4:20 pm   

Uwielbiam chodzić po sklepach... zresztą razem z mężem.

Natomiast nie lubię chodzić po sklepach i przymierzać ciuchów wiedząc, że ich nie kupię.
Takie chodzenie tylko dla przymierzania to nie dla mnie/nas.

A ostatnio z mężem to naprawdę szalejemy...
_________________
 
 
 
MonikaZgierz 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 191
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 4:33 pm   

Chodzę po sklepach tylko gdy mam zamiar coś kupić.
 
 
Dunia 


Wiek: 47
Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 167
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 7:49 pm   

Jeśli mam kaskę, to lubię chodzić na zakupy. Lubię kupowac kosmetyki, książki, pierdołki do domu, gadżety do kuchni, jakieś nietypowe przyprawy i składniki. Ciuszki średnio- bo nie znoszę przymierzać i frustruję się gdy w coś nie wchodzę albo nie ma mojego rozmiaru. Ale gdyby wszystko było uszyte "jak na mnie" to bym zaszalała :rotfl:
_________________

Trzymaj się Gość
 
 
agniesia22 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 268
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 07, 2008 10:04 pm   

Uwielbiam robić zakupy, szkoda tylko że nie ma na to wszystko kasy co bym chciała kupic ;)hehhe
_________________


 
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Pią Paź 01, 2010 1:47 pm   

Ja za bardzo nie lubię tego chodzenia po sklepach,szukania,a może to,a może tamto...taka maruda jestem :smile: Muszę mieć dobry humorek,żeby się cieszyć chodzeniem po sklepach :roll: Ale humor humorem,a do sklepu i tak trzeba iść :razz:
 
 
Pepsi 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 535
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 1:56 pm   

Nienawidzę chodzić po sklepach. Szlag mnie trafia jak mam przebierać w wieszakach. Lubie za to szybkie zakupy czyli wchodzę, biorę, płace i jestem happy
_________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl