Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
A może sama
Autor Wiadomość
Bombasik 

Wiek: 41
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 41
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 23, 2006 9:04 am   

Ja chciałam malować się sama, ale jakoś tak wyszło, że przypadkiem weszłam do salonu Eurostyl i już tam zamówiłam fryzurke i makijaż. po próbnym malowaniu oniemiałam, w życiu sama bym czegoś takiego na swojej twarzy nie stworzyła. :D Może nie jest najtaniej, ale też ceny nie przerażają Wszystko poniżej 100 zł, tylko paznokcie równą stówkę. No ale podliczając wszystko to około 400-500 zł u nich zostawię. :roll:
_________________
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 47
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Sie 23, 2006 10:24 am   

Ja bardzo lubie sie malowac, eksperymentowac, czasami mam straszna radosc jak mi sie uda naprawde ladnie cos wykombinowac :-) Na slub jednak wole nie ryzykowac. Chce miec profesjonalny makijaz, przede wszystkim bardzo trwaly. Sama takiego efektu raczej nie osiagne.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Sie 23, 2006 10:27 am   

Myślę podobnie, jak 5th. Przemknęło mi przez głowę, że przecież potrafię sama, ale jak widzę cuda, które wyczarowują na twarzach profesjonalne wizażystki - przestaję mieć złudzenia :lol:
_________________
chez alma |
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 30, 2007 10:13 pm   

ja jednak na cywilny postanowiŁam umalować się sama. Wolę nabyć za te 70 czy 100 zŁ dobre kosmetyki i zrobić się sama na bóstwo zwŁaszcza, że ślub będzie trwaŁ chwilkę a po nim żadnego przyjęcia nie organizujemy tylko zwykŁy toast szampanem w USC po ślubie. Więc efekt niezbędny jest tylko na max. 2 godziny. Natomiast na ślub kościelny na pewno zamówię makijażystkę tylko jeszcze nie wiem skąd
a co do fryzjera - mam za dŁugie i za ciężkie wŁosy żeby samemu coś kombinować więc na oba śluby będzie fryzjer
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 7:28 pm   

Będę się malowała sama. Mam sprawdzone kosmetyki i pewną rękę :lol:
Tylko fryzurę oddam w ręce profesjonalisty ;)
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 7:42 pm   

Czytałam swoje poprzedniego posta i nanoszę pewne poprawki...

Nie czesałam się sama - oddałam fryz w ręce profesjonalistki.
Co do makijażu i paznokci...

sama, sama i jeszcze raz sama!

Sama się pomalowała. Kilka razy wcześniej zrobiłam "próby". Miałam kupione odpowiednie kosmetyki no i te już sprawdzone.
paznokcie też sama robiłam Tzn frencz.

I dobrze, że sama się malowałam bo znając mojego pecha do wizażystek byłabym baaaardzo niezadowolona.
_________________
 
 
 
juliazuk 


Wiek: 43
Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 336
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Wrz 14, 2007 10:19 pm   

Nie ma możliwości żebym się sama malowała i czesała. Chociaż na codzień uwielbiam się malować i robię koleżankom makijaż na różne okazje, to wiem, że w dniu mojego ślubu byłby to dla mnie nie lada wyczyn. pewnie ręce będą mi strasznie dygotać.

Co do fryzury, to od kilku lat chodzę do salonu Gabriel na ?wirki i choć czytałam tu niepochlebne opinie o Gabrielu, to ja jestem BARDZO zadowolona i tam właśnie będę się czesać. Chodzę do p. Sylwii, która świetnie rozumie moje "klasycznie, ale nowocześnie" i w ogóle mam do niej zaufanie (a jestem bardzo troskliwa, jeśli chodzi o moje włosy).
W tym salonie zamierzam też sprawdzić kosmetyczkę i jak bedzie ok, to robić tam makijaż. No i paznokcie też!
_________________




9.08.2008 r.
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 12:15 am   

czesac mnie bedzie fryzjer, ale makijaz raczej sama zrobie. maluje sie od 12 lat, na codzien delikatnie, na wieczor mocniej (uwielbiam eksperymentowac z kolorami cieni do powiek). zawsze mam dobre i bardzo trwale kosmetyki. chyba wiec jestem w stanie zrobic sobie sama porzadny makijaz na slub. wiem, ze bede zdenerwowana, ale pocwicze codziennie przed slubem i bedzie ok :)
 
 
Paula-S 


Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sie 2006
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 25, 2008 3:50 pm   

Ja również malowałam się sama. Po trzech próbnych makijażach - rozczarowaniach poddałam się bo staciłam tylko niepotrzebnie pieniądze (80, 100 i 120 zł ! ) a efekt był marny. Mam do tego smykałkę i dobre kosmetyki, ale myslałam, że dobry profesjonalista zmieni mnie w gwiazdę z okładki Cosmo, hyhy :kwasny: . Wyszło no to, że potrafię to samo zrobić lepiej i tak też zostało. I nie ma co sie stresować, bo makijaż wychodzi wtedy piękniej niż zwykle :] .

Co do fryzury, tu nie miałam wątpliwości, że skorzystam z usługi fryzjera. Ale również szukałam długo. Wydałam mnóstwo pieniędzy (mam długie włosy, m.in. 130 zł u Piotra Aleksandra, 150 zł Budny Hair Design itd.), aż w końcy polecona mi została pewna Pani Ania, która uczesała mi piekne fale za grosze ! :mrgreen:
Wniosek - droższy i rozreklamowany nie zawsze znaczy lepszy !
_________________
Mężatka od 09.06.2007r. :]
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Sty 25, 2008 5:10 pm   

Raczej nie zdecyduje sie na samodzielne wykonanie makijazu - wprawdzie maluje sie codziennie, ale wole jednak oddac twarz w rece profesjonalistki - jesli probny mi sie nie spodoba, rozwaze malowanie samodzielne, ale wolalabym tego uniknac :roll:
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 26, 2008 11:37 am   

Ja malowałam się na wesela znajomych w takiej perfumierii na górniaku i byłam bardzo zadowolona i tam też będę robiła próbny makijaż ślubny. To co wg mnie przemawia za profesjonalnym makijażem to kosmetyki używane przy jego zrobieniu. I nie chodzi mi o kolorowe kosmetyki, ale wszystkie bazy, utrwalacze, kosmetyki matujące. Ten makijaż się bardzo dobrze trzyma. W domu można się umalować przepięknie, ale czy starczy na całą noc?
 
 
Paula-S 


Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sie 2006
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 26, 2008 1:19 pm   

Wykonując samemu makijaż trzeba się zaopatrzyć właśnie w takie kosmetyki. Ja kupiłam bazę matującą do strefy T i rozświetlającą, do tego fixer spray. Oczywiście dobry podkład i puder sypki to podstawa. Bez tego trudno byłoby wykonać makijaż trzymający się całą noc. :razz:
_________________
Mężatka od 09.06.2007r. :]
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Sty 26, 2008 1:30 pm   

N owlasnie, wszystkie te kosmetyki sa super, ale nie a tez tanie i jesli ktos na co dzien prawie sie nie maluje (tak jak ja), szkoda wydawac kasy, bo wszystkie te pudry, bazy, podklady po prostu sie przeterminuja i trzeba bedzie wyrzucic, ale jesli ktos sie maluje codziennie, uzywa podkladow, baz, uwazam, ze warto zainwestowac
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
Paula-S 


Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sie 2006
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 26, 2008 1:45 pm   

Dokładnia. Ja maluję się niemal codziennie, więc kosmetyki, które zostały mi z dnia ślubu bardzo się przydały. Większość pudrów, podkładów czy baz ma w dodatku długą datę ważności, nawet trzy lata. Do tego dobre kosmetyki są bardzo wydajne, więc warto zainwestować w coś lepszego.

Jeżeli jednak ktoś ma małe doświadczenie lub po prostu nie umie się umalować profesjonalnie, radzę mimo wszystko udać się do kosmetyczki. Troszkę strach ryzykować w tak ważnym dniu, zwłaszcza, że na zdjęciach i filmie wszysko będzie widać ! :doubt:
_________________
Mężatka od 09.06.2007r. :]
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Sty 26, 2008 2:02 pm   

no wlasnie - na co dzien maluje tylko rzesy, korektoruje jakies niedoskonalosci i pudruje twarz - wielkie wyjscia z podkladem,itp zdarzaja sie moze 1-2 razy w roku, wiec po prostu szkoda mi wyrzucac tyle kasy w bloto - wole nawet wydac raz wieksza sume na profesjonalny makijaz niz potem biadolic, ze musze wyrzucic to czy tamto. A poza tym, chyba bym sie jednak za bardzo stresowala
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
pscoolka 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 181
Skąd: Łódź/Holandia
Wysłany: Sro Lut 13, 2008 1:29 pm   

dla dziewczyn które chcą sie same umalować :
film

[ Dodano: Sro Lut 13, 2008 1:36 pm ]
ewentualnie www.youtube.com i w wyszukiwarke wpisać wedding makeup:)
pojawia sie bardzo duzo propozycji:)
_________________

 
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 10:32 pm   

ech, znowu zmieniam zdanie. makijaz jednak u profesjonalisty. w koncu to jedna z niewielu takich okazji w zyciu. tym bardziej, ze wliczony w cene kosmetykow, ktore i tak bede kupowac :)

ale probe robie sama i makijazu i fryzury. pojde z gotowymi pomyslami, ktore chce, zeby mi ladnie zrealizowali :)
Ostatnio zmieniony przez klarysa Czw Mar 13, 2008 10:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 23, 2008 7:56 pm   

ja malowaŁam się sama do ślubu cywilnego (a do kościlenego - makijażystka) i po porównaniu zdjęć z obu ślubów żaŁuję, że jednak nie skorzystaŁam z usŁug profesjonalistki.
Maluję się na co dzień i myślaŁam, że jestem w tym dobra ale jednak zrobienie fajnego makijażu na taką uroczystość, żeby jeszcze świetnie się prezentowaŁ (zwŁaszcza na zdjęciach) i dobrze utrzymaŁ przez dŁugi czas to prawdziwa sztuka więc wszystkim polecam jednak malowanie u makijażysty.
ZwŁaszcza, że to jest jedna z niewielu takich okazji kiedy można sobie na to pozwolić.
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pon Wrz 01, 2008 11:05 pm   

Malowałam się sama i absolutnie nie żałuję !
Jedynie fryzurę oddałam w ręce profesjonalistów.
 
 
agniesia22 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 268
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 01, 2008 11:10 pm   

Ja nawet nie podejmuje się prób malowania samemu. W taki dzień chcę wyglądac najładniej a nie sądzę że umiem zrobic tak profesjonalny makijaż na ten wieczór a tym bardziej do zdjęc ślubnych.
Fiona83 gratuluję takich umiejętności. Też bym tak chciała. ;)
_________________


 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 02, 2008 10:47 am   

ja umalowałabym sie sama:) ale mam do tego potrzebne kosmetyki , ale jak ktos nie maluje sie na codzien i ma skompletowac taki trwaly zestaw z bazami i podkladami, fixerami ,preparatmi do rownania ciała to cena rosnie 5-10 krotnie, ale takze kazda dziewczyna, młoda ma inna cere , latwiej umalowac sie smaa jak cera jet naturalna, bez zmian naczynek itp, a jeszeli juz wchodza w gre korektory , maskowania , roznica w kolorze buzi , dekoldu czy szyi to juz robi sie nieciekawie:) sama malujac dziewczyny , zastanawiam sie co zrobic, jak np jest naturalne luszczenie sie skory, wtedy nakladam podklady na mokro, oczyszczam nie matuje, mysle ze samej to za wielki stres:) wiec kazda z was zapewne wie czy temu podoła, :) ;)
_________________

 
 
Emi 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 02, 2008 6:06 pm   

Ja na co dzień maluję się sama, ale nie jest to jakiś profesjonalny makijaż. W dniu ślubu nie zdecydowałabym się na własnoręczne wykonanie makijażu. Wolę zaufać profesjonaliście niż później żałować. Poza tym nie znam się na specjalistycznych kosmetykach no i wiem, że profesjonalne kosmetyczki potrafią makijażem zdziałać cuda :-)
_________________

 
 
 
julietta 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Lut 2008
Posty: 205
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Wrz 03, 2008 9:42 am   

Mam wątpliwości czy skorzystać z usług profesjonalnej makijażystki. Zwłaszcza, że na codzień maluję się delikatnie lub wcale (to zależy od czasu i nastroju), więc obawiam się, że będę wyglądać baaaardzo nienaturalnie. Nie uważam się za wielką znawczynię sztuki makijażu, ale nałożyć puder i pomalować rzęsy to chyba umiem :)
Warto moim zdaniem zainwestować w bardziej intensywną pielęgnację skóry, bo jeśli ktoś ma problemy z cerą to nawet najlepszy makijaż niewiele tu pomoże...

Napewno skorzystam jednak z usług fryzjerki, bo kompletnie nie wyobrażam sobie samodzielnego upinania włosów (a nie należą one do najbardziej podatnych i są na dodatek dosyć krótkie). Miałam już jedno "przedpróbne" czesanie, wkrótce czeka mnie kolejne :)
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 03, 2008 9:52 am   

julietta napisał/a:
Mam wątpliwości czy skorzystać z usług profesjonalnej makijażystki. Zwłaszcza, że na codzień maluję się delikatnie lub wcale (to zależy od czasu i nastroju), więc obawiam się, że będę wyglądać baaaardzo nienaturalnie.

Myślę, że jak podzielisz się tym z makijażystką, to ona to uwzględni i sprawi, że jednak będziesz wyglądała naturalnie.

Ja skorzystam na pewno z usług makijażystki, nawet wiem której bo moja koleżanka się tym zajmuje zawodowo.
Niby też deklikatnie maluje się sama na co dzień, ale przecież o to chodzi bym nieco inaczej wyglądała w ten dzień. Myślę, że powieżenie tego profesjonalistce nie jest złym pomysłem.
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
Ostatnio zmieniony przez Debussy Sro Wrz 03, 2008 9:52 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 1:15 pm   

ja maluje się sama i jestem zadowolona z efektu...dlatgeo myślę,że na ślub też będe malować się sama....musze tylko znależć jakieś super trwałe kosmetyki, bo np. mój cień z Rimmel'a trzyma się jakoś krótko...

jakie polecacie kosmetyki z takich na maxa wytrzymałych :?: :roll:
_________________

 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 2:02 pm   

Bladi myślę, ze bez dobrej bazy i tak się nie obejdzie. Dzięki niej kosmetyki będa się dłużej trzymać. W którymś wątku dziewczyny sobie polecały dobre bazy, ale to chyba w zakładce Uroda.
_________________
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Wrz 05, 2008 10:47 pm   

kazdy cien nawet ten za 2 zl bedzie sie super trzymal na bazie artdeco:) kazdy profesjonalny wizazysta nie zrobi makijazu bez bazy na oko , z ta baza makijaz wytrzymuje do rana( w sumie do momentu zmywania) , najlepsza jak dotad baza uznawana przez wizazystow, charakteryzatorow, u mojego sprzedawcy , bez wzgledu na ilosc zamówiona, zawsze ich brakuje, wiec polecam, dzieki temu jeszcze nie mialam reklamacji co do sklejania sie cieni odbijania kresek czy spływania:P)
_________________

 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 05, 2008 10:52 pm   

megi dobrze wiedzieć. Bo ja właśnie zastanawiam się nad wykonaniem makijażu przez siebie samą. A każda rada na temat bazy pod makijaż się przyda. :)
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl