Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ile płacicie za osobę?
Autor Wiadomość
dr Dolittle 


Wiek: 45
Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 28, 2005 9:51 am   

My podpisaliśmy umowę na 90 zł/os. z klauzulą że do przyszlego września cena może podskoczyć o 5-10 zł, czyli maksymalnie 100/os. Mamy w tym 5 ciepłych dań, zimnych to nawet nie pamiętam, i szampana na powitanie. Ciasta i tort na naszej głowie, no i oczywiscie alkohol.
PS. Sala oczywiście w Łomży :lol:
_________________
Tempora mutantur et nos mutamur in illis
 
 
inka999 


Dołączyła: 15 Lip 2005
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 28, 2005 10:48 am   

My wyjściowe menu mieliśmy za 90 zł w tym 4 ciepłe dania, ale co chwila zmienialiśmy i dodawaliśmy różne rzeczy tak więć z naszymi dodatkowymi udziwnieniami typu deski serów, łososie i pstrągi nadziewane, stół przaśny, ale troche nietypowy bo z płąnącym ogniskiem na górze ;-)dodatkowy stół z ciastami i owocami+tort weselny,oczywiście napoje ciepłe zimne bez limitu, wino, piwo, alkohol no i uzbierało się 150 zł za osobę, ale przesadziliśmy strasznie dużo nam zostało jedzenia i picia. Teraz wiem, że opcja 110 zł by wystarczyła.....
mądra żona po ślubie ;-)
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 28, 2005 6:48 pm   

dr Dolittle napisał/a:
My podpisaliśmy umowę na 90 zł/os. z klauzulą że do przyszlego września cena może podskoczyć o 5-10 zł, czyli maksymalnie 100/os


A dla mnie ta klauzula to dopiero jest rozbój w biały dzień.... :shock:
_________________

 
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 28, 2005 8:18 pm   

Pusiak napisał/a:
dr Dolittle napisał/a:
My podpisaliśmy umowę na 90 zł/os. z klauzulą że do przyszlego września cena może podskoczyć o 5-10 zł, czyli maksymalnie 100/os


A dla mnie ta klauzula to dopiero jest rozbój w biały dzień.... :shock:


A mi sie akurat wydaje calkiem normalna. wiadomo, ze inflacja jest kilku procentowa i towary drozeja, wiec jesli maja jakies ustalone ceny produktow, a nie chca za rok obnizac jakosci lub ilosci, to zabezpieczaja sie ta klauzula.
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 29, 2005 12:48 pm   

Jak już gdzieś wcześniej pisałam, jak podpisywaliśmy umowe w Belwederze, to w umowie mieliśmy zagwarantowaną cenę 145 zł od osoby i tyle zapłaciliśmy mimo, że na 3 miesiące przed Naszym ślubem cena za osobę podskoczyła do 150 zł... Więc dla mnie to jest rozbój w biały dzień a nie branie poprawki na inflację...
_________________

 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Wrz 29, 2005 3:44 pm   

U nas taka klauzula również obowiązywała - i nie uważam tego za dziwactwo, choć było to dla nas niekorzystne :?
_________________

 
 
 
gracjusz 

Wiek: 49
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 29, 2005 6:27 pm   

Jak widać formy" dojenia" klientów przybierają różne formy. Jedne wydają się mniej a inne bardziej rażace- choć wydaje mi się że ów klauzula nie niesie ze sobą tyle kontrowersji. Lepiej wcześniej poinformować gości że napewno zapłacą więcej niż w dniu podpisania umowy . I zdziwiłbym sie gdyby było inaczej tzn żeby ceny nie uległy zmianie ( choć lepsza byłaby klauzula o niezmienionych stawkach,- taką jaką nam gwarantowano)
 
 
 
Marta24
[Usunięty]

Wysłany: Sob Paź 08, 2005 10:05 pm   

ja mam wesele w hadesie ale przy pierwszym spotkaniu powiedziano ze w tym terminie nie robia wesel mniejszych niz na 100 osób co nas troszke zasmuciło gdyz sala mnie powaliła i nie wyobrazałam juz sobie wesela na innej, jednak po podliczeniu gosci bedzie około 90-100 osób wiec nie ma problemu, a gdyby nie bylo az tylu to mozemy sobie w tym koszcie rozliczyc pokoje, konsumpcje dodatkowa itp...umowa miala byc podpisana na 100 osób jednak własciciel przy podpisywaniu zszedł nam do 95 osób
za osobę płace 140 zł.
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Paź 09, 2005 9:46 am   

Dane z ostatniej chwili:

Malinowa: ok. 150 - 160
Synowiecka: 150
Ziemia Obiecana: ok. 130 - 140
Soplicowo: 160
Dworek Zielińskich: ok. 130 - 140
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Nie Paź 09, 2005 5:18 pm   

Ale powalające te ceny... :shock: :shock:
_________________
Ja chce powtórki z 23 września 2006 !! !

 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 09, 2005 9:25 pm   

Rany boskie - co za ceny :shock:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Paź 09, 2005 10:17 pm   

Ja jakoś je przełknęłam, już się pogodziłąm z faktem, że zapłacę nawet te 160/os. za salę idealną.

Tylko gdzie jest ta moja SALA IDEALNA? ;)
 
 
magdabork 

Dołączyła: 13 Paź 2005
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 14, 2005 12:30 am   

NIEZAPOOMINAJKA - 115-120 zł/os
 
 
Gosik8 


Wiek: 46
Dołączyła: 20 Wrz 2005
Posty: 40
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 14, 2005 12:46 pm   

W Wodniku ceny są 110, 120, 130 pln. Cena po podpisaniu umowy bez zmian, nawet jeśli podniosą. Do marca były pierwsze 2 opcje cenowe, my wybraliśmy 120 (5 dań gorących, wszystkiego innego dużo - tzn. mam nadzieje, a czekam na relacjię KasiaK, bo tam miała...) jedyne ograniczenie to napoje zimne 1,5 l na osobę, resztę trzeba dokupić (mamy w czerwcu, więc koniecznie musimy...) + wiejski stół dodatkowo 500 pln. Ale teraz jest ta stawka 130 - jedzenie to samo, tylko napoje bez ograniczeń, i stół wiejski w cenie, i mój Misiek mówi, że chyba zmienimy, bo my chcemy ten stół, a za napoje pewnie by tak wyszło, jakbyśmy sami dokupili, a tak to sie nie będziemy martwić... ale sie rozpisałam :D
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lis 18, 2005 9:19 pm   

Ambasador - 145 zł.
_________________
chez alma |
 
 
senra 


Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 6:43 pm   

My płacimy 99 zł za osobę. W to wliczone 4 gorące posiłaki, 3 albo 4 rodzaje ciast (nie pamiętam), jakieś owoce, tort, kawa, herbata, 2l napojów na osobę no i oczywiście wędlinki, sałatki i inne takie. Pewnie dokupimy trochę ciast i owoców ale uważam że to niezła cena :30: Za 700zł można zorganizować dodatkowo stół wiejski.
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 9:07 pm   

senra napisał/a:
My płacimy 99 zł za osobę. W to wliczone 4 gorące posiłaki, 3 albo 4 rodzaje ciast (nie pamiętam), jakieś owoce, tort, kawa, herbata, 2l napojów na osobę no i oczywiście wędlinki, sałatki i inne takie. Pewnie dokupimy trochę ciast i owoców ale uważam że to niezła cena :30: Za 700zł można zorganizować dodatkowo stół wiejski.



A gdzie macie wesele, jesli moge spytać ? 8)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 10:05 pm   

Alma_ napisał/a:
U nas skończyło się na kwocie 140 zł/os.
[...]Oczywiście wszystko może być modyfikowane zgodnie z naszymi wymaganiami i ja zamierzam z tej opcji skorzystać ;)

Alma_ - ale za te wszystkie zmiany, a raczej dodatki, o których piszesz w innym wątku, płacicie dodatkowo? Bo te sery, borowiki, itp. to trochę drogie są.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 11:36 pm   

Nie, bedziemy negocjować ;)

Mam nadzieję, że właściciel okaże się otwarty na zmiany, tak jak zapewniał, bo tradycyjne polskie menu proponowane przez Borynę nie do końca mi odpowiada. Jeśli coś się okaże za drogie, to zastąpimy to tańszym odpowiednikiem.

To będą zmiany, nie dodatki - bo z czegoś zrezygnujemy, inaczej za dużo jedzenia zmarnowałoby się. Tylko jeszcze nie wiem z czego...
_________________
chez alma |
 
 
senra 


Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 5:22 pm   

bajeczka napisał/a:



A gdzie macie wesele, jesli moge spytać ? 8)


W Pałacu Młodzieży na Wyszyńskiego
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 9:07 pm   

senra napisał/a:
bajeczka napisał/a:



A gdzie macie wesele, jesli moge spytać ? 8)


W Pałacu Młodzieży na Wyszyńskiego


To tak jak my :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Sty 10, 2006 11:08 pm   

W ramach ceny sal warto wspomnieć, że u Boryny można wynająć pokoje za 80 zł / pokój, niezależnie od liczby nocujących w nim osób (maksymalnie są 4-osobowe, ale można tam spać i w 10, jeśli ktoś lubi tłok :lol: ).

Dodatkowy stół wiejski - płatny 5 zł / osoba.
_________________
chez alma |
 
 
emi_teufelchen 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Paź 2005
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 11, 2006 3:43 pm   

Alma_ napisał/a:


Dodatkowy stół wiejski - płatny 5 zł / osoba.

A nam wlasciciel mowil, ze 10 zl /osoba... :?
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]

Pozdrawiam Cię serdecznie Gość !! !
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Sty 11, 2006 3:57 pm   

A my płaciliśmy 10 zł za ps za stów wiejski

Ale było warto!!!
_________________

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Sty 11, 2006 4:13 pm   

Ja tego stołu nie biorę, więc może mi się pomyliło...? :?
_________________
chez alma |
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 11, 2006 4:45 pm   

Na pewno 10 zł za osobę :arrow: http://www.boryna.com.pl/bankiet.php :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 11, 2006 4:59 pm   

wiem, ze Alma_ juz podala cene za Synowiecka - 150zl/osobe, dodam tylko, ze w cene ta nie wchodzi alkohol i tort.
w cenie jest 5 cieplych posilkow i wiejski stol. menu do ustalenia. podobno sa w stanie przygotowac wszytsko :)
_________________
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 14, 2006 11:04 pm   

My płacimy 150 zł za osobe
Ale w tym jest tort, stół wiejski, 5 dań na ciepło i napoje bez ograniczeń, a i jeszcze jakiś prosiak :D
W cene wliczone są też poprawiny, na których są 2 dodatkowe dania na ciepło.
Jest 5 rodzajów ciast+jakies cukierki i babeczki :D

Cały czas się zastanawiam czy to nie za dużo, jeśli chodzi o jedzenie, to będzie w końcu czerwiec, więc chyba nie je sie aż tak dużo :lol:
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 10:11 am   

Anik, a Twoja sala, to czasem nei "Zielone Zacisze" ? Bo jak opisywałaś, to dokładnie wygladało, jak byś mówiła o naszej :) Jeżeli to jest "Zielone Zacisze", to zapomniałaś dodać, ze jeszcze jest gratis nocleg, w domku obok, dla około 12 osób ;) A ta salę uwielbiam :) A wiesz moze , jak sie nazywa ten zespół, który tam gra? jutro idziemy podpisać umowę właśnie z orkiestrą tamtejszą, ale nazwy jego nie znam, a jestem ciekawa. może ktoś zna?
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 10:14 am   

Kamyk, anik faktycznie zdecydowała się na Zielone Zacisze, a jeśli chciałabyś wiedzieć, kto jeszcze, to zerknij tutaj: Nasze sale :)
_________________
chez alma |
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 10:34 am   

Dzieki Alma :)
_________________
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 12:50 pm   

Kamyk napisał/a:
Anik, a Twoja sala, to czasem nei "Zielone Zacisze" ? Bo jak opisywałaś, to dokładnie wygladało, jak byś mówiła o naszej :) Jeżeli to jest "Zielone Zacisze", to zapomniałaś dodać, ze jeszcze jest gratis nocleg, w domku obok, dla około 12 osób ;) A ta salę uwielbiam :) A wiesz moze , jak sie nazywa ten zespół, który tam gra? jutro idziemy podpisać umowę właśnie z orkiestrą tamtejszą, ale nazwy jego nie znam, a jestem ciekawa. może ktoś zna?


Tak to właśnie Zielone Zacisze :D
A zespół nazywa się Gadget, ale nie dam sobie ręki urwać :?
 
 
Lukasz 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Sty 2006
Posty: 65
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Sty 31, 2006 3:23 pm   

My Oscar Lodz, Lagiewnicka 110 zl/os.
Klauzulka o mozliwym wzroscie cen jest na umowie, ciekawy jestem co z tego bedzie :?
_________________
http://world2.monstersgam...id&vid=35018036 Sprawdz sie !!
 
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lut 09, 2006 10:27 pm   

W tej Lodzi to wy macie dobrze. U nas ceny sa powalajace za przyszly rok 150 w gore nawet slyszalam 200 zl za osobe. Zdzierstwo.
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 5:30 pm   

My mamy w RETRO i płacimy 100zł/osobę
_________________
 
 
 
taint 


Wiek: 43
Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 13
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 11:40 am   Moja podskierniewicka sala :-)

My w sali ktora nie ma jeszcze nazwy - jest dopiero w budowie - placimy 130 zl /osobe w cenie 4 cieple posilki i zimne przystawki wszystko do ustalenia ( sa w stanie zrobic wszystko) bez tortu i alkoholu :-(

do tego piekny kosciol
i chyba zespol wiwat trio :-) ( okaze sie wkrotce)
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 1:17 pm   Re: Moja podskierniewicka sala :-)

taint napisał/a:
My w sali ktora nie ma jeszcze nazwy - jest dopiero w budowie -

nie boisz się że nie zdążą na czas się wyszykowac??
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
AiD 


Dołączyła: 09 Gru 2005
Posty: 123
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 2:22 pm   

aggna napisał/a:
W tej Lodzi to wy macie dobrze. U nas ceny sa powalajace za przyszly rok 150 w gore nawet slyszalam 200 zl za osobe. Zdzierstwo.


oj tak u nas naprawde ceny sa strasznie wysokie...
ja o najdrozszym slyszłam za 170 zł... ale to w 2005... a to 200zł to mnie powaliło :shock: tym bardziej ze u nas nie ma lokalu ktory mialby az taki standard i zeby mial podstawy do takiej wyceny :!: w takich cenach to zazwyczaj sa dworki, zameczki i takie tam...
_________________
 
 
taint 


Wiek: 43
Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 13
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Lut 13, 2006 5:20 pm   Re: Moja podskierniewicka sala :-)

Kasiawka napisał/a:
taint napisał/a:
My w sali ktora nie ma jeszcze nazwy - jest dopiero w budowie -

nie boisz się że nie zdążą na czas się wyszykowac??


Raczej sie nie boje gdyz maja juz zakontraktowane imprezy od maja a my wesele mamy w sierpniu wiec mysle ze zdaza wszystko zrobic na tip top
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Lut 21, 2006 5:54 pm   

AiD napisał/a:
aggna napisał/a:
W tej Lodzi to wy macie dobrze. U nas ceny sa powalajace za przyszly rok 150 w gore nawet slyszalam 200 zl za osobe. Zdzierstwo.


oj tak u nas naprawde ceny sa strasznie wysokie...
ja o najdrozszym slyszłam za 170 zł... ale to w 2005... a to 200zł to mnie powaliło :shock: tym bardziej ze u nas nie ma lokalu ktory mialby az taki standard i zeby mial podstawy do takiej wyceny :!: w takich cenach to zazwyczaj sa dworki, zameczki i takie tam...


Ta wysoka cena tyczy sie restauracji Jan. Wlasciciele sobie tak po troszku podwyzszaja cenke. Slyszalam od znajomej ktora miala tam robic wesele ale zrezygnowala wlasnie z tego powodu.
 
 
nula22 

Wiek: 40
Dołączyła: 02 Mar 2006
Posty: 57
Skąd: Radom
Wysłany: Pon Mar 06, 2006 12:25 pm   

więc podsumowując, dość drogo u was w Łodzi. Ja z innych okolic i ceny się wahały w granicach 110 -150. Ja miałam nie duży wybór,choć od początku wiedzieliśmy która to będzie sala, pojeździliśmy troszkę i porównanie zrobiliśmy. Jednak nic konkurencyjnego nie było(nie ma dużej konkuraencji jeżeli chodzi o sale 180-200osób) wybraliśmy tą upragnioną. Kosztować nas będzie 130 zł od osoby, a w tym napoje, owoce no i ciasta- a te mają przepyszne(szarlotka na ciepło z lodami, palce lizać) sala nowa ok 2 lat. gorących posiłków 6 - nie chcieli zmniejszyć bo trzymają poziom. nie chcą żeby później goście powiedzieli- jedzenie pycha tyle że mało. Moi rodzice bawili się tu na weselu w zeszłym roku - nie ma kelnerek(sami kelnerzy) co zwłaszcza mojej mamie się podobało :lol: choć mój tatko podsumował że nie widział jeszcze bardziej profesjonalnej obsługi. do tego poprawiny 40 zł osoba, z jednym cieplym nowym posiłkiem. Oczywiście pokój dla nowożeńców i 10 pokoi dla gości zostanie wykończonych w przyszłym roku :lol:
w ofercie można 'dokupić' wiejski stół, na tyle osób powiedzieli 1200 zł, a ponoć ugina się pod ciężarem wszystkich smakołyków. Moja mama chce wstawić tu śliwowicę domowej roboty, a nie ukrywam że jest przepyszna!!
Do tego plusem jest okolica. Łatwy dojazd+piękne lasy, nazwa to Leśny Dwór i oddaje ona w zupełności atmosferę jaka wokół panuje. Oby orkiestrę dobrą znaleźć żeby dobrze gości bawiła i nie powinno być problemów.
p.s chciałabym zapytać czy ktoś miał wesele z 6 posiłkami? ja planuję ślub o 19 więc nie wiem czy goście to zjedzą! jakieś propozycje?
 
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 11, 2006 2:45 pm   

Nula 6 posiłkow ciepłych to przesada. Poczytaj sobie tu:



http://www.forum.wesele-l...p?p=79112#79112
_________________
 
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Pon Mar 20, 2006 2:02 pm   

stawki od tzw. talerzyka sa w Łodzi i okolicach naprawde różne.
my niestety nie wybraliśmy najtaniej ale kierowaliśmy sie też innymi walorami - dlatego tak wyszło.

np tanio wychodzi w Łodzi w "Solarisie": na dzień dzisiejszy 180 PLN za wesele z poprawinami.
tania jest całekim przyjemna skromna sala w Nowosolnej "Lord": 170 PLN wesele z poprawinami. w obydwu wymienionych lokalach są pokoje dla gości w cenie 100PLN za pokój bez względu na ilość tam umieszczonych gości.

do najdroższych zaliczyć można "Belweder" 150 PLN wesele, dopłata 10 PLN z astół przaśny a poprawiny 70 PLN. "Ambasador" i "Yuca" tez tanie nie są i cena wesela z poprawinami sięga około 220 PLN a pokoje dwuosobowe za 120 PLN.

najdrożwj w okolicy wypadł w moich badaniach ( :wink: ) "Piemont" w Pabianicach: na przyszły rok cena 160 PLN za wesele i 75 PLN poprawiny.


my wybraliśmy "Madame Synowicką"
koszty: 150 PLN wesele z przaśnym stołem, ciastami i pokojem dla nowożeńców w cenie
65 PLN poprawiny z grillem i naturalnie żurkiem na ciepło :)

mam nadzieję że przeżyjemy te ceny :zdziwko:
_________________
 
 
Zosiek
[Usunięty]

Wysłany: Nie Maj 14, 2006 12:44 am   

Ja będę płaciła 125 zł od osoby za dwa dni (45 zł za osobę tylko drugi dzień) (podpisana wstepna umowa).
W cenę wliczone całe menu (5 dań ciepłych w pierwszy dzień, 3 ciepłe w drugi), zimna płyta itp., ciata, owoce, tort. My musimy tylko dokupic alkohol, napoje i jeśli bedziemy mieli ochotę wiejską chtę (z czego raczej zrezygnujemy) oraz dodatkowy stół owocowy (z czego chyba nie zrezygnujemy ;) ). Możemy też za drobną dopłatą wynająć barmana do baru.
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 10:23 am   

motylica napisał/a:
"Ambasador" i "Yuca" tez tanie nie są i cena wesela z poprawinami sięga około 220 PLN a pokoje dwuosobowe za 120 PLN.

Potwierdzam. My w Ambasadorze podpisalismy umowe na 145 zl, z zastrzezeniem, ze moze wzrosnac o 5 zl, i pani powiedziala, ze raczej wzrosnie, czyli 150 trzeba liczyc. Samo wesele, bez poprawin. Wlasny alkohol, zespol.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pon Maj 15, 2006 3:21 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Agati 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Kwi 2006
Posty: 278
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 13, 2006 8:11 pm   

motylica napisał/a:
my wybraliśmy "Madame Synowicką"
koszty: 150 PLN wesele z przaśnym stołem, ciastami i pokojem dla nowożeńców w cenie
65 PLN poprawiny z grillem i naturalnie żurkiem na ciepło :)


U nas wyszło tak samo, z zastrzeżeniem, że ceny mogą się zmienić do przyszłego roku :(
_________________



:serce: Ach... 16.06.2007. :serce:
 
 
 
karmelcia 


Wiek: 44
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 177
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 14, 2006 9:30 am   

My mamy przyjęcie w Restauracji "Kaczorowski" w Pabianicach i płacimy za osobe 140 PLN.
_________________

http://www.wizaz.pl
 
 
 
evcia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 124
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Sie 17, 2006 9:15 pm   

My mamy zajebistego faceta od cateringu. 5 ciepłych posiłków i różne wymyślne i pięknie udekorowane dania na zimno. Ciasta ma swoje, torty tez i bierze 75 zł od osoby. Dzieci do 12 lat nie liczy. Plus 700 za dekoracje sali, 400 kościoła i 300 wiejski stół.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość

 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 20, 2006 9:40 am   

A my w Starym Folwarku mamy 4 ciepłe posiłki+ciasta+tort, stół wiejski i płacimy 128 zł za osobę.
_________________
 
 
 
Paula-S 


Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sie 2006
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 9:26 pm   

My w Piemoncie płacimy 160 zł od osoby i po 80 zł za poprawiny. Sala jest śliczna ! Pozdrawiam :rotfl:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl