Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Asiek
Wto Wrz 09, 2014 5:38 pm
Salony sukien ślubnych - nasze opinie (2004-2009)
Autor Wiadomość
Madzik13 


Wiek: 38
Dołączyła: 24 Wrz 2009
Posty: 88
Skąd: Koluszki/ Borowa
Wysłany: Pon Gru 28, 2009 10:36 pm   

Byłam dziś w salonie Najna (Jaracza 4a), kupę ludzi ale Pani się nami szybko zainteresowała, pamiętała moją koleżanke, przymierzyłam (w końcu) dość dużo sukienek, najpierw 2 ktore podobały sie mojej koleżance, potem 1 ktora mnie się spodobała bo byla podobna do jednej upatrzonej z netu (koniec złudzeń, wyglądałam jak szafa).. potem swoje typy przyniosła sprzedawczyni, jakies 4 suknie z czego 2 były wcelowane w 10;) bardzo ładnie wyglądałam.. pokazywała stare i nowe kolekcje, traf chciał ze te 2 są z nowej więc na niską cene w koncu roku raczej liczyc nie moge..no ale na razie myslę co bedzie dalej..
Ale ogólnie rzecz biorac zmiana na plus, skoro za mojej poprzedniej wizyty w salonach gdzie indziej to mi nawet nie chciano dac czegokolwiek przymierzyc.. ;)
_________________
 
 
 
Solaris 

Dołączyła: 28 Gru 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 29, 2009 1:23 am   szczery podziw

szczerze podziwiam większość koleżanek z forum za wytrwałość w poszukiwaniach Tej Jedynej Sukni. Trochę mnie dziwi, że mało piszecie o tym co Was skłoniło do Wielkiego Rajdu po łódzkich salonach; czy nie korzystałyście wcześniej ze stron internetowych salonów? Większość serwisów www jest przynajmniej na przyzwoitym poziomie, żeby nie powiedzieć na dość wysokim.
Przejrzenie kilku stron www i oferty, przynajmniej w moim odczuciu, oszczędziło mi daremnych trudów, przymiarek a przede wszystkim czasu. Nawet jeśli dany salon nie inwestuje w technologię, można większość modeli obejrzeć na oficjalnych stronach samych domów mody czy forach temu poświęconych...
Mnie to pomogło obrać Właściwy Kierunek, dzięki czemu byłam w dwóch salonach: w pierwszym, żeby się przekonać, że mam rację czego nie chcę; w drugim, żeby suknie, które wypatrzyłam przymierzyć. Wybrać. Zamówić.
A może się mylę? Oglądacie/oglądałyście wcześniej suknie via net?
_________________

 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 29, 2009 7:41 am   

Solaris napisał/a:
Oglądacie/oglądałyście wcześniej suknie via net?

No pewnie, że oglądałyśmy.
Ale dużo dziewczyn właśnie o tym pisze, że to co w necie, nie zawsze ma swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.
Wyobrażenie o sukience zobaczonej na obrazku, a to jak się w niej wygląda - to często dwie różne rzeczy.
Dlatego lepiej po prostu mierzyć różne fasony, bo nie zawsze da się przewidzieć w czym nam dobrze!
Nie każda dziewczyna ma ten zmysł, że zobaczy i wie. :D
Solaris napisał/a:
Przejrzenie kilku stron www i oferty, przynajmniej w moim odczuciu, oszczędziło mi daremnych trudów, przymiarek a przede wszystkim czasu

Wiesz, dla wielu z nas, te przymiarki, chodzenie po salonach to ogromna przyjemność!
Przecież nie robi się tego na co dzień, dla większości z nas to jednorazowe wydarzenie w życiu, więc czemu sobie tego oszczędzać, czy ukrócać do minimum? :P
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Gru 29, 2009 8:15 am   

Zgadzam się z każdym słowem Debussy. Przecież nie zawsze nosimy suknie ślubne, nie wiemy w jakim fasonie jest dobrze. Ile dziewczyn na forum się rozczarowało (w tym i ja) gdy przymioerzyły "tę upatrzoną w internecie". Trzeba pójść i przymierzyć, by wiedzieć.
Ja, gdybym nie zrobiła "rajdu" po salonach, ciągle miałabym wątpliwości- "A może w tym salonie co nie odwiedziłam była ładniejsza suknia, albo podobna lecz dużo tańsza...".

A salony które "nie inwestują w technologię" też istnieją i też mają piękne suknie. Debussy z tego co pamiętam, a także ja i wiele innych forumek kupiłyśmy suknie w salonach, które nie mają stron www. Przecież takie chodzenie nie boli, a jest świetną rozrywką. :-)
_________________
 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Wto Gru 29, 2009 9:09 am   

Też się zgadzam z dwiema przedmówczyniami :) Przymierzanie kiecek to najzwyczajniej przyjemność :) no chyba, że nie ma się w ogóle na to czasu, ale zazwyczaj większość panien młodych znajduje ten czas i wykorzystuje go z nieukrywaną przyjemnością. Pozdrawiam
 
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Wto Gru 29, 2009 9:41 am   

martitka napisał/a:
Też się zgadzam z dwiema przedmówczyniami :) Przymierzanie kiecek to najzwyczajniej przyjemność :)

Dokładnie. jeśli moją suknię zobaczyłabym w necie, na tym zdjęciu an którym byłą to absolutnie bym najmniejszej uwagi na nią nie zwróciła. także lepiej pochodzić i po przymierzać. Ja długo nie szukałam :) zajęło mi to niecały jeden dzień :P
_________________
 
 
Solaris 

Dołączyła: 28 Gru 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 29, 2009 10:06 am   :-)

Aj, włożyłam niechcący kij w mrowisko :-) Ale dobrze, bo taka dyskusja pokazuje jak można sobie poradzić. Dla mnie pierwsze przymierzanie sukienek było... dziwne. Bo nie czułam się ubrana, tylko przebrana. Mam nadzieję, że czujecie subtelną różnicę :-)
Już nie chodzi o przymierzanie - bo ono samo w sobie było baaaardzo przyjemne - i tu zgadzam się w Wami. Przymierzanie jest k o n i e c z n e ! Tak jak piszecie - nie każdemu we wszystkim dobrze. Dla mnie przymierzenie kilogramów materiałów, koronek i tiulów było... hm... dziwne, bo było głównie zabawą :-) Wiedziałam czego szukam i choć ta wymarzona sukienka, właśnie znaleziona w necie, niestety nie była dla mnie stworzona, to okazało się, że kierunek - czyli fason i styl był trafiony w 10-tkę i wystarczyła poszukać tylko czegoś podobnego :-)
Jak przymierzyłam tę Jedyną, to klamka zapadła :-)
I nie mam uczucia "straconej szansy", że w następnym salonie czekałoby na mnie jeszcze kolejnych 100 wymarzonych. Takie mjyśli nie dają spać, ale sen jest ważny :-)
Vini Vidi Vici :-) Może dlatego, że bardzo się skonkretyzowałam na samym początku i wiedziałam czego nie chcę, albo jak nie chcę wyglądać :-)
Uściski dla Forumowiczek :-)
_________________

 
 
Jouliettka 


Wiek: 38
Dołączyła: 11 Lut 2009
Posty: 251
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Gru 29, 2009 10:12 am   

Niestety w salonach też nie jest tak łatwo, gdyż większość sukien wisi na wieszakach i w związku z czym nie oddaje to ich uroku.
Ja zamówiłam w listopadzie swoją suknie w salonie Najny na Jaracza 6. Byłam tylko w 4 salonach i łącznie z moją wybranką przymierzyłam tylko dwie suknie. W salonie na Jaracza 4 niestety Panie nie zwróciły w ogóle na nas uwagi (byłam z mamą). Na Jaracza 4a była tak duża kolejka do przymierzalni, że poszłyśmy dalej. I na szczęście na Jaracza 6 była Pani Agnieszka, która mimo iż miała kilka klientek zauważyła nas. Moja suknia wysiała akurat na manekinie i dlatego od razu ją ujrzałam. Nie było problemu z przymiarką i poszło to naprawdę sprawnie.
Wiem, że niektórym dziewczyną nie jest łatwo się zdecydować, która suknia to ta jedyna. Ja dokładnie wiedziałam czego chce i na całe szczęście właśnie w takim fasonie było mi ślicznie. Mam nadzieje, że wszystkim wybranie sukni ślubnej przyjdzie tak łatwo:)
_________________


 
 
 
karapp 

Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 80
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Gru 29, 2009 6:53 pm   

ja ze wszystkich salonów jakie zwiedziłam najgorzej będę wspominała Romantice pani nawet nie chciało się przymierzyć sukni mi po na dzień dobry powiedziała ze trzeba zamówić i ze nic nie przymierze bo nie ma w moim rozmiarze... masakra. Moja jedyna :) suknie mam zamówioną na Piwnej i choć znalazłam parę niepochlebnych opinii to ja byłam tam 2 razy i za każdym razem byłam bardzo mile obsłużona :) mam nadzieje że współpraca z tym sklepem będzie się układała tak do samego końca aż odbiorę suknię :) Pozdrawiam :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl