Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ślub w Boże Ciało
Autor Wiadomość
DZANALODZ 

Wiek: 42
Dołączyła: 17 Sty 2006
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 16, 2006 3:44 pm   ?lub w Boże Ciało

Witam gorąco
Zastanawiam się nad ślubem w Boże Ciało.
Jestem ciekawa co o tym sądzicie? Wprawdzie salę mamy już zarezerwowaną ale jeszcze mamy kilka dni na podjęcie decyzji. Dużym plusem będzie pięknie ubrany, wysprzątany kościół i klimat wiosenny. Siostra mojego nażyczonego również wybrała ten termin kilka lat temu i do dziś wszyscy wspominają jak było pięknie... ale czy to nie dziwne ślub w czwartek? jak znam życie będzie trwał do niedzieli:-) Taki mały cygański:-)
 
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Maj 16, 2006 4:30 pm   

A ksiądz sie na to zgodzi, przeciez to calkiem duze swieto w kosciele i oni maja msze, procesje itp. No i wlasnie musisz sie chyba liczyc z wiekszymi kosztami, bo slub 4 dniowy to nie przelewki, ja chyba bym nie chciala nie wiem czy by wytrzymala usmiechac sie i byc dla wszytskich mila przez 4 dni...

Ale sprawa wystroju kosciola i ten zapach kwiatów, no to jest dość poważny argument.
_________________
Hanusia



 
 
Magda2 


Dołączyła: 09 Lut 2006
Posty: 209
Skąd: ...
Wysłany: Wto Maj 16, 2006 9:42 pm   

Ostatnio widzielismy slub 1 maja :D wiec to chyba nie takie niezwykle brac slub koscielny w inny dzien niz sobota. Wszystko zalezy od tego, czego Wy chcecie :D
 
 
principessa 

Dołączyła: 16 Maj 2006
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 16, 2006 10:46 pm   

witam Was, jestem tu nowa :)
ja bioręślub w Boże Ciało, teraz, 15 czerwca :)
 
 
Magda2 


Dołączyła: 09 Lut 2006
Posty: 209
Skąd: ...
Wysłany: Wto Maj 16, 2006 11:08 pm   

Principessa, zapraszamy do dzialu powitan :D
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 6:25 pm   

Dzanalodz uważam, że to od Was zależy kiedy chcecie ślub i jak długo będzie trwało wesele: dzień, dwa czy 4 dni. :lol:
_________________
 
 
 
principessa 

Dołączyła: 16 Maj 2006
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 7:48 pm   

jestem pewna że ślub w Boże Ciało to nic szokującego; z tego co wiem to dużo osób w łodzi bierze tego dnia ślub z resztą, nie tylko w Łodzi.
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 7:54 pm   

Mnie to osobiście nie przeszkadzało by brać ślub w czwartek i to w Boże Ciało, z jednej strony wesele by się przedłuzyło tylko czasem jest to na plus a czasem jednak na minus, bo młodzi i rodzice są juz zmęczenie, ale jest też niby porzesąd, że ślub powinien odbyć się w sobote, ale z ty,mi przesądami jest różnie, w miesiącu kwietniu jest dużo wesel a niby nie nma literki r ale znam osoby, które ślubowały w kwietniu i są szczesliwe wiec jesli o przesąd chodzi to nie ma problemu. Tylko czy da sie w kościele to załatwić, u mnie w Toruniu nie widziłąm albo nie zwraałąm na to uwagi. :) Więc wszytskiego najlepszego dla tych co slubują i chcą slubowac sobie miłośc w Boże Ciało :D
 
 
DZANALODZ 

Wiek: 42
Dołączyła: 17 Sty 2006
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 9:54 pm   

:-) Z tym miesiącem to nie będzie problemu ponieważ Boże Ciało jest w czerwcu:-) ale i tak nie jestem przesądna:-) I zawsze lubiłam być oryginalna:-) Mam nadzieję że pogoda nam dopisze. Rozważaliśmy jeszcze termin wrześniowy ale w Solarisie (tam mamy przyjęcie) był już tylko wolny ostatni weekend września:-( Ale cieszę się że nie jestem taką straszną indywidualistką i że są jeszcze inne pary które wybrały tę datę:-) A w weekend to już myślę będziemy gdzieś daleko daleko.....
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl