Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
jubiler - zakup na raty
Autor Wiadomość
kormi 

Dołączyła: 12 Kwi 2024
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Kwi 15, 2024 4:09 pm   jubiler - zakup na raty

Ostatnio zastanawiałem się nad zakupem pierścionka zaręczynowego dla mojej dziewczyny, ale zależy mi na tym, aby jubiler miał możliwość płatności na raty. Są takie opcje?
 
 
szirm 

Dołączył: 15 Kwi 2024
Posty: 13
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Kwi 16, 2024 10:24 am   

Tak, wielu jubilerów oferuje opcję płatności na raty. Możesz poszukać takich ofert w różnych sklepach.
 
 
kormi 

Dołączyła: 12 Kwi 2024
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Kwi 17, 2024 9:41 am   

To brzmi dobrze, ale nie chciałbym narazić się na dodatkowe koszty czy ukryte opłaty. Czy są jakieś rzeczy, na które powinienem zwrócić uwagę, wybierając tę opcję?
 
 
Weronika199 

Dołączył: 08 Kwi 2024
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Kwi 17, 2024 11:31 am   

hej,
Tak, są jubilerzy, którzy oferują płatność na raty. To całkiem fajna opcja, jeśli chcesz kupić coś droższego, ale nie masz wszystkich pieniędzy od razu. Ogólnie, to wygląda tak, że płacisz pewną część z góry, a resztę rozkładasz na raty, czyli płacisz co miesiąc pewną kwotę przez określony czas.
_________________
Pozdrawiam, Weronika 😊
 
 
szirm 

Dołączył: 15 Kwi 2024
Posty: 13
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Kwi 18, 2024 1:01 pm   

kormi napisał/a:
To brzmi dobrze, ale nie chciałbym narazić się na dodatkowe koszty czy ukryte opłaty. Czy są jakieś rzeczy, na które powinienem zwrócić uwagę, wybierając tę opcję?


Dobrze, że zapytasz. Warto sprawdzić, czy nie ma dodatkowych opłat związanych z ratami oraz jaka jest całkowita kwota do spłacenia. No i oczywiście, czy oprocentowanie jest akceptowalne.
 
 
kormi 

Dołączyła: 12 Kwi 2024
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Kwi 19, 2024 11:32 am   

A czy miałeś okazje kupować u jubilera Savickiego jak u niego to wygląda? Z tego co kojarzę, to mają opcje rat
 
 
szirm 

Dołączył: 15 Kwi 2024
Posty: 13
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Kwi 22, 2024 10:03 am   

Tak, ma taką opcje. Możesz sprawdzić ich stronę internetową https://savicki.pl/ lub skonsultować się z nimi bezpośrednio, aby uzyskać więcej informacji na ten temat. Ja akurat z opcji na raty nie korzystałem, ale znajomy tak i bardzo sobie chwalił.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl