Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
DJ Piotr Lamus
Autor Wiadomość
Milena_Maja 

Dołączyła: 27 Wrz 2023
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 27, 2023 9:00 am   

Wisienka na torcie naszego wesela był DJ czyli Piotrek, który zapewnił nam i oprawę muzyczną ceremonii i całego wesela na najwyższym poziomie. Tego nie da się opisać. Imprezę z takim DJ trzeba po prostu przeżyć. Umiejętność obserwacji gości i dobieranie preferencji muzycznych tak żeby naprawdę każdy był zadowolony jest poziomie mistrzowskim. Wiele lat temu byłam na weselu gdzie Piotrek grał i wtedy nie znając jeszcze swojego męża wiedziałam, że jeśli kiedykolwiek wezmę ślub i będzie wesele to właśnie On będzie naszym DJem.
 
 
TosiaMWP 

Dołączyła: 21 Kwi 2024
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 21, 2024 11:55 am   

Cześć!
Chciałam tylko powiedzieć, że Piotrek to najlepszy spec od oprawy muzycznej każdej imprezy!
Przyznaję się - miałam ogromne wymagania co do DJ na swoim weselu, bo pracowałam jako kelnerka i wiedziałam czego mogę się spodziewać.
Miałam wiele swoich kontaktów, ale gdy polecono mi Piotra, zadzwoniłam z ciekawości i od razu wiedziałam że to jest TO.
A możecie mi wierzyć - rozmawiałam z kilkoma innymi wodzirejami i DJ, ale z każdym było coś nie tak, a to nie odbierali telefonu, a to rozmawiali ze mną jak za karę i tak dalej ...
A Piotrek? Rany! Słuchajcie, nie mogliśmy się rozłączyć, bo tak świetnie się rozmawiało i cały czas było o czym!
W tej jego głowie jest ogrom wiedzy, pomysłów i wszystkiego co potrzeba, by Twoje wesele przestało być tak przerażające.
Mój mąż, który uznał, że wesele to jedno z najgorszych dla niego przeżyć, po całej imprezie stwierdził, że na naszym weselu chciałby pobawić się jeszcze raz - z tą różnicą, że jako gość i pod warunkiem, że Piotrek będzie ponownie DJ :)
Wracając - ten człowiek wiedział o co mi chodzi, gdy tylko o tym pomyślałam i nie zdążyłam wypowiedzieć jeszcze słowa. Idealnie rozumiał czego chcę, a czego nie chcę, doradził wiele wspaniałych pomysłów i rozwiązań.
Dzięki niemu moje i męża wesele było wspaniałe i mimo, że odbyło się w październiku 2023, to do dziś goście pytają, skąd ja wytrzasnęłam takiego geniusza.

Piotr - jeśli to czytasz (a mam nadzieję, że tak), chciałam tylko powiedzieć, że bez Ciebie to wesele by się nie udało - naprawdę! I mimo, że zupełny przypadek sprawił, że miałam Twoją wizytówkę w rękach, to ogromnie się cieszę, że trafiliśmy na siebie.

Jako ciekawostkę, dodam jeszcze, że gdy wchodziliśmy na salę do tej rockowej piosenki, mina mojej mamy była bezcenna. Przyznała mi się później, że miała w głowie tylko jedną myśl - " rany, co moja córka nawymyślała", ALE powiedziała również później, że to było najlepsze wesele na jakim była, wytańczyła się za wszystkie czasy i kazała zapisać sobie kontakt :)

Podsumowując - DJ Piotr Lamus - idealny na wszystkie imprezy.

Ludzie - jeśli się zastanawiacie nad wyborem to wiedzcie, że DJ Piotr Lamus jest jedynym najlepszym, którego możecie dokonać!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl