Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sale Weselne Bełchatów
Autor Wiadomość
farciara11111 

Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sie 2016
Posty: 6
Skąd: łódz
Wysłany: Sro Wrz 07, 2016 10:06 am   Re: sala Przysiółek Kresy

MARTAAA napisał/a:
Ślub: Kościół oś Przytorze. Ksiądz pierwsza klasa, koszty ślubu: 1500 zł
Sala: Przysiółek Kresy. Profesjonalna i bezproblemowa obsługa, szefowa z szefem pomocni i pod reką do samego końca, jedzenie oraz klimat miejsca super -wiadomo za co się płaci.
Orkiestra p.Darek Bieniek i sp-ka
Wódka: Pan Tadeusz-ładnie wygladała na stołach.
Suknia: Salon Adora.
Makijaż: Pani Żaneta na Mielczarskiego.
Fryzura: La Wisage na Mielczarskiego ten sam lokal co fryzjerka polecam


Zazdroszczę tak pozytywnego odbioru . Dla mnie Przyściółek Kresy to szablonowy przykład przerostu formy nad treścią.
Słyszałam już negatywne opinie o tej "restauracji"
Między innymi takie że gość poprosił o odgrzanie rosołu a oni mu bezczelnie odmówili itp.. jednak postanowiłam sama się przekonać.a Nie będę opisywała ze obiad mi nie smakował , bo może ktoś lubi przeciągnięte , twarde, gumiaste mięsko, zimne frytki. .
W przyściółku najbardziej odpychająca jest postawa właścicieli. Nie można się z nimi dogadać z żaden sposób, nawet w drobnej kwestii ustawienia ciast czy napojów. Rozmowa pełna potyczek słownych i wyniosłości właścicieli prowadzi do rozwiązania umowy. Sala ładne , ale myśl o robieniu imprezy w nerwowej atmosferze,którą łatwo wyczuć w rozmowie z właścicielami , to za dużo.
Ostatnio zmieniony przez farciara11111 Sro Wrz 07, 2016 10:08 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kasia321 

Dołączył: 26 Gru 2015
Posty: 5
Skąd: Belchatow
Wysłany: Sob Wrz 10, 2016 2:21 pm   Re: Przysiółek

Romus_Julcia napisał/a:
Proponuje zaglebic sie w komenarze powyżej bo na temat Przysiółka sporo tu pisali
Też miałam podobne obawy co do wszystkich sal ktore bralismy pod uwage bo kazdy cos kazdemu przylepia,konkurencja nie spi-takich informacji kraży wiele. Po swoim weselu wiem że to zwykle ploty. Na przysiolek mowili ze jedzenie nie takie ze brakuje pradu itp
My bylismy zadowoleni ,bylismy drudzy z rodziny bo siostra wczesniej robila tam jeszcze w pierwszej restauracji i moge powiedziec ze bylo jeszcze lepiej bo poziom moim zdaniem caly czas rosnie .Co do dekoracji to nikt nas z niczym nie ograniczal nie mozna tylko wieszac materialowych ozdob na drewnianych scianach co jest raczej zrozumiale,nawet dolozyli nam swoje rekwizyty slubne wiec troche dziwie sie z kad te dziwne wiesci...,ale jak mowe zlosliwych ludzi nie brakuje
moge podeslac na priwa nasza dekoracje a mielismy full i nikt nas nie ograniczal z niczym a jedzenia po weselu bylo tyle ze potrzebny byl drugi bagaznik.


My Na Przysiółku byliśmy już na dwóch weselach -w tym roku miesiąc temu i jestem zaskoczona tym co napisałaś .Uwazam ze właśnie najmocniejszymi stronami przysiółka są właśnie jedzenie,obsługa i właściciele którzy pilnują każdej imprezy i są strasznie mili i pomocni.Ze względu na to sami ze względu na brak terminów w 2016 tym przełożyliśmy swoje wesele na 2017 i nawet nie dopuszczam myśli żeby nasze wesele odbyło się gdzie indziej😀
 
 
pomaranczowa1 

Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 4
Skąd: BEŁCHATÓW, KLESZCZÓW
Wysłany: Czw Lis 03, 2016 9:08 am   Re: sala Przysiółek Kresy

Z oceną Przysiółka wstrzymalam sie do wesela i kompletnie sie z tym nie zgadzam. Czytałam ten post (pani Farciary) i uważam że to straszna ściema żeby ich tylko oczernić . Wszystko było jak w najlepszym porzadku, poczowszy od jedzenia a kończac na obsludze .Kontakt zwlascicielka i pracownikami bez problemowy . Ja uważam że Przysiółek strasznie podniósł poprzeczkę w Bełchatowie ale to dobrze bo to my klienci na tym zyskamy. Osobiście polecam Przysiółek
 
 
Darekk2 

Dołączył: 03 Lis 2016
Posty: 3
Skąd: b tow wa wa
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Lis 05, 2016 4:07 pm   

My z powodu choroby teściowej musieliśmy zrezygnować z terminu który mieliśmy zarezerwowany na Przysiółku. Zaskoczyła nas wyrozumiałość właściciela oraz tu uwaga - deklaracja pomocy ze strony lokalu , pieniądze zwrócili . Jesteśmy pod dużym wrażeniem tego miejsca i ludzi . Jak tylko sytuacja się unormuje to zgłoszę się ponownie bez wahania . Śmieszą mnie te dziwne pościli ludzi którzy 2 tygodnie wcześniej się tu zarejestrowali zdąrzyli wkraść się na wesele i zrobić " negatywny zwiad" do tego kompletnie się nie przygotowując i uderzając w najmocniejsze strony że nie wspomnieć o frytkach których nie ma w menu... . Do tej pory nie mieli ani jednej negatywnej opini więc konkurencja musiała coś namącić . Ja Przysiółek gorąco polecam !
 
 
karollinka123 

Dołączył: 21 Gru 2015
Posty: 5
Skąd: Belchatow
Wysłany: Pon Lis 07, 2016 11:36 am   

ALEKSANDRA00 napisał/a:
Witam,
ja osobiście polecam salę weselną w Korablewie. Jest naprawdę bardzo ładna, nie ma wielu słupów (są tylko po bokach- nie przeszkadzają w tańcu ). Jest spora, nowa...
Podają dobre jedzenie, i można się z właścicielami dogadać w sprawie wszystkiego. Bardzo sobie ją chwalę. Nie słyszałam też aby ktoś mówił o nich źle.
Sama będę miała tam wesele :) :)
Szkoda tylko że nie ma ich strony internetowej...
może to się jeszcze zmieni.. :(




Ta salka w Karbolewie to do ilu osob? Jakie ma wymiary moze ktos pomoże?
Maja jeszcze sporo terminow wolnych
 
 
zbranzy 

Dołączyła: 12 Kwi 2014
Posty: 75
Skąd: belchatow , lodz
Wysłany: Wto Lis 08, 2016 4:13 pm   

karollinka123 napisał/a:
ALEKSANDRA00 napisał/a:
Witam,
ja osobiście polecam salę weselną w Korablewie. Jest naprawdę bardzo ładna, nie ma wielu słupów (są tylko po bokach- nie przeszkadzają w tańcu ). Jest spora, nowa...
Podają dobre jedzenie, i można się z właścicielami dogadać w sprawie wszystkiego. Bardzo sobie ją chwalę. Nie słyszałam też aby ktoś mówił o nich źle.
Sama będę miała tam wesele :) :)
Szkoda tylko że nie ma ich strony internetowej...
może to się jeszcze zmieni.. :(




Ta salka w Karbolewie to do ilu osob? Jakie ma wymiary moze ktos pomoże?
Maja jeszcze sporo terminow wolnych



Raczej w korablewie !, jeśli to to samo o czym myśle to jakiś 60 osób . Najlepiej podjechac i obejrzeć osobiście.
 
 
Kasia321 

Dołączył: 26 Gru 2015
Posty: 5
Skąd: Belchatow
Wysłany: Pią Lis 11, 2016 1:12 pm   

AK 08.2015 napisał/a:
Ania9999 napisał/a:
0czywiscie chodzi o Karpatie przy Wawrzkowiżnie sama tylko tam kiedyś przejazdem po jakąś wodę weszłam ale to bardziej w tygodniu mi podrzedną knajpę przypominało niż salę weselną.

[ Dodano: Pią Kwi 04, 2014 6:45 pm ]
Aczkolwiek na weselu tam nigdy nie byłam więc warto podpytać :wink:

nie chce tu nikogo obrazic bo wiadomo jak jest z pieniedzmi ale barborka i ta Karpatia to chba najgorszy wybor z lokali weselnych

[ Dodano: Wto Kwi 15, 2014 2:00 pm ]
anana napisał/a:
Żaden się nie złamał :| ale jak zrealizuję mój plan działania :mrgreen: to się pochwalę co i jak.

[ Dodano: Pią Mar 21, 2014 9:47 pm ]
Zapytaj w Parznie lub w Grocholicach - bardzo ładne Kościoły i może nie będą tak zmanierowani jak w Bełchatówku.
My załatwiliśmy wszystko w Parznie i ksiądz wydawał się być bardzo przystępny i wporządku.

A czy wy też pobieraliście się w piątek ? :-)

[ Dodano: Pią Mar 21, 2014 9:50 pm ]
ahhh dziewczyny tak na marginesie - chodzi mi o zwykły piątek nie podczas wielkiego postu i mimo wszystko dla proboszcza na dolnośląskim np. to nie do przyjęcia.

[ Dodano: Czw Mar 27, 2014 9:21 pm ]
Dziewczyny a jaki zespół ? Kogo polecacie ? :D

Aniu zaintrygowała mnie twoja sprawa z waszym ślubem, poszłaś z tym do przodu?[/quote]

Dziewczyny jak wyglada sprawa z organizacja ślubu w plenerze ? chodzi mi konkretnie o ksiedza czy robia jakies problemy? Czy któraś w ostatnim czasie może pochwalić się swoimi doświadczeniami w tym zakresie?
 
 
Recenzent 

Dołączył: 21 Gru 2016
Posty: 4
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Gru 21, 2016 12:18 pm   

Witam wszystkich. Chciałbym zapytać czy ktoś był na przyjęciu weselnym u Molendy w Bełchatowie ul. Lipowa. Jak tam jest? warto? Ceny mają bardzo zachęcające. Jak wygląda organizacja obsługa kelnerzy, dania (czy smaczne czy nie podane zimne) Czy ktoś może miał tam wesele lub zamierza mieć?

Proszę o opinię.

Pozdrawiam.
 
 
ania321 

Dołączyła: 26 Wrz 2015
Posty: 5
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Sty 21, 2017 12:49 am   

Recenzent napisał/a:
Witam wszystkich. Chciałbym zapytać czy ktoś był na przyjęciu weselnym u Molendy w Bełchatowie ul. Lipowa. Jak tam jest? warto? Ceny mają bardzo zachęcające. Jak wygląda organizacja obsługa kelnerzy, dania (czy smaczne czy nie podane zimne) Czy ktoś może miał tam wesele lub zamierza mieć?

Proszę o opinię.

Pozdrawiam.

Byłam u Molendy ma chrzcie z rodziny i w moim odczuciu to lokal pokroju Karpatii przy Wawrzkowiznie . Obsługa pojawiała się a i owszem, dzieci dostały zimne frytki a jak pani rozlała zupę przy podawaniu między nami to czekaliśmy dobre 15 minut żeby najpierw rozdały do końca a później łaskawie wytarły przestrzeń między mną a mężem. Ale tak obiektywnie to lokalik zrobiony na potrzeby elektrowniakow i kopalniakow nie ważne gdzie i co oby było tanio i tak tez trzeba je traktować i nie wymagać nie wiadomo czego :D :D
_________________
Anula
 
 
zbranzy 

Dołączyła: 12 Kwi 2014
Posty: 75
Skąd: belchatow , lodz
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 11:39 pm   

No co...!!! -co do Pana Molendy to może już nie wypada się wypowiadać bo po pijaku spadł ze schodów (z tego co ja się dowiedziałem) notabene podczas imprezy (prawdopodobnie wesele)i nie ma go już w naszych strefach czasowych..., póki co "PRZYBYTEK"przy drodze jest zamknięty i nie wiadomo czy jeszcze go otworzą zwłaszcza na komunie M;-|
a tak prywatnie to syn stolarz podobno teraz będzie nad tym miejscem zawiadywał więc może coś się tam "ukręci" zależy jaki z Ciebie kleent..., Belchatowski
Ja osobiście bym nie ryzykował pod warunkiem że nie masz poniżej 140zl / os i 50 gości...
pozdrowienia
Pozdrawiam.[/quote]
Byłam u Molendy ma chrzcie z rodziny i w moim odczuciu to lokal pokroju Karpatii przy Wawrzkowiznie . Obsługa pojawiała się a i owszem, dzieci dostały zimne frytki a jak pani rozlała zupę przy podawaniu między nami to czekaliśmy dobre 15 minut żeby najpierw rozdały do końca a później łaskawie wytarły przestrzeń między mną a mężem. Ale tak obiektywnie to lokalik zrobiony na potrzeby elektrowniakow i kopalniakow nie ważne gdzie i co oby było tanio i tak tez trzeba je traktować i nie wymagać nie wiadomo czego :D :D [/quote]
 
 
sylwiasylwia 

Dołączyła: 09 Lip 2014
Posty: 17
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Mar 20, 2017 12:47 pm   

Szukamy sali na przyszły rok dla 140 osób wspólnie ze znajomymi.Okazuje się ze to na ta chwile nie lada problem.Jedyne miejsce które jest jeszcze wolne to slupia ale pod namiotem wiec nikt nie chce ryzykować bo wiadomo jak jest u nas z ta nie przewidywalna aura. Może przychodzi wam do głowy jakiś lokal miedzy Bełchatowem a Piotrkowem do głowy?.
Tylko nie Patyki...
Ostatnio zmieniony przez sylwiasylwia Pon Mar 20, 2017 12:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Recenzent 

Dołączył: 21 Gru 2016
Posty: 4
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Cze 12, 2017 12:30 pm   

Powiem szczerze, że ciężko jest w Bełchatowie o salę. Jeśli chodzi o restaurację Jan o której wiele osób pisze owszem jest ładna ale hmmm no właśnie ale... Nie podoba mi się, jak są np 2 wesela w tym samym czasie a u Jana to się zdarza. I ta piękna łuna z cmentarza od zniczy która bije ładnie wieczorem jak się wyjdzie z sali piękna perspektywa dla młodych:):), jeśli chodzi o jedzenie i jego ilość przemilczę lepiej. Generalnie cena powinna być 160 zł za osobę max.

Pytaliście w Restauracji Laura?
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pon Cze 12, 2017 4:36 pm   

Ja miałam kilka lat temu studniówkę i szczerze jakoś nie widziałam żadnych zniczy z cmentarza.
_________________
 
 
kociaczek5556 

Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 14
Skąd: bełchatów,zelów
Wysłany: Nie Cze 18, 2017 4:34 pm   Turmot / Molenda

A propos Turmotu to nie wiem kto po tej aferze Majowej zaufa im i zrobi tam jakas impreze ze nie wspomne o Weselu ,chociaż z drugiej strony część ludzi jest tak naiwna że pewnie przy dobrej cenie znajdą sie chętni i zaryzykują - brrr!
Uważam że takim lokalom powinno się zabierać pozwolenia i zamykać..
A propo kucharza to podobno teraz pracuje u Molendy czy wiecie coś na ten temat?
Trzeba być strasznie zdesperownym żeby zatrudniać kogokolwiek z obsługi Turmota-a może powinni zmienić nazwę na "Rumot" ...
 
 
Recenzent 

Dołączył: 21 Gru 2016
Posty: 4
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Cze 21, 2017 2:24 pm   

Z tego co wiem u Molendy nie pracuje żaden kucharz z Turmota złe ktoś ma informacje, jak i nie prawdą jest że właścicielem nowym sali i restauracji i zarządzającym nimi jest syn byłego właściciela. Z tego co wiem jest to kobieta. Co do Turmota to ewidentnie zawinił właściciel lokalu i jeśli ludzie mają podpisaną z lokalem umowę prawdopodobnie skończy się to sprawą w sądzie i bankructwem Turmota. A przed komunią nie byli na sali nie dogadywali nie widzieli że coś jest nie tak?

Hmmm dziwne to trochę w każdym razie życzę powodzenia w sądzie właścicielowi lokalu. :) :):) Nikłe szanse na wygraną a odszkodowanie może być słone, zbyt słone by je przełknąć.

Adios Muchachos jak to mówią.
 
 
ania321 

Dołączyła: 26 Wrz 2015
Posty: 5
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Lip 14, 2017 1:35 pm   

[quote="Recenzent"]Powiem szczerze, że ciężko jest w Bełchatowie o salę. Jeśli chodzi o restaurację Jan o której wiele osób pisze owszem jest ładna ale hmmm no właśnie ale... Nie podoba mi się, jak są np 2 wesela w tym samym czasie a u Jana to się zdarza. I ta piękna łuna z cmentarza od zniczy która bije ładnie wieczorem jak się wyjdzie z sali piękna perspektywa dla młodych:):), jeśli chodzi o jedzenie i jego ilość przemilczę lepiej. Generalnie cena powinna być 160 zł za osobę max.

Ja uważam ze Jan ma zwykła duża sale żadnego klimatu tam nie widzę ale jedzenie jest do przyjęcia i z tymi 160 zł to bym nie przesadzała .kwestia cmentarza no to już Jan nic z tym nie zrobi .Byłam tam na weselu i było ok, głodni teznie byliśmy .
Laura tez jest co zjeść ale do Jana to bym jej nie porównywała , uważam ze słabo wyglada żadnego tam klimatu.
_________________
Anula
 
 
Recenzent 

Dołączył: 21 Gru 2016
Posty: 4
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Lip 14, 2017 2:20 pm   

Ania uważam że klimat sali zależy od przystrojenia sali. Wystarczy wziąć profesjonalną firmę strojącą sale i z niemal każdej sali mogą zrobić tak że będzie wyglądać super. Ze 160 zł nie przesadzam no może góra 170zł ale to moje zdanie.
 
 
ania321 

Dołączyła: 26 Wrz 2015
Posty: 5
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Lip 14, 2017 8:54 pm   

Dla mnie sala w której jest więcej niż jedno wesele w tym samym terminie to nieporozumienie. Nie mniej jednak musi mieć coś w sobie w wewnątrz i na zewnątrz im większa i bez klimatu to gorzej. Można ja udekorować owszem ale to kosztuje .To kwestia zasobności portfela ,pewnie i z wiejskiej remizy da się zrobić łazienki tylko kogo na to stać...
_________________
Anula
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 11:50 am   

W sierpniu byliśmy na weselu w Janie i z czystym sercem mogę polecić, naprawdę nam się podobało. Sala bardzo ładna (byliśmy w sali balowej), jedzenie smaczne i dużo, na obsługę też nie mogliśmy narzekać.

Natomiast jesienią zeszłego roku byliśmy na mniejszej imprezie rodzinnej w Dajanie na ul. Sienkiewicza i tu raczej nie polecę. Tzn. sala ładna, jedzenie naprawdę smaczne, jednak ilość nie powalała, tzn. może jak ktoś chciał się najeść, to się najadł, ale np. sałatka jarzynowa była podana w czymś co wyglądało jak pucharek do lodów, a do środka zamiast normalnej łyżki włożona była łyżeczka do herbaty (!) - wyglądało to tak, że sałatka jest do degustacji, a nie do jedzenia... No i to jak oszczędnie pokrojone były ciasta - od czasu tamtej imprezy w rodzinie funkcjonuje tekst "może plasterek ciasta?" :D , także ten...
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Sob Wrz 09, 2017 11:52 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Kasia321 

Dołączył: 26 Gru 2015
Posty: 5
Skąd: Belchatow
Wysłany: Sob Gru 30, 2017 2:40 pm   Przysiółek Kresy

Dopisujemy się do listy zadowolonych klientów Przysiółka. Na temat każdego aspektu począwszy od jedzenia ,podejścia właścicieli,przepysznych oryginalnych potraw a kończąc na obsłudze możemy się wypowiadać tylko w samych superlatywach. Goście zadowoleni i objedzeni a to było dla nas najważniejsze. Współpraca z Panią Pauliną na najwyższym poziomie.Sale mieliśmy przystrojoną na biało ,żywe kwiaty,piękne pokrowce na krzesłach . Przystawki podane elegancko oraz piękna zastawa stołowa. Mają świetnego barmana 🤗 Który przez całe wesele był oblegany przez wszystkie kobitki za co serdecznie dziękujemy. To był najwspanialszy dzień w naszym życiu i mam nadzieję że niebawem się spotkamy raz jeszcze.
Jeszcze raz wielkie dzienki warto było !!
 
 
Jolcia59 

Dołączyła: 31 Gru 2017
Posty: 3
Skąd: Piotrkow Belchatow
Wysłany: Nie Gru 31, 2017 4:52 pm   Re: Przysiółek Kresy

My take po rekonesansie Piotrkowa i Belchatowskich sal ktore pomieszcza naszych gosci zdecydowalismy sie na Przysiolek Kresy.
Jestem zachwycona tym miejscem.
Oczywiscie zdam relacje
_________________
Jola
 
 
Kris44 

Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 1
Skąd: Belchatow Uk
Wysłany: Pon Sty 01, 2018 6:05 pm   Patyki

Re: Sala weselna "Przy Patykach"
Bardzo odradzam tę salę mimo że jest ładna. Kuchnia się popsuła, dania są bardzo przesolone i mocno doprawiane. Widać że właściciel idzie na ilość nie na jakość. W pokojach jest bardzo głośno oraz wdziera się do nich grzyb mimo że są nowe. Trzeba bardzo uważać na właściciela bo oszukuje. Po imprezie dochodzą inne koszty o których wcześniej nie było nic wspomniane. Widać że najpierw kusi ceną apotem jest rozczarowanie. ODRADZAM ze względu na to że trzeba wszystkiego pilnować. Jeszcze jedno w pobliżu sali są piękne rowy które nie są ani zabezpieczone ani oświetlone więc można się w szlamie wykąpać a dzieci utopić. Dlatego mimo że jest tam ładnie ale NIEBEZPIECZNIE a kto by chciał jeszcze na weselu biegać i pilnować dzieci :(

Witam wszystkich serdecznie. Zastanawiamy sie nad sala Patyki byl tam ktos ostatnio na weselu.
Jestesmy po Sylwestrze ale powiem szczerze ze mam wiecej obaw niz przed jak juz bylismy prawie zdecydowani. Slyszalem ze klima nie zawsze jest sprawna i jedzenie takie sobie.
_________________
Krzysiek
 
 
Kiwik4 

Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 5
Skąd: Belchatow Lodz
Wysłany: Wto Sty 02, 2018 2:26 pm   Re: sala z kucharka

karollinka123 napisał/a:
AK 08.2015 napisał/a:
Ania9999 napisał/a:
0czywiscie chodzi o Karpatie przy Wawrzkowiżnie sama tylko tam kiedyś przejazdem po jakąś wodę weszłam ale to bardziej w tygodniu mi podrzedną knajpę przypominało niż salę weselną.

[ Dodano: Pią Kwi 04, 2014 6:45 pm ]
Aczkolwiek na weselu tam nigdy nie byłam więc warto podpytać :wink:

nie chce tu nikogo obrazic bo wiadomo jak jest z pieniedzmi ale barborka i ta Karpatia to chba najgorszy wybor z lokali weselnych

[ Dodano: Wto Kwi 15, 2014 2:00 pm ]
anana napisał/a:
Żaden się nie złamał :| ale jak zrealizuję mój plan działania :mrgreen: to się pochwalę co i jak.

[ Dodano: Pią Mar 21, 2014 9:47 pm ]
Zapytaj w Parznie lub w Grocholicach - bardzo ładne Kościoły i może nie będą tak zmanierowani jak w Bełchatówku.
My załatwiliśmy wszystko w Parznie i ksiądz wydawał się być bardzo przystępny i wporządku.

A czy wy też pobieraliście się w piątek ? :-)

[ Dodano: Pią Mar 21, 2014 9:50 pm ]
ahhh dziewczyny tak na marginesie - chodzi mi o zwykły piątek nie podczas wielkiego postu i mimo wszystko dla proboszcza na dolnośląskim np. to nie do przyjęcia.

[ Dodano: Czw Mar 27, 2014 9:21 pm ]
Dziewczyny a jaki zespół ? Kogo polecacie ? :D

Aniu zaintrygowała mnie twoja sprawa z waszym ślubem, poszłaś z tym do przodu?


Witam wszystkich cieplutko prosze o informacje na temat sali w belchatowie i okolicach na wesele ok 80 osob taka zeby zatrudnic wlasna kucharke, z gory dziekuje za wszystkie posty[/quote]

Witam,
Czy ktos ma jakies swieze informacje a proposes Karpatii?
 
 
Aggnieszka 

Dołączyła: 25 Wrz 2015
Posty: 6
Skąd: Bełchatów
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Sty 03, 2018 4:14 pm   Re: Patyki

Kris44 napisał/a:
Re: Sala weselna "Przy Patykach"
Bardzo odradzam tę salę mimo że jest ładna. Kuchnia się popsuła, dania są bardzo przesolone i mocno doprawiane. Widać że właściciel idzie na ilość nie na jakość. W pokojach jest bardzo głośno oraz wdziera się do nich grzyb mimo że są nowe. Trzeba bardzo uważać na właściciela bo oszukuje. Po imprezie dochodzą inne koszty o których wcześniej nie było nic wspomniane. Widać że najpierw kusi ceną apotem jest rozczarowanie. ODRADZAM ze względu na to że trzeba wszystkiego pilnować. Jeszcze jedno w pobliżu sali są piękne rowy które nie są ani zabezpieczone ani oświetlone więc można się w szlamie wykąpać a dzieci utopić. Dlatego mimo że jest tam ładnie ale NIEBEZPIECZNIE a kto by chciał jeszcze na weselu biegać i pilnować dzieci :(

Witam wszystkich serdecznie. Zastanawiamy sie nad sala Patyki byl tam ktos ostatnio na weselu.
Jestesmy po Sylwestrze ale powiem szczerze ze mam wiecej obaw niz przed jak juz bylismy prawie zdecydowani. Slyszalem ze klima nie zawsze jest sprawna i jedzenie takie sobie.



Moja kolezanka miala miec wesele na Sali Przy Patykach niestety pod koniec roku Pan wlasciciel ktoremu trafilo sie najzwyczajniej wieksze wesele zostawil ja na lodzie.
Wydaje mi sie ze nie ma nic gorszego niz taka niespodzianka zwlaszcza ze znalezc na pare miesicy przed weselem sale to jest nie wykonalne juz nie mowiac o tym ze nie masz zadnego wyboru. Ja osobiscie odradzam , szczerze to nigdy bym nie przypuszczala ze facet jest az tak nie profesjonalny .
_________________
Agniesia
 
 
Darekk2 

Dołączył: 03 Lis 2016
Posty: 3
Skąd: b tow wa wa
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Sty 04, 2018 2:46 am   Re: sala z kucharka

Kiwik4 napisał/a:
karollinka123 napisał/a:
AK 08.2015 napisał/a:
Ania9999 napisał/a:
0czywiscie chodzi o Karpatie przy Wawrzkowiżnie sama tylko tam kiedyś przejazdem po jakąś wodę weszłam ale to bardziej w tygodniu mi podrzedną knajpę przypominało niż salę weselną.

[ Dodano: Pią Kwi 04, 2014 6:45 pm ]
Aczkolwiek na weselu tam nigdy nie byłam więc warto podpytać :wink:

nie chce tu nikogo obrazic bo wiadomo jak jest z pieniedzmi ale barborka i ta Karpatia to chba najgorszy wybor z lokali weselnych

[ Dodano: Wto Kwi 15, 2014 2:00 pm ]
anana napisał/a:
Żaden się nie złamał :| ale jak zrealizuję mój plan działania :mrgreen: to się pochwalę co i jak.

[ Dodano: Pią Mar 21, 2014 9:47 pm ]
Zapytaj w Parznie lub w Grocholicach - bardzo ładne Kościoły i może nie będą tak zmanierowani jak w Bełchatówku.
My załatwiliśmy wszystko w Parznie i ksiądz wydawał się być bardzo przystępny i wporządku.

A czy wy też pobieraliście się w piątek ? :-)

[ Dodano: Pią Mar 21, 2014 9:50 pm ]
ahhh dziewczyny tak na marginesie - chodzi mi o zwykły piątek nie podczas wielkiego postu i mimo wszystko dla proboszcza na dolnośląskim np. to nie do przyjęcia.

[ Dodano: Czw Mar 27, 2014 9:21 pm ]
Dziewczyny a jaki zespół ? Kogo polecacie ? :D

Aniu zaintrygowała mnie twoja sprawa z waszym ślubem, poszłaś z tym do przodu?


Witam wszystkich cieplutko prosze o informacje na temat sali w belchatowie i okolicach na wesele ok 80 osob taka zeby zatrudnic wlasna kucharke, z gory dziekuje za wszystkie posty


Witam,
Czy ktos ma jakies swieze informacje a proposes Karpatii?[/quote]

Byli

[ Dodano: Czw Sty 04, 2018 2:53 am ]
Kiwik4 napisał/a:
karollinka123 napisał/a:
AK 08.2015 napisał/a:
Ania9999 napisał/a:
0czywiscie chodzi o Karpatie przy Wawrzkowiżnie sama tylko tam kiedyś przejazdem po jakąś wodę weszłam ale to bardziej w tygodniu mi podrzedną knajpę przypominało niż salę weselną.

[ Dodano: Pią Kwi 04, 2014 6:45 pm ]
Aczkolwiek na weselu tam nigdy nie byłam więc warto podpytać :wink:

nie chce tu nikogo obrazic bo wiadomo jak jest z pieniedzmi ale barborka i ta Karpatia to chba najgorszy wybor z lokali weselnych

[ Dodano: Wto Kwi 15, 2014 2:00 pm ]
anana napisał/a:
Żaden się nie złamał :| ale jak zrealizuję mój plan działania :mrgreen: to się pochwalę co i jak.

[ Dodano: Pią Mar 21, 2014 9:47 pm ]
Zapytaj w Parznie lub w Grocholicach - bardzo ładne Kościoły i może nie będą tak zmanierowani jak w Bełchatówku.
My załatwiliśmy wszystko w Parznie i ksiądz wydawał się być bardzo przystępny i wporządku.

A czy wy też pobieraliście się w piątek ? :-)

[ Dodano: Pią Mar 21, 2014 9:50 pm ]
ahhh dziewczyny tak na marginesie - chodzi mi o zwykły piątek nie podczas wielkiego postu i mimo wszystko dla proboszcza na dolnośląskim np. to nie do przyjęcia.

[ Dodano: Czw Mar 27, 2014 9:21 pm ]
Dziewczyny a jaki zespół ? Kogo polecacie ? :D

Aniu zaintrygowała mnie twoja sprawa z waszym ślubem, poszłaś z tym do przodu?


Witam wszystkich cieplutko prosze o informacje na temat sali w belchatowie i okolicach na wesele ok 80 osob taka zeby zatrudnic wlasna kucharke, z gory dziekuje za wszystkie posty


Witam,
Czy ktos ma jakies swieze informacje a proposes Karpatii?[/quote]

Bylismy uczesnikami komuni w tamtym roku. Ogolnie osobiscie nie oceniam imprez ze strony goscia bo jest wiele aspektow wplywaja na klienta- nie zapominajmy o tym finansowym ktory poniekat chocby w przenosni ale kladzie kazda udana impreze....(pod kazdym katem nawet w najlepszym lokalu)
Dla mnie t0 lokal tak samo "wypalony" jak Wawrzkowizna,slok,wawrzek i lokale tego typu min : barbrka, stara szkola itp
ale wybr zaley od was ..., powodzenia
 
 
paulagog 

Dołączyła: 27 Lut 2018
Posty: 3
Skąd: Kamieńsk
Wysłany: Wto Lut 27, 2018 6:06 pm   

Witam,
Czy organizował ktoś wesele w Dworze Słupia w namiocie? Albo ktoś był na takim weselu? Jak wrażenia?
 
 
ania321 

Dołączyła: 26 Wrz 2015
Posty: 5
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Lut 27, 2018 9:34 pm   

paulagog napisał/a:
Witam,
My mieliśmy okazje bawić się na slupi na przyjęciu weselnym mojej kuzynki.
Wrażenia ok bo wesele i cała rodzina to powód do spotkania się i wspólnej zabawy więc wszyscy się dostosowali ale przy naszej pogodzie która potrafi fundować nawet zimne noce w Sierpniu taka impreza w namiocie to koszmar. W dzień było gorąco klimatyzatory były ale lał się z nas zimny pot,wieczorem jak są dość duże różnice temperatur to kapało z sufitu raz na nos a raz na talerz od czasu do czasu.ogolnie to był miesiąc gdzie tydzień w tydzień coś lało więc humor młoda miała zepsuty i kosztowało ja tonwiele nerwów W poprawiny już padało cały dzień. Więc te wszystkie biedne laski w pięknych szpilkach paplające się w tych kałużach -podejrzewam ze tego wesela nigdy nie zapomną ... jedzenie bardzo przeciętne jaj na te ceny i mało.Czy warto? Osądźcie sami .
Ja osobiście bym nie zaryzykowała
A i jeszcze jedno od tej wody i klrzaczkow są masy robactwa typu komary i muszyska strasznie to było irytujace🙉
Czy organizował ktoś wesele w Dworze Słupia w namiocie? Albo ktoś był na takim weselu? Jak wrażenia?
_________________
Anula
 
 
paulagog 

Dołączyła: 27 Lut 2018
Posty: 3
Skąd: Kamieńsk
Wysłany: Sro Lut 28, 2018 6:07 pm   

Dzięki za odpowiedź! Właśnie tego się obawiałam, że pogoda może wszystko zepsuć
 
 
RudaNiepoprawna 


Wiek: 31
Dołączyła: 28 Cze 2017
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 28, 2018 7:06 pm   

Ja też byłam na weselu pod namiotem, choć gdzie indziej. Było bardzo gorąco i wiatraki zawieszone u szczytu bardziej mieliły powietrze niż je chłodziły. Ludzie uciekali na zewnątrz, gdzie wieczorem zaczęły nieźle kąsać komary. Poza tym było bardzo fajnie, jak na sali.
_________________

 
 
paulagog 

Dołączyła: 27 Lut 2018
Posty: 3
Skąd: Kamieńsk
Wysłany: Czw Mar 01, 2018 6:55 pm   

A jakieś świeże opinie o Przysiółku Kresy?
 
 
Orland1 

Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 3
Skąd: Belchatow
Wysłany: Pon Mar 05, 2018 11:22 am   

Byliśmy na weselu w Styczniu .Śliczne miejsce z dobrym jedzeniem.Jedyny minus do brak wolnych terminów.
 
 
zuza343 

Dołączyła: 07 Mar 2018
Posty: 3
Skąd: Blchatow,Uk
Wysłany: Sro Mar 07, 2018 11:44 am   ślub Koscielny poza Kosciolem

renataroman napisał/a:
ola88 napisał/a:
renataroman napisał/a:
Jak żył śp Krakowiak
no u nas np. miał wielkie "ale" że świadek nie chciał iść do komunii, albo to że chcieliśmy godzinę 17 mówił że ok, ok i ze w ogóle niby zapisał w zeszycie (bo byliśmy tak ponad rok przed rezerwować godzinę - co nawet wtedy jeszcze nie było zeszytów na dany rok) i jak przyszło później co do czego okazało się że godzina 17 była już zajęta :P i musieliśmy inną godzinę brać.
Widać mało wpływowi byliśmy ;)


renataroman napisał/a:
Ja jednak myślę że przy odpowiedniej argumentacji z większością z nich się wszystko załatwi...
myślę że wystarczy przejechać się po kancelariach i popytać.

Wpływowi jak wpływowi ,marudzi każdy z nich ale ogólnie to mówiło się że za kasę wszystko się załatwi i wydaje mi się że tak jest wszędzie tylko pomarudzić -pomarudzą ale przecież chyba nie wyzuca ?...

[ Dodano: Sro Mar 19, 2014 3:39 pm ]
nawet samobójcą robią pogrzeby co kiedyś było nie do pomyślenia więc nie rozumiem jaki problem z postem tym bardziej że sprawa dotyczy pojedyńczego przypadku :lol:


Witam wszystkich
jak wygląda teraz sprawa zorganizowania ślubu w plenerze w Belchatowie. Czy ktoś ma na świerzo jakieś doświadczenia z tamtego roku.Byliśmy na takim weselu we Wrocławiu a tam był ksiądz po rodzinie wiec pewnie nie do końca taki standard. Marzy nam się zorganizowanie ślubu w jednym miejscu razem z weselem.Z góry dziękuje za wszystkie podpowiedzi.
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 07, 2018 1:24 pm   

zuza343, księża nie chcą organizować ślubów poza kościołem. Owszem, zdarzają się wyjątki, ale trzeba starać się o specjalne zgody wyższych hierarchów kościoła i wciąż będzie to musiała być poświęcona ziemia, czyli np. jakieś kapliczki. I trzeba podać jakieś ważne powody, bo "chcę ślub w plenerze" nim nie jest dla nich. Najszybciej i najmniej problemowo byłoby zorganizować po prostu ślub cywilny poza USC :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Hachiko Sro Mar 07, 2018 1:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Orland1 

Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 3
Skąd: Belchatow
Wysłany: Czw Mar 08, 2018 3:53 pm   Re: ślub Koscielny poza Kosciolem

zuza343 napisał/a:
renataroman napisał/a:
ola88 napisał/a:
renataroman napisał/a:
Jak żył śp Krakowiak
no u nas np. miał wielkie "ale" że świadek nie chciał iść do komunii, albo to że chcieliśmy godzinę 17 mówił że ok, ok i ze w ogóle niby zapisał w zeszycie (bo byliśmy tak ponad rok przed rezerwować godzinę - co nawet wtedy jeszcze nie było zeszytów na dany rok) i jak przyszło później co do czego okazało się że godzina 17 była już zajęta :P i musieliśmy inną godzinę brać.
Widać mało wpływowi byliśmy ;)


renataroman napisał/a:
Ja jednak myślę że przy odpowiedniej argumentacji z większością z nich się wszystko załatwi...
myślę że wystarczy przejechać się po kancelariach i popytać.

Wpływowi jak wpływowi ,marudzi każdy z nich ale ogólnie to mówiło się że za kasę wszystko się załatwi i wydaje mi się że tak jest wszędzie tylko pomarudzić -pomarudzą ale przecież chyba nie wyzuca ?...

[ Dodano: Sro Mar 19, 2014 3:39 pm ]
nawet samobójcą robią pogrzeby co kiedyś było nie do pomyślenia więc nie rozumiem jaki problem z postem tym bardziej że sprawa dotyczy pojedyńczego przypadku :lol:


Witam wszystkich
jak wygląda teraz sprawa zorganizowania ślubu w plenerze w Belchatowie. Czy ktoś ma na świerzo jakieś doświadczenia z tamtego roku.Byliśmy na takim weselu we Wrocławiu a tam był ksiądz po rodzinie wiec pewnie nie do końca taki standard. Marzy nam się zorganizowanie ślubu w jednym miejscu razem z weselem.Z góry dziękuje za wszystkie podpowiedzi.


To napewno kwestia "odpowiedniego poprowadzenia"tego typu sprawy z ksiedzem jesli nie ma się osoby duchownej w rodzinie bądż "towarzystwie". Śą miejsca gdzie odbywały się śluby a "Święte" nie są .Chociaż z drugiej strony zkanie też się skrapia przy wizycie duszpasterskiej..., i wszystko gra. To na pewno kwestia dobrej woli i mentalnosci na miare tych czasów.
 
 
zuza343 

Dołączyła: 07 Mar 2018
Posty: 3
Skąd: Blchatow,Uk
Wysłany: Pią Mar 09, 2018 11:44 am   

Robilismy maly rekonesans i nie bedzie lekko ale sa szanse.
Póki co w przyszlym tygodniu bedziemy jezcze w dwoch miejscach.
póki co dzieki dziewczyny
 
 
paulaglow 

Dołączyła: 31 Lip 2018
Posty: 1
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Lip 31, 2018 8:50 am   

Niedaleko Bełchatowa jest taki lokal -Jaśminowy Dworek. Byłam tam ostatnio na weselu i jestem zauroczona tym miejscem. Bardzo ładny lokal, super okolica. A sama impreza przygotowana fantastycznie. Pyszne jedzonko przestronna i klimatycznie udekorowana sala balowa. Obsługa tez bardzo dobra. Spokojnie można ich polecić
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl