Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomorska 21. Dom Towarzystwa Kredytowego
Autor Wiadomość
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 12:25 pm   Dom Towarzystwa Kredytowego- Pomorska 21

Na tegorocznych Targach Ślubnych natknęłam się (w sumie trochę przez przypadek) na ofertę Domu Towarzystwa Kredytowego.
Sala w środku jest naprawdę przepiękna. Na górze jest antresola, z której widac wszystkich bawiących się gości. Od rana udostępniony jest też pokój dla nowożeńców, do którego można zaprosic kosmetyczkę, fryzjera i dokonac tam wszelkich przygotowan Pary Młodej.
www.pomorska21.pl

Jest to sama sala, bez przypisanej firmy cateringowej.
Posiada zaplecze cateringowe (nie kuchenne!).

Dla dziewczyn, które szukają samej sali i byłyby zainteresowane mogę przesłac mailem ofertę, którą dostałąm od pani manager :)
_________________
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
  Wysłany: Czw Lip 05, 2012 9:09 pm   Pomorska 21. Dom Towarzystwa Kredytowego

Strona internetowa
http://www.pomorska21.pl/oferta/wesela

Nie znalazłam wcześniej informacji o tym obiekcie, a szkoda. Chyba nie za długo działają w branży ślubnej.

"Jesteśmy w stanie zorganizować zarówno kameralne przyjęcie dla 20 osób, jak i huczne wesele dla 300 zaproszonych gości."
Czy ktoś miał już przyjemność oglądać tam sale, bawić się na weselu? Ciekawe jaka oferta i ceny...
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Wrz 21, 2012 6:43 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Happy Mummy 

Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 549
Skąd: Łódź/Szkocja
Wysłany: Sob Lip 07, 2012 7:58 am   

Na sali nie byłam, ale mnie zainteresowała bo całkiem moje klimaty. Wysłałam zapytanie - cena 90zł. za osobę (samo wynajęcie) i na umowy podpisane do 15 lipca 2012r. 15% zniżki. Współpracują z dwiema firmami cateringowymi, ale można wynająć swoją. Niestety załącznika z ofertą cateringu nie mogłam odczytać - dojrzałam tylko 130zł. a potem jakieś chińsko-arabskie znaki :? Mają wolne terminy na ten rok.
_________________

 
 
AnnaEwa
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sie 16, 2012 9:32 am   

nowa sala, do niedawna całość stała w remoncie
 
 
Ciekawska_Besti 

Dołączyła: 24 Cze 2012
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 23, 2012 5:39 pm   

Od jakiegoś czasu mamy tam zarezerwowany termin 13 lipca i muszę powiedzieć, że jesteśmy zachwyceni tą salą. Budynek jest nawet ładniejszy niż na zdjęciach!
Pani, która nas oprowadzała jest przemiła i wszystko bardzo dokładnie wyjaśniła. Bardzo profesjonalna umowa, wszystko czarno na białym (do umowy jest nawet mapka, które sale są do naszej dyspozycji)

Zdecydowanie polecam tą salę!
 
 
Giger 

Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 28, 2012 10:00 pm   

Gorąco polecamy wraz z żoną tę salę. Odbyło sie tam nasze wesele 22.09.2012r., czyli całkiem niedawno :) Sala ma niezapomniany klimat przedwojennej, zabytkowej Łodzi, robi ogromne wrażenie. Wszyscy goście na naszym weselu byli wręcz oszołomieni widząc tę salę. Na głownej sali bankietowej ustawilismy stoły dla gości, a w sali obok były tańce i zabawy. Tuz obok była osobna sala ze słodkim stołem i drink barem. Jako para młoda mieliśmy romantyczny pokój z wielkim łożem i łazienką do dyspozycji w trakcie wesela (sprawdził się zwłaszcza przy podpinaniu trenu od sukni i przy zszywaniu rozerwanej przy szalonych tańcach sukni :wink: ). Ogromną atrakcją dla gości jest antresola, z której można popatrzeć na salę bankietową - widok niezapomniany :) no i świetne miejsce dla fotografa przy zbiorowych fotografiach - z pewnościa każdego z gości będzie widać na zdjęciu. Oprócz wspomnianych sal jest też sala dla cateringu, szatnia, stylowe toalety i westybul, w którym goście przywitali nas na początku wesela. Do tego świetna obsługa sali, pracownicy (Pani Natalia i Pani Ewa) bardzo otwarci, życzliwi, pomocni w załatwianiu wszystkich spraw. Obie panie były do naszej dyspozycji, mogliśmy zadzwonić z każdym pytaniem i na każde dostalismy od razu odpowiedź. Kilka dni przed ślubem mogliśmy przyjść poćwiczyć nasz pierwszy taniec. Jedynym minusem jest brak parkingu bezpośrednio przy sali, ale za to są dostępne miejsca parkingowe w Gminie Żydowskiej po drugiej stronie ulicy, jest też parking strzeżony tuż przy skrzyżowaniu z ul. Kilińskiego. Wbrew pozorom, nie są wcale drodzy, koszty za salę i za catering łacznie są zbliżone do kosztów w innych salach weselnych w Łodzi, a wrażenia niezapomniane i w ogóle bez porównania z innymi, typowo weselnymi salami. Bardzo, bardzo gorąco polecamy!!! :-)
PS. A na odchodne obiecano nam rabat na kolejne imprezy, np. chrzciny ;)
 
 
ola i lukasz 

Dołączyła: 05 Sie 2012
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 03, 2012 4:07 am   

A jakie dokładnie są te koszty łącznie za salę i catering/os.? :)
_________________
 
 
Paula7274 

Dołączyła: 29 Mar 2012
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 03, 2012 10:28 pm   

Ja ostatnio pisalam do nich maila. Przy ok 100 osobach licza 75 zl od osoby za wynajecie sali. ( W tym jest szatnia, ochrona, meble - stoly,krzesla, pokoj do dyspozycji dla pary mlodej i zaplecze dla kateringu) Katering zamawia sie we wlasnym zakresie. Oni tylko moga kogos polecic ewentualnie.
 
 
Katarinka 

Dołączyła: 22 Lis 2012
Posty: 4
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Lis 23, 2012 3:28 pm   

Cena za osobe jest 65 PLN. Dostalam wlasnie propozycje firm Cateringowych, jest w czym wybierac. W sumie jak sie to wszystko podliczy to wychodzi tyle samo, co w restauracjach. Z ta tylko roznica, ze zadna restauracja nie ma tak wspanialego wnetrza.

Nasze wesele najprawdopodobniej zrobimy wlasnie tam!
 
 
Elandare 


Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 6
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Sie 02, 2013 9:52 am   

Super wnetrze, powaznie zastanawiam sie nad ta sala, mam jednak 2 pytania dla osob ktore tam byly: Czy dojazd Pomorska nie psuje wrazenia czy raczej jest niezauwazalny? Nie ma co ukrywac ze kamienice obok nie sa niestety w najlepszym stanie :( I czy ktos byl na balkonie? Jaki jest z niego widok?
_________________
 
 
Ciekawska_Besti 

Dołączyła: 24 Cze 2012
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 03, 2013 2:06 pm   

Elandare, mieliśmy tam ostatnio wesele :)
jako para młoda w ogóle nie zauważaliśmy otoczenia:) a jeśli chodzi o gości to ciężko powiedzieć ale wszyscy byli zachwyceni pięknym wnętrzem więc zatarło ono chyba wrażenie okolicy:)
Samą salę gorąco polecam! Świetna i bardzo miła obsługa. Zdarzyło nam się małe nieporozumienie ale wszystko udało się szybko wyjaśnić i wesele było cudne:)
 
 
Katarinka_T 

Dołączyła: 10 Paź 2013
Posty: 3
Skąd: LDZ
Wysłany: Czw Paź 10, 2013 9:51 am   

Witam serdecznie,

miesiac temu mielismy na Pomorskiej nasze wesele i moge sie tylko pozytywnie wypowiedziec o tej sali. Jest to wesele zupelnie inne niz w obecnie nowoczesnych i modnych "Domach Weselnych" ale to trzeba sie zastanowic co sie lubi.

Zarowno my, jak i nasi Goscie z calej Polski i zagranicy (wesele bylo polsko-austriackie)byli miejscem zachwyceni. Wspaniala atmosfera. Profesjonalne podejscie Pani Basi i Pani Natalii tez robia swoje. Wszytsko bylo do uzgodnienia i nie napotkalam sie z zadnymi problemami.
Rowniez kwestia tego, ze Catering byl z innej firmy nie sprawilo problemow, wszystkie dania byly przepyszne i gorace. Bardzo polecamy Zebre, rowniez pelen profesjonalizm!

Jesli chodzi o ulice Pomorska to uwazam, ze klimat tej ulicy tez robi swoje... poza tym goscie przychodza na wesele, a nie ogladac i zwiedzac kamienice.

Temat Balkon: ja bylam na tym balkonie i widok jest ok, lodzki:) Tak naprawde wejscie na balkon bylo za naszymi plecami (byl tam stolik mlodych) i chodzily tam tylko osoby, ktore palily papierosy.

sala jest godna polecenia, profesjonalnie, elegancko i na bardzo wysokim poziomie!

W przypadku pytan prosze pisac!
 
 
black_poppies 


Dołączyła: 10 Gru 2012
Posty: 6
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Sro Lut 12, 2014 2:04 pm   

Witam! Czy ktoś z Was ostatnio był na tej sali? Jesteśmy już po spotkaniu, oglądałam też inne miejsca i ten pałac zrobił na nas ogromne wrażenie. Cena razem z cateringiem to ok. 200-220 zł od osoby (zależy od ilości osób i tego jakie menu się wybierze)... To na pewno nie jest typowa sala weselna, a mamy dużo gości spoza Łodzi i chcemy im pokazać coś innego :) :) Czy ktoś może powiedzieć coś jeszcze o tej sali? Najprawdodpodobniej się właśnie na nią zdecydujemy, ale stres przed ostatecznym wyborem jest ogromny :oops:
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Mar 23, 2014 9:00 am   

Artykuł o Pałacu "Pomorska21" na www.SlubnyPortal.pl - zapraszam do lektury :)

http://slubnyportal.pl/viewpage.php?page_id=84
 
 
nastusia123 

Dołączyła: 02 Kwi 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 08, 2014 12:17 pm   Wesele

Cześć,

z braku czasu postanowiliśmy z narzeczonym załatwić wszystkie sprawy szybko, w ciągu 2 tygodni. Trafiliśmy na Pomorską 21 i Sala absolutnie nas zachwyciła. Niestety, wszystkie jesienne terminy mieli już zajęte. Stwierdziliśmy jednak, że dość już czekania i przeciągania tego w nieskończoność, a skoro mamy fajną salę to nie ma na co czekać i bierzemy ślub z końcem sierpnia! nie ukrywam, że dodatkowym argumentem był spore zniżki na terminy do końca roku :) jedyne co nas martwi, to brak klimatyzacji. Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat tego, czy sama wentylacja (jak zapewnia pomocna menadżerka) wystarczy?
 
 
pannastara 


Dołączyła: 27 Lip 2014
Posty: 82
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 20, 2014 8:19 pm   

Cześć,

czy ktoś z Was ma jeszcze jakieś refleksje na temat tej sali? Jest piękna, ale chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej. Pozdrawiam!
_________________
Mój dziennik przygotowań. Zajrzysz?
 
 
Anastazja 

Dołączyła: 04 Lip 2017
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 04, 2017 2:23 pm   

Ten wątek od dłuższego czasu jest nieaktywny, więc chciałam podbić temat bo oglądaliśmy salę i bardzo nam się wystrój podoba. Mam tylko wątpliwość co do układu: przy weselu powyżej 60 osób, a takie będzie nasze, w głównej sali są ustawione stoliki, a w mniejszej sali obok (wejście przez 3 pary podwójnych drzwi) będzie się tańczyć. Czy ktoś z Was był tam ostatnio na weselu i wie, czy taki układ się sprawdza? Czy nie ma problemu z tym, żeby gości wyciągnąć do zabawy na parkiet? Czy nie ma problemu z nagłośnieniem? Z góry dziękuję za wszystki odpowiedzi!
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Czw Lip 13, 2017 7:26 pm   

Anastazja napisał/a:
Czy nie ma problemu z tym, żeby gości wyciągnąć do zabawy na parkiet? Czy nie ma problemu z nagłośnieniem? Z góry dziękuję za wszystki odpowiedzi!

Nie byłam na weselu na tej sali, ale podobnie układ wygląda w dworku w Kruszowie i dla mnie to był duży minus. Młodzi szaleją na parkiecie, a starsi siedzą sami przy stołach.
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
Isismi 

Dołączył: 04 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 04, 2019 11:06 am   

Ponieważ podczas poszukiwań sali trafiliśmy i na Pomorską to przedstawię co udało nam się ustalić (2017 rok). Nie byliśmy na weselu w tym miejscu więc trudno powiedzieć czy podczas imprez faktycznie tak pilnują zasad, ale warto o to zapytać podczas rozmowy jeżeli ktoś planuje.
1. Jest mega problem z sąsiadami, przez który w obiekcie po określonej godzinie zamykane są okna (jeżeli dobrze pamiętam to była to godzina 21). Oznacza to, że od tej godziny nie ma możliwości przewietrzenia sali ani wyjścia na balkonik na pierwszym piętrze. Można nadal wyjść od frontu na ul. Pomorską.
2. Ponieważ jest to budynek zabytkowy to nie mają możliwości zainstalowania klimatyzacji. Brak klimatyzacji w połączeniu z punktem pierwszym nie nastrajało nas pozytywnie jeżeli chodzi o temperaturę na sali.
3. Brak łazienek na piętrze. Tzn. jest jedna tam, gdzie pokój dla nowożeńców, ale ponieważ jest połączona z pokojem więc trudno ją brać pod uwagę. Łazienki są na parterze, co oznacza konieczność zejścia po schodkach.
4. Na miejscu nie ma jako takiej kuchni/restauracji - jedyna opcja żywieniowa to zewnętrzny catering. Nie pamiętam dokładnie, ale wydaje mi się, że nie ma pomieszczenia, które byłoby wykorzystywane jako kuchnia, więc z podgrzewaniem/chłodzeniem dań i napojów może być kłopot - trzeba dopytać.
5. Wyjście do ogrodu jest zamknięte i nie można z niego korzystać - widać je na parterze po wejściu, ale ponownie temat numer 1 czyli sąsiedzi. Wejście/wyjście od frontu jest, ale chodnik jest dosyć wąski i nie ma za dużo miejsca np. na przywitanie młodych
6. Okolica jest średnia - podczas oglądania sali Pani wspomniała że zdarzało im się, że na weselu pojawili się nieproszeni goście z okolicy celem konsumpcji alkoholu i z tego tytułu przez cały czas trwania miał przy wejściu stać Pan i pilnować. Czy Panu ochroniarzowi trzeba dodatkowo płacić - nie wiem.
 
 
GdzieWesele 

Dołączyła: 19 Wrz 2017
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 29, 2022 1:24 pm   

Ten lokal już nie organizuje wesel.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl