Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"TANECZNA"
Autor Wiadomość
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 20, 2007 8:46 am   

przeczytawszy opinie na forum pojechalam obejrzec sale............i........ROZCZAROWANIE........nie podoba mi sie!!! jedyny plus BARDZO SYMPATYCZNY WŁA?CICIEL,ale wesela tam nie zrobie
_________________
Ostatnio zmieniony przez aness Pon Sie 20, 2007 8:47 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
efina 


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Sie 20, 2007 7:35 pm   

Nie musi ci sie wcale podobac..kazdy ma inny gust !! A po drugie to nie kazdego stac lub nie kazdemu wyprawiaja rodzice wesele!!Nie wszyscy robia wesela na pokaz..
_________________
Jesteśmy małżeństwem od 27.10.2007 :)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Sie 21, 2007 6:09 am   

efina - co tak ostro. Mamy prawo wyrażać swoje opinie... :roll:
_________________

 
 
 
efina 


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Sie 21, 2007 6:50 pm   

No ale bez przesady..Nie kazdego stac na wesele w hotelu grand!!Kazdy robi to na co go stac..A ktos kto mial tam wesele lub bedzie mial moze byc urazony tym co zlego pisza na ten temat "niektorzy"!!!!!!!!!!!!!!!!
PS.Ja tez wyrazilam opinie na ten temat wiec o co chodzi:P
_________________
Jesteśmy małżeństwem od 27.10.2007 :)
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 5:28 pm   

odnosnie wczesniejszej krytyki mojej osoby...(tak to odniosłam)ja nie robie wesela na pokaz!....jestem z natury romantyczna i dlatego sala musi mnie oczarowac...jest to uroczystośc jedyna w zyciu,więc chciałabym zeby wszystko było wyjątkowe...pewnie w praktyce okaże sie ze nie będzie tak ....ale cóż zawsze można pomarzyć..... ;)
jednemu sala moze sie podobac,drugiemu nie......kazdy ma prawo do wyrazenia swojej opini ,mi akurat nie podoba sie ,a pozatym nie stać mnie na grad hotel,jak było sugerowane
finansowo jest niewielka róznica między sala taneczna-a lokalami oczywiscie poza łodzią ...ahaaa i wesela nie robia mi rodzice......sama musze zaciagnac kredyt :zalamany:

ps.wcale nie krytykował sali tylko napisałam że mi sie nie podoba a pozatym szukam sali do 100 osób ,a ta wydaje mi sie zbyt mala,ciasna.
własciciel był naprade oki.i oferowal dużo fajnych atrakcji które napewno zapadna w pamięci gosci
_________________
Ostatnio zmieniony przez aness Czw Sie 30, 2007 7:39 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
efina 


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 9:05 am   

oki..ale wiesz po prostu sie wkurzylam i tyle..mozesz mnie zrozumiec..
_________________
Jesteśmy małżeństwem od 27.10.2007 :)
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Wrz 02, 2007 10:57 am   

oki,rozumiem :) napewno znajdzie sie wiele osób ,którym znowu moja sala nie spodoba sie...np.moja najbliższa rodzina jest nastawiona b.krytycznie do moich typów......ile jest gadania.....że hooooo.....i napewno jest to przykre jak ktoś krytykuje ......wszystkim sie nie dogodzi.....najważniejsze jest to aby sala podobała się MŁODEJ PARZE bo to jest ich dzień,najpiękniejszy w życiu i nie ważne co inni powiedzą, :!:

jak pytałam sie o cene na 2008 pan Darek powiedział że jest to 150 zl wesele+ poprawiny
_________________
 
 
efina 


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 138
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Wrz 03, 2007 8:33 am   

My placimy 100zl bez poprawin za samo wesele :)do tego biezremy sobie stol staropolski za 500zl:)

[ Dodano: Nie Lis 04, 2007 7:41 pm ]
Mielismy weselicho w Sali Tanecznej 27.10.2007 r i goraco polecam ta sale..naprawde bylo wszystko ok..Nie musielismy o nic sie martwic o nad wszystkim czuwal Pan Darek..Jedzonko bylo naprawde bardzo dobre i bardzo duzo go bylo-b.duzo zimnych przekasek ,owocow i napojow zabralismy ze soba po weselu do domku..jedyne do czego moglabym sie przyczepic to toalety(staroswieckie),ale nie byly znow one w najgorszym stanie,bo bylo czysciutko i schludnie..Naprawde sala godna polecenia..I jesli hodzi o koszty to takze bo my palacilismy 115zl od osoby a bylo tego naprawde duzo. i nie bylo zadnych limitow-ile chcialas ,tyle jadlas -bez ograniczen..do tego bardzo dobry tort ,rowniez w korzystnej cenie, bo za 6kg zaplacilismy 150zl:)
_________________
Jesteśmy małżeństwem od 27.10.2007 :)
 
 
gracjusz 

Wiek: 49
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 15, 2008 8:30 pm   

Fajnie po jakimś czasie poczytać o "swojej" sali weselnej. Cieszę sie, że również jak i my byliście zadowoleni z wyboru sali i podzieliliście swój entuzjazm na forum
 
 
 
summer-sun 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Lis 2006
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 18, 2008 12:15 pm   

my wczoraj bylismy oglądać Salę Taneczną.... i się nie zdecydowaliśmy :razz:
Jak na mój gust sala jest dość mała ( nie wiem jakim cudem dałoby radę upchnąc tam powyżej 100 osób i jeszcze do tego zostawić miejsce na swobodne tańce i hulanki :roll: , ale może się mylę... sama nie wiem), poza tym to zupełnie nie nasz klimat- chociaż sala zyskuje jeśli popatrzy się na nią przez pryzmat jej szefa- bardzo sympatyczny i dobrze przygotowany do spotkania.
Nas bardzo zainteresowało ognisko w trakcie wesela :razz: do tego stopnia że przy oglądaniu innych sal tez pytalismy o taką możliwość- no ale niestety, to chyba jedyna sala z takimi atrakcjami...

Reasumując: sala sympatyczna ale za mała jak na moje 100-120 osób :cool:

Są jeszcze wolne terminy na lato 2009!!!
_________________
Ostatnio zmieniony przez summer-sun Nie Maj 18, 2008 12:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
spray 


Wiek: 41
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 04, 2008 4:22 pm   

My byliśmy obejrzeć salę Taneczną wczoraj i zdecydowaliśmy się zrobić wesele właśnie u pana Darka. Mamy bardzo ograniczone fundusze, a ta sala ma naprawdę dobrą ofertę w stosunku do ceny. Na rok 2008 jest to koszt od 110 zł od talerzyka i ze świecą szukać podobnej okazji. Sama sala bardzo nam się spodobała, ma specyficzny urok, wydaje się kameralna, przytulna, ciepła. Ładne pokrowce na krzesłach, fajny balkon ( żadnych kukieł państwa młodych tam nie było, widocznie właściciel je usunął :) ) ?wietna scena dla orkiestry!! Toalety czyste. Parkiet zamiast płytek i dobrze, w końcu nie będą mi się slizgać obcasy :) ) Niestety - do tańczenia faktycznie dość mało miejsca :( Myślę, że max gości to 80 osób.

Ładny ogród, bardzo zadbany, pomysł z ogniskiem fajny, ale gdzieś już słyszałam, że to sie jednak średnio sprawdza. Część gości po prostu nie chce wyjśc z sali i robi się zamieszanie.

Właściciel bardzo elokwentny i widać, że wie co robi.
_________________
Ostatnio zmieniony przez spray Sro Cze 04, 2008 4:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 06, 2008 11:05 am   

Co do ogniska - pomysł fajny, ale chyba nie na eleganckie wesele... Nie każdy lubi jak mu ciuchy przechodzą zapachem ogniska. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
spray 


Wiek: 41
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 2:37 pm   

(Kiedy byłaś na tej sali? Byłaś gościem na czyimś weselu?)

Na zaplecze nie wchodziłam, a toalety ( na to bardzo zwracam uwagę) były czyste i wyremontowane.

Na ten lokal, pomimo wcześniejszych moich zapewnien, nie zdecydowaliśmy się. Bałam się, że sala jednak nie pomieści moich gości, bo może być ich nawet i 90 osób, poza tym słyszeliśmy opinię kogoś, kto współpracował z właścicielem sali - podobno to straszny dusigrosz. Nie wiem czy wobec klientów również jest taki, ale woleliśmy nie ryzykować.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Wto Lis 04, 2008 9:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wioletta 

Wiek: 31
Dołączyła: 30 Cze 2008
Posty: 2
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 7:22 pm   sala Taneczna na płatowcowej

Witam wszystkich. Pisze bo sie troszke wkurzylam tym i ostatnimi postami. Pisze bo - zaraz po naszym weselu które odbyło sie w 31 maja b.r.jeszcze w szatni przed wyjsciem obiecałam to p. Darkowi - któremu zawdzięczamy nie tylko świetną oprawe całego naszego wesela-fajerwerki , balon wybuchający, itd ale i wszystko co nam pan Darek zaproponował . Super zespół, kamerzystę, ekstra samochód i nawet nauke pierwszego tańca- ze wszystkiego skorzystaliśmy i były to strzały w dziesiatkę.Sala bardzo przytulna kameralna i co ważne - klimatyzowana - toalety schludne i pachnące :)
Jadzonko mniam mniam a obsługa przemiła. Dlatego nie rozumiem jak można pisać jakies niedorzeczności na temat tej sali??
Gorąco polecam . ( Idziemy tam w tym roku na sylwestra :D )
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 9:20 pm   

:frajer:
Cytat:
Stan cywilny: mężatka
Wiek: 15



:lol:
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 30, 2008 9:25 pm   

:hahaha: :hahaha: :hahaha: Tego Fionka nie zauważyłam. Skoro ten pan uważa się za takiego profesjonalistę to chociaż mógłby odpowiednio założyć swoje konto. Ludzie są czasami naprawdę śmieszni, albo myślą, że inni to takie głupki. :zly:
_________________


 
 
Wioletta 

Wiek: 31
Dołączyła: 30 Cze 2008
Posty: 2
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 8:07 am   

:oops: ale namieszałam... to wszystko moja wina - nie mogłam się długo zalogować by móc coś napisać- a jak mi się już udało - to nie wiem czemu spisałam mail z wizytówki sali Tanecznej ( nie wiem dlaczego ? myślałam że tak trzeba- ale jestem głupia). Ale nie chciałabym by moj tekst postrzegany był jako coś nieuczciwego . Dla niedowiarków odsyłam wszystkich do sali - można się zapytać i sprawdzić. moje wesele było 31 05 z poprawinami. Prosze pojechać i zapytać. -(Ale namieszałam...)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 9:58 am   

taaa.... :hahaha:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 6:59 pm   

:hahaha: :hahaha: :hahaha: Po prostu śmieszne tłumaczenie. I tyle w temacie.
_________________


 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 7:54 pm   

:hahaha: Dawno sie tak nie ubawilam...
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 9:07 pm   

nic dodać nic ująć
_________________
 
 
 
miksar 

Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 16, 2008 8:52 am   Super Sala

Witam wszystkich.

Miałem przyjemność filmować wesele na tej sali. Oto moje OBIEKTYWNE spostrzeżenia.

Sala KLIMATYZOWANA, jasna, wg mnie gustownie przystrojona (oświetlenie kolor, ścian itp), Efekt wizualny zarówno samej sali jak i sceny - ?WIETNY. Biorąc pod uwagę że nie jest to nowy budynek, to pomysł na wystrój wnętrza oraz przyległego terenu naprawdę wart polecenia, każdej Młodej Parze która planuje Przyjęcie Weselne do 90-100 osób.
Obsługa, o której nie wolno zapomnieć również bez uwag. Wyżywienie naprawdę dobre smacznie podane.

Z czystym sumieniem polecam. :D
 
 
 
gfjadeg 

Wiek: 40
Dołączyła: 03 Paź 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 03, 2008 3:10 pm   

Witam! Na początku chciałabym odnieść się do wypowiedzi „maratha” z Wto Cze 17, 2008 10:36 am… To na moim ślubie (14.06.2008r) grał zespół w którym śpiewa autorka wspomnianego postu. Ja też byłam na „zapleczu” czyli małym pomieszczeniu dla zespołu, kamerzysty itp. Fakt, pięciogwiazdkowy hotel to nie jest ale to przecież tylko pomieszczenie dla ekipy pracującej, nie dla gości weselnych! Pomieszczenie jest małe, ale było tam czysto (żadnych pajęczyn nie widziałam), stół był porządnie nakryty, niczego na nim nie brakowało… Co do sceny to moim zdaniem rozwiązanie jest bardzo dogodne dla gości. Scena znajduje się na niewielkim podwyższeniu co sprawia że goście swobodnie mogą bawić się na parkiecie. Nie zgadzam się ze stwierdzeniem: „I jeszcze ta scena pod sufitem!”

A teraz kilka słów o sali ode mnie…

Ja jestem bardzo zadowolona z wyboru! Sala jest urządzona gustownie, wystrój na weselu był naprawdę prześliczny. Poza tym przed salą jest mały ale bardzo ładny, oświetlony ogródek dostępny podczas wesela dla gości. Pan Darek zorganizował wszystko dokładnie tak jak chcieliśmy z mężem, a wymagań mieliśmy sporo. Wszystko odbyło się dokładnie tak jak wcześniej uzgodniliśmy z Panem Darkiem. Jedzenia było mnóstwo, niczego nie brakowało, obsługa miła i profesjonalna. Na sali bawiło się z nami ok. 80. Toalety czyste.

Jedyne zastrzeżenie i rada… Jeśli decydujecie się na tę salę (a naprawdę ją polecam) dopytajcie się co dokładnie wchodzi w cenę żeby potem nie było niespodzianek. Jest kilka atrakcji z których można skorzystać ale niestety za dodatkową opłatą.

A, jeszcze jedno… Kilka ciekawostek o zespole Fraction który grał na moim weselu wartych jest przeczytania w odpowiednim dziale…
 
 
TakaJedna 

Wiek: 38
Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 29, 2008 12:14 am   

Dziś oglądałam tą salę, robi wrażenie, ładny,może nieco przesadzony wystrój, ale podoba mi się, autotmat do baniek mydlanych:),fajny ogórdek w lamach i bujana ławka, lampki prawdziwa scena dla orkiestry. Podobno może wejść ponad 100 osób,sala była zaplanowana akurat na 45...ciasno i nie wiem jak tam ma się bawić więcej niż 70. Niby jest balkonik dla 30osób (za barkiem),ale to na imprezie z alkoholem może być średnio bezpieczne,no i na weselu chodzi o to żeby się integrować,nie izolować.Ogólnie sala bardzo ok, cena 110 zł (bez poprawin),ale tak na max 70 osób. Na nasze 90 za mała stanowczo.
_________________
 
 
krzysiaa 

Dołączyła: 27 Lut 2008
Posty: 42
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 21, 2008 3:25 pm   

Ja również chciałabym podzielić się z Wami uwagami na temat tej sali. Przed wyborem sali obejrzałam ich sporo, więc mam porównanie. Sporo też czytałam informacji na forum. I podobnie jak aness rozczarował mnie bardzo wygląd Tanecznej. Czego tam nie mają: i sztuczne zwierzątka i obrazeczki i ozdóbek setki i każda z innej parafii. Nie zdecydowałam się na tę salę, choć nie wątpię, że może tam odbyć się udane wesele właśnie ze względu na zapał jej właściciela, który sprawia wrażenie człowieka bardzo zaangażowanego w to co robi.
_________________
krzysiaa
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 21, 2008 5:25 pm   

mysle ze zarcie i obsluga na tej sali napewno nie zawioda, a kwestia wygladu to juz indywidualny gust kazdego
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
robikon 

Wiek: 45
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 3
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Gru 10, 2008 10:04 pm   

[ciekawe ze nasz forumowicz bywa na kilku weselach w ciagu jednej soboty .Bardzo ciekawe.....
_________________
Grajek
 
 
risonia 


Wiek: 38
Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 438
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sro Gru 31, 2008 1:52 pm   Re: Sala Taneczna na Płatowcowej ???

Zamierzamy zrobić tam nasze wesele sala nam się podoba i właścicial jest bardzo miły. w kwietniu mają zmienić wystruj. Mam tylko pytanie czy ktoś z was brał ich zespół muzyczny i jaki był????

[ Dodano: Pią Sty 23, 2009 12:35 pm ]
możecie mi jeszcze coś napisać o cenie kamerzysty i fotografa a może możecie mi jakiegoś polecić:):)
 
 
 
polline 

Dołączyła: 17 Gru 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 17, 2009 12:51 pm   

Witam czy ktos w 2009 brał ślub w tej sali i moze uaktualnic forum??????
 
 
darcia-m 

Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 3:01 pm   

Witam.
Mieliśmy 3 lipca 2010r. wesele w SALI TANECZNEJ z czego jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Wystrój sali jest bardzo przytulny wręcz prześliczny (czysto i schludnie, w łazience pachnąco), sala klimatyzowana, dosyć duży ogródek z ławeczkami i miejscem parkingowym na autka. Sala jak dla nas maksymalnie na 80 osób. Jedzenie na wysokim poziomie bardzo smaczne (menu dobierane indywidualnie, Pan Darek sprosta każdym wyzwaniom), niczego nam nie zabrakło, gdyż nic nie było podawane pod wydział (system talerzykowy). Wszystko było podawane na tacach więc każdy brał to na co miał ochotę i ile chciał.
Obsługa bardzo miła i profesjonalna, o co byśmy nie poprosili to było zrobione bez żadnego grymaszenia jak to często bywa z obsługą.
Właściciel bardzo sympatyczny, jest w stanie zorganizować wesele nawet dla tych bardzo wymagających.
Z czystym sumieniem mogę polecić tę salę na każdą okoliczność i na pewno jeszcze nie raz z niej skorzystamy.
 
 
lemonka 


Wiek: 49
Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 3:52 pm   

Na gorąca , kilka dni po przyjęciu weselnym w Sali Tanecznej mogę napisać bez zająknięcia - super , super , super .
Atmosfera - jedyna : przytulnie , ciepło , bez zbędnego sztywniactwa - wszyscy goście byli pod wielkim wrażeniem .
Jedzenie - masa i przepysznie , mięska , ciasta , przystawki - dużo powyżej oczekiwań - pięknie podane i udekorowane .
Obsługa - rewelacja , tak przyjemnych i uprzejmych osób z obsługi dawno nie widzieliśmy , nikt nie czekał na posiłek , wszystko na czas .
Toalety - czyściutkie
Poza tym dzięki pięknej pogodzie goście mogli odpocząć po szaleńczych tańcach w zadbanym , pachnącym kwiatami ogrodzie .
Dbałość o szczegóły - wprowadzenie pary młodej , dekoracje stołów , ścian , piękne pokrowce na mega wygodnych krzesłach .

Polecamy z czystym sumieniem bo dzięki Panu Dariuszowi mieliśmy naprawdę bezstresowe i rewelacyjne wesele .

A co najważniejsze : goście zachwyceni .
_________________
 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 8:40 am   

Mnie sie sala nie podoba.
Wystrój zupełnie nie w moim stylu..nawet cena mnie nie zachęca...100 % bardziej wole nasz Czarny Staw :)
 
 
niziolek 

Dołączył: 03 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 03, 2011 10:22 am   co innego

Nie wiem dlaczego ale czytając niektóre posty mam wrażenie jakbym słyszał samego właściciela...
Ale do rzeczy
Szukamy sali na przyszły rok, na jesień.
Atmosfera na wejściu jest niesamowita. Właściciel nas powitał i przeszedł od razu do konkretów. Opowiedział co i jak będzie wyglądało. Obejrzeliśmy salę, widać że po jakimś starym kinie albo czymś takim. Po dwóch stronach wnęki, z jednej miejsce na scenę dla zespołu z drugiej miejsce dla dodatkowych gości.

Liczba gości - niby do 100 osób ale to lekka przesada. Jest trochę ciasno, więc może być mało miejsca do tańczenia na środku. Oczywiście można zapłacić za wiele atrakcji z barmanem i ogniskiem włącznie.

Wystrój - właściciel powiedział nam i na stronie też tak jest napisane, że sami możemy wpływać na wystrój. Ale coś mi się nie wydaje, bo pan ma tyle terminów zajętych, że chyba ściemnia aby przyciągnąć klientów a niczego nie zmieni bo nie będzie miał po prostu czasu jak co sobotę wesele.

Ogólne wrażenie - na zdjęciach na stronie za dużo szczegółów się nie zobaczy więc trzeba jechać na salę. Ale tam też za dużo się nie dowiecie bo pan mówi dużo o otoczce wesela i jedzeniu a niewiele o możliwościach technicznych sali (ja np. nie widzę wygodnego obsługiwania przez kelnerów bo jest pod ścianami dla nich mało miejsca, na to by swobodnie przeszli).

Cena - CZEMU NIKT NIE PISZE TUTAJ ANI SŁOWEM, ŻE TRZEBA ZAPŁACIĆ C A Ł Ą K W O T Ę we wtorek przed weselem? To jakaś pomyłka, a jak dochodzić swoich racji jeśli coś wam się nie spodoba, np. w jakości czy sposobie podawania dań? Niczego nie zrobicie i niczego nie odzyskacie ani nie wynegocjujecie, bo niby jak, skoro wszystko musicie wcześniej zapłacić??? Moim zdaniem niedobra praktyka, bo to wskazuje, że z góry trzeba się nastawić negatywnie.

Ponoć można zrobić w trakcie wesela ognisko, ale co jeśli pogoda nie dopisze? Właściciel odda 1500 zł za ognisko czy powie , że się nic nie należy bo pogody to on nie przewidzi???

160 zł przy najbogatszej wersji to trochę dużo, chociaż jest 5 dań i mnóstwo przystawek czy dań na zimno. Ale gdzie to się ma zmieścić na takich wąskich stołach?
Są też tańsze oferty od około 120 zł ale ile tych dań jest to nie wiem bo te wiadomości uzyskałem od osób, która tam miały wesele w lipcu.

Moim zdaniem zmiana podejścia w kwestii zapłaty polepszyłaby ocenę tej sali bo być może jedzeniu nie można nic zarzucić, być może grupa do 70-80 osób jest w stanie się tam dobrze zabawić, a jak wiemy wszystko zależy od muzyki i od ludzi ogólnie, i być może fakt, że nad całą imprezą przez cały wieczór i noc czuwa sam właściciel pozytywnie wpływa na odbiór. Sala jest ładna, przytulna, nieco bajkowa, ciekawie wystrojona, ale jest wiele niedomówień i niemożliwych do ustalenia rzeczy , które wskazują, że trzeba być nieco ostrożnym.

Moja ocena w skali do 10 : 6 punktów.
_________________
Niziolek
 
 
marad 

Dołączyła: 10 Lip 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 10:28 pm   

My z panem Darkiem byliśmy umówieni na konkretną godzinę. nie przyjechał, nie odbierał telefonów. po 20 minutach wpuściła nas do środka kucharka, od której nie można się było niczego dowiedzieć. zdegustowani podjechaliśmy do pobliskiej "Złotej Kaczki", gdzie zostaliśmy potraktowani w profesjonalny sposób - to właśnie tu odbędzie się nasz wesele.
 
 
maxikazek1 

Wiek: 45
Dołączyła: 27 Lut 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 27, 2012 8:20 pm   sala taneczna

witam czy ktos z was bawil sie ostatnio na tej sali moze podacie szczera opinie na jej temat ,pozdrawiam :lol:
_________________
asiek
 
 
joannalek 

Wiek: 40
Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 23, 2013 11:10 am   Sala Taneczna - szczerze polecam!

SALA TANECZNA- SZCZERZE POLECAM!
Dzień dobry wszystkim którzy czytają opinie nt. Sali Tanecznej. Ze względu na jej bliskie sąsiedztwo- jest to taka nasza "rodzinna" sala :) gdzie od kilku lat niezmiennie spotykamy sie na każdej ważnej uroczystości. Miały tu już miejsce dwa wesela , chrzciny , komunia i dwa jubileusze. Byliśmy też na Andrzejkach . Nigdy sie nie zawiedliśmy pod żadnym kątem - zawsze wszystko było starannie przygotowane,-wystrój, kuchnia palce lizać, również oprawa muzyczna polecana przez właściciela. Dlatego z niedowierzaniem czytam ostatni post. To niepodobne historie do Pana Darka który jest niezwykle miłym i kulturalnym człowiekiem i prawdziwym profesjonalistą. Osobiście nie wierzę że opisane rzeczy miały miejsce.Warto sie osobiscie wybrać by się przekonać. Za wszystkie imprezy bardzo dziękuję i życzę p.Darkowi powodzenia w nowym roku.
Asia z sąsiedztwa:)



usunęłam zły bbcode
bambolea
Ostatnio zmieniony przez bambolea Sro Sty 23, 2013 4:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
71karolina 

Dołączyła: 13 Lut 2013
Posty: 1
Skąd: xy
Wysłany: Sro Lut 13, 2013 11:04 am   Re: "TANECZNA"

Witam serdecznie,
miałam przyjemność organizowania tam wesela i powiem szczerze było warto. Jestem osobom dość praktyczną i racjonalnie podchodzącą do życia więc bardzo spodobała mi się opcja w zasadzie załatwienia większości spraw związanych z weselem w jednym miejscu. Począwszy od sali, jak najbardziej ok, duża komfortowa czysta i zadbana, fajnie przystrojona. Oprawa muzyczna - do dyspozycji około 5, godnych polecenioa zespołów muzycznych i d.j. Możliwość wynajmu transportu do ślubu od bryczki konnej do ekskluzywnej limuzyny. Kilka firm filmujących fotograf itd. itp. Jeśli chodzi o samo wesele to już było z górki. Sympatyczna i uwijająca się obsługa. Jedzonko smaczne i świeże. Reasumując mogę zdecydowanie polecić tą sale. Kontakt z Panem Dariuszem rewelacyjny, można się dogadać w każdej kwestii.
 
 
kamycek 

Dołączyła: 16 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 16, 2013 6:23 am   

My zdecydowaliśmy się na salę Taneczną po obejrzeniu kilkunastu sali w Łodzi i Zgierzu - pustych kafelkowych bez wyrazu i jakichkolwiek dekoracji. Przedział cenowy do 150 złotych - wychodzimy z założenia, że nie mamy pieniędzy na to by zrobić mega wystawne wesele - zresztą początkowo chcieliśmy zrobić przyjęcie, bo będziemy mieć okolo 50 osób. Trafiliśmy do "Tanecznej", taty znajomy organizuje tam wszystkie przyjęcia okolicznościowe, bardzo zachwalal jedzenie i atmosferę w sali, oczywiście również właściciela.

Mnie osobiście właściciel nie przypadł do gustu, ale to pewnie przez te wyuczone formułki, sam o wszystkim opowiada nie ma kiedy zadać pytań, ale w zasadzie może ok, bo i tak opowiada o wszystkim o czym chcialoby się wiedzieć.

Mojemu Narzeczonemu średnio podobają się te obrazki na ścianach, a mnie standardowo talerze - wychodzę z założenia, że powinny być śnieżno białe, bierzemy ślub w sierpniu przyszłego roku, może do tego czasu coś się tam zmieni.

Czy macie wiedzę na temat tego czy sztuczne kwiaty można zastąpić żywymi na sali?


Byliśmy jakiś czas temu w Yuce. Fajna jest ta duża sala - na przeciwko hotelu, ale mieści około 400 osób nasi goście by tam zginęli, a poza tym słyszałam, że jedzenie kiepskie.
Wybraliśmy fajny zespół, więc może ludzie będą się fajnie bawić.

Troszkę sama się przekonuję do tej sali, ale to kwestia tego, że podobają mi się sale z prawdziwego zdarzenia, a na taką nas nie stać.

Mam nadzieję, że ta sala to będzie strzał w dziesiątkę - przestraszyła mnie jedna wypowiedź, na temat tego, że trzeba zapłacić w tygodniu przed weselem już całość kwoty - dziwne to troszkę, przecież jeśli nie będziemy zadowoleni to powinniśmy mieć możliwość negocjacji.

Jestem chyba zbyt wybredna, sala wybrana zaliczkowana więc trzeba zabrać się za szukanie fotografa kamerzysty i nareszcie kiecki :)
 
 
dzusta87 

Dołączył: 04 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Paź 04, 2013 10:12 am   Zdecydowanie polecam:)

Witam. Mieliśmy wesele pod koniec sierpnia tego roku i bardzo mile je wspominamy. Praktycznie nie mam się do czego przyczepić, jak dla nas dużym plusem sali był wystrój. Jeśli chodzi o jedzenie - bardzo dobre, wielu naszych gości bardzo chwaliło. Bardzo też mi się podobało, że Pan Dariusz był z nami na początku i służył pomocą:) Mam właściwie tylko dwa ale: tort był podany zdecydowanie za późno, zazwyczaj robi się to prawie po oczepinach, a tutaj musieliśmy dość długo czekać, w wyniku czego trochę naszych gości ulotniło się do domu i nie spróbowało tortu (myślę, że wystarczyło to dogadać przed weselem, ale nie wpadliśmy na to;-)) . Po drugie, jak już we wcześniejszych postach wspomniano - trochę kłopotliwe było całkowite rozliczenie kilka dni przed weselem... Mimo tego ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni i jeśli byśmy mieli wybierać jeszcze raz, to na pewno była by to Sala Taneczna!!! :)
 
 
magdagle 

Dołączyła: 05 Mar 2013
Posty: 9
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Paź 10, 2013 10:34 am   Bardzo Serdecznie Polecamy!!! Zaufajcie Tanecznej!

Zawsze nam powtarzano, ze na weselu mlodzi sie mecza, nie bawia i zawsze cos nie idzie po ich mysli. W Tanecznej wszystko bylo jak w bajce! Do dzis nie dowierzamy, ze to wesele to dla nas byla swietna zabawa i wszystko poszlo po naszej mysli. Nie myslelismy, ze to tak fantastycznie wypadnie! Taneczna wybralismy w styczniu. Zakochalismy sie od pierwszego wejrzenia! Przepiekne oswietlenie nie tylko sali ale takze pieknego ogrodu, ktorym do dzis jestem oczarowana. Pan Darek od pierwszego spotkania pomagał, doradzał i co najważniejsze uspokajal. Obsluga na weselu byla bardzo profesjonalna i przesympatyczna. Jedzenie swieze i wprost przepyszne. Rodzina zajadala sie doslownie wszytskim. Orkiestre wybralismy sami i mam nadzieje, ze Taneczną urzekli tak samo jak nas. Byli wspaniali! edenband.pl Rozruszali wszystkich! Dawno sie tak nie wytanczylam - a to ja bylam panną młodą. Dodatkowo wszystkie atrakcje na sali - rewelacja - niby mala, a strzelajacy balon, banki i zadymianie podczas pierszego tanca. Odebralismy gratulacje i pytania jak zorganizowalismy tak ladna sale, tak pyszne jedzenie i taka orkiestre! Bylismy przeszczesliwi gdy odbieralismy opinie. Naprawde polecamy Taneczną! i mamy nadzieje, ze bedziemy mieli okazje jeszcze kiedys na niej gościć. Panie Darku! Dziękujemy!!!!!M&A.
_________________
Czarna
Ostatnio zmieniony przez magdagle Czw Paź 10, 2013 10:36 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Antonio 

Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 1
Skąd: łódź
  Wysłany: Wto Gru 03, 2013 3:28 pm   Polecam salę weselną - "Taneczna"

Salę weselną "Taneczna" znamy (z żoną ) z dwóch uroczystości weselnych i za każdym razem przeżyliśmy tam wspaniałe chwile.Za pierwszym razem jako goście, a w sierpniu jako młodzi. W sali panuje niepowtarzalny nastrój, a efekty świetlne dopełniają wszystkiego. Kuchnia....różnorodne potrawy, gazpacho- ta trzeba spróbować... polecam, bo warto.
Ostatnio zmieniony przez Antonio Wto Gru 03, 2013 3:29 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kabaczek1988 

Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 22, 2014 11:45 pm   Wesele 3.08.2013

Rewelacja!
Współpraca z panem Dariuszem Graczykiem, przebiegła bardzo pomyślnie.
Jedzenia było dużo i było przepyszne. Obsługa: przemiła, "niewidoczna ". Ceny rozsądne. Pan Dariusz ma w ofercie liczne, dodatkowe atrakcje, dla nas jednak największym plusem był ogród, idealne miejsce dla barmana na wewnętrznym balkonie oraz to, że sala jest klimatyzowana.
Wszystkie szczegóły zostały dokładnie zaplanowane na kilku spotkaniach przed imprezą, więc w dniu wesela nie musieliśmy się już o nic martwić. Pan Dariusz razem z obsługą zadbali o to żebyśmy czuli się jak goście na własnym weselu.
Zdecydowanie polecam!
 
 
dziduunia 

Dołączyła: 18 Cze 2015
Posty: 57
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Lip 12, 2015 5:51 pm   

odświeżam temat bo dawno nikt tu nie zaglądal a przeciez tematyka sal i slubow jest caly czas aktualna :)

postanowilam napisac co nieco na temat sal jakie zwiedzilam

sala taneczna
tą wlasnie sale wybraliśmy z narzeczonym. Moj partner jest dosc wybredną osobą, nie chcial wesela ale o dziwo po wizycie na tej sali zmienil trochę podejście.

sama sala:
sala jest klimatyczna, ladnie urządzona. na przeciwko wejscia na samym koncu znajduje się scena na podwyzszeniu dla orkiestry. duza i przestronna. po obu stronach sali beda ustawione stolu, tanczy się na srodku. sala posiada nazwalabym to balkonem. na gorze jest stanowisko barmanskie i kanapy, mozna popatrzec na sale z gory. (obcja z barmanem jest dodatkowa) dobre miejsce dla fotografa/kamerzysty. wielkosciowo sala jak dla mnie 90 osob to max. ale wlasciciel mowi ze robi sylwestry i inne bale nawet na 120 osob. toalety czyste i pachnące


otoczenie:
piekny ogrod, jest gdzie usiasc i odpoczac i osobne miejsce gdzie zapalic. parking dla gosci (mozna na nim zostawic samochody do dnia nastepnego - odbior o umowionej porze)

cena:
sa 3 warianty menu od 125 zł - 155 zł/osobę. mozna mieszac propozycje menu i dostosowac pod wlasne potrzeby. w cene nie wchodza alkohole
tort, wybuchajcy balon, stol wiejski barman - obcje dodatkowe - ceny moge podac prv

właściciel:
bardzo doswiadczony, mily restaurator, milo nas przyjal, odpowiedzial na wszystkie pytania, opowiedzial caly przebieg wesela.

jedzenie:
jak skosztujemy na weselu to ocenimy:)

minusy:
- sala nie ma miejsc noclegowych trzeba szukac w okolicy. i tu mamy problem... moze ktos z Was zna jakiś rozsadny hostel/motel w okolicy? yuka odpada od razu mowię;)

chyba tyle. proponuje dla par organizujacych mniejsze wesela. ceniacych wystroj i klimat;) oczywiscie ja nikogo nie namawiam piszę jak jest ;) resztę moich opinii w innych salach.

[ Dodano: Sob Sie 01, 2015 9:11 pm ]
pilnie skontaktuje się na pw z osoba ktora miala wesele na tej sali ;)
 
 
Justynka i Adaś 

Wiek: 36
Dołączyła: 22 Wrz 2015
Posty: 2
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Wrz 22, 2015 9:55 pm   Polecam na 10000%

Witam,
specjalnie założyliśmy dziś konto by wyrazić swoją opinie na temat sali i zespołu. Zespół już opisany więc pora na salę. Nasz ślub odbył się 19.09.2015

-Zacznę od jedzenia bo to najważniejsze. Nie ukrywam, że miałam obawy gdyż w tym roku obskoczyliśmy parę wesel na których nie dało się po prostu jeść, a np. rosół był robiony z bulionu (tragedia). Sala Taneczna ma rewelacyjne kucharki, które gotują po domowemu (rosołek, dewolaje, strogonow itp itd przepyszne. Zimne przystawki zwłaszcza łosoś też:) Wiejski stół rewelacja w smaku:)

-Cena niska. Uważam, że 155 zł za talerzyk (najdroższa opcja) gdzie stoły uginały się od jedzenia to kolejna REWELACJA:)

-Pan Darek to właściwa osoba na właściwym miejscu. Krok po kroku naszą wystraszoną parę przeprowadził byśmy wiedzieli czego się spodziewać:)

-Kelnerzy profesjonalni i uprzejmi

-Naszym zdaniem sala bardzo klimatyczna, idealna na wesela czy inne uroczystości. Ogród przepiękny.

-Pękający balon hit:) (jedna z atrakcji którą można dokupić)

-Pan z maskami (polecony przez Pana Darka) dał rewelacyjny występ. Do końca się wahałam czy dobrze zrobiłam zamawiając go - nie żałuję goście byli zachwyceni:) Dostaliśmy rabat dzięki poleceniu przez Pana Darka

U nas było 79 osób i było bardzo komfortowo. Polecam z całego serca Salę Taneczną;) Nie żałujemy wyboru.
 
 
AnitaSSS 

Dołączyła: 12 Mar 2016
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Mar 12, 2016 9:25 pm   

Proszę o info jeśli ktoś ma wesele na tej sali tanecznej na płatowcowej 8 Łódź w tym roku, jak wygląda kwestia płatności za całość/kiedy?
 
 
Tyche 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Lis 2015
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 15, 2016 11:28 am   

My mamy rezerwację na przyszły rok ale co do płatności zaliczkę przy rezerwacji płaciliśmy w kwocie 1000 zł, co do reszty kwoty mamy się rozliczyć przed weselem- 1 lub 2 tyg wcześniej.
 
 
martinni 

Wiek: 40
Dołączył: 14 Paź 2016
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 14, 2016 9:55 am   

:smile: Czy ktoś ostatnio oglądał salę/bawił się na sali? Jakie warunki? Jakie ceny?
 
 
monia77 

Dołączyła: 20 Paź 2016
Posty: 1
Skąd: łódź
  Wysłany: Nie Paź 23, 2016 2:36 pm   Re. Sala Taneczna

Witam!
Byłam tam ostatnio na weselu. Wszystko było zapięte na ostatni guzik. Pełen profesjonalizm właściciela. Na duży plus piękny ogród do dyspozycji gości. Prawdopodobnie zrobiony przez jakiegoś projektanta, bo nie wierze, że laik sam tak sobie zrobił. Jest nawet możliwość zrobienia ogniska- ale my tego nie widzieliśmy. Kuchnia wzorowa, kucharki się sprężają , dwoje młodych kelnerów - również bez zarzutu. Mogę śmiało polecić, tym bardziej, że cena jest przystępna na tle innych łódzkich sal.
_________________
Monika K.
 
 
Tyche 

Wiek: 37
Dołączyła: 20 Lis 2015
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 10, 2017 7:29 pm   

8 lipca 2017 r odbyło się tam nasze wesele. Najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć. Wszystko przygotowane idealnie. Pan Darek jest wspaniałą osobą, zorganizował nasze wesele idealnie pod każdym względem. Każda nasza prośba od razu była realizowana. Jedzenie przepyszne i zostało go tyle, że trzeba było rozdawać gościom. Obsluga fantastyczna. Wesele na 65 osób i wbrew opiniom, że sala jest mała, miejsca bylo w sam raz. Również ogród na gościach zrobił i niesamowite wrażenie. Polecam z całego serca!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl