Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Wto Cze 26, 2007 9:26 pm
Księga ślubna (księga gości)
Autor Wiadomość
kesuni 

Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 458
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 31, 2014 6:50 pm   

Ja wzięłam 32,9 x 48,3 cm czyli ten najmniejszy i jestem zadowolona... Zależy czego ktoś oczekuje :-) My zamierzamy potem powiesić to jako obrazek gdzieś w naszym przyszłym mieszkanku i podkreślam, że traktujemy to jak obrazek. Jak ktoś potrzebuje czegoś na miarę plakatu, to ten wymiar będzie zbyt mały, ale myślę, że 50 na 70 powinno być wówczas zadowalające... Najlepiej wymierzcie sobie na podłodze czy stole i wtedy najłatwiej sobie wyobrazić :)

W każdym razie z jakości tego wyrobu jesteśmy bardzo zadowoleni :D
_________________
 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lut 01, 2014 9:29 pm   

Dziewczyny, a ja się zastanawiam nad księgą gości połączoną z poradnikiem, widzę to tak, że na każdej kartce będzie "dokończ zdanie....." i np. co powinien zrobić mąż, gdy żona porysuje na parkingu jego ukochany samochód?? itp. Goście po za życzeniami odpowiadaliby na takie różne pytania.
co Wy na to??
_________________


Nie rań osoby, której nie możesz zabić
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 01, 2014 9:58 pm   

asimi, ja mam zebraną całą kopertę takich pytań :D , ale ciągle się zastanawiam nad ostateczną formą księgi :)
_________________
 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lut 01, 2014 10:14 pm   

Juska, no to genialnieeee, jak znajdę czas, to usiąde do tych pytań i najwyżej się wymienimy :) Ja też zastanawiam się, jakby to miało wyglądać... A, że Ty masz 1 ślub to będziesz na pewno moją inspiracja :)
_________________


Nie rań osoby, której nie możesz zabić
 
 
Kasioludek 

Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 29
Skąd: Koluszki
Wysłany: Nie Lut 16, 2014 6:03 pm   

My mieliśmy białe drzewko życzeń, na którym goście wpisywali życzenia na eleganckich karteczkach i wieszali je "na gałęziach". Polecam! Piękna ozdoba! Ludzie chętnie się wpisują. A nam już od roku zdobi mieszkanie.
 
 
weselniczkowy 

Dołączyła: 19 Lut 2014
Posty: 1
Skąd: Opole
Wysłany: Sro Lut 19, 2014 11:50 am   

Rewelacyjna sprawa z tym albumem:)
szukałem kiedyś czegoś podobnego, ale w efekcie siostra zrobiła mi takie niepowtarzalny ręcznie:)

edit: usunięty fragment nie na temat / reklamowy
_________________
hubertus-dworek.pl/organizacja.php?page=wesela
Ostatnio zmieniony przez ppola Sob Mar 29, 2014 12:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Lut 19, 2014 11:57 am   

weselniczkowy, o barmanach masz osobne wątki:

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=10855

http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=1772

:)
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 6:57 pm   

Mój narzeczony jak się nie zgadzał na księgę gości, tak dalej się nie zgadza i w sumie już nawet odstąpiłam od niej, jak nam dziewczyna od Fotobudki podsunęła pomysł, na zrobienie kolażu zdjęć gości i oprawienie go w ramę... :smile:

_________________
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 7:28 pm   

Pochwalę się naszą księgą gości, wykonana przez nas:

_________________

 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 9:49 pm   

ithanielle, super :) Bardzo ładna :) Ale to już po czy przed? Bo jak przeglądałam księgo tego typu to były takie gdzie goście doklejali listki sami a były takie gdzie listki już były a goście się tylko podpisywali
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 10:01 pm   

Listki sami dokleilismy, goscie sie tylko podpisywali :)
_________________

 
 
karolina84 


Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 84
Skąd: Łowicz
Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 6:58 am   

My też mieliśmy księgę gości,ale poszliśmy na łatwiznę i kupiliśmy gotową :razz:
_________________
 
 
iduczek 


Dołączyła: 01 Paź 2013
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 11:49 am   

Nasza księga w formie puzzli:

Do końca wesela się prawie zapełniła. Ludzie wpisywali albo same imiona, albo krótkie życzenia.
Teraz wisi w jadalni ładnie oprawiona w ramę wraz ze specjalną wersją naszych zaproszeń.
_________________

 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 26, 2014 2:52 pm   

Nasza księga wyglądała tak


kupiłam bazę na allegro, a resztą wykonania zajęła się siostra mojego męża :)
_________________
 
 
Pinova 

Wiek: 34
Dołączyła: 01 Gru 2014
Posty: 52
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Pią Gru 12, 2014 1:35 pm   

My zamiast księgi gości będziemy mieć plakat :) Ponieważ naszym motywem przewodnim jest James Bond to pośrodku plakatu będzie nasze zdjęcie w celowniku a dookoła miejsce na zostawianie odcisków palców z podpisami :)
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 12, 2014 1:50 pm   

U nas będzie taka:


20141118_195817.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 474 raz(y) 95.63 KB

_________________


 
 
AgaMi28 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Maj 2014
Posty: 106
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 10, 2015 8:56 pm   

dziewczyny mam do was pytanie, ponieważ chcielibyśmy odejść od tradycyjnej księgi gości , a mój przyszły PM gra w piłkę nożną, powiedzmy, że zawodowo to myślałam o podpisach właśnie na piłkach nożnych??? co o tym myślicie? może któraś już to wypróbowała? :)
będę wdzięczna za wasze propozycje, sugestie
_________________
AgaMI28 - zapraszam do siebie :)
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 10, 2015 8:59 pm   

A będziecie mieli miejsce, żeby później te piłki gdzieś przechowywać na pamiątkę?
_________________


 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 10, 2015 9:33 pm   

Ja w końcu swoją robiłam sama. Zamówiłam tylko na allegro bazę od poligrafa. Na zdjęciach nie ma jeszcze napisu z drewnianych literek, które pomalowałam na zielono i fioletowo :)







W środku były nasze zdjęcia z sesji narzeczeńskiej i cytaty o miłości :)







]
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
Muszkowa 


Wiek: 33
Dołączyła: 12 Lis 2014
Posty: 308
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 11, 2015 8:01 am   

Juska, świetna księga gości! Planuję zrobić bardzo podobną, bo zaproszenia też planuję w podobnym stylu. Pamiętasz u jakiego sprzedającego kupowałaś? Czy to bez różnicy i mam po prostu wpisać w wyszukiwarkę taką frazę i mi powyskakują takie bazy? :wink:
_________________
Zapraszam do mnie: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0

 
 
AgaMi28 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Maj 2014
Posty: 106
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 11, 2015 8:52 pm   

kapatka, tak, myślę, że miejsce powinniśmy mieć :)
Juska, prześliczna jest ta wasza księga :D bardzo mi się podoba
_________________
AgaMI28 - zapraszam do siebie :)
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Nie Kwi 12, 2015 9:20 am   

My mieslismy księgę Gości do której Goście wklejali zdjęcia z fotobudki i wpisywali życzenia:) czadzik :)
_________________


 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 13, 2015 5:45 am   

Muszkowa, wiesz co chyba wpisywałam na allegro "księga gości baza", poszperam, jak znajdę sprzedającego dam znać :) Pani nawet dobrała mi wstązki do naszych kolorów :)
_________________
 
 
Muszkowa 


Wiek: 33
Dołączyła: 12 Lis 2014
Posty: 308
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 13, 2015 10:09 am   

Juska, byłoby super, jakby udało Ci się znaleźć :wink:
_________________
Zapraszam do mnie: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0

 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 13, 2015 12:30 pm   

Muszkowa, mówisz i masz :P Aktualna aukcja :) http://allegro.pl/ksiega-...5227933277.html
_________________
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 8:18 pm   

Juska, ale Ty masz talent!
Jakby mi się udało to też bym chciała coś sama zrobić...
Jak Ty to w ogóle zrobiłaś?
_________________


 
 
AgaMi28 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Maj 2014
Posty: 106
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 21, 2015 5:13 pm   

dziewczyny mam może dość nietypowe pytanie, ale są księgi gości na 50 kart i na 110 kart,
jak sądzicie czy na około 120 osób jest sens kupować dużą księgę gości ( czyli 110 kart) czy wystarczy 50 kart??

czy któraś też zostawiła księgę gości na poprawinach????
by ludzie nieobecni na weselu wpisywali się na poprawinach????

bo przyznam szczerze, że rozkminiam, czy nie kupić tej z mniejszą ilością kart... tylko by nie było lipy, że ktoś się nie ma gdzie wpisać...
:wink:
_________________
AgaMI28 - zapraszam do siebie :)
 
 
M-Martusia 

Dołączyła: 16 Lut 2015
Posty: 213
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Maj 21, 2015 5:43 pm   

AgaMi28, mi się wydaje, ze lepiej, żeby było więcej stron, każdy będzie miał wybór gdzie i jak chce się wpisać. Zawsze na ewentualne puste strony można wkleic Wasze zdjęcia, albo karty z życzeniami :)
_________________
Zapraszam do mojego dzienniczka!

 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 21, 2015 6:54 pm   

Zazwyczaj goście wpisują się parami na jednej strony. Na jednym weselu, na którym byłam można było wpisać się do księgi gości również na poprawinach.
_________________


Ostatnio zmieniony przez alekul89 Czw Maj 21, 2015 6:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
AgaMi28 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Maj 2014
Posty: 106
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 21, 2015 7:13 pm   

M-Martusia, alekul89, dzięki dziewczyny :) w sumie racja, lepiej wziąść z większą ilością kart, to chociaż i goście na poprawinach się wpiszą :)
_________________
AgaMI28 - zapraszam do siebie :)
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Wrz 16, 2016 10:44 pm   

Chcę obok księgi gości położyć polaroida żeby goście sami od razu obok życzeń wklejali swoje zdjęcia. Kupiłam już nawet takie śmieszne gadżety do zdjęć. Tylko mam wątpliwości co do tych zdjęć. Czy nie będzie potrzebne jakieś specjalne oświetlenie? Ktoś robił podobnie, może podzielić się wrażeniami? Od razu mówię że fotobudka odpada bo za droga.
_________________
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 17, 2016 10:38 am   

Be_Mine, a w jakiej cenie taki polaroid i gdzie kupowałaś? Bo bardzo podoba mi się ta opcja i też się nad tym mocno zastanawiam :)
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Wrz 17, 2016 11:52 pm   

oleczqa002, kupowałam dekoracje do zdjęć - usta, wąsy, okulary itp. na patyczkach. 7,40 zł za 58 sztuk na aliexpres. Jest promocja :hyhy:
Polaroid to cena około 300-350 zł, cena wkładów to około 30zł za 10 zdjęć. Może na aliexpres znalazłoby się taniej.
Widziałam też oferty wypożyczenia polaroida, cena zależy od klasy sprzętu ale jest to zazwyczaj około 200 zł. Choć widziałam też za 100zł. Wraz z wypożyczeniem firmy oferują sprzedaż wkładów i gdy jakaś paczka papieru się zostanie można zwrócić. To zdecydowanie na plus. Jednak nie wiem co w wypadku gdyby coś się stało z takim wypożyczonym sprzętem.
_________________
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 18, 2016 8:07 am   

Be_Mine, oleczqa002, dziewczęta ja też zastanawiałam nad Polaroidem bo uważałam, że wyjdzie dużo taniej (miałam nawet jako nastolatka taki aparat i mam duży sentyment do 'błyskawicznych zdjęć', teraz pewnie na rzecz wesela trzebaby zainwestować w coś nowszego i brałam to mocno pod uwagę), natomiast jak obliczyłam ile kaset oprócz samego aparatu musiałabym kupić żeby tego wystarczyło na wieczór, to jednak okaząło się, że profesjonalna firma weźmie za to mniej, a ja nie będę musiała dzięki temu niczym zaprzątać sobie głowy podczas imprezy (przy Polaroidzie trzeba liczyć ok.30PLN/kaseta na 10 zdjęć tak jak pisałyście - pomnożone nawet przez połowę liczby gości - bo ludzie zazwyczaj fotografują się w parze, natomiast wypada chyba dać gościom możliwość zabrania dla siebie jednej pamiątkowej fotografii, a drugiej wklejenia do albumu/księgi gości - czyli lekko licząć przy 100 osobach na weselu to minimum 10 kaset, a wypada też przygotować jakieś zapasowe, na wypadek nieudanych podejść - jakby "poza" nie wyszła, ktoś zamknął oczy itd :-)
Rozstrzał cenowy wśród fotobudek jest ogromy, rozmawiałam z firmami które chciały za to prawie 2 tysiaki w zależności od pakietu, ale na Targach Ślubnych znalazłam m.in. firmę, która za wszystko co chciałam policzyła mi 500 PLN - nieograniczona ilość zdjęć przez 2 godziny pracy fotobudki, oczywiście do tego obsługa czyli pilnowanie sprzętu na miejscu przez fotografa, pakiet gadżetów do pozowania, kopie wszystkich zdjęć na pen drive i w fotogalerii dostępnej 2 mies. na stronie internetowej, wybór tła, personalizacja nadruków na zdjęciach (np. imiona Młodych+data), dojazd do 30km w tej cenie. Każda dodatkowa godz 200 PLN, ale ja podpisałam umowę na 2h, bo nie chcę, żeby goście całą noc szaleli tylko przy fotobudce :P Jakbyście chciały namiary to mam jeszcze sporo innych z którymi się spotkałam, ale Ci akurat zabili mnie ceną (pozytywnie) i pakietem, mogę dać namiar na PW :)
_________________

 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Wrz 19, 2016 12:44 am   

LinaMiódMalina, podaj namiary jak możesz.
Ja właśnie się obawiam że te 2h to mało. Oferty które przeglądałam to np. 4h za 1000zł ale też się boję że to za krótko :P Zanim goście się rozkręcą to trochę zejdzie a jednak chciałabym żeby wszyscy się wpisali. W przypadku gdy taki aparat byłby przez nielimitowaną ilość czasu czułabym się pewniej :P

*Dorotka_ może powiesz jak to było u Ciebie? :) Na ile godzin miałaś fotobudkę ile osób na weselu i czy wszyscy z niej skorzystali?
_________________
Ostatnio zmieniony przez Be_Mine Pon Wrz 19, 2016 12:47 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Wrz 19, 2016 5:28 am   

Be_Mine, u nas była 3 godziny, ale spokojnie 2 godziny wystarczą ;) mieliśmy od 20 do 23, a zrobiłabym od 20 do 22. Płaciliśmy bodajże 800 zł ;) były gadżety, tło, obsługa. Firma jest z Poddębic ;) załatwiliśmy rzutem na taśmę razem z tortem z Aspala.
_________________


 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Wrz 19, 2016 8:45 pm   

Dorotka_, wszyscy skorzystali z budki? :) Kurcze może to nie taki zły pomysł :)
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Wrz 19, 2016 8:52 pm   

Be_Mine, większość ;) natomiast uważam, że 2 godziny to optymalna długość tej zabawy, dłuższy czas to nudząca się obsługa tej atrakcji. No i goście ładniejsi na zdjęciach ;)
_________________


 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 24, 2016 3:22 am   

Dorotka_ napisał/a:
No i goście ładniejsi na zdjęciach ;)

Co prawda to prawda, a o tym nie pomyślałam nawet w całych tych rozterkach co do godzin pracy fotobudkarzy :mrgreen:

Generalnie to myślę, że 2godz. na całą imprezę (na której są przecież też inne atrakcje) będą spoko, bo w zeszłym roku przyjaciółka miała taki czas rezerwacji dla podobnej jak ja planuję liczby gości i wszyscy, którzy chcieli zdążyli bez spinania się temat ogarnąć. Jeśli goście oblężyliby jakoś totalnie ten cud-przybytek, to myslę, że żadna normalna firma nie będzie chciała Ci zwinąć sprzętu w połowie zabawy, tylko ucieszą się, że chcesz wyłożyć im kasę za dodatkową godzinę pracy 8)
Nie sądzę, że ustawiają sobie jako standard po pięć zleceń jedno zaraz po drugim i latają od wesela do wesela z całym tym majdanem do białego rana w każdą sobotę, więc chyba nie zrobią problemu jakby co, a przynajmniej ja sobie tak to wyobrażam :-)
Co do cen to ta "moja" zaklepana firma jest z Łasku, może dlatego tak jak u Dorotki koszt nie rzuca na kolana - firmy typowo z Łodzi chciały ode mnie średnio 2-2,5 razy więcej za taką przyjemność - warto zrobić porządny rekonesans przed podpisaniem się na umowie :)
Namiary wysłałam w PW, natomiast póki co mam tylko ustalenia z umowy plus pozytywne wrażenie z kontaktu na żywo na Targach. W praktyce wypróbuję ich dopiero na sobie we wrześniu 2017 i wtedy się okaże czy wszystko będzie wykonane zgodnie ze sztuką :p Oby :twisted:
_________________

 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Wrz 26, 2016 6:18 pm   

Dorotka_, LinaMiódMalina, chyba macie dziewczyny rację, że 2h wystarczą. a w razie jakby było mało to może będzie można w trakcie dokupić godzinkę. LinaMiódMalina dzięki za namiary, jeszcze do nich nie dzwoniłam ale zrobię to niedługo :P
_________________
 
 
sreg 

Dołączyła: 16 Lis 2014
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Czw Kwi 20, 2017 12:48 pm   

Super pomysł z księgą gości ;) Świetna pamiątka dla Państwa Młodych! :)
_________________
Zapraszam na stronę www
 
 
Kasia.Gil 

Dołączyła: 19 Sty 2018
Posty: 5
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Pią Sty 19, 2018 1:27 pm   

Chciałabym kupić księgę gości. Czy znacie firmy które oferują ekskluzywne i trwałe wykonania ?
Z góry dziękuję.
 
 
Vanilde 


Dołączyła: 04 Lip 2018
Posty: 57
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sob Paź 06, 2018 6:24 pm   

Przeszukałam internet i znalazłam kilka ciekawych niesztampowych pomysłów na księgę gości:

- w butelce (goście wypisują małe karteczki, które wrzucają do butelki)
- na dużym zdjęciu państwa młodych
- na drewnianych klockach Jenga
- na globusie
- na plastrze drewna
- na drewnianych literach-inicjałach państwa młodych
- w formie ankiet dla gości weselnych

Najbardziej podoba mi się księga w formie butelki, ale taka tradycyjna, papierowa księga, wydaje mi się trwalsza :) I pewnie na taką tradycyjną się zdecydujemy.
_________________
Nasze industrialne zimowe wesele <3
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 07, 2018 5:20 pm   

My ostatnio byliśmy na weselu, gdzie księga gości zamiast czystych białych kartek na wpisy gości miała takie ankiety:

Myśle, że to fajny pomysł. Niby format jak zwykła księga gości ale jednak w środku coś innego.
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl