Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Lowmi
Autor Wiadomość
Wektoria 

Dołączyła: 20 Lip 2016
Posty: 7
Skąd: Świat
Wysłany: Pią Lut 17, 2017 9:32 pm   Lowmi

My już po weselu i po odbiorze naszego filmu od Lowmi no i co tu dużo mówić - jestem zakochana! Wszystko było idealnie - od momentu pierwszego kontaktu mailowego, przez dogadanie szczegółów, dzień wesela i odbiór filmu! To był nasz najlepszy wybór okołoślubny - do sali, fotografa i zespołu mamy trochę uwag (niedużo, bo niedużo, ale zawsze;) a do chłopaków z Lowmi ani jednej! Są fantastyczni! Osobiście poznaliśmy się dopiero w dniu wesela (wszystkie szczegółu i umowa przez maila;), ale od razu poczuliśmy się z nimi bardzo swobodnie i naturalnie. Z niczym się nie narzucają, wprowadzali atmosferę bardzo dużego spokoju, co niesamowicie pomaga;) A w kościele i na sali dla mnie byli niewidzialni. Niesamowicie dyskretni, nie zaczepiali gości, nie kręcili nikogo przy rosole, nikt nie czuł się skrępowany, a duża część gości nawet nie wiedziała, że był ktoś i coś kręcił. Film jest cudny! Oglądałam go już kilkanaście razy, a mam go dopiero od dwóch tygodni :D Na film czekaliśmy 3 miesiące, ale nasze wesele było już praktycznie po sezonie, więc obstawiam, że gdyby było inaczej to na film czekalibyśmy dłużej (w umowie jest zapis, że nawet do 6 miesięcy) ale warto! W cenie dostaliśmy teledysk ślubny, 17 minutowy film, który zawiera wszystko co najważniejsze (przygotowania, salę, kościół, kazanie, przysięgę, przyjazd na salę, fragment pierwszego tańca, krótką zabawę i oczepiny) i 30 minutowy film z zabawą i całym pierwszym tańcem. Ujęcia są przepiękne!!! Długość filmu jest idealna - 6 godzinne filmy weselne to już powoli przeżytek (całe szczęście;) Jestem przekonana, że za 50 lat dalej będę zachwycać się swoim filmem. Jak filmy ślubne to tylko z Lowmi! Gorąco zachęcam Was do zajrzenia na ich stronę - nawet jeśli ślub macie już za sobą, bo tak fantastyczne filmy warto obejrzeć dla czystej przyjemności:)
 
 
czarnuleczka 

Dołączyła: 30 Sty 2017
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 17, 2017 10:20 pm   

Faktycznie filmy piękne. Ile kosztowała was też przyjemność? :)
 
 
Wektoria 

Dołączyła: 20 Lip 2016
Posty: 7
Skąd: Świat
Wysłany: Nie Mar 05, 2017 9:09 pm   

Nas 3600 zł, ale to był chyba pierwszy rok działalności chłopaków, po rozstaniu z poprzednią ekipą i chyba dlatego tak tanio jak za taką jakość. Teraz słyszałam, że mocno podnieśli ceny i chyba oscylują już w granicach 5 tys.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl