Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"Pelikan" sala weselna i hotel Aleksandrów Łódzki
Autor Wiadomość
gabi1986 


Wiek: 37
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 30, 2013 7:39 am   

Podbijam temat :)
_________________
 
 
Syli112 

Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 19, 2013 8:01 pm   

kesuni napisał/a:
ja zdecydowałam się na 07.06.2014, też będę miała około 100 Gości, myślę, że jakoś się pomieścimy :)


dołączamy do zauroczonych Pelikanem..nasz ślub już w lipcu i też martwi mnie miejsce do tanca ale mysle ze bedzie dobrze!
 
 
chmurka_1985 

Dołączyła: 18 Mar 2014
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 9:34 pm   

Ja mam nadzieję, że ktoś jeszcze podzieli się swoimi przemyśleniami na temat tej sali:) ja czekam jeszcze trochę i denerwuję się:)
 
 
enemka 

Dołączyła: 08 Kwi 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 08, 2014 6:08 pm   

My również dołączamy do grona zainteresowanych Pelikanem :-)
O miejsca do tańczenia również się trochę obawiam, planujemy wesele na przyszły rok, na ok. 90 osób.
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 5:48 pm   

a ja sie znowu obawiam czy sala nie bedzie dla nas za duza - my chcemy ok 55-60 osob, a nie chce zeby byly takie "pustki" na sali - co sadzicie?
od paru dni przygladam sie wlasnie Pelikanowi i coraz bardziej mi sie podoba
_________________


 
 
chmurka_1985 

Dołączyła: 18 Mar 2014
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 7:43 pm   

witaj w klubie zmartwionych:) Mam nadzieję, że jedna z dziewczyn, która miała tam wesele zlituje się i doda jakiś mały opis-recenzję dla nas zatroskanych:)
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Pon Kwi 14, 2014 8:08 pm   

dziewczyno zlituj sie :D
_________________


 
 
kesuni 

Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 458
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 11:30 am   

Obawiam się, że na forum w tej chwili nie mamy żadnej Dziewczyny, która miała w Pelikanie wesele, a która nie podzieliłaby się do tej pory swoją opinią na temat tej sali... :razz: Ja ufam dotychczas wyrażonym ocenom i po prostu wiem, że będzie wszystko super przygotowane 8) Możecie czekać na moją relację, ale to nastąpi dopiero w czerwcu :wink:
_________________
 
 
chmurka_1985 

Dołączyła: 18 Mar 2014
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 11:55 am   

kesuni, chyba masz rację, ja muszę poczekać i zobaczyć. Sama się chcę wybrać do nich i zobaczyć na własne oczy. Chciałabym pojechać jak zacznie się sezon ślubny i wybadać. Będę za Was trzymać kciuki!
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 16, 2014 9:32 pm   

chmurka_1985, przecież opinie są o sali więc czym się martwisz? Ja byłam tam na weselu przyjaciółki i było ok. Myślę, że sala adekwatna do ceny :)
_________________


 
 
chmurka_1985 

Dołączyła: 18 Mar 2014
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 16, 2014 11:14 pm   

dagii, masz rację, są opinie:) Spanikowałam bo nie jest ich aż tak dużo w porównaniu do innych sal więc się martwiłam. Szczerze powiedziawszy to nie mam jak nawet sobie porównać w stosunku do innych sal i tak jakoś mi siedzi na sumieniu. Dziękuję, że napisałaś Dagii. Jak patrzylam na Twoje wesele to muszę przyznać, że był to idealny obraz tego, jakie ja chciałabym wesele-tylko na ok 100 gości. xxx
 
 
dagii 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 3215
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 17, 2014 12:08 pm   

chmurka_1985, tylko moje wesele było gdzie indziej i było dokładnie 100 osób :)
Najlepiej pojedź do Pelikana obejrzyj , porozmawiaj , zapytaj o wszystko ;)
_________________


 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Pią Cze 20, 2014 9:57 am   

no to i my bedziemy mieli tu wesele :)
_________________


 
 
kesuni 

Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 458
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 12, 2014 12:00 pm   

Czas na naszą, nieco spóźnioną opinię :) Z całego serca polecamy Pelikana! Sala jest bardzo elegancka, pięknie uszykowana na przyjęcie. Ma piękny ogródek, w ogródku są zadaszone stoliczki, ze świeczuszkami, poduszeczkami, także jednocześnie można mieć "garden party" :) To wszystko można zobaczyć na zdjęciach, natomiast tego, czego zdjęcia nie pokażą jest wspaniała obsługa! Właścicielom obiektu naprawdę zależy na tym, by przyjęcie było zgodne z oczekiwaniami pary młodej i na najwyższym poziomie., Serwis jest po prostu bezbłędny! Kelnerzy podają dania w rękawiczkach :-) W damskiej łazience znalazł się "koszyczek ratunkowy" z niezbędnymi rzeczami (artykułami higienicznymi), choć ja nawet nie pomyślałam o tym, bo coś takiego zapewnić :-) Posiłki w smaku obłędne, wszystko bardzo smaczne i bardzo estetycznie podane. Oczywiście mimo, iż wybraliśmy "najskromniejszą" wersję żywieniową, jedzenia zostało mnóstwo, a rodzina nie musiała się martwić o posiłki przez dłuższy czas :smile:
Polecamy Pelikana gorąco!

Usunęłam linki do zdjęć, które nie były już aktualne. Moderatorka Asiek
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pią Lis 14, 2014 9:51 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Muszkowa 


Wiek: 33
Dołączyła: 12 Lis 2014
Posty: 308
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 14, 2014 9:33 am   

Dołączyłam do osób, które będą miały swoje wesele w Pelikanie.
Mimo że nasze wesele za półtora roku, to Pan spokojnie odpowiadał na moje nawet najbardziej szczegółowe pytania. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, oczywiście jak cała sala! Wszystko bezproblemowe, z ukłonem w stronę klienta. Miałam wrażenie, że osoby tam pracujące zrobią wszystko, aby nasz dzień był wyjątkowy i taki jak się nam zamarzył :)
_________________
Zapraszam do mnie: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0

 
 
kasik91 

Dołączyła: 24 Lut 2015
Posty: 92
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 24, 2015 1:40 pm   

My też dołączyliśmy do grona par, które właśnie w Pelikanie będą miały swoje wesele. Co prawda do imprezy jest jeszcze półtora roku, ale czas szybko leci. Właściciele zrobili na Nas bardzo dobre wrażenie, są elastyczni na nasze pomysły i jest taka "rodzinna" atmosfera. Jest tu teraz jakaś para, która swoje wesele będzie miała w tym sezonie?? Czekamy na kolejne wrażenia z wesel w 2015r :) :):)
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Wto Lut 24, 2015 2:01 pm   

my bedziemy mieli 5 czerwca :)
_________________


 
 
Muszkowa 


Wiek: 33
Dołączyła: 12 Lis 2014
Posty: 308
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 24, 2015 2:55 pm   

kasik91, my będziemy mieć tam wesele 23 kwietnia 2016 :smile:
_________________
Zapraszam do mnie: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0

 
 
kasik91 

Dołączyła: 24 Lut 2015
Posty: 92
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 24, 2015 3:29 pm   

Ja dopiero 27.08.2016 więc będe czekać na wasze opinie :)
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Sob Cze 06, 2015 8:21 pm   

najlepsza sala na świecie!
jedzonko przepyszne, każdy sobie chwalił, ilości ogromne :)
obsługa na medal, naprawdę, pierwsza klasa.
sala piękna, normalnie do niczego się nie przyczepię :)
teraz marzę tylko o powtórce :) :)
polecam wszystkim z całego serca!
_________________


 
 
kasik91 

Dołączyła: 24 Lut 2015
Posty: 92
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Cze 12, 2015 1:29 pm   

Super że się wszystko udało :) :):) i wszystkiego dobrego na Nowej drodze:)

czy dysponujesz może jakimiś zdjęciami stołów i dekoracji sali? jak tak to byłabym mega wdzięczna gdyby udało się coś podesłać :)
 
 
Martusia90 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Mar 2015
Posty: 201
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 12, 2015 4:23 pm   

emiiskaa, ja w tej sali będę miała wesela w kwietniu także cieszy mnie Twoja pozytywna opinia:)
_________________

Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie.
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Sob Lip 04, 2015 9:05 pm   

mi się tak podobało że na andrzejki idę do Pelikana, bo nie dość że moja ukochana sala to jeszcze będzie grał mój zespół, połączenie idealne!
_________________


 
 
Agna 

Dołączyła: 07 Wrz 2015
Posty: 1
Skąd: internet
Wysłany: Pon Wrz 07, 2015 10:46 pm   

czas na naszą opinie:)dnia 5 września w Pelikanie odbyła się najważniejsza impreza naszego życia:)
Wszystko było na najwyższym poziomie!!! dla wszystkich przygotowujących się do Wesela w Pelikanie: o nic się nie martwice-wszystko będzie ok-atmosfera, jedzenie, sala, hotel, obłsuga. My braliśmy najniższa wersję menu a i tak zostało jeszcze sporo jedzenia. Pascal-najlepszy barman w Łodzi-jeszcze raz dziękujemy i polecamy. Szef kuchni nie do pobicia, Goście zachwycali się przystawkami i płonąca szynką:) na FB są zdjęcia z naszej sali, jakby ktoś chciał podejrzeć. No chcielibyśmy sie przyczepić do czegoś ale nie ma do czego:)
jeszcze raz zatem serdecznie dziękujemy:)
Ps. Może ktoś nas zaprosi chętnie byśmy wpadli na taką fajna impreze:)
_________________
Aga i Karol
Ostatnio zmieniony przez Agna Pon Wrz 07, 2015 10:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kasik91 

Dołączyła: 24 Lut 2015
Posty: 92
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Maj 31, 2016 9:34 am   

Co tu taka cisza? Wiem, ze już odbyło się kilka wesel w tym sezonie... Dziewczyny dodajcie swoją opinię, tak by osoby dopiero szukające sali mogły poczytać :) !
_________________
 
 
cappuccino 

Dołączyła: 08 Sty 2017
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 12, 2017 9:58 pm   

Witam!
Jedziemy w sobotę obejrzeć Pelikana na żywo!
Czy któraś z Was mogłaby się wypowiedzieć o weselach, które odbyły się w 2016 roku?

Pozdrawiam :)
 
 
kasik91 

Dołączyła: 24 Lut 2015
Posty: 92
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 14, 2017 12:17 pm   

Witam. Miałam wesele w Pelikanie w sierpniu 2016:)! Wszystko przebiegło tak jak powinno:) jedzenie bardzo dobre, w naprawdę dużych ilościach, obsługa super - z niczym nie było problemu. Właściciele są bardzo pomocni, zarówno podczas wesela jak i przed chętnie doradzaja:) My jak i Nasi goście byliśmy bardzo zadowoleni i polecamy:)!
A z tego co Nam wiadomo będzie lub już był remont sali i ma być jeszcze ładniej:)!
_________________
 
 
cappuccino 

Dołączyła: 08 Sty 2017
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2017 1:36 am   

A na ile osób mieliście wesele? My planujemy wstępnie ok 100. I się mimo wszystko zastanawiamy, czy jednak nie za mała sala. Aczkolwiek poprzednie posty mówiły o tym, że wszystko zależy od ustawienia stołów.

Jak uważasz? 100 osób się zmieści?
 
 
kasik91 

Dołączyła: 24 Lut 2015
Posty: 92
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2017 9:42 am   

U nas końcowo byly 82 osoby. Początkowo też miało byc ok. 100 więc spokojnie na pewno ktoś Wam odpadnie. Ani przez chwilę nie było ciasno, bo to też nie jest tak że wszyscy tańczą na raz. U nas było bardzo ciepło na dworzu więc ogród robił furorę.
Konrad tez mówił o tym remoncie nie wiem czy sala na tegoroczny sezon weselny będzie juz zmieniona, ale ta nowa miała mieścić więcej osób niż obecna.
_________________
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2017 10:28 am   

kasik91, nam pan Kondrad powiedział, że do kwietnia tego roku ma być wszystko zrobione i wykończone. Mają już pełen plan, zaakceptowany, więc trzeba teraz to tylko wykonać. Nie planują powiększenia sali jako tako - usunęli podest dla orkiestry, więc optycznie zrobi się większa i tam też mogą być stoły, więc może o to chodziło. Dzięki temu orkiestr/DJ może stać tam, gdzie chce Para Młoda, co dla mnie jest bardzo fajne.
_________________

 
 
kasik91 

Dołączyła: 24 Lut 2015
Posty: 92
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2017 11:03 am   

No tak tak ma byc więcej miejsca na stoły bo parkiet ma byc po środku i o to mi chodziło:) i ma nie byc takiego jkaby wydzielonego parkietu do tańca wiec optycznie zwiększy sie miejsce i myślę że na spokojnie twoich stu gości się wybawi:)
_________________
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2017 11:07 am   

kasik91, to mieli tam wydzielony parkiet? Ja widziałam tylko płytki, chyba że przy Twoim weselu było coś innego. Ja szczerze mówiąc wolałabym już panele od płytek, bo boje się, że będzie ślisko, ale to już mówi się trudno.
_________________

 
 
kasik91 

Dołączyła: 24 Lut 2015
Posty: 92
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2017 11:15 am   

Przy podescie na zespół był parkiet wydzielony do tańca.
_________________
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2017 11:17 am   

Aaaa, to faktycznie troszkę się teraz pozmieniało. Obecnie jest zdecydowanie lepiej, kiedy nie ma podestu i wydzielonego parkietu, to można poszaleć z ustawieniem stołów i postawić DJ/zespół tam, gdzie się chce. Teraz rozumiem, o co chodziło z tym "powiększeniem" sali :) Salą i tak jestem zachwyconą, czy to przed remontem czy po.
_________________

 
 
paulapan 

Dołączyła: 08 Lut 2017
Posty: 3
Skąd: ldz
Wysłany: Sro Mar 01, 2017 6:19 pm   

Byłam jeszcze przed remontem, na weselu koleżanki. Sala zrobiła na mnie pozytywne wrażenia. A obsługa naprawdę rewelacyjna
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 02, 2018 12:19 pm   

Z racji wyboru tej sali na nasze wesele w 2019 i postanowiliśmy przekonać się, co do słuszności naszego wyboru i udać się na Sylwester 2017/18. Jesteśmy bardzo zadowoleni! Jedzenie bardzo dobre, więc sama mogę teraz potwierdzić opinie powyżej. Kluseczki do dania pierwszego, consomme grzybowe, chyba samodzielnie robili, bo smak był inny niż kupnego makaronu, o wiele lepsze. Stół szwedzki estetycznie wyglądał i przekąski były podane w bardzo ładnej formie. Choć na wesele jednak preferowałabym zakąski na stołach, ale na szczęście dają wybór :D Kiedy zabrakło jedzenia, było ono dokładane. W ogóle jedzenia było bardzo dużo i przy daniach ciepłych chodzili z dokładką mięsa i pytali się, czy ktoś sobie jeszcze życzy, więc nic było wydzielane. A najlepsze to były poliki wieprzowe :smile: Mają też dobre kremy, takie... niespotykane połączenia smakowe.
Bardzo podobała mi się zastawa, biała, elegancka, niekrzykliwa, stonowana. Nie widziałam w komentarza niczego na ten temat, ale dla PM jest to chyba istotny element sali, a przynajmniej dla mnie. Serwetki były materiałowe, nie papierowe, więc super.
A obsługa rewelacja! Sprzątali na bieżąco, czy to ze stołów czy z podłogi, kiedy komuś się coś rozlało, więc nie było żadnych wypadków z powodu poślizgnięcia. Reagowali na każdą prośbę czy uwagę i szybko było spełniane. W ogóle bardzo miła obsługa.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl