Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Brethil dom weselny Lodz
Autor Wiadomość
paresens 

Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 5
Skąd: Radomsko
Wysłany: Wto Wrz 17, 2013 11:58 am   

Brethil - Fajnie tam jest .. :-)
Moja siostra miała niedawno tam wesele i strasznie mi się podobało.
Organizacja taka fajna, wszystko pięknie przygotowane.
Było 100 osób na weselu i nawet nawet, nie było żadnych problemów ani nie było ciasno.
Stoły poustawiane, jeśli chodzi o parkiet to też nie mam żadnych zastrzeżeń.
Ja za 2 lata będę musiała organizowac swoje wesele i myślę,że tutaj zrobię bo na prawdę warto. Z resztą nie tylko ja jestem zadowolona jak widać :)
Obsługa bardzo miła.


Pozdrawiam :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: Czw Lis 14, 2013 1:27 pm ]
Byłam w Brethil. Cudownie. Największe wrażenie na mnie zrobiła kuchnia, widać było, że nie oszczędzają na gościach. Pycha.
 
 
Kajka 

Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 18, 2014 11:17 am   

Paresens, a czy przy tych 100os. było wesele na jednym piętrze? czy tańce na dole? Sala jest bardzo ładna, ale chciałabym właśnie wszystko jednopoziomowo załatwić :)
_________________
 
 
Romus_Julcia 

Wiek: 45
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 26
Skąd: Bełchatów, Radomsko
Wysłany: Pon Sty 20, 2014 7:01 pm   

Czy istnieje możliwość organizacji pokazu sztucznych ogni, wypuszczania lampionów bądź innych atrakcji?
 
 
Kajka 

Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 21, 2014 12:57 am   

Romus_Julcia, sala ma duży ogród, myślę, że nikt tam nie zrobi problemów, ale atrakcje organizowane są z firm zewnętrznych, przez Was :)
_________________
 
 
blondynka89 


Dołączyła: 03 Kwi 2014
Posty: 426
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 04, 2014 10:32 am   

To umowa z salą Brethil podpisana - ale też jeszcze nie wiemy czy zrobimy tam imprezę dwupoziomową czy na jednym piętrze......
_________________




Zapraszam do mnie http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16915
Ostatnio zmieniony przez blondynka89 Sro Cze 04, 2014 10:33 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 04, 2014 1:43 pm   

blondynka89 napisał/a:
ale też jeszcze nie wiemy czy zrobimy tam imprezę dwupoziomową czy na jednym piętrze


Zależy na ile osób planujesz imprezę.
Jak się zdecydujecie na dwa poziomy to wynajmijcie barmana, żeby na dole serwował drinki goście wtedy chętniej ruszają zza stołów i schodzą na salę taneczną. Graliśmy tam dwukrotnie to coś o tym wiemy :)
Koniecznie uprzedźcie zespół czy DJ'a o dwóch poziomach, bo trzeba nagłośnić także piętro z salą jadalną, by goście wiedzieli co się dzieje na dole.
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
cudenko89 

Dołączyła: 20 Lut 2013
Posty: 4
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Paź 08, 2014 1:13 pm   

cześć i jakieś są nowe opinie o tym miejscu? bo się zastanawiam czy zrobić tam wesele?
rozmawialiście jakos ostatnio z menadżerem sali, bo nie mogę się dodzwonić (nr podany na stronie www nie odpowiada)
 
 
blondynka89 


Dołączyła: 03 Kwi 2014
Posty: 426
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 08, 2014 8:24 pm   

Ja będę tam miała wesele w przyszłym roku i mi sie miejsce wyjątkowo podoba.
Menadżer też jest bardzo konkretny i można się z nim dogadać. Ztego co wiem aktualny nr jest u nich na stronie na fb.
_________________




Zapraszam do mnie http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16915
 
 
cudenko89 

Dołączyła: 20 Lut 2013
Posty: 4
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Paź 08, 2014 9:38 pm   

aha, no to jeszcze będę próbować.
 
 
maddalena 

Dołączyła: 01 Mar 2015
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 01, 2015 7:00 pm   

cześć dziewczyny :)
niedługo mamy slub cywilny, po nim chcemy zorganizowac obiad dla najblizszej rodziny, okolo 20-25 osob.

Czy ktoras z Was byla na przyjeciu w tym lokalu?
Bylismy tam na miejscu i jest pieknie,ale nie wiem jak z jedzeniem i organizacja....

bede wdzieczna za wszelkie informacje :)
 
 
Bogdan 

Dołączył: 17 Lip 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 17, 2015 1:01 pm   

Może i miejsce piękne, ale od strony organizacyjnej bardzo słabo, a raczej kompletny BRAK, zawiodłem się na ich obiecankach, no i ta obsługa ruszająca się jak muchy w smole, która chachmęci na lewo i prawo sięga dna, aktualnie odradzam...
 
 
ola888 

Wiek: 35
Dołączyła: 11 Sie 2015
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Sie 11, 2015 2:39 pm   

POLECAM!

Byłam tam 1go sierpnia tego roku na własnym weselu :) . Brethil zrobił na mnie fantastyczne wrażenie! Pierw ukazuje się oczom elegancki dworek opatulony drzewami. Za drzwiami wyłania się hol w świetnym stylu, podłogi są obłożone marmurami, mnóstwo prawdziwych antyków, które nadają mu ponadczasową atmosfery. Zachwycił mnie ogród, gdzie można przycupnąć na świeżym powietrzu w środku nocy.
Wiadomo, że na weselu najważniejsze jest jedzenie. Kucharze zaprezentowali swój fach w możliwie z jak najlepszej strony, mięsa które nam zaserwowali były soczyste i bardzo gustownie podane. Talerze od przekąsek były wypełnione po brzegi samymi dobrymi smakołykami, które w przerwach goście bardzo chętnie pochłaniali. :) Strogonow o 3:00 nad ranem był mistrzostwem świata :) Gigantyczna wyżerka jednym słowem :)
Obsługa była miła, szybka i zręczna. Stały kontakt z menadżrem podczas imprezy zapewnił zgraną imprezę bez niepotrzebnych opóźnień :)
Tak jak napisałam w nagłówku, serdecznie polecam wszystkim Dom Weselny Brethil, ponieważ wesele dla pary młodej to najważniejsza impreza w ich życiu!
 
 
anna87 

Wiek: 36
Dołączyła: 20 Sie 2015
Posty: 1
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Czw Sie 20, 2015 3:57 pm   

Sala jak marzenie...!!

Wesele mojej przyjaciółki odbyło się w najpiękniejszej sali jaką w życiu widziałam!Przepięknie ułożona dekoracja z gladioli i róż, świeczuszki paliły się całą noc, organza nadawała charakter całemu stolu <3 pyszne jedzonko, przekąski świetnie pasujące do alkoholu oraz mnóstwo ciasta. Nie było opcji, żeby czegoś brakowało tego wieczora! Serdecznie polecam. :D
 
 
olga80 

Wiek: 43
Dołączyła: 27 Sie 2015
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 27, 2015 2:42 pm   

Superancko!

Sala bardzo ale to bardzo bardzo elegancka, wypasiona, nadająca świetny klimat! Wszystkie te antyki, obrazy, lampy, świeczniki nadają ogromnego uroku tej sali!! Jedzonko dobre, ładnie ozdobione, normalnie tak jak u samego szefa Amaro :D Stół wiejski bardzo bogaty, mnóstwo kiełbasy i kaszanki :D Ciasta od MISIA słodziutkie, świeżutkie i dobrze zrobione :) Pani menager poleciła nam najsmaczniejsze ciasto na świecie, STEFANKĘ :) :D Weselicho odbyło się na dwóch poziomach, ponieważ mieliśmy dużo gości. Właściciel polecił imprezę z barmanką, okazało się że był to strzał w dziesiątkę! Wszyscy się super extra bawili! Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi, z jedzenia, z wystroju i dekoracji którą sobie wymyśliliśmy :)

POLECAMY Z MĘŻEM!
 
 
KatarzynaJ 

Wiek: 33
Dołączyła: 01 Wrz 2015
Posty: 1
Skąd: Łask
Wysłany: Wto Wrz 01, 2015 4:34 pm   

Słuchajcie, zwiedziłam bardzo dużo sal z moim przyszłym mężem tu w łodzi jak i poza łodzią, uważam że Brethil powalił każdą inna salę weselną na kolana. Super szef, można z nim pogadać, pośmiać się, pożartować. Czysto, świeżo, elegancko. Sala zadbana, unikatowa. :eek: My bierzemy wesele w przyszłym roku i już podjeliśmy decyzję. :wink:

Nie możemy się już doczekać! Będzie mega hihi :lol: :lol: :!: :smile:
 
 
Adrian35 

Dołączył: 11 Wrz 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 11, 2015 1:48 pm   

Wesele jak ze snu.
Nasi goście byli bardzo zadowoleni, bardzo im się podobał wystrój sali Brethil. Bardzo chwalili kuchnię, oraz obsługę. Mówili mi, że lepiej im smakowały dania u mnie na weselu jak w niejednej restauracji, naprawdę szacun dla szefa kuchni :) obsługa bardzo dbała o naszych gości, co mnie i moją żonę bardzo cieszyło. Gorąco polecamy, uważamy że lepiej trafić nie mogliśmy :) :D
 
 
DagaG 

Wiek: 32
Dołączyła: 17 Wrz 2015
Posty: 1
Skąd: Konstantynów łódzki
Wysłany: Czw Wrz 17, 2015 2:17 pm   

Czekaliśmy na ten moment 2 lata, aż wreszcie nadszedł..

Bardzo dużo czasu zajęło nam, szukanie sali która by sprostała naszym wszystkim oczekiwaniom. Aż wreszcie znaleźliśmy. PIĘKNA SALA z ogromnym ogrodem, zadbanym, z niezwykle wysokimi drzewami. Nastrój lasu łagiewnickiego świetnie nadaje koloru tej sali. W środku marmury, kapiące złotem posągi i rzeźby a na zewnątrz wiekowe korony drzew. Wesele bardzo huczne, głośne i bogate. Jedzenie oraz cała obsługa była na 6 z plusem. Jesteśmy ogromnie zadowoleni z tego, że wszystko wypadło bardzo sprawnie i pomyślnie ze strony kuchni oraz obsługi!!

WSZYSTKIM ALE TO WSZYSTKIM POLECAMY ;) NA WIATR SŁÓW NIE RZUCAMY ;)
 
 
nkowal83@o2.pl 

Dołączyła: 14 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 14, 2015 5:19 pm   

Witajcie! Wraz z narzeczonym długo poszukiwaliśmy odpowiedniej sali. Również zwiedziliśmy kilka w okolicach Łodzi. I wierzcie mi, bądź nie- ale Brethil dla nas przebił je wszystkie! Swoim antycznym klimatem i niesamowitym urokiem pozwala poczuć się jak w bajce. Z zewnątrz niepozorny, natomiast wnętrze kryje przepiękne miejsce idealnie nadające się na zorganizowanie przyjęcia weselnego. Nie wspominając o ogrodzie- przepiękny, duży i zadbany nawet teraz prezentuje się cudownie, a co będzie latem- już nie mogę się doczekać :) Zarezerwowaliśmy termin, choć to dopiero w przyszłym roku wolę mieć pewność, że tu właśnie odbędzie się moje wesele. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :lol:
 
 
Monisia1983 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Lis 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 18, 2015 5:56 pm   

Kochani! Nie wiem, czemu niektórzy piszą takie paskudne opinie o Brethilu- są albo bardzo złośliwi, albo to po prostu konkurencja, która chce ich wygryźć z branży. Urządzałam tam wesele w tym roku (lipiec dokładnie) i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Nie lubię rozpisywać się na forach, ale to, co piszą niektórzy ludzie aż szczypie w oczy. Sala jest piękna, dużo przestrzeni (u nas było 130 gości!!! i nie stanowiło to absolutnie żadnego problemu). Ogromny, zadbany ogród to również pozytywna strona tego miejsca, bo można wyjść, przewietrzyć się trochę i odsapnąć. Impreza odbyła się na dwóch poziomach, z barem na dolnym- tanecznym. Było świetnie! I ten, kto pisze, że to może nie być dobre rozwiązanie- myli się i to bardzo. Na górze spokój, delikatna muzyka, jedzenie- nikt nie musiał przekrzykiwać się w hałasie dudniącej muzyki. A na dole duży parkiet taneczny, barmanka serwująca fajne, kolorowe drinki- czego chcieć więcej, rozwiązanie idealne! Obsługa miła i sprawna, a jedzenie pyszne i w dużych ilościach (ktoś wspominał o cateringu???- przecież są tam kucharze). Nie mam żadnych zarzutów- z ręką na sercu POLECAM
 
 
konkret42 

Wiek: 56
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 35
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lis 18, 2015 8:40 pm   

Wow, a którego lipca?
Masz jakieś zdjęcia?
Zastanawiamy się nad większymi chrzcinami gdzieś na sali z ogrodem a o tej lokalizacji nie pomyślałem.
Dobudowali kuchnię? Jest teraz smacznie?
_________________
Tomek
 
 
S.Malicki 

Dołączył: 03 Sty 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 03, 2016 4:23 pm   

Nietuzinkowe miejsce. Moja pani wybrała tę salę- zawsze wiedziałem, że ma świetny gust ale tutaj naprawdę się popisała. Oglądałem ją przed świętami, akurat fajnie trafiliśmy ponieważ szykowali się do jakiejś imprezy firmowej, więc mogliśmy zobaczyć jak to wszystko prezentuje się przystrojone i przyszykowane na przyjście gości- elegancko. Mogliśmy nawet skosztować przysmaków serwowanych przez szefa kuchni- bardzo sympatyczny gość i doskonale gotuje, bo to czego próbowałem było naprawdę smaczne. Przemiła pani menager, pomimo akurat trwających przygotowań poświęciła nam swój czas- oprowadziła wszędzie, dokładnie opowiedziała co i jak i w zasadzie z miejsca się zdecydowaliśmy. Także nasze weselicho odbędzie się w Brethilu. Polecam- świetna atmosfera, fajni ludzie, aż miło się człowiekowi robi gdy wie, że jego impreza będzie organizowana przez takich ludzi- szacun dla Was!!! 8)

[ Dodano: Nie Sty 03, 2016 4:26 pm ]
konkret42 napisał/a:
Wow, a którego lipca?
Masz jakieś zdjęcia?
Zastanawiamy się nad większymi chrzcinami gdzieś na sali z ogrodem a o tej lokalizacji nie pomyślałem.
Dobudowali kuchnię? Jest teraz smacznie?



Zdjęcia możecie przecież obejrzeć na ich stronie, albo na fb
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Nie Sty 03, 2016 4:30 pm   

S.Malicki, co innego wybrane, sfotoszopowane zdjęcia na stronie Restauracji, a co innego zdjęcia z faktycznej imprezy :)
_________________


 
 
OlaR 

Dołączyła: 14 Sty 2017
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 16, 2017 1:42 pm   

Witam, odstąpię termin w Brethilu 3-go czrewca 2017 :) propozyje menu są na stronie; jedzenie próbowałam- jest przepyszne, obsługa profesjonalna, pani menager bardzo pomocna i mila. Polecam :)
 
 
mocca 

Dołączyła: 28 Sty 2017
Posty: 7
Skąd: Radomsko
Wysłany: Sob Sty 28, 2017 2:31 am   

Miejsce bardzo ciekawe, ładne wnętrze, ogród. Sala trochę inna niż większość sal weselnych co akurat dla mnie jest plusem.
 
 
czarnuleczka 

Dołączyła: 30 Sty 2017
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 30, 2017 10:12 pm   

Dziewczyny,ja byłam w tamtym roku tam na weselu koleżanki. Sala, a właściwie ten dom jest przepiękny, ale niestety nic poza tym. Stoły były porozstawiane w głównej części domu gdzie od jednej strony są duże okna. Nikt siedzący przy stole nic nie widział przez wpadające światło. Na pierwsze danie czyli zupę czekaliśmy 2 godziny. Chyba nie muszę mówić jak bardzo zdenerwowani byli młodzi i rodzice...Przez bite dwie godziny każdy siedział o suchym pysku, aż było mi szkoda młodych tak się przejmowali. Kelnerki były chyba dwie, więc mimo że bardzo się starały to nie dawały rady ogarnąć całego wesela. Słyszalam też ze właściciel miał być tam na miejscu, a w ogóle się nie pokazał.
 
 
Krzysiek M 

Dołączył: 01 Lut 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 01, 2017 3:39 pm   

Witam w sierpniu 2016 roku byłem na weselu mojego przyjaciela , cala impreza odbywała się na całej powierzchni Domu jak i przepięknym ogrodzie , wystrój sali jak i ogrodu olśniewający , naprawdę świetna robota. Obsługa na najwyższym poziomie , organizatorzy bardzo mili i sumienni jeśli chodzi o organizacje wesela. Jedzenie wychodziło na czas , nie było żadnych pomyłek jeśli chodzi o kolejność wydawania dań , smak i wygląd bez komentarza wszystko naprawdę świetne.
Wszystkim zakochanym młodym parą chcącym zawrzeć pakt małżeński i przy tym wesele polecam Dom Weselny Brethil ! Na koniec pozdrowienia dla pań kelnerek.
 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 03, 2017 7:27 pm   

W sobotę wraz z moim M. mieliśmy okazję być na weselu w Brethilu. Sala ładna, elegancka, ogród duży, spokojnie można zrobić tam wesele w plenerze, jedzenie dobre, ale na tym pozytywy się kończą. Wesele wyprawiali nasi bardzo bliscy znajomi, więc ze wszystkimi sprawami byliśmy na bieżąco. Na początku wszystko ustalane było z managerką sali, z którą nie było najmniejszych nawet problemów. Niestety kilka miesięcy przed weselem okazało się, że pani już tam nie pracuje, a miejsce managera zajął syn właściciela, który niestety niewiele miał do powiedzenia. Wszystko więc musieli ustalać z właścicielem, który na dwa tygodnie przed ich weselem miał własną wizję ich uroczystości, nie interesowały go żadne wcześniejsze ustalenia. Znajomi musieli wszystko negocjować od nowa i bardzo się namęczyć, żeby to co mieli wcześniej obiecane pojawiło się na ich weselu. Dodatkowo właściciel komentował w dość nieprzyjemny sposób wszelkie ich decyzje jak wybór wina, fotobudki, podziękowań dla gości w formie pudełek z ciastem a nawet przywitania ich przez rodziców chlebem i solą! Znajomi nie mogli sami w piątek porozstawiać winietek na stołach, bo właściciel nawet nie brał pod uwagę możliwości rozstawiania stołów w piątek. Musieli więc przygotować diagramy dla kelnerów i zaufać, że wszystko będzie tak jak powinno. Kolejna rzecz, musieli dopłacić do mnóstwa rzeczy, które mieli mieć w cenie (dodam, że dość wysokiej), tj. za szampana na powitanie, dekoracje kwiatowe, napoje gazowane, osobę do pakowania ciast do pudełek. W dniu wesela kolega musiał jechać na salę około godziny 13 (ślub mieli o 17!) i negocjować jeszcze ustawienie stołów, bo coś się panu właścicielowi nie podobało, a także musiał dopłacać za tort weselny (warto wspomnieć, że jego cenę znajomi poznali dopiero w dniu wesela). O dopłaceniu za osobę do pakowania ciasta również dowiedzieli się w dniu wesela. Dodatkowa ciekawostka – florystka współpracująca z salą weselną przy ustalaniu szczegółów była zaangażowana, profesjonalna, ustaliła z panną młodą wszelkie szczegóły dotyczące kolorystyki kwiatów i ich rodzajów. Jedynym życzeniem znajomej było to, żeby nie było goździków, bo ich nie lubi. W piątek okazało się, że jej wiązanka składa się z samych goździków, które przewijały się również w pozostałych dekoracjach… Niestety nie podjęła również próby dialogu z panną młodą, stwierdziła jedynie, że „ona już pracę na dzisiaj skończyła i nie będzie z nimi rozmawiać”. To miał być najpiękniejszy dzień w ich życiu, na który wydali mnóstwo pieniędzy, a na dwa tygodnie przed ślubem zamienił się w prawdziwy horror. Po każdej wizycie na sali weselnej mój M. dostawał telefon od naszego kolegi z kolejnymi rewelacjami. Nigdy nie słyszałam od żadnej pary młodej, żeby pojawiło się tyle problemów przy organizacji ślubu. Dla nas sprawa z perspektywy gości wyglądała tak, że jedzenia jak za tę cenę było niesamowicie mało – 2 x zupa i 2 x mięsne danie, zimnych przystawek nie było za wiele, podobnie jak ciast. Nie wyszliśmy głodni, ale tutaj przede wszystkim zasługa wiejskiego stołu zorganizowanego przez młodych. Nie możemy natomiast narzekać na jakość potraw, bo te były naprawdę smaczne. Wesele było udane, ale to przede wszystkim zasługa ludzi, dj’a, firmy obsługującej fotobudkę, a nie właściciela sali, który najpiękniejsze chwile przeistoczył w prawdziwy koszmar. Znajomi powiedzieli nam, że od strony organizacyjnej było to najgorsze doświadczenie w ich życiu.
_________________


 
 
damian688 

Wiek: 56
Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 22, 2017 5:12 pm   

Dwa tygodnie temu zorganizowałem imprezę urodzinową na sześćdziesiąt kilka osób . Muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony , preferuję polską kuchnie więc z tej drugiej która restauracja proponuje było tylko kilka przystawek. Jedzenie było przepyszne , wszystko było super tak jak chciałem . Pragnę podziękować obsłudze za dekoracje na stołach która mi zupełnie wyleciał z głowy , mimo to były bukiety z kwiatami w wazonach.
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Sob Sty 06, 2018 4:44 pm   

Piękna sala, piękny ogród i na tym się kończy.

Wpis Atko oddaje dokładnie sytuację i u nas. Dodam tylko że była inna komunia też..i obsługa zgubiła im tort...nie pytajcie jak.

Sama jestem z "branży ślubnej" i nie wyobrażam sobie w taki sposób traktować moich klientów.

usunięte dane osobowe
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Wto Sty 09, 2018 11:45 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
alex92 

Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sty 2018
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sty 07, 2018 2:57 pm   

W grudniu miałam w Brethilu wesele, wszystko wyszło tak jak zaplanowałam oprócz pogody, Miało być biało i śnieżnie na zewnątrz a wyszło deszczowo. Chciałam podziękować panu Wojtkowi za zorganizowanie bufetu finger food wszystko było przecudowne, pięknie podświetlone i udekorowane, poezja w gębie. Kucharz ma naprawdę wiele ciekawych pomysłów nawet ze zwykłej sałatki jarzynowej zrobił małe cudeńka . Dużo fajnych potraw których nazwy już nie pamiętam , oraz przepiękna sala zrobiły na gościach wrażenie. Z czystym sumieniem mogę polecić ten obiekt na wesele.
 
 
KarinaMa 

Dołączyła: 17 Sie 2020
Posty: 6
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Wrz 23, 2020 10:17 pm   

To bardzo cenna sprawa. Mnie zastanawia przede wszystkim to, gdzie dzisiaj warto zorganizować wesele w taki sposób, by było to najbardziej opłacalne. Sporo dobrego słyszałam temat Centrum Molo i przyznaję, że faktycznie może się to fajnie sprawdzić. Zastanawia mnie, co Wy na ten temat sądzicie. Organizowaliście może tam jakiś event?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl