Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"GOŚCINIEC NAD WARTĄ" w Uniejowie
Autor Wiadomość
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
  Wysłany: Sro Cze 17, 2009 12:23 pm   "GOŚCINIEC NAD WARTĄ" w Uniejowie

Kto był na weselu w Gościńcu nad Wartą w Uniejowie, który prowadzą p.Krajewscy lub kto będzie miał wesele na tejże sali i może cokolwiek o niej powiedzieć?
_________________


Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Cze 18, 2009 9:44 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lilia 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Lip 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 12:56 pm   

Witam ;) bylam na 2 weselach tam ;) bardzo mi sie podobalo sama zastanawiam sie nad ta sala dzis zadzwonie spytac czy wolny termin ;)
Co do sali jest duza ladna ;) parkiet super bywalam na weselach gdzie byly kafelki i nogi mi lataly w wszystkie strony a tu sie super tanczy , nie ma scisku , dobra akustyka sali;) obsluga mila ciagle pytaja czy nie trzeba czegos, jedzenia duzo i co najwazniejsze pyszne :) na zewnatrz tez super mozna posiedziec na tym tarasiku nie wiem jak to nazwac ;) ogolnie fajna atmosfera a to sie wlasnie liczy zeby byl klimacik, gosciniec pieknie wyglada na zewnatrz przyciaga wzrok gdy sie kolo niego przejezdza ;) polceam ;)
_________________
10.07.2010 <3333 powiemy "TAK"
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 1:03 pm   

Najbardziej ucieszyło mnie zdanie
lilia napisał/a:
na zewnatrz tez super mozna posiedziec na tym tarasiku
- jak zamawiałam salę rok temu to pow.,że w planach jest budowa tarasu i się zastanawiłam czy taras wybudowali, czy będę miała salę z placem budowy obok zamiat tarasu :) Dzięki wielkie!
_________________


 
 
lilia 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Lip 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 1:05 pm   

i dodam ze para mloda dostala pokoj zamykany na klucz gdzie mogli zostawic prezenty itp ;) a kelnerki wszystkie kwiaty ulozyly na ziemi w serce i mlodzi mieli w sercu pierwszy taniec ;D

[ Dodano: Pon Lip 06, 2009 1:19 pm ]
wlasnie rozmawialam z pania Teresa i 10 lipiec jest wolny!! wiec jutro jade z ukochanym moze podpiszemy umowe bo boje sie ze ktos mi ukradnie termin,
pani T. powiedziala mi ze 120 zl od osoby plus 20 zl poprawiny a Ty jaka dostalas cene? :lol: kurcze na prawde tanio ja myslalam ze gdzies kolo 180 zl z poprawinami zaplacimy i jeszcze atut ze 300 osob pomiesci sie a moje wesele ma byc na 200-230 wiec nie wszedzie moge zrobic weselicho :roll:
_________________
10.07.2010 <3333 powiemy "TAK"
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 1:44 pm   

Cena od osoby zależy od tego jakie menu wybierzecie tam były 3 ceny - 120 - 130 -140zł lub coś około nie pamiętam już. Pamiętam że w najdroższym menu było bardzo dużo wraz z różnymi rybami w galaretach itp. Ceny za poprawiny nie pamiętam wcale ale wiem że była b. niska. Spisaliśmy umowę, że rezerwujemy sale na taką a taką datę wraz z poprawinami i chyba, że cena może wzrosnąć o ileś tam procent - no bo umowa podpisywana 2 lata naprzód, a z każdym rokiem drożeje o kilka procent....ale i tak w porównianiu z innym lokalami to było tanio (nic nie napiszę dokładnie bo moi rodzice podpisywali umowę, my przebywamy w Londynie ). W każdym bądź razie wybór menu to dopiero na kilka tyg przed weselem, więc wtedy dopiero będziemy znali cenę. A i my jeszcze rezerwujemy hotel dla gości i apartament dla nowożeńców też jest :)
_________________


 
 
lilia 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Lip 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 1:48 pm   

gdy bylam na weselu to wlasnie spalam w tym hotelu i pokoje bardzo ladne, czyste i przytulne :lol: wiecej powiem jutro po powrocie i postaram sie dodac jakies zdjecia z poprzednich wesel ;)
_________________
10.07.2010 <3333 powiemy "TAK"
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 1:48 pm   

A i jeśli wesele jest na conajmniej 150 osób to stól wiejski jest już w cenie (gratis), chyba że para młoda chciałaby robić stół wiejski na własną rękę to też można.
_________________


 
 
lilia 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Lip 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 1:50 pm   

a na ile osob bedzie wesele u Ciebie , bo u mnie gdzies 200-230 :roll:
_________________
10.07.2010 <3333 powiemy "TAK"
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 1:58 pm   

No to u Ciebie super duże! U mnie 150 a i tak wydawało mi się że jedno z największych spośród wielu forumek :) A no i jeszcze pozostaje dekoracja sali! Chyba,że teraz już sala jest udekorowana na stałe, ale rok temu nie była i p.Teresa pow że koszt dekoratora ok 600 zł (na głównej stronie internetowej Gościńca na zdjęciach widać salę w jaki sposób przybrana). Trzeba będzie wybrać dekoratora - to jeszcze przede mną.
_________________


 
 
lilia 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Lip 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 2:31 pm   

150 to tez wielkie wesele ;D ja sobie nie moge wyobrazic jak tu ucalowac tylu ludzi hehe ;) i z kazdym facetem zatanczyc

co do dekoracji to bardzo bbym chciala z klasa i elegancja mysle o bialej satynie na stolach i krzeslach , swiece ,roze zywe :oops:
_________________
10.07.2010 <3333 powiemy "TAK"
 
 
Nicram144 

Wiek: 45
Dołączył: 19 Sie 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 19, 2009 7:53 pm   

Witam
Ja także mam zarezerwowaną sale w zajeździe Gościniec na Wartą. Moje wesee odbędzie się w tym roku (2009). Chętnie podziele się wszystkimi uwagami na temat tej sali i przyznam, że słyszałem na jej temat różne opinie.
Jeśli ktokolwiek miał tam wesele lub był na nim jako gośc będze wdzięczny za jakikolwiek komentarz

Pozdrawiam
Nicram144
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 8:34 pm   

Nicram144 to podziel się wszystkim co wiesz!
_________________


 
 
Nicram144 

Wiek: 45
Dołączył: 19 Sie 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 9:34 pm   

misiao1983, Byłem tam na Sylwestrze w minionym roku i nie za bardzo mi się podobało. Moim zdaniem porcję jedzenia są za małe i generalnie nie było zbyt dużo rodzajów mięsa i ciast. Myśle że za cene 300-400 zł od pary za noc sylwestrową można było dorzucić wiecej. Sala jest duża parkiet wygodny do tańczenia ale to wszystko może zobaczyć każdy kto się tam wybierze.
Co do informacji zasłyszanych od innych (a więc nie sprawdzonych przeze mnie bezpośrednio) mówino mi że były wesela na których brakowało jedzenia (bo moim zdaniem jedzenie i orkiestra to podstawa wesela). Ceny różniły się od tych ustalanych na wstępny spotkaniach. W skrajnym przypadku usłyszałem od znajomej że kobiety dały meżczyznom miesa ponieważ brakowało. Ale żeby nie było tak gorzko spotkałem też opinie ludzi którzy byli zadowoleni z organizacji tam wesel. Nie chciałbym zadziałać na czyjąkolwiek szkode w dzisijszych czasach ludzie czasami mają wymagania nie pasujące do ich portfeli.
Ale szczerzę przyznm jednak że wspólnie z narzeczoną martwimy się jak to u nas wypadnie i na pewno nie martwiłbym się tak bardzo gdyby wesele organizowano np w zajeździe Skorpion w Poddębicach. Byłem na sylwestrach w obu knajpach i Skorpion jest po prostu lepszy mam porównanie i stąd mogę napisać że wymiótł w tej kwesii Gościniec n/Wartą.
Jeśli ktokolwiek wie coś ważnego prosze o pomoc.
Obiecuje że jak wesele się odbędzie opiszę wszystko by pomóć innym w dokonaniu dobrego wyboru.
To tyle
Pzdr
Nicram 144
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Wto Wrz 22, 2009 9:07 pm   

Odradzam,  odradzam i jeszcze raz odradzam tą salę!!!  
Miałam ją zamówioną na 24 lipiec 2010r., jednak gdy postanowiłam zrezygnować (zdecydowałam się na inną salę) , w dniu kiedy pojechaliśmy wypowiedzieć umowę okazało się, że właścicielka zarezerwowała 2 wesela na ten sam termin na tą samą salę i od obydwu rodzin wzięła zaliczki!!!
W momencie, gdy właścicielka zorientowała się, że ma rezerwację na inne nazwisko niż umowa z którą przyjechaliśmy, dopisała ołówkiem nasze nazwisko na liście rezerwacji i próbowała nam wmówić, że wszystko jest w najlepszym porządku.Udało mi się dostrzec nazwisko osoby , która miała rezerwację w tym samym terminie, i po awanturze z właścicielką skontaktowałam się z tą drugą rodziną i rzeczywiście nasze podejrzenia się potwierdziły!!! Tamta rodzina miała tą samą salę i datę co my!!! Zresztą pewność mieliśmy od samego początku, ponieważ właścicielka po burzliwej awanturze, gdy to próbowała nam wmówić, że nie ma żadnej pomyłki, gdy zagroziłam, że skontaktuję się z drugą rodziną postanowiła że zwróci nam połowę zaliczki. Wciąż jednak upierała się że do żadnej pomyłki nie doszło. P. Krajewska nas ewidentnie oszukała i zatrzymała sobie 50 % naszej zaliczki niesłusznie. ( nie oczekiwałam zwrotu zaliczki w ogóle przy wypowiadaniu umowy ale w sytuacji gdy zamówiła ten termin 2 rodzinom ewidentnie nas oszukala i powinna zaliczke zwrocic!!! )
I nie chodzi o pieniądze, tylko aż trudno mi sobie wyobrazić co by było gdybym nie zdecydowała się na wypowiedzenie tej umowy. Gdzie znalazłabym ( ja lub ta druga rodzina) wolną salę na ostatnią chwilę??? A p. Krajewska czuje się bezkarna, ważne ze grafik pełny i interes się kręci, ludzie są nieważni. Więc jeszcze raz odradzam jeśli nie chcecie przeżyć niemiłej niespodzianki tuż przed weselem.
_________________


 
 
jola87 

Dołączyła: 16 Lis 2009
Posty: 29
Skąd: Szadek
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 8:14 pm   

Właśnie czy są jakieś osoby które miały tam wesele?
Sama che tam zamówić termin na wrzesien 2011, ale boje się o jedzonko?
Czy aby na pewno wszystkiego jest pod dostatkiem, czy stoły po miedzy posiłkami nie są puste:/
Rożne opinie słyszałam... wiec zastanawiam się czy raczej nie postawić na Skorpion. Moze i sala mniej elegancka ale za to pewna z jedzeniem. :roll:
_________________
Jola
 
 
misiao1983 
To sem ja


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 1365
Skąd: To tu, to tam...
Wysłany: Pon Lis 16, 2009 9:27 pm   

jola 87 z całego serca Ci odradzam tą salę...
_________________


 
 
Nicram144 

Wiek: 45
Dołączył: 19 Sie 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 11:04 pm   

Witam
Ja miałem weselę w Gościńcu w październiku br. martwiłem się o jedzenie i mimo naprawdę czasami ciężkiej dyskusji z Panią właściciel nie żałuję. Gościniec ma lepszą sale (pisze o dużej bo tam miałem) jedzenia w konsekwencji było za dużo ale domówiłem więcej niż standardowe menu 140 zł/osob. U mnie wyniosło 170 zł/osobę (z poprawinami). Przed weselem zagorzali zwolennicy Skorpiona mówili mi że Gościniec mam mniej jedzenia. Po weselu okazało się zmienili zdanie. Zresztą menu jest bardziej urozmaicone niż w Skorpionie. Obsługa była w porządku, byli dobrze zorganizowani i donosili na czas. Zgadzam się z misiao że właścicieka jest niezorganizowana i moim zdaniem jej błędy wynikają raczej z nadmiaru rzeczy na głowie niż z braku dobrej woli ale to już pozostawiam indywidualnej ocenie każdego kto się z nią spotka.
 
 
gocharoz 


Wiek: 37
Dołączyła: 11 Sty 2010
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 18, 2010 6:33 pm   

Byłam ostatnio oglądać tą salę, naprawde robi wrażenie. Jedyne o co się teraz martwię to czy jedzenia będzie wystarczająco dużo (mamy bardzo mięsożerne rodziny) i jak ubierzemy tą salę. Ma ktoś może jakieś zdjęcia tej sali. Byłabym wdzięczna gdyby ktoś je wstawił.
_________________
 
 
 
JacekSz 

Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 14
Skąd: Ozorków
Wysłany: Nie Cze 13, 2010 6:11 pm   

Wczoraj miałem okazję być na weselu u Gościńcu Nad Wartą. Wesele było na małej sali. Przez zały czas kręcili się jacyś obcy ludzie. Poprostu bar był cały czas otwarty. Totalna porażka. Ja rozumiem pazerność właścicieli, ale przestrzegam potencjalnych nowożenców: Nie pozwólcie zeby obcy kręcili się wam po parkiecie w trakcie wesela. Nie tylko mnie sie to nie podobało.
 
 
magdaaaa 

Dołączyła: 16 Sie 2010
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 11:42 pm   

Witam,
czy ktoś kto był w ostatnim czasie na weselu w goscincu nad warta lub sam organizowal tam swoje może dorzucic swoja opinie na forum? bardzo zalezy mi na poznaniu obiektywnych opinii dotyczacej jedzenia, w sumie to interesuje mnie najbardziej. wiem, ze sala jest nowa i ladna,obsluga tez OK ale widaomo - jedzenie jest najwaznijesze. bede bardzo wdzieczna za kazda rzetelna wypowiedz. mam wstepna rezerwacje na 2011 rok.

dziekuje i pozdrawiam
 
 
nateaa 

Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: Poddębice
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 1:20 pm   

Ja też bardzo prosze o opienie o tej sali osoby które niedawno były tam na weselu. Ja niestety słyszłam bardzo dużo negatywnych opini na temat tej sali a raczej właścicielki i obsługi i mam nadzieje że coś sie zmieniło albo zmieni do sierpnia 2011 :-?
 
 
izakloni 

Dołączyła: 12 Paź 2010
Posty: 2
Skąd: Łódzkie/Wielkopolska
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 12:40 pm   

Ja oztstnio organizowałam tam wesele:) Zaraz wszystko opiszę:)

[ Dodano: Pon Lis 08, 2010 1:58 pm ]
izakloni napisał/a:
Ja oztstnio organizowałam tam wesele:) Zaraz wszystko opiszę:)


Trochę trwała to moje opisywanie:)
Wesele odbyło się we wrześniu, ja i mój mąż jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji.
Po swoim weselu przekonałąm się, że większość opinie, które krążą na temat Gościńca i Pani Teresy są wyssane z palca. Było wszystko tak jak sobie zażyczyłam, nie zmieniła ceny przy rozliczaniu, nie zorganizowala dwóch wesel na jednej sali, a jedzenie było smaczne, GORĄCE i było go bardzo dużo.
Płaciłam 150 zł za osobę, przy czym za dzieci, członków orkiestry i fotografa płaciłam połowę ceny. Pokoje gościnne schludne, czyste, komfortowe, łazienka w każdym. Tort weselny pycha!!
W cenie miałam zagwarantowane: jedzonko, kawa, herbata do oporu, owoce, ciasta, tort, szynkę na gorąco z sosikami, tak soebie zażyczyłam, ponieważ usunęłam 3 rodzaje mięs z menu, jakoś nie byłam przekonana do udek, kotletów mielonych i czegoś tam jeszcze. Takie mało wymyślne, stwierdziłam że to każdy ma na co dzień w domu:)
Stąd też szyneczka:) Pyszna była, dla mnie rewelacyjna.
Rosół podany parujący, z kury, a nie z kostki.
Duża różnorodność potraw, dla każdego coś sie znalazło. Mieliśmy do dyspozycji zaplecze na wódkę, zamykane na klucz z dwiema lodówkami. Napojami, szmpanem dysponowałi kelnerzy, taka była umowa.
Za nocleg płaciłam 45-50 zł za osobę, w zalezności czy goście spali w nowym czy w starym hotelu. Od Szefowej gratis dostaliśmy flaki, z których zrezygnowaliśmy, bo wiem że są mało smakowe. Kwestia gustu oczywiście, ale ja już jadłam i jakoś mi nie przypadły do smaku. Flaczki jednak się pojawiły na stołach. Galaty, przystawki pyszne. Najsmaczniejszy był jednak tatar:)
Przyznaję, że momentami ciężko mi było się "dogadać" z Panią Teresą, zwłaszcza kiedy zapominała o naszym spotkaniu. Ale jak się pojawiła to przepraszała kilka razy, więc to poszło w zapomnienie. Gościniec zainwestował teraz w serwetki bawełniane, a nie te paskudy papierowe. Tak więc kolejny plus, gdyż to wygląda o wiele bardziej elegancko.
Jedzonko po weselu zabraliśmy ze sobą, wszystko już zapakowane w kartony i pojemniki.
Obsługa - rewelacja!!! Słowa złego powiedzieć nie mogę, zwłaszcza dziękuję Pani Monie, koordynowała wszystko i w przypadku jednej małej wpadki (z naszej winy), bardzo nam pomogła. Sztućce, talerze wymieniane na bieżąco, toalety czyste, papier, ręczniki i mydełko zostawione ze sporym zapasem, nie zabrakło niczego.
Ogólne wrażenia - Polecam z czystym sumieniem.
Pozdrawiam
_________________
izakloni
 
 
gocharoz 


Wiek: 37
Dołączyła: 11 Sty 2010
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 23, 2010 8:12 pm   

Droga Izakloni. 30 lipca 2011 roku będę miała tam wesele na tej nowej dużej sali, czy ty tez tam miałaś?? Ilu mieliście kelnerów i czy wyrabiali się w czasie? Czy parking przed salą był tylko dla waszych gości czy inni też tam parkowali?? Które potrawy polecasz a które można by było zamienić na coś innego w menu? Pozdrawiam.

[ Dodano: Wto Lis 23, 2010 8:13 pm ]
Aha i jeszcze jedno, mieliście ubrane krzesła??
_________________
 
 
 
izakloni 

Dołączyła: 12 Paź 2010
Posty: 2
Skąd: Łódzkie/Wielkopolska
Wysłany: Wto Gru 07, 2010 8:07 pm   

Krzesła były ubrane, to było w cenie. Dekorację sali z tego co wiem można sobie zażyczyć, są to kwiaty na stołach, za dodatkową opłatą. Ja miałam Dekoratorkę. Pani Dekoratorce odpadło dekorowanie krzeseł:) Kokardy były w kolorze białym, są chyba jeszcze bordowe. Ale wiadomo wszystko może się zmienić.
Kelnerów obsługujących moje wesele było 5, jeden pan i cztery panie. Wyrabiali się ze wszystkim, nie można nic zarzucić obsłudze. Wesele było na dużej sali i ten parking przed salą był raczej do naszej dyspozycji. Ale spokojnie, nawet gdyby ktoś tam parkował spoza gości i tak wszyscy się zmieszczą.
Polecam z menu praktycznie wszystko, ja jak już pisałam zrezygnowałam z mielonych, udek i kaczki, wolałam w to miejsce szynkę wędzoną jako dodatkowy posiłek. Przystawki smaczne, tatar przepyszny. Flaczki są raczej tłuste, smaczne, jednak jadałam lepsze. Jedzenie naprawdę pyszne, nie obawiaj się, nie ma czego. Choć wiem jak to jest, sama panikowałam.
Menu można sobie dopracować ze szczegółami więc spokojnie, Gościniec i Pani Teresa otwarci na nowości i propozycje gości.
Pozdrawiam
_________________
izakloni
 
 
isavelek 

Dołączyła: 09 Lis 2011
Posty: 141
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Kwi 27, 2012 9:59 pm   

Czy ktos moze mi napisac jak to wyglada teraz ? Jak wyglada sprawa wesel u tej Pani ? Czy nadal wszystko jest oki ? Czy jest tez inaczej ?
 
 
Dobra Rada 

Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 3:58 pm   

To najważniejszy Dzień w Twoim Życiu - więc absolutnie Ci odradzam! Nie psuj sobie takiej uroczystości!
 
 
isavelek 

Dołączyła: 09 Lis 2011
Posty: 141
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Cze 12, 2012 4:39 pm   

Dobra rada skąd taka opinia ? Możesz napisać coś wiecej ?
 
 
piola 

Dołączyła: 30 Cze 2013
Posty: 2
Skąd: Koło
Wysłany: Nie Cze 30, 2013 1:42 pm   

czy macie jakieś doświadczenia w ostatnim czasie z organizacją wesela w Gościńcu? zastanawiamy się nad tym lokalem, będziemy wdzięczni za podpowiedzi
 
 
isavelek 

Dołączyła: 09 Lis 2011
Posty: 141
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Lip 14, 2013 5:36 pm   

My swoje wesele w koncu wyprawolismy u Pani Krajewskiej i mamy bardzo mile wspomnienia. Uwazam, iz jsli jako panna mloda wiesz czego chcesz i mowisz o tym wprost Pani Krajewskiej to ona spelnia Twoje zachcianki. U nas tak bylo. Ja nie chcialam strojenia sali ktora jest w cenie poniewaz mialam wlasna dekoratorke powiedzialam wprost ze chce wzamian drozszy tort z cukierni tej i tej i taki jak mi sie podoba. Wszystko bylo zalatwione polubownie. Jedzenia bylo bardzo duzo na stole i z tego co goscie wspominaja bylo bardzo smaczne i bylo go bardzo duzo :) My jestesmy zadowoleni z wspolpracy z Ta Pania. Co do poprawin tez bylismy milo zaskoczeni bo dopiero na koniec wesela przyszedl kelner i nas sie zapytal na ile osob szykowac poprawiny. Takze ja oceniam ta sale i obsluge na plus :) W sierpniu znowu bedziemy sie bawic na tej samej sali :) w razie pytan piola pisz smialo postaram sie odpowiedziec :) )
 
 
piola 

Dołączyła: 30 Cze 2013
Posty: 2
Skąd: Koło
Wysłany: Nie Wrz 14, 2014 10:45 pm   

My już po weselu. Zdecydowaliśmy się na Gościniec i nie żałujemy. Dziękuję isavelek za odpowiedź na mojego wcześniejszego posta. Mimo, że decyzja już wtedy zapadła, to jednak nas uspokoiła. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panią Teresą. Mimo, że czasem widać, że ma dużo na głowie to jednak wszystko przebiegło tak jak ustaliliśmy. Obsługa bardzo sprawna, jedzenie pyszne i ogromne ilości. Polecamy!
 
 
animi 


Wiek: 32
Dołączyła: 11 Paź 2016
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 10, 2017 3:37 pm   

Czy ma ktoś bieżące informacje nt. tej sali? Rozważamy ją na nasze wesele :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl