Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Uroczysta kolacja zamiast wesela
Autor Wiadomość
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Sob Lut 23, 2013 5:28 pm   

Ja miałam tylko takie małe przyjęcie na około 30 osób i wcale nie żałuję.Mieliśmy Dj-a-wodzireja,który zabawiał gości i razem ze swoją żoną wymyślał fajne konkursy.Mimo,że impreza była do 3 rano nikt się nie nudził.Wybraliśmy sobie 2 nieduże salki.Ta taneczna miała wyjście na taras.U nas goście tańczyli i bawili się do rana.A jedzenia było tyle,że jeszcze na drugi dzień bardzo dużo zabraliśmy do domu i tam zrobiliśmy sobie takie rodzinne poprawiny.
Nie wszystkie małe przyjęcia są więc niewypałem.
_________________
 
 
 
ZaproszeniaSlub 

Dołączyła: 20 Lut 2013
Posty: 14
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Mar 11, 2013 4:36 pm   

Byłam na takim weselu i też bardzo mile wspominam. Aczkolwiek wesele było tylko do 24 i niestety goście nie zdążyli za bardzo się wybawić. Jedzenia było sporo, miejsca do tańczenia także. Małe wesela mają swoje uroki, wszyscy bardzo szybko się poznają i razem bawią.
 
 
karotka0111 

Dołączyła: 11 Sty 2013
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 11, 2013 6:14 pm   

My właśnie organizujemy małe przyjęcie weselne :)Zapraszamy najbliższą rodzinę i przyjaciół ogólnie ok 55 osób. Sala nie za duża, umowę podpisaliśmy na 8 godzin (ślub o 19), jeśli będzie potrzeba można przedłużyć za niewielką dopłatą. Z orkiestry zrezygnowaliśmy, muzyka będzie z laptopa. Stwierdziliśmy, że to bezsensu robić wystawne wesele i zapraszać na siłę ludzi.I wielkim plusem jest też to że na pewno nie wydamy tyle ile za normalne wesele. Mam nadzieję ze wszystko się uda :D
_________________
 
 
Mężczyzna 

Dołączył: 29 Cze 2013
Posty: 12
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Sob Cze 29, 2013 5:07 pm   

Bardzo fajna sprawa wg mnie. Będę na takim przyjęciu za 3 miesiące.

Sami również chcieliśmy w ten sposób uczcić Nasz ślub, ale niestety rodzina wymusiła i będzie normalne wesele, nie dla przyszłych państwa młodych, tylko dla rodziny i świętego spokoju
_________________
Nie ma co się przejmować.
 
 
Kasia13 


Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 324
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 01, 2013 10:06 pm   

Mężczyzna,
to smutne co piszesz bo przecież nie tak powinno być. Tym bardziej ,że jak wyczytałam w Twoim poście dotyczącym innego wątku nie lubicie (Ty i Twoja przyszła żona) wesel. Rozumiem ,że płacą rodzice i stąd ta decyzja. :(

Ja też jestem zwolenniczką kameralnych imprez. Przychodzą Ci, których naprawdę znamy i lubimy.
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Sro Lip 03, 2013 9:34 pm   

Uroczysty obiad mieliśmy po ślubie cywilnym w gronie najbliższej rodziny (ok 10 osób) w domu moich rodziców i było bardzo miło. Co prawda nie było miejsca na tańce,ale trochę pośpiewaliśmy rodzinnie. Po obiedzie tort i deser.

Po kościelnym zorganizowaliśmy przyjęcie na sali z DJ-em- takie ok 7 godzinne po godzinie 3 goście zaczęli się rozchodzić,skończyło się o 5 rano.
Koszt taki jak zwykłego wesela, jedzenia było tyle samo,nie było pustych stołów!

Pewnie,że wszystkim się nie dogodzi, ale jak można pisać,że lepiej w ogóle nie organizować jeśli się robi skromne :?
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
Mężczyzna 

Dołączył: 29 Cze 2013
Posty: 12
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pon Lip 08, 2013 11:28 pm   

Hej Kasia.

Już po weselu. Za całe wesele płaciliśmy sami (to był mój najważniejszy warunek). Jeżeli ma być wesele - my płacimy za wszystko sami, rodzice są zapraszani jako goście i nie ingerują w przygotowania. Oczywiście nie obyło się bez ich ingerencji, ale były dość minimalne. Głównie, że był zespół, a nie DJ, my chcieliśmy DJ, ale też dla świętego spokoju wzięliśmy zespół.

Podsumowując - było bardzo fajnie (ale to też zapewne dlatego, że ponad połowa to byli nasi koledzy/koleżanki). Właściwie prawie nic bym nie zmienil (prócz zespołu, wzięlibyśmy DJa, bo podobno byli gburowaci dla gości i nie chcieli grać zamówionych kawałków). Ale ogólnie grali fajnie i prowadzili imprezę fajnie.

Drugi raz czy bym zdecydował się na wesele, a nie przyjęcie? Trudno powiedzieć, zależy pewnie od panny młodej. Bo w weselu to najgorszym, że takie długie i niby młodzi nie mogą iść spać nim goście nie wyjdą wszyscy. Dla mnie optymalnie by się kończyło ok 3:00, a u Nas w rodzinie kończy się ok. 5:00-5:30.
_________________
Nie ma co się przejmować.
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 24, 2013 8:38 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
Ostatnio zmieniony przez Magdzik Sob Sie 24, 2013 8:38 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 24, 2013 10:37 am   

byłam na takiej kolacji w zeszłym roku. jednak i tak przedłużono ją do 3 (miała trwać do północy) ze względu na prośby gości.
_________________
 
 
elka88 

Dołączyła: 09 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: pce
Wysłany: Nie Sie 25, 2013 7:37 pm   

małe przyjęcie też może być super
 
 
lovinlizard 

Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 429
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 30, 2014 6:25 pm   

nie brałam pod uwagę innej opcji jak małe przyjęcie.
nic mnie tak nie męczy jak wesela, albo na nie nie przychodzę albo wybywam po 3 godzinach.
 
 
Ewelka5 

Dołączyła: 16 Wrz 2016
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pon Sty 09, 2017 8:20 pm   

JA też nie miałąm jakiegoś wielkiego weseliska, bo po prostu woleliśmy skromnie - usiąść z przyjaciółmi i rodziną.

usunięto fragment z reklamą sali. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Cze 08, 2017 3:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl