Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
sala CRYSTAL Rzgów
Autor Wiadomość
acha 

Dołączyła: 26 Sie 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 26, 2013 12:55 pm   sala CRYSTAL Rzgów

Witam, czy znacie salę Crystal - Rzgów ?? Jest to nowa sala, działająca od tego roku. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat tej sali. Czy ktoś pomoże ? Wiem, że w tym roku zorganizowali bardzo niewiele imprez. Interesują mnie przede wszystkim kwestie posiłków - czy smaczne i czy wystarczające, a także sprawy organizacyjne - czy bezproblemowo można dogadać się z właścicielami. Będę wdzięczna za jakiekolwiek info.
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Sie 26, 2013 2:29 pm   

będziemy tam grali 21 września wesele to podziele się opiniami ale z tego co wiem to jest to ten sam właściciela co ma skarabeusza i COD MIOD(podobno)
 
 
acha 

Dołączyła: 26 Sie 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 28, 2013 11:03 am   

Będę wdzięczna za info. Ahaaaa i moja omyłka pisarska - sala nazywa się CRISTAL
 
 
marta230889 

Dołączyła: 09 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: pabianice
  Wysłany: Sob Lis 09, 2013 11:02 pm   

Byłam tą sale oglądać z narzeczonym w październiku i zrobiła na nas ogromne wrażenie sala sama w sobie jest cudowna z wyglądu,caly wystrój piękny.Pani która jest zapewne właścicielką bardzo miła,otwarta na propozycje młodych,pomocna,wszystko nam pokazala opowiedziała a rozmowa z nią nie miala końca bo bardzo miło się z nią rozmawiało.Bardzo pozytywne wrażenie! teraz w listopadzie byliśmy zobaczyć sale przygotowaną na 130 osób z okragłymi stołami,BAJKA!!! coś cudownego,była również degustacja,i mi osobiście bardzo wszystko smakowalo,oczywiście każdy ma inny smak ale mi i mojemu narzeczonemu smakowało.Więc po obejrzeniu i degustacji zdecydowaliśmy się z narzeczonym na tą właśnie salę.
 
 
Jagoda.O 

Dołączyła: 17 Sie 2016
Posty: 1
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Sie 17, 2016 11:27 am   Cristal Rzgów

Mam zrobioną wstępna rezerwację na wesele w tym lokalu. Sala jest pięknie ale nie mam pojęcia jakie jest tam jedzenie. Jeśli ktoś był tam na jakiejś imprezie baaaardzo proszę o OPINIE :)
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 17, 2016 12:01 pm   

Graliśmy tam jakiś czas temu, chyba ze trzy lata już minęły i z tego co pamiętam wszystko było ok, nie ma się do czego przyczepić.
Chyba, że coś się ostatnio zmieniło, wtedy wyglądało jak na foto niżej, co prawda widać tylko scenę i nas ;) .

Zespół muzyczny Haliśka Band - Sala Cristal Rzgów
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl