Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukuje sali na przyjęcie po ślubie USC, dla 30 osób
Autor Wiadomość
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 22, 2015 9:26 pm   Poszukuje sali na przyjęcie po ślubie USC, dla 30 osób

Poszukuję sali w Łodzi, która byłaby idealna na przyjęcie po ślubie cywilnym, dla max 30 osób. Zależy mi by sala była:
-jasna, dekoracje w bieli, surowym drewnie, styl skandynawski
- na czas przyjęcia nie była otwarta dla innych gości
- było dobre jedzenie i super obsługa
- łatwy dojazd większość u mnie nie ma swojego samochodu
- by można było domówić danie, kawę, tort czy coś innego
- by była muzyka w tle, ale niezbyt głośna
- by był alkohol, nie liczenie za kieliszki
cena nie przesadnie wysoka za rodzinny obiad z deserem.

czas przyjęcia ok 6 godzin, więcej to chyba będzie za dużo.

Wiem że było wiele wątków na forum, ale ciężko jest odkopać tyle stron i znaleźć wydzieloną salę na przyjęcie dla tak małej liczby gości. Znalazłam takie linki do takich miejsc, ale jeszcze tam nie dzwoniłam:

http://www.dwaswiaty-lodz.pl/wesela
http://www.stokrotka.info.pl/kontakt

PROSZĘ O WKLEJANIE SAMYCH LINKÓW do

a) miejsc, które są w Łodzi,
b) które organizują małe przyjęcia okolicznościowe
Ostatnio zmieniony przez Gomigo Pon Cze 22, 2015 9:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 25, 2015 6:13 pm   

Gomigo, sprawdz http://www.cammino.pl/ :) to mała rodzinna restauracja ( kiedyś byli w Manufakturze ) , firma w której pracuje współpracuje z nimi w zakresie usług cateringowych i jest z nich zadowolona.
_________________
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 27, 2015 6:35 pm   Szukam sali na przyjęcie po USC z noclegiem

Dziewczyny poszukujemy sali na max 30 osób z możliwością tańczenia (DJ) w Łodzi oraz noclegiem dla kilku gości. Chciałabym by restauracje albo odbierały telefony, albo maile. Już czwarta do której pisałam, próbowałam dzwonić nie odpowiada, więc albo nazywam to pechem, albo wielkim nietaktem z ich strony. Przecież dzwonię w godzinach otwarcia. Co za dzień, nikt nie odbiera i nie odpowiada. Rozumiem, jest to mała ilość osób na wesele, ale nawet najmniejszego klienta powinni traktować z klasą.
Ostatnio zmieniony przez Gomigo Pon Lip 27, 2015 6:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Sro Lip 29, 2015 1:09 pm   

Dzwoniłaś do Fantazji ? Mają kilka sal, są i mniejsze.
http://www.fantazja.lodz.pl/index.html
My mielimy co prawda na 65 osób ostatecznie,ale rezerwowaliśmy na więcej i nie kazali nam dopłacać do tego.
Noclegi nie są jakoś kosztowne, korzystaliśmy z tego,ale cen już nie pamiętam.

Igraszkę jeszcze zobaczcie, rodzice byli na takim skromnym przyjęciu u nich (nie wiem czy mają noclegi).
http://www.salaigraszka.pl/

Nie miałam problemu dodzwonić się do sali, coś strasznie niecierpliwa jesteś :wink:
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 04, 2015 7:13 pm   

Nie, ponieważ ich strona mi się nie ładuje, nie mogę zobaczyć co mają i w jakiej lokalizacji to jest. Najtrudniejsze to chyba jest zgranie terminów z USC i z salą. Jakaś masakra. Salę to trzeba rok, dwa do przodu, a USC na pół roku przed planowanym ślubem. Masakra jakaś. A co jeśli termin w USC nie będzie pasował do terminu sali? Choć zapewniają że będzie, ale co wtedy? Dlaczego USC nie zapisują na termin! Przecież znacznie ułatwiłoby to sprawę. Jeśli chodzi o cierpliwość mam jej aż nadto, ale skoro ktoś prowadzi sale weselną i organizuje przyjęcia to powinien w godz. czynnej restauracji odbierać każdy telefon. Ja gdybym prowadziła taką działalność zależało by mi na każdym kliencie.
Ostatnio zmieniony przez Gomigo Wto Sie 04, 2015 7:16 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 04, 2015 9:34 pm   

Gomigo, co do terminów my mieliśmy sale w sierpniu zapisaną a datę w USC w kwietniu. Trzeba po prostu pilnować daty możliwości zapisania się do USC i od razu iść i się zapisać. Od razu radzę iść spytać w urzędzie kiedy dokładnie możecie się zapisać, bo my mieliśmy z tym przeboje. Co innego przez telefon a co innego na miejscu w urzędzie
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 05, 2015 1:24 pm   

My byliśmy pytać bezpośrednio w USC. Dziś dzwoniłam do drugiego USC i pani mi powiedziała że nie wie czy taki termin będzie wolny, bo nie wie jak urlopy się w 2016 będą kształtować i kazała przyjść na pół roku przed. Nie daje gwarancji czy termin podany przez salę będzie zgodny z terminem USC. Zaczyna mnie to irytować już na początku naszej drogi. Zaczynam się naprawdę martwić, jeśli zapłacę zaliczkę na rezerwacje lokalu teraz, a za pół roku powiedzą mi w USC że ten termin jest zajęty. Strasznie to denerwujące jest. Przecież zaliczki mi nikt, żaden USC nie zwróci. Naprawdę może dramatyzuję, ale zupełnie inaczej jest jak samemu zbierasz i organizujesz ślub, a inaczej jak te pieniążki ktoś wam daje.
Ostatnio zmieniony przez Gomigo Sro Sie 05, 2015 1:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Martusia90 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Mar 2015
Posty: 201
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 05, 2015 4:45 pm   

Gomigo, Nie ma tylko jednego USC w Łodzi więc może to Cię pocieszy:)
_________________

Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie.
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Sie 05, 2015 4:52 pm   

Jak szanujesz pieniądze innych, to jest tak samo.

Czy nie można wybrać urzędu, w którym chce się wziąć ślub? Może wtedy warto iść do innego? Na tym forum było sporo par, które brały ślub tylko w USC i jakoś dały radę pogodzić terminy. Z resztą w kościołach też często zapisują dopiero z nowym rokiem, więc też nie masz 100% pewności, że będzie termin i godzina, która tobie odpowiada.
 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 05, 2015 5:44 pm   

Terry napisał/a:
Jak szanujesz pieniądze innych, to jest tak samo.


Popieram. Tak jak już napisałam musisz pilnować daty zapisu. np. jeśli zapisać się możecie najwcześniej 20 września to bądźcie w urzędzie 20 września a nie później. Przecież nie zapiszą wszystkich godzin z waszą datą wcześniej ponieważ nie mogą. Tak samo my to załatwialiśmy z taką różnicą że nas wprowadzono w błąd - przez telefon uzyskałam informację że możemy się zapisać 26 marca (od tej daty wybijało pół roku) a po przyjściu do USC gdzie specjalnie wzięliśmy wolne żeby na spokojnie to załatwić okazało się że przyjść możemy dopiero w kwietniu. Musicie pilnować tej daty. Wcześniej głową muru nie przebijesz
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 05, 2015 8:56 pm   

Musi być dobrze :D . Właśnie napisaliśmy maila co do rezerwacji lokalu. Czekamy na odpowiedź. Wole pisać niż dzwonić, bo papier to papier co z tego że elektroniczny.
 
 
dziduunia 

Dołączyła: 18 Cze 2015
Posty: 57
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 06, 2015 10:23 am   

tak sobie mysle... ludzie to rzadko kiedy czytaja meile. teraz to wszyscy raczej dzwonia, umawiaja się. ja wole w ten sposob bo zawsze szybciej. zaloze się ze polowa z tych osob nie przeczytala e-maila od CIebie z zapytaniem... niby powinni spr poczty jak zamieszczaja adresy internetowe na stronach ale jest jak jest... moze sprobuj najpierw zadzwonic a pozniej jak cos Ci podpasuje to przerzuc rozmowe na e-mial.
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Sie 06, 2015 10:53 am   

Ostatnio szukałam cateringu. Miejsce znałam, ale nie mieli menu cateringu na stronie. Nie czułam się najlepiej, więc postanowiłam napisać maila. Nikt mi nie odpisał do dziś (minęły prawie 3 tygodnie). Okazało się, że mailami zajmuje się tylko właścicielka. Jest to starsza osoba, która chyba stworzyła maila, bo powinien być, ale nie potrafi się nim posługiwać, więc nie czyta wiadomości. Za to na miejscu od razu ustaliliśmy wszystko i skończyliśmy rozmowę w 3 minuty.
Naprawdę lepiej jeździć do lokali. Przy okazji obejrzysz je i łatwiej będzie ci określić, czy chcesz współpracować z daną osobą/ekipą/lokalem. Jeśli nie masz czasu (a wydaje mi się, że pisałaś, że masz go sporo), to dzwoń. I nie kończ na jednym telefonie. Tak nic nie załatwisz. Wesela nie zorganizuje się w kilka godzin. Trzeba się uzbroić w cierpliwość.
 
 
pixie77 

Dołączyła: 15 Lip 2016
Posty: 16
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pią Lip 22, 2016 2:40 pm   

Może zobacz sobie (...)? Byłam tam na weselu przyjaciółki, chociaż w sumie to było raczej właśnie kameralne przyjęcie. Jest tam fajny klimat, sama organizacja super, wszystko było dopięte na ostatni guzik. Z tego co wiem, to z dogadaniem się z właścicielami nie ma problemów żadnych, są bardzo mili i pomocni :)

usunięto fragment z reklamą sali. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Cze 08, 2017 4:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 22, 2016 5:38 pm   

Ja to nie wiem czemu Wy nie patrzycie na daty postów ? Po co komentować coś co miało miejsce ponad rok temu, to chyba oczywiste, że post jest dawno nieaktualny :? Chyba tylko po to żeby nabić posty dla siebie... :razz:
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
Karmelova 

Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 76
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: Sob Lip 23, 2016 10:56 pm   

Albo żeby szerzyć kryptoreklamę dla sali. pixie77, w jednych postach pisze, że miała tam swoje wesele a tutaj że była tam na weselu przyjaciółki... :o
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl