Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
SPIS ATRAKCJI WESELNYCH
Autor Wiadomość
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 9:09 am   

emi87 napisał/a:
Catylyn89, i taki efekt bym chciała u siebie :)


Tylko trzeba podejść do tematu ostrożnie, bo to wesele, a nie cyrk - nadmiar atrakcji też szkodzi.
U nas z tzw. atrakcji była tylko fotobudka, drzewko - księga gości i to wystarczyło :)
_________________

 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 9:33 am   

Oprócz księgi gości chciałabym fotobudke i nic więcej wiec raczej z atrakcjami nie przesadzimy :)
_________________

 
 
aniuniai 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Paź 2012
Posty: 387
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 9:53 am   

emi87, tak jak pisała Catylyn89 my też mieliśmy tą samą fotobudkę i powiem Ci to samo co dziewczyny był to strzał w 10. Mój mąż też na początku nie był przekonany ale jak na weselu Catylyn89 i J. zobaczył jak ludzie się zachowują i jak im się to podoba powiedział, że to był super pomysł. My mieliśmy opcje z księgą gości gdzie Pani Kasia namawiała ludzi do wklejania i podpisywania się. Gorąco polecamy :)
_________________


Zielono mi czyli nasz Zielony Ślub http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16546
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 9:58 am   

A myślicie że to byloby wielkie przegięcie jak bym sama zamówiła fotobudke przed moim R zrobiłabym mu taką małą niespodziankę? :P
_________________

Ostatnio zmieniony przez emi87 Sro Wrz 24, 2014 9:59 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
iduczek 


Dołączyła: 01 Paź 2013
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 10:44 am   

U nas główną atrakcją był taniec z ogniem. Głównie dlatego, że sama kiedyś to robiłam i część mojej rodziny i znajomych o tym wiedziała. Miałam nawet zamiar sama coś zaprezentować, bez ognia oczywiście, żeby kiecki nie spalić ;p ale już za dużo było na głowie na ten dzień, żeby jeszcze się przygotowywać do tego. Zapłaciliśmy 500 zł za 10cio minutowy występ dwóch dziewczyn do muzyki filmowej i z gier komputerowych (Gra o Tron, Mission Impossible, Amelia, Wiedźmin, Skyrim).
Gościom szczęki opadły jak zobaczyli o co chodzi, bo myśleli, że idą na pokaz ogni na niebie, a nie na ziemi :)



My akurat nie chcieliśmy fotobudki, już nie pamiętam dlaczego.. ale w sumie dobrze wyszło, bo zdjęć i tak mamy mnóstwo fajnych, zarówno od fotografa jak i z aparatów gości. A jak się boicie, że nie wiadomo czy goście przyniosą swoje aparaty to takie jednorazówki w sumie są dobrą opcją.
_________________

 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 10:48 am   

Niestety u nas nie wchodzi w grę pokaz sztucznych ogni na niebie jaki i ogni na ziemi ponieważ sala zabrania organizowania pokazów pirotechnicznych:/
_________________

 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 1:59 pm   

iduczek, myślałam właśnie o takim pokazie, ale chyba jednak zrezygnuję ze względów finansowych :(
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 2:08 pm   

emi87, wiesz co, sama nie wiem, co sądzić o takiej niespodziance... u nas wszystkie decyzje podejmujemy razem, wiadomo każdy ma inne pomysły, ale.. jakby P. zrobił coś na co wcześniej się nie zgadzałam, bylabym zła.... spróbuj może najpierw jeszcze pogadać z R., i może chodźcie z nami na targi, są za 2 msc, może akurat jak zobaczy to się przekona :)
_________________


 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 2:30 pm   

emi87, u nas nie było żadnych sztucznych ogni, żadnych lampionów, świeczek w walcu itd. i było fantastycznie, bo wiele niespodzianek dla gości i dla rodziców (praktycznie temat o tym jak nasze wesele ma wyglądać, omawialiśmy sami oboje, bez żadnych konsultacji z rodziną i sami wszystko załatwialiśmy i organizowaliśmy, a przebieg wesela został owiany tajemnicą :) ), samo w sobie może być atrakcją... U nas była tylko fotobudka, DJ zaprezentował różne konkursy, były układy taneczne puszczane na telebimach, teledyski... Rodzice jak i goście wiwatowali i śmiali się z naszego klipu dla rodziców (bez żadnych kółeczek i "Cudownych rodziców mam..."), prezenty dla nich i tort też był zachwalany, prezenciki dla gości, nasz pierwszy taniec, no i sama sala... :) A z tą ostatnią zacytuję znajomą, która jest konsultantką ślubną "Piękna sala to już 50% sukcesu" :)

Polecam skromność w organizacji wesela, ale tak, żeby wyszło rewelacyjnie, przedobrzyć też nie można :)

I zgadzam się z emiiskaa, idźcie najpierw na targi ślubne i sam się przekona :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Sro Wrz 24, 2014 2:57 pm, w całości zmieniany 7 razy  
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 2:55 pm   

u nas całkowitą atrakcją dla gości był wodzirej Piotr Pająk :D
Catylyn89 napisał/a:
świeczek w walcu itd.

u nas właśnie to było, jako jedna z "atrakcji" od Piotrka i powiem tylko tyle że goście byli tym zachwyceni :smile:
_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 3:34 pm   

emi87, skoro nie możecie mieć pokazu sztucznych ogni, to zastąpcie ją czymś innym :) Dogadajcie się z zespołem lub salą czy mają rzutnik :) Jak tak to możecie dla gości wyświetlić coś takiego http://youtu.be/FOeebil3eKY czy to http://youtu.be/Rjq2_Mg3pSA u nas takie układy były rewelacją :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Sro Wrz 24, 2014 3:39 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 8:03 pm   

Catylyn89, ale to do tych konkretnych piosenek to puszczaliście ? Bo z tego co wiem to mój zespół ma rzutnik :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez emi87 Sro Wrz 24, 2014 8:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 9:10 pm   

emi87, no mieliśmy konkretnie te dwie piosenki plus La Bomba, Twist z Pulp Fiction i Bielyje Rozy, ale tego ostatniego nie mogę znaleźć :(
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Sro Wrz 24, 2014 9:13 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 9:11 pm   

i jak wam dj to zagrał to wtedy puszczał ten taniec na rzutniku ?
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 9:12 pm   

emi87 napisał/a:
i jak wam dj to zagrał to wtedy puszczał ten taniec na rzutniku ?


Tak, bo muzykę masz wgraną w filmik :) Uprzednio musiał zapowiedzieć co się będzie działo oczywiście :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Sro Wrz 24, 2014 9:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 9:14 pm   

muszę to przemyśleć i pogadać z zespołem czy dadzą radę zagrać te piosenki :)
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Wrz 24, 2014 9:19 pm   

emi87 napisał/a:
muszę to przemyśleć i pogadać z zespołem czy dadzą radę zagrać te piosenki :)


Wystarczy wejść na youtube i wyświetlić te filmiki na rzutniku lub je ściągnąć, ale już nie powiem jak :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Sro Wrz 24, 2014 9:23 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 05, 2014 4:23 pm   

To jest dopiero atrakcja, gości byli by na pewno zaskoczeni :) -
zobacz
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
Ostatnio zmieniony przez Haliśka Band Sro Lis 05, 2014 4:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mariusz Muzyk 

Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 7
Skąd: Bielsko-Biała
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lis 06, 2014 12:14 pm   

Z praktyki wynika że im więcej atrakcji tym ciekawiej, trzeba jednak uważać żeby nie przesadzić i nie zmęczyć za nadto gości...Fajnym pomysłem jest prezentacja, ale najlepiej jak zostaje ona przygotowana jako niespodzianka o której Para Młoda nie ma pojęcia.

Usunęłam link z podpisu.Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Wto Lis 11, 2014 9:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pią Lis 07, 2014 7:37 pm   

Jest wieeele atrakcji weselnych w zależności od tego, czego sobie PM zażyczy... Dziś zapoznałam się z nową atrakcją. Mianowicie wypuszczanie motyli hodowlanych :)


_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Pią Lis 07, 2014 7:48 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 08, 2014 1:24 pm   

Catylyn89 napisał/a:
wypuszczanie motyli hodowlanych :)
Byłam na dwóch motylowych ślubach ;) W jednym przypadku wyszło super, w drugim nie było efektu "wow". W każdym bądź razie nie jest to tania zabawa.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Nie Lis 09, 2014 10:06 pm   

Paolina napisał/a:
Byłam na dwóch motylowych ślubach ;) W jednym przypadku wyszło super, w drugim nie było efektu "wow". W każdym bądź razie nie jest to tania zabawa.


Zależy od ilości tych motyli :) Wiadomo że dwa lub kilka motylków nie zrobią tego efektu "wow", a większa ilość jest droga, ale warta swej ceny :)
_________________
 
 
nata_ska 


Dołączyła: 02 Lis 2012
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 11, 2015 9:08 pm   

Hej! Dziewczyny ja już po swoim ślubie i weselu i przepraszam, że tak późno! Ale : wata cukrowa, banieczki, obsluga wesela, animator i wiele pomyslow wciaz u mnie aktualne i wiecej juz zdjec na stronie - wreszcie ogarniamy sie po weselu :) sciskam tu była reklama, Natalia

edit: usunieta niedozwolona reklama
_________________
Ostatnio zmieniony przez ppola Nie Sty 11, 2015 9:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
vao 

Dołączył: 11 Mar 2015
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Mar 11, 2015 8:25 am   

Polecam bardzo oryginalną atrakcje- karykaturzysta, który podczas wesela będzie rysował gości weselnych. Sam rysunek wykonany przez profesjonalistę jest super pamiątką z wesela oraz sam proces rysowania karykatury przyciąga wielu zainteresowanych, szczególnie dzieci( zastępuję animatora). Profesjonalny rysownik może narysować jak bardzo śmieszna przerysowaną twarz osoby w karykaturze jak i prawie portret bez wyśmiewania dla osób mających kompleksy lub dzieci.
Oczywiście wybierając karykaturzystę trzeba przejrzeć zdjęcia rysunków wykonywanych na żywo w ciągu 5-10 minut, czy są dobrze wykonane, czy są dopracowane, czy jest podobieństwo. Bo większość ogłaszających się w internecie umieszcza zdjęcia rysunków wykonywanych ze zdjęć, które rysowane ponad godzinę jeden rysunek i podczas imprezy nie dadzą radę narysować wielu osób w kilka godzin.
Są też tacy karykaturzyści którzy oferują narysowanie 20 i więcej osób w godzinę, to już nie będą rysunki warte powieszenia na ścianie tylko kreskowe bazgroły bez stylu i podobieństwa.

U niektórych karykaturzystów można zamówić oprócz rysowania karykatur dodatkową atrakcje - wróżkę tarocistkę na wesele, foto-budkę.
_________________
Artystyczne prezenty na każdą okazje
Ostatnio zmieniony przez vao Sro Mar 11, 2015 8:27 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
magdyska 

Wiek: 35
Dołączyła: 30 Mar 2015
Posty: 4
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw Kwi 02, 2015 4:47 pm   

Mnie osobiście podobają się lampiony, trzeba mieć pozwolenie na puszczanie lampionów?
 
 
owijek 

Wiek: 35
Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 10
Skąd: wawa
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Czw Kwi 23, 2015 12:22 pm   

Też lubię puszczanie lampionów, chyba nie trzeba żadnego pozwolenia, pozwolenie musisz mieć np jak robisz jakiś wiekszy pokaz fajerwerków, ostatnio musiałam się tym bardziej zainteresować, ale jednak trzeba było wziąć firme od pirotechniki (...) - w sumie wyszło lepiej ładniej i bez nerwów.

usunęłam link. Zapraszam do lektury Regulaminu Forum. Moderatorka Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 17, 2015 9:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Kwi 23, 2015 12:40 pm   

Musisz poinformować straż pożarną. A jeśli masz blisko lotnisko, to mogą być problemy.
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 27, 2015 7:49 am   

Catylyn89, wow, boskie te motyle są! W Łodzi też można takie sobie załatwić???
_________________


 
 
AgaMi28 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Maj 2014
Posty: 106
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 27, 2015 8:59 pm   

u nas z atrakcji to MY jako Młoda Para :)

a nadto:
fotobudka
może będzie barman/ ustalenia trwają
swojskie nalewki i kilka rodzaju bimberku na stole wiejskim
słodki stół z babeczkami i innymi cuksami
bańki mydlane przy 1wszym tańcu

i bardzo podoba mi się ten pomysł co Catylyn89, z teledyskami :) chodź nie wiem do końca, jak to wykorzystać...

a może macie jakieś pomysły na prezentacje czy inne atrakcje z rzutnikiem w tle ;) :smile:
_________________
AgaMI28 - zapraszam do siebie :)
 
 
Martusia90 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Mar 2015
Posty: 201
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 27, 2015 9:23 pm   

W nasze atrakcje ( pewne już na 100% ) będą wchodzić:
-stół wiejski
-fontanna czekolady
-fotograf będzie miał swój kącik i różne przebrania. Każdy z gości będzie mógł sobie zrobić jakieś zabawne zdjęcie. Dodatkowo chciałabym kupić tablicę i krede, by goście mogli również napisać coś fajnego, przebrać się i dać sobie zrobić zdjęcie:)
-Pana z akordeonem, który w czasie wesela wyjdzie i będzie zabawiał ludzi przyśpiewkami:)

Bardzo chcieliśmy lapiony, ale "sala" się nie zgadza bo gdzieś tam ponoć coś się spaliło przez to. Zresztą jest potrzebne specjalne pozwolenie od lotnictwa plus potwierdzenie 15 min przed od nich czy na pewno można je puszczać. Jak się okaże, że jednak ma lecieć jakiś samolot w pobliżu wszystko może trafić szlag :-? Także niestety ale zgody brak na zorganizowanie tak pięknego widowiska:(
_________________

Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie.
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Wto Kwi 28, 2015 6:16 pm   

U nas najlepiej sprawdził się barman :) w sumie (barmanki) ale drinki były bajeczne !! :) I to był hit ! Bo skusili się i młodzi i starzy i Ci poniżej 18 (bezalkoholowe) :) już nie wspomnę o radości dzieci, kiedy barmanka robiła im kolorowe "szejki" :) z lodów, owoców i mleka :) może i atrakcja kosztowna, ale ma wzięcie :)
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
pannastara 


Dołączyła: 27 Lip 2014
Posty: 82
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 08, 2015 5:18 pm   

wydaje mi się, że wesele samo w sobie jest atrakcją i nie potrzebuje szczególnych wspomagaczy. u nas będą barman i słodki stół, chociaż nie wiem, czy to się kwalifikuje :-)

poza tym rozważamy puszczenie na salę polaroida. wyobrażam sobie, że goście mogliby podpisywać się na zdjęciach i wklejać je do księgi, ale czy to tak zadziała - nie wiem.

w bańkach trochę się boję, że mogą zostawiać plamy na sukienkach - ale przyznaję, wygląda to bajecznie!
_________________
Mój dziennik przygotowań. Zajrzysz?
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 08, 2015 5:38 pm   

Ja byłam na weselu, gdzie Pan robił polaroidem zdjęcia i dawał gościom na pamiątkę:) Wyszło super! :)
_________________


 
 
AgaMi28 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Maj 2014
Posty: 106
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 25, 2015 3:21 pm   

My z barmana zrezygnowaliśmy z uwagi na koszty i fakt że nasi goście preferują czystą.
Za to będziemy mieć"
Fotobudke
Księgę gości
ANkietę weselną
Wiejski stół z nalewkami made in home
Słodki stół
Bańki mydlane przy 1wszym tańcu

I jeszcze zastanawiam się jak wykorzystać rzutnik który oferuje sala :)
_________________
AgaMI28 - zapraszam do siebie :)
 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 25, 2015 5:25 pm   

AgaMi28, ja robię prezentację ze zdjęć. Znaczy nie ja robię tylko się ugadałam z moim fotografem i mi zrobią ładną i puszczę po ukrojeniu pierwszego kawałka tortu :)
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
 
 
justynka25 

Dołączyła: 11 Mar 2015
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 26, 2015 10:30 am   

Hej
Podzielcie się ze mna informacją ile kosztuje wynajęcie takiej foto-budki o której piszecie?:)
 
 
AgaMi28 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Maj 2014
Posty: 106
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 26, 2015 5:04 pm   

justynka25, to zależy, my mamy z fotografem, za co my jako Młodzi nie płacimy - bo fotograf i wszystko z tym związane jest w ramach prezentu ślubnego od mojej przyszłej szwagierki :)
natomiast jeśli chodzi o fotobudkę to podeślę na priv link do ludzi, którzy mają samą foto budkę i przystępne ceny
_________________
AgaMI28 - zapraszam do siebie :)
 
 
Karolayna87 


Wiek: 36
Dołączyła: 01 Lip 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 01, 2015 5:19 pm   

Pokaz zdjęć w przypadku, kiedy macie do dyspozycji rzutnik to świetna sprawa! Pokażcie waszą historię w postaci prezentacji Tylko koniecznie musi to zrobić ktos kompetentny bo widziałam projekcje, w trakcje których mialam ochote wyjsc :lol:

Z polaroidem tez sie spotkałam i na pewno sama go wykorzystam. Co prawda nie wszystko chcesz uwieczniac :) , ale takie wesela długo sie wspomina. :smile:
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 01, 2015 7:05 pm   

Byłam teraz na weselu i przyjaciółka Panny Młodej 3-4 lata temu zrobiła krótki wywiad z Nimi z osobna, co o sobie myśleli, mowili, czuli... i w dniu ślubu zrobiłam Im niespodziankę, pięknie to złożyła i puscila.. prawie wszyscy się poplakali... cos pięknego, szkoda ze Nas z Narzeczonym nikt nie nakrecil jak mówimy takie piękne słowa o sobie :) pierwszy raz się z czymś takim spotkałam dlatego podrzucam tu pomysł :)
_________________


Ostatnio zmieniony przez dorotka0603 Sro Lip 01, 2015 7:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
monissienka 

Dołączyła: 13 Lip 2015
Posty: 2
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Pon Lip 13, 2015 10:40 am   Pokaz sztucznych ogni

Jeśli ktoś byłby zainteresowany pokazem sztucznych ogni na weselu to serdecznie zapraszam do współpracy.
Od dłuższego czasu zajmuję się organizowaniem profesjonalnych pokazów pirotechnicznych na weselach, bankietach, imprezach firmowych, dniach miast, dożynkach i koncertach.

Ceny takiego pokazu zaczynają się od 1100 zł wzwyż. Wszystko zależy od preferencji przyszłych małżonków oraz od budżetu jaki chcecie na niego przeznaczyć.
Istnieje również możliwość zakupu zestawu do samodzielnego odpalenia, na pewno jest to tańsza opcja, jednakże na pewno nie da takich efektów jak profesjonalny pokaz.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam do sklepu internetowego fajerwerkibiegun, ewentualnie proszę o kontakt.

Pozdrawiam :)
 
 
studentka 

Dołączyła: 25 Lip 2015
Posty: 22
Skąd: Łódź - Luboń
Wysłany: Sob Lip 25, 2015 1:38 pm   

Może to głupie ale ja jakoś boję się atrakcji z ogniem.
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 25, 2015 2:37 pm   

U nas atrakcją dla gości był deser podany w ogrodzie i w tym czasie krótki pokaz sztucznych ogni.
_________________


 
 
studentka 

Dołączyła: 25 Lip 2015
Posty: 22
Skąd: Łódź - Luboń
Wysłany: Nie Sie 30, 2015 2:05 pm   

My się na atrakcje nie możemy zdecydować...
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 30, 2015 6:47 pm   

studentka a nad czym się zastanawiacie?
_________________


 
 
dora11 


Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 62
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pon Lis 23, 2015 10:06 am   

Ewentualnie fotobudka. Nie jest to drogie oraz bez wątpienia oryginalne. Niewielu gości obecnie decyduje się na taką atrakcję tak więc można wiele osób zaskoczyć. Sama miałam fotobudkę na swoim weselu i jestem bardzo zadowolona. Głównie ze zdjęć bo nie sądziłam nawet ,ze goście mogą mieć taką inwencję twórcza.

usunęłam link. Dorotka_
_________________
Wszyscy zostaliśmy wychowani na telewizji aby wierzyć, że pewnego dnia zostaniemy milionerami, gwiazdami filmu i rocka. Ale nie zostaniemy.
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Lis 23, 2015 10:19 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alzacja 

Wiek: 39
Dołączyła: 28 Lip 2015
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 25, 2015 4:05 pm   

U nas fajną atrakcją był słodki stół - cudnie udekorowany kwiatami, słodkości przepyszne. Polecam!
 
 
justynka25 

Dołączyła: 11 Mar 2015
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 08, 2015 9:01 am   

Hej

Powiedzcie mi jaki jest koszt fotobudki?ma ktoś jakieś namiaryy z rozsądną ceną? i czy ktoś miał może wytwornicę dymu i znacie koszta?

Pozdrawiam :)
 
 
ryfcia 

Dołączyła: 30 Paź 2015
Posty: 5
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Gru 08, 2015 10:43 pm   

Z tego co się orientuję ceny za fotobudkę są różne, szwagierka miała na weselu i płacili chyba 800 zł.
 
 
panna.chichotka 


Wiek: 33
Dołączyła: 09 Sie 2015
Posty: 29
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Wto Sty 12, 2016 12:46 am   

My za naszą fotobudkę płacimy 690 zł :)

Girls! Poszukuję ludzi od baniek mydlanych :) Mam namiary na sprawdzoną parę z Wrocławia, ale powiedzmy że ich cennik - 1700 zł ponad - nie napawa mnie optymizmem. Mój T. marzył o tym, na weselu rodziny z bańkami szalał pół wieczoru i zawsze chciał u siebie ale teraz chce rezygnować... Myślałam, żeby zrobić mu taki prezent ślubny-niespodziankę, tylko może uda mi się znaleźć kogoś taniej :)
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Sty 12, 2016 9:18 am   

panna.chichotka,
nawet na allegro, tadam
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


nie trzeba wydawać majątku, tylko poprosić kogoś żeby od czasu do czasu dolał płynu ;)
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl