Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
MCF Project
Autor Wiadomość
ungirl 

Dołączyła: 25 Gru 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 02, 2014 3:34 pm   MCF Project

Chciałabym wszystkim serdecznie polecić MCF Project - parę kamerzystów z niezwykłym podejściem do każdej Młodej Pary.
Od razu napiszę, że skorzystaliśmy z oferty bezpłatnego wideofilmowania znalezionej na tym forum. Dlatego nie oczekiwaliśmy cudów - chcieliśmy spróbować, mieć cokolwiek na taśmie. Nie piszę tego w ramach reklamy czy wdzięczności. Polecam z czystym sumieniem!
Kilka spotkań przed ślubem, setki maili, burza mózgów i ogromne zaangażowanie. Tutaj duży plus za dostępność w wybranych przez nas godzinach - przez połączenie pracy i szkoły byliśmy mało dyspozycyjni, ale kamerzysta Marcin zawsze znalazł dla nas czas.
W dniu ślubu dwie kamery towarzyszyły nam od rana do prawie końcówki imprezy zapisując każdy ważny dla nas szczegół. Oglądając teraz nagrania wyłapuję wiele szczegółów, które w dniu ślubu gdzieś uciekły mi przez stres.
Po wszystkim dostaliśmy mnóstwo godzin nagrań, bez cięć i przeróbek. Byliśmy pytani o nasze preferencje i pomysły, dlatego na finalny efekt czekaliśmy ok. 1,5 miesiąca - jestem bardzo wymagająca, dlatego prosiłam o wycięcie kilku scen czy zmiany "wstawek", czcionki itp. Wszystkie moje marudzenia i uwagi zostały przyjęte bez mrugnięcia okiem.
W rezultacie otrzymaliśmy dwie płyty w zaprojektowanych specjalnie dla nas okładkach z wysokiej jakości filmem dokładnie takim jakiego chcieliśmy!
Zostaliśmy obsłużeni na najwyższym poziomie, o którym nawet nie marzyliśmy.
Wcześniej zastanawialiśmy się czy w ogóle jest sens kamerowania wesela i teraz widzimy jak wiele byśmy stracili nie zgłaszając się do pana Marcina. Polecamy, ich praca to piękna pamiątka na całe życie!
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Lip 06, 2016 2:51 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
ga_bisia 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Cze 2010
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Lip 30, 2014 9:12 pm   

Ja też jak najbardziej polecam, przerzuciłam tu też to co napisałam w innym wątku o nich:)
My zdecydowaliśmy się na MCF Projekt, generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni. Dobrze, że mieliśmy pełny pakiet, w przeciwnym razie nie wiedziałabym jak wyglądał mój własny ślub (byłam tak zdenerwowana :) ), cały czas było 2 kamerzystów, nie jestem osobą, która lubi być na pierwszym planie, ale Panowie byli niewidoczni, więc w sumie zapomniałam o ich istnieniu:) Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania, fajny montaż- zależało nam na czymś ciekawym i oryginalnym, no i przede wszystkim krótki czas oczekiwania na film. Jestem dość wymagająca i zwracam uwagę na szczegóły, a Oni naprawdę stanęli na wysokości zadania. Także jak najbardziej polecam :) Mamy super pamiątkę z naszą ulubioną muzyką w tle:)
 
 
AnnaWanna 

Dołączyła: 20 Sie 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 20, 2014 9:08 pm   

Dzień dobry,
Ja w imieniu swoim i męża również chcielibyśmy serdecznie polecić MCF project. Kontakt do nich znalazłam na tym forum. Jesteśmy bardzo zadowoleni oboje, już rozesłaliśmy wici po Rodzinie i znajomych bo akurat mamy natężenie wesel;) Ogólnie można powiedzieć, że mieliśmy bardzo dobry i szybki kontakt zarówno przed weselem jaki i w trakcie montowania filmu. Nie mielismy super sprecyzowanego scenariusza, więc Pan Marcin podrzucał nam wieeeele swoich pomysłów jak on uważa, że coś by fajnie wyglądało, wybieraliśmy razem podkład muzyczny, długość trwania pojedynczych momentów w filmie etc. Np chciałam, żeby bardziej było widać naszych Dziadków, więc Pan Marcin przeszukał nagrania z obu kamer (!!) żeby znaleźć kilka ujęć. Ponadto, w trakcie tworzenia filmu dostawaliśmy jego poszczególne częsci (w domu, w kościele, zyczenia, wesele etc) do modyfikacji i zaakceptowania. Juz po tym jak otrzymalismy film zorientowałam się, że nie mam kopii dla Rodziców, więc Pan Marcin powiedział, że zgra film na dwie dodatkowe plyty i dostarczy.
Na sprzecie się nie znam, ale film wyszedł w bardzo dobrej jakości;)
Naprawde, polecamy serdecznie!
 
 
DorotaK 

Dołączyła: 11 Kwi 2011
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 20, 2014 5:18 pm   

Razem z mężem również bardzo polecamy MCF Project. Do Marcina trafiliśmy całkiem przypadkiem, za pośrednictwem tego forum. Nasza decyzja o wyborze MCF Project była bardzo spontaniczna i można powiedzieć, że dość odważna, ponieważ w momencie podpisywania umowy nie widzieliśmy żadnego kawałka czy próbki materiału nakręconego przez Marcina (ale nasze doświadczenie podpowiadało nam, że tej decyzji żałować nie będziemy :) i mieliśmy rację). Marcin od samego początku zrobił na nas bardzo dobre wrażenie, ma naprawdę świetne pojęcie o tym co robi, zna się na rzeczy, potrafi super doradzić, ma świetne pomysły jak zmontować materiał i przede wszystkim potrafi zdziałać cuda z nakręconego materiału :) - a wszystko zrobione jest z gustem.

Nasze wesele obsługiwane było przez dwóch kamerzystów (dla wszystkich zastanawiających się czy zdecydować się na jednego czy dwóch kamerzystów, w 100% radzimy dwóch! Materiał z jednej kamery nigdy, przenigdy nie będzie zmontowany tak świetnie jak z dwóch). Nie ma co się obawiać, że dwóch kamerzystów może przeszkadzać, czy powodować zbędne zatłoczenie. Gwarantuję, że są momentami wręcz niewidzialni (oglądając materiał byliśmy zdziwieni, że np. nakręcone zostały momenty na zachrystii), co uważam, świadczy też o ich profesjonaliźmie. Podczas wesela Marcin miał kilka fajnych pomysłów, które świetnie wyglądają na nagraniu (jak np. wyprowadzenie tradycyjnego pociągu poza salę w środku nocy, efekt naprawdę niesamowity).

Sam montaż filmu w pełni profesjonalny, z wieloma pomysłami, odbiegający od typowych (często nużących) filmów weselnych. Każdy kawałek przed ostatecznym montażem Marcin podsyłał nam do wglądu i do akceptacji. Jeżeli mieliśmy jakieś zastrzeżenia czy czegoś nam brakowało, montował według naszych oczekiwań. Warto również podkreślić, że dodatkowo dźwięk orkiestry nagrywany był przez mikser, dzięki czemu cała muzyka grana przez zespół jest bardzo wyraźna i nie słychać rozmów gości czy szumu sali. W momentach, gdzie była podkładana inna muzyka, jest ona idealnie dopasowana do „akcji filmu” :) Całość filmu zmontowana została bardzo profesjonalnie, zaś efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Świadczą o tym również opinie gości, którzy sami mówią nam, że jeszcze nie widzieli tak super zmontowanego filmu z wesela.

Świetną sprawą jest też to, że Marcin daje całość surowego materiału, można wtedy wybrać momenty, które chciałoby się mieć wmontowane w całość materiału :)

Na koniec tylko dodam, że razem z mężem byliśmy przeciwnikami wideofilmowania, filmów z wesela itd. Jednak dzięki MCF Project i Marcinowi zmieniliśmy zdanie i jesteśmy zadowoleni, że jednak daliśmy się namówić na kamerzystę. Mamy świetną pamiątkę na całe życie, do której będziemy jeszcze nie jeden raz wracać.
 
 
Promi 

Dołączyła: 09 Lut 2014
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 23, 2014 3:09 pm   

Razem z moim przyszłym mężem zaczęliśmy poszukiwać kamerzysty do naszego ślubu i wesela przeglądając m.in. to forum. I tutaj znaleźliśmy bardzo atrakcyjną pod względem ceny ofertę oraz profesjonalny opis realizacji tego zadania.
Po rozmowach i spotkaniu zdecydowaliśmy się zaufać Panu Marcinowi. Nie zawiedliśmy się ponieważ Pan Marcin zaoferował bardzo atrakcyjną cenę w porównaniu z innymi oraz bardzo profesjonalne podejście do tematu. Posiada także ciekawe zaplecze techniczne ułatwiające nagrywanie i obrabianie tych materiałów.
Mimo że postawiliśmy na jednego kamerzystę to w kościele były dwie kamery co umożliwiło lepsze oddanie każdej chwili. Na weselu mieliśmy już jednego kamerzystę, który bardzo dobrze sobie poradził z oddaniem całej atmosfery wesela, jego głównymi punktami jak i innymi elementami tanecznymi i zabawowymi (mimo że dwóch pewnie lepiej pokazałoby tą imprezę).
Po naszej imprezie weselnej kontakt z Panem Marcinem był bezproblemowy. Całościowy surowy materiał został nam przekazany w całości za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Później konsultowaliśmy poszczególne elementy drogą mailową aż w końcu wszystko zostało ubrane w jedną piękną całość. Pan Marcin korzysta przy montażu z doskonale dobranych efektów, które sprawiają że film wygląda dynamicznie i ciekawie. Polecamy bardzo serdecznie MCF Project ponieważ sprawdził się doskonale. Dziękujemy Panie Marcinie :D
 
 
kasia_tomek 

Wiek: 35
Dołączyła: 11 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 11, 2015 12:23 pm   

Kontakt do firmy MCF Project dostaliśmy od mojej kuzynki. Była bardzo zadowolona. Film również bardzo się nam podobał. Dwóch kamerzystów towarzyszyło nam przez cały dzień. Byli obok nas cały czas i nie czuliśmy się skrępowani, ponieważ byli dyskretni. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Przy opracowywaniu filmu mogliśmy liczyć na cenne wskazówki i dzięki temu powstał niepowtarzalny film. Realizacja filmu po ślubie przebiegła sprawnie. Bardzo polecamy! Na pewno skorzystamy z usług tej firmy przy innych okazjach! :)
 
 
jacek1984 

Wiek: 40
Dołączył: 19 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 19, 2015 12:16 pm   

Witam! wczoraj właśnie minął rok od naszego wesela i przy okazji rocznicy obejrzeliśmy sobie masz filmik weselny. Radość ogromna z oglądania bo oprócz tego że zabawa na weselu była świetna to nagranie jest po prostu pięknie zrobione. Pan Marcin z MCF Project to profesjonalista i rzetelnie podchodzi do wideofilmowania wesel. Ma idealny zmysł i bardzo fajne pomysły, potrafił idealnie wstrzelić się w nasze gusta i oczekiwania. Na jego propozycje co do różnych efektów wizualnych i utworów muzycznych natychmiast się zgadzaliśmy bo dobrane były znakomicie. Każdy obrobiony kawałek filmu był z nami konsultowany. Mieliśmy ze sobą bardzo dobry kontakt telefoniczny, jak i mejlowy, dzięki czemu wszelkie ustalenia przebiegały bardzo sprawnie i szybko. Była to naprawdę sama przyjemność. Polecam skorzystanie z opcji dwóch kamerzystów, wtedy efekty są najlepsze, a cenowo jest bardzo przystępnie. MCF Project to był znakomity wybór. POLECAMY BARDZO SERDECZNIE! JACEK I NATALIA.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl